موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قرارداد

مشاوره حقوقی قراردادها

قرارداد یک توافق الزام آور بین اشخاص است که به واسطه آن تکالیف و حقوق طرفین قرارداد، تعیین می شود؛ در واقع قرارداد، با توجه به ماده 183 قانون مدنی تعهدی است میان یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر برای انجام عملی.

با عقد قرارداد میان طرفین رابطه جدید حقوقی برقرار می شود که بر اثر آن طرفین باید به تعهدات خود عمل کنند؛ همچنین برای وقوع یک قرارداد قصد و رضایت دو طرف برای انجام کار و یا انتقال مالی کافی می باشد.

مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما و یا وکیل متخصص نگارش قرارداد در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

contract rules

مشاوره حقوقی فوری در نگارش تمامی قراردادهای حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوران حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در نگارش قرارداد های ما ارتباط تلفنی 24 ساعته برقرار کنید و کار نگارش قرار داد خود را از هر نوعی که هست با او در میان بگذارید و در کمتر از 2 ساعت آن را تحویل بگیرید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مزایای مشاوره حقوقی قرارداد ها با وکیل

 

necessity of legal advice before writing a contract

مزایای نگارش قرارداد به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

نحوه تنظیم و عقد قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا قرارداد های بسیاری به علت نقص دانش حقوقی و قراردادی در نحوه تنظیم قرارداد به بن بست رسیده اند.

قراردادی که تحت نظر یک وکیل باتجربه و یا یک مشاور حقوقی قرارداد تنظیم شده یک قرارداد خوب و استاندارد است و فرصت تخلف، نقص عهد و سوءاستفاده را از طرفین می گیرد؛ زیرا شخص متخصص به ریزه کاری ها، پیچیدگی های حقوقی و فنی را در هنگام تنظیم قرارداد توجه و تسلط بیشتری دارد.

گرفتن مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در تنظیم قرارداد راهنمایی و با بررسی شرایط، مشکلات حقوقی را پیش بینی می کند.

 

آیا برای نگارش قراردادها باید به وکیل دادگستری مراجعه کنیم؟

وکلا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی هستند و همانطور که گفته شد تنظیم قرارداد نیاز به تخصص و تجربه دارد تا به درستی توسط طرفین رعایت شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل دادگستری برای تنظیم قرارداد و اطمینان از صحت آن ضروری می باشد تا طرفین در آینده دچار مشکلات بزرگتری نشوند.

تنظیم قرارداد یک امر بسیار تخصصی و در مواقعی بسیار پیچیده می باشد و در نتیجه نگارش مطلوب و بهینه آن جز با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص امکان پذیر نمی باشد؛ در نتیجه تنظیم قرارداد توسط یک وکیل مسلط به قانون و با تجربه برای پرهیز از ابهام، استفاده از واژگان مناسب با معنای حقوقی در متن قرارداد، برقراری تناسب و تعادل بین تکالیف و تعهدات طرفین، قابلیت الزام اجرای قرارداد توسط طرفین و همچنین تضمین حل و فصل قاطع و مطلوب اختلافات ناشی از اجرای قرارداد، ضروری می باشد.

کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و همچنین جلوگیری از ضایع شدن حقوق طرفین دارد.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب ما برای نگارش قرارداد و یا مشاوره حقوقی قرارداد قبل از امضا کردن در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

 

آیا هر وکیل دادگستری توانایی نگارش قرارداد را دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری به دلیل تسلط به زوایای مختلف قانون با تنظیم قرارداد بهره وری آن را افزایش می دهد و می توان از پیش بینی و اقدامات لازم برای جلوگیری از ایجاد اختلاف در قرارداد تنظیم شده مطمئن بود.

در صورت تنظیم قرارداد توسط وکیل پایه یک دادگستری می توان از بررسی مراحل مختلف برای اجرای قرارداد، متوازن و متعادل سازی تکالیف و تعهدات طرفین برای اجرای قرارداد اطمینان داشت.

مشاوره حقوقی قرارداد ها می تواند به افراد در نگارش و تنظیم قرارداد با توجه به جنبه های قانونی، با استفاده از آگاهی و تجربه، راهنمایی کند؛ شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین برای نگارش قرارداد دست نویس آنلاین و نگارش قرارداد تایپ شده آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

انواع قرارداد های حقوقی که برای نگارش باید به وکیل مراجعه کنیم

 

places for writhing contracts

راهنمایی فوری و 24 ساعته آنلاین و تلفنی در نگارش قرارداد

 

هنگام ثبت انواع قرارداد باید به رعایت تمام نکات حقوقی دقت کرد تا از مواجه با مشکلات حقوقی جلوگیری کرد؛ قرارداد ها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 

 1. قرارداد های کاری.

 2. قرارداد های تجاری و بازرگانی.

 3. قرارداد های مربوط به خرید و فروش املاک.

 

داشتن ضمانت اجرایی برای کامل بودن یک قرارداد الزامی است؛ این ضمانت ها به دسته های زیر تقسیم می گردند:

 

 1. پیش بینی حق فسخ.

 2. الزام به انجام تعهد.

 3. دریافت خسارت.

 4. موضوع قرارداد.

 

درنتیجه نحوه تنظیم و انعقاد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ با توجه به این نکات و همانطور که گفته شد یک قرارداد خوب و استاندارد قراردادی است که تحت نظر یک وکیل باتجربه تنظیم شده باشد و مشاوره حقوقی قرارداد ها به آگاهی بیشتر با انواع قرارداد ها و بررسی بند های قرارداد می تواند به شما کمک کند.

 

توجه: از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید به مشاوران ما درباره تنظیم انواع قرارداد های حقوقی و الزامات نگارش قرارداد آنلاین کمک بگیرید و در کمترین زمان ممکن کامل ترین پاسخ و راه حل را دریافت کنید.

 

قرارداد قانون کار

مهمترین نکته ای که افراد در زمان تصمیم به شروع کار در یک شرکت به آن توجه می کنند و در نظر می گیرند این است که حق و حقوق ناشی از خدماتی را که ارائه می دهند دریافت کنند؛ همچنین فردی که اقدام به استخدام شخصی می کند مطالبه اصلی او این است که در قبال پرداخت حق الزحمه، خدماتی را که به منظور آن فرد را استخدام کرده دریافت کند.

قانون برای آسودگی خاطر کارگر و کارفرما و دادن جنبه قانونی به این رابطه، قانونی تحت عنوان قانون کار تصویب و در آن به برقراری رابطه کارگر و کارفرما بر اساس قراردادی به نام قرارداد کار اشاره کرد؛ در این میان مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد برای تنظیم قرارداد قانون کار و بررسی بند های قرارداد با در نظر گرفتن شرایط کارگر و کارفرما، با راهنمایی از بروز مشکلات احتمالی در آیند و ضایع شدن حق طرفین جلوگیری می کند.

 

قرارداد سرمایه گذاری

سرمایه گذاری به معنی گذاشتن پول در کاری و یا چیزی با انتظار سود از آن است؛ سرمایه گذاری موفق به برنامه ریزی دقیق و زمان مناسب نیاز دارد؛ با مدیریت صحیح روند سرمایه گذاری تداوم می یابد؛ بنابراین سرمایه گذاری که کاملا تحلیل نشده می تواند ریسک بزرگی باشد و همچنین در صورت متحمل شدن خسارت، حدود آن دست مالک نمی باشد.

از آنجایی که قرارداد سرمایه گذاری به دلیل حساسیت بالایی که دارد نیازمند دقت، تجربه و آگاهی نسبت به قوانین می باشد؛ با توجه به این مسائل کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها برای تنظیم و یا بررسی قبل از امضای قرارداد برای جلوگیری از بروز مشکلات ضروری می باشد.

 

توجه: قرارداد سرمایه گذاری بسته به موضوع آن می تواند دارای جزئیات فراوانی باشد؛ به عنوان مثال جزئیاتی مانند: نحوه محاسبه سود و زیان و همچنین مدیریت و حقوق طرفین قرارداد که بسیار هم حائز اهمیت می باشند.

 

قرارداد فروش و انتقال

قرارداد فروش و انتقال از متداول ترین و فراگیرترین قرارداد ها در تمام دنیا می باشد؛ قرارداد فروش و انتقال می تواند کتبی یا شفاهی باشد.

در تنظیم قرارداد فروش و انتقال باید عبارات بدون ابهام و حقوقی تنظیم شوند، زیرا حتی خطا در بکار بردن علائم نگارشی می تواند باعث تغییر معنای عبارات شود؛ مشاوران حقوقی ما در این زمینه نیز می توانند به شما کمک کنند و بهترین راهکار حقوقی را ارائه دهند، چرا که مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در زمینه تنظیم قرارداد فروش و انتقال به صورت کتبی و یا شفاهی با بررسی شرایط موجود کمک می کند.

 

قرارداد اجاره

 

best way to write a high quality contract

نحوه نگارش یک قرارداد با کیفیت

 

طبق ماده 466 قانون مدنی: اجاره عقدی است که به موجب آن مستاجر، مالک منافع عین مستاجره می شود؛ یعنی طبق قرارداد اجاره یک طرف قرارداد در ازای در اختیار گذاشتن مالی برای استفاده طرف مقابل، با توجه به آن اجرتی دریافت می کند.

موضوع اجاره می تواند متفاوت باشد؛ برای مثال: اجاره اشیاء، اجاره اشخاص، اجاره حیوانات از انواع اجاره می باشند.

 

قرارداد اسناد رهنی

سند رهنی، سندی است که توسط موسسات مالی و اعتباری و یا بانک ها برای تضمین پرداخت اقساط در دفتر اسناد رسمی، تنظیم می شود؛ در این قرارداد مانند بقیه قرارداد ها باید توافق دو طرفه وجود داشته باشد و از آنجایی که هدف این قرارداد این است که وثیقه تا دادن بدهی در رهن طلبکار باشد؛ باید به نکاتی مانند: مدت رهن و مسائل مختلف باطل شدن قرارداد توجه کرد.

از آنجایی که تنظیم قرارداد های اسناد رهنی نیازمند دقت و توجه بالا و همچنین آگاهی و تسلط بر قوانین  می باشد کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها برای تنظیم و بررسی کامل و صحیح آن به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل برای طرفین ضروری می باشد. قرارداد مشارکت مدنی

قرارداد مشارکت مدنی در فضای کسب و کار، کاملا کاربردی است که از طریق آن اشخاص حقیقی و یا حقوقی سرمایه مادی یا معنوی خود را برای انجام کار معینی به اشتراک می گذارند؛ این قرارداد به افراد این امکان را می دهد که بدون نیاز به ثبت شرکت و همچنین پرداخت مالیات، بتوانند فعالیت های تجاری انجام دهند.

مشاوره حقوقی قرارداد ها در تنظیم قرارداد های مشارکت مدنی با بررسی شرایط طرفین و انتظارات آنها و جلوگیری از بروز مشکلات و ضایع شدن حقوق طرفین تاثیر به سزایی دارد.

 

آیا برای نگارش قرارداد نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی می باشد؟

دفاتر اسناد رسمی از واحد های وابسته به قوه قضاییه می باشند و برای تنظیم و ثبت اسناد رسمی و قرارداد ها طبق قوانین و مقررات تشکیل شده اند؛ بنابراین اسناد و قرارداد هایی که در این دفاتر تنظیم می شوند دارای اعتبار اسناد رسمی هستند.

قرارداد های تنظیمی در دفتر خانه رسمی هستند و نمی توان هیچگونه تردید و انکاری به آنها داشت و اعتبار قرارداد های تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی با قرارداد تنظیم شده عادی قابل مقایسه نمی باشد، قرارداد هایی که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و صادر می شوند دارای آثار و ضمانت اجرایی می باشند.

شما می توانید برای اطلاع از بهترین رویکرد در مورد مراحل قانونی ثبت قرارداد نیز مشاوره حقوقی بگیرید.

 

در چه قرارداد هایی درج داوری برای رسیدگی به اختلافات الزامی می باشد؟

یکی از روش های حل و فصل اختلافات داوری می باشد که جایگزین دادگاه است؛ داوری یک سیستم خصوصی می باشد که اقدامات آن در عرض سیستم دولتی می باشد.

داوری در قرارداد به دو صورت قرارداد جداگانه و شرط ضمن عقد، الزامی و الزام آور می باشد، مشاوره حقوقی قرارداد ها در صورت بروز مشکل با بررسی مسائل افراد را برای حل مشکل با ارائه راه حل کمک می کند؛ شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران آگاه و مجرب ما به منظور گرفتن راهنمایی در زمینه انواع قرارداد ها و همچنین برای داوری قرارداد ها در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا در وکیل تلفنی نگارش قرارداد به صورت تایپ شده می باشد؟

 

a typed contract has been ready

نگارش فوری تمامی قراردادهای حقوقی با کیفیت تضمین شده در حداکثر دو ساعت

 

وجود وکلا و مشاوران مجرب و آگاه به قوانین در سایت وکیل تلفنی و امکان مشاوره حقوقی 24 ساعته با مشاوران در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین به افراد این امکان را می دهد که در صورت بروز مشکل به صورت ناگهانی در کمترین زمان ممکن با مشاوران ارتباط برقرار کرده و اقدام به حل مشکل خود کنند؛ مشاوران وکیل تلفنی به دلیل آگاهی و تجربه بالا با بررسی شرایط طرفین در کمترین زمان ممکن با نگارش آنلاین و فوری انواع قرارداد های حقوقی به صورت 24 ساعته قراردادی متناسب با قوانین و انتظارات طرفین آماده می کنند.

 

بهترین زمان برای مشاوره حقوقی قرارداد چه زمانی می باشد؟

نحوه تنظیم و انعقاد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا نقص دانش حقوقی و قراردادی در نحوه تنظیم قرارداد باعث به بن بست رسیدن آن و ناگزیر شدن طرفین به مراجعه به محاکم قضایی، داوری و ... می شود، بهترین راه برای اطمینان از تنظیم قرارداد به شیوه درست و همچنین قبل از امضای قرارداد کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها می باشد تا بلکه به این طریق بتوانیم به شما بهترین راهکار های لازم برای سرعت بخشیدن و انجام دقیق آن به شما ابراز نماییم.

امروزه برای انجام و اتمام هر پروژهای نیاز به انعقاد قرارداد می باشد و علتها بسیاری از اختلافات عدم نگارش قرارداد و یا عدم نگارش صحیح قراردادها می باشد و این موضوع سبس شما خیلی از افراد به صرف اعتماد اولیه با نگارش یک برگ عادی و بدون درج دقیق موضوع قرارداد، مدت قرارداد، مبلغ قرارداد و مهمترین اینکه وجه التزامی برای تعهدات و موضوعات قرارداد اقدام به تنظیم قرارداد می کنند که این موضوع باعپ چالش در اینده می گردد و برای اینکه این قرارداد دارای ساختار درستی باشد باید از قبل موضوع قرارداد باید از لحاظ حقوقی اعتبار سنجی گردد، سپس باید طرفین اقدام به تنظیم و نگارش قرارداد نمایند.

مثلاً در خصوص موضوع قرارداد مشارکت در ساخت باید دقیقاً موضوع قرارداد باید به صورت کاملا شفاف و جزییات قید شود و باید اسناد مالکیتی سازنده و یا مالک دقیق بررسی گردد که ایا فروشنده دارای اسناد مالکیت رسمی می باشد یا خیر؟ در صورتی که دارای اسناد مالکیتی می باشد آیا پروانه ساخت برای آن ساختمان موضوع پیش فروش صادر گردیده است یا خیر؟ برای پاسخ به سوال اول باید گواهی مالکیت را از اداره ثبت اسناد و املاک محل وقوع ملک استعلام نمایید و در خصوص گواهی پروانه ساخت هم می توانید به شهرداری مراتب را  استعلام نمایید.

در این مرحله شما وارد فاز دوم قرارداد می شوید که درصورت عدم انجام موضوع قرارداد در مدت قرارداد تعیین شده چه الزامات قراردادی می توانید در قرارداد ذکر نمایید؟ آیا ان الزامات قراردادی که در قرارداد ذکر کردید مطابق با قانون مدنی و قوانین خاص پیش فروش می باشد یا خیر؟ آیا برای نگارش قرارداد پیش فروش ساختمان باید به دفاتر اسناد رسمی رجوع کنیم یا می توان این قرارداد را در دفتر املاک نگارش کرد؟ که طبق قانون خاص پیش فروش ساختمان حتماً باید این قرارداد در دفتر اسناد رسمی تنظیم گردد و در غیر اینصورت مقنن برای کسانی که از این تکلیف قانونی امتناع نموده و به دفتر املاک برای نگارش چنین قرارداد مهمی مراجعه می کنند جرم انگاری نموده و مجازات حبس مقرر نموده است. همه موارد معنونه مبین و موید مهم بودن نگارش قرارداد و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی قبل از نگارش قرارداد می باشد.

 

ایا مشاوره حقوقی قبل از قرارداد الزامی می باشد یا خیر؟

 

contract writhing

لزوم تماس به وکیل قبل از امضای قرارداد

 

مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد با مشاور متخصص قرارداد الزامی می باشد عرف و سنت سابق کشورمان که از فرهنگ مشاوره حقوقی بدور بدوه ولی امروز با مسایلی و قوانینی روبرو هستیم که باید حتماً برای نگارش قرارداد از مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد استفاده کنیم این جزو مهمترین اصول برای زندگی اجتماعی فعلی می باشد هرچند دولت و قوه قضاییه طرحی به مجلس در سال 1398 داده که حتماً باید قبل از انعقاد یک قرارداد مشاور حقوقی این قرارداد را تایید نمایند و این موضوع سبب می گردد که قرارداد شما از لحاظ حقوقی بیمه نمایید و وارد چالش های بعدی آن نگردید.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی نگارش قرارداد

خیلی ساده است که با یک بررسی ساده می توانید بفهمیم که برای مشاوره حقوقی یک قرارداد چقدر باید هزینه مشاوره حقوقی پرداخت نمایید در موسسه وکیل تلفنی شما با پرداخت صرفا چهل هزار تومان  و اخذ مشاوره حقوقی 20 دقیقه ای یک قرارداد میلیاردی را  بیمه نمایید و این بهترین و ارزانترین روش برای مشاوره حقوقی میباشد. شما در هر جای دنیا که باشید می توانید با کمترین هزینه از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری استفاده و قرارداد حقوقی خودتان را  بیمه حقوقی نمایید.

 

موارد موجود در جدول زیر مواردی است که بسیار عامیانه نوشته شده اند و شما می توانید برای تکمیل اطلاعات حقوقی خود آنها را مطالعه کنید و یک سر وگردن از اطرافیانتان بر حقوق خود بیشتر اشراف داشته باشید

حل مشکلات حقوقی اداره کار

دلایل و لزوم مشورت کردن با وکیل

راهکار های آسان و عملی حل تمامی مشکلات خانوادگی

بهترین وکیل وصول فوری مهریه

بهترین روش گرفتن معافیت کفالت برای سربازان مطابق قوانین سال 99

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

بررسی فوری و آنلاین سامانه ابلاغ

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی