موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی

اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی

پرونده های حقوقی بسیار زیادی هستند که در دادگاه تحت عنوان دعوی سرقفلی دیده می‌شوند و مشکلات زیادی هم در مورد آن ها وجود دارد؛ دعوای سرقفلی در حقیقت، بین صاحب یک ملک و مستاجر آن به وجود می آید؛ به عبارتی، اگر فردی یک ملک را بدون آن که سابقه تجارت داشته باشد اجاره کند و با استفاده از هنر و تلاش خودش بتواند ملک را تبدیل به یک برند تجاری کند، مطابق قانون باید حقوقی که از تبدیل یک ملک ساده به یک برند تجاری به وجود می آید، عاید او هم شود؛ در این مطلب قصد داریم در مورد این صحبت کنیم که اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی چگونه است و در مورد آن توضیحات بیشتری را خدمت شما بیان کنیم؛ پیشنهاد می‌کنیم همراه ما باشید و از مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم استفاده مناسب را داشته باشید

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

انواع اعاده دادرسی

 

different types of retrial

اعاده دادرسی آنلاین سرقفلی به صورت 24 ساعته با وکیل متخصص سرقفلی

 

اولین چیزی که بهتر است در اینجا به آن پرداخته شود آشنایی با انواع اعاده دادرسی است؛ قطعاً آشنایی با انواع اعاده دادرسی به شما کمک می کند تا راه بهتری را برای اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی پیدا کنید.

 

معمولاً انواع اعاده دادرسی را بر اساس نحوه اقامه آن ها به دو دسته تقسیم بندی می کنند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 1. دسته اول، اعاده دادرسی اصلی هستند که مطابق با بند الف ماده ۴۳۲ قانون آیین دادرسی مدنی، زمانی که متقاضی اعاده دادرسی به صورت مستقل آن را درخواست کند به آن اعاده اصلی گفته می شود.

 

 1. دسته دوم از انواع اعاده دادرسی، اعاده دادرسی طاری هستند؛ این مدل از اعاده دادرسی که در بند ب ماده ۴۳۲ قانون آیین دادرسی مدنی به آن اشاره شده است، در زمان دادرسی مطرح می شود که این موضوع برخلاف اعاده اصلی است؛ چراکه در اعاده اصلی پرونده‌ها در حال رسیدگی نیستند.

 

مهلت اعاده دادرسی؟ آیا مهلت قابل تمدید هست؟

 

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی باید به آن آشنا شوید مهلت درخواست اعاده دادرسی است؛ شما برای اینکه درخواست اعاده دادرسی را ثبت کنید باید آن را در موعد مقرر که در قانون مشخص شده است انجام برسانید.

مهلت درخواست اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی و هر دعوای حقوقی دیگری برای افرادی که در داخل کشورمان زندگی می کنند از تاریخ ابلاغ حکم آن ها می باشد؛ همچنین برای افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند با توجه به آرای غیابی که برای آن ها صادر شده است از تاریخ انقضای مهلت واخواهی و درخواست تجدید نظر می توانند برای درخواست اعاده دادرسی اقدام کنند؛ البته در قانون تبصره ای هم وجود دارد که مطابق با آن اگر درخواست کننده اعاده دادرسی عذر موجهی داشته باشد می تواند خارج از زمان بندی مشخص شده است، نسبت به ارسال درخواست خودش اقدام کند. اگر شما هم این مشکل را دارید پیشنهاد می‌کنیم برای حل آن از وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین موجود در مجموعه وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

چگونگی اجرای حکم مورد درخواست اعاده دادرسی؟

 

retrial execution concept

مشاوره رایگان اعاده دادرسی سرقفلی با وکیل آنلاین سرقفلی

 

قطعاً یکی از مسائل مهمی که در مورد اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی وجود دارد این است که تکلیف اجرای حکمی که برای آن درخواست اعاده دادرسی ثبت