موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد قانون كار سال 1399

 قرارداد قانون کار سال 1399

این قرارداد با رعایت مواد ۹ و ۱۰ و ۲۱ و ۲۴ قانون کار و ماده ۱۰ قانون مدنی فی مابین طرفین تنظیم و لازم الاجرا می ‌باشد؛ چراکه بهترین کار قبل از شروع یک کار تعیین چارچوب وظایف کاری می باشد و این امر از طریق تنظیم یک قرارداد بین کارفرما و کارگر، مشخص می گردد؛ با ما همراه باشید تا مصوبه قانون کار را طبق آخرین تغییرات اسفند ماه سال 99 بررسی کرده و اهمیت مشاوره حقوقی به تناسب شغل را بیان نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مواد اصلی قرارداد کار منطبق با آخرین تغییرات بهمن ماه سال 1399

 

labor contract based on last changes

نظارت آنلاین و 24 ساعته بر قرارداد کار شما

 

ماده (۱): کارفرما

 ...به شناسه ملي ... اقامتگاه قانونی کارفرما محسوب می‌گردد.

 

ماده (۲): طرف قرارداد

مشخصات كارگر: مهشید فرزند علی متولد 1368/01/07 دارای کد ملی ... و شماره شناسنامه ... و مدرک تحصیلی لیسانس اقتصاد بازرگانی به نشانی خیابان شهر آرا، خیابان ۱۶ متری محمدی، پلاک ۲۸، طبقه اول که آدرس مذکور اقامتگاه قانونی طرف قرارداد محسوب می‌گردد.

 

ماده (۳): موضوع قرارداد

طرف قرارداد به انجام خدمت در قسمت سمت مسئول اداری و کارشناس فروش داخلی مشغول به کار می‌گردد.

تبصره: طرف قرارداد متعهد و ملزم گردید کلیه وظایف و خدماتی را که بر حسب موضوع قرارداد به شرح وظایف و ابلاغ مافوق در طول مدت قرارداد از ناحیه کارفرما به ایشان محول می‌گردد را با کمال دقت و حسن نیت انجام دهد؛ در صورت نیاز نسبت به ثبت و ارائه گزارش کلیه اقدامات خود به همراه اسناد و مدارک مربوط و مثبت حسب شرح وظایف تعریف شده کارفرما، اقدام نماید.

 

ماده (۴): ساعات کار

ساعات کار عادی مطابق با قانون کار ۴۴ ساعت در هفته می ‌باشد که بر مبنای آن ساعات کار شرکت به صورت ۶ روز در هفته، از شنبه و چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16:00 عصر، دوشنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16:30 عصر و پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 13:30 ظهر می‌ باشد.

 

ماده (۵) حقوق و مزایا

حق السعی طرف قرارداد مطابق با نرخ مصوب شوراي عالي كار روزانه مبلغ ... ریال به صورت پایه و با احتساب سایر مزایای قانونی من جمله حق بن، حق مسکن، حق عائله مندی و حق اولاد مطابق با قانون محاسبه شده و پس از کسر کسورات قانونی مربوط به حق بیمه تأمین اجتماعی و مالیات بر حقوق و مزایا، از دریافت ماهیانه طرف قرارداد، خالص پرداختی بصورت ثابت و پس از تأیید کارکرد توسط مدیر مسئول مقام مافوق / و در آخر هر ماه از سوی کارفرما به طرف قرارداد قابل پرداخت خواهد بود.

 

بيمه: به موجب ماده 148 قانون كار، كارفرما مكلف مي باشد بر اساس قانون تامين اجتماعي نسبت به بيمه نمودن كارگر طبق مجموع حق السعي پرداختي ليست كارگر اين قرارداد را از زمان استخدام به سازمان تامين اجتماعي ارسال نمايند.

 

عيدي و پاداش سالانه: به موجب ماده واحده قانون مربوط به تعيين عيدي و پاداش سالانه كارگران شاغل در كارگاه‌هاي مشمول قانون كار مصوب 1370/12/6 مجلس شوراي اسلامي به ازاي يك سال كار معادل شصت روز مزد ثابت (تاسقف نود روز حداقل مزد روزانه قانوني كارگران) به عنوان عيدي و پاداش سالانه به كارگر پرداخت مي شود؛ براي كار كمتر از يك سال ميزان عيدي و پاداش و سقف مربوط به نسبت محاسبه خواهد شد.

 

حق سنوات يا مزاياي پايان كار: به استناد ماده 24 قانون كار در صورت خاتمه قراردادكار، كار معين يا مدت موقت، كارفرما مكلف است به كارگري كه مطابق قرارداد يكسال يا بيشتر، به كار اشتغال داشته است براي هر سال سابقه، اعم از متوالي يا متناوب بر اساس آخرين حقوق مبلغي معادل يك ماه حقوق به عنوان مزاياي پايان كار (حق سنوات) به وي پرداخت نمايد.

 

 • تبصره 1: شماره حساب كارگر نزد بانك ملي به شماره حساب ... .

 • تبصره2: در صورتیکه طرف قرارداد، مبلغی به عنوان مساعده و یا وام دریافت نموده باشد و مبلغ مساعده و همچنین اقساط وام‌های دریافتی در پایان هر ماه از حقوق ماهیانه کسر و مابقی حقوق به حساب نامبرده واریز خواهد شد.

 

ماده (۶): مدت قرارداد

 اين قرارداد كار معين از نوع موقت آزمايشي مي باشد؛ مدت قرارداد از تاریخ 1399/01/01 لغایت 1399/04/01 به مدت 3 ماه تمام شمسی می ‌باشد.

 

ماده (۷): شروط و تعهدات

 

conditions and oats

بررسی آنلاین درستی قرارداد کار شما در کمتر از ده دقیقه به صورت تضمینی

 

 1. در صورت ورود خسارات ناشی از قصور طرف قرارداد (كارگر) در انجام امور محوله نامبرده موظف به جبران آن حسب نظر کارفرما می‌ باشد.

 2. حفظ منافع کارفرما و اموال و اسرار فنی و مدارک اداری، تجاری، کاری و عمل به وظایف محوله توسط کارفرما مدیریت مافوق جزء وظایف طرف قرارداد بوده و در صورت عدم رعایت آن‌ها به تشخیص کارفرما نامبرده موظف به جبران ضرر و زیان‌های وارده در این خصوص می ‌باشد.

 3. هرگاه طرف قرارداد سه روز متناوب غیبت غیرموجه داشته باشد، این امر به منزله ترک کار و فسخ قرارداد تلقی می‌گردد و طرف قرارداد هیچگونه ادعایی نسبت به کارفرما در رابطه با بازگشت به کار نخواهد داشت.

 4. کلیه اموال، اجناس، اثاثیه، لوازم و اسناد مدارک موجود در محل انجام کار متعلق به کارفرما بوده و طرف قرارداد هیچ حقی تحت هیچ عنوان و جهت نسبت به آن‌ها ندارد.

 5. طرف قرارداد متعهد می‌گردد در انجام کلیه امور محوله و وظایف خود، مصلحت کارفرما را رعایت نماید و از آنچه کارفرما بالصراحه به او اختیار داده یا برحسب عرف و عادت، داخل در اختیار اوست تجاوز ننماید.

 6. طرف قرارداد متعهد می‌ گردد در انجام امور موضوع قرارداد شخصاً مباشرت نماید و حق واگذاری موضوع قرارداد را به دیگری ندارد.

 7. طرف قرارداد ملزم به رعایت کلیه قوانین، مقررات، آیین نامه‌ها، بخشنامه‌ها، نیز منشور اخلاقی و شرح وظایف تعرفه شده کارفرما می‌باشد

 8. چنانچه طرفین قرارداد مایل به ادامه همکاری با یکدیگر نباشند، مکلف می‌باشند یک ماه قبل از خاتمه کار، مراتب را کتباً به یکدیگر اطلاع دهند.

 9. چنانچه در جهت انجام امور کارفرما، طرف قرارداد ملزم به انجام مسافرت‌ها و یا مأموریت‌هایی باشد طرف قرارداد ضمن تعهد به پذیرش این موضوع و انجام مأموریت مطابق با حکم مأموریت اقدام می‌نماید و هزینه‌های مسافرت و مأموریت و نیز حق مأموریت طبق مقررات مرتبط پس از انجام تشریفات اداری از ناحیه کارفرما در وجه طرف قرارداد قابل پرداخت خواهد بود.

 10. مدت ۱۵ روز از شروع این قرارداد جنبه آزمایشی داشته و در حین و پایان مدت مذکور چنانچه نحوه کارکرد طرف قرارداد مورد تأیید کارفرما نباشد، طبق مقررات قانون کار به این قرارداد خاتمه داده خواهد شد.

 11. در صورت انجام اضافه کاری و یا کسر کار نسبت به مدت زمان مندرج در ماده ۴ قرارداد با رعایت مقررات قانون کار و نظر مدیر مستقیم و تأیید مدیرعامل محاسبه و در نظر گرفته می‌شود.

 12. مدت زمان صرف ناهار و انجام فرایض دینی (نماز) ۳۰ دقیقه تعیین و مازاد بر آن جزء ساعات کار محسوب نمی‌گردد و مازاد بر آن می‌بایستی از ناحیه طرف قرارداد جبران گردد.

 13. بدیهی است کارفرما چنانچه در نظر نداشته باشد که در پایان مدت قرارداد با انعقاد قرارداد جدید به همکاری با طرف قرارداد، خاتمه خدمت طرف قرارداد محسوب می‌گردد.

 14. محل قانونی اقامتگاه طرفین قرارداد همان است که در مواد ۱ و ۲ آمده و در صورتیکه این محل تغییر نماید طرفین متعهد به اعلام آدرس جدید خود می‌باشند. بدیهی است مکاتبات اداری و قضایی به اقامتگاه تعیین شده ابلاغ شده تلقی می‌گردد.

 15. این قرارداد هیچگونه تعهد استخدامی تحت هیچ عنوان و جهت برای شرکت ایجاد نمی‌نماید.

 16. طرف قرارداد متعهد می‌گردد همزمان با امضاء قرارداد نسبت به ارائه یک نسخه از تصاویر ۱. شناسنامه؛ ۲. آخرین مدرک تحصیلی؛ ۳. فرم تکمیل شده استخدامی؛ ۴. کارت پایان خدمت؛ ۵. درخواست اشتغال به کار اقدام نموده و هرگاه خلاف اظهارات و اطلاعات ارائه شده مشخص گردد کارفرما مجاز به فسخ یک طرفه قرارداد و نیز الزام خاطی به جبران خسارات و ضرر و زیان‌های وارده می‌باشد و طرف قرارداد حق هرگونه اعتراض بعدی را از خود سلب و ساقط نمود.

 17. در صورتیکه در کلیه مواردی که در این قرارداد، طرف قرارداد ملزم به پرداخت خسارات و جبران ضرر و زیان‌های وارده می‌باشد کارفرما از هر طریق صلاح بداند اعم از مراجع قضایی جهت وصول مطالبات خود را پیگیری نماید و این امر نیاز به تنفیذ مجدد طرف قرارداد نداشته و ندارد و طرف قرارداد حق هرگونه اعتراض بعدی را در این خصوص از خود سلب و ساقط نمود.

 18. در صورتیکه طرف قرارداد از هر یک از شروط و تعهدات و تکالیف و مقررات این قرارداد به تشخیص کارفرما تخلف نماید کارفرما می‌تواند طرف قرارداد را ملزم به جبران کلیه خسارات و ضرر و زیان‌های وارده نماید.

 19. تبصره: احتساب سنوات خدمت و مرخصی سالیانه و اضافه کاری طرف قرارداد و کلیه مزایای قانونی به تفکیک، مطابق با مقررات پیش بینی شده در قانون کار می‌باشد و سنوات طرف قرارداد از تاریخ استخدام لغایت زمان قطع رابطه استخدامی بر مبنای آخرین حقوق دریافتی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

 20. کارگر تعهد مي نمايد اطلاعاتي كه شركت ارايه مي نمايد از قبيل ليست مشتريان، اطلاعات مربوط به قيمت گذاري، منابع تأمين، تكنيك ها، اطلاعات كامپيوتري، نقشه ها، نمودارها، روشها، اطلاعات مربوط به طراحي محصولات، اطلاعات بازار يابي، اطلاعات فني، استانداردهاي اجرايي و ساير اطلاعات اختصاصي و محرمانه و همچنين اسرار تجاري، حق انحصاري و حق كپي برداري را به وي ارائه نموده يا ممكن است ارائه نمايد، داراي ارزش اقتصادي مستقلي هستند كه براي عموم و يا براي كساني كه مي توانند از آنها بهره اقتصادي ببرند، آشكار نيست و شركت تمامي تلاش خود را براي حفظ محرمانه انها انحام مي دهد به جز در مواردي كه براي اجراي تعهدات امضاء كننده بر اساس اين قرارداد ضروري باشد، همكار نبايستي اين قرارداد، شرايط آن و اطلاعات محرمانه را براي ساير افراد افشا نمايد؛ به جز در مواردي كه براي اجراي تعهدات همكار بر اساس روابطش با شركت ضروري مي باشد، وي حق كپي محصولات و اطلاعات محرمانه شركت را نخواهد داشت.

 

قرارداد حاضر در تاریخ 1399/02/02 در هفت ماده و دو نسخه و 5 صفحه در شهر تهران تنظیم، امضاء و مبادله گردید و هر یک از نسخ از اعتبار واحد برخوردار است.

طرف قرارداد مدیر عامل، امور حقوقی جهت اطلاع امور اداری جهت بایگانی و درج در پرونده پرسنلی، نگارش يافته توسط بهترين وكيل قانون كار.

 

online and immediate contract writing

 

قرارداد اصلی و اورجینال وستینگ

قرارداد نشر کتاب

قرارداد سرویس خدمات نرم افزاری

قرارداد کامل واگذاری حق تملک اعیان در آپارتمان مسکونی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت دست اندرکاران و مشاوران محترم بنده چند ماه است که با سایت شما آشنا شدم و شاید هنوز نظر دادن در مورد کیفیت و کمیت کار شما زود باشد.اما در نگاه اول فعالیت شبانه روزی و پاسخ دهی به سوالات و ارائه راهکارهای حقوقی در هر ساعتی از شبانه روز و سرعت قابل توجه در برقراری ارتباط با وکلا و مشاوران محترم در کنار هزینه بسیار بسیار ناچیز موضوعاتی هستند که توجه بنده را جلب کرده اند. با آرزوی موفقیت برای همه شما
ساعات کار شرکت به صورت ۶ روز در هفته، از شنبه و چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۶:۰۰ عصر، دوشنبه لغایت چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۶:۳۰ عصر و پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۳:۳۰ ظهر می‌ باشد
یکی از دعاوی رایج در کشور به خصوص بعد از شیوع کرونا دعاوی اداره کار فی مابین کارگر و کارفرماست لذا تنظیم قرارداد کار محکم و مستدل میتواند برای کارفرما بسیار مفید باشد اگر این قرارداد توسط یک‌متخصص در امور مربوط به قانون کار تنظیم شود شاید یکبار برای وی هزینه بر باشد اما بارها و بارها میتواند جلوی خسارات هنگفت را بگیرد اخذ مشاوره از متخصصین و نگارش قرارداد کار به هر کارفرمایی توصیه میکنم
با سلام و احترام؛ برای هرکاری باید اصول و قواعد اولیه آن را رعایت نمود تا آسیب های بعدی ان در امان باشیم ، همه ما می دانیم که بسیاری از پرونده های دادگاه تنها بعلت وجود ابهام در مفاد یک قرارداد یا سند ، سالهای سال درگیر محاکم شده و طرفین دعوا باید وقت و زمان زیادی را جهت اثبات حقانیت خود صرف نمایند لذا با توجه به این اوصاف، تنظیم یک توافق یا قرارداد بسیار مهم و حیاتی می باشد. در قرارداد های بین کارگر و کارفرما بسیار اتفاق افتاده که رعایت همین نکات ریز توانسته تا حد زیادی در استیفای حقوق کارگران تاثیر داشته باشد . در این قرارداد ها باید اصول اولیه کار مانند اهلیت ، قصد و رضای طرفین رعایت شده و با استناد به مواد عام قانون مدنی اقدام به انعقاد آنها نمود . البته راه درست آن است که تنظیم آن را به وکلای کارکشته ای بسپارید که راه و چاه ممکن را شناخته و مکشلات شما را درک نموده و بعد از ان اقدام به انعقاد قرارداد می نمایند.موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که اعلام نماید از وکلای بسیار زبده ای بهرهمند است که کی تواند با ارائه راهکار های مناسب تمامی دغدغه های شما را در این حوزه بر طرف نموده و در استیفای کامل حق کمک حالتان باشد.
با سلام این قرارداد با رعایت مواد ۹ و ۱۰ و ۲۱ و ۲۴ قانون کار و ماده ۱۰ قانون مدنی فی مابین طرفین تنظیم و لازم الاجرا می ‌باشد؛ چراکه بهترین کار قبل از شروع یک کار تعیین چارچوب وظایف کاری می باشد و این امر از طریق تنظیم یک قرارداد بین کارفرما و کارگر، مشخص می گردد؛ با ما همراه باشید تا مصوبه قانون کار را طبق آخرین تغییرات اسفند ماه سال ۹۹ بررسی کرده و اهمیت مشاوره حقوقی به تناسب شغل را بیان نماییم.
یکی از چالش‌های حقوقی هر کسب‌وکاری به ویژه کسب‌وکارهای جدید، آشنایی با حقوق جایگاه کارفرما و کارمند است که نقص اطلاعات در این زمینه می‌تواند صدمات زیادی از جمله از دست دادن زمان برای آن‌ها به همراه داشته باشد. از مهم‌ترین و حرفه‌ای‌ترین اقداماتی که باید هنگام استخدام کارمند انجام دهید این است که نمونه قرارداد کار را حتما تهیه کنید. قرارداد بین کارفرما و کارگر چیست؟ برای ورود به بحث قرارداد کار ۹۹ لازم است ابتدا کارفرما و کارگر را براساس قانون کار تعریف کنیم. مطابق ماده ۲ قانون کار کارگر از لحاظ این قانون کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق‌السعی اعم از مزد، حقوق، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می‌کند. مطابق ماده ۳ کارفرما شخصی است حقیقی یا حقوقی که کارگر به درخواست و حساب او در مقابل دریافت حق‌السعی کار می‌کند. برای شفاف شدن حقوق و تعهدات طرفین میان کارگر و کارفرما قراردادی منعقد می‌شود که به قرارداد کار معروف است و طبق تعریف ماده ۷ عبارت است از قرارداد کتبی یا شفاهی که به موجب آن کارگر در قبال دریافت حق‌السعی کاری را برای مدت موقت یا مدت غیر موقت برای کارفرما انجام می‌دهد. کارگران و کارفرمایان در هنگام تنظیم قرارداد کار سال ۹۹ ، معمولا اطلاعات جامع و کاملی در مورد حقوق و وظایف خود ندارند، به همین علت، بهتر است برای تنظیم قرارداد کار سال ۹۹ از کارشناسان حقوقی که در این حوزه تخصص دارند استفاده کنبد. وینداد امکانی را فراهم آورده است تا کارگران و کارفرمایان بتوانند در کمترین زمان با پرداخت هزینه مناسب، قرارداد کار سال ۹۹ را در کنار مشاوران حقوقی برجسته تنظیم کنند و از مشاوره آن‌ها بهره‌مند شوند. قرارداد کار بین کارفرما و کارگر علاوه بر مشخصات دقیق طرفین باید حاوی موارد ذیل باشد: نوع کار یا حرفه‌ای که کارگر باید به آن اشتغال یابد حقوق یا مزد مبنا و لواحق آن ساعات کار، تعطیلات و مرخصی‌ها محل انجام کار تاریخ انعقاد قرارداد مدت قرارداد چنانچه کار برای مدت معین باشد موارد دیگری که عرف و عادت شغل یا محل ایجاب نماید.
شرایط حقوقی و ارزیابی حادثه حین کار از سوی کارشناس وزارت کار چه میباشد?

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی