موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصویری

مشاوره حقوقی تصویری

امروزه می ­توان جهت اخذ مشاوره حقوقی و مطرح ساختن سوالات حقوقی خود، ارتباط صوتی-تصویری فوری با وکیل و مشاوران متبحر برقرار نمود؛ برنامه ­ها و نرم ­افزارهای ارتباط صوتی_تصویری، رو به گسترش هستند و دسترسی به اینترنت و مسیرهای ارتباطی نیز برای عموم افراد میسر است، موسسه وکیل تلفنی امکان برقراری تماس تصویری 24 ساعته با وکیل و کارشناسان حقوقی را، جهت طرح سوالات حقوقی و راهکاریابی فراهم آورده است.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی صوتی - تصویری

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی تصویر چیست و چه تفاوتی با سایر روش­ های مشاوره حقوقی دارد؟

 

video call with lawyer

تماس تصویری 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

با روزآمد شدن نرم­ افزارهای وسائل ارتباط جمعی مانند گوشی­ های هوشمند، رایانه، رایانک­ ها و... امکان ارائه مشاوره حقوقی تصویری نیز میسر گردیده است؛ فلذا می ­توان جهت اخذ مشاوره حقوقی و مطرح ساختن سوالات و ابهامات حقوقی خود، ارتباط صوتی-تصویری فوری با وکیل و مشاوران متبحر برقرار نمود؛ برنامه ­ها و نرم­ افزارهای ارتباط صوتی-تصویری، رو به گسترش هستند و دسترسی به اینترنت و مسیرهای ارتباطی نیز برای عموم افراد میسر است.

علاوه بر موارد فوق­ الذکر در برخی مواقع، به دلیل مسافت­ های طولانی و هزینه­ های رفت و آمد و اتلاف زمان و ... افراد ترجیح می ­دهند تا از روش­ های نوین و امکانات فناوری موجود، بیشترین بهره را در اختیار داشته باشند؛ بنابراین هنگامی که می­ توان از مشاوره حقوقی فوری از طریق تماس تصویری آنلاین یا تلفنی بهره­ مند گردید؛ با در نظر گرفتن هزینه­ هایی که از نظر مالی و جانی، مشاوره حضوری تحمیل می­ نماید، چرا گزینه مشاوره حضوری مطمح نظر باشد؟

موسسه وکیل تلفنی امکان برقراری تماس تصویری 24 ساعته با وکیل پایه یک و کارشناسان حقوقی را، جهت طرح سوالات حقوقی و راهکاریابی چالش ­های حقوقی فراهم آورده است؛ در هر صورت اخذ مشاوره حقوقی، راهکارهای پیشگیری از عواقب ناخواسته ­ای را که ناشی از عدم آگاهی و علمِ به موضوع است، در اختیار می­ گذارد تا بتوان با اطمینان و دید گسترده ­تری اتخاذ تصمیم نموده و اقدامات قانونی را اِعمال نمود.

 

مشاوره حقوقی تصویری به چه روشی صورت می­ گیرد؟

 

ways of video call with lawyer

اورژانس وکالت 24 ساعته تصویری، آنلاین و غیر حضوری

 

مهم­ترین ویژگی مشاوره حقوقی تصویری، سهل بودن برخورداری از این امکان است؛ این امر با در نظر گرفتن مسائل مربوط به شیوع کرونا، قرنطینه و لزوم ماندن در منزل و مانند آن، اهمیت دو چندان می­ یابد.

پیش از هر اقدامی، تنها کافی است به یکی از نرم­ افزارهای ارتباط جمعی مانند تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و... دسترسی پیدا کرد، سپس بعد از هماهنگی با مشاوران حقوقی و زبده موسسه وکیل تلفنی، به راحتی می ­توان با برقراری تماس تلفنی یا تماس تصویری با وکیل پایه یک و بهترین مشاوران حقوقی کشور، اقدام به پرسیدن سوالات حقوقی خود نموده و جهت رفع آن­ها نیز، راهکارجویی نمود.

دسترسی به بهترین وکلای متبحر و کاردان کشور که به صورت تمام وقت، مشورت و راهکار حقوقی در زمینه­ های گسترده و تخصصی علم حقوق ارائه می­ نمایند، آن هم به صورت صوتی و تصویری آنلاین و تلفنی، جهت طرح پرسش و پاسخ­ های فوری حقوقی، امر بسیار مهمی است.

خصوصاً برای هم­ میهنان گرامی مقیم خارج از کشور که امکان اخذ مشاوره حضوری را نداشته و می­ توانند جهت پیگیری و حل مسائل و امور حقوقی خود در داخل ایران، امکانِ انتخابِ گزینه مشاوره حقوقی تصویری را در اختیار داشته باشند.

 

مشاوره حقوقی تصویری توسط چه کسانی ارائه می ­گردد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

به طور کلی، مشاوره­ های حقوقی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارائه می ­گردد که تجربه و تخصص خود را در علم حقوق بدست ­آورده­ اند؛ این افراد جهت کسب دانش ­حقوقی لازم، مدارج عالی تحصیلی خود را در رشته ­های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی اخذ نموده ­اند.

علاوه بر این، وکلا و مشاوران حقوقی مذکور، به سببب تداوم در انجام امور حقوقی بیشترین اِشراف و آگاهی را نسبت به امور قضائی و آیین دادرسی و مراحل قانونی کسب نموده­ اند؛ بنابراین، برخورداری از مشاوره ایشان به معنای برخورداری از مشاوره حقوقی تصویری با وکیل و مشاوران حقوقی خبره خواهد بود.

وکیل و مشاوران حقوقی خبره ­ای که به صورت تمام وقت و ویژه جهت پرسیدن سوالات حقوقی آنلاین، آمادگی ارائه خدمات مشاوره ­ای دارند و در یافتن مسیر صحیح به منظور انجام اقدامات قانونی همراهی و همت تام عرضه می­ نمایند.

 

هزینه مشاوره حقوقی تصویری، چه میزان است و چگونه باید پرداخت شود؟

 

cost of video call with lawyer

بنیاد حقوقی 24 ساعته وکلای صوتی و تصویری همیشه آنلاین

 

اصولاً برخورداری از مشاوره حقوقی آنلاین، نسبت به مشاوره حضوری، به طرز چشمگیری هزینه ­ها را در وقت و زمان کاهش می­ دهد؛ بنابراین به سادگی و تنها با جستجویی ساده در اینترنت می­توان راه­ های ارتباطی با بهترین وکلای کشور و بالاخص، در خصوص برخی پرونده ­های ویژه، راه­ های تماس تصویری فوری با وکیل خانم را یافت؛ چراکه برخی از عزیزان با پرونده ­های ویژه­ و چالش برانگیزی مواجه هستند که برای ایشان ضرورتِ کسب مشاوره از وکلای متخصص و حاذق خانم را طلب می­ نماید.

از آنجایی که مشاوره حقوقی تصویری و صوتی را به سهولت می ­توان با کارشناسان مربوطه، به صورت آنلاین برقرار نمود؛ بنابراین امکان پرداخت هزینه­ مشاوره حقوقی نیز به سهولت و از طریق آنلاین نیز میسر است.

موسسه وکیل تلفنی امکان برخورداری از مشاوره وکیل آنلاین تصویری و صوتی و پرداخت آنلاین هزینه­ ها را برای تمامی هم­میهنان عزیزی که در صدد دریافت مشاوره در حوزه ­های مختلف حقوقی هستند به طریق تلفنی و آنلاین، فراهم آورده است.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در این رابطه، تماس با این مجموعه مفید فایده خواهد بود.

 

مشاوره حقوقی تصویری، در چه زمان­ هایی از شبانه روز ممکن است؟

 

 

یکی از ویژگی­ های موسسه وکیل تلفنی، علاوه بر ارائه خدمات مشاوره حقوقی تصویری به صورت تلفنی و آنلاین، امکان اخذ مشاوره­ ها به صورت تمام وقت و شبانه روزی­ است؛ این بدان معناست که افراد می ­توانند، با وکیل تماس تصویری برقرار نموده و این امکان در هر زمان و هر مکان و بطور 24 ساعته مقدور می ­باشد، در ارتباط با هماهنگی­ ها و برنامه­ های زمانی، اطلاعاتِ بیشتر توسط موسسه وکیل تلفنی ارائه می­ گردد.

 

اورژانس مشاوره حقوقی به صورت تصویری و ویدئویی چگونه فعالیت می­ کند؟

از ابتکارات موسسه وکیل تلفنی جهت رفاه بیشتر ایرانیان داخل کشور و سراسر جهان، امکان برقراری ارتباط با وکیل تصویری 24 ساعته تحت عنوان اورژانس مشاوره حقوقی است؛ در هر زمان و ساعتی از شبانه روز و در هر مکان از این کره خاکی، عزیزان فارسی زبان، ­این امکان را خواهند داشت تا در کمترین زمان و به صورت فوری و اورژانسی، بی اتلاف هزینه­ های گزاف، با بهترین وکیل تماس تصویری و صوتی آنلاین و تلفنی برقرار نمایند.

 

 

تماس فوری تصویری با وکیل اورژانسی

مشاوره حقوقی حضوری (با حفظ پروتوکول های بهداشتی)

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

تفاوت های جدی بین وکیل پایه یک و پایه دو

وکیل آنلاین فوری در تمامی شهر ها

نگارش فوری تمامی دادخواست های نادر و رایج حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، همه ما اصطلاح مهمی به نام دهکده جهانی را بارها و بارها شنیده ایم . در دنیای امروز دیگر بعد مسافت و فاصله مکانی در هم در نوردیده شده و انسان ها در نقاط مختلفی از جهان می توانند در کمتر از چند ثانیه با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و از اوضاع و احوال خویش باخبر شوند . دنیای حقوق نیز از این مزیت بی بهره نبوده و این امکان برای کاربران فراهم شده تا در اسرع وقت با وکلا و مشاورین خود ارتباط برقرار نمایندو از ورند و روال مسائل خود بهره مند گردند ، از طرفی یکی از مولفه های مهم دیگر جهان امروز سریع و در دسترس بودن نیازهای اولیه زندگی در امور مختلف هست. انسان ها دوست دارند در اسرع وقت نسبت به انعقاد معامله اقدام نمایند، در اسرع وقت ماشین خریداری کنند ، در اسرع وقت به سفر بروند و ... و نیز تمایل دارند در هرجایی که باشند این خدمات به صورت آنلاین و دائمی در اختیارشان باشد یعنی با لمس چند دکمه به تمام حوایج خود دست پیدا کنند و خوشبختانه همه این مزیت ها در موسسه وکیل تلفنی فراهم گشته است. یعنی شما می توانید در اسرع وقت و به صورت تصویری در امور حقوقی با مشاورینی که بر اساس نیازتان دسته بندی شده اند مشورت کرده و از خدمات ارزنده ایشان بهره مند گردید. پس دیگر نباید نگران بعد زمان و مکان باشید بلکه با خیال راحت و در هر ساعت از شبانه روز بر اساس نیاز خود با موسسه تماس گرفته و به یک وکیل متخصص در زمینه کاری خودتان متصل شوید.
با سلام موسسه وکیل تلفنی الحق و الانصاف بسیار عالی و آنلاین کل مسائل را حل و فصل می کند و در پی آن موضوعات را با ارجاع به وکلای متخصص بصورت شبانه روزی حل و فصل می کند.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام ضمن وقت بخیر و خسته نباشید خواستم تشکر کنم بابت جلسه مشاوره ای که امروز برای من ترتیب دادید واقعا مفید و راه گشا بود واقعا فکر نمیکردم بشه از خارج ار ایران به این راحتی با وکلای مجرب داخل که بسیار متعهد و دلسوز هستند و البته متخصص ارتباط گرفت و جلسه مشاوره داشت از این طریق رضایت کامل خودم بابت خدماتی که از وکیل تلفنی دریافت کردم اعلام میکنم
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت همه عزیزان و پرسنل شریف موسسه وکیل تلفنی . یکی از مزیت های منحصر به فرد که موسسه وکیل تلفنی را از دیگران جدا کرده است همین بحث شبانه روزی و 24 ساعته بودن است . خیلی از مردم ممکن است در روز تعطیل یا در ساعت غیر اداری نیاز به مشاوره داشته باشند . ممنون از حسن توجه و عملکرد شما عزیزان .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی