موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تصادفات

مشاوره حقوقی تصادفات

در طی ای مقاله شما را با بهترین مرجع آنلاین و تلفنی تعیین مقصر در تصادفات به رانندگان آشنا می نماییم؛ اگر به عنوان یک راننده تازه وارد تصادف کردید نگران نباشید اینکه شما تازه وارد هستید؛ حتما به معنای مقصر بودن شما در تصادف نیست؛ اما قطعاً ذهن شما درگیر مسائل حقوقی بسیاری می شود که برای پاسخ به همه آنها باید کمی وقت بگذارید؛ که چطور بفهمیم در یک تصادف مقصر هستیم یا نه. پس با مشاوره حقوقی تصادفات همراه شوید و نکات لازم را آموزش ببینید.

 

حکم تصادف با عابر پیاده در سال 99 (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اینکه در یک تصادف یک نفر مقصر شناخته شود یا نه به معیارهایی مانند محل، موقعیت خودرو شما و.. بستگی دارد؛ اما در کل چه مقصر باشید و چه نباشید در یک جریان حقوقی قرار گرفته اید که شما را ملزم به دریافت اطلاعات حقوقی می نماید؛ چه بسا که خدایی ناکرده این جریان حقوقی علاوه بر خسارت مالی، خسارت جانی نیز داشته باشد؛ بنابراین ضمن حفظ خونسردی، از طریق لمس تصویرک زیر وکلای متخصص ما در امور تصادفات تماس گرفته و بهترین راهکار حقوقی را نسبت به شرایط تان دریافت نمایید"

 

 

وکیل تلفنی به شما می گوید: "اگر در تصادفی خسارت جانی وارد شد، حضور افسر راهنمایی و رانندگی برای کروکی  ضروری می باشد؛ ولی اگر خسارت ایجاد شده زیر سه میلیون برآورد شد، حتماً با مشورت وکیل، سازشی می توانید اقدام کنید و یا می توانید از صحنه تصادف فیلم و عکس بگیرید و به افسر نشان دهید"

مشاوره حقوقی تصادفات در هر زمان و در هر مکان با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است.

 

محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو و نحوه اعمال آن بر خسارت وارده را از کجا دریافت نمایم؟

accidents legal advice

مرجع آنلاین و تلفنی تصادفات رانندگی 

 

ادعای افت قیمت خودرو یک حق قانونی برای زیان دیده، البته با وجود شرایطی می باشد. مشاوره حقوقی تصادفات با مجموعه ای از وکلای متخصص در زمینه تصادفات شما را در محاسبه دقیق و آنلاین افت قیمت خودرو کمک می کند.

برای محاسبه افت قیمت خودرو معیارهایی به شرح زیر را باید مورد توجه قرار دهید؛ سازنده خودرو، مدل، سال ساخت، کیلومتر کارکرد، ماه های باقی مانده از بیمه، تخفیف بیمه، قطعات تعویض شده یا رنگ شده ماشین در تعیین قیمت دقیق و کارشناسی خودرو تاثیر گذار است و البته موارد تخصصی دیگری نیز هستند که از حوصله این مقاله خارج اند.

با مشاوره حقوقی تصادفات درباره نحوه محاسبه افت قیمت خودرو، در هر زمان و مکان می توانید سوالات خود را از وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید.همچنین پرسش و پاسخ فوری و 24 ساعته و مشاوره با وکیل بهترین راهکار حقوقی تلفنی یا آنلاین را به شما ارائه می دهد.

 

افت قیمت خودرو در تصادف چگونه محاسبه می شود؟