موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تخصصی سرقفلی

وکیل تخصصی سرقفلی

وکیل تخصصی سرقفلی، وکیلیست که به امور حقوقی در حوزه املاک به خصوص سرقفلی، علاقه داشته و در دوران وکالت خود به کسب تجربه حقوقی در این امور پرداخته است؛ با توجه به این موارد وکیل متخصص دعاوی سرقفلی، تنها کسی می باشد که شما می توانید از او مشاوره حقوقی سرقفلی را به صورت ارزان و تضمینی دریافت نمایید؛ حال قبل از ادامه این مبحث به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص دعاوی رایج ملکی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

 

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مبحث سرقفلی به مکان های تجاری مربوط می شود؛ در سرقفلی، ملک تجاری و منافع آن به فردی خاص (مثلاً مستأجر) تعلق می گیرد و در ازای آن، مالک اصلی مبلغی را دریافت می کند؛ از این رو دعاوی بسیار زیادی از جمله همان دعوایی که هم اکنون شما را به این صفحه کشانده، وجود دارد؛ اما واقعاً راه حل این دعاوی چیست؟ آیا واقعاً مشورت و راهکار جویی از وکیل املاک تجاری که متخصص به امور حقوقی سرقفلی است، بهتر است؟ یا مشورت از بازاریان و آشنایان؟ به خصوص هنگامی که این مشاوره به قیمتی ارزان و با ضمانت کیفیت نیز باشد؛ اگر قانع شده اید که با وکیل متخصص امور سرقفلی ما برای حل مشکل سرقفلی خود مشاوره نمایید، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید و از راهکار های حقوقی ارزان و تضمینی ایشان، نهایت استفاده را در حل مشکل حقوقی خود ببرید"

 

 

سرقفلی چیست؟

 

what is right of business

وکیل 24 ساعته آنلاین متخصص به امور سرقفلی

 

در مطالب بالاتر در مورد مشاوره حقوقی سرقفلی صحبت شد، اما به طور کلی از سرقفلی می توان به عنوان یک حق نام برد. مشاوره حقوقی سرقفلی با وکیل تخصصی سرقفلی، نوعی از احقاق حق است که مستاجر در مقابل استفاده از منافع یک ملک تجاری دارد؛ از سرقفلی با نام حق کسب و کار و پیشه نیز یاد می شود، این نوع حق و به طور کلی مشاوره حقوقی سرقفلی در مورد اماکن و آپارتمان های مسکونی تعریف نشده است و این خود نوعی از حمایت خاص مقنن از اماکن تجاری و مستاجران است.

حق کسب و پیشه بدان معناست که مالک ملک تجاری نمی تواند مستاجر را مجبور به تخلیه ی ملک کند، مستاجر می تواند تا هر زمان که می خواهد به استفاده از منافع ملک بپردازد؛ البته این استفاده نیز خود شرایط و تشریفات خاصی دارد.

مالک در شرایط خاصی می تواند به قرارداد حق کسب و پیشه پایان دهد، اگر مالک بخواهد ملک را تخریب کند، اگر مالک بخواهد از ملک برای سکونت استفاده کند و یا برای شغل خود به ملک تجاری نیاز داشته باشد، در سه صورت ذکر شده قرارداد می تواند خاتمه یابد.

مشاوره حقوقی سرقفلی بیان می دارد که سرقفلی تفاوتی با حق کسب و پیشه دارد، این دو حق تا حدودی به یکدیگر شبیه هستند؛ اما در حق سرقفلی مستاجر نمی تواند تا هر زمان که می خواهد به تصرف در ملک بپردازد و این تصرف باید با موافقت مالک صورت پذیرد.

 

هنگام فروش سرقفلی باید به چه نکاتی توجه شود؟

هنگام فروش سرقفلی باید حتماً با یک وکیل متخصص ملکی مشورت های لازم را به عمل آورد؛ چراکه سرقفلی به سه روش قضایی، قهری و اختیاری انتقال می یابد.

هنگام فروش سرقفلی باید به این نکته توجه کرد که مالک از فروش اطلاع دارد یا خیر؟ اطلاع دادن به مالک اصلی ضرورت دارد.

نکته ی دیگری که در فروش سرقفلی باید مدنظر باشد این است که سرقفلی از چه نوعی است؟ واقعی یا مجازی و به صورت حق کسب و پیشه، هر یک از موارد ذکر شده شرایط خاصی دارد که لازم است برای اطلاعات بیشتر به از مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

چگونه سرقفلی را انتقال دهیم؟

 

transfer the right of business

انتقال آنلاین سرقفلی با وکیل تلفنی

 

همانطور که ذکر شد مشاوره حقوقی سرقفلی به انواع شیوه های انتقال آن نیز می پردازد.

سرقفلی و حق آن به سه صورت قضایی، اختیاری و قهری انتقال می یابد.

در انتقال اختیاری مالک با اختیار و اراده ی خود طی یک قرارداد حق سرقفلی ملک تجاری خود را برای مدتی معین به فردی منتقل می کند و در مقابل این انتقال هزینه ای را دریافت می کند.

 

درکل، انتقال سر قفلی به دو روش زیر صورت می گیرد:

 • انتقال قضایی: در انتقال قضایی این انتقال به دستور دادگاه و مقام قضایی صورت می گیرد.

 

 • انتقال کیفری: و انتقال قهری نیز بدان معناست که حق سرقفلی به صورت قهری به وراث منتقل می شود.

 

 • انتقال معمولی: برای انتقال سرقفلی به صورت معمولی و طبیعی و به صورت اختیاری کافی است تا این حق را در طی قراردادی به فرد مقابل منتقل کنیم.

 

آیا راهی برای تبدیل سرقفلی به سند مالکیت وجود دارد؟

وکیل متخصص سرقفلی با توجه به شرایط ملک شما در مورد  حق و شیوه های انتقال آن صحبت می کند؛ به طور کلی لازم به ذکر است که حق سرقفلی می تواند به سند مالکیت نیز تبدیل شود و این تبدیل باید از راه الزام به تنظیم سند صورت بگیرد.

سرقفلی حق معنوی است و این حق نسبت به منافع است، پس جدای از ملک و عین مال نمی توان برای آن سندی تهیه کرد؛ برای مثال به این صورت نیست که برای سرقفلی به طور جداگانه بتوان سند تهیه کرد و برای تهیه ی سند برای سرقفلی، باید عین مال نیز همراه منافع منتقل شود، منظور این است که در انتقال سند مالکیت ملک به فردی دیگر به طور ناخودآگاه سرقفلی ملک نیز انتقال می یابد.

 

آیا صاحبین سرقفلی می توانند مغازه را به نفر دیگر بفروشند؟

 

selling the right of business terms

بررسی امکان فروش ملک سرقفلی دار شما به صورت تلفنی و 24 ساعته

 

در مبحث سرقفلی باید توجه داشت که حق سرقفلی با اجازه و اذن مالک می تواند فروخته شود، همانطور که در مطالب بالاتر نیز ذکر شده فروش سرقفلی با اذن مالک می تواند صورت بگیرد.

 

نکته: اگر افراد به طور مشاع حق سرقفلی را داشته باشند نیز می توان سرقفلی را فروخت.

 

آیا سرقفلی قابل مزایده و فروش به نفع محکوم له می باشد؟

به دلیل اینکه سرقفلی ارزش مالی و اقتصادی دارد، می تواند طی دادرسی و محاکمه به نفع طلبکار توقیف شود، پس از توقیف سرقفلی این حق به مزایده گذاشته می شود.

اگر حق سرقفلی وجود داشته باشد طلبکار می تواند توقیف اموال را خواستار شود؛ از طرفی طلبکار برای توقیف حق سرقفلی، باید به اداره ی ثبت اسناد و املاک مراجعه کند تا عملیات توقیفی را اجرا نماید و مانع نقل و انتقال شود.

 

نکته: براساس قانون اجرای احکام مدنی، پس از توقیف، حق سرقفلی ارزیابی و قیمت گذاری می شود و در مراحل بعد به مزایده گذاشته می شود.

 

آیا صاحب سرقفلی می تواند مغازه خود را اجاره دهد؟

 

renting the right of business

اجاره آنلاین مغازه سرقفلی دار با وکیل تلفنی

 

همانطور که در کمی بالاتر به آن اشاره شد، وکیل متخصص سرقفلی بیان می دارد که در اختیار داشتن سرقفلی با موافقت مالک است؛ پس اگر قرارداد بین دو فرد پایان یابد، مالک می تواند ملک خود را به همراه حق سرقفلی به فرد دیگری انتقال دهد.

صاحب سرقفلی صاحب ملک نیز است و بنابراین مالک می تواند پس از پایان اجاره ملک را به شخص دیگری اجاره دهد.

 

هشدار های لازم در خصوص اجاره یا خرید سرقفلی

اجاره ی سرقفلی اصولا در مقابل مبلغی کم صورت می گیرد و فردی که سرقفلی را دارد می تواند از منافع ملک تجاری استفاده کند. خرید سرقفلی نیز شرایط و اقدامات خاصی دارد.

 به دلیل اینکه خرید سرقفلی شرایط و تشریفاتی خاص دارد بهتر است برای خریداری آن با یک بنگاه 24 ساعته آنلاین فروش سرقفلی مشورت کنید. سرقفلی و حق آن می تواند به سند تبدیل شود برای تبدیل آنلاین و تلفنی سرقفلی به سند می توانید به وکلای وکیل تلفنی مراجعه کنید.

سرقفلی انواع مختلفی دارد، مثل سرقفلی واقعی، مجازی و سرقفلی مربوط به حق کسب و کار، انواع سرقفلی که وکیل متخصص سرقفلی در خصوص همه ی این موارد تجربه داشته و حاظر است تا به صورت 24 ساعته در خصوص این موارد به شما مشاوره های مختلف تلفن یا آنلاین خود را با ضمانت کیفیت در اختیارتان بگذارد.  

در مشاوره حقوقی سرقفلی کسب و کار مدنظر نوع تجارت است، منظور از مشاوره حقوقی سرقفلی واقعی این است که این نوع از سرقفلی مربوط به نوع کسب و کار نیست و از آن به اصطلاح کلی سرقفلی یاد می شود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل تخصصی ملکی

حل فوری مشکلات آپارتمانی

همه چیز در خصوص ضمانت وام مسکن

دستور موقت دادگاه در خصوص یک ملک

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ممنون از موضوع مهمی که اشاره کردید. گاهی افراد فکر می‌کنند سرقفلی حقی است که جدا از ملک قابل نقل و انتقال است.

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی