موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار

 

ماهیت برخی از مشاغل در کشور سخت و زیان آور است و از این حیث، مورد توجه خاص قانونگذار قرار دارند. در قانون کار، مزایای مشاغل سخت و زیان آور بیشتر از سایر مشاغل است. سال ها تلاش طاقت فرسا و تحمل شرایط سخت کاری در نهایت با بازنشستگی به بار می نشیند. اگر چه هدف قانون همواره حمایت از افراد است؛ اما در صورت عدم آگاهی و پیچ و خم های آن، افراد را به بن بست می کشاند. از طریق مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی می توانید پاسخ تمامی سوالات و ابهامات در مورد مشاغل سخت و زیان آور را کسب نمایید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

شاید تا به حال بار ها با مشاغلی که شرایط سخت و دشواری دارند برخورد کرده باشید.   این قبیل مشاغل زیر ذره بین قاتونگذار در قانون کار قرار دارد. کارگرانی که مشغول کار در معادن هستند و یا فعالیت کاری آنها به نحوی است که به صورت تخصصی با تشعشعات رادیو اکتیو در ارتباط هستند، با توجه به مقتضیان کاری آنها بیشتر در معرض خطر هستند و تمامی مسائل باعث شده تا قانونگذار مزایای شغلی بهتری را در اختیار آنها قرار دهد.

 

سخت و زیان آور بودن مشاغل را ماهیت آنها تعیین می کند و به طور مثال مشاغل پزشکی و مهندسی را  قاعدتا نمی توان در دسته بندی مشاغل سخت و زیان آور در نظر گرفت. در قانون کار، علاوه بر مزایای مالی مزایای دیگری مانند کاهش تعداد ساعات کاری در طول سال برای کارگران در نظر گرفته شده است. همچنین شرایط حق بیمه شغل های سخت و زیان آور در مقایسه با مشاغل دیگر در وضعیت بهتری قرار دارد. به طوری که بیمه شدگان با داشتن حداقل بیست سال سابقه بیمه و بدون در نظر گرفتن شرایط می توانند درخواست بازنشستگی بدهند.

 

با توجه به این که در مورد مشاغل سخت و زیان آور، سوالات مختلفی مطرح می شود، به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

solving problems of difficult works

 

 

مشاغل سخت و زیان آور چیست؟

همه نوع مشاغل در سطح کشور وجود دارند که برخی از آنها شرایط کار ساده تر و برخی دیگر شرایط کاری به مراتب دشوار تری را دارند. شاید برایتان پیش آمده که شغل های مختلفی را تجربه کرده باشید، و به نوعی هر کدام سختی های خودشان را داشته اند؛ اما آیا واقعا می توان گفت، شغل شما از مشاغل سخت و زیانبار بوده است؟ در واقع ما تعیین نمی کنیم شغلی سخت است یا نه، قانون با مشخص کردن معیارهایی که تجربه ثابت کرده است؛ برخی مشاغل را به عنوان مشاغل سخت و زیانبار تعریف کرده است.مشاغلی که شرایط دشوار و سختی دارند، در دسته بندی مشاغل سخت و زیان آور قرار می گیرند. در مورد این موضوع که مشاغل سخت و زیان آور چیست، همانطور که از نام آنها پیدا است، مشاغلی هستند که در شرایط بسیار سختی قرار داشته به نحوی که کارگران شاغل در آن مشاغل، متحمل خطرات مختلفی هستند.

 

 

پر واضح است که تمامی مشاغل را نمی توان در دسته بندی کار های سخت و زیان آور قرار داد و هر شغلی بسته به ماهیت شغلی، مقررات خاص خود را دارد. به طور کلی مشاغلی که در آن کارگران شرایط بسیار سخت و دشواری برای کار کردن دارند و به نحوی وضعیت سلامت آنها در خطر است، در دسته بندی مشاغل سخت و زیان آور قرار می گیرد.

 

سخت و زیان آور بودن جزو مولفه های اصلی در این کار ها به شمار می رود و علاوه بر سختی کار، زیان آور بودن که همان در خطر بودن سلامت و جان کارگران می باشد، مطرح است.

 

 

مشاغل سخت و زیان آور بر اساس قانون بیمه تامین اجتماعی

در بخش قبل با مشاغل سخت و زیان آور آشنا شدیم و بیان شد که سختی کار این مشاغل در مقایسه یا مشاغل دیگر بسیار بالا است و چه بسا خطرات مختلفی نیز برای کارگر متصور می شود. حال در ابن بخش قصد داریم به بررسی کار سخت و زیان آور طبق قانون بیمه تامین اجتماعی بپردازیم.

 

تبصره 2 ماده 76 قانون بیمه تامین اجتماعی بیان می دارد که کار های سخت و زیان آور، کار هایی هستند که در آنها عوامل فیزیکی، شیمیایی و بیلوژیکی محیط کار از استاندارد های کافی برخوردار نبوده و فرد با انجام کار، فشار جسمی و روانی بیشتر از ظرفیت طبیعی انسان بر او وارد می شود که در اثر آن بیماری و عوارض آن مبتلا شود.

 

بنابر ماده فوق، وضعیت و شرایط کاری کارگران در مشاغل سخت و زیان آور بسیار سخت تر از مشاغل دیگر بوده و به دلیل فشار کاری زیاد، احتمال مبتلا شدن کارگران به انواع بیماری ها وجود دارد. با وجود این مسائل باید قانونگذار شرایط رفاهی بهتری را برای این کارگران در نظر بگیرد.

 

 

 

 

difficulty rate for a job

 

 

انواع مشاغل سخت و زیان آور

آیین نامه مشاغل سخت و زیان آور در ماده 1، انواع این کار ها را به شرح زیر بیان نموده است:

 

 • گروه (الف): مشاغلی که صفت سخت و زیان آوری با ماهیت شغل وابستگی دارد اما می توان با به کارگیری تمهیدات بهداشتی، ایمنی و تدابیر مناسب توسط کارفرما سختی و زیان آوری آنها را حذف نمود.

 

 • گروه (ب): مشاغلی که ماهیتاً سخت و زیان آور بوده و با به کارگیری تمهیدات بهداشتی، ایمنی و تدابیر فنی توسط کارفرما ‌، صفت سخت و زیان آوری آن ها کاهش یافته، ولی کماکان سخت و زیان آوری آن ها حفظ می گردد. شما با مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با گروه بند ب بیشتر آشنا می شوید.

 

با مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با این تعریف که کارهای سخت و زیان آور، کارهایی است که در آن ها عوامل فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و بیولوژیکی محیط کار، غیر استاندارد بوده و در اثر اشتغال کارگر تنشی به مراتب بالاتر از ظرفیت های طبیعی (جسمی و روانی) در وی ایجاد گردد که نتیجه آن بیماری شغلی و عوارض ناشی از آن بوده و بتوان با به کارگیری تمهیدات فنی، مهندسی، بهداشتی و ایمنی و غیره، صفت سخت و زیان آور بودن را از آن مشاغل کاهش یا حذف نمود، آشنا خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط کار های سخت و زیان آور، می توانید از مشاوره حقوقی موسسه وکیل تلفنی استفاده نموده که از این حیث با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

 

hardest job in iran 

 

مشاغل حقوقی سخت و زیان آور شامل

 • شغل سخت (1): کار استخراج شامل جدا کردن یا منفجر ساختن مواد از سطح کار، حمل مواد عملیات مربوط به انفجار، اداره تأسیسات آب و برق در داخل معدن و به طور کلی هر گونه مباشرت و نظارتی که ایجاب نماید کارگر در تونل‌ها، راهرو ها یا میله‌ های معدن انجام وظیفه نماید، می‌باشد.

 • شغل سخت (2): حفر قنوات، چاه ‌ها، فاضلاب ‌ها، تونل‌ های زیرزمینی و کار در مخازن سربسته.

 • شغل سخت (3): تخلیه و حمل مواد مذاب از کوره ‌های مشغول به کار و کار مستمر در مجاورت کوره‌ های ذوب به نحوی که کارگر در معرض مستقیم حرارت یا بخارات زیان آور متصاعد از کوره باشد.

