موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصویری

مشاوره حقوقی تصویری

امروزه می ­توان جهت اخذ مشاوره حقوقی و مطرح ساختن سوالات حقوقی خود، ارتباط صوتی-تصویری فوری با وکیل و مشاوران متبحر برقرار نمود؛ برنامه ­ها و نرم ­افزارهای ارتباط صوتی_تصویری، رو به گسترش هستند و دسترسی به اینترنت و مسیرهای ارتباطی نیز برای عموم افراد میسر است، موسسه وکیل تلفنی امکان برقراری تماس تصویری 24 ساعته با وکیل و کارشناسان حقوقی را، جهت طرح سوالات حقوقی و راهکاریابی فراهم آورده است.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی صوتی - تصویری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی تصویری، با گسترش امکانات ارتباطی و فناوریِ صوتی و تصویری به وجود آمده است و با در نظر گرفتن وضعیت امروز جهان و شیوع ویروس ­ها از جمله کرونا، استفاده بهینه از این امکانات ضرورت تام می­ یابد؛ موسسه وکیل تلفنی نیز جهت حفظ سلامت و رفاه هم میهنان گرامی، این شیوه از مشاوره را تحت عنوان مشاوره حقوقی تصویریارائه می ­نماید؛ شما می توانید از طریق لمس دایره آبی زیر، با وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان تماس حاصل نموده و با او مشورت تلفنی یا تصویری داشته باشید"

 

 

مشاوره حقوقی تصویر چیست و چه تفاوتی با سایر روش­ های مشاوره حقوقی دارد؟

 

video call with lawyer

تماس تصویری 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

با روزآمد شدن نرم­ افزارهای وسائل ارتباط جمعی مانند گوشی­ های هوشمند، رایانه، رایانک­ ها و... امکان ارائه مشاوره حقوقی تصویری نیز میسر گردیده است؛ فلذا می ­توان جهت اخذ مشاوره حقوقی و مطرح ساختن سوالات و ابهامات حقوقی خود، ارتباط صوتی-تصویری فوری با وکیل و مشاوران متبحر برقرار نمود؛ برنامه ­ها و نرم­ افزارهای ارتباط صوتی-تصویری، رو به گسترش هستند و دسترسی به اینترنت و مسیرهای ارتباطی نیز برای عموم افراد میسر است.

علاوه بر موارد فوق­ الذکر در برخی مواقع، به دلیل مسافت­ های طولانی و هزینه­ های رفت و آمد و اتلاف زمان و ... افراد ترجیح می ­دهند تا از روش­ های نوین و امکانات فناوری موجود، بیشترین بهره را در اختیار داشته باشند؛ بنابراین هنگامی که می­ توان از مشاوره حقوقی فوری از طریق تماس تصویری آنلاین یا تلفنی بهره­ مند گردید؛ با در نظر گرفتن هزینه­ هایی که از نظر مالی و جانی، مشاوره حضوری تحمیل می­ نماید، چرا گزینه مشاوره حضوری مطمح نظر باشد؟

موسسه وکیل تلفنی امکان برقراری تماس تصویری 24 ساعته با وکیل پایه یک و کارشناسان حقوقی را، جهت طرح سوالات حقوقی و راهکاریابی چالش ­های حقوقی فراهم آورده است؛ در هر صورت اخذ مشاوره حقوقی، راهکارهای پیشگیری از عواقب ناخواسته ­ای را که ناشی از عدم آگاهی و علمِ به موضوع است، در اختیار می­ گذارد تا بتوان با اطمینان و دید گسترده ­تری اتخاذ تصمیم نموده و اقدامات قانونی را اِعمال نمود.

 

مشاوره حقوقی تصویری به چه روشی صورت می­ گیرد؟

 

ways of video call with lawyer

اورژانس وکالت 24 ساعته تصویری، آنلاین و غیر حضوری

 

مهم­ترین ویژگی مشاوره حقوقی تصویری، سهل بودن برخورداری از این امکان است؛ این امر با در نظر گرفتن مسائل مربوط به شیوع کرونا، قرنطینه و لزوم ماندن در منزل و مانند آن، اهمیت دو چندان می­ یابد.

پیش از هر اقدامی، تنها کافی است به یکی از نرم­ افزارهای ارتباط جمعی مانند تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و... دسترسی پیدا کرد، سپس بعد از هماهنگی با مشاوران حقوقی و زبده موسسه وکیل تلفنی، به راحتی می ­توان با برقراری تماس تلفنی یا تماس تصویری با وکیل پایه یک و بهترین مشاوران حقوقی کشور، اقدام به پرسیدن سوالات حقوقی خود نموده و جهت رفع آن­ها نیز، راهکارجویی نمود.

دسترسی به بهترین وکلای متبحر و کاردان کشور که به صورت تمام وقت، مشورت و راهکار حقوقی در زمینه­ های گسترده و تخصصی علم حقوق ارائه می­ نمایند، آن هم به صورت صوتی و تصویری آنلاین و تلفنی، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوری حقوقی، امر بسیار مهمی است.

خصوصاً برای هم­ میهنان گرامی مقیم خارج از کشور که امکان اخذ مشاوره حضوری را نداشته و می­ توانند جهت پیگیری و حل مسائل و امور حقوقی خود در داخل ایران، امکانِ انتخابِ گزینه مشاوره حقوقی تصویری را در اختیار داشته باشند.

 

مشاوره حقوقی تصویری توسط چه کسانی ارائه می ­گردد؟

 

video call with high ranked lawyer

وکیل صوتی و تصویری 24 ساعته

 

به طور کلی، مشاوره­ های حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارائه می ­گردد که تجربه و تخصص خود را در علم حقوق بدست ­آورده­ اند؛ این افراد جهت کسب دانش ­حقوقی لازم، مدارج عالی تحصیلی خود را در رشته ­های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی اخذ نموده ­اند.

علاوه بر این، وکلا و مشاوران حقوقی مذکور، به سببب تداوم در انجام امور حقوقی بیشترین اِشراف و آگاهی را نسبت به امور قضائی و آیین دادرسی و مراحل قانونی کسب نموده­ اند؛ بنابراین، برخورداری از مشاوره ایشان به معنای برخورداری از مشاوره حقوقی تصویری با وکیل و مشاوران حقوقی خبره خواهد بود.

وکیل و مشاوران حقوقی خبره ­ای که به صورت تمام وقت و ویژه جهت پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین، آمادگی ارائه خدمات مشاوره ­ای دارند و در یافتن مسیر صحیح به منظور انجام اقدامات قانونی همراهی و همت تام عرضه می­ نمایند.

 

هزینه مشاوره حقوقی تصویری، چه میزان است و چگونه باید پرداخت شود؟

 

cost of video call with lawyer

بنیاد حقوقی 24 ساعته وکلای صوتی و تصویری همیشه آنلاین

 

اصولاً برخورداری از مشاوره حقوقی آنلاین، نسبت به مشاوره حضوری، به طرز چشمگیری هزینه ­ها را در وقت و زمان کاهش می­ دهد؛ بنابراین به سادگی و تنها با جستجویی ساده در اینترنت می­توان راه­ های ارتباطی با بهترین وکلای کشور و بالاخص، در خصوص برخی پرونده ­های ویژه، راه­ های تماس تصویری فوری با وکیل خانم را یافت؛ چراکه برخی از عزیزان با پرونده ­های ویژه­ و چالش برانگیزی مواجه هستند که برای ایشان ضرورتِ کسب مشاوره از وکلای متخصص و حاذق خانم را طلب می­ نماید.

از آنجایی که مشاوره حقوقی تصویری و صوتی را به سهولت می ­توان با کارشناسان مربوطه، به صورت آنلاین برقرار نمود؛ بنابراین امکان پرداخت هزینه­ مشاوره حقوقی نیز به سهولت و از طریق آنلاین نیز میسر است.

موسسه وکیل تلفنی امکان برخورداری از مشاوره وکیل آنلاین تصویری و صوتی و پرداخت آنلاین هزینه­ ها را برای تمامی هم­میهنان عزیزی که در صدد دریافت مشاوره در حوزه ­های مختلف حقوقی هستند به طریق تلفنی و آنلاین، فراهم آورده است.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در این رابطه، تماس با این مجموعه مفید فایده خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی تصویری، در چه زمان­ هایی از شبانه روز ممکن است؟

یکی از ویژگی­ های موسسه وکیل تلفنی، علاوه بر ارائه خدمات مشاوره حقوقی تصویری به صورت تلفنی و آنلاین، امکان اخذ مشاوره­ ها به صورت تمام وقت و شبانه روزی­ است؛ این بدان معناست که افراد می ­توانند، با وکیل تماس تصویری برقرار نموده و این امکان در هر زمان و هر مکان و بطور 24 ساعته مقدور می ­باشد، در ارتباط با هماهنگی­ ها و برنامه­ های زمانی، اطلاعاتِ بیشتر توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می­ گردد.

 

اورژانس مشاوره حقوقی به صورت تصویری و ویدئویی چگونه فعالیت می­ کند؟

از ابتکارات موسسه وکیل تلفنی جهت رفاه بیشتر ایرانیان داخل کشور و سراسر جهان، امکان برقراری ارتباط با وکیل تصویری 24 ساعته تحت عنوان اورژانس مشاوره حقوقی است؛ در هر زمان و ساعتی از شبانه روز و در هر مکان از این کره خاکی، عزیزان فارسی زبان، ­این امکان را خواهند داشت تا در کمترین زمان و به صورت فوری و اورژانسی، بی اتلاف هزینه­ های گزاف، با بهترین وکیل تماس تصویری و صوتی آنلاین و تلفنی برقرار نمایند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

تماس فوری تصویری با وکیل اورژانسی

مشاوره حقوقی حضوری (با حفظ پروتوکول های بهداشتی)

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

تفاوت های جدی بین وکیل پایه یک و پایه دو

وکیل آنلاین فوری در تمامی شهر ها

نگارش فوری تمامی دادخواست های نادر و رایج حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670