موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

طلاق کی اقسام

طلاق کی اقسام

طلاق یکی از اقسام جدایی ­ناپذیر از زندگی زناشویی است به این صورت که هر زن و شوهری که ازدواج آن­ ها هم از نظر قانون و هم از نظر شرع ثبت شده باشد می­ توانند این پیوندها را گسسته و از یکدیگر جدا شوند؛ طلاق، انواع مختلفی دارد و بر همین اساس، هر طلاقی به نفع شما نخواهد بود؛ شاید این گفته کمی برایتان گنگ و نامفهوم یا حتی عجیب باشد؛ بنابراین به شما توصیه می کنیم که به مطالعه این مقاله کوتاه ادامه دهید و ویدئوی زیر را که حتی از این مقاله نیز کوتاه تر است را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

طلاق و توصیه های وکیل طلاق خانم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دلیل تقسیم بندی طلاق

 

Reasons for divorce divisional types

تماس فوری وکیل خوب برای انواع طلاق

 

طلاق بر دو قسم است، بائن و رجعی در طلاق رجعی اگر زن و مرد از جدایی­شان در زمان عده پشیمان شوند می ­توانند دوباره به یکدیگر رجوع کرده بدون آنکه نیاز به جاری شدن مجدد عقد باشد؛ در طلاق بائن امکان رجوع نیست و برای رجوع مانع وجود دارد و در صورت پشیمانی طرفین باید صبر کنند تا زمان عده زن پایان یابد و سپس دوباره با یکدیگر ازدواج کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین تیم وکیل تلفنی در 24 ساعت شبانه ­روز آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی در رابطه با طلاق کی اقسام است. پس درنگ نکنید و با وکیل طلاق این مجموعه ارتباط بگیرید و سوالات خود را در رابطه با طلاق کی اقسام مطرح کنید.

 

انواع و اقسام طلاق چیست و از کجا بفهمیم کدام برای من بهتر است؟

 

 

در کل طلاق چیز خوبی نیست و اینکه بگوییم کدام نوع طلاق برای زوجین بهتر است، اشتباه است؛ چراکه قبل از آن برای زوجین باید راه ­های با هم ماندشان توضیح داده شود، اما در این بخش ما بر اساس مقاله و به مقتضای موضوع باید انواع طلاق را نام ببریم و شما با هر کدام که راحت ­ترید و به شرایط تان جور است، می ­توانید از یکدیگر طلاق بگیرید؛ در ادامه انواع طلاق کی اقسام را برای شما توضیح خواهیم داد ...

 

 • طلاق از جانب مرد: در صورتی که مرد بتوند در دادگاه عدم امکان سازش با همسرش را ثابت کند می­تواند درخواست عدم امکان سازش را تنظیم کرده و تحویل دادگاه دهد سپس در جلسات داوری شرکت کرده تا تکلیف حق و حقوق زن مانند مهریه، نفقه، نحله و ... مشخص شود.

 

 • طلاق از جانب زن: به دو صورت می­تواند درخواست طلاق دهد یا وکالت طلاق داشته باشد یا بر اساس شرایط عسر و حرج بتواند درخواست طلاق دهد. در  وکالت حق طلاق زن در زمان عقد می ­تواند از همسر خود حق طلاق بگیرد؛ البته باید شرایط و تشریفات طلاق را کامل رعایت کند در حالت عسر و حرج و ... نیز مانند غایب شدن مرد بیش از 4 سال، نپرداختن نفقه و یا عدم سازش با شوهر به دلیل رفتارهای ناشایست مرد زن می­تواند به دادگاه دادخواست طلاق دهد.

 

 • طلاق توافقی: در این نوع طلاق طرفین سر اینکه از یکدیگر جدا شوند به توافق می­رسند؛ البته با رعایت تشریفات طلاق و دریافت گواهی عدم سازش از دادگاه.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با طلاق کی اقسام می­توانید با وکیل تلفنی تماس گرفته و یا به صورت آنلاین از وکیل آنلاین این مجموعه مشاوره حقوقی فوری دریافت کنید.

 

آیا وکلای طلاق در وکیل تلفنی به اقسام روش های طلاق احاطه دارند؟

 

different types of divorce

مشاوره فوری با وکیل طلاق ارزان و 24 ساعته

 

همانگونه که قبلا اشاره شد طلاق اقسامی دارد که این اقسام شامل تشریفاتی است یعنی این تشریفات باید رعایت شود تا بتوان ازدواج را باطل و صیغه طلاق را جاری ساخت. بستگی به این که طلاق از جانب کدام یک از زوجین باشد و یا توافقی باشد و حالت عده رجعی باشد یا بائن همگی شامل اصولی است که زوجین در مواجه با این شرایط باید آن را بیاموزند.

مجموعه وکیل تلفنی با استفاده از مشاوران و وکلای پایه یک و درجه یک دادگستری به تمامی  امور مربوط به طلاق مسلط بده و در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان در رابطه با طلاق کی اقسام هستند و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را در کم­ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهند داد، پس نگران سوالات خود در رابطه با طلاق کی اقسام نباشید و با ما تماس بگیرید.

 

سریع­ ترین، ارزان ­ترین و آسان ­ترین روش های طلاق در ایران و جهان؟

 

 

معمولاً زمانی که زوجین تصمیم به جدایی از یکدیگر می­گیرند و سر موضوع طلاق با یکدیگر به توافق می­رسند دوست دارند بدون هیچ درد سری و در کوتاه­ترین زمان ممکن از یکدیگر جدا شوند تا هم هزینه کمتری را صرف این کار کنند و هم اعصاب خوردی­هایی که در طی این دوره برایشان پیش می ­آید کم تر شود؛ در صورتی که می­ دانید دیگر به آخر خط رسیده ­اید و امکان ادامه زندگی برای هر دوی شما غیر ممکن شده و هیچ راهی برای در کنار هم بودنتان وجود ندارد بهتر است که سر مسائلی مانند مهریه و ... با یکدیگر به توافق برسید و سپس به دادگاه جهت دادخواست طلاق مراجعه کنید، طلاق توافقی نهایتا یک هفته طول خواهد کشید؛

اگر نیازمند مشاوره در رابطه با طلاق کی اقسام و تعیین نحوه، میزان و زمان پرداخت مهریه در طلاق توافقی هستید با وکیل تلفنی تماس بگیرید و از  وکیل مهریه این مجموعه مشاوره حقوقی مهریه دریافت نمایید.

 

شرح کامل طلاق در اسلام و حقوق شرعی زن در انواع طلاق؟

 

Women rights after divorce from husband

مشاوره حقوقی طلاق مخصوص بانوان

 

خداوند به طور صریح در قرآن کریم به قضیه طلاق اشاره کرده و با مثال­هایی آن را بیان فرموده است، پس طلاق یکی از حلال­ هایی است که در اسلام اجازه آن به طور کامل داده شده است، اما این بدین معنی نیست که اسلام خواهان جدایی زوجین از یکدیگر است و به عنوان منفورترین حلال از نظر خداوند نام برده شده است؛ چراکه اصل بر آن است که دو نفر که با یکدیگر ازدواج می­کنند حتما تمامی سعی خود را بکنند تا بتوانند در کنار یکدیگر بمانند و از یکدیگر جدا نشوند.

همانگونه که در قرآن کریم و در روایات معتبر نیز به طور کامل و روشن اشاره شده است پرداخت مهریه بر مرد واجب است و حتما مردی که همسرش را طلاق می ­دهد باید مهریه اش را به طور کامل پرداخت کند، مگر اینکه طلاق خلع باشد و به اصرار زن این جدایی صورت بگیرد که بسته به شرایط زن مهریه و حق و حقوق او دچار تغیراتی می­شود اما اصل بر آن است که حتما مهریه پرداخت شود و زن راضی آن زندگی را ترک کند؛ مشاوران حقوقی وکیل تلفنی آماده ارائه انواع مشاوره در رابطه با حق و حقوق زن در انواع طلاق کی اقسام هستند پس با ما تماس بگیرید.

 

روش های دریافت مشاوره حقوقی طلاق در وکیل تلفنی چه می باشد؟ و بهترین روش توصیه شده چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

در گذشته­ های نه چندان دور که مشاوره­های حقوقی در رابطه با طلاق تازه در دفترهای مشاوره روی کار آمده بود و تنها روش دریافت مشاوره حقوقی در رابطه با طلاق کی اقسام تنها مراجعه حضوری بود، برای خیلی­ها غیر ممکن بود زیرا یا وقتش را نداشتند و یا هزینه کافی برای این کار را نداشتند تازه اگر هم مراجعه می­کردند معلوم نبود که مشاوره مطلوب به آن­ها داده شود اما با گذشت زمان و با روی کار آمدن انواع روش­های ارائه مشاوره حقوقی مانند مشاوره تلفنی، آنلاین که هم هزینه­های مناسبی دارند  هم زمان کمتری را طی می­کنند و هم شما در هر کجای جهان باشید در هر ساعت شبانه ­روز به راحتی می­ توانید با وکلای تلفنی و آنلاین مجموعه­ ای معتبر و نام دار مانند مجموعه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید و سوالات خود را در رابطه با انواع طلاق کی اقسام مطرح کنید و حتی از مشاوره حقوقی رایگان این مجموعه بهره­ مند شوید.

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و سپاس در سایه راهنمایی های شما هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه چیز یاد گرفته ایم موسسه شما منحصر به فرد است و همیشه از دادن اطلاعات خوب حقوقی دریغ نکردید بدینوسیله از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
با عرض ادب و احترام خدمت ریاست محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی، در زندگی زناشویی چنانچه زوجین به این نتیجه برسند که ادامه زندگی مشترک به دلیل اختلافات حاصله امکان پذیر نیست ممکن است طی توافق با یکدیگر و پس از تشریفات طلاق در دادگاه اقدام به جدایی نمایند. لذا طلاق توافقی سریع‌ترین راه برای جدایی زوجین از یکدیگر است لیکن انواع دیگری از طلاق وجود دارد که ممکن است از جانب مرد به تنهایی و یا از جانب زن به تنهایی اقدام گردد. لذا کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات و آشنایی با نحوه طرح و پیگیری انواع طلاق می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و پاسخ سوالات خود را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته از وکلای متخصص در این زمینه دریافت نمایند. با احترام_ فاطمه سلیمانی
طلاق به دو صورت می تواند جاری شود بائن ورجعی ، که هر کدام برای خود مزایایی دارد برای آگاهی از نوع طلاق واینکه تصمیم به گرفتن کدام نوع طلاق هستید وراه وروشهای آن بهتر است با وکیل ومشاوره ی خانواده در سایت وکیل تلفنی مشورت کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید برای اینکار لازم است با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید ودر خواست مشاوره ی تلفنی فوری کنید با هزینه ی کمتر وبازدهی بیشتر
سلام خسته نباشید ... یکی از موارد مهم در طلاق عده و رعایت مدت زمان آن است . اگر نکاح به واسطه فوت شوهر، طلاق، فسخ یا بذل مدت منحل شود مدتی به نام عده آغاز می‌شود که در این مدت زن نمی‌تواند با دیگری ازدواج کند. این مدت با توجه به نوع پایان ازدواج (مرگ همسر یا طلاق یا فسخ نکاح)، نوع ازدواج (دائم یا موقت) و باردار بودن یا نبودن زن متغیر است. فلسفه وضع عده جلوگیری از اختلاط نسل و احترام به رابطه زناشویی سابق و تعبد است.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
با سلام و عرض ادب، طلاق یکی از اقسام جدایی ­ناپذیر از زندگی زناشویی است به این صورت که هر زن و شوهری که ازدواج آن­ ها هم از نظر قانون و هم از نظر شرع ثبت شده باشد می­ توانند این پیوندها را گسسته و از یکدیگر جدا شوند؛ طلاق، انواع مختلفی دارد و بر همین اساس، هر طلاقی به نفع شما نخواهد بود؛لذا جهت آگاهی از جزئیات امر، می توانید از وکلای موسسه بهره مند شوید. با تشکر
در طلاق بائن برخلاف رجعی، شوهر حق ندارد در مدت زمان عده مجدداً بازگشته و زندگی مشترک را با همسر خود از سر بگیرد؛ درصورتی هم که شوهر پشیمان شود و بخواهد دوباره زندگی مشترک را با همسر خود آغاز کند باید تا پایان مدت زمان عده منتظر مانده و مجدداً با همسر سابقش عقد کرده و دوباره زندگی مشترک با او را آغاز کند. برای آشنائی با نکات حقوقی درخصوص طلاق کافیست با موسسه تماس حاصل نموده و تقاضای مشاوره با بهترین و زبده ترین مشاورین حقوقی را نمائید. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد وکالت 9724.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وب برای انواع طلاق طلاق بر دو قسم است، بائن و رجعی در طلاق رجعی اگر زن و مرد از جدایی­شان در زمان عده پشیمان شوند می ­توانند دوباره به یکدیگر رجوع کرده بدون آنکه نیاز به جاری شدن مجدد عقد باشد؛ در طلاق بائن امکان رجوع نیست و برای رجوع مانع وجود دارد و در صورت پشیمانی طرفین باید صبر کنند تا زمان عده زن پایان یابد و سپس دوباره با یکدیگر ازدواج کننداینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی در این خصوص هستم
طلاق از طرف مرد بر اساس ماده 1133 قانون مدنی که مرد می تواند هر وقت بخواهد زن خود را طلاق بدهد، بنابراین حق طلاق با مرد است و صحت آن احتیاج به موافقت زن ندارد اگر زن راضی به طلاق نباشد مرد از قاعده همان ماده 1133 میتواند استفاده کند و با نظر مشاور رأی طلاق سرانجام صادر خواهد شد و اگر چه صراحت ماده 1133 قانون مدنی حق طلاق را به مرد داده است ولی میتواند شرایطی که قبلاً در عقدنامه تعیین شده در صورت عدم ایفاء به آن شرایط توسط زن از ارکان اثبات ادعا برای طلاق باشد. لکن اگر بعد از وقوع عقد مواردی پیش آید که در کوران زناشوئی باشد دادگاه آن را مورد پذیرش قرار نمیدهد اما ماده 1133 قانون مدنی کماکان پابرجاست. طلاق نیاز به تشریفات خاصی دارد.صیغه طلاق هم تشریفاتی ست. از جمله اینکه باید در حضور لااقل دو نفر مرد عادل که صیغه طلاق را بشنوند جاری شود. طلاق از طرف مرد حتماً نیاز به جلسه دادرسی- مشاوره و حضور در دادگاه دارد. که اگر وکیل نداشته باشد.یا از مشاوره حقوقی وکیل استفاده نکند ممکن است این مسیر طولانی و دشوار شود.
هرچند طلاق، حق مرد می باشد، اما در شرایطی، زن هم می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند و یا هردوی زوجین می توانند با توافق به زندگی مشترکشان خاتمه دهند. لذا انواع و اقسام طلاق، بر اساس درخواست کننده طلاق به شرح زیر است : 1 طلاق از طرق مرد برای درخواست طلاق از طرف مرد ، باید تشریفاتی طی شود ، هرچند طلاق در گذشته به عنوان یکی از حقوق مرد محسوب می شد اما امروزه رعایت این تشریفات الزامی است که در ماده 1133 قانون مدنی نیز بر این نکته تاکید شده است : " مرد می تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید. " مرد برای این که همسرش را طلاق بدهد باید به دادگاه درخواست گواهی عدم امکان سازش بدهد و پس از آن درصورتی که به دادگاه ثابت کند که امکان ادامه زندگی مشترک برای او وجود ندارد ، این گواهی به او اعطا میشود در این فاصله او باید در جلسات داوری شرکت کرده و همه حق و حقوق زن من جمله مهریه ، نفقه نحله و از این قبیل را به او بپردازد. 2طلاق از طرف زن : طلاق از طرف زن به دو طریق ممکن است ، یکی این که وکالت در طلاق ، یا در اصطلاح عرفی ، حق طلاق داشته باشد و دیگری این که به استناد داشتن شرایط عسر و حرج یا شرایط دیگر ، از دادگاه حکم طلاق بگیرد که در زیر هر کدام از این شرایط توضیح داده شده است . طلاق با داشتن حق طلاق : مرد می تواند به همسر خود وکالت بدهد که از او طلاق بگیرد ، هر چند داشتن این وکالت به این معنی نیست که زن هر زمان که بخواهد می تواند از شوهرش طلاق بگیرد ، بلکه باید همچنان تشریفات طلاق را طی کند. طلاق با داشتن عسر و حرج یا شرایط دیگر : در قانون پیش بینی شده است که زن می تواند در شرایطی از دادگاه بخواهد تا حکم طلاق او را صادر کند . این شرایط عبات است از این که مرد نفقه اش را نپردازد ، شوهر بیش از چهار سال غایب باشد و این که موارد عسر و حرج وجود داشته باشد : " به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی را برای زوجه با مشقت همراه ساخته و تحمل آن مشکل باشد " 3طلاق توافقی : در این نوع طلاق طرفین باهم توافق می کنند که از هم جدا شوند و به زندگی مشترک خود خاتمه بدهند ؛ با این حال طرفین باید تشریفاتی را طی کنند و پس از آن می بایست از دادگاه ، تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش کنند .
مطالباتی که ارائه داده شده بسیار آموزنده است و بسیاری از ابهاماتم را از بین برده من از سایت نهایت تشکر رادارم که با وجود وکلا و مشاوران خیلی مجرب و خوبش توانسته افراد را راضی نگهداره من با خانم موسوی نژاد با کد 6867مشاوره کردم ایشون مشاور خانواده هستند و بسیار من رو راهنمایی کردند وخیلی راضی بودم
متاسفانه به دلایل مختلف طلاق در جامعه ماشیوع زیادی دارد به همین دلیل مردم نیاز زیادی به اطلاعات سهل الوصول وارزان قیمت دارند کار وزحمات موسسه در این زمینه قابل تقدیر است
سلام من دوساله که ازدواج کردم همسرم از اول منو دوست نداشت و با اجبار پدرش با من ازدواج کرد. 6 ماه بعد از ازدواج بهم گفت که قبل از ازدواج پسری رو دوست داشته و خانوادش رضایت ندادن من فکر میکردم گذشته براش تموم شده و چون ازدواج کرده پایبند به زندگی هست حالا یا باعلاقه یا بدون علاقه الان مدت 1 ماهه که متوجه تماس های مشکوکش شدم و متوجه شدم با دوست پسر سابقش وارد رابطه شده و چون همه جوره با اون اقا هست حتی به تمکین بامن راضی نیست چند روز قبل هم رفته درخواست طلاق یطرفه داده میگه ازت هیچی نمیخوام حتی مهریه، نفقه و اجرت المثل را میبخشم فقط طلاقم بده من دوسش دارم دیشب تا ساعت3 صبح خونه نیومد واقعا داشتم دیوونه میشدم به موسسه وکیل تلفنی زنگ زدم و تقاضا کردم بنده را به وکیل خانواده وصل کنند بعد از صحبت با وکیل واقعا اروم شدم چون وکیل بهم گفت ایشون تو عسر و حرج نیست و نمیتونه بدون اجازه من طلاق بگیره و درخصوص حقوق همسرم که شامل مهریه و نفقه میشد بطور کامل برایم توضیح داد واقعا اروم شدم که زنم را از دست نمیدم ممنونم از شما وکلا خوب موسسه وکیل تلفنی
متن بسیار جامع و توضیحات عالی انتخاب نوع طلاق و انجام طلاق به صورت تخصصی بدون پرداخت هرگونه هزینه های اضافه و کوتاه مدت بودن پروسه این امر بسیار اهمیت دارد و دقیقا وکلای موسسه وکیل تلفنی خیلی مسلط و با سواد بالا این امر رو پیگیری می کنند. سپاس از موسسه وکیل تلفنی
در خصوص طلاق مشاوره شما بسیار عالی می باشد.
با سلام آقاداودی هستم از وکلای موسسه. از تمامی مخاطبان محترم خواهشمندم که به مطالب موسسه در ارتباط با طلاق توجه کافی و وافی داشته باشند و در صورت امکان بهترین راه کار مشورت با وکیل یا اختیار نمودن وکیل در جهت طی مسر صحیح است.موفق باشید.
کاربران گرامی می توانند ضمن تماس با موسسه وکیل تلفنی ‌ و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره وکلا و مشاورین ‌حقوقی خبره گام هایی استوار درجهت حل معضلات و دعاوی حقوقی و کیفری خویش بردارند. کارشناس ارشد حقوق خانواده ملیکا محبوبی کد ۹۷۲۴.
سلام تشکر می کنم از موسسه وکیل تلفنی بابت مطالب بسیار ارزنده در خصوص مباحث حقوقی من جملخ در این مبحث که به موضوع طلاق پرداخت واقسام طلاق که با توجه به شرایط واوضاع احوال اجتماعی جامعه گریبانگیر بسیاری از خانواده ها را گرفته است .وموارد لازم جهت دادخواست طلاق توافقی ومراحل انجام آن را برای کاربران توضیح می دهد که راهگشای افرادی است که هیچ گونه راهی جز طلاق برایشان نمانده است
یک تیم جوان با تخصص و حوصله کافی، قطعا با یکبار تماس از کاربران دائمی مجموعه خواهید شد. امکان پاسخگویی و مشاوره با متخصصین حتی در روزهای تعطیل حرکت بسیار مثبت و فوق العاده ایست. دسترسی اسان و صرف کمترین هزینه قطعا امکان دسترسی همگان به مشاوره های تخصصی را موجب شده
من با خواندن این مطلب به انواع و اقسام طلاق آشنا شدم و فهمیدم که کدوم راه طلاق برای من بهتره؛ البته بازهم مطمئن نبودم، برای همین زنگ زدم به وکیل تلفنی و اپراتور این مجموعه من رو به یکی از وکلای طلاق خوبشون وصل کرد که با دریافت مشاوره حقوقی طلاق از اون وکیل طلاق، کاملاً به راه و چاه طلاق آشنا شدم.
سلام.من یک جورایی به سایت وکیل تلفنی اعتیاد پیدا کردم. انقدر که هر روز مطالب رو میخونم. فکر کنم تا چند وقت دیگه خودم یه پا وکیل بشم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی