موسسه وکیل تلفنی

  • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی برخط

مشاوره حقوقی برخط

مشاوره حقوقی برخط، از نوآوری­ های ارائه خدمات حقوقی است؛ همان‌طور که مستحضر هستید، اخذ مشاوره حقوقی، از کارشناسان حقوقی متخصص، از اقدامات عقلایی و اصلحی است که افراد در مواجهه با مسائل حقوقی، می ­توانند از آن بهره گیرند؛ زمانی که مسائل یا دعاوی حقوقی، در حالتی اضطراری و ناگهانی بروز پیدا می  کنند که افراد را ناگزیر از یافتن پاسخ و راه حلی متناسب می ­سازد با موضوع مطروحه و موثر در رفع آن باشد؛ از این روست که ما امروزه بر آن شده ایم تا در ادامه این مطلب شما را با نوین ترین روش مشاوره حقوقی، آشنا سازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید تا به خدمات ارزنده وکیل تلفنی پی ببرید و ابهامات خود را برطرف سازید.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

مشاوره برخط، امکانیست که وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته در خدمت شما هم میهنان عزیزان قرارداده تا بتوانید در هر زمان و مکانی که هستید با وکلای پایه یک دادگستری مشاوره کرده و بهترین راهکار های ممکن را برای حل مشکلات حقوقی خود در دست داشته باشید؛ البته این تنها خدمتی نیست که در وکیل تلفنی از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ بلکه دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته نیز از دیگر خدماتی است که سال هاست مورد توجه هموطنانمان به هنگام بروز مشکلات حقوقی بوده است؛ حال اگر مایلید تا از شرایط دریافت فوری این مشاوره با وکلای پایه یک و متخصص آگاه شوید؛ تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

مشاوره حقوقی برخط چیست؟ چه تفاوتی با انواع مشاوره ­های دیگر دارد؟

 

online legal consultancy

مشاوره برخط فوری با وکیل پایه یک 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی برخط، از مشاوره ­های حقوقی آنلاین است که توسط مجموعه وکیل تلفنی، فوراً تحقق می ­پذیرد؛ تفاوت مشاوره مذکور این است که چنانچه شما سروران ارجمند، در دیگر روش ­ها در کمتر از 5 دقیقه به دریافت مشاوره حقوقی مدنظرتان دسترسی می­ یابید؛ در روش اخیر، این امکان در کمتر از 2 دقیقه فراهم است.

مجموعه وکیل تلفنی با بهره ­مندی از مشاوران و وکیل برخط فوری و 24 ساعته، امکان اخذ مشاوره حقوقی فوری و دسترسی به مشورت و تجربه وکلای متخصص را برای هم­میهنان عزیز فراهم آورده است.

 

توجه: برای آگاهی بیشتر و دریافت انواع مشاوره­های تخصصی، کافی است تا نسبت به اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از مجموعه وکیل تلفنی اقدام فرمایید یا در ادامه، جهت آشنایی با ویژگی و مزایای مشاوره حقوقی برخط، همراه ما باشید.

 

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی یا اخذ انواع مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل برخط 24 ساعته این مجموعه، در ارتباط باشید.

 

فوری­ترین مشاوره حقوقی برخط توسط چه ارگانی ارائه می ­شود؟ غیر از فوری بودن چه مزایای دیگری دارد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.