 • شغل سخت (4): کارگرانی که مستقیماً و مستمراً در امر تولید در کارگاه های دباغی، سالامبور سازی و روده پاک کنی اشتغال دارند و کار مستمر در گندابرو ها، جمع آوری، حمل و دفن زباله شهری.

 • شغل سخت (5): کار کارگرانی که مستمراً به امر جمع آوری و انتقال و انبار کردن کود (نظافت مستمر طویله، اصطبل، سالن‌های پرورش طیور) در واحدهای دامداری و طیور اشتغال دارند.

 • شغل سخت (6): کار مستمر و مداوم در فضای باز و در ارتفاع بیش از پنج متر از سطح زمین بر روی دکل‌ها، اتاقک‌های متحرک، داربست ‌ها و اسکلت‌ ها.

 • شغل سخت (7): کار مداوم بر روی خطوط و پست‌های انتقال برق با فشار شصت و سه کیلو ولت و بالاتر.

 • شغل سخت (8): مشاغل شن پاشی، پخت آسفالت دستی، قیرپاشی و مالچ پاشی.

 • شغل سخت (9): عملیات جوشکاری در داخل مخازن.

 • شغل سخت (10): کارهایی که استمرار آنها موجبات ابتلا به بیماری‌ ها حاصل از اشعه را فراهم می‌آورد، نظیر کار با مواد رادیواکتیو و قرار گرفتن در معرض پرتو های یونساز به تشخیص مراجع ذی صلاح و به استناد قانون حفاظت در برابر اشعه مصوب جلسه مورخ بیستم فروردین ماه ۱۳۶۸ مجلس شورای اسلامی.

 • شغل سخت (11): کار در محل‌های با فشار محیط بیش از حد مجاز، از قبیل غواصی.

 • شغل سخت (12): کار مستمر در محیط ‌هایی که با وجود رعایت مقررات حفاظتی و ایمنی موجبات بیماری‌های گوشی و یا کری کارگر را فراهم سازد.

 • شغل سخت (13): کار در امور سمپاشی باغات، اشجار و مزارع، ضدعفونی اماکن، طویله‌ها و آشیانه‌های مرغداری در زمان سمپاشی.

 • شغل سخت (14): کار کارگرانی که مستقیماً در امر تولید و ترکیب سموم و حشره کش ها اشتغال دارند، در زمان انجام کار.

 • شغل سخت (15): کار با وسایل دارای ارتعاش، درحدی که برای سلامتی کارگر زیان آور باشد.

 

 

 

 

 • شغل سخت (16): شاغلین در زندان‌ ها و ندامتگاه ‌ها که مستقیماً با زندانیان در ارتباط هستند.

 • شغل سخت (17): شاغلین در مراکز روان درمانی که مستقیماً با بیماران روانی در ارتباط هستند.

 • شغل سخت (18): هوشبری، مامایی، فوریت‌ های پزشکی، کارشناس علوم آزمایشگاهی، و مشاغل زیر مجموعه آنها.

 • شغل سخت (19): خبرنگاری.

 • شغل سخت (20): آتش نشانی.

 • شغل سخت (21): رانندگان حمل و نقل بار، حمل و نقل مسافر درون و بین شهری، راهداران و رانندگان وزارت راه و شهرسازی در جاده‌ ها (چنانچه رابطه تابع قانون کار باشد).

 • شغل سخت (22): مشاغل آرامستان ها.

 • شغل سخت (23): کار مستمر در گند آبرو ها، جمع آوری، حمل و دفن زباله شهری.

 

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با بهره گیری از بهترین وکلای متخصص در امور کار به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین همراه شما هست.

 

 

 

 

insurance of retirement

 

 

مرخصی های قانونی برای مشاغل سخت و زیان آور

در ارتباط با میزان مرخصی مشاغل سخت و زیان آور، قانونگذار در ماده 65 قانون کار بیان کرده است که کارگران شاغل در مشاغل مزبور، حق استفاده مرخصی سالانه به مدت 5 سال را دارند. این در حالی است که سایر مشاغل حق استفاده مرخصی 4 هفته ای را دارند. استفاده بیشتر از حق مرخصی کارگران مشاغل سخت، حق قانونی است و به واسطه شرایط شغلی آنها، لازم است که در سال از مرخصی بیشتری استفاده کنند. البته که با توجه به فشار زیادی که کارگران در مشاغل سخت تجربه می کنند، باید مرخصی بیشتری در طول سال به آنها داده شود.

 

 

بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار برای افرادی است که به این مشاغل اشتغال دارند و به دلیل شرایط کاری سخت؛ زودتر بازنشسته می شوند. در تبصره ماده 76 به آن پرداخته شده است:

 

 • ‌تبصره - در مورد افرادی که قبل از تقاضای بازنشستگی حداقل مدت بیست سال متوالی یا بیست و پنج سال متناوب در مناطق بد آب و هوا کار‌کرده‌اند و یا آنکه به کار های سخت و مخل سلامتی (‌زیان‌آور) اشتغال داشته‌اند، سن بازنشستگی پنجاه و پنج سال تمام خواهد بود، کسانی که سی سال‌ تمام کار کرده و حق بیمه مقرر را به سازمان پرداخته باشند؛ در صورت داشتن پنجاه و پنج سال تمام می‌توانند تقاضای مستمری بازنشستگی کنند؛ مناطق‌ بد آب و هوا و کارهای زیان‌آور به موجب آیین‌نامه مربوط مصوب هیأت وزیران تعیین خواهد شد؛ برای اطلاعات بیشتر از مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار بهره مند شوید.

 

 

تأثیر مشاوره حقوقی تلفنی وکیل متخصص در امور کاری

هیچ فردی در زندگی بی نیاز از مشاوره و کمک گرفتن از دیگران نمی باشد؛ چرا که هیچکدام از ما در هر زمینه ای کافی نیست، لذا ملزم هستیم تا همدیگر را مطلع کنیم؛ ما به شما مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار را پیشنهاد می دهیم؛ ناآگاهی دلیلی است که بسیاری از افراد نمی توانند حقی را که قانون به آنها داده است مطالبه کنند. ممکن است حق بیمه واریزی شما به عنوان مشاغل سخت و زیان آور واریز نشود و مشکلاتی برای شما ایجاد شود. شما با اعتماد به وکلای متخصص امور کاری و گرفتن مشاوره می توانید تصمیمات بهتری بگیرید و به  روند پرونده تان سرعت بیشتر می دهید و با نتیجه دلخواه به سرانجام می رسد.مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار بهترین گزینه است. همچنین می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در هر زمان و هر مکان، از مشاوره بهترین وکلا در این زمینه بهره مند شوید.

 

 

 

مشاوره حقوقی در امور اداری یا دولتی

مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی دورکاری

مشاوره حقوقی دعاوی کارگر و کارفرما

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من بازنشسته هستم با سابقه ۲۰ سال کار سخت و زیان آور که ۱۰سال از این کار را در شرکت ظروف تفلون گذراندم حالا آن ۴٪بیمه سخت و زیان آور را خودم پرداخت کردم حدود ۸۰ میلیون حالا کارفرما بهم این پول رو پرداخت نمیکنه میگه کار من سخت نبوده آیا میتونه روی این کار اعتراض بزنه و کاری بکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
من کارمند رسمی بانک کشاورزی هستم با ۲۷ سال سابقه پشت باجه در امر دریافت و پرداخت اسکناس و چک و چک پول که گردوغبار حاوی آنها بنده را به بیماری آسم تنگی نفس میگرن و سرفه زیاد و حتی به دیسک کمر مبتلا هستم که موقع کرونا همانطور که دیدیدبیشترین مبتلایان و فوتی ها مسولین باجه بانکها بودند حین کار نیز باتلفن مستقیم به مشتریان چه بدهکاران چه بدحسابان و چه مشتریان دارنده چک در گیر هستیم نیز مستقیما با سیستم کامپیوتر و اتاق رگ و خودپرداز و دستگاه پوز و نیز اشعه دستگاه اسکناس باب روبرو بوده که الان که بالای ۵۰ سال سن دارم به همه نوع این بیماریها حتی بیماری کبد چرب و ناراحتی قلبی مبتلا شده ام حالا شما بفرمایید شغل مسول باجه دربانک در زمره کار سخت و زبان آور هست یا نه .
سلام من کارمند بانک کشاورزی هستم الان26سال سابقه کار در بانک کشاورزی دارم قبل از کار در بانک در کارگاه ماهی و لنج صیادی و باربری سابقه کار و پرداخت بیمه تامین اجتماعی دارم اما الان بانک سابقه قبلی بنده را قبول نمیکند درصورتیکه سازمان تامین اجتماعی میگوید بایستی بانک برای ما نامه کتبا بنویسد وماهم سابقه شما را تایید میکنیم اما بانک قبول نمیکند حالا چرا نمیدانم خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید واقعا دارد حق بنده زیر پا گذاشته میشود بایستی چکار کنم
بدون اغراق مطالبتون عالی هست امیدوارم همه ی مردم با مطالعه تمام مقالات ارائه شده در سایت خیلی خوبتون همه ی مردم عزیزمون ایران از حقوق خودشون آگاهی پیدا کنند کلیه ابهامات من برطرف شد عالی هستید خداقوت به تیم تولید محتوای وکیل تلفنی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله بسیار مفید وموثری در ارتقای دانش حقوقی در حوزه مشاغل سخت وزیان آور وچگونگی تشخیص وتمیز مشاغل سخت وزیان آور از سایر مشاغل بود که به جرات می توان در کمتر سایت حقوقی با این کیفیت وحجم مطالبی در این حوزه ارایه می شود .اینجانب فریبرز ذوالفقاری آمادگی ارائه مشاوره بیشتر را خدمت کاربران گرامی دارم
سلام ودرود. جا دارد از خدمات موسسه وکیل تلفنی و پاسخگویی سریع و صبورانه کارکنان و مشاورین این موسسه در خصوص ابهامات و سوالات حقوقی به نحو انلاین کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
سلام خسته نباشید من از طریق یکی از همکارانم با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای شکایت از کارفرما از مشاوره های این مجموعه استفاده کردم. بسیار سریع و به موقع و با حوصله و خوش برخورد بودند. خواستم از مدیر عامل موسسه تشکر کنم.
بسیاری از افراد زمانیکه مشغول به فعالیت می شوند با توجه به نوع شغل خود دسته بندی مشاغل در خصوص آنها صورت نمی گیرد و این امر سبب می شود هم حقوق کمتری دریافت کنند و هم در حق آنها از نظر درجه و گرید شغلی اجحاف شود بهتر است افراد با آگاهی از درجه شغلی خود موجبات سواستفاده بسیاری از کارفرمایان را از بین ببرند
با سلام و درود بسیاری از افراد جامعه در مسائل شغلهای سختی مثل معدن ، کار با مواد شیمیایی ، و... سوالاتی حقوقی برایشان به وجود می آید که جوابی برای آن ندارند مشاوران سایت وکیل تلفنی می توانند با هزینه ی کمتر با شما مشاوره کنند حتما مراجعه کنید
من وقتی هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی را واریز کردم تو سایت نوشته در ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ میزنه اما خواستم بگم بعد از واریزی یک دقیقه دیگه وکیل با من تماس گرفت باورش سخته برام انقدر خوش قولی. تنها سایت حقوقی هست که من دارم انقدر نظم درش میبینم
دبسیار عالی موفق باشید
با سلام وعرض ادب و احترام.واقعا مقاله ی خوب و کاربردی و مفیدی بود له خصوص که موضوع مشاغل سخت و زیان آور سوال مبهم خیلی از افراد جامعه می باشد.البته مطالب خوب موسسه واقعا به شما به عنوان یک مشاوره رایگان کمک به سزایی می کند و با این حال قبل هر اقدامی با یک مشاوره متخصص در این امور مشورت نمائی.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیاز خوب
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص مسائل مربوط به شغل سخت توصيه مي شود پيش از هر اقدامي با وكيل متخصص و مجرب در مجموعه وكيل تل مشاوره داسته باشيد در پناه حق شاد و سلامت باشيد
مشاورتون عالی بود ممنونم از شما

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی