موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۸:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۷
  • علی امینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
  • سعید کاووسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳۴:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶
  • احسان رضای گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۵۵:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
  • امیرحسین شیخی سنگ تجن گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۴:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۵
  • علی گلمحمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۰:۲۴:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۴۶:۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۰:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل پروازی

وکیل پروازی

وکیل پروازی، اصطلاحی است که در خصوص وکلای متخصص در امور پروازهای مسافربری و شرکت­ های هواپیمایی و دعاوی مربوط به آن به کار می ­رود؛ تخصص ویژه وکیل پروازی از آن جهت دارای اهمیت است که با گسترش روزافزون پروازهای هواپیمایی­ ها، مسائل و مشکلاتی نیز برای مردم و یا حتی شرکت ­های هواپیمایی به صورت رایجی بروز نموده ­است؛ از این رو با ما همراه باشید تا ضمن بررسی تخصص این وکیل و نحوه دریافت مشاوره از ایشان، نحوه گره گشایی ایشان از مشکلات حقوقی را به صورت تمام و کمال مورد موشکافی قراردهیم؛ اما قبل از آن مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را اکیداً به شما عزیزان توصیه می کنیم.

 

وظایف وکلای متخصص 24 ساعته در وکیل تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشکلات حقوقی رایج با یک شرکت هواپیمایی چیست؟

 

usual Legal problems with airline agencies

وکیل پروازی متخصص و آنلاین 24 ساعته

 

مطابق آیین ­نامه حقوق مسافران (ابلاغی از سازمان هواپیمایی کشوری)؛ مشکلات حقوقی مسافران با شرکت­ های پروازی در خصوص مسائلی چون ممانعت از سفر، ابطال پرواز، تاخیرات پروازی، فقدان یا آسیب دیدگی اموال مسافران، موضوع رعایت عدم تبعیض، مسائل مربوط به مسافران توان ­خواه، شفافیت نرخ بلیت­ ها و خدمات هوایی و... می ­باشد.

یقیناً مسائلی چون تاخیرات پروازی به ضرر مسافران بوده یا گم شدن وسایل و جابجایی چمدان ­ها و یا بازرسی­ های ­بی دلیل و خارج از حیطه اختیارات ماموران و مانند آن، جز اتلاف وقت و هزینه و انرژی ثمر دیگری نداشته و موجبات طرح موضوعِ بایستگیِ رعایتِ حقوقِ مسافران است و شکایت از متخلفان را فراهم می آورد.

امری که یک وکیل آنلاین پروازی مجرب و حاذق، در جهت حفظ حقوق مسافران و یا شرکت­  های هواپیمایی در صورت تخلف مسافر، به خوبی توانایی ارائه خدمات حقوقی لازمِ آن را دارا است.

 

نکته: مجموعه وکیل تلفنی با برخورداری از مشاوران و وکیل ایرلاین آنلاین و 24 ساعته متخصص و زبده، مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی را به سهولت به کاربران گرامی خود ارائه می ­نماید.

 

وکیل پروازی کیست و چه نقشی در دعاوی حقوقی ایرلاین ­ها دارد؟

همان‌طور که فوقاً نیز ذکر شد؛ وکیل پروازی، متخصصی حقوقی است که به کلیه امور حقوقی و دعاوی پروازی آشنایی دارد و علم و تجربه خود را در این زمینه کسب نموده است.

از آنجایی که وکیل پروازی، در طی سالیان، توانسته است کارآزمودگی و تجربیات خود را راجع به دعاوی هواپیمایی و ایرلاین­ ها، پرونده ­های مختلف و آگاهی از رویه­ های مختلف قانونی کسب نماید؛ قابلیت و مهارت بسیاری در حل و فصل دعاوی مربوطه دارا است.

وکیل دعاوی پرواز یا وکیل پروازی، با تسلطی که مذکور گشت؛ می ­تواند نقش بسیار قوی و موثری را در پیروزی پرونده و دعاوی حقوقی مربوط به ایرلاین­ها داشته باشد؛ از این رو اگر با ایرلاین ها به مشکلی خورده اید، خود را ضعیف نپندارید و فوراً ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکلای دعاوی پرواز را تجربه کنید تا ایشان راهکار های حقوقی مناسب  جهت جبران خسارت مورد نظر را با شما در میان بگذارند.

بدین جهت، برای برقراری ارتباط با وکیل دعاوی هواپیمایی، کافی است از طریق موسسه وکیل تلفنی اقدام نمایید و در سریع‌ترین زمان ممکن، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته مدنظر را با وکیل منتخب خود دریافت نمایید.

 

آیا می­ توان با وکیل دعاوی پرواز، بر علیه شرکت­ های هواپیمایی شکایت کرد و ایستاد؟

 

Flight lawyer concept

تماس فوری با وکیل پرواز 24 ساعته ارزان و آنلاین

 

بله؛ برخورداری از یک متخصص حقوقی و وکیل برای مشکلات هواپیمایی که در زمینه دعاوی پروازی نیز تخصص لازم را داشته باشد؛ نقش موثری در طرح شکایت علیه شرکت ­های هواپیمایی و پیروزی در دعاوی مطروحه دارد؛ لیکن این امر به وکیل پروازی منتخب نیز تا حد بسیار زیادی بستگی خواهد داشت.

چراکه همان‌طور که مکرر نیز گفته شد، تجربه، تخصص، علم و کارآزمودگی یک وکیل پروازی در دعاوی مختلف، سبب کسب موفقیت بیشتری در دعاوی مذکور خواهد بود. در اینجا، وکیلی که بتواند در اسرع وقت، راهکارهای لازم را به موکل خود ارائه داده و اقدامات حقوقی لازم را توصیه نماید و یا بکار بندد و در هر زمان و هر مکانی که ضرورت حقوقی داشته باشد، امکان دسترسی به او و اخذ مشاوره حقوقی برای موکلش فراهم باشد؛ مدنظر است.

لازم به ذکر است، می ­توانید از طریق مشاوره با وکیل پرواز آنلاین، در خصوص طرح دعاوی یا نگارش شکوائیه شرکت­ های هواپیمایی مشورت و راهکارهای حقوقی مربوطه را دریافت نمایید، بدین جهت از طریق وب­سایت وکیل تلفنی اقدام فرمایید.

 

اولین قدم، در صورت رعایت نشدن حقوق مشتری، توسط آژانس ­های هواپیمایی چیست؟

در کلیه نظام ­های جهان، توصیه اکید متخصصان و کارشناسان این است که پیش از هرگونه اقدام و اجرای عملی، حتماً با یکی از متخصصان حوزه مدنظر، مشورت و راهکارجویی انجام گیرد؛ چراکه برخی مسائل به حدی واجد اهمیت هستند و عواقب برخی تصمیمات و اقدامات چنان ممکن است برگشت­ ناپذیر و غیر قابل جبران باشد، که حتی ممکن است عواقب مذکور، در طول حیات یک فرد نیز گریبان­گیر او باشد.

بنابرموارد فوق، اصلح این است که در امور حقوقی نیز به متخصصان آن حوزه مراجعه شود و راهکاریابی و چاره ­اندیشی حقوقی دریافت گردد؛ در این زمینه می ­توانید بلافاصله با وکیل تلفنی تماس بگیرید ...

 

بهترین وکلای حقوقی پرواز ایران را در کدام موسسه می­  توان یافت؟

 

 best Flight lawyers of iran

مشاوره آنلاین و تلفنی با وکیل پروازی آنلاین و 24 ساعته

 

از طریق موسسه وکیل تلفنی، می ­توان به بهترین و زبده ­ترین وکلای حقوقی پرواز در ایران دسترسی داشت؛ وکلای مجرب و متخصص در امور پروازی که با حضور گرم خود مجموعه حقوقی وکیل تلفنی را مفتخر نموده ­اند، به صورت ارزان و 24 ساعته و تضمینی، این امکان را فراهم آورده­ اند تا هم­ میهنان گرامی انواع مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین را تجربه نموده و هم­چنین از خدماتی چون ارائه مشاوره انواع شکوائیه و دادخواست و درخواست خسارت ناشی از تاخیر پرواز و... بهره­مند گردند.

جهت ارتباط با وکیل پروازی مجموعه وکیل تلفنی، ابتدا در وب­سایت از طریق ثبت نام در پنل کاربری اقدام نموده و سپس وکیل مورد نظر خود را انتخاب نموده و در حداقلِ زمانِ ممکن، ضمن هماهنگی با او، مشاوره حقوقی ویژه خود را دریافت نمایید و ابهامات مسئله را با راهکاریابی حقوقی برطرف نمایید.

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی