موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل خانواده در اصفهان

وکیل خانواده در اصفهان

در اغلب کشورهای پیشرفته دنیا، دعاوی و مسائل مربوط به خانواده ها تا جایی حائز اهمیت است که هر خانواده علاوه بر داشتن پزشک معتمد خانوادگی، یک وکیل خانوادگی نیز دارد و خانواده ها مشاوره های حقوقی لازم را در مورد مسائل مختلف خانوادگی و غیر خانوادگی (با ارجاع به یک وکیل متخصص در آن حوزه) از آن ها دریافت می کنند؛ ما نیز گام در این راه نهاده و در ادامه بهترین وکیل خانواده در اصفهان را برای حل دعاوی خانوادگی شما که شامل دعاوی مربوط به طلاق و امور مربوط به آن، حضانت فرزند، ارث، مهریه، تمکین و ... است را به شما معرفی خواهیم نمود؛ البته برای حل این مسائل حقوقی خانوادگی راهکارهای مختلف دیگری نیز وجود دارد، اما مسلماً اولین قدم در حل دعاوی خانوادگی، دریافت یک راهکار تضمینی از وکیل متخصصیست که هم ارزان بگیرد و هم کاری تضمینی را تحویل دهد؛ آیا اینطور نیست؟ حال قبل از اینکه به ادامه این مقاله بپردازیم به شما توصیه می کنیم که حتماً از ویدئوی یک دقیقه ای زیر بازدید نمایید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین ارگان برای حل مشکلات خانوادگی در اصفهان چیست؟

 

best organ of family conflicts in isfahan

وکیل طلاق اصفهانی ارزان و تضمینی 24 ساعته در دسترس

 

همانطور که در بالا گفتیم بهترین گزینه برای داشتن وکیل خانواده در اصفهان جهت دریافت مشاوره حقوقی استفاده از خدمات کادر مجرب مجموعه وکیل تلفنی اصفهان است. مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین با استفاده از تخصص و تجربه وکلای پایه یک دادگستری آشنا با محیط و فرهنگ مردم اصفهان در زمینه دعاوی خانوادگی خدمت ارزنده ای است که مجموعه وکیل تلفنی جهت حل مسائل خانوادگی شما از آنها استفاده می کند.

این خدمت تنها در زمینه ارائه مشاور خانواده در اصفهان صورت نگرفته و شما در تمام شهرهای کشور می توانید از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی با استفاده از وکلای پایه یک و کاربلد شهر خودتان استفاده نمایید؛ شناخت فرهنگ و آشنایی با زبان و رسم و رسومات منطقه جهت مثمر ثمر واقع شدن مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین حائز اهمیت است. تمامی وکلایی که از طریق مجموعه وکیل تلفنی جهت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در نظر گرفته می شوند در حوزه خاصی از دعاوی خانوادگی دارای تخصص هستند؛ به عنوان مثال، وکیل پرسش و پاسخ فوری حقوقی در زمینه مهریه هیچ گاه در رابطه با مسئله به ظاهر مرتبط طلاق نظر نمی دهد و هر وکیل تنها در حوزه ای که در آن سالیان سال به وکالت پرداخته به انجام مشاوره حقوقی می پردازد.

 

چه وکیل خانواده ای در اصفهان می تواند فوراً مشکلات حقوقی را حل کند؟

وکیل خانواده در اصفهانی که از طریق وکیل تلفنی برای حل سریع مشکلات حقوقی شما در نظر گرفته می شود دارای مدرک وکالت پایه یک دادگستری است و علاوه بر این در رزومه کاری خود وکالت پرونده های با مسائل خانوادگی مشابه و مرتبط را در طول سالیان بر عهده داشته و تجربه بالایی دارد؛ یک وکیل تخصصی خانواده در اصفهان کاربلد مشاوره حقوقی را برای نتیجه گیری مطلوب و سریع از مشکل حقوقی پیش آمده انجام و تبعیت از قوانین حقوقی خانواده در کشور را مدنظر دارد.

 

هشدار: توجه داشته باشید وکیل اصفهانی خانواده آنلاین و غیر معتبر که تخصص و تجربه لازم و کافی در زمینه دعاوی خانوادگی را نداشته باشد، به احتمال زیاد راهکارهایی ارائه می کند که این راهکارها مشکل حقوقی شما را حل نکرده و تنها زمان را از دست خواهید داد؛ مشاور خانواده در اصفهان حرفه ای با استفاده از خدمات مجموعه وکیل تلفنی به صورت فوری و 24 ساعته به شما در حل مشکلات حقوقی خانوادگی تان کمک می کند.

 

اورژانس 24 ساعته دعاوی خانواده اصفهان کجاست و چگونه باید به آن مراجعه کنیم؟

 

24 hour agency of family conflicts

اورژانس وکالت خانواده 24 ساعته در اصفهان

 

اورژانس 24 ساعته وکیل خانواده در اصفهان فعالیت خود را به صورت آنلاین و تلفنی ارائه می کند و استفاده از آن به صورت شبانه روزی جهت حل مشکلات در زمینه دعاوی خانوادگی مورد توصیه است.

البته علاوه بر مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی می توانید به صورت حضوری نیز از خدمات اورژانس وکالت خانواده در اصفهان بهره مند شوید؛ برای این منظور کافی است با وکیل معرفی شده جهت ملاقات در دفتر کار او یا منزل خودتان قرار بگذارید البته فراموش نکنید که در حال حاضر باید توجه ویژه ای به رعایت پروتکل های بهداشتی در مورد دیدارهای حضوری داشته باشید.

 

حداقل مدرک علمی که یک وکیل خانواده اصفهانی باید داشته باشد چیست؟

وکیل خانواده در اصفهان باید حداقل مدرک وکالت پایه یک دادگستری را داشته باشد و همچنین سابقه او در وکالت پرونده های دعاوی خانوادگی نیز درخشان باشد.

در حقیقت وکیل مجرب خانواده در اصفهان، جهت جمع آوری مدارک و اسناد لازم برای احقاق حق موکل خود کمترین زمان، هزینه و انرژی را مصرف می کند و به دلیل آشنایی کامل با تمام قوانین مربوط به دعاوی خانوادگی، مشکلات و ابهامات مربوط به مشکل پیش آمده خانوادگی را با ارائه راهکارهایی موثر و نتیجه بخش حل می نماید.

 

مشاوره با وکیل خانواده اصفهانی و هم محلی با شما، چه مزایایی دارد؟

 

consultancy with esfahani lawyer

وصول فوری و تضمینی مهریه در اصفهان

 

وکیل خانواده در اصفهان با همشهریان خود از نظر زبان، فرهنگ و آداب و رسوم زندگی دارای نقاط مشترک بسیاری است و مسلماً این موضوع بر نتیجه کار نیز تاثیر خواهد گذاشت؛ استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی وکیل خانواده اصفهانی مزایایی به شرح زیر را دارد:

 1. بسیار ارزان است.

 

 1. به صورت تضمینی ارائه می شود (تضمین در قیمت و کیفیت مشاوره حقوقی خانوادگی).

 

 1. هر دادخواست یا اظهارنامه و یا اوراق حقوقی خانوادگی متناسب با مشکل حقوقی شما قابل تنظیم و تدوین است.

 

 1. خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ارائه می شود.

 

 1. به چندین طریق از جمله به صورت تلفنی، آنلاین، از طریق واتساپ و یا با استفاده از هر شبکه اجتماعی دیگری می توانید از مشاوره حقوقی وکلای این مجموعه بهره مند شوید.

 

 

وصول مهریه بدون ارتباط با شوهر سابق

وکیل آنلاین طلاق

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فوری در خصوص مهریه

سریع ترین و بی دردسر ترین روش طلاق فوری

 تبعات صیغه بدون اجازه پدر

اهدای عضو و جرم پزشکی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام اورژانس ۲۴ ساعته وکیل خانواده در اردبیل فعالیت خود را به صورت آنلاین و تلفنی ارائه می کند و استفاده از آن به صورت شبانه روزی جهت حل مشکلات در زمینه دعاوی خانوادگی مورد توصیه است.
با سلام و احترام، شهرستان اصفهان بعد از شهرهای تهران که پایتخت کشور است و شهر مشهد بعنوان بزرگترین شهر کشور شناخته می شود و طبیعتا با توجه به تراکنش بالای افراد در آن ، میران جرم و جنایت نیز افزایش می یابد. پرونده های بسیاری قطوری در کشور ما وجود دارد که مختص شهرهای بزرگ می باشد و در شهر های دیگر اثری از آن به چشم نمی خورد . با این اصاف به طور طبیعی ، وکلای زیادی نیز در این شهر وجود دارند که پرونده های مختلف را دنبال می نمایند. اما آیا می توانیم به همه آنها اعتماد نماییم؟ یکی از معضلات و ترس هایی که برای کاربران ساکن شهرهای بزرگ وجود دارد این است که آیا این وکلا خود با طرف دیگر پرونده تبانی نمی کنند و می شود در همه امور به آنها اعتماد کرد؟ برای آسودگی خاطر چه باید کرد؟ پاسخ سوال ساده و شفاف است. موسسه وکیل تلفنی این نگرانی شما را بر طرف کرده و با استفاده از وکلای زبردست و کارکشته ای که از صافی های متعدد رد شده اند این امکان را فراهم ساخته که مشکلات شما را به صورت دقیق شناخته و تا انتهای کار همراه تان باشند. کافی است با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل کرده و از وکلای کارکشته به ویژه در امور مربوط به خانواده و حضانت فرزندان بهره مند گردید تا دغده های مهم شما در این زمینه بر طرف گردد. محمد صادق تیغ نورد
وکیل خوب در اصفهان برای پرونده های خانواده ابتدا با شنیدن صحبتهای موکل و چنانچه پرونده ای در دادگاه مطرح داشته باشد با مطالعه آن پرونده و بررسی کلیه جوانب با تجربه وکالت موفق خود چنانچه به هر دلیل قانونی درصد پیشرفت و موفقیت پرونده کم باشد موکل را در جریان میگذارد .وی ابتدا سعی در صلح و سازش بین زوجین خواهد نمود و اگر امکان صلح و سازش وجود نداشته باشد به طرح دعوا اقدام می نماید و در تمام مراحل با مشاوره کارساز و مطمئن دعوی شما را در کمترین زمان با کسب بهترین نتیجه به پایان می رساند
اینکه با یک تماس تلفنی به کمک وکیل تلفنی توانستم به وکیل در شهر خودمان که شهر کوچکی نیز هست دست پیدا کنم در عین حال که وکیل پیشنهادی شما هزینه حق الوکاله بسیار مناسبی هم اعلام نمود واقعا برای من مفید بود و خواستم کمال تشکر از خدمات حقوقی که طی این مدت به من ارائه دادید ابراز کنم
بهره مندی از وکلا در زمینه تخصصی و در همه شهرها از مزایای سایت وکیلرتلفنی هستش، با تشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی