موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار

سال ها تلاش طاقت فرسا و تحمل شرایط سخت کاری در نهایت با بازنشستگی به بار می نشیند. اگر چه هدف قانون همواره حمایت از افراد است؛ اما در صورت عدم آگاهی و پیچ و خم های آن، افراد را به بن بست می کشاند. مشاغل سخت و زیانبار جز آن دسته از مسائلی می باشد که در مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با آن آشنا می شوید.

 

solving problems of difficult works

حل تمامی مشکلات سخت و زیانبار

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لمس تصویرک زیر امکان تماس تلفنی با وکیل متخصص در تمامی امور مشاغل سخت و زیانبار را برای شما فراهم می نماید؛ در صورت لزوم می توانید در سایت ثبت نام نموده و سوال حقوقی خود را به صورت آنلاین بپرسید"

 

 

معیار سخت بودن و زیان آور بودن یک شغل برای شرکت بیمه و اداره بازنشستگی چیست؟

 

difficulty rate for a job

بررسی معیار سختی یک شغل برای بیمه

 

شاید برایتان پیش آمده که شغل های مختلفی را تجربه کرده باشید، و به نوعی هر کدام سختی های خودشان را داشته اند؛ اما آیا واقعا می توان گفت، شغل شما از مشاغل سخت و زیانبار بوده است؟ در واقع ما تعیین نمی کنیم شغلی سخت است یا نه، قانون با مشخص کردن معیارهایی که تجربه ثابت کرده است؛ برخی مشاغل را به عنوان مشاغل سخت و زیانبار تعریف کرده است.

سخت و زیانبار جز ذاتی برخی مشاغل است که افراد بسیاری سال ها با آن دست و پنجه نرم کرده اند تا در نهایت بازنشسته شوند؛ چگونه با استفاده از مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار می توانید درخواست بازنشستگی دهید؟ معیار سخت و زیانبار بودن یک شغل چیست؟ با مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار همراه شوید.

اهمیت مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار از آن جهت است که برخی از شغل ها نه تنها دارای شرایط فیزیکی سختی هستند؛ بلکه از لحاظ روحی و روانی فشار سنگینی را نیز به فرد وارد می کند.

 

به موجب ماده 1 آیین نامه اجرایی قانون تأمین اجتماعی مشاغل به دو گروه الف و ب تقسیم بندی می شوند:

 

 • گروه (الف): مشاغلی که صفت سخت و زیان آوری با ماهیت شغل وابستگی دارد اما می توان با به کارگیری تمهیدات بهداشتی، ایمنی و تدابیر مناسب توسط کارفرما سختی و زیان آوری آنها را حذف نمود.

 

 • گروه (ب): مشاغلی که ماهیتاً سخت و زیان آور بوده و با به کارگیری تمهیدات بهداشتی، ایمنی و تدابیر فنی توسط کارفرما ‌، صفت سخت و زیان آوری آن ها کاهش یافته، ولی کماکان سخت و زیان آوری آن ها حفظ می گردد. شما با مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با گروه بند ب بیشتر آشنا می شوید.

 

با مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار با این تعریف که کارهای سخت و زیان آور، کارهایی است که در آن ها عوامل فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و بیولوژیکی محیط کار، غیر استاندارد بوده و در اثر اشتغال کارگر تنشی به مراتب بالاتر از ظرفیت های طبیعی (جسمی و روانی) در وی ایجاد گردد که نتیجه آن بیماری شغلی و عوارض ناشی از آن بوده و بتوان با به کارگیری تمهیدات فنی، مهندسی، بهداشتی و ایمنی و غیره، صفت سخت و زیان آور بودن را از آن مشاغل کاهش یا حذف نمود، آشنا خواهید شد.

شما با استفاده از مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار در مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین می توانید سوالات خود را درباره مشاغل سخت و زیانبار از وکلای متخصص در زمینه قانون کار بپرسید.

 

سخت ترین و زیان آور ترین شغل ها که مورد توجه بیمه است

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار در پاسخ به اینکه آیا شغل من جز مشاغل سخت و زیان آور است؟ دو نکته را به شما یادآوری می کند؛ این لیست را قانون مشخص می کند، سپس با بررسی سوابق، انجام بازدید و بررسی شرایط کار توسط بازرسان تأیید می شود که شغل شما زیان آور است.

در تبصره ماده 2 قانون تأمین اجتماعی ذکر شده است: کارهای سخت و زیان آور و زیرزمینی به موجب آیین نامه ای خواهد بود که توسط شورای عالی حفاظت فنی و بهداشت کار و شورای عالی کار تهیه و به تصویب وزرای کار و امور اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد رسید.

مشاوره حقوقی مشاغل سخت و زیانبار به شما می گوید: اینکه شغل شما در یکی از موارد زیر قرار بگیرد کافی نیست و بستگی به نظر کارشناسی و تأیید توسط بازرسان دارد. شما می توانید با پرسش و پاسخ فوری حقوقی بهتر اقدام کنید.