موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی قرارداد

مشاوره حقوقی قراردادها

قرارداد یک توافق الزام آور بین اشخاص است که به واسطه آن تکالیف و حقوق طرفین قرارداد، تعیین می شود؛ در واقع قرارداد، با توجه به ماده 183 قانون مدنی تعهدی است میان یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر برای انجام عملی.

با عقد قرارداد میان طرفین رابطه جدید حقوقی برقرار می شود که بر اثر آن طرفین باید به تعهدات خود عمل کنند؛ همچنین برای وقوع یک قرارداد قصد و رضایت دو طرف برای انجام کار و یا انتقال مالی کافی می باشد.

مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما و یا وکیل متخصص نگارش قرارداد در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

contract rules

مشاوره حقوقی فوری در نگارش تمامی قراردادهای حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مزایای مشاوره حقوقی قرارداد ها با وکیل

 

necessity of legal advice before writing a contract

مزایای نگارش قرارداد به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

نحوه تنظیم و عقد قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا قرارداد های بسیاری به علت نقص دانش حقوقی و قراردادی در نحوه تنظیم قرارداد به بن بست رسیده اند.

قراردادی که تحت نظر یک وکیل باتجربه و یا یک مشاور حقوقی قرارداد تنظیم شده یک قرارداد خوب و استاندارد است و فرصت تخلف، نقص عهد و سوءاستفاده را از طرفین می گیرد؛ زیرا شخص متخصص به ریزه کاری ها، پیچیدگی های حقوقی و فنی را در هنگام تنظیم قرارداد توجه و تسلط بیشتری دارد.

گرفتن مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در تنظیم قرارداد راهنمایی و با بررسی شرایط، مشکلات حقوقی را پیش بینی می کند.

 

آیا برای نگارش قراردادها باید به وکیل دادگستری مراجعه کنیم؟

وکلا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی هستند و همانطور که گفته شد تنظیم قرارداد نیاز به تخصص و تجربه دارد تا به درستی توسط طرفین رعایت شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل دادگستری برای تنظیم قرارداد و اطمینان از صحت آن ضروری می باشد تا طرفین در آینده دچار مشکلات بزرگتری نشوند.

تنظیم قرارداد یک امر بسیار تخصصی و در مواقعی بسیار پیچیده می باشد و در نتیجه نگارش مطلوب و بهینه آن جز با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص امکان پذیر نمی باشد؛ در نتیجه تنظیم قرارداد توسط یک وکیل مسلط به قانون و با تجربه برای پرهیز از ابهام، استفاده از واژگان مناسب با معنای حقوقی در متن قرارداد، برقراری تناسب و تعادل بین تکالیف و تعهدات طرفین، قابلیت الزام اجرای قرارداد توسط طرفین و همچنین تضمین حل و فصل قاطع و مطلوب اختلافات ناشی از اجرای قرارداد، ضروری می باشد.

کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و همچنین جلوگیری از ضایع شدن حقوق طرفین دارد.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب ما برای نگارش قرارداد و یا مشاوره حقوقی قرارداد قبل از امضا کردن در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

 

آیا هر وکیل دادگستری توانایی نگارش قرارداد را دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری به دلیل تسلط به زوایای مختلف قانون با تنظیم قرارداد بهره وری آن را افزایش می دهد و می توان از پیش بینی و اقدامات لازم برای جلوگیری از ایجاد اختلاف در قرارداد تنظیم شده مطمئن بود.

در صورت تنظیم قرارداد توسط وکیل پایه یک دادگستری می توان از بررسی مراحل مختلف برای اجرای قرارداد، متوازن و متعادل سازی تکالیف و تعهدات طرفین برای اجرای قرارداد اطمینان داشت.

مشاوره حقوقی قرارداد ها می تواند به افراد در نگارش و تنظیم قرارداد با توجه به جنبه های قانونی، با استفاده از آگاهی و تجربه، راهنمایی کند؛ شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین برای نگارش قرارداد دست نویس آنلاین و نگارش قرارداد تایپ شده آنلاین با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

انواع قرارداد های حقوقی که برای نگارش باید به وکیل مراجعه کنیم

 

places for writhing contracts

راهنمایی فوری و 24 ساعته آنلاین و تلفنی در نگارش قرارداد

 

هنگام ثبت انواع قرارداد باید به رعایت تمام نکات حقوقی دقت کرد تا از مواجه با مشکلات حقوقی جلوگیری کرد؛ قرارداد ها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 

 1. قرارداد های کاری.

 2. قرارداد های تجاری و بازرگانی.

 3. قرارداد های مربوط به خرید و فروش املاک.

 

داشتن ضمانت اجرایی برای کامل بودن یک قرارداد الزامی است؛ این ضمانت ها به دسته های زیر تقسیم می گردند:

 

 1. پیش بینی حق فسخ.

 2. الزام به انجام تعهد.

 3. دریافت خسارت.

 4. موضوع قرارداد.

 

درنتیجه نحوه تنظیم و انعقاد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ با توجه به این نکات و همانطور که گفته شد یک قرارداد خوب و استاندارد قراردادی است که تحت نظر یک وکیل باتجربه تنظیم شده باشد و مشاوره حقوقی قرارداد ها به آگاهی بیشتر با انواع قرارداد ها و بررسی بند های قرارداد می تواند به شما کمک کند.

 

توجه: از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید به مشاوران ما درباره تنظیم انواع قرارداد های حقوقی و الزامات نگارش قرارداد آنلاین کمک بگیرید و در کمترین زمان ممکن کامل ترین پاسخ و راه حل را دریافت کنید.

 

قرارداد قانون کار

مهمترین نکته ای که افراد در زمان تصمیم به شروع کار در یک شرکت به آن توجه می کنند و در نظر می گیرند این است که حق و حقوق ناشی از خدماتی را که ارائه می دهند دریافت کنند؛ همچنین فردی که اقدام به استخدام شخصی می کند مطالبه اصلی او این است که در قبال پرداخت حق الزحمه، خدماتی را که به منظور آن فرد را استخدام کرده دریافت کند.

قانون برای آسودگی خاطر کارگر و کارفرما و دادن جنبه قانونی به این رابطه، قانونی تحت عنوان قانون کار تصویب و در آن به برقراری رابطه کارگر و کارفرما بر اساس قراردادی به نام قرارداد کار اشاره کرد؛ در این میان مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد برای تنظیم قرارداد قانون کار و بررسی بند های قرارداد با در نظر گرفتن شرایط کارگر و کارفرما، با راهنمایی از بروز مشکلات احتمالی در آیند و ضایع شدن حق طرفین جلوگیری می کند.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

قرارداد سرمایه گذاری

سرمایه گذاری به معنی گذاشتن پول در کاری و یا چیزی با انتظار سود از آن است؛ سرمایه گذاری موفق به برنامه ریزی دقیق و زمان مناسب نیاز دارد؛ با مدیریت صحیح روند سرمایه گذاری تداوم می یابد؛ بنابراین سرمایه گذاری که کاملا تحلیل نشده می تواند ریسک بزرگی باشد و همچنین در صورت متحمل شدن خسارت، حدود آن دست مالک نمی باشد.

از آنجایی که قرارداد سرمایه گذاری به دلیل حساسیت بالایی که دارد نیازمند دقت، تجربه و آگاهی نسبت به قوانین می باشد؛ با توجه به این مسائل کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها برای تنظیم و یا بررسی قبل از امضای قرارداد برای جلوگیری از بروز مشکلات ضروری می باشد.

 

توجه: قرارداد سرمایه گذاری بسته به موضوع آن می تواند دارای جزئیات فراوانی باشد؛ به عنوان مثال جزئیاتی مانند: نحوه محاسبه سود و زیان و همچنین مدیریت و حقوق طرفین قرارداد که بسیار هم حائز اهمیت می باشند.

 

قرارداد فروش و انتقال

قرارداد فروش و انتقال از متداول ترین و فراگیرترین قرارداد ها در تمام دنیا می باشد؛ قرارداد فروش و انتقال می تواند کتبی یا شفاهی باشد.

در تنظیم قرارداد فروش و انتقال باید عبارات بدون ابهام و حقوقی تنظیم شوند، زیرا حتی خطا در بکار بردن علائم نگارشی می تواند باعث تغییر معنای عبارات شود؛ مشاوران حقوقی ما در این زمینه نیز می توانند به شما کمک کنند و بهترین راهکار حقوقی را ارائه دهند، چرا که مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در زمینه تنظیم قرارداد فروش و انتقال به صورت کتبی و یا شفاهی با بررسی شرایط موجود کمک می کند.

 

قرارداد اجاره

 

best way to write a high quality contract

نحوه نگارش یک قرارداد با کیفیت

 

طبق ماده 466 قانون مدنی: اجاره عقدی است که به موجب آن مستاجر، مالک منافع عین مستاجره می شود؛ یعنی طبق قرارداد اجاره یک طرف قرارداد در ازای در اختیار گذاشتن مالی برای استفاده طرف مقابل، با توجه به آن اجرتی دریافت می کند.

موضوع اجاره می تواند متفاوت باشد؛ برای مثال: اجاره اشیاء، اجاره اشخاص، اجاره حیوانات از انواع اجاره می باشند.

 

قرارداد اسناد رهنی

سند رهنی، سندی است که توسط موسسات مالی و اعتباری و یا بانک ها برای تضمین پرداخت اقساط در دفتر اسناد رسمی، تنظیم می شود؛ در این قرارداد مانند بقیه قرارداد ها باید توافق دو طرفه وجود داشته باشد و از آنجایی که هدف این قرارداد این است که وثیقه تا دادن بدهی در رهن طلبکار باشد؛ باید به نکاتی مانند: مدت رهن و مسائل مختلف باطل شدن قرارداد توجه کرد.

از آنجایی که تنظیم قرارداد های اسناد رهنی نیازمند دقت و توجه بالا و همچنین آگاهی و تسلط بر قوانین  می باشد کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها برای تنظیم و بررسی کامل و صحیح آن به منظور جلوگیری از ایجاد مشکل برای طرفین ضروری می باشد. قرارداد مشارکت مدنی

قرارداد مشارکت مدنی در فضای کسب و کار، کاملا کاربردی است که از طریق آن اشخاص حقیقی و یا حقوقی سرمایه مادی یا معنوی خود را برای انجام کار معینی به اشتراک می گذارند؛ این قرارداد به افراد این امکان را می دهد که بدون نیاز به ثبت شرکت و همچنین پرداخت مالیات، بتوانند فعالیت های تجاری انجام دهند.

مشاوره حقوقی قرارداد ها در تنظیم قرارداد های مشارکت مدنی با بررسی شرایط طرفین و انتظارات آنها و جلوگیری از بروز مشکلات و ضایع شدن حقوق طرفین تاثیر به سزایی دارد.

 

آیا برای نگارش قرارداد نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی می باشد؟

دفاتر اسناد رسمی از واحد های وابسته به قوه قضاییه می باشند و برای تنظیم و ثبت اسناد رسمی و قرارداد ها طبق قوانین و مقررات تشکیل شده اند؛ بنابراین اسناد و قرارداد هایی که در این دفاتر تنظیم می شوند دارای اعتبار اسناد رسمی هستند.

قرارداد های تنظیمی در دفتر خانه رسمی هستند و نمی توان هیچگونه تردید و انکاری به آنها داشت و اعتبار قرارداد های تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی با قرارداد تنظیم شده عادی قابل مقایسه نمی باشد، قرارداد هایی که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و صادر می شوند دارای آثار و ضمانت اجرایی می باشند.

شما می توانید برای اطلاع از بهترین رویکرد در مورد مراحل قانونی ثبت قرارداد نیز مشاوره حقوقی بگیرید.

 

در چه قرارداد هایی درج داوری برای رسیدگی به اختلافات الزامی می باشد؟

یکی از روش های حل و فصل اختلافات داوری می باشد که جایگزین دادگاه است؛ داوری یک سیستم خصوصی می باشد که اقدامات آن در عرض سیستم دولتی می باشد.

داوری در قرارداد به دو صورت قرارداد جداگانه و شرط ضمن عقد، الزامی و الزام آور می باشد، مشاوره حقوقی قرارداد ها در صورت بروز مشکل با بررسی مسائل افراد را برای حل مشکل با ارائه راه حل کمک می کند؛ شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران آگاه و مجرب ما به منظور گرفتن راهنمایی در زمینه انواع قرارداد ها و همچنین برای داوری قرارداد ها در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید.

 

آیا در وکیل تلفنی نگارش قرارداد به صورت تایپ شده می باشد؟

 

a typed contract has been ready

نگارش فوری تمامی قراردادهای حقوقی با کیفیت تضمین شده در حداکثر دو ساعت

 

وجود وکلا و مشاوران مجرب و آگاه به قوانین در سایت وکیل تلفنی و امکان مشاوره حقوقی 24 ساعته با مشاوران در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین به افراد این امکان را می دهد که در صورت بروز مشکل به صورت ناگهانی در کمترین زمان ممکن با مشاوران ارتباط برقرار کرده و اقدام به حل مشکل خود کنند؛ مشاوران وکیل تلفنی به دلیل آگاهی و تجربه بالا با بررسی شرایط طرفین در کمترین زمان ممکن با نگارش آنلاین و فوری انواع قرارداد های حقوقی به صورت 24 ساعته قراردادی متناسب با قوانین و انتظارات طرفین آماده می کنند.

 

بهترین زمان برای مشاوره حقوقی قرارداد چه زمانی می باشد؟

نحوه تنظیم و انعقاد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا نقص دانش حقوقی و قراردادی در نحوه تنظیم قرارداد باعث به بن بست رسیدن آن و ناگزیر شدن طرفین به مراجعه به محاکم قضایی، داوری و ... می شود، بهترین راه برای اطمینان از تنظیم قرارداد به شیوه درست و همچنین قبل از امضای قرارداد کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها می باشد تا بلکه به این طریق بتوانیم به شما بهترین راهکار های لازم برای سرعت بخشیدن و انجام دقیق آن به شما ابراز نماییم.

امروزه برای انجام و اتمام هر پروژهای نیاز به انعقاد قرارداد می باشد و علتها بسیاری از اختلافات عدم نگارش قرارداد و یا عدم نگارش صحیح قراردادها می باشد و این موضوع سبس شما خیلی از افراد به صرف اعتماد اولیه با نگارش یک برگ عادی و بدون درج دقیق موضوع قرارداد، مدت قرارداد، مبلغ قرارداد و مهمترین اینکه وجه التزامی برای تعهدات و موضوعات قرارداد اقدام به تنظیم قرارداد می کنند که این موضوع باعپ چالش در اینده می گردد و برای اینکه این قرارداد دارای ساختار درستی باشد باید از قبل موضوع قرارداد باید از لحاظ حقوقی اعتبار سنجی گردد، سپس باید طرفین اقدام به تنظیم و نگارش قرارداد نمایند.

مثلاً در خصوص موضوع قرارداد مشارکت در ساخت باید دقیقاً موضوع قرارداد باید به صورت کاملا شفاف و جزییات قید شود و باید اسناد مالکیتی سازنده و یا مالک دقیق بررسی گردد که ایا فروشنده دارای اسناد مالکیت رسمی می باشد یا خیر؟ در صورتی که دارای اسناد مالکیتی می باشد آیا پروانه ساخت برای آن ساختمان موضوع پیش فروش صادر گردیده است یا خیر؟ برای پاسخ به سوال اول باید گواهی مالکیت را از اداره ثبت اسناد و املاک محل وقوع ملک استعلام نمایید و در خصوص گواهی پروانه ساخت هم می توانید به شهرداری مراتب را  استعلام نمایید.

در این مرحله شما وارد فاز دوم قرارداد می شوید که درصورت عدم انجام موضوع قرارداد در مدت قرارداد تعیین شده چه الزامات قراردادی می توانید در قرارداد ذکر نمایید؟ آیا ان الزامات قراردادی که در قرارداد ذکر کردید مطابق با قانون مدنی و قوانین خاص پیش فروش می باشد یا خیر؟ آیا برای نگارش قرارداد پیش فروش ساختمان باید به دفاتر اسناد رسمی رجوع کنیم یا می توان این قرارداد را در دفتر املاک نگارش کرد؟ که طبق قانون خاص پیش فروش ساختمان حتماً باید این قرارداد در دفتر اسناد رسمی تنظیم گردد و در غیر اینصورت مقنن برای کسانی که از این تکلیف قانونی امتناع نموده و به دفتر املاک برای نگارش چنین قرارداد مهمی مراجعه می کنند جرم انگاری نموده و مجازات حبس مقرر نموده است. همه موارد معنونه مبین و موید مهم بودن نگارش قرارداد و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی قبل از نگارش قرارداد می باشد.

 

ایا مشاوره حقوقی قبل از قرارداد الزامی می باشد یا خیر؟

 

contract writhing

لزوم تماس به وکیل قبل از امضای قرارداد

 

مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد با مشاور متخصص قرارداد الزامی می باشد عرف و سنت سابق کشورمان که از فرهنگ مشاوره حقوقی بدور بدوه ولی امروز با مسایلی و قوانینی روبرو هستیم که باید حتماً برای نگارش قرارداد از مشاوره حقوقی قبل از نگارش قرارداد استفاده کنیم این جزو مهمترین اصول برای زندگی اجتماعی فعلی می باشد هرچند دولت و قوه قضاییه طرحی به مجلس در سال 1398 داده که حتماً باید قبل از انعقاد یک قرارداد مشاور حقوقی این قرارداد را تایید نمایند و این موضوع سبب می گردد که قرارداد شما از لحاظ حقوقی بیمه نمایید و وارد چالش های بعدی آن نگردید.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی نگارش قرارداد

خیلی ساده است که با یک بررسی ساده می توانید بفهمیم که برای مشاوره حقوقی یک قرارداد چقدر باید هزینه مشاوره حقوقی پرداخت نمایید در موسسه وکیل تلفنی شما با پرداخت صرفا چهل هزار تومان  و اخذ مشاوره حقوقی 20 دقیقه ای یک قرارداد میلیاردی را  بیمه نمایید و این بهترین و ارزانترین روش برای مشاوره حقوقی میباشد. شما در هر جای دنیا که باشید می توانید با کمترین هزینه از مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری استفاده و قرارداد حقوقی خودتان را  بیمه حقوقی نمایید.

 

حل مشکلات حقوقی اداره کار

دلایل و لزوم مشورت کردن با وکیل

راهکار های آسان و عملی حل تمامی مشکلات خانوادگی

بهترین وکیل وصول فوری مهریه

بهترین روش گرفتن معافیت کفالت برای سربازان مطابق قوانین سال 99

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

بررسی فوری و آنلاین سامانه ابلاغ

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خسته نباشید . در حال حاضر موضوع قرارداد نوشتن بسیار حساس و مهم است و میتوان گقت باید با نوشتن یک قرارداد خوب از بوجود آمدن درگیری ها در آینده جلوگیری کرد . خوشبختانه فرهنگ استفاده از وکیل برای نوشتن قرارداد در حال حاضر رو به پیشرفت است . باید توجه داشت که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است .
سلام وقت بخیر و خسته نباشید به تمامی همکاران پرتلاشتون واقعا از صمیم قلب خواستم تشکر کنم از مشاورین و مدیریت مکسسه خوبتون دبروز جهت شرکت در یک جلسه عقد قرارداد از مشاوره حضوری یکی از همکاران استفاده کردیم و واقعا برامون مفید بود بهترین هارو براتون آرزو دارم چون شما خانواده مارو از ضرر هنگفتی و بزرگی نجات دادید
با سلام، وکلا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی هستند. تنظیم قرارداد نیاز به تخصص و تجربه دارد تا به درستی توسط طرفین رعایت شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل دادگستری برای تنظیم قرارداد و اطمینان از صحت آن ضروری می باشد تا طرفین در آینده دچار مشکلات بزرگتری نشوند.تنظیم قرارداد یک امر بسیار تخصصی و در مواقعی بسیار پیچیده می باشد و در نتیجه نگارش مطلوب و بهینه آن جز با کمک گرفتن از یک وکیل متخصص امکان پذیر نمی باشد؛ در نتیجه تنظیم قرارداد توسط یک وکیل مسلط به قانون و با تجربه برای پرهیز از ابهام، استفاده از واژگان مناسب با معنای حقوقی در متن قرارداد، برقراری تناسب و تعادل بین تکالیف و تعهدات طرفین، قابلیت الزام اجرای قرارداد توسط طرفین و همچنین تضمین حل و فصل قاطع و مطلوب اختلافات ناشی از اجرای قرارداد، ضروری می باشد.کمک گرفتن از مشاوره حقوقی قرارداد ها تاثیر به سزایی در جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و همچنین جلوگیری از ضایع شدن حقوق طرفین دارد.شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب ما برای نگارش قرارداد و یا مشاوره حقوقی قرارداد قبل از امضا کردن در هر زمان و مکانی استفاده کنید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی . ارسال تیکت مشاوره حقوقی قراردادها قرارداد یک توافق الزام آور بین اشخاص است که به واسطه آن تکالیف و حقوق طرفین قرارداد، تعیین می شود؛ در واقع قرارداد، با توجه به ماده ۱۸۳ قانون مدنی تعهدی است میان یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر برای انجام عملی. با عقد قرارداد میان طرفین رابطه جدید حقوقی برقرار می شود که بر اثر آن طرفین باید به تعهدات خود عمل کنند؛ همچنین برای وقوع یک قرارداد قصد و رضایت دو طرف برای انجام کار و یا انتقال مالی کافی می باشد. مشاوره حقوقی قرارداد ها به افراد در بررسی شرایط و تنظیم قرارداد با توجه به موقعیت و قانون کمک می کنند و شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی با مشاوران مجرب و آگاه ما و یا وکیل متخصص نگارش قرارداد در سایت وکیل تلفنی ارتباط برقرار کنید.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
وکیل تلفنی با کادری مجرب آماده پاسخگویی به کلیه سوالات حقوقی و کیفری افراد است در صورت نیار با شماره های مذکور تماس فرمایید
سلام تشکر میکنم از تیم مدیریتی قوی و وکلای با دانش موسسه وکیل تلفنی که با کمترین هزینه بیشترین کمک را میکنند. خسته نباشید
با سلام وعرض ارادت خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از مواردی که متاسفانه توسط مردم گرفتار آن هستند ودعاوی مختلف حقوقی وکیفری در این خصوص مطرح میشه موضوع عدم استفاده از وکیل یا مشاور حقوقی در تنظیم قراردادها است واینکه عدم رعایت شرایط صحت معاملات مطابق ماده ۱۹۰ قانون مدنی مثلا اهلیت طرفین معامله که در اینجا شخص بدلیل عدم اطلاع از مسائل حقوقی در نگارش یا امضا قرارداد دچار مشکا میشه وبعد دچار پرونده های حقوقی یا کیفری میشه .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره دراین خصوص هستم
با سلام وعرض ارادت خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از مواردی که متاسفانه توسط مردم گرفتار آن هستند ودعاوی مختلف حقوقی وکیفری در این خصوص مطرح میشه موضوع عدم استفاده از وکیل یا مشاور حقوقی در تنظیم قراردادها است واینکه عدم رعایت شرایط صحت معاملات مطابق ماده ۱۹۰ قانون مدنی مثلا اهلیت طرفین معامله که در اینجا شخص بدلیل عدم اطلاع از مسائل حقوقی در نگارش یا امضا قرارداد دچار مشکا میشه وبعد دچار پرونده های حقوقی یا کیفری میشه .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره دراین خصوص هستم
در بسیاری از معامله ها ما کارها معمولا بین دو نفر یک سری قرار دردهایی نوشته میشود تا بر اساس این قرار داد هر دو طرف شروع به همکاری کنند و باید به مطالب و شروطی که در قرار داد نوشته میشود پایبند باشند وگرنه موجب فسخ معامله یا کار میشود برای اینکه یک قرار داد نامه ی خوب تنظیم کنیم نیاز داریم تا از یک افراد با تجربه کمک بگیریم برای اینکار بهتر است از وکلای سایت وکیل تلفنی کمک بگیریم که تنها با یک تماس ودر خواست مشاوره حقوقی با یک وکیل متخصص به صورت آنلاین و یا تلفنی با هزینه ی کمتر و فوری مشاوره و راهنمایی بگیریم ویا حتی تنظیم قرار دادسرا برعهده ی آنها بگذاریم چون کار را باید به کاردان سپرد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
بسمه تعالی.باسلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما.قرارداد ها از مصادیق مهم و کاربردی هستند،از زحمات شما کمال قدردانی را دارم
ارادت،قبلا میگفتن آدم زنده وکیل وصی نمیخواد ولی با شرایطی که دیگه متاسفانه برادر به برادر رحم نداره حضور یک وکیل خبره و حتی مشاوره تلفنی در زمینه عقد قرارداد از بسیاری از مشکلات و بحث و جدل و استرس در آینده جلوگیری میکنه خدا رو شکر که ما سایتی مثل شما رو داریم که هر زمان از شبانه روز اراده کنیم میتونیم از مشورت حقوقیتون بهره بگیریم مانا باشید ⭐⭐⭐⭐⭐
با سلام خدمت تمامی مخاطبان گرامی.آقاداودی هستم از وکلای موسسه در رابطه با قرارداد های کار بین کارگر و کارفرما باید متذکر شوم که معمولا کارفرمایان اسناد تجاری مثل سفته و چک را طلب می کنند به عنوان تضمین انجام کار و یا حسن انجام کار چگونگی نوشتن و قید نمودن در قرارداد و ذکر شماره های سفته و چک ها در قرارداد بواقع مهم و تاثیر گذار است. بسیار عالی
سلام وقت بخیر ، خدمت همه دوستان موسسه وکیل تلفنی از خدمات ارزنده شما تشکر ویژه و قدردانی بعمل می آوردم ، حقا و انصافا در این شرایط ویژه اقتصادی وجود این موسسه کمک شایانی به مردم نموده است و موجبات رضایت خود را اعلام مینمایم،
با سلام از اینکه امکان دسترسی همگان به مشاوره های تخصصی در کوتاهترین زمان و با صرف کمترین هزینه را در اختیار کاربران و عموم جامعه قرار داده اید بسیار سپاس گزارم. آگاهی بخشی قطعا جلوی تضییع حقوق افراد جامعه را خواهد گرفت موفق باشید
سلام در تعاملات بسیاری در زندگی خصوصی واجتماعی وبا افراد جامعه شاهد بروز اشتباهات وناملایمات بسیار ومراجعه به مراجعه قضایی هستیم بخش بسیار زیادی از آنها به سبب عدم آشنابی با حقوق و وظایف متعاملین است در رابطه با عقد قرارداد که امری کاملا تخصصی وفنی است باید از تجربه ودانش و وکلای توانمد بهره برد شما می توانید از تجربه ودانش حقوق دان متعهد دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی با سابقه بیش ازچهارده سال وکالت بهره مند شوید.
با سلام خدمت تمامی مخاطبان گرامی.آقاداودی هستم از وکلای موسسه در رابطه با قرارداد های کار بین کارگر و کارفرما باید متذکر شوم که معمولا کارفرمایان اسناد تجاری مثل سفته و چک را طلب می کنند به عنوان تضمین انجام کار و یا حسن انجام کار چگونگی نوشتن و قید نمودن در قرارداد و ذکر شماره های سفته و چک ها در قرارداد بواقع مهم و تاثیر گذار است.
بسیار عالی
سلام.من هنگامیکه میخواستم به یکی از دوستانم مقداری پول قرض بدم با موسسه شما تماس گرفتم و از وکلاتون در خصوص اینکه متن حاوی چه نکاتی باشد که در آینده مشکل ایجاد نشود تلفنی مشاوره گرفتم. واقعا مرسی
ضمن عرض سلام و احترام خدمت تمامي همكاران و دوستان و بزرگواران لازم به ذكر است در قسمت تنظيم قراردادها به مواد شماره ده قانون مدني كه بحث قراردادهاي خصوصي مطرح است و شماره ماده يكصد و نود قانون مدني كه بحث صحت معاملات و قراردادها مطرح مي شود و ماده ٢٢٣ قانون مدني بحث شروط ضمن قرارداد نيز اشاره اي بفرماييد با تشكر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی