موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی برخط

مشاوره حقوقی برخط

مشاوره حقوقی برخط، از نوآوری­ های ارائه خدمات حقوقی است؛ همان‌طور که مستحضر هستید، اخذ مشاوره حقوقی، از کارشناسان حقوقی متخصص، از اقدامات عقلایی و اصلحی است که افراد در مواجهه با مسائل حقوقی، می ­توانند از آن بهره گیرند؛ زمانی که مسائل یا دعاوی حقوقی، در حالتی اضطراری و ناگهانی بروز پیدا می  کنند که افراد را ناگزیر از یافتن پاسخ و راه حلی متناسب می ­سازد با موضوع مطروحه و موثر در رفع آن باشد؛ از این روست که ما امروزه بر آن شده ایم تا در ادامه این مطلب شما را با نوین ترین روش مشاوره حقوقی، آشنا سازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید تا به خدمات ارزنده وکیل تلفنی پی ببرید و ابهامات خود را برطرف سازید.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی برخط چیست؟ چه تفاوتی با انواع مشاوره ­های دیگر دارد؟

 

online legal consultancy

مشاوره برخط فوری با وکیل پایه یک 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی برخط، از مشاوره ­های حقوقی آنلاین است که توسط مجموعه وکیل تلفنی، فوراً تحقق می ­پذیرد؛ تفاوت مشاوره مذکور این است که چنانچه شما سروران ارجمند، در دیگر روش ­ها در کمتر از 5 دقیقه به دریافت مشاوره حقوقی مدنظرتان دسترسی می­ یابید؛ در روش اخیر، این امکان در کمتر از 2 دقیقه فراهم است.

مجموعه وکیل تلفنی با بهره ­مندی از مشاوران و وکیل برخط فوری و 24 ساعته، امکان اخذ مشاوره حقوقی فوری و دسترسی به مشورت و تجربه وکلای متخصص را برای هم­میهنان عزیز فراهم آورده است.

 

توجه: برای آگاهی بیشتر و دریافت انواع مشاوره­های تخصصی، کافی است تا نسبت به اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از مجموعه وکیل تلفنی اقدام فرمایید یا در ادامه، جهت آشنایی با ویژگی و مزایای مشاوره حقوقی برخط، همراه ما باشید.

 

جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی یا اخذ انواع مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل برخط 24 ساعته این مجموعه، در ارتباط باشید.

 

فوری­ترین مشاوره حقوقی برخط توسط چه ارگانی ارائه می ­شود؟ غیر از فوری بودن چه مزایای دیگری دارد؟

 

فوری ­ترین مشاوره حقوقی برخط، توسط مجموعه وکیل تلفنی، برای تمامی ایرانیان عزیز ارائه می­ گردد؛ مشاوره حقوقی برخط، علاوه بر فوریتِ ارائه و دسترسی آزادِ همگانی، در بسیاری از موارد کاملا رایگان است؛ کاربران گرامی، به مجرد ورود به وب­  سایت مجموعه، این امکان را دارند تا پیام خود را از طریق رایچت ارسال نموده و توسط وکلای آنلاین، به پاسخ قطعی مسئله حقوقی‌شان دست یابند.

بنابراین، جهت دسترسی به مشاوره برخط با وکیل متخصص و وکیل آنلاین برخط و فوری، کافی است تا وارد وب­سایت مجموعه وکیل تلفنی شوید.

به علاوه، مشاوره حقوقی برخط، هیچ‌گونه هزینه­ اضافه ای برای کاربر ندارد؛ هم­چنین، امکان بررسی پرونده ­های حقوقی نیز میسر است. در ادامه به چگونگی بررسی برخط پرونده­ های حقوقی می­پردازیم.

 

مشاوره حقوقی برخط ارزان توسط برترین وکلای پایه یک و متخصص، اولین بار توسط کدام ارگان حقوقی ارائه شد؟

 

inexpensive online legal advice

وکیل برخط 24 ساعته با تضمین قیمت و کیفیت

 

ممکن است، این سوال برایتان ایجاد شده باشد که مشاوره حقوقی برخطِ ارزان چیست؟! حال آنکه پیش‌تر به رایگان بودن آن پرداختیم.

پاسخ ساده است؛ تفاوت در روش­های مختلفِ موجود است؛ جهت شرح بیشتر، چنانچه شما وارد وب­سایت وکیل تلفنی شده و مستقیماً اقدام به اخذ مشاوره برخط در آن واحد نمایید، مشاوره مذکور کاملا رایگان خواهد بود.

لیکن، چنانچه به واتساپ وکیل متصل گردید و بدین طریق به اخذ مشاوره حقوقی خود ادامه دهید، مشاوره مزبور، بسیار ارزان خواهد بود و هیچ‌گونه هزینه گزافی، به همراه نخواهد داشت.

مجددا، لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی برخط اخیر، حقیقتاً ناظر بر منصفانه بودن، بدون تحمیل هزینه­ های گزاف و مقرون به صرفه است؛ مضافاً که اولین بار، توسط مجموعه وکیل تلفنی، در زمره خدمات حقوقی عرضه گردیده است.

بنابراین توصیه ما، مراجعه فوری به وب­سایت مجموعه و اخذ مشاوره آنلاین با وکیل برخط ارزان و تضمینی است.

 

مشاوره حقوقی برخط، به چه روش­ هایی قابلیت اجرایی شدن دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

علاوه بر مطالب پیشین، به تفصیل روش ­های مشاوره حقوقی برخط را شرح می  نماییم:

 1. مشاوره حقوقی برخط با وکیل آنلاین پایه یک دادگستری: وارد وب­سایت وکیل تلفنی شده، بر روی دایره صورتی رنگ رایچت کلیک می ­نمایید؛ در آن واحد امکان خواهید داشت تا سوالات حقوقی‌تان را طرح نمایید، سپس به محض رویت آن توسط وکیل پایه یک متخصص و آنلاین، سوال مطروحه فورا پاسخگویی می  شود.

 

 1. مشاوره حقوقی برخط از طریق وب­سایت: وارد وب­سایت شده، ثبت نام می­نمایید؛ با اخذ نام کاربری، می ­توانید با وکیل متخصصِ مدنظرتان از طریق پنل کاربری خود، کاملا به صورت رایگان مشاوره حقوقی داشته باشید.

 

 

 1. مشاوره حقوقی برخط واتساپی: همان‌طور که ملاحظه می­ فرمایید، در صفحه وب­ سایت وکیل تلفنی، در قسمت پایین و سمت چپ، کادری با امکان درخواست مشاوره حقوقی فوری از طریق واتساپ وجود دارد؛ سروران گرامی می ­توانید با یک کلیک یا لمسِ آن، به واتساپِ اپراتور مربوطه وصل گردید. اپراتور، جهت مشاوره حقوقی، شما را فورا به وکیل متخصص در موضوعِ مدنظرتان متصل می ­نماید.

 

آیا مشاوره حقوقی برخط رایگان و 24 ساعته در وکیل تلفنی، حقیقت دارد؟

 

Free online legal advice

مشاوره فوری و رایگان برخط با وکیل پایه یک و متخصص 24 ساعته

 

بله؛ چراکه نه؟ ...

 • مجموعه وکیل تلفنی، از دیرباز، هدف و اهتمامِ تام داشته تا از تمامی امکانات، بهره جسته و حداکثرِ خدمات حقوقی با کیفیتِ تضمینی را به ایرانیان عزیز ارائه نماید.

در زمان ه­ای که ملت شریف ایران، بنابر شرایط و مقتضیات اجتماعی، اقتصادی، ... با چالش ­ها و مسائل مالی-معیشتی مواجه هستند.؛ مجموعه وکیل تلفنی چنین اتخاذ تصمیم نموده تا خدمات حقوقی خود را به صورت رایگان و 24 ساعته، به هم­ میهنان شریفمان عرضه نماید.

با این هدف که فریضه خدمت به همنوعان را علاوه بر رسالتِ وکالت، بنابر فضیلت ­های اخلاقی، انسانیِ منصفانه محقق سازد و بدین طریق تخصص و تبحر وکلای خود را سببی جهت رفع چالش­ های حقوقی قرار دهد.

مجموعه وکیل تلفنی، ارگانی غیرانتفاعی است که منصف ­ترین و کارآزموده ­ترین وکلای متخصص را گرد هم آورده تا این هدف و وظیفه متعالی انسان دوستانه را به ثمر برساند.

 

بررسی برخط پرونده حقوقی در وکیل تلفنی چگونه صورت می­ گیرد؟

 

چه بسا، تاکنون مشتاق شده ­اید تا در خصوص چگونگی بررسی پرونده ­ها در وکیل تلفنی بدانید ...

 • مضاف بر آنکه می ­توانید از شرح مفصلِ سه روشی که پیش‌تر به آن پرداختیم، بهره بجویید؛ شما این امکان را دارید تا صرفا با یک اقدام ساده، پرونده حقوقی خود را جهت بررسی در اختیار وکلای متخصص وکیل تلفنی قرار دهید.

بدین جهت، می­ توانید پرونده­تان را در ضمیمه فایل ­های ارسالی، به صورت تصویری یا پی.دی.اف یا وُرد یا... برای وکیل ارسال نمایید تا وکیل آن­ها را ملاحظه و بررسی نموده و متناسب آن مشاوره­ های لازم را ارائه نماید.

توجه: مزیت امر مذکور، این است که وکیل مزبور متناسب با پرونده حقوقی‌تان و شرایط و وضعیت جاری آن، بهترین و ارزان ترین مشاوره حقوقی را ارائه خواهد نمود.

 

لیست خدمات حقوقی برخط وکیل تلفنی

 

List of online legal services in vakiltel

خدمات حقوقی برخط نامحدود و 24 ساعته

 

 1. خدمات حقوقی برخط ثبت شرکت.

 

 1. مشاوره حقوقی برخط به انواع روش های فوری، ارزان و رایگان.

 

 1. خدمات نگارش برخطِ تمامی اوراق حقوقی (بدین جهت صرفا کافی است در طی انجام مشاوره حقوقی‌تان، درخواست خود را مطرح نمایید یا آنکه وکیل در طی انجام مشاوره، بنابر تشخیص و صلاحدید، به شما ضرورت طرح یا عدم طرح دادخواست را توصیه خواهد نمود).

 

 1. سامانه برخط طلاق به صورت آنلاین

 

 1. و...

 

در خصوص دیگر خدمات مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، اکیدا توصیه می­ نماییم از طریق تلفنی، آنلاین، وب­سایت، نرم ­افزارهای ارتباط جمعی چون واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، فیس­تایم و...، یا حتی به روش حضوری نسبت به طرح سوالات خود اقدام نموده و رفع ابهام نمایید.

 

اورژانس وکالت واتساپی 24 ساعته و تضمینی

وکیل طلاق آنلاین

وکیل کیفری آنلاین

وکیل اورژآنسی و 24 ساعته

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
با سلام استفاده از خدمات آنلاین در دوران بلایای طبیعی و شیوع ویروس ها یکی از موهبات های هوش بشری برای استفاده از فرصت ها در سختی ها میباشد.که موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده است
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی برخط، از نوآوری­ های ارائه خدمات حقوقی است؛ همان‌طور که مستحضر هستید، اخذ مشاوره حقوقی، از کارشناسان حقوقی متخصص، از اقدامات عقلایی و اصلحی است که افراد در مواجهه با مسائل حقوقی، می ­توانند از آن بهره گیرند؛ زمانی که مسائل یا دعاوی حقوقی، در حالتی اضطراری و ناگهانی بروز پیدا می کنند که افراد را ناگزیر از یافتن پاسخ و راه حلی متناسب می ­سازد با موضوع مطروحه و موثر در رفع آن باشد. مجموعه وکیل تلفنی، از دیرباز، هدف و اهتمامِ تام داشته تا از تمامی امکانات، بهره جسته و حداکثرِ خدمات حقوقی با کیفیتِ تضمینی را به ایرانیان عزیز ارائه نماید. در زمان ه­ای که ملت شریف ایران، بنابر شرایط و مقتضیات اجتماعی، اقتصادی، ... با چالش ­ها و مسائل مالی-معیشتی مواجه هستند.؛ مجموعه وکیل تلفنی چنین اتخاذ تصمیم نموده تا خدمات حقوقی خود را به صورت رایگان و ۲۴ ساعته، به هم­ میهنان شریفمان عرضه نماید. با این هدف که فریضه خدمت به همنوعان را علاوه بر رسالتِ وکالت، بنابر فضیلت ­های اخلاقی، انسانیِ منصفانه محقق سازد و بدین طریق تخصص و تبحر وکلای خود را سببی جهت رفع چالش­ های حقوقی قرار دهد. مجموعه وکیل تلفنی، ارگانی غیرانتفاعی است که منصف ­ترین و کارآزموده ­ترین وکلای متخصص را گرد هم آورده تا این هدف و وظیفه متعالی انسان دوستانه را به ثمر برساند.
سلام وقت شما بخیر خسته نباشید من شرایطم طوری بود که برای اخذ مشاوره و مشورت گرفتن از وکیل نمیتوانستم به دفاتر و موسسات مراجعه حضوری داشته باشم. اینکه شما امکان مشاوره از راه دور و به صورت غیرحضوری را در تمام ساعت های شبانه روز فراهم کردید جای تقدیر داره مشاور شما کمک بزرگی در حل مشکل و پرونده من کرد و جلوی اتفافات و مشکلات بعدی را گرفت. ممنونم و براتون بهترین ها رو آرزو دارم
سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران و کادر مجرب وکیل تلفنی خدا قوت و خسته نباشید بابت خدمات ۲۴ ساعت شبانه بصورت تخصصی و حرفه ایی آماده خدمت رسانی هستند با هزینه های بسیار کم و در سریع ترین زمان و بصورت فوری و اوژانسی انواع مشاوره های حضوری ،تلفنی،آنلاین و به غیر مشادره حتی نگارش تمامی اوراق قضای اعم از نگارش نامه اداری ؛دادخواست ،اظهارنامه؛شکواییه و لوایح و.‌‌‌‌‌....‌توسط وکیل متخصص و پایه یک دادگستری انجام میشود ‌. موسسه وکیل تلفنی بهترین و درست ترین راهکار را به شما پیشنهاددمیکند و تا احقاق حق شما در کنارتان هستند و در سراسر کشور و حتی خارج از کشور خدمات میدهند ‌.
مجموعه وکیل تلفنی با بهره ­مندی از مشاوران و وکیل برخط فوری و ۲۴ ساعته، امکان اخذ مشاوره حقوقی فوری و دسترسی به مشورت و تجربه وکلای متخصص را برای هم­میهنان عزیز فراهم آورده است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .فوری ­ترین مشاوره حقوقی برخط، توسط مجموعه وکیل تلفنی، برای تمامی ایرانیان عزیز ارائه می­ گردد؛ مشاوره حقوقی برخط، علاوه بر فوریتِ ارائه و دسترسی آزادِ همگانی، در بسیاری از موارد کاملا رایگان است؛ کاربران گرامی، به مجرد ورود به وب­ سایت مجموعه، این امکان را دارند تا پیام خود را از طریق رایچت ارسال نموده و توسط وکلای آنلاین، به پاسخ قطعی مسئله حقوقی‌شان دست یابند
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
سلام من دیشب ساعت ۲بامداد از موسسه وکیل تلفنی مشاوره فوری گرفتم ممنونم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی