موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

سوالات حقوقی قراردادها

سوالات حقوقی قرارداد ها

سوالات حقوقی قراردادها قبل از منعقد شدن و امضای قرارداد در موسسه وکیل تلفنی صورت می گیرد؛ طرح این نوع سوالات موجب می شود تا طرفین قرارداد با آگاهی و اطلاعات کامل و دقیق از قرارداد، آن را در موسسه وکیل تلفنی امضا کنند و بدین ترتیب از بروز ابهامات و مشکلات در آینده بین طرفین جلوگیری شود؛ همانطور که می دانید، امضا به معنی نوعی تعهد و پایبند بودن به قرارداد به حساب می آید، از این رو طرح پرسش سوالات حقوقی قراردادها باعث می شود تا قبل از ایجاد هرگونه مشکلی طرفین با یکدیگر به توافق برسند و قرارداد با توافق طرفین منعقد شود؛ حال زمانی که در موسسه وکیل تلفنی قرارداد توسط طرفین امضا شود، هر دو طرف موظفند تا به قرارداد منعقد شده پایبند باشند و از موارد ذکر شده در قرارداد سرپیچی نکنند؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما پیشنهاد می نماییم.

 

پاسخ فوری و آنلاین به سوالات حقوقی قراردادها (توصیات خانم وکیل ما در این مورد)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چه کسانی صلاحیت دارند تا ما را در قرارداد هایمان راهنمایی کنند؟

 

 questioning the contracts professional lawyer

تماس فوری به وکیل متخصص قرارداد ها

 

شاید این سوال همواره برای شما مطرح باشد که چه کسانی صلاحیت دارند تا ما را در قرارداد هایمان راهنمایی کنند؟

 • پاسخ ساده است، وکیل متخصص به امور قراردادها؛ در ادامه باید گفت که تخصص وکلا با یکدیگر متفاوت است. شما هرگز نمی توانید از یک وکیل خانواده برای تنظیم اصولی قرارداد کمک بگیرید؛ زیرا دانش حقوقی کافی در این زمینه برای وکیل خانواده وجود ندارد و در حیطه تخصص وی نیست. شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر از وکیل متخصص قرارداد ها به صورت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و ملاقات حضوری در امور مربوط به قراردادها کمک بگیرید. وکلای متخصص به قراردادهای پاسخگوی 24 ساعته سوالات در خصوص انواع قرارداد هستند. شما می توانید به صورت تلفنی و آنلاین و همچنین 24 ساعته با وکیل قرارداد ارزان و تضمینی ارتباط برقرار کنید. وکیل متخصص به امور قراردادها با طرح سوالات حقوقی قراردادها از هدف شما مطلع می شود و سپس قرارداد اصولی برای شما تنظیم می کند.

 

طرح سوال آنلاین در مورد قرارداد ها چه مزایایی دارد؟

در طرح سوالات حقوقی قراردادها به صورت آنلاین شما زمان کافی برای پرسش و پاسخ حقوقی در خصوص قرارداد هایتان دارید و می توانید کاملاً مسلط با وکلای مجرب ارتباط برقرار کنید.

مشاوره حقوقی به صورت آنلاین موجب می شود تا از بروز هرگونه اشتباه در تنظیم قرارداد جلوگیری شود؛ علاوه بر آن مشاورین حقوقی وکیل تلفنی با طرح سوالات حقوقی قراردادها می توانند ابهامات شما در خصوص قرارداد را از بین ببرند و یک قرارداد اصولی برای شما تنظیم کنند.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با طرح پرسش و پاسخ فوری قرارداد ها، توسط وکیل متخصص به امور قرارداد ها انجام می شود و تنظیم آنلاین انواع قرارداد ها در اسرع وقت برای شما توسط وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری انجام می شود؛ وکیل تلفنی کاملا ارزان و تضمین آماده ارائه انواع خدمات در خصوص قراردادها به شما است؛ در ارتباط آنلاین با وکیل تلفنی در خصوص قرارداد، شما کاملا توجیه و آگاه می شوید و اشتباهی در تنظیم قرارداد صورت نخواهد پذیرفت.

 

سوال پرسی آنلاین و 24 ساعته از وکیل متخصص به امور قرارداد ها به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

questioning the lawyer in 24 hours about contracts

پرسش و پاسخ آنلاین قبل از تنظیم قرارداد

 

سوال پرسی آنلاین و 24 ساعته از وکیل متخصص به امور قراردادها می تواند به صورت چت کردن در یکی از پیام رسان ها مانند تلگرام، واتساپ و... انجام شود. همچنین شما می توانید به صورت آنلاین تماس صوتی برقرار کنید و سوالات حقوقی قراردادها را از مشاورین حقوقی بپرسید تا ابهامات شما برطرف شود. سوال پرسی آنلاین باعث می شود تا امور شما حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل و در اسرع وقت انجام شود. این یکی از مزیت های ویژه سوال پرسی آنلاین و 24 ساعته به حساب می آید. شما بدون هیچ اتلاف وقت و هزینه ای می توانید علاوه بر پرسش و پاسخ های حقوقی، قرارداد نویسی آنلاین و 24 ساعته نیز انجام دهید. تمامی وکلایی که در موسسه وکیل تلفنی حضور دارند، جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند و کاملا ارزان و تضمینی به شما مشاوره حقوقی در خصوص تنظیم قرارداد هایتان ارائه می دهند.

 

بررسی آنلاین و 24 ساعته اصولی بودن قرارداد توسط وکیل تلفنی

شاید برایتان جالب باشد تا بدانید شما می توانید قراردادهای خود را به صورت آنلاین و 24 ساعته برای وکیل تلفنی ارسال کنید و سپس این قرارداد ها توسط وکیل متخصص به امور قراردادها بررسی شده و ایرادات و کمبود های آن به شما اطلاع داده خواهد شد.

پس از بررسی قراردادها توسط مشاورین حقوقی، اصولی بودن قرارداد چک می شود و به شما اعلام می شود. شما می توانید از این طریق در هر ساعت شبانه روز و حتی ایام تعطیل، اصولی بودن قرارداد هایتان را بررسی کنید.

در موسسه وکیل تلفنی، وکیل متخصص به امور قراردادها، طبق قانون، قرارداد شما را تطبیق می دهند و در صورت وجود نامتقارن بودن قرارداد با قانون، با طرح سوالات حقوقی قراردادها از شما، قرارداد را به صورت اصولی تنظیم می کنند و برای شما ارسال می نمایند.

مشاورین و متخصصین این امر شما را کاملاً در مورد قانون و قرارداد هایتان تفهیم می کنند و سوالات و تردید های شما را از بین می برند، وکلای متخصص و با تجربه وکیل تلفنی آنلاین و 24 ساعته اصولی بودن قراردادهای شما را بررسی می کنند و شما می توانید کاملا ارزان و تضمینی بررسی تلفنی قرارداد هایتان را به آن ها بسپارید.

 

evaluating the rightness of contracts

اورژانس 24 ساعته تنظیم قرارداد آنلاین

 

وکیل متخصص قراردادها

آموزش  انعقاد عقد قرض

آموزش انعقاد عقد صلح

آموزش نگارش عقد جعاله

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام همانطور که می دانید، اگر یک قرارداد اشتباه تنظیم شود، اصولاً امکان تغییر در مفاد آن وجود ندارد یا بسیار دشوار می باشد؛ از این رو همه ما به هنگام تنظیم قراردادهایمان ملزم هستیم تا از راهنمایی های یک کارشناس متخصص به امور قرارداد ها مشاوره تلفنی ارزان و فوری دریافت نماییم و از این طریق آینده قرارداد را تنظیم نماییم؛ خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی با استفاده از قوای بهترین وکلای متخصص به انواع قراردادها، حاظر است تا خدمات حقوقی این عزیزان را به روش های تلفنی و آنلاینِ ۲۴ ساعته به تمامی هموطنان عزیز ارائه دهد
منظور از ارکان قرارداد مواردی هستند که حتماً باید درمتن قرارداد نوشته شوند. عبارتند از : ۱- عنوان قرارداد ۲- نام و مشخصات کامل طرفین ۳- موضوع مورد معامله به طور مشخص ۴- قیمت مورد معامله ۵- مدت مورد معامله ۶- شروط ، تعهدات و تضمینات طرفین ۷- تعداد صفحات ، نسخ و موارد قرارداد ۸- امضاء طرفین و شاهدین قرارداد ۱- عنوان قرارداد – مفهوم و موضوع قرارداد را مشخص می کند مثل قراردادهای بیع ، اجاره ، صلح سرقفلی ، مشارکت در ساخت و……. – معمولا در بالای صفحه ی اول قرارداد نوشته می شود. – عنوان قرارداد نشان دهنده فعالیت قرارداد است. – تعیین کننده هدف طرفین قرارداد و در نهایت نوع قرارداد را مشخص می کند. ۲- نام و مشخصات کامل طرفین – در هر قراردادی باید نام ، مشخصات کامل و آدرس دقیق دو طرف قرارداد به صورت مشخص ذکر شود. – منظور از نام و مشخصات کامل عبارتند از نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه، کد ملی ، آدرس صحیح ، تلفن ، کد پستی می باشد. – اگر طرف قرارداد شما شخص حقوقی باشد از موجودیت ثبتی شرکت مثل شماره ثبت ، شناسه ملی اطمینان حاصل کنید که به صورت رسمی در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده باشد. – اگر امضاء کننده قرارداد نماینده شرکت باشد باید اسم ، سمت شخص ، آدرس دقیق و تلفن شرکت ، شناسه ملی وشماره ثبت شرکت در آن درج شود . – اگر امضاء کننده قرارداد وکیل شخص یا شرکت باشد باید در قرارداد مشخصات وکیل اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، آدرس صحیح ، تلفن و کد پستی درج شود. همینظور مشخصات وکالتنامه اعم از شماره سند ، تاریخ ، شماره دفترخانه نکته : در امضاء قرارداد توسط وکیل باید وکالتنامه از دفاتر اسناد رسمی صادره کننده استعلام شود که اعتبار وکالتنامه به قوت خود باقی است و وکیل عزل نشده باشد. همچنین در متن وکالتنامه حق امضاء ، دریافت وجه و سایر موارد قانونی دیگردر ارتباط با موضوع قرارداد کاملا بررسی شود.(توضیحات کامل در این خصوص در ادامه به آن خواهیم پرداخت……) ۳- موضوع مورد معامله و مشخصات آن الف) مورد معامله باید موجود باشد مانند خانه ، ماشین با مشخصات کامل و….. این اموال باید در زمانی که قرارداد بسته می شود وجود داشته و قابل رویت باشند. و از طرفی اگر مالی در آینده تحویل داده می شود مثل پیش فروش ملک ، قرارداد بیع نیست ، قرارداد تعهد به ساخت است. اگر در قرارداد بیع مشخص شود مورد معامله وجود نداشته قرارداد باطل است. قرار داد پیش فروش آپارتمان ها در واقع تعهد به ساخت است و آن را بیع معلق می نامند که در آینده موجودیت پیدا می کند. ب) مورد معامله باید معلوم و معین باشد یعنی از نظر جنس ، وصف ، مقدار و مشخصات مبهم نباشد. منظور این است که مورد معامله نباید بین دو مورد مردد باشد ، مثلا وقتی موضوع معامله ماشین پراید سفید رنگ است نباید بین اینکه موضوع معامله کدام پراید سفید باشد ابهام ایجاد شود بلکه با توجه به ویژگی های خودرو مثل سال تولید ، شماره پلاک ، شماره شاسی و غیره دقیقا بدانیم کدام پراید سفید موضوع معامله است . و یا مثلا اگر موضوع معامله ملک باشد، تعیین دقیق مورد معامله از این جهت که زمین است یا ساختمان و آپارتمان و مغازه و …. به همراه مشخصاتی همچون میزان دقیق مساحت و متراژ مورد معامله و اوصاف مهم از جمله نوع کاربری ، پلاک ثبتی ، آدرس پستی ، طبقه ، واحد و سایر متعلقات مثل پارکینگ ، انباری ، انشعابات و…….ضروری می باشد. ۴- مورد معامله باید قابل نقل و انتقال باشد و در توقیف نباشد مالی را می توان مورد معامله قرار داد که قابلیت نقل و انتقال و خرید و فروش داشته باشد . بطور مثال اموال عمومی همانند خیابان را نمی توان فروخت ، مال رهنی را نمی توان مورد نقل و انتقال قرار داد . خرید و فروش بعضی چیزها مثل مواد مخدر، اراضی شهری و ….. در قانون منع شده است یا خرید و فروش مال وقفی ممنوع است . در واقع چیزی که فروشنده قدرت بر تسلیم آن ندارد باطل است . ۵- مورد معامله باید ارزش مالی داشته باشد پنجمین مورد از ارکان قرارداد به این اختصاص دارد که : مالی که مورد معامله قرار می گیرد باید دارای ارزش اقتصادی باشد، یعنی در بازارقابلیت داد و ستد داشته باشد و تبدیل به پول شود. ۶- تحویل دادن مال مورد معامله باید ممکن باشد یعنی قابل تسلیم باشد وقتی می‌توان مالی را موضوع قراردادی، قرار داد که قابل تسلیم به طرف دیگر باشد. قابلیت تسلیم مربوط به زمانی است که طبق قرارداد زمان تحویل دادن مال فرا رسیده باشد. مثلاً درموضوع قرارداد چنین توصیف می شود: فروشنده متعهد است که سه ماه بعد ملک مورد معامله را تحویل خریدار دهد. ۷- قیمت مورد معامله مهمترین رکن هرقرارداد قیمت مورد معامله می باشد، بطوریکه در صورت عدم درج قیمت در هرقراردادی خصوصا مبایعه نامه، اجاره نامه وهر نوع قرارداد خرید و فروش ، آن قرارداد یکی ازمهمترین اصول لازمه برخوردار نمیباشد و قرارداد باطل است. در واقع مبلغ قرارداد هدف اصلی طرفین به انجام عقد قرارداد است که اگر نباشد هیچ انگیزه ای در عقد قرارداد وجود نخواهد داشت. ۸- مدت مورد معامله درکلیه قراردادها مدت انجام معامله حتما می بایست روشن و واضح ذکر شود. تا درصورتی که طرفین در مدت تعیین شده به تعهدات خود عمل ننمایند، بر اساس شروط دیگر قرارداد ، تصمیمات لازم مطابق توافقات مندرج در قرارداد اجرا شود. ۹- شروط، تعهدات و تضمینات طرفین برای توافقات نهایی و از بین رفتن تمام اختلافات باید در قسمت شروط ، تمامی موارد مربوط به خسارت ها و میزان آنها ، اختیارات و فسخ ، زمان ها ، ضمانت اجراها ، حق داوری ، تعهدات و تمام فرضیات و حالتها پیش بینی شود. شروط قرارداد باید مورد تایید دو طرف باشد و تعهداتی را برای طرفین بوجود آورد. ۱۰- تعداد صفحات، نسخ و موارد قرارداد با توجه به اینکه قرارداد بین طرفین معمولا در دو نسخه تهیه می شود به منظور مشخص شدن تعداد صفحات و بندهای قرارداد و همینطور درج یکسان بودن قرارداد ، در پایان متن قرارداد به این موضوع اشاره می شود. ۱۱- امضاء طرفین و شاهدین قرارداد قرارداد، بدون امضا طرفین اعتبار ندارد و لازم است درذیل قرارداد دو نفر به عنوان شاهد ذیل قرارداد را امضاء نمایند . استفاده از شهادت یا گواهی شاهد در محاکم دادگستری برای کسانی که دچار مشکلات حقوقی می شوند نقش تعیین کننده ای دارد. امکان اثبات ادعا با شهادت شهود وجود دارد و اهمیت این موضوع نیز بر هیچ کس پوشیده نیست. ۱۲- تاریخ و شماره قرارداد قرارداد باید شماره و تاریخ داشته باشد. درج تاریخ در قرارداد باعث می شود اقدامات قرارداد قابل اثبات باشند.
ریسک های حقوقی وکالت بلا عزل در بستن قرار دادهای فروش ملک و زمین با طرف دیگر قرارداد چیست؟ راه کارهای حقوقی پیشگیری از آن چه خواهد بود؟
با سلام و احترام؛ یکی از توصیه های عقل سلیم به هر آدمی استفاده از تجربه انسان های آگاه در زمان انجام دادن هر نوع عملی است . طبیعتا وقتی که ما قصد خرید یک خودرو یا تلویزیون یا حتی یک کفش را داریم سعی می کنیم تا از تجربه و همفکری دیگران بهره مند شویم تا به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنیم پس چرا برای امور مهمی مانند خرید یک ملک یا یک قطعه زمین با ارزش از تجربه افراد آگاه دوری نماییم؟ بسیاری از پرونده های قضایی دادگاه مربوط به افرادی است که تنها به عقل و دانش خود تکیه کرده و بعلت موارد مبهم در قرارداد تنظیمی ، بارها و بارها پله های دادگاه ها را طی می کنند اما نمی توانند به نتیجه مطلوب دست یابند زیرا خانه از پای بست ویران است. برای اینکه سود سرشاری از معاملات مربوط به املاک در کشور ما ایران نصیب مان شود باید با یک وکیل ملکی مشورت نموده و در کنار وی گام برداریم زیرا همگان می دانیم که در کشور ما معاملات مربوط به زمین از گران ترین و پرسود ترین نوع معاملات می باشد.وکیل ملکی می داند که باید برای هر ملک، گردش کار ثبتی و سایر استعلامات از مراجع ذیصلاح را اخذ نماید ، یک پیش نویس اولیه برای قرارداد داشته باشد ، نکات مبهم کار را شفاف نماید ، انواع معاملات ملکی را بشناسد و ... تا بتواند همه موراد و مسائل کار را بر طرف نماید . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که از وکلای متخصص در زمینه ملکی بهره برده که تمامی دغدغه های شما را تا آخرین گام برطرف نمایند و می توان در همه حال از مشورت با ایشان بهره مند شد . پس با انجام این کار خاطره خوشی از یک معامله پر سود ملکی را برای خود ثبت نمایید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی