موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصادفات

مشاوره حقوقی تصادفات

در طی ای مقاله شما را با بهترین مرجع آنلاین و تلفنی تعیین مقصر در تصادفات به رانندگان آشنا می نماییم؛ اگر به عنوان یک راننده تازه وارد تصادف کردید نگران نباشید اینکه شما تازه وارد هستید؛ حتما به معنای مقصر بودن شما در تصادف نیست؛ اما قطعاً ذهن شما درگیر مسائل حقوقی بسیاری می شود که برای پاسخ به همه آنها باید کمی وقت بگذارید؛ که چطور بفهمیم در یک تصادف مقصر هستیم یا نه. پس با مشاوره حقوقی تصادفات همراه شوید و نکات لازم را آموزش ببینید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وکیل تلفنی به شما می گوید: "اگر در تصادفی خسارت جانی وارد شد، حضور افسر راهنمایی و رانندگی برای کروکی  ضروری می باشد؛ ولی اگر خسارت ایجاد شده زیر سه میلیون برآورد شد، حتماً با مشورت وکیل، سازشی می توانید اقدام کنید و یا می توانید از صحنه تصادف فیلم و عکس بگیرید و به افسر نشان دهید"

مشاوره حقوقی تصادفات در هر زمان و در هر مکان با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است.

 

محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو و نحوه اعمال آن بر خسارت وارده را از کجا دریافت نمایم؟

accidents legal advice

مرجع آنلاین و تلفنی تصادفات رانندگی 

 

ادعای افت قیمت خودرو یک حق قانونی برای زیان دیده، البته با وجود شرایطی می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات با مجموعه ای از وکلای متخصص در زمینه تصادفات شما را در محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو کمک می کند.

برای محاسبه افت قیمت خودرو معیارهایی به شرح زیر را باید مورد توجه قرار دهید؛ سازنده خودرو، مدل، سال ساخت، کیلومتر کارکرد، ماه های باقی مانده از بیمه، تخفیف بیمه، قطعات تعویض شده یا رنگ شده ماشین در تعیین قیمت دقیق و کارشناسی خودرو تاثیر گذار است و البته موارد تخصصی دیگری نیز هستند که از حوصله این مقاله خارج اند.

با مشاوره حقوقی تصادفات درباره نحوه محاسبه افت قیمت خودرو، در هر زمان و مکان می توانید سوالات خود را از وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید.همچنین پرسش و پاسخ فوری و 24 ساعته و مشاوره با وکیل بهترین راهکار حقوقی تلفنی یا آنلاین را به شما ارائه می دهد.

 

افت قیمت خودرو در تصادف چگونه محاسبه می شود؟

 

accident influence on car,s price

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو

 

همانطور که در بالا توضیح داده شده، محاسبه افت قیمت خودرو کاری بسیار کارشناسی می باشد که براساس عوامل فوق امکان پذیر است.

اینکه یک ماشین چطور و کدام قسمت های آن آسیب دیده است و ممکن است یک خسارت باعث شود که قطعات ماشین به کلی تعویض شود؛ تنها مشاوره با وکیل تصادفات که به قوانین مربوطه مسلط است، می تواند به درستی راهنمایی تان کند.

ادعای افت قیمت از جمله حقوق زیان دیده برای جبران خسارت وارده می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات در کمترین زمان ممکن به شما در نحوه محاسبه افت قیمت خودرو کمک می کند.

در هر زمان از شبانه روز اورژآنس حقوقی تصادفات، بسیاری از مشکلات حقوقی شما را به صورت تلفنی و آنلاین حل می کند.

 

اولین قدم قبل از پیاده شدن از ماشین بعد از تصادف چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک

 

مشاوره حقوقی تصادفات اولین قدم اساسی در هنگام تصادف می باشد؛ این که در تصادفی به صورت پنجاه پنجاه مقصر باشید، یا زیان دیده یا مقصر باشید، در همه موارد باید روند حقوقی تصادفات طی شود و از مشاوره یک وکیل تصادفات تلفنی تمام استفاده کنید.

 

مشاور حقوقی تصادفات به شما یادآوری می کند که در صورت شرایط زیر همیشه شما مقصر تصادف هستید:

 

 • بدون گواهینامه رانندگی کردن ،حتی اگر واقعا مقصر نباشید.

 • تصادف در جاده های بین شهری، اگر هنوز گواهینامه شما یک ساله نشده است.

 • اگر از عقب به هر خودرویی بزنید، شما مقصر هستید و حتی اگر دنده عقب بگیرید به خودرو عقبی بزنید شما مقصر هستید، پس همواره در صورت رعایت نکردن اصول راهنمایی و رانندگی مقصر هستید.

 

 • اما اگر هیچ از شرایط فوق نبود و تصادفی رخ داد چه مقصر چه زیان دیده باشید، نباید صحنه تصادف شما موجب ترافیک بیشتر شود؛ بعد از فیلم و عکس گرفتن از تصادف، خودرو ها را در سمت راست قرار داده و تماس تلفنی با وکیل، منتظر افسر راهنمایی و رانندگی باشید.

نکته: مشاوره حقوقی تصادفات به شما پیشنهاد می کند که به یاد داشته باشید، کروکی مهمترین بخش در پیگیری حقوقی تصادفات و دریافت جبران خسارت می باشد.

 

در صورت متوجه شدن بروز تبانی یکی از طرفین تصادف با افسر برای تعیین مقصر در تصادف چه کنم؟

 

best action to a bribing

بهترین رویکرد در مقابل پلیس رشوه گیر

 

مشاوره حقوقی تصادفات با استناد به ماده 267 قانون آئین دادرسی مدنی در تشریح مسئولیت مدنی كارشناس آورده است:

 

 • «هرگاه یكی از اصحاب دعوا از تخلف كارشناس متضرر شده باشد، درصورتی ‌كه تخلف كارشناس سبب اصلی در ایجاد خسارت به متضرر باشد؛ می تواند از كارشناس مطالبه ضرر نماید؛ ضرر و زیان ناشی از عدم النفع قابل مطالبه نیست».

 

كارشناس موظف است در انجام وظایف خود نهایت دقت و مراقبت را بکند، پس هرگاه مرتكب خطایی شود و این خطا سبب بروز ضرر به دیگران بشود؛ براساس قواعد و مقررات مسئولیت مدنی باید تاوان خطای خود را بدهد و احراز خطا بر عهده مقام قضایی است.

مشاوره با وکیل تمام وقت تلفنی تصادفات به شما کمک می کند که برای احقاق حق خود با روند حقوقی تصادفات آشنا شده و بهتر به نتیجه مطلوب برسید.

 

در صورت مشاهده دریافت رشوه از افسر برای تغییر مقصر تصادف چه کنم؟

رشوه جرم است؛ قانون هم برای رشوه دهنده و هم برای رشوه گیرنده مجازات تعیین کرده است. مشاوره حقوقی تصادفات با استناد به قانون شما را با آن آشنا می کند.

مطابق ماده 589 قانون مجازات اسلامي براي داوران، مميزان و کارشناسان چنانچه در مقابل اخذ وجه يا مال به نفع يکي از طرفين اظهارنظر يا اتخاذ تصميم نمايد به حبس از شش ماه تا دو سال يا مجازات نقدي از سه تا دوازده ميليون ريال محکوم و آنچه گرفته است به عنوان مجازات مودي به نفع دولت ضبط خواهد شد.

براساس ماده 592 قانون مجازات اسلامي رشوه دهنده علاوه برضبط مال ناشي از ارتشاء به حبس از شش ماه تا سه سال و يا تا 74 ضربه شلاق محکوم مي شود.

 

شرایط اعتراض به کروکی افسر ترسیم کننده کروکی به چه نحوی می باشد؟

 

object to officers sketching

اعتراض آنلاین و تلفنی به کروکی افسر

 

اعتراض به کروکی افسر یک حق قانونی می باشد. که برای پیگیری می توانید از طریق دادگاه یا شورای حل اختلاف اقدام کنید. قاضی پرونده با توجه به گزارش های قید شده در پرونده دستور کروکی مجدد می دهد و طبق نظر کارشناسان رای نهایی را صادر می کند؛ مشاوره حقوقی تصادفات بهترین گزینه برای راهنمایی و مشاوره در تصادفات رانندگی می باشد.

 

آیا اعتراض به کروکی افسر باید در مدت زمان خاصی انجام گردد ؟

مشاوره حقوقی تصادفات یک همراه و راهنما در تصادفات رانندگی می باشد؛ اگر شما در صحنه تصادف به عنوان مقصر شناخته شدید یا می توانید در همان محل برگه اعتراض به کروکی و نظر افسر را پر کنید، و یا حتی اصلا برگه کروکی را امضا نکنید.

اما پس این که زیان دیده برای گرفتن خسارت به شورای حل اختلاف مراجعه کرد، شما در جلسه رسیدگی به عنوان مقصر اعتراض خود به نظر افسر صحنه تصادف را اعلام می کنید و تقاضای کارشناسی مجدد می کنید.

پس از اعلام نظر کارشناسی سه نفره، در صورتی که بازهم به نظر کارشناسی اعتراض داشتید؛ یک هفته مهلت اعتراض دارید. این اعتراض ها می تواند به کارشناسی های پنج نفره و هفت نفره ادامه داشته باشد.

اما مشاوره حقوقی تصادفات این نکته را یاد آوری می کند که هزینه این کارشناسی ها، به عهده شما می باشد. وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز به سوالات حقوقی تصادفات پاسخ می دهد.

 

در تصادفات هزینه پزشکی با کدام شخص می باشد؟ آیا باید مقصر هزینه بیمارستانی را پرداخت نماید؟

 

accident injuries evaluation

محاسبه هزینه معالجه در آسیب هاب جسمانی تصادفات رانندگی

 

مشاور حقوقی تصادفات، مطابق ماده ۳۵ قانون شخص ثالث مصوب 1395 می گوید: هزينه هاي معالجه اشخاص ثالث زيان ديده و راننده مسبب حادثه در صورتي كه مشمول قانون ديگري نباشد، با لحاظ ماده (۳۰) قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت (۲) حسب مورد برعهده بيمه گر مربوط يا صندوق است.

 

در تصادف با اتباع بیگانه باید چه اقداماتی را به عنوان مقصر حادثه انجام بدهم؟ ایا در فرض تقصیر دارای مسولیت قانونی می باشم؟

مشاور حقوقی تصادفات به شما می گوید: اگر شما با اتباع بیگانه تصادف کنید و مقصر باشید؛ باید بدانید که قانون بیمه مسئولیت شخص ثالث،  درباره همه افراد حاکم است؛ نوع تابعیت یا اقامت زیان دیده از مسئولیت مقصر نمی کاهد، و حق دریافت خسارت برای اتباع بیگانه محفوظ است.

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

صندوق تأمین خسارات بدنی

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

نحوه محاسبه و مطالبه ی افت قیمت خودرو بعد از تصادف

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. یک هفته پیش یه موتوری از پشت زد به من و خورد زمین آمبولانس بردش درمانگاه منم چون داشتم دور میزدم مقصر شناخته شدم. ماشینم و موتور اون توقیف شد و رفتیم کلانتری میخواد دیه بگیره من بیمه دارم اصالتشم بردم کلانتری و کروکی هم بردم. اما کلانتری میگه تا پرونده پزشکی قانونی طرف نیاد نمیشه بفرستیم دادسرا و اونم میگه کمرم درد میکنه نمیتونم برم کش داده. همون روز اول از بیمارستان مرخص شد. من میخوام هرچه زودتر ماشینمو آزاد کنم چیکار میتونم کنم؟ ضمنا حین تصادف کلاه نداشت پلاکشم مخدوش بود گواهینامه موتور هم نداشت حالا میگفت داره ولی افسر گواهینامشو گرفت فقط پایه سه بود و نوشت ندارد و گفت بعدا استعلام میگیریم. خواهش میکنم کمکم کنید من تنها هدفم خروج ماشینم از پارکینگه هرچه زودتر.
شب دهم ماه ساعت ۲ بامداد در اتوبان تهران قم خسته بودم وبا سرعت ۵۰ کیلومتر در حال حرکت بودم یک لحظه خودم رو ولو در اتوبان دیدم کمی بررسی کردم دیدم یک نیسان وانت از پشت به ماشینم زد آیا من مقصر میشوم
با سلام د اتوبان ازادگان در حالت توقف ی پژو به پشت ماشین من زد ک در اثر ضربه پرت شدم و به ماشبن جلویی خوردم ماشین جلویی ک چیزیش نشده بود رفت ولی ماشین من از عقب و جلو خسارت دید حالا من مشحصات اون ماشین جلو رو ندارم بیمه جلوی خودروی منو پرداخت میکنه؟ این موارد تو کروکیم ذکر شده
مشاوره به افرادی که دچار جراحت از طریق تصادف شده اند و مراحل تشکیل پرونده و دریافت دیه صدمات بدنی 09359594202
همسر من ۶ مهر با یه موتور سیکلت تصادف کردن موتوری مست بود وگواهینامه و بیمه موتور نداشت توی تصادف پای موتوری شکست، افسر راهنمایی رانندگی که اومدن کروکی بکشن من ازشون خواستم از موتوری قبل اینکه اورژانس اونو ببره تست الکل بگیره افسر گفت من کیت تست الکل همراهم نیست بعد از چند روز افسر که فکر کنم رشوه گرفته بود کروکی رو به نفع اونا صادر کرد وچون مصادف بود با عمل قلب باز پدر همسر من ما نتونستیم اعتراض بزنیم به نظر کارشناس چون درگیر بیمارستان بودیم الان موتور سوار علاوه بر خسارت جانی ومالی که از بیمه ما داره میگیره از ما افت قیمت میخواد قیمت موتور ۱۸۰ میلیون زده و ۱۳۰ میلیون از ما افت قیمت میخواد ما هم اعتراض زدیم حالا سوال من اینه ایا بیمارستانی که مصدوم برده شده معلوم میکنه که اون شب راننده موتور الکل مصرف کرده؟؟تو رو خدا جواب من رو بدین لطفا
من ۳ روزه پیش با یک پراید تصادف کردم بعد از آمدن افسر که معلوم شد طرف مقصر است بیمه نامه آن شخص را به من داد به عنوان مدرک .راننده پراید از من سوال کرد به نظرت چقدر خسارت دیدی منم گفتم حدود ۱تا۲ میلیون تومان .او گفت به خاطر تخفیف بیمه من نقدا پرداخت میکنم شما برو درست کن مشکلی نداره .حالا که من درست کردم وبه او گفتم خسارت شده ۱/۵۰۰ میگه من ندارم برو از بیمه بگیر منم که ماشین و به گفته این آقا درست کردم. حالا از شما در خواست راهنمایی دارم.
سلام خسته نباشید من پدرم دوتا مسافرخانوم سوارکرده یکی اززناجلو نشسته بوده ویکی درحال سوارشدن بوده ک یک ماشین باسرعت خیلی زیاد با ماشین پدرم برخوردمیکن و فرار میکنه،زنی ک در حال سوارشدن بوده سرش می ره داخل شیشه دماغش آسیب می بینه،زن جلویی ام میگه گردن و کمرم آمبولانس اوناروبه بیمارستان میبره همون شب همون زن عقبی مرخص میشه و فرداش میره ازپدرمن شکایت میکنه درصورتی ک پدر من مقصرنیس،اون زن جلویی ام خبری ازش نیس فعلا،به پدرمنم برگه چک کردن دوربین نمیدن،حالا میخوایم بدونیم دادگاه چ حکمی میده ودیه مسافراروما بایدپرداخت کنیم؟؟
سال گذشته با یک موتور تصادف کردم گواهینامه نداشتم و متاسفانه تصادف منجر به فوت موتور سوار شد. حالا حکم دادگاه بدوی پرداخت دیه و حکم دو سال زندان است. آیا حبس تبدیل به جزای نقدی می شود؟ در چه صورتی؟ چه باید بکنم؟
سلام مدتی پیش سوار موتور سیکلت بودم بایک پراید تصادف کردم مقصر صددرصد پراید بود ولی من گواهینامه موتور ندارم الان دادگاه منو۳میلیون تومن جریمه کرده بار اول هست که جریمه بدون گواهینامه تصادف یاجریمه میشم. خواستم بدونم جریمه ۳میلیونی درسته برای بار اول؟
سلام در تصادفات جرحی افسر پلیس تصادف کنندگان را راهنمایی می کند تا هر چه سریعتر به مراجع قانونی ذیصلاح برای تشکیل پرونده مراجعه کنند در این صورت یکی از طرفین یا هر دو آنها به دادسرا مراجعه می نمایند و مراحل ذیل باید طی شود:مدارک ونامه پزشکی قانونی ارائه وکوپن بیمه مقصر در پرونده ضبط می شود.طبق دستور مقام قضایی باید استعلام اصالت بیمه نامه انجام شود.بیمه نامه مقصر مورد پذیرش قرار می گیرد.ارجاع پرونده به کارشناس.بعد از انجام تحقیقات محلی وشهادت شهود وگرفتن نظر قطعی کارشناس واعلام نظر نهایی پزشکی قانونی پرونده تکمیل می شود.قرار جلب به دادرسی صادر و پرونده به دادگاه کیفری ارسال می شود.دادگاه پس از دعوت طرفین وبرگزاری جلسه نسبت به صدور رای اقدام می کند.پرونده برای پرداخت دیه به اجرای احکام ارسال می شود.اجرای احکام نیز به مقصر و به بیمه ابلاغ می نماید.دکتر فراهانی برای ارائه انواع خدمات حقوقی در خدمت شما عزیزان است.کد وکیل29301
سلام متاسفاته تعداد تصادفات روز به روز بیشتر میشه مخصوصا ۴ ماه آخر سال که بارش باران و برف داریم لازمه که مردم نسبت به حقوق و تکالیف بعد از تصادف اگاهی داشته باشن ممنون از شما
سلام. برای طرح دادخواست و مطالبه افت قیمت از خدمات نگارشی و مشاوره ای مجموعه وکیل تلفنی استفاده کردم. در دقت و سرعت و کیفیت و همینطور قیمت بسیار عالی عمل میکنند. امیدوارم که همه افراد از مشاوره های حقوقی استفاده کنند تا بتوانند جلوی بروز تعداد زیادی از مشکلات و دعاوی را پیش از وقوع بگیرند. از مدیریت موسسه جناب آقای دکتر توکلی کمال تشکر دارم
باسلام و خسته نباشید،تشکر از همه عزیزان به خاطر تلاش مدوام در راستای ارائه خدمات و مشاوره های حقوقی به کاربران عزیز.با آرزوی موفقیت روزافزون
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
عزیزان یه مکلی عموما برای مراجعین پیش میاداین نذارید تکرار بشه گاها شده تو خیابون به یک نفر زدید طرف شمارتونو گرفته گفته چیزی نیست برید،بعد شکواییه میاد بابت فرار از صحنه تصادف که شمارو تحت فشار بذارن برای پرداخت خسارت بیشتر تا اونا رضایت بدن، حتما یه رضایتی از طرف به هر نحوی بگیرید قبل از ترک صحنه چون این موضوع متاسفانه برای یک عده تبدیل به کسب و کار شده
با سلام و تشکر از ارائه مطالب. یکی از موضوعاتی که امروز در دادگاه های کشور بسیار رایج هست، پرونده های مربوط به تصادفات اعم از جرحی و خسارتی می باشد و مردم نیاز به افزایش اطلاعات و آگاهی در این زمینه دارند
سلام وقت بخیر ،دست مریزاد از اطلاعات خیلی خوبی که ارائه میدین یکی از کاملترین مقالات در حوزه تصادف هست امیدوارم همه ی مردم کشورم بخونن و استفاده کنن و در صورت مواجه با حوادث از مشاوره یا وکلای خوبتون بهره بگیرن کیفیت بالای مشاوره رو گواهی میدم ❤❤❤❤
سلام.من تصادفی داشتم دیروز که تلفنی با یکی از وکلاتون صحبت داشتم و ایشون شکایت رو برام نوشتن و راهنماییم کردن که مرحله به مرحله چکار کنم و گام به گام با مشاوره ایشون برم جلو. هم دیه میخوام و هم کلی خسارت. هم خسارت مادی و معنوی و منافع ممکن الحصول، که انشالله با کمک شما به همش برسم. من هم خودم دچار نقص شدم و هم ماشینم ولی اون آدم ککش هم نگزید چون ی ماشین خیلی مدل پایین داشت که همه جاش قبلا خورده بود و کلی تصادف داشته از قبل. و مقصر حادثه هم ۱۰۰ درصد ایشون شناخته شد
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
با سلام و عرض ادب.بیشترین عللو عوامل ناکامی ها در مسایل حقوقی نداشتن علم و اطلاعات کافی و نگرفتن مشورت با اهل خبره در این زمینه است بنابراین باید اطلاعات خود را از طریق منابع موثق مثل وکلای دادگستری یا همچون منابعی مثل موسسه وکیل تلفنی و مطالبی که دارند دریافت نمود.در این مبحث هم که مبحث نسبتا کاربردی ای هست چرا که تصادفات مورد سواللت خیلی از افراد بوده است می بایست اطلاعات خود را بالا برد تا در بزنگاه مواجه با سردرگمی نسویم.موفق باشید.مسیح اقاداودی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی