موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اثبات سیادت در ثبت احوال

اثبات سیادت در ثبت احوال

در ابتدا می بایست به تعریف کامل و جامعی از سیادت اشاره نماییم؛ سید در لغت به معنای آقا و سرور است و در اصطلاح به کسی اطلاق می شود که از طرف پدر از نسل هاشم جد پیامبر اسلام محمد صلی الله علیه و آله و سلم است، به عبارتی از قبیله بنی هاشم باشد و در نگاهی ویژه تر از نسل حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله باشد؛ این خود یکی از پیامدهای اجتماعی ظهور اسلام در جامعه اسلامی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

اثبات سیادت در ثبت احوال معمولاً چگونه است؟

 

immediate relationships to prophets

اثبات سیادت فوری و 24 ساعته آنلاین

 

مدعی باید به اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه کند و با استناد به شناسنامه پدر یا جد پدری خود و یا اسناد سجلی خواسته ی خود را مبنی بر اصلاح شناسنامه و قید کلمه سید یا سادات مطرح کند، در این زمان است که اداره ثبت تشکیل جلسه می‌دهد و اگر در شورای ثبت تایید شود، سیادت فرد در شناسنامه اضافه خواهد شد؛ اگر چنانچه این امر در اداره ثبت احوال منجر به صدور رای منظور نظر مدعی سیادت نشود، پرونده از طریق این اداره به دادگاه جهت اخذ رای صدور حکم به اثبات سیادت ارجاع می‌شود و چنانچه در شورا تایید شود قید سیادت به شناسنامه الحاق و اضافه خواهد شد.

با این تفاسیر قانونگذار ایران در زمان تاسیس نهاد ثبت احوال کشور، با تقنین، توضیع مقررات و آیین نامه ها راه را برای ترویج، حرمت و حفظ این نهاد هموار کرده است.

در تبصره ۵ ماده ۲۰ قانون ثبت احوال مصوب ۱۳۵۵ و الحاقی و اصلاحی ۶۳ مقرر داشته است:

 • ذکر سیادت در اسناد سجلی (عبارت است ازاسنادی که مطابق مقررات قانونی ثبت احوال به ثبت رسیده و مندرجات آن رسمی و معتبر است مانند: گواهی ولادت یا فوت و...) ساداتی که سیادت آنان در اسناد پدر و یا جد پدری مندرج باشد یا سیادت آنان با دلایل شرعی ثابت گردد الزامی است، مگر کسانی که خود را سید نداند و یا عدم سیادت آنان احراز شود.

موسسه حقوقی ما با کوله باری از سال ها تجربه با تکیه بر وکلای حاذق و مجرب، در طی مشاوره حقوقی به روش های آنلاین، تلفنی یا حتی حضوری، یاری گری شما خواهد بود.

 

راهکار اثبات سیادت چیست؟

 

relationships to prophets

اثبات سید بودن به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

برای اثبات سیادت در اداره ی ثبت احوال باید سلسله مراتب خاصی را طی نمود که به شرح زیر هستند:

 • اولاً: مدعی باید به اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه کند، با استناد به شناسنامه پدر یا جد پدری خود و یا اسناد سجلی خواسته ی خود را مبنی بر اصلاح شناسنامه و قید کلمه سید یا سادات مطرح کند؛ در این زمان است که اداره ثبت تشکیل جلسه می‌دهد و اگر در شورای ثبت تایید شود، سیادت فرد در شناسنامه اضافه خواهد شد؛ اگر چنانچه این امر در اداره ثبت احوال منجر به صدور رای منظور نظر مدعی سیادت نشود، پرونده از طریق این اداره به دادگاه جهت اخذ رای صدور حکم به اثبات سیادت ارجاع می‌شود و چنانچه در شورا تایید شود، قید سیادت به شناسنامه الحاق و اضافه خواهد شد.

 

 • ثانیاً: امام خمینی (ره) در کتاب تحریر الوسیله، معتقدند بر اینکه راه شناختن سادات در جامعه بدین گونه است که مدعیان سیادت شجره نامه های معتبری در دست داشته باشند که به تایید علم نسب شناسی رسیده باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

تعریف شجره نامه

 • شجره نامه به نسب نامه، نژاد نامه معنا شده است که فهرست نام های پدران و نیاکان کسی به صورت درختی است که نیای اولی اصل و فرزندان به ترتیب شاخه های آن باشند.

 

 • ثالثاً: وجود وقف نامه های که سیادت افراد در آن ذکر شده است و یا اینکه بین اهل محل و شهر خود بسیار معروف باشند.

 

 • رابعاً: راهکار دیگر، همانطور که بیان شد، دلیل شرعی دیگر ی است که در دادگاه به عنوان سند و راهکار اثبات سیادت می توان ارائه داد و آن تعرفه (معرفی) دو شاهد عادل واجد الشرایط (عاقل عادل بالغ قاصد) مرد یا یک مرد و دو زن و یا حتی یک نفر مرد به عنوان اماره (نشانه)  می باشد.

 

 • خامساً: استناد و راهکار بعدی اماره به استشهار سید بودن (صد ساله خاندان) در محل زندگی او و اجدادش است.

 

 • سادساً: آخرین راهکار قانونی اتیان سوگند توسط خواهان دعوا، در صورتی است که هیچکدام از دلایل و مدارک بالا را نداشته باشد که البته بستگی کامل به نظر قاضی رسیدگی کننده دارد.

 

با توجه به شیعه بودن اکثریت مردم ایران و جایگاه بالای معنوی سادات بعد از ظهور صفویان خیلی از افراد جامعه اسلامی در پی اثبات سیادت خود هستند؛ موسسه وکیل تلفنی (021476259) با استعانت از وکلای مجرب و متخصص در این حوزه می تواند مشاور و راهگشای شما در نگارش دادخواست به صورت آنلاین و حضوری برای طرح دعوا در دادگاه باشد.

 

مدارک و منضمات مورد نیاز دعوای اثبات سیادت

 

Items to proof relationship to prophets

تماس فوری با وکیل سید 24 ساعته

 

 1. کپی مصدق از اسناد سجلی اعم از گواهی ولادت یا فوت، انحصار وراثت.

 2. کپی مصدق از شناسنامه و کارت ملی و بقیه مدارک شناسایی مدعی سیادت یا ولی او.

 3. شجره نامه ی معتبر که به تایید علمای علم نسب شناسی رسیده باشد و یا از ناحیه آنها صادر شده باشد.

 4. حسب مورد وقف نامه ای که در آن از سیادت فرد مدعی یا ولی یا اجداد فرد نامبرده شده است.

 5. فرم تکمیل شده ی استشهادیه که به امضا و تایید حداقل دو شاهد مرد عادل بالغ و قاصد وعاقل و واجدالشرایط (آگاه به مسائل نسب شناسی) رسیده باشد.

 6. شماره پرونده ی استنادی حسب مورد و رای اصداری از دادگاه.

سایر دلایل و منضمات

جلب نظر کارشناسی، شهادت شهود (۲ مرد یا ۱ مرد و ۲ زن و حتی ۱مرد که بعنوان اماره بحساب می آید)، قرار معاینه محلی و تحقیقات محلی و اطلاع از مطلعین ... .

 

با توجه به اهمیت وجود هر یک از مدارک فوق الذکر در اثبات یا عدم اثبات موضوع دعوی بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوره آنلاین و یا تلفنی و یا حضوری با موسسه وکیل تلفنی (021476259) با صرف  حداقل زمان و هزینه به خواسته و حق خود برسید.

 

اثبات سیادت در شناسنامه چه راهکاری دارد؟

 

the relationship to prophets usage in ID

اثبات نسب و سیدی به صورت 24 ساعته و آنلاین

 

مدعی باید اداره به اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه کند، با استناد به شناسنامه پدر یا جد پدری خود و یا اسناد سجلی خواسته ی خود را مبنی بر اصلاح شناسنامه و قید کلمه سید یا سادات مطرح کند؛ در این زمان است که اداره ثبت تشکیل جلسه می ‌دهد و اگر در شورای ثبت تایید شود، سیادت فرد در شناسنامه اضافه خواهد شد، اگر چنانچه این امر در اداره ثبت احوال منجر به صدور رای منظور نظر مدعی سیادت نشود پرونده از طریق این اداره به دادگاه جهت اخذ رای صدور حکم به اثبات سیادت ارجاع می‌شود؛ و چنانچه در شورا تایید شود قید سیادت به شناسنامه الحاق و اضافه خواهد شد.

از آنجا که اهمیت زمان و صرف هزینه برای اموری مانند این دعاوی بر کسی پوشیده نیست، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر اقدامی در این ارتباط  تنها با شماره گیری عدد 021476259 و ارتباط با موسسه وکیل تلفنی از خدمات آنلاین و تلفنی مشاوره حقوقی این موسسه در اسرع وقت بهره مند گردید.  

 

طریقه به دست آوردن شجره نامه مورد قبول ثبت احوال، چگونه است؟

 

The way to find family tree

اورژانس آنلاین و تلفنی وکالت 24 ساعته

 

برای پیدا کردن و یافتن شجره نامه سیادت باید به علمای انساب مراجعه کرد؛  کتاب های انسابی بسیاری در این زمینه نگارش شده است که نشان دهنده هجرت سادات شهرهای مختلف و اینکه از چه نسلی هستند است؛ به طوری که اگر کسی تا چند نسل اجداد خود را بشناسد و به یکی از علمای انساب مراجعه کند، احتمالاً بتوانند شجره نامه خود را به دست بیاورد.

از جمله این کتاب ها مربوط به مرحوم آیت الله مرعشی رحمت الله علیه است که در کتابخانه خصوصی شان نیز موجود است و کتاب دیگر مربوط به آقای سید مهدی رجایی به نام موسوعه نسبیه (المعقبون آل ابی طالب علیه السلام) می باشد که وی در این کتاب انساب ابوطالب علیه السلام را بررسی کرده است و کسانی را که از این خاندان در تاریخ باقی مانده اند شناسایی و در سه جلد معرفی کرده است، که جلد یک را به انساب امام حسن (ع) و جلد ۲ را به عقاب امام حسین (ع) اختصاص داده و بخشی از جلد ۳ و همچنین در همین جلد ۲ و بخشی از جلد ۳، سادات صادقی، موسوی رضوی و حسینی را شناسایی و معرفی می کند؛ اما بخش اعظم جلد سوم، به شناسایی و معرفی فرزندان بازمانده محمد بن عباس بن امیرالمومنین علیه السلام و عمر بن علی و غیره می پردازد.

بدین ترتیب در این کتاب یک دوره نسب خاندان آل ابی طالب آمده است که با مراجعه به این کتابها می توان شجره نامه سیادت افراد را به دست آورد.

لازم به ذکر است در کتاب های انساب تا هر نسل از اجداد را می شود یافت؛ پس برای یافتن اجداد خود فرد نباید به همین اکتفا کرد، بلکه می‌توان تا زمانی که از افراد کهنسال، معتمد و مطلعه‌ای که هنوز در قید حیات هستند در مورد اجداد خود و  شجره نامه پرس و جو کرد و تا حد کافی کشف موضوع کرد و حتی در صورت یافتن ، به یک شجره نامه مکتوب به راحتی بتوان خود را به آن وصل کرد.

در ارتباط با مراتب فوق الذکر و هر سوال حقوقی دیگر به راحتی می توانید خدمات آنلاین موسسه حقوقی  وکیل تلفنی (021476259)  بهره مند گردید.

 

 

دریافت فوری و 24 ساعته گواهی فوت

بهترین روش باطل کردن فوری شناسنامه

مشاوره حقوقی حذف سریع نام همسر

تغییر سن و تغییر راهکار های حقوقی

تغییر نام فوری در شناسنامه

اثبات نسب فوری

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

روئیاوخواب واصل فامیلی مثل حسینی مقدم ونکاتی چون مریضی عادت درخانمهاکه10سال بیشتره..واینهاچطور...شجره نامه راچطورمشودیافت
به کتاب قانون سادات شناسی مراجعه کنید
با سلام، مدعی سیادت باید به اداره ثبت احوال محل صدور شناسنامه خود مراجعه کند و با استناد به شناسنامه پدر یا جد پدری خود و یا اسناد سجلی خواسته ی خود را مبنی بر اصلاح شناسنامه و قید کلمه سید یا سادات مطرح کند، در این زمان است که اداره ثبت تشکیل جلسه می‌دهد و اگر در شورای ثبت تایید شود، سیادت فرد در شناسنامه اضافه خواهد شد؛ اگر چنانچه این امر در اداره ثبت احوال منجر به صدور رای منظور نظر مدعی سیادت نشود، پرونده از طریق این اداره به دادگاه جهت اخذ رای صدور حکم به اثبات سیادت ارجاع می‌شود و چنانچه در شورا تایید شود قید سیادت به شناسنامه الحاق و اضافه خواهد شد.اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام دوستان ... مطالعه روزانه و دیدن مطالب مفید سایت شما برای بنده و دوستانم تبدیل به یک عادت مفید و دلچسب شده است و دقیقا مثل یک کلاس درس از این مطالب یاد میگیریم و استفاده میکنیم . تشکر میکنم از زحمات تمامی شما دوستان عزیز و زحمتکش .
سلام و احترام در مورد گواهی فوت برای دریافت گواهی باید به اداره ثبت احوال محل فوت متوفی رجوع و از بخش مربوطه گواهی رو دریافت کنید در مورد موارد حقوقی در بخش فوت و موارد حقوقی بعد فوت با تماس با موسسه از خدمات حقوقی و اطلاعات مبنی بر حقوق خود و متوفی آگاه شوید
با سلام و احترام نام هر شخص جز جدایی ناپذیر از شخصیت و هویت هر فرد بوده است که در اسنجاد سجلی او منعکس گردیده و جدای از آن دائما شخص از سوی دوستان و آشنایان با این واژه صدا زده می شود از سوی دیگر سید بودن شرافتی معنوی برای افرادی است که از نسل معصومین بوده اند لذا در صورتی که سید هستید و این موضوع در شناسنامه شما قید نشده می توانید با ارتباط با وکلای موسسه موضوع را مطرح و از مشاوره و پیگیری آنها بهره مند گردید.
در جوامع گوناگون به کسی سید میگویند که نسب‌شان به چهارده معصوم یا یکی از فرزندان آنان برگردد. پس از متولد شدن کودکی که پدرش جز سادات است، با توجه به ماده شماره 20 ثبت احوال درج عنوان « سید » در شناسنامه وی اجباری است. گاهی مواقع افراد با مسائل حقوقی مربوط به سیادت همچون حذف یا اثبات مواجه می‌شوند که وکیل ثبت احوال مجرب می‌تواند آن ها را یاری کند. امروز در گروه وکلای مشفق اثبات و احراز سیادت را بررسی می‌کنیم. راهکار های قانونی اثبات سیادت مواردی دیده شده است که به دلایل مختلفی ثبت سید در شناسانامه افراد صورت نگرفته است. قانون برای چنین مشکلی روش ها را برای احراز سیادت مطرح کرده است که آن ها را بررسی می‌کنیم. در پرونده اثبات سیادت باید یکی از موارد زیر وجود داشته باشد: اعلام توسط پدر یا خود فرد: همانطور که در مقدمه بحث اشاره کردیم ، پدر هنگام تولد فرزندش با ارائه شناسامه خود که در آن عنوان سید ذکر شده است میتوانند آن را برای فرزند خویش ثبت کند. در صورتی که خود فرد قصد ثابت کردن سیادت را دارد ، میتواند با مدارک شناسایی معتبر پدرش نسبت به آن اقدام کند. استفاده از اسناد معتبر: از مهمترین و با اعتبار ترین راه های ذکر سیادت در شناسنامه سند است.در ادامه در مورد دو سند مهم صحبت می‌کنیم. سند سجلی اولین سند است که به وسیله کارمند ثبت احوال در شناسنامه نوشته و به وسیله اداره ثبت احوال صادر می‌شود. استفاده از سند در اثبات سیادت شجره نامه بالا متعلق به یک خانواده سید است که با استفاده از آن میتوان سید بودن اعضای آن را ثابت کرد. دومین سندی که در پرونده اثبات سیادت کاربرد دارد شجرنامه است. تهیه و نوشتن یک شجره نامه معتبر کار دشواری است و کار هرکسی نیست. با توجه به دلایل گفته شده ممکن از شجره نامه ارائه شده توسط قانون نامعتبر و باطل شناخته شود. وجود شاهد: سومین راه اثبات سیادت شهادت افراد است. شاهد ها میتوانند 2 مرد عادل یا گواهی 1 مرد و 2 زن و یا حتی 1 نفر مرد باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل اثبات سیادت سید میثم رضویه تماس بگیرید. از شرایط فرد شاهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد: عاقل بالغ قصد عادل اماره: اماره در لغت به معنی نشانه است. در برخی محاکم حقوقی و قضایی میتوان با استفاده از نشانه ها و اوضاع و احوال سبب اثبات ادعا خود شد. حال که با تعریف این اصطلاح حقوقی آشنا شدید آن را در اثبات سیادت بررسی می‌کنیم. اگر فردی در محلی که زندگی می‌کند به عنوان سید شناخته بشود این نشانی از اماره است و میتواند از آن در دادگاه استفاده کند. استشهادیه: جمع آوری استشهادیه خود راه حلی برای اثبات است. استشهادیه دارای شرایطی است که میتوانید آن را از وکلای پایه یک دادگستری بپرسید. سوگند: آخرین راه حل در صورتی که هیچ کدام از دلایل و مدارک بالا را نداشتید ، سوگند است که به نظر قاضی هم بستگی دارد. مراجع رسیدگی به اثبات سیادت اثبات سیادت در ثبت احوال در صورتی انجام می‌شود که قصد داشته باشید با شناسنامه پدر و مادر خود آن را اثبات کنید. در مواردی ممکن است بین ثبت احوال و شما اختلافی حاصل شود، در این صورت با مراجعه به دادگاه محل سکونت خود و پر کردن دادخواست اثبات سیادت میتوانید آن را از مراجع قانونی پیگیری کنید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .سادات همانطور که پس از گسترش اسلام در از شرق تا غرب جهان اسلام پراکنده شدند، در ایران نیز جایگاه و کثرت زیادی دارند و سیادت خود یک نوع عظمت و بزرگی و شرافت معنوی به حساب می آید که خود این مهم را از عظمت وجودی پیامبر اسلام به ودیعه گرفته است؛ اینکه چگونه می توان به طورعملی و مستند ثابت کرد که یک شخص سید است؛ نیاز به راهکار های رایجی از قبیل شجره نامه معتبر اشاره نمود؛ اما همیشه راهکار های دیگری نیز وجود دارد که بهتر است آنها را از وکلای متخصص اثبات نسب ما بپرسید.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام در مواردیکه مشخصات متوفی معلوم نشود یا به بعضی از اطلاعاتی که باید در سند قید شود دسترسی نباشد در سند ثبت وفات به جای مشخصات عبارت (نامعلوم) نوشته می‌شود تکمیل مشخصات نامعلوم با هیات حل اختلاف خواهد بود.- اعلام وفات و امضاء سند ثبت وفات به ترتیب به عهده یکی از اشخاص زیر است: ۱- نزدیکترین خویشاوند متوفی که در موقع وفات حاضر بوده است. ۲- متصدی یا صاحب مکانی که وفات در آن رخ داده است یا نماینده او. ۳- هر شخصی که در موقع وفات حاضر بوده است. ۴- ماموران انتظامی یا کدخدا. تبصره - متصدیان گورستان یا دفن مکلّف به اطلاع وفات به ثبت احوال هستند.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی