موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

لواط دانش آموزان در مدرسه

لواط دانش آموزان در مدرسه

لواط عمل ناپسندی است، که مخالف طبیعت انسان بوده و رواج آن می تواند از بین برنده اساس جامعه یعنی خانواده باشد؛ به همین علت لواط دانش آموزان در مدرسه بسیار زیر ذره بین قرار گرفته و حتی در کشورهایی که همجنس گرایی آزاد است، با وجود حساسیتی که بر نوجوانان کم سن و سال وجود دارد، به شدت با این موضوع برخورد می شود؛ متأسفانه چند وقتی می شود که این عمل شنیع در مدارس ایران نیز شایع شده است؛ از این رو امروزه تصمیم گرفته ایم که به بررسی تخصصی این امر بپردازیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص امر روابط نا مشروع

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مجازات دانش آموزان مفعولی که پسران دیگر را تحریک می کند چیست؟

 

crime of sodomy concept

وکیل جرایم جنسی دانش آموزی

 

عمل لواط مجازات های سنگینی مانند، کشتن، سنگسار کردن، آتش زدن، پرت کردن از بلندی و شکستن استخوان مجرم دارد، و در حال حاضر شدیدترین مجازات اعدام است. اما شرایطی وجود دارد، از جمله آن که مجرم بالغ یا غیر بالغ باشد؛ در صورت عدم بلوغ، مجازات اعدام از وی برداشته می شود، و مجازات های تعزیری درباره ی او اعمال می گردد.

 

توجه: با مطرح کردن شرایط پرونده در مشاوره حقوقی آنلاین می توان از میزان دقیق مجازات لواط دانش آموزان در مدرسه آگاه شد. دانش آموز مفعولی که عاقل، بالغ و مختار باشد، و خود به تحریک دیگران پرداخته مجازات وی اعدام است، اما نرسیدن به بلوغ می تواند مانع اجرای حد بر وی شود. 

 

تظاهر به لواط و دستمالی کردن دانش آموزان توسط همدیگر چه مجازاتی دارد؟ 

 

 

قانونگذار درباره اثبات این جرم سخت گیری کرده است، تا اتهام بی اساس نتواند دست اویزی برای هتک حرمت افراد باشد؛ بنابراین این عمل باید توسط خود متهم چهار بار اقرار شود، و اگر سه بار باشد مجازات آن تعدیل می شود؛ همچنین در ماده 199 قانون مجازات اسلامی آمده که چهار مرد عادل باید شهادت دهند که در حضور آن ها این عمل زشت انجام گرفته و آنها مشاهده کرده اند؛ در چنین شرایطی اثبات جرم آسان نیست، و اتهامی بی پایه و اساس، خود می تواند جرم شناخته شود؛ وکیل آنلاین می تواند به افراد کمک کند، که با روش اصولی به اثبات جرم بپردازند.

 

با این وجود ماده 638 قانون مجازات اسلامی بیان می کند که:

هر کس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴)‌ ضربه شلاق محکوم می گردد و در صورتی که مرتکب عملی شود که نفس آن عمل دارای کیفر نمی‌باشد ولی عفت عمومی را جریحه‌دار نماید فقط به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهد شد.» 

بنابراین در صورتی که تظاهر دانش آموزان به اعمال زشتی مانند لواط به طور آشکار انجام شود، و به اثبات برسد، می تواند درباره ی جرم انگاری آن اقدام کرد. 

 

نکته: ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته به افراد کمک می کند که در چنین پرونده های مهمی به احقاق حق خود بپردازند، و جاری شدن عدل ایران بر افراد خطاکار را طلب کنند. 

 

رویکرد قضایی قانون به مدیری که نسبت به تجاوزات جنسی مدرسه خنثی است چیست؟ 

 

judiciary influence on sodomy crime

حکم قضایی تحریف جنسی دانش آموزان

 

لواط عمل سنگینی است که می بایست درباره اجرای مجازات آن دقیق بود، مدیری که در این عمل دخالتی نداشته، نمی توانند مورد مجازات این جرم قرار بگیرد. اما مدیر در نظارت بر محیط مدرسه و رفتار معلمین و دانش آموزان در مدرسه مسئول است. همچنین باید در انتخاب و انتصاب معلمان مسئولیت خویش را بپذیرد.

بنابراین موارد درباره لواط دانش آموزان در مدرسه مشمول مسئوليت کیفری ناشی از عمل دیگری شده و به همان نسبت مورد مجازات قرار می گیرد؛ در پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توان از میزان مسئولیت معلمان و مدیرانی که درباره این عمل شنیع بی تفاوت بوده و فضا را برای خاطیان مهیا کرده اند مطلع شد.

 

آیا دانش آموز مفعولی که به میل خود با مدیر مدرسه رابطه دارد، می تواند ادعای تجاوز کند؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

وارد شدن افراد به اعمال شنیعی مانند زنا و لواط طی شرایط خاصی انجام می گیرد؛ در محيط مدرسه با توجه به الزاماتی که وجود دارد، و شرایط سنی دانش آموزان نمی تواند آلوده شدن اشخاص به روابط ناپسند به خصوص با مدیران و ناظمان مدرسه را امری عادی پنداشت، حتی اگر با میل خود نوجوان انجام شده باشد.

تعیین تکلیف درباره ی چنین شرایطی نیاز به بررسی دقیق و برگزاری جلسات روان کاوی و روانشناسی تخصصی دارد؛ به کمک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توان از چگونگی چنین اعمالی اطلاعات دقیقی به دست آورد؛ قانونگذار برای شخص مفعولی که بدون اکراه مرتکب چنین عملی شود، در صورت بالغ بودن حکم اعدام را در نظر گرفته، بدون آن که شرایط تجرد یا تاهل شخص در آن دخیل باشد، و در صورت عدم بلوغ شخص به مجازات تعزیری محکوم خواهد شد. 

 

بررسی آنلاین وضعیت جرم و مجازات لواط کاران در مدرسه توسط چه ارگانی صورت می گیرد؟ 

 

crime of sodomy in schools

وکیل متخصص جرایم لواط دانش آموزان

 

لواط دانش آموزان در مدرسه امر بسیار مهم است، که نشان دهنده ی وضعیت شکننده و بحرانی می باشد، بنابراین والدین باید نسبت به این موضوع با جدیت تمام برخورد کنند، و بلافاصله با بنیاد حقوقی وکیل تلفنی ارتباط برقرار کرده و مشکل را در میان بگذارند.

توجه: وکیل 24 ساعته به افراد کمک می کند که قبل از ایجاد آسیب های روحی غیر قابل جبران برای دانش آموزان اقدام مناسب انجام شود. 

 

در صورت پی بردن به مفعول یا فاعل بودن دانش آموز چه کنیم؟ 

 

 

نکته اصلی در برخورد با چنین وضعیتی حفظ خونسردی و آرامش است. متشنج ساختن محیط خانه و برخورد شدید یا دانش آموز باعث پنهان کاری نوجوان و مورد سوء استفاده قرار گرفتن بیشتر وی توسط افراد مجرم است.

در مشاوره ارزان با وکیل می توان اطلاعات دقیق درباره لواط و مجازات آن به دست آورد، و سایت بزرگ وکیل تلفنی به افراد کمک می کند که قبل از کشیده شدن پرونده به محاکم قوه قضاییه و علنی شدن این عمل شنیع و هتک حیثیت افراد به درستی درباره ی این وضعیت تصمیم گیری شود.

 

مجازات کتمان بیماری مقاربتی قبل سکس

مجازات رابطه نامشروع با زن شوهر دار

رویکرد قضایی ایران نسبت به همجنسبازان در سال 99

کشف سقط جنین نامشروع و مجازات آن

مجازات سکس با مرد متأهل

طلاق فوری به خاطر زودانزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

گرفتن دیه از دوست پسر به خاطر زدن پرده بکارت

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام...می‌خواستم بگم که این قانون رو من تا حدودی قبول ندارم. عشق،عشقه دست خود آدم نیست، شاید یه فردی اصلا به جنس مخالفش گرایش نداشته باشه و دست خودشم نباشه و عاشق همجنس خودش باشه. چرا اینکار جرمه؟ اصلا منطقی نیست. اگر تو راه درست این کار انجام بشه نه مشکل روحی برای فرد ایجاد می‌شه نه افسردگی می‌گیره...
من از یکی از دوستان که تمایل به هم جنسای خودشون داشتن شنیدم که هیچ حسی به جنس مخالف ندارن و نمی تونن رابطه ای برقرار کنن حالا که دین اسلام حروم اعلام کرده یعنی اون بنده خدا محکوم تا آخر عمر تنهایی زندگی کنه ؟میشه توضیحی بدید اگه حرومه اصلا چرا باید خدا در حس و وجودش قرارش میداد؟
ببخشید ا سوال تجاوز با لواط فرق می‌کنه از عشق دوست داشتن مهمه
ببخشید ا سوال تجاوز با لواط فرق می‌کنه از عشق دوست داشتن مهمه
سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم
با سلام. لواط امری ناپسند و مورد غضب خداوند است لواط یعنی وارد کردن الت مردانه در دبر مرد دیگری. حد لواط برای فاعل در صورت عنف یا اکراه اعدام و برای مفعول در تمامی شرایط اعدام است. دخول کمتر از ختنه گاه تفخیذ است که مجازات ان صد ضربه شلاق است. در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد. حد فاعل اعدام است.
در دین اسلام چهارچوب مشخصی برای روابط جنسی تعیین شده که انحراف از این چهارچوب، گناه کبیره محسوب شده و بر حسب قانون، فرد خاطی مجازات خواهد شد. زنا، همجنس گرایی، لواط، تفخیذ و… جزو جرائم مربوط به روابط جنسی است. آمیزش جنسی مردان با یکدیگر و به عبارتی نوعی همجنس گرایی که منجر به دخول مقعدی شود، لواط نام گرفته که جزو جرائم حدی محسوب می شود. به بیان دیگر چنانچه دو مرد وارد رابطه جنسی با یکدیگر شده و آلت تناسلی یکی از آنها(فاعل) به اندازه ختنه گاه وارد مقعد مرد دیگر(مفعول) شود، عمل آنها لواط نامیده می شود. که آثار قانونی خاص و مجازات ویژه ای در پی خواهد داشت.
با عرض سلام و ادب خدمت ریت محترم و همکاران گرامی در سایت وکیل تلفنی،امروزه یکی از معضلات نگران‌کننده جامعه گسترش فساد و فحشا است تا جایی که این موضوع حتی بین نوجوانان و افراد سنین پایین نیز ملاحظه می‌گردد. صرف نظر از لزوم جلوگیری از این بحران اجتماعی و بکارگیری اقداماتی جهت پیشگیری از وقوع این رفتار های شنیع، آگاهی از قوانین حاکم بر جامعه در برخورد با این جرایم قطعاً کمک شایانی جهت مقابله با مرتکبین این عمل شنیع خواهد بود.چرا که متاسفانه بسیاری از افراد و والدین فرد مفعول به دلیل ترس از حیثیت و آبرو از پیگیری و احقاق حق خود در مراجع قضایی خودداری می‌نمایند لذا به شما کاربران عزیز توصیه می گردد تنها با یک تماس تلفنی با سایت وکیل تلفنی از مشاوره با وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردید.با احترام _فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران، وارد شدن افراد به اعمال شنیعی مانند زنا و لواط طی شرایط خاصی انجام می گیرد؛ در محيط مدرسه با توجه به الزاماتی که وجود دارد، و شرایط سنی دانش آموزان نمی تواند آلوده شدن اشخاص به روابط ناپسند به خصوص با مدیران و ناظمان مدرسه را امری عادی پنداشت، حتی اگر با میل خود نوجوان انجام شده باشد.تعیین تکلیف درباره ی چنین شرایطی نیاز به بررسی دقیق و برگزاری جلسات روان کاوی و روانشناسی تخصصی دارد؛ به کمک مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته می توان از چگونگی چنین اعمالی اطلاعات دقیقی به دست آورد؛ قانونگذار برای شخص مفعولی که بدون اکراه مرتکب چنین عملی شود، در صورت بالغ بودن حکم اعدام را در نظر گرفته، بدون آن که شرایط تجرد یا تاهل شخص در آن دخیل باشد، و در صورت عدم بلوغ شخص به مجازات تعزیری محکوم خواهد شد. موسسه وکیل تلفنی جهت پاسخگویی به این سوالات و پیگیری مشکلات و ارائه راه حل به مردم عزیزمان، راه اندازی گردیده است. امید است موفقیت آمیز باشد.
سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارکنان زحمتکش موسسه وکیل تلفنی .. واژه لواط برگرفته از نام قوم لوط است. آنها اولین افرادی بودند که مرتکب همجنس گرایی شدند. عمل بسیار ناپسندی که مرتکبین آن مورد نفرین خداوند قرار می گیرند. هم چنان که قوم لوط مورد لعن خداوند قرار گرفته و عذاب الهی بر آنها نازل گردید.
مثل همیشه مطالب و مقالات عالی و کاربردی. بسیار ممنونم که برای تولید محتواهای ارزشمند و مفید تلاش میکنید و بهتون خسته نباشید میگم. من مدتهاست که از کاربرات سایت وکیل تلفنی هستم، و به قدری از نحوه ارائه خدمات و سطح علمی مشاوره های شما رضایت داشتم که برای انجام هر عملی که تبعات قانونی و قضایی دارد حتما از قبل مشاوره میگیرم تا با خیال راحت اقدام نمایم. تمام دوستانی هم که تاکنون از طریق بنده با موسسه آشنا شده و برای پیگیری پرونده ها و مشکلاتشان با وکیل تلفنی تماس گرفته اند بسیار راضی بودند. از تمام کادر خوب و بااخلاق موسسه وکیل تلفنی نهایت تشکر و قدردانی دارم.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.وکیل جرایم جنسی دانش آموزی عمل لواط مجازات های سنگینی مانند، کشتن، سنگسار کردن، آتش زدن، پرت کردن از بلندی و شکستن استخوان مجرم دارد، و در حال حاضر شدیدترین مجازات اعدام است. اما شرایطی وجود دارد، از جمله آن که مجرم بالغ یا غیر بالغ باشد؛ در صورت عدم بلوغ، مجازات اعدام از وی برداشته می شود، و مجازات های تعزیری درباره ی او اعمال می گردد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره تکمیلی هستم
آمیزش مرد با مرد برای رفع غریزه جنسی عمل لواط گفته میشود که نام آن از قوم لوط گرفته شده است. این عمل ناپسند از گناهان کبیرهای است که منجر به از دست رفتن نسل و فاسد شدن اجتماع میشود. عمل لواط بر خلاف اصول فطری است و از عمل زنا قبیح تر میباشد. به طوری که مجازات و حد در نظر گرفته شده برای آن از زنا بیشتر است.حد لواط (لواط به معنای واقعی و ایقابی): حد لواط در صورت دخول قتل است و کیفیت و نوع آن در اختیار حاکم است(ماده ی 110 قانون مجازات اسلامی)؛ البته فاعل و مفعول هر دو محکوم به حد قتل می شوند. حد تفخیذ : در صورتی که فاعل غیرمسلمان و مفعول مسلمان باشد، حد فاعل قتل است( تبصره ی ماده ی 121 قانون مجازات اسلامی). اگر تفخیذ و نظایرآن سه بار تکرار و بعد از هر بار حد جاری شود، در مرتبه ی چهارم قتل است(ماده ی 122 قانون مجازات اسلامی). هرگاه مرد بالغ و عاقل با نابالغی لواط کند، فاعل کشته میشود (ماده ی 112 قانون مجازات اسلامی).این مقاله به روش توصیفی-تحلیلی و گردآوری کتابخانه ای و استفاده از منابع و کتابها و مقالات و سایت های معتبر عملی گردآوری شده است در این مقاله به تعریف لواط عناصر تشکیل دهنده لواط در حقوق کیفری ایران و مجازات آن پرداخته شده است.
خیلی دردآور هست بیان اینکه متاسفانه فرزند من هم درگیر مشکل لواط شده بود. و من و پدرش زمانی متوجه شدیم که فرزندمون بخاطر این مسئله درگیر افسردگی شده بود و از ترس اینکه از سمت ما مورد سرزنش قرار نگیره توی خونه این موضوع را مطرح نکرده بود. اما خداروشکر به کمک وکلای متبحر موسسه وکیل تلفنی تونستیم از دست اون پسری که این بلا را سر فرزندمون آورده بود راحت بشیم و اون آدم هم به مجازات کار شرم آور خودش رسید . ممنونم مشاورین و وکلای موسسه وکیل تلفنی
سلام وقت بخیر ممنونم از خدمات ارزنده وکیل تلفنی برای مشاوره تلفنی که برای من هماهنگ کردند تا بتوانم در راستای رابطه نا مشروع همسرم اطلاعات کافی و جامعی دریافت کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی