موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۱:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۰:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۳:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۲۳:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصادفات

مشاوره حقوقی تصادفات

در طی ای مقاله شما را با بهترین مرجع آنلاین و تلفنی تعیین مقصر در تصادفات به رانندگان آشنا می نماییم؛ اگر به عنوان یک راننده تازه وارد تصادف کردید نگران نباشید اینکه شما تازه وارد هستید؛ حتما به معنای مقصر بودن شما در تصادف نیست؛ اما قطعاً ذهن شما درگیر مسائل حقوقی بسیاری می شود که برای پاسخ به همه آنها باید کمی وقت بگذارید؛ که چطور بفهمیم در یک تصادف مقصر هستیم یا نه. پس با مشاوره حقوقی تصادفات همراه شوید و نکات لازم را آموزش ببینید.

 

"اینکه در یک تصادف یک نفر مقصر شناخته شود یا نه به معیارهایی مانند محل، موقعیت خودرو شما و.. بستگی دارد؛ اما در کل چه مقصر باشید و چه نباشید در یک جریان حقوقی قرار گرفته اید که شما را ملزم به دریافت اطلاعات حقوقی می نماید؛ چه بسا که خدایی ناکرده این جریان حقوقی علاوه بر خسارت مالی، خسارت جانی نیز داشته باشد؛ بنابراین ضمن حفظ خونسردی، از طریق لمس تصویرک زیر وکلای متخصص ما در امور تصادفات تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی را نسبت به شرایط تان دریافت نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

accidents legal advice

مرجع آنلاین و تلفنی تصادفات رانندگی 

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

وکیل تلفنی به شما می گوید: "اگر در تصادفی خسارت جانی وارد شد، حضور افسر راهنمایی و رانندگی برای کروکی  ضروری می باشد؛ ولی اگر خسارت ایجاد شده زیر سه میلیون برآورد شد، حتماً با مشورت وکیل، سازشی می توانید اقدام کنید و یا می توانید از صحنه تصادف فیلم و عکس بگیرید و به افسر نشان دهید"

مشاوره حقوقی تصادفات در هر زمان و در هر مکان با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز امکانپذیر است.

 

محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو و نحوه اعمال آن بر خسارت وارده را از کجا دریافت نمایم؟

ادعای افت قیمت خودرو یک حق قانونی برای زیان دیده، البته با وجود شرایطی می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات با مجموعه ای از وکلای متخصص در زمینه تصادفات شما را در محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو کمک می کند.

برای محاسبه افت قیمت خودرو معیارهایی به شرح زیر را باید مورد توجه قرار دهید؛ سازنده خودرو، مدل، سال ساخت، کیلومتر کارکرد، ماه های باقی مانده از بیمه، تخفیف بیمه، قطعات تعویض شده یا رنگ شده ماشین در تعیین قیمت دقیق و کارشناسی خودرو تاثیر گذار است و البته موارد تخصصی دیگری نیز هستند که از حوصله این مقاله خارج اند.

با مشاوره حقوقی تصادفات درباره نحوه محاسبه افت قیمت خودرو، در هر زمان و مکان می توانید سوالات خود را از وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید.همچنین پرسش و پاسخ فوری و 24 ساعته و مشاوره با وکیل بهترین راهکار حقوقی تلفنی یا آنلاین را به شما ارائه می دهد.

 

افت قیمت خودرو در تصادف چگونه محاسبه می شود؟

 

accident influence on car,s price

محاسبه فوری و آنلاین افت قیمت خودرو

 

همانطور که در بالا توضیح داده شده، محاسبه افت قیمت خودرو کاری بسیار کارشناسی می باشد که براساس عوامل فوق امکان پذیر است.

اینکه یک ماشین چطور و کدام قسمت های آن آسیب دیده است و ممکن است یک خسارت باعث شود که قطعات ماشین به کلی تعویض شود؛ تنها مشاوره با وکیل تصادفات که به قوانین مربوطه مسلط است، می تواند به درستی راهنمایی تان کند.

ادعای افت قیمت از جمله حقوق زیان دیده برای جبران خسارت وارده می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات در کمترین زمان ممکن به شما در نحوه محاسبه افت قیمت خودرو کمک می کند.

در هر زمان از شبانه روز اورژآنس حقوقی تصادفات، بسیاری از مشکلات حقوقی شما را به صورت تلفنی و آنلاین حل می کند.

 

اولین قدم قبل از پیاده شدن از ماشین بعد از تصادف چیست؟

مشاوره حقوقی تصادفات اولین قدم اساسی در هنگام تصادف می باشد؛ این که در تصادفی به صورت پنجاه پنجاه مقصر باشید، یا زیان دیده یا مقصر باشید، در همه موارد باید روند حقوقی تصادفات طی شود و از مشاوره یک وکیل تصادفات تلفنی تمام استفاده کنید.

 

مشاور حقوقی تصادفات به شما یادآوری می کند که در صورت شرایط زیر همیشه شما مقصر تصادف هستید:

 

 • بدون گواهینامه رانندگی کردن ،حتی اگر واقعا مقصر نباشید.

 • تصادف در جاده های بین شهری، اگر هنوز گواهینامه شما یک ساله نشده است.

 • اگر از عقب به هر خودرویی بزنید، شما مقصر هستید و حتی اگر دنده عقب بگیرید به خودرو عقبی بزنید شما مقصر هستید، پس همواره در صورت رعایت نکردن اصول راهنمایی و رانندگی مقصر هستید.

 

 • اما اگر هیچ از شرایط فوق نبود و تصادفی رخ داد چه مقصر چه زیان دیده باشید، نباید صحنه تصادف شما موجب ترافیک بیشتر شود؛ بعد از فیلم و عکس گرفتن از تصادف، خودرو ها را در سمت راست قرار داده و تماس تلفنی با وکیل، منتظر افسر راهنمایی و رانندگی باشید.

نکته: مشاوره حقوقی تصادفات به شما پیشنهاد می کند که به یاد داشته باشید، کروکی مهمترین بخش در پیگیری حقوقی تصادفات و دریافت جبران خسارت می باشد.

 

در صورت متوجه شدن بروز تبانی یکی از طرفین تصادف با افسر برای تعیین مقصر در تصادف چه کنم؟

 

best action to a bribing

بهترین رویکرد در مقابل پلیس رشوه گیر

 

مشاوره حقوقی تصادفات با استناد به ماده 267 قانون آئین دادرسی مدنی در تشریح مسئولیت مدنی كارشناس آورده است:

 

 • «هرگاه یكی از اصحاب دعوا از تخلف كارشناس متضرر شده باشد، درصورتی ‌كه تخلف كارشناس سبب اصلی در ایجاد خسارت به متضرر باشد؛ می تواند از كارشناس مطالبه ضرر نماید؛ ضرر و زیان ناشی از عدم النفع قابل مطالبه نیست».

 

كارشناس موظف است در انجام وظایف خود نهایت دقت و مراقبت را بکند، پس هرگاه مرتكب خطایی شود و این خطا سبب بروز ضرر به دیگران بشود؛ براساس قواعد و مقررات مسئولیت مدنی باید تاوان خطای خود را بدهد و احراز خطا بر عهده مقام قضایی است.

مشاوره با وکیل تمام وقت تلفنی تصادفات به شما کمک می کند که برای احقاق حق خود با روند حقوقی تصادفات آشنا شده و بهتر به نتیجه مطلوب برسید.

 

در صورت مشاهده دریافت رشوه از افسر برای تغییر مقصر تصادف چه کنم؟

رشوه جرم است؛ قانون هم برای رشوه دهنده و هم برای رشوه گیرنده مجازات تعیین کرده است. مشاوره حقوقی تصادفات با استناد به قانون شما را با آن آشنا می کند.

مطابق ماده 589 قانون مجازات اسلامي براي داوران، مميزان و کارشناسان چنانچه در مقابل اخذ وجه يا مال به نفع يکي از طرفين اظهارنظر يا اتخاذ تصميم نمايد به حبس از شش ماه تا دو سال يا مجازات نقدي از سه تا دوازده ميليون ريال محکوم و آنچه گرفته است به عنوان مجازات مودي به نفع دولت ضبط خواهد شد.

براساس ماده 592 قانون مجازات اسلامي رشوه دهنده علاوه برضبط مال ناشي از ارتشاء به حبس از شش ماه تا سه سال و يا تا 74 ضربه شلاق محکوم مي شود.

 

شرایط اعتراض به کروکی افسر ترسیم کننده کروکی به چه نحوی می باشد؟

 

object to officers sketching

اعتراض آنلاین و تلفنی به کروکی افسر

 

اعتراض به کروکی افسر یک حق قانونی می باشد. که برای پیگیری می توانید از طریق دادگاه یا شورای حل اختلاف اقدام کنید. قاضی پرونده با توجه به گزارش های قید شده در پرونده دستور کروکی مجدد می دهد و طبق نظر کارشناسان رای نهایی را صادر می کند؛ مشاوره حقوقی تصادفات بهترین گزینه برای راهنمایی و مشاوره در تصادفات رانندگی می باشد.

 

آیا اعتراض به کروکی افسر باید در مدت زمان خاصی انجام گردد ؟

مشاوره حقوقی تصادفات یک همراه و راهنما در تصادفات رانندگی می باشد؛ اگر شما در صحنه تصادف به عنوان مقصر شناخته شدید یا می توانید در همان محل برگه اعتراض به کروکی و نظر افسر را پر کنید، و یا حتی اصلا برگه کروکی را امضا نکنید.

اما پس این که زیان دیده برای گرفتن خسارت به شورای حل اختلاف مراجعه کرد، شما در جلسه رسیدگی به عنوان مقصر اعتراض خود به نظر افسر صحنه تصادف را اعلام می کنید و تقاضای کارشناسی مجدد می کنید.

پس از اعلام نظر کارشناسی سه نفره، در صورتی که بازهم به نظر کارشناسی اعتراض داشتید؛ یک هفته مهلت اعتراض دارید. این اعتراض ها می تواند به کارشناسی های پنج نفره و هفت نفره ادامه داشته باشد.

اما مشاوره حقوقی تصادفات این نکته را یاد آوری می کند که هزینه این کارشناسی ها، به عهده شما می باشد. وکیل تلفنی در هر ساعت از شبانه روز به سوالات حقوقی تصادفات پاسخ می دهد.

 

در تصادفات هزینه پزشکی با کدام شخص می باشد؟ آیا باید مقصر هزینه بیمارستانی را پرداخت نماید؟

 

accident injuries evaluation

محاسبه هزینه معالجه در آسیب هاب جسمانی تصادفات رانندگی

 

مشاور حقوقی تصادفات، مطابق ماده ۳۵ قانون شخص ثالث مصوب 1395 می گوید: هزينه هاي معالجه اشخاص ثالث زيان ديده و راننده مسبب حادثه در صورتي كه مشمول قانون ديگري نباشد، با لحاظ ماده (۳۰) قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت (۲) حسب مورد برعهده بيمه گر مربوط يا صندوق است.

 

در تصادف با اتباع بیگانه باید چه اقداماتی را به عنوان مقصر حادثه انجام بدهم؟ ایا در فرض تقصیر دارای مسولیت قانونی می باشم؟

مشاور حقوقی تصادفات به شما می گوید: اگر شما با اتباع بیگانه تصادف کنید و مقصر باشید؛ باید بدانید که قانون بیمه مسئولیت شخص ثالث،  درباره همه افراد حاکم است؛ نوع تابعیت یا اقامت زیان دیده از مسئولیت مقصر نمی کاهد، و حق دریافت خسارت برای اتباع بیگانه محفوظ است.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

صندوق تأمین خسارات بدنی

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

نحوه محاسبه و مطالبه ی افت قیمت خودرو بعد از تصادف

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی