موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

طلاق کی اقسام

طلاق کی اقسام

طلاق یکی از اقسام جدایی ­ناپذیر از زندگی زناشویی است به این صورت که هر زن و شوهری که ازدواج آن­ ها هم از نظر قانون و هم از نظر شرع ثبت شده باشد می­ توانند این پیوندها را گسسته و از یکدیگر جدا شوند؛ طلاق، انواع مختلفی دارد و بر همین اساس، هر طلاقی به نفع شما نخواهد بود؛ شاید این گفته کمی برایتان گنگ و نامفهوم یا حتی عجیب باشد؛ بنابراین به شما توصیه می کنیم که به مطالعه این مقاله کوتاه ادامه دهید و ویدئوی زیر را که حتی از این مقاله نیز کوتاه تر است را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

طلاق و توصیه های وکیل طلاق خانم

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

 

زمانی که یک زن و مرد زندگی زناشویی را بنا می ­نهند به چیزی جز با هم زیستن فکر نمی کنند چرا که پایه ­های زندگی را بر اساس عشق و علاقه پایه­ گذاری می ­  کنند و هرگز فکر نمی ­کنند که روزی ممکن است که این عشق بی ثمر باشد و روزی منجر به جدایی شود؛ به همین دلیل شریعت اسلام و به کل انسانیت، طلاق را راه جدایی زن و مرد از یکدیگر قرار داده است تا اگر نتوانستند به تفاهم برسند بتوانند پیوند زناشویی را پاره کرده و از یکدیگر جدا شوند؛ چراکه ازدواج نتیجه و مسئولیت­ های فراوانی در پی خواهد داشت و تا زمانی که زن و مرد از نظر شرع و قانون به هم متصل باشند، نمی ­توانند این مسئولیت ­ها را ترک کنند؛ به همین دلیل نیز وکلای طلاق ما به صورت شبانه روزی آنلاین و برخط هستند تا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته طلاق خود را به تمامی مشاوره جویان در این حوزه ارائه دارند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

دلیل تقسیم بندی طلاق

 

Reasons for divorce divisional types

تماس فوری وکیل خوب برای انواع طلاق

 

طلاق بر دو قسم است، بائن و رجعی در طلاق رجعی اگر زن و مرد از جدایی­شان در زمان عده پشیمان شوند می ­توانند دوباره به یکدیگر رجوع کرده بدون آنکه نیاز به جاری شدن مجدد عقد باشد؛ در طلاق بائن امکان رجوع نیست و برای رجوع مانع وجود دارد و در صورت پشیمانی طرفین باید صبر کنند تا زمان عده زن پایان یابد و سپس دوباره با یکدیگر ازدواج کنند.

مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین تیم وکیل تلفنی در 24 ساعت شبانه ­روز آماده ارائه انواع مشاوره حقوقی در رابطه با طلاق کی اقسام است. پس درنگ نکنید و با وکیل طلاق این مجموعه ارتباط بگیرید و سوالات خود را در رابطه با طلاق کی اقسام مطرح کنید.

 

انواع و اقسام طلاق چیست و از کجا بفهمیم کدام برای من بهتر است؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.