موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

همه چیز سن حضانت

همه چیز سن حضانت

در ذهن بسیاری از مردم ما طلاق چیزی است که تنها بر زندگی دونفر تاثیر می گذارد. اما واقعیت این است که طلاق بر زندگی افراد زیادی تاثیر گذار می باشد. علاوه بر خود زوجی که دست طلاق دارند، افراد دیگری مانند فرزندان آنها از جدایی آنها ضربه می خورند. قانون برای اینکه تکلیف فرزندان مشخص شود موضوع حضانت را مطرح می‌کند. البته حضانت تنها مربوط به طلاق نیست و در موارد دیگری که یکی از والدین یا هر دوی آنها امکان سرپرستی فرزندان یا به عبارت بهتر طفل را نداشته باشند قانون برای آنها قیم یا سرپرست تعیین می‌کند؛ به همین جهت بهتر است که همه چیز را در خصوص سن حضانت بدانیم، حال به شما پیشنهاد میکنیم تا قبل از این حتما ویدیوی زیرا تماشا کنید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل خانواده، در خصوص یکی از رایج ترین مسائل مرتبط با فرزند

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

حضانت فرزند تا پایان هفت سالگی چیست و چه شرایطی دارد؟

 

 Everything is the age of custody

گرفتن حضانت در صورت داشتن اعتیاد یکی از والدین 

 

در گذشته همه چیز سن حضانت فرزندان با هم تفاوت داشت. در واقع دختران تا ۷ سالگی حضانت شان با مادر بود که البته هنوز هم این موضوع پابرجا است. اما در گذشته طبق قانون فرزند پسر تنها دو سال اول زندگی خود را با ما در پشت سر می گذاشت و پس از آن حضانت طبق قانون بر عهده پدر قرار می گرفت مگر آنکه پدر و مادر بر سر آن به توافق برسند یا دلیل دیگری باعث شود حضانت کماکان بر عهده مادر باشد. در چند سال گذشته با توجه به این که فرزند پسر نیز مانند فرزند دختر در سال‌های ابتدایی و خردسالی زندگی به مادر بیشتر از پدر احتیاج دارد، قانون حضانت مورد تحول قرار گرفت و به این ترتیب فرزند پسر نیز تا سن هفت سالگی تحت سرپرستی مادر قرار گرفت. اما اینکه مادر برای داشتن حضانت فرزندان چه شرایطی را احراز باید بکند بستگی به شرایط زندگی او و همسرش و فرزندانش دارد. اگر می خواهید در این زمینه به صورت جزئی و تخصصی اطلاع پیدا کنید بهتر است با مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی مجموعه ما ارتباط بگیرید.

 

حضانت فرزند دختر ۱۱ ساله با چه کسی است و چگونه این شرایط را تغییر دهیم؟

 

 

همانطور که در بخش قبلی این مطلب خدمتتون توضیح دادیم حضانت فرزند دختر یا پسر تا سن هفت سالگی با مادر می باشد و پس از آن بر عهده پدر قرار می گیرد. طبیعتاً دختر ۱۱ ساله نیز تحت سرپرستی پدر قرار دارد و حضانت او بر عهده پدر می باشد. البته شرایطی هستند که می‌توان با استفاده از آنها از دادگاه درخواست تغییر حضانت داد و حضانت را مادر یا شخص دیگری در اختیار بگیرد. این شرایط مختلف و متنوع هستند و بر اساس شرایط می‌تواند آنها را عنوان کرده و از آنها استفاده نمود. اگر شما به دنبال این هستید که فرزند ۱۱ ساله خودتان را به حضانت بگیرید باید به مشاوره حقوقی رایگان مجموعه ما مراجعه نمایید و از او بخواهید که در این زمینه به شما مشورت دهد. مشاوره حقوقی مجموعه ما به شما خواهد گفت که کدام یک از شرایط برای همه چیز سن حضانت فرزند شما لازم است تا او تحت سرپرستی شما قرار بگیرد. مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته ما در خدمت شما است تا به سرعت مشکل شما را حل کند.

 

سن حضانت قمری مهم است یا شمسی؟

 

 Everything is the age of custody

 مراحل قانونی حضانت فرزند

 

یکی از مهمترین سوال هایی که پرسیده می شود همین است که سن حضانت قمری مهم است یا بر اساس سن شمسی همه چیز سن حضانت در نظر گرفته می‌شود. شاید برایتان خیلی جالب باشد بدانید که در کشور ما با وجود این که تاریخ شمسی برای تمام امور کشور ملاک می باشد اما در زمینه همه چیز سن حضانت فرزندان، ملاک سن قمری آنها است و باید برای سن شمسی نیز معادل آن در نظر گرفته شود. طبیعتاً این نکته برای شما بسیار تعجب آور خواهد بود همانطور که برای ما هم اولین بار شنیدن و دیدن این نکته بسیار جالب و عجیب بوده است. به هر حال اگر فرزند شما به هفت سال قمری نرسیده اما به هفت سال شمسی رسیده است برای اینکه حضانت او را تعیین کنید می توانید به وکیل تلفنی 24 ساعته مجموعه ما که ارزانترین مشاوره حقوقی تلفنی می باشد مراجعه کنید و از او در این زمینه سوال کنید. البته شما می توانید در قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما نیز بروید و از آنجا سوالات مد نظرتان را پرسش نمایید.

 

تاثیر مشاوره با وکیل در سلب حضانت فرزند؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

شاید صحبت کردن در مورد وکیل و مشاوره حقوقی را در بحث سلب حضانت فرزند یا همه‌چیز سن حضانت فرزند شما بر این اساس در نظر بگیرید که ما می‌خواهیم از مجموعه خودمان تعریف کنیم و برای خودمان مخاطب جذب کنیم. در حالت کلی حرف شما درست است اما به دنبال جذب مخاطب برای مجموعه خودمان می باشیم. اما ما به دنبال این هستیم که مشکلات مردم را رفع کنیم و عدالت اجتماعی را در جامعه گسترش دهیم به همین دلیل است که پیشنهاد می‌کنیم تا از مشاوره حقوقی برای سلب حضانت فرزند استفاده کنید. مشاور حقوقی تا به امروز پرونده های بسیار زیادی را در این زمینه پشت سر گذاشته است و هم دانش و هم تجربه کافی برای حل مشکل شما را دارد. اگر واقعاً دوست دارید اثر یک‌ مشاور را بر روی پرونده سلب حضانت فرزند مشاهده کنید پیشنهاد جدی می‌کنیم به وب سایت عدل ایران بروید و در آنجا به قسمت قوه قضاییه مراجعه کرده و پرونده هایی که با استفاده از وکیل به نتیجه رسیده اند را با پرونده هایی که بدون وکیل ناموفق بوده‌اند مقایسه کنید تا اثرگذاری را به خوبی ببینید.

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی سن حضانت با وکیل دادگستری

 

 Everything is the age of custody

حضانت به هنگام فوت هر دو والدین

 

 1. کم خرج بودن: قطعاً شما به دنبال این هستید که پرونده حضانت فرزند تان را و همه چیز سن حضانت او را با کمترین هزینه ممکن پشت سر بگذارید. مجموعه ما هم با علم به این هدف ما سعی کرده تا بهترین و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را در سراسر کشور در اختیار شما قرار دهد

 2. تجربه و دانش: مطمئناً شما به دنبال آن هستید که از یک وکیل دانا و باتجربه برای حل پرونده استفاده کنید و مجموعه ما نیست تنها وکلایی را استخدام می‌کند که تا به امروز توانسته باشند پرونده‌های مختلفی را به نتیجه برسانند و همچنین دانش حقوقی کافی داشته باشند

 3. شبانه روزی بودن: مشاوره حقوقی مجموعه ما به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته است و شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید به او مراجعه کنید و از او بخواهید که مشکل شما را حل کند.

