موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • حسن عجم حسن عجم گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۹:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • اصغر میرزایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۳۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصادفات

مشاوره حقوقی تصادفات

در طی ای مقاله شما را با بهترین مرجع آنلاین و تلفنی تعیین مقصر در تصادفات به رانندگان آشنا می نماییم؛ اگر به عنوان یک راننده تازه وارد تصادف کردید نگران نباشید اینکه شما تازه وارد هستید؛ حتما به معنای مقصر بودن شما در تصادف نیست؛ اما قطعاً ذهن شما درگیر مسائل حقوقی بسیاری می شود که برای پاسخ به همه آنها باید کمی وقت بگذارید؛ که چطور بفهمیم در یک تصادف مقصر هستیم یا نه. پس با مشاوره حقوقی تصادفات همراه شوید و نکات لازم را آموزش ببینید.

 

حکم تصادف با عابر پیاده در سال 99 (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اینکه در یک تصادف یک نفر مقصر شناخته شود یا نه به معیارهایی مانند محل، موقعیت خودرو شما و.. بستگی دارد؛ اما در کل چه مقصر باشید و چه نباشید در یک جریان حقوقی قرار گرفته اید که شما را ملزم به دریافت اطلاعات حقوقی می نماید؛ چه بسا که خدایی ناکرده این جریان حقوقی علاوه بر خسارت مالی، خسارت جانی نیز داشته باشد؛ بنابراین ضمن حفظ خونسردی، از طریق لمس تصویرک زیر وکلای متخصص ما در امور تصادفات تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی را نسبت به شرایط تان دریافت نمایید"

 

 

وکیل تلفنی به شما می گوید: "اگر در تصادفی خسارت جانی وارد شد، حضور افسر راهنمایی و رانندگی برای کروکی  ضروری می باشد؛ ولی اگر خسارت ایجاد شده زیر سه میلیون برآورد شد، حتماً با مشورت وکیل، سازشی می توانید اقدام کنید و یا می توانید از صحنه تصادف فیلم و عکس بگیرید و به افسر نشان دهید"

مشاوره حقوقی تصادفات در هر زمان و در هر مکان با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است.

 

محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو و نحوه اعمال آن بر خسارت وارده را از کجا دریافت نمایم؟

accidents legal advice

مرجع آنلاین و تلفنی تصادفات رانندگی 

 

ادعای افت قیمت خودرو یک حق قانونی برای زیان دیده، البته با وجود شرایطی می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات با مجموعه ای از وکلای متخصص در زمینه تصادفات شما را در محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو کمک می کند.

برای محاسبه افت قیمت خودرو معیارهایی به شرح زیر را باید مورد توجه قرار دهید؛ سازنده خودرو، مدل، سال ساخت، کیلومتر کارکرد، ماه های باقی مانده از بیمه، تخفیف بیمه، قطعات تعویض شده یا رنگ شده ماشین در تعیین قیمت دقیق و کارشناسی خودرو تاثیر گذار است و البته موارد تخصصی دیگری نیز هستند که از حوصله این مقاله خارج اند.

با مشاوره حقوقی تصادفات درباره نحوه محاسبه افت قیمت خودرو، در هر زمان و مکان می توانید سوالات خود را از وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید.همچنین پرسش و پاسخ فوری و 24 ساعته و مشاوره با وکیل بهترین راهکار حقوقی تلفنی یا آنلاین را به شما ارائه می دهد.

 

افت قیمت خودرو در تصادف چگونه محاسبه می شود؟

 

accident influence on car,s price

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو

 

همانطور که در بالا توضیح داده شده، محاسبه افت قیمت خودرو کاری بسیار کارشناسی می باشد که براساس عوامل فوق امکان پذیر است.

اینکه یک ماشین چطور و کدام قسمت های آن آسیب دیده است و ممکن است یک خسارت باعث شود که قطعات ماشین به کلی تعویض شود؛ تنها مشاوره با وکیل تصادفات که به قوانین مربوطه مسلط است، می تواند به درستی راهنمایی تان کند.

ادعای افت قیمت از جمله حقوق زیان دیده برای جبران خسارت وارده می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات در کمترین زمان ممکن به شما در نحوه محاسبه افت قیمت خودرو کمک می کند.

در هر زمان از شبانه روز اورژآنس حقوقی تصادفات، بسیاری از مشکلات حقوقی شما را به صورت تلفنی و آنلاین حل می کند.

 

اولین قدم قبل از پیاده شدن از ماشین بعد از تصادف چیست؟

مشاوره حقوقی تصادفات اولین قدم اساسی در هنگام تصادف می باشد؛ این که در تصادفی به صورت پنجاه پنجاه مقصر باشید، یا زیان دیده یا مقصر باشید، در همه موارد باید روند حقوقی تصادفات طی شود و از مشاوره یک وکیل تصادفات تلفنی تمام استفاده کنید.

 

مشاور حقوقی تصادفات به شما یادآوری می کند که در صورت شرایط زیر همیشه شما مقصر تصادف هستید:

 

 • بدون گواهینامه رانندگی کردن ،حتی اگر واقعا مقصر نباشید.

 • تصادف در جاده های بین شهری، اگر هنوز گواهینامه شما یک ساله نشده است.

 • اگر از عقب به هر خودرویی بزنید، شما مقصر هستید و حتی اگر دنده عقب بگیرید به خودرو عقبی بزنید شما مقصر هستید، پس همواره در صورت رعایت نکردن اصول راهنمایی و رانندگی مقصر هستید.

 

 • اما اگر هیچ از شرایط فوق نبود و تصادفی رخ داد چه مقصر چه زیان دیده باشید، نباید صحنه تصادف شما موجب ترافیک بیشتر شود؛ بعد از فیلم و عکس گرفتن از تصادف، خودرو ها را در سمت راست قرار داده و تماس تلفنی با وکیل، منتظر افسر راهنمایی و رانندگی باشید.

نکته: مشاوره حقوقی تصادفات به شما پیشنهاد می کند که به یاد داشته باشید، کروکی مهمترین بخش در پیگیری حقوقی تصادفات و دریافت جبران خسارت می باشد.

 

در صورت متوجه شدن بروز تبانی یکی از طرفین تصادف با افسر برای تعیین مقصر در تصادف چه کنم؟