موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

سوالات حقوقی قراردادها

سوالات حقوقی قرارداد ها

سوالات حقوقی قراردادها قبل از منعقد شدن و امضای قرارداد در موسسه وکیل تلفنی صورت می گیرد؛ طرح این نوع سوالات موجب می شود تا طرفین قرارداد با آگاهی و اطلاعات کامل و دقیق از قرارداد، آن را در موسسه وکیل تلفنی امضا کنند و بدین ترتیب از بروز ابهامات و مشکلات در آینده بین طرفین جلوگیری شود؛ همانطور که می دانید، امضا به معنی نوعی تعهد و پایبند بودن به قرارداد به حساب می آید، از این رو طرح پرسش سوالات حقوقی قراردادها باعث می شود تا قبل از ایجاد هرگونه مشکلی طرفین با یکدیگر به توافق برسند و قرارداد با توافق طرفین منعقد شود؛ حال زمانی که در موسسه وکیل تلفنی قرارداد توسط طرفین امضا شود، هر دو طرف موظفند تا به قرارداد منعقد شده پایبند باشند و از موارد ذکر شده در قرارداد سرپیچی نکنند؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما پیشنهاد می نماییم.

 

پاسخ فوری و آنلاین به سوالات حقوقی قراردادها (توصیات خانم وکیل ما در این مورد)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که می دانید، اگر یک قرارداد اشتباه تنظیم شود، اصولاً امکان تغییر در مفاد آن وجود ندارد یا بسیار دشوار می باشد؛ از این رو همه ما به هنگام تنظیم قراردادهایمان ملزم هستیم تا از راهنمایی های یک کارشناس متخصص به امور قرارداد ها مشاوره تلفنی ارزان و فوری دریافت نماییم و از این طریق آینده قرارداد را تنظیم نماییم؛ خوشبختانه موسسه وکیل تلفنی با استفاده از قوای بهترین وکلای متخصص به انواع قراردادها، حاظر است تا خدمات حقوقی این عزیزان را به روش های تلفنی و آنلاینِ 24 ساعته به تمامی هموطنان عزیز ارائه دهد، برای دریافت این خدمات حقوقی نفیس، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

چه کسانی صلاحیت دارند تا ما را در قرارداد هایمان راهنمایی کنند؟

 

 questioning the contracts professional lawyer

تماس فوری به وکیل متخصص قرارداد ها

 

شاید این سوال همواره برای شما مطرح باشد که چه کسانی صلاحیت دارند تا ما را در قرارداد هایمان راهنمایی کنند؟

 • پاسخ ساده است، وکیل متخصص به امور قراردادها؛ در ادامه باید گفت که تخصص وکلا با یکدیگر متفاوت است. شما هرگز نمی توانید از یک وکیل خانواده برای تنظیم اصولی قرارداد کمک بگیرید؛ زیرا دانش حقوقی کافی در این زمینه برای وکیل خانواده وجود ندارد و در حیطه تخصص وی نیست. شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر از وکیل متخصص قرارداد ها به صورت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و ملاقات حضوری در امور مربوط به قراردادها کمک بگیرید. وکلای متخصص به قراردادهای پاسخگوی 24 ساعته سوالات در خصوص انواع قرارداد هستند. شما می توانید به صورت تلفنی و آنلاین و همچنین 24 ساعته با وکیل قرارداد ارزان و تضمینی ارتباط برقرار کنید. وکیل متخصص به امور قراردادها با طرح سوالات حقوقی قراردادها از هدف شما مطلع می شود و سپس قرارداد اصولی برای شما تنظیم می کند.

 

طرح سوال آنلاین در مورد قرارداد ها چه مزایایی دارد؟

در طرح سوالات حقوقی قراردادها به صورت آنلاین شما زمان کافی برای پرسش و پاسخ حقوقی در خصوص قرارداد هایتان دارید و می توانید کاملاً مسلط با وکلای مجرب ارتباط برقرار کنید.

مشاوره حقوقی به صورت آنلاین موجب می شود تا از بروز هرگونه اشتباه در تنظیم قرارداد جلوگیری شود؛ علاوه بر آن مشاورین حقوقی وکیل تلفنی با طرح سوالات حقوقی قراردادها می توانند ابهامات شما در خصوص قرارداد را از بین ببرند و یک قرارداد اصولی برای شما تنظیم کنند.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با طرح پرسش و پاسخ فوری قرارداد ها، توسط وکیل متخصص به امور قرارداد ها انجام می شود و تنظیم آنلاین انواع قرارداد ها در اسرع وقت برای شما توسط وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری انجام می شود؛ وکیل تلفنی کاملا ارزان و تضمین آماده ارائه انواع خدمات در خصوص قراردادها به شما است؛ در ارتباط آنلاین با وکیل تلفنی در خصوص قرارداد، شما کاملا توجیه و آگاه می شوید و اشتباهی در تنظیم قرارداد صورت نخواهد پذیرفت.

 

سوال پرسی آنلاین و 24 ساعته از وکیل متخصص به امور قرارداد ها به چه روش هایی صورت می گیرد؟