موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق ما در تهران، فردیست متخصص که ضمن ارائه مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین طلاق به تمامی هموطنان تهرانی یا شهرستانی، آمادگی قبول وکالت انواع پرونده طلاق در تهران را دارد؛ از ابتدایی ترین خصوصیات وکلای طلاق تهرانی ما، پایه یک بودن آنهاست؛ البته موارد بیشماری نیز وجود دارند که برخی از آنها را در ادامه ی این مقاله مطالعه خواهیم نمود و بسیار دیگر را نیز به هنگام دریافت اولین مشاوره از این عزیزان، درک خواهید نمود؛ حالا با ما همراه باشید تا ویدئوی یک دقیقه ای زیر را که به زحمت وکلای متخصص ما تهیه گردیده است را با هم تماشا نماییم.

 

وکیل طلاق تضمینی در تهران و ارتباط 24 ساعته با او (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟ و به چه روش هایی می توان با او ارتباط داشت؟

 

divorce lawyer in tehran concept

اورژانس طلاق 24 ساعته در تهران

 

بهترین وکیل طلاق تهران، در حقیقت یک وکیل پایه دادگستری است که علاوه بر سابقه موفق و طولانی در پرونده طلاق در تهران، تسلط بر موضوعات اختلاف خانوادگی و مذاکره میان زوجینی که در اندیشه طلاق به سر می برند، بتواند اطلاعات و کمک های خود را به طیف وسیع تری از مراجعین ارائه دهد و روند جلسات مشاوره حقوقی طلاق را تسهیل و تسریع نماید.

بهترین وکیل طلاق در تهران، با توضیحات مشخص، نگرانی مراجعین را از بین برده و با ایجاد آرامش، دیدگاه بهتر و واقعی تری از وضعیت کنونی و اقداماتی که باید انجام گیرد و ترتیب مراحل آتی پرونده به ایشان ارائه می دهد.

تماس تلفنی یا ارتباط آنلاین، علاوه بر روش های حضوری که از دیرباز مورد استفاده بوده، برای گفتگو با بهترین وکیل طلاق در تهران از جمله شیوه هایی است که موانع و دغدغه های معمول شهروندان تهرانی را برای استفاده از راهنمایی و کمک وکیل طلاق، رفع گردانده است.

 

وکیل طلاق تهرانی آنلاین چگونه می تواند طلاق ما را بگیرد؟

با اورژانس 24 ساعته آنلاین و تلفنی وکیل طلاق در تهران تماس بگیرید و موضوع خود را با وکیل طلاق در تهران در میان بگذارید و با شنیدن راهنمایی های او تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای پیگیری پرونده طلاق خود، از وکالت تخصصی او بهره برید یا خیر.

در صورت تمایل به سپردن پرونده به وکیل طلاق در تهران در اورژانس 24 ساعته، از همان طریق آنلاین و غیرحضوری می توانید شرایط ارجاع وکالت را پرس و جو نموده و باقی مراحل طلاق را به وکیل خود بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و تضمینی، پرونده شما را به نتیجه مطلوب برساند.

آنلاین بودن خدمات وکیل طلاق در تهران، به ویژه برای ساکنین حومه شهر، فرصتی است که هزینه های اضافی تردد را کاهش داده و با تسریع روند طلاق، موجب می شود مجموع هزینه ها بسیار ارزان تر شود.

 

وکیل طلاق در تهران و حومه به چه زبان ها و گویش هایی مسلط است؟

 

professionality of divorce lawyer in tehran

تماس فوری با برترین وکلای طلاق در تهران

 

موسسه وکیل تلفنی شعب مختلفی دارد که با حضور وکلای پایه یک دادگستری، در اقسا نقاط استان تهران و کل ایران، هم در واحد اورژانس 24 ساعته تلفنی و آنلاین و هم در قالب گفتگوی تلفنی از طریق تماس با شعبه مورد نظر، با درک بافت فرهنگی و زبان و گویش و مناسبات اجتماعی منطقه مذکور، ارتباطی سازنده و امن برای شهروندان فراهم می آورد تا از این رهیافت، با استفاده از خدمات مشاوره رایگان این موسسه، به بهترین وکیل طلاق در تهران و در منطقه سکونت خود دسترسی یابند.

مشاوره حقوقی طلاق در محل زندگی و محل کار شما توسط وکیل طلاق در تهران، در هر نقطه از شهر تهران و حتی شهرهای حومه تهران، توسط واحد آنلاین وکیل تلفنی انجام می شود.

وکیل طلاق در تهران که حاضر در شعب موسسه وکیل تلفنی اند، از میان وکلای بومی منطقه انتخاب شده و به همین دلیل جلسه تخصصی را در قالب گفتگوی عامیانه و صمیمی با مراجعین از اقشار مختلف، ممکن می سازد.

 

اورژانس وکلای طلاق 24 ساعته در تهران چه خدماتی ارائه می دهد و به چه روش هایی می توان با این اورژانس ارتباط گرفت؟

وکیل طلاق تهرانی تضمینی و 24 ساعته در این واحدهای حقوقی، آماده پاسخگویی به تماس مراجعین و سوالات آن ها است تا هم در مرتبه مشاوره و توضیح مسئله ابهامات آن ها را از بین برد و هم راهکارهای حقوقی آسان، سریع و ارزان را به ایشان معرفی نماید.

 

تضمین کار پرونده خود را از وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی بخواهید:

 • با مراجعه به پایگاه اینترنتی طلاق وکیل تلفنی، نه تنها به مقالات تخصصی مختلف در زمینه های مختلف حقوقی به ویژه در زمینه طلاق دسترسی دارید، بلکه می توانید بخش های مختلف، خدمات حقوقی متنوع، شعب وکیل تلفنی در مناطق گوناگون تهران، هزینه ها و کادر مشاورین حقوقی را از نظر گذرانده و وکیل خود را انتخاب کنید.

 

مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با وکیل آنلاین طلاق در تهران چه مزایایی دارد؟

 

inexpensive guaranteed divorcing with divorce lawyer

مشاوره تلفنی تضمینی طلاق در تهران به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

وکیل طلاق در تهران برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی تهران که علاوه بر خدمات معمول حضوری یک وکیل طلاق در تهران انجام می دهد، امکان ارائه خدمات حقوقی فوری از راه دور و غیرحضوری مختلف از جمله مشاوره حقوقی تلفنی طلاق در تهران و یا مشاوره حقوقی آنلاین طلاق در تهران، برای مراجعینی که به هر دلیل امکان بهره مندی از خدمات وکیل طلاق تضمینی در تهران به صورت حضوری را ندارند، در واحد اورژانس طلاق 24 ساعته تهرانیان تحت عنوان خدمات وکیل طلاق آنلاین در تهران ارائه می دهد.

در این میان، امکان تماس با واحدهای 24 ساعته که به ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله مشاوره و پیگیری دادخواست طلاق می پردازند، مانند اورژانس 24 ساعته و آنلاین با حضور وکیل طلاق در تهران و حومه تهران را تحت پوشش قرار داده و محدودیت های زمانی و فواصل مکانی را از بین برده است.

 

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، وکیل طلاق در تهران برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی تهران که علاوه بر خدمات معمول حضوری یک وکیل طلاق در تهران انجام می دهد، امکان ارائه خدمات حقوقی فوری از راه دور و غیرحضوری مختلف از جمله مشاوره حقوقی تلفنی طلاق در تهران و یا مشاوره حقوقی آنلاین طلاق در تهران، برای مراجعینی که به هر دلیل امکان بهره مندی از خدمات وکیل طلاق تضمینی در تهران به صورت حضوری را ندارند، در واحد اورژانس طلاق ۲۴ ساعته تهرانیان تحت عنوان خدمات وکیل طلاق آنلاین در تهران ارائه می دهد.اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک شما عزیزان ... یکی از انواع طلاق ها طلاق مبارات است ... نخستین شرط طلاق مبارات آن است که زن و مرد از هم کراهت داشته باشند . یعنی اینکه هر دوی آنها به نوعی از هم تنفر و کراهت داشته باشند و چون اختیار طلاق با مرد است ، زن با بخشیدن مالی به او وی را راضی به طلاق نماید . از طرف دیگر ، مرد نیز از زن کراهت دارد و حاضر به طلاق دادن زن است .
موسسه وکیل تلفنی با کادر مجرب و وکلای با سابقه هدفشان جهت احقاق حق و دسترسی سریع مردم به جهت جلوگیری از تضییع حق بوده و بسیار موفق عمل کرده و با تفاسیر و سابقه به جا گذاشته خود در چند سال متوالی توانسته برترین سایت حقوقی و مشاوره را کسب کند امیدوارم با تلاش های روز افزون و بی دریغ ریاست و کارمندان و وکلا سایت در سالهای آتی موفقیت های بیشتر را کسب کرده و تلاش خود در این حرفه و مسئولیت را جشن بگیرد به امید اینکه تمامی مردم با سایت آشنا بوده و در صورت نیاز با دوستان و آشنایان خود در میان گذارند با تشکر از مدیریت و همکاران محترم
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
بر اساس ماده 1143 قانون مدنی ایران طلاق از جهت قابلیت رجوع و یا عدم آن بر 2 نوع تقسیم می شود : 1- طلاق بائن 2- طلاق رجعی تفاوت طلاق بائن و طلاق رجعی در مدتی است که برای رجوع مرد به زن (با هر لفظ یا عملی البته به شرط قصد رجوع) تعیین شده. به این صورت که در طلاق رجعی در مدت عده (مدتی که تا پایان یافتن آن زنی که عقد نکاح او منحل شده نمی تواند شوهر دیگری اختیار کند که مدت این عده سه طهر است) این تعویق درطلاق به زوجین اجازه می دهد تا بیشتر به پیامد و نتایج تصمیمی که گرفته اند بیندیشند. لازم به ذکر است که زن در مدت عده طلاق رجعی در حکم زوجه است بنابر این همچنان تمام آثار زوجیت پابرجاست.برای مثال: شوهر در این مدت باید به زن نفقه بدهد. در طلاق بائن برای مرد حق رجوع وجود ندارد و تمام آثار زوجیت پس از جاری شدن صیغه طلاق از بین می رود. انواع طلاق بائن : 1 - طلاقی که قبل از نزدیکی واقع شود. 2 - طلاق زن یائسه 3 - طلاق خلع و مبارات مادام که زن رجوع به عوض نکرده باشد. در توضیح طلاق خلع باید بیان داشت: زن به دلیل تنفری که از شوهرش دارد حاضر است مالی که که معادل یا کمتر یا بیشتر از مهریه است به او بپردازد و در مقابل این بخشش از او جدا شود. تا وقتی که زن از بخشش رجوع نکرده طلاق بائن است و به محض رجوع از بخشش طلاق رجعی می شود. در طلاق مبارات کراهت بین دو طرف حاصل شده و ادامه زندگی برای هر دو طرف امکان ناپذیر است. در این نوع طلاق زن مقداری از مهر خود را که نمی تواند مازاد بر مهریه اش باشد را می بخشد و صیغه طلاق جاری می شود 4 - سومین طلاقی که بعد ا ز سه وصلت متوالی به عمل می آید اعم از آنکه وصلت در نتیجه رجوع باشد یا در نتیجه نکاح جدید. به این صورت که مرد بعد از دو طلاق از همسرش در سومین طلاق وی، حق رجوعش را از دست می دهد و طلاق به صورت بائن در می آید 5 - طلاقی که در نتیجه عسر و حرج زن (حالتی که زن از ادامه زندگی با همسر خود عاجز و ناتوان شده ) و اثبات این این عسر و حرج در دادگاه صورت می گیرد نیز طلاق بائن است.
طلاق طبق قانون مدنی ایران از اختیارات مرد است. به همین دلیل در ماده ۱۱۳۳ اینگونه مقرر می دارد: « مرد می تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد.» قانون مدنی بر طبق فقه شیعه دوازده امامی نوشته است. اما پیروان ادیان و مذاهب دیگر که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده اند طبق قانون طلاق و احوال شخصیه، می توانند بر طبق دین و آیین خود طلاق بگیرند. طبق اصول دوازدهم و سیزدهم فقط ادیان مسیحی، کلیمی و زرتشتی در ایران به رسمیت شناخته می شوند از سوی دیگر مذاهب اسلامی حنفی، شافعی ، حنبلی، مالکی و زیدی نیز در بحث طلاق از فقه و آیین خودشان پیروی می کنند. انواع طلاق طلاق هم مثل بسیاری از امور حقوقی انواع و تقسیم بندی ها مختلفی دارد که ما در ادامه به تعدادی از مهم ترین و پرکاربردترین آنها اشاره خواهیم کرد. طلاق به اعتبار اینکه به درخواست مرد باشد یا به درخواست زن، قابلیت رجوع داشته باشد یا خیر و اینکه به درخواست طرفین باشد یا به حکم دادگاه به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود. اما در ماده ۱۱۴۳ قانون مدنی یک دسته بندی کلی برای طلاق ذکر شده است که همه انواع طلاق را به نحوی در خود جای می دهد. در این تقسیم بندی طلاق به دسته اصلی تقسیم می شود: طلاق بائن طلاق رجعی طلاق رجعی به چه معناست؟ طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که در آن تحت شرایطی مرد می تواند در مدت عده به زن رجوع کند. به عبارت دیگر یعنی مرد در صورتی که از طلاق پشیمان شود و عده طلاق نیز به پایان نرسیده باشد، می تواند به سراغ زن برود و زندگی را از سر گرفته و بدون هیچگونه تشریفات دیگری به زندگی خود ادامه دهند. حتب به عقد دوباره نیز نیاز ندارند. این نوع طلاق انواع مختلف و شرایط خاصی دارد که به آنها می پردازیم. مفهوم عده چیست؟ زنی که ازدواج او به هر علتی منحل شده است باید مدت زمانی را صبر کند و از ازدواج با مرد دیگری خودداری نماید. مثلا زنی که طلاق گرفته است یا عقد نکاح خود او به هردلیلی فسخ شده یا شوهر او فوت نموده است تا مدتی حق ازدواج ندارد و در صورتی که در این مدت ازدواج نماید، عقد نکاح باطل خواهد بود و چنانچه با علم به این موضوع اقدام به ازدواج مجدد و برقراری رابطه جنسی نموده باشد، رابطه او در حکم زنا خواهد بود. ماده ۱۱۵۰ قانون مدنی نیز عده را اینگونه تعیرف می نماید: « عده عبارت است از مدتی که تا انقضای آن زنی که عقد نکاح او منحل شده است نمی‌تواند شوهر دیگر اختیار کند.» اما عده خود انواع مختلفی دارد که عبارت است که از بحث ما خارج است و ما در اینجا صرفا به عده طلاق به دلیل امکان رجوع در طلاق رجعی می پردازیم.
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
درود بر شما عزیزان. بر اساس ماده 1133 قانون مدنی: مرد می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید. ازآنجاکه آمار طلاق روند صعودی پیداکرده بود ،قانون‌گذار با تصویب ماده 1133 قانون مدنی مزدان متقاضی طلاق را موظف کرد که ابتدا به دادگاه مراجعه کنند تا از طلاق‌های در حالت عصبانیت و مبتنی بر سو تفاهم جلوگیری شود.درواقع این قانون،به‌نوعی برای مردان محدودیت به وجود آورد و اختیارات آن‌ها را تنها در صورت تحقق مواردی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.گواهی عدم امکان سازش درواقع یک گواهی است که دادگاه بعد از رسیدگی به پرونده و درصورتی‌که امکان سازش بین زوجین وجود نداشته باشد و اختلاف آن‌ها در طی روند رسیدگی حل‌نشده باقی بماند،صادر می‌کند.دفاتر اسناد رسمی نمی‌توانند طلاق‌هایی را که برای آن‌ها گواهی عدم امکان سازش صادر نشده است،ثبت کنند. خوشحالیم از همراهی شما
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
سلام ضمن عرض خسته نباشید خواستم از شما تشکر کنم بابت خدمات شبانه روزی که ارایه میدهید. بسیاری مواقع مشکلات خانوادگی در ساعاتی رخ میدهد که فکر و ذهن آشفته و نگرانی زیادی ایجاد میکند لذا این امکان که بتوان در آن ساعات هم به مشاور متخصص دسترسی داشت و مشورت گرفت بسیار ارزشمند است. من با مشاوره های ارزشمند موسسه شما قدم به قدم مراحل پرونده ام را طی کردم و زودتر توانستم به نتیجه برسم. موفق باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .بهترین وکیل طلاق تهران، در حقیقت یک وکیل پایه دادگستری است که علاوه بر سابقه موفق و طولانی در پرونده طلاق در تهران، تسلط بر موضوعات اختلاف خانوادگی و مذاکره میان زوجینی که در اندیشه طلاق به سر می برند، بتواند اطلاعات و کمک های خود را به طیف وسیع تری از مراجعین ارائه دهد و روند جلسات مشاوره حقوقی طلاق را تسهیل و تسریع نماید. بهترین وکیل طلاق در تهران، با توضیحات مشخص، نگرانی مراجعین را از بین برده و با ایجاد آرامش، دیدگاه بهتر و واقعی تری از وضعیت کنونی و اقداماتی که باید انجام گیرد و ترتیب مراحل آتی پرو
یکی از مهم ترین حقوق مالی که به هنگام عقد نکاح به زن تعلق می گیرد مهریه است که مطابق آن مرد مکلف به پرداخت مبلغی به همسر خود می گردد این مبلغ هیچ ارتباطی به طلاق زن ندارد و در طول زندگی مشترک نیز قابل مطالبه است هم چنین عدم تمکین زن یا حتی برقراری رابطه نامشروع ارتباطی به مهریه زن نخواهد داشت و در هر صورت قابل مطالبه از سوی زن می باشد. بهزاد فولادی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وکیل طلاق در تهران برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی تهران که علاوه بر خدمات معمول حضوری یک وکیل طلاق در تهران انجام می دهد، امکان ارائه خدمات حقوقی فوری از راه دور و غیرحضوری مختلف از جمله مشاوره حقوقی تلفنی طلاق در تهران و یا مشاوره حقوقی آنلاین طلاق در تهران، برای مراجعینی که به هر دلیل امکان بهره مندی از خدمات وکیل طلاق تضمینی در تهران به صورت حضوری را ندارند، در واحد اورژانس طلاق ۲۴ ساعته تهرانیان تحت عنوان خدمات وکیل طلاق آنلاین در تهران ارائه می دهد
اینکه 24 ساعته این خیلی خوبه؛ انشالله امشب تماس می گیرم؛ البته من مشکلم اجرت المثل هست که شوهرم اصلاً بهم خرجی نمیده.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی