موسسه وکیل تلفنی

 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
 • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد قانون كار سال 1399

 قرارداد قانون کار سال 1399

این قرارداد با رعایت مواد ۹ و ۱۰ و ۲۱ و ۲۴ قانون کار و ماده ۱۰ قانون مدنی فی مابین طرفین تنظیم و لازم الاجرا می ‌باشد؛ چراکه بهترین کار قبل از شروع یک کار تعیین چارچوب وظایف کاری می باشد و این امر از طریق تنظیم یک قرارداد بین کارفرما و کارگر، مشخص می گردد؛ با ما همراه باشید تا مصوبه قانون کار را طبق آخرین تغییرات اسفند ماه سال 99 بررسی کرده و اهمیت مشاوره حقوقی به تناسب شغل را بیان نماییم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که کمی بالاتر بیان گردید، تنظیم قرارداد در حقیقت به منزله یک تعیین تکلیف بوده و وظایف را قبل از شروع کار روشن می نماید؛ حال فرض کنید که شما ناآگاهانه یک قرارداد کاری را امضاء می کنید که بعدها شمارا قانوناً ملزم می کند تا کارهایی را انجام دهید که بی خبر از مندرج بودن آنها در قرارداد، با امضا کردن آن، متعهد به انجام این اوامر شده اید؛ این مورد یکی از رایج ترین اشتباهات در تنظیم قرارداد است که شما می توانید با دریافت مشاوره حقوقی ارزان به روش های مختلف آنلاین، تلفنی و حتی حضوری، از انجام آنها جلوگیری نمایید؛ به عنوان مثال لمس تصویرک زیر، امکان مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکلای آنلاین قانون کار را به ارزانترین وجه ممکن میسر می سازد؛ آن را لمس کنید تا بهترین راهکار های حقوقی ممکن را در خصوص مشکل حقوقی خود دریافت نمایید"

 

 

مواد اصلی قرارداد کار منطبق با آخرین تغییرات بهمن ماه سال 1399

 

labor contract based on last changes

نظارت آنلاین و 24 ساعته بر قرارداد کار شما

 

ماده (۱): کارفرما

 ...به شناسه ملي ... اقامتگاه قانونی کارفرما محسوب می‌گردد.

 

ماده (۲): طرف قرارداد

مشخصات كارگر: مهشید فرزند علی متولد 1368/01/07 دارای کد ملی ... و شماره شناسنامه ... و مدرک تحصیلی لیسانس اقتصاد بازرگانی به نشانی خیابان شهر آرا، خیابان ۱۶ متری محمدی، پلاک ۲۸، طبقه اول که آدرس مذکور اقامتگاه قانونی طرف قرارداد محسوب می‌گردد.

 

ماده (۳): موضوع قرارداد

طرف قرارداد به انجام خدمت در قسمت سمت مسئول اداری و کارشناس فروش داخلی مشغول به کار می‌گردد.

تبصره: طرف قرارداد متعهد و ملزم گردید کلیه وظایف و خدماتی را که بر حسب موضوع قرارداد به شرح وظایف و ابلاغ مافوق در طول مدت قرارداد از ناحیه کارفرما به ایشان محول می‌گردد را با کمال دقت و حسن نیت انجام دهد؛ در صورت نیاز نسبت به ثبت و ارائه گزارش کلیه اقدامات خود به همراه اسناد و مدارک مربوط و مثبت حسب شرح وظایف تعریف شده کارفرما، اقدام نماید.

 

ماده (۴): ساعات کار

ساعات کار عادی مطابق با قانون کار ۴۴ ساعت در هفته می ‌باشد که بر مبنای آن ساعات کار شرکت به صورت ۶ روز در هفته، از شنبه و چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16:00 عصر، دوشنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16:30 عصر و پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 13:30 ظهر می‌ باشد.

 

ماده (۵) حقوق و مزایا

حق السعی طرف قرارداد مطابق با نرخ مصوب شوراي عالي كار روزانه مبلغ ... ریال به صورت پایه و با احتساب سایر مزایای قانونی من جمله حق بن، حق مسکن، حق عائله مندی و حق اولاد مطابق با قانون محاسبه شده و پس از کسر کسورات قانونی مربوط به حق بیمه تأمین اجتماعی و مالیات بر حقوق و مزایا، از دریافت ماهیانه طرف قرارداد، خالص پرداختی بصورت ثابت و پس از تأیید کارکرد توسط مدیر مسئول مقام مافوق / و در آخر هر ماه از سوی کارفرما به طرف قرارداد قابل پرداخت خواهد بود.

 

بيمه: به موجب ماده 148 قانون كار، كارفرما مكلف مي باشد بر اساس قانون تامين اجتماعي نسبت به بيمه نمودن كارگر طبق مجموع حق السعي پرداختي ليست كارگر اين قرارداد را از زمان استخدام به سازمان تامين اجتماعي ارسال نمايند.

 

عيدي و پاداش سالانه: به موجب ماده واحده قانون مربوط به تعيين عيدي و پاداش سالانه كارگران شاغل در كارگاه‌هاي مشمول قانون كار مصوب 1370/12/6 مجلس شوراي اسلامي به ازاي يك سال كار معادل شصت روز مزد ثابت (تاسقف نود روز حداقل مزد روزانه قانوني كارگران) به عنوان عيدي و پاداش سالانه به كارگر پرداخت مي شود؛ براي كار كمتر از يك سال ميزان عيدي و پاداش و سقف مربوط به نسبت محاسبه خواهد شد.

 

حق سنوات يا مزاياي پايان كار: به استناد ماده 24 قانون كار در صورت خاتمه قراردادكار، كار معين يا مدت موقت، كارفرما مكلف است به كارگري كه مطابق قرارداد يكسال يا بيشتر، به كار اشتغال داشته است براي هر سال سابقه، اعم از متوالي يا متناوب بر اساس آخرين حقوق مبلغي معادل يك ماه حقوق به عنوان مزاياي پايان كار (حق سنوات) به وي پرداخت نمايد.

 

 • تبصره 1: شماره حساب كارگر نزد بانك ملي به شماره حساب ... .

 • تبصره2: در صورتیکه طرف قرارداد، مبلغی به عنوان مساعده و یا وام دریافت نموده باشد و مبلغ مساعده و همچنین اقساط وام‌های دریافتی در پایان هر ماه از حقوق ماهیانه کسر و مابقی حقوق به حساب نامبرده واریز خواهد شد.

 

ماده (۶): مدت قرارداد

 اين قرارداد كار معين از نوع موقت آزمايشي مي باشد؛ مدت قرارداد از تاریخ 1399/01/01 لغایت 1399/04/01 به مدت 3 ماه تمام شمسی می ‌باشد.

 

ماده (۷): شروط و تعهدات