موسسه وکیل تلفنی

  • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی

مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی

در ایران اسلامی و کشورهایی که اساس حکومت و روابط حقوقی افراد بر دین بنا شده و عموم آحاد جامعه تعلق خاطر عمیقی نسبت به شخصیت ها و مقدسات دینی دارند؛ توهین به مقدسات مذهبی امری خلاف نظم و اخلاق عمومی  تلقی شده و جرم محسوب می شود. با توجه به ظرایف و پیچیدگی های موجود در این جرم، مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی می تواند بسیار راهگشا باشد.

 

توصیه های یکی از بانوان وکیل در خصوص توهین و فحاشی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به جرائم مذهبی و سیاسی,اورژانس 23 ساعته رسیدگی به جرائم مذهبی فوری,وکیل جرایم مذهبی و اسلامی,وکیل جرایم اسلامی,وکیل متخصص امور امنیتی,وکیل امنیت 24 ساعته آنلاین و تلفنی,وکیل امنیتی-سیاسی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"حتی بی دین ها و آتئیست ها نیز اعتقاداتی دارند که پایمال شدن آنها به روح و روان آنها ضربه می زند؛ عده ای هستند که به خاطر اعتقاداتشان زنده اند و هر صبح از رخت بر می خیزند؛ قانون نیز بر مبنای اعتقاد به صلح و عدالت بنا شده است، لذا قانون به شدت این افراد را درک می کند و از آنها دفاع می نماید، یعنی این افراد می توانند به دلیل  توهین به اعتقادات و مقدساتشان به محاکم شکایت نمایند؛ اما موسسه حقوقی ما می تواند به هر دو طرف این حادثه کمک نموده و راه را هموار تر نماید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی از وکلای متخصص ما در خصوص جرایم امنیتی، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

بهترین وکیل متخصص برای مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی

 

religional insult crimes

وکیل متخصص رسیدگی به توهین های مذهبی

 

مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی در ایران و کشورهایی که اساس حکومت و روابط حقوقی افراد بر مبنای آموزه های دینی استوار است و عموم آحاد جامعه دلبستگی و تعلق خاطر عمیقی به مقدسات مذهبی دارند؛ مقدسات مذهبی تحت حمایت حقوقی قرار دارد و هر گونه توهین به مقدسات دینی و مذهبی جرم تلقی می شود و به نسبت شدت و غلظت توهین، از اعدام تا مجازات تعزیری برای آن تعیین شده است. 

در اینجا مراد از توهین به مقدسات دینی، تنها توهین به اسلام نیست؛ بلکه در قوانین فقهی و حقوقی ایران اسلامی، توهین به دیگر ادیان الهی و پیامبران اولو العزم نیز توهین به دین تلقی شده و قابل مجازات است، به طور کلی جرم توهین به مقدسات مذهبی حائز ظرافت ها و پیچیدگی هایی است که جز از طریق مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی، نمی توان به درک درستی از این جرم و فلسفه مجازات آن دست یافت.

از طرفی با توجه به شدت مجازات تعیین شده در این جرم گاه موضوع حائز چنان اهمیت و حساسیتی است که نیازمند دریافت مشاوره حقوقی فوری است؛ در اینگونه موارد، بهترین، کم هزینه ترین و موثرترین راه، تماس با وکیل تلفنی و دریافت مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی و 24 ساعته از سوی بهترین وکیل متخصص برای مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی و دستیابی به موثر ترین راهکار حقوقی تلفنی و یا آنلاین در این زمینه می باشد.

 

جرم توهین به مقدسات مذهبی چه مصادیقی دارد؟

از آنجا  که اسلام؛ دینی مبتنی بر صلح و احترام به تمام عقاید و ادیان الهی است؛ احترام به عقاید دینی تمام ادیان الهی، از منظر قوانین جامعه اسلامی امری ضروری شمرده می شود؛ براساس ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی توهین به مقدسات اسلامی و یا اهانت به هریک از انبیای عظام، ائمه و معصومین اگر در حکم ساب النبی باشد، حائز مجازات اعدام و در غیر اینصورت مشمول حبس از یک تا 5 سال می باشد.

دشنام به پیامبر اسلام و انبیای عظام، قذف یا دشنام به ائمه و حضرت زهرا (س)، مصداق بارز توهین به مقدسات مذهبی و در حکم ساب النبی بوده و قابل اعدام است؛ علاوه بر آن نشر هرگونه مطالب توهین آمیز، دادن نسبت های ناروا و کاریکاتورهای توهین آمیز، نسبت به مقدسات مذهبی در  کتب، جراید و رسانه ها نیز از مصادیق جرم توهین به مقدسات مذهبی بوده و بر اساس قانون مطبوعات کشور، مجازات های تعزیری ماده 513 قانون مجازات اسلامی و یا مجازات های مطابق با نظر حاکم شرع؛ می تواند حتی منجر به صدور حکم ارتداد و جاری شدن مجازات مرتد شود.

گاه با مواردی رو به رو می شویم که افراد ناخواسته مرتکب گفتار و اعمالی شده اند که می تواند مصداق توهین به مقدسات تلقی شود؛ در این گونه موارد مشاوره حقوقی جرم توهین به مقدسات مذهبی می تواند بسیار کار گشا باشد، به ویژه آنکه به لطف پیشرفت فناوری و حضور وکلای متعهد، امکان مشاوره حقوقی ویژه تلفنی نیز مهیاست. در اوج لحظات بحرانی با یک تماس تلفنی و یا برقراری ارتباط آنلاین، می توانید به موثرترین مشاوره حقوقی در هر زمان و هر  مکان دست یابید.

 

با چه مدارکی جرم توهین به مقدسات مذهبی اثبات می گردد؟