موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قرارداد

مشاوره حقوقی قراردادها

قرارداد یک توافق الزام آور بین اشخاص است که به واسطه آن تکالیف و حقوق طرفین قرارداد، تعیین می شود؛ در واقع قرارداد، با توجه به ماده 183 قانون مدنی تعهدی است میان یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر برای انجام عملی.

با عقد قرارداد میان طرفین رابطه جدید حقوقی برقرار می شود که بر اثر آن طرفین باید به تعهدات خود عمل کنند؛ همچنین برای وقوع یک قرارداد قصد و رضایت دو طرف برای انجام کار و یا انتقال مالی کافی می باشد.

مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما و یا وکیل متخصص نگارش قرارداد در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

contract rules

مشاوره حقوقی فوری در نگارش تمامی قراردادهای حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره فوری با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوران حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکلای متخصص در نگارش قرارداد های ما ارتباط تلفنی 24 ساعته برقرار کنید و کار نگارش قرار داد خود را از هر نوعی که هست با او در میان بگذارید و در کمتر از 2 ساعت آن را تحویل بگیرید"

 

مزایای مشاوره حقوقی قرارداد ها با وکیل

 

necessity of legal advice before writing a contract

مزایای نگارش قرارداد به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

نحوه تنظیم و عقد قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا قرارداد های بسیاری به علت نقص دانش حقوقی و قراردادی در نحوه تنظیم قرارداد به بن بست رسیده اند.

قراردادی که تحت نظر یک وکیل باتجربه و یا یک مشاور حقوقی قرارداد تنظیم شده یک قرارداد خوب و استاندارد است و فرصت تخلف، نقص عهد و سوءاستفاده را از طرفین می گیرد؛ زیرا شخص متخصص به ریزه کاری ها، پیچیدگی های حقوقی و فنی را در هنگام تنظیم قرارداد توجه و تسلط بیشتری دارد.

گرفتن مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در تنظیم قرارداد راهنمایی و با بررسی شرایط، مشکلات حقوقی را پیش بینی می کند.

 

آیا برای نگارش قراردادها باید به وکیل دادگستری مراجعه کنیم؟

وکلا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی هستند و همانطور که گفته شد تنظیم قرارداد نیاز به تخصص و تجربه دارد تا به درستی توسط طرفین رعایت شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل دادگستری برای تنظیم قرارداد و اطمینان از صحت آن ضروری می باشد تا طرفین در آینده دچار مشکلات بزرگتری نشوند.

تنظیم قرارداد یک امر بسیار تخصصی و در مواقعی بسیار پیچیده می باشد و در نتیجه نگارش مطلوب و بهینه آن جز با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص امکان پذیر نمی باشد؛ در نتیجه تنظیم قرارداد توسط یک وکیل مسلط به قانون و با تجربه برای پرهیز از ابهام، استفاده از واژگان مناسب با معنای حقوقی در متن قرارداد، برقراری تناسب و تعادل بین تکالیف و تعهدات طرفین، قابلیت الزام اجرای قرارداد توسط طرفین و همچنین تضمین حل و فصل قاطع و مطلوب اختلافات ناشی از اجرای قرارداد، ضروری می باشد.

کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و همچنین جلوگیری از ضایع شدن حقوق طرفین دارد.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب ما برای نگارش قرارداد و یا مشاوره حقوقی قرارداد قبل از امضا کردن در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

 

آیا هر وکیل دادگستری توانایی نگارش قرارداد را دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری به دلیل تسلط به زوایای مختلف قانون با تنظیم قرارداد بهره وری آن را افزایش می دهد و می توان از پیش بینی و اقدامات لازم برای جلوگیری از ایجاد اختلاف در قرارداد تنظیم شده مطمئن بود.

در صورت تنظیم قرارداد توسط وکیل پایه یک دادگستری می توان از بررسی مراحل مختلف برای اجرای قرارداد، متوازن و متعادل سازی تکالیف و تعهدات طرفین برای اجرای قرارداد اطمینان داشت.

مشاوره حقوقی قرارداد ها می تواند به افراد در نگارش و تنظیم قرارداد با توجه به جنبه های قانونی، با استفاده از آگاهی و تجربه، راهنمایی کند؛ شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین برای نگارش قرارداد دست نویس آنلاین و نگارش قرارداد تایپ شده آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

انواع قرارداد های حقوقی که برای نگارش باید به وکیل مراجعه کنیم