 

حضانت فرزند در صورت اعتیاد یکی از والدین

لزوم اجازه پدر در ازدواج دخترش

بررسی حقوقی تفاوت سن در ازدواج دختر و شوهر

مشاور متخصص فرزندان

مشکلات رابطه جنسی در بارداری

همه چیز در مورد رحم اجاره ای

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سن حضانت برای فرزند7سال قمری است یا شمسی؟
ببخشید با وجود اینکه گفتید سن حضانت به قمری حساب میشه اما اگر قاضی بخواد سلیقه ای عمل کنه و شمسی را مد نظر قرار بده میشه کاری کرد یا چون سلیقه قاضی است کاری نمیشه کرد؟؟
باسلام وعرض ادب،ضمن تشکر از مدیریت سایت وکیل تلفنی جهت درج وارائه مطالب مفید و کاربردی جهت افزایش سطح آگاهی عامه افراد جامعه به استحضار کاربران عزیز می رساند بحث حضانت فرزند مربوط به پرونده های خانواده ونیازمند اخذ مشاوره از وکلای متخصص در این زمینه می باشد.پیشنهاد ما به شما ارتباط با سایت وکیل تلفنی و کسب مشاوره آنلاین از وکلای متخصص در این زمینه که به صورت ۲۴ ساعته در خدمت کاربران عزیز می باشند است. با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی، حضانت فرزند پیامد طلاق و جدایی والدین است که متعاقب آن والدین در صدد تقابل با یکدیگر جهت بدست آوردن حضانت فرزند برمی‌آیند مطابق قانون حضانت فرزندان تا سن۷ سال با مادر و بعد از هفت سالگی با پدر است لیکن چنانچه فرزند به سن بلوغ و قدرت تشخیص و تمیز برسد اختیار انتخاب یکی از والدین را جهت ادامه زندگی نظر دارد و طرف مقابل نمی تواند مانعی برای این امر باشد کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از مشاوره با وکلای متخصص و خبره بهره مند گردند و احترام فاطمه سلیمانی
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان . بحث حضانت و رشد فرزند یکی از مباحث مهم حقوق خانواده محسوب می شود . طبق رای وحدت رویه شماره ۳۰ دیوان عالی کشور به تاریخ ۱۳۶۴ رسیدن دختر به سن بلوغ را دلیل بر رشد قرار داده اند اما در امور مالی این امر استثناء شده که رشد باید احراز شود. بنابراین زمان خروج از حضانت ، بلوغ فرزند همراه با رشد وی است و همینطور طبق قانون حمایت خانواده رعایت غبطه و مصلحت کودکان و نوجوانان در کلیه تصمیمات دادگاه ها و مقامات اجرایی الزامی است . بنابراین دادگاه باید در تصمیمات خود به گونه ای حکم کند که مصلحت فرزند رعایت شود. نکته مهم این است که لزوما فردی که به سن بلوغ رسیده باشد از حضانت خارج نشده است.
سلام و عرض ادب، طلاق بر زندگی افراد زیادی تاثیر گذار می باشد. علاوه بر خود زوجی که دست طلاق دارند، افراد دیگری مانند فرزندان آنها از جدایی آنها ضربه می خورند. قانون برای اینکه تکلیف فرزندان مشخص شود موضوع حضانت را مطرح می‌کند. البته حضانت تنها مربوط به طلاق نیست و در موارد دیگری که یکی از والدین یا هر دوی آنها امکان سرپرستی فرزندان یا به عبارت بهتر طفل را نداشته باشند قانون برای آنها قیم یا سرپرست تعیین می‌کند. اینجانب سحر نیک پور جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام خسته نباشید وقتی دچار مشکلی میشویم علاوه بر گرفتاری های حقوقی و رفت و آمد به محاکم، اضطراب و نگرانی های زیادی ایجاد میشود هم برای فرد هم برای خانواده او. مشاوره گرفتن از افراد آگاه و تحصیل کرده علاوه بر حل مشکلات حقوقی و انتخاب بهترین مسیر برای حل مشکلات، از میزان نگرانی و سردرگمی های فرد هم کاسته میشود. از بابت راه اندازی چنین سایت مفیدی که از جوانانی تحصیلکرده و خوش برخورد و متعهد به عنوان مشاور استفاده میکند، سپاسگزارم
سلام وقتتون بخیر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکروقدردانی رو دارم که باوجود مشغله زیاد وکلا همچنان وکلای باسابقه و باسوادی رو کنار هم جمع کردن برای خدمت به مردم و با هزینه کم وقت گرانبهاشونو در اختیار ما برای حل مشکلاتمون میدارند.سپاسگزارم
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، حضانت به معنای سرپرستی و مواظبت از اطفال و کودکانی ست که به سن بلوغ شرعی نرسیده اند و پدر و مادر آنها جدا از یکدیگر زندگی می‌کنند در مورد دختران تا 7 سال با مادر د بعد از آن تا 9 سال با پدر، در مورد پسران تا 7 سال با مادر بعد از 7 تا15 سال با پدر میباشد و حق ملاقات برای پدر یا مادر در این زمان وجود خواهد داشت که توسط دادگاه خانواده تعیین می‌گردد ، لذا خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
حضانت در لغت به معنای نگهداری و مراقبت از کودک است . علی رغم اینکه در قانون مدنی تعریف دقیقی از کلمه حضانت فرزندان ارائه نشده است ؛ با این حال مفهوم حضانت فرزندان را می توان تحت عنوان مراقبت جسمی و همچنین حمایت عاطفی از کودکان تعبیر نمود . بر اساس قانون مدنی ، حضانت کودکان هم حق والدین است و هم تکلیفی است که بر عهده آنان قرار گرفته است . با این حال گاهی والدین به دلایلی همچون جدایی یا فوت ، قادر به نگهداری و مراقبت از کودکان خود نمی باشند که در این شرایط ، در قانون مدنی احکام ویژه ای وضع شده و مدت حضانت فرزند در رابطه با حضانت فرزندان دختر و پسر مشخص شده است که بر اساس ماده 1169 قانون مدنی : " برای حضانت و نگهداری طفلی که ابوین او جدا از یکدیگر زندگی می کنند ، مادر تا سن هفت سالگی اولویت دارد و پس از آن با پدر است . بعد از هفت سالگی در صورت حدوث اختلاف ، حضانت طفل با رعایت مصلحت کودک به تشخیص دادگاه می باشد " . پایان مدت حضانت فرزند دختر همانگونه که در قسمت قبل اشاره شد ، حضانت فرزند دختر تا سن هفت سالگی به عهده مادر است . پس از اتمام هفت سالگی دختر ، حضانت به عهده پدر قرار می گیرد . لکن از آن جهت که حضانت فرزندان اعم از دختر و پسر تنها تا سن بلوغ ادامه می یابد ، پس از رسیدن دختر به سن بلوغ ، حضانت وی نیز به پایان خواهد رسید . بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور ، می توان سن بلوغ دختران را نه سال تمام قمری دانست . بنابراین ، پس از اینکه دختر به سن نه سال تمام قمری برسد ، مدت زمان حضانت مادر و پدر بر وی نیز خاتمه یافته و به پایان می رسد . در صورت تمام شدن مدت حضانت فرزند دختر ، خود وی قادر خواهد بود که انتخاب کند قصد دارد با کدام یک از والدینش زندگی کند . در این رابطه ، قاضی دادگاه پس از پایان مدت حضانت فرزند ، با در نظر داشتن تمایل کودک به زندگی به والدین و مصلحت وی ، حکم مقتضی را در این رابطه صادر خواهد کرد .
سلام خداقوت مثل هنیشه عالی
با سلام و خسته نباشید خواستم از این‌طریق از موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم.چون در هر زمانی از روز با یک قیمت خیلی مناسب امکان مشاوره و راهنمایی بامتخصصین حقوقی و وکلای برجسته کشور برای کاربران خودشون فراهم کردند. قطعا حرکت شما قابل تقدیره. موفق باشید
مسئله حضانت یکی از مهمترین مسائلی است که بعد از اقوام به جدایی بین زن و مرد پیس می آید و در این میان اگر اطلاعات کافی در خصوص نحوه حضانت نداشته باشیم این عدم آگاهی علاوه بر اینکه باعث میشود حقوق خود را نادیده بگیریم به فرزندان نیز آسیب میزند ممنون بخاطر مطلب مفید و همینطور مشاوره های خوبی که در این زمینه ارائه می دهید
بسیار عالی و جامع
با سلام و درود وخسته نباشید خدمت شما وکلای فعال سایت وکیل تلفنی ، از اینکه مطالب آموزنده ای رو در سایت به صورت رایگان در دسترس قرار می دهید بسیار ممنونم من چندین بار برای پیدا کردن پاسخ سوالات مبهم خود وارد سایت شدم و جواب خود را با مطالعه از ساییدا کردم اومدین بار به سایت زنگ زده ودر مورد مسائل حقوقی خانواده مشاوره تلفنی خواستم و مشاوران مجرب شما مرا بسیار راهنمایی خوبی کردند از مراجعه کنندگان عزیز خواهشمندم حتما با دقت مطالب را مطالعه کنند واگر مشکلی داشتند به صورت تلفنی با کمترین هزینه راهنمایی بگیرند
سلام وعرض ارادت نسبت به مسولین کارشناسان مدیران و وکلای محترم موسسه وکیل تلفنی در نگارش متون آموزشی مانند آنچه در مورد خضانت آمده اغلاط تایپی .نگارشی وانشائی دیده می شود مثلا اینکه باید توجه نمود هر فردی زودتر از آنکه به سن شمسی برسد به سن قمری خواهد رسید واین مطلب در متن فوق اشتباه آمده است مناسب است متونی که از این به بعد به نکارش در می آیند به دور از عجله وشتاب زدگی بوده وقبل از انتشار بازبینی مجدد شوند واین البته برای حفظ وارتقائ اعتبار موسسه مفید ولازم است با تشکر فراوان
سلام وقت بخیر، مطالب سایت،را مطالعه نمودم برای اطلاعات عموم کاربری و قابل فهم میباشد، بنده رضایت کامل از هزینه ها و قیمت مناسب میباشد، از کد11617 نیز بسیار راضی هستم
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز.پیشنهاد می ونم حتما مطالب خوب و کاربردی موسسه را در تمامی زمینه های حقوقی و من جمله بخث حضانت مطالعه نمائید.چون حجم گسترده ای از سوالات در مورد بحث حضانت است و من به عینه به عنوان یکی از وکلای موسسه در این زمینه خیلی موارد را راهنمایی و مشاوره نمودم.امیدوارم با مطالعه مطالب موسسه وکیل تلفنی راه برای شما همیشه روشن باش.موفق باشید. مسیح آقاداودی
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص مبحث ولايت قهري كه خاص پدر و جد پدري و يا وصي منصوب از جانب آنها است آيا تعارضي في ما بين اوليا قهري در صورت اجتماع وجود دارد!!! براي مثال براي اذن در نكاح براي دختر پدر مخالف باشد وليكن جد پدري موافق باشد در اينجا نظر كداميك اعتبار دارد و متبع است؟!!! با تشكر
سلام میخواستم بدونم در صورت جدایی زن و شوهر، فرزند دختر چند سالگی خودش میتونه تصمیم بگیره با پدرش زندگی کنه یا مادرش این سن ۱۸ سالگیه ۱۵ سالگیه یا سن بلوغ هست ؟؟؟

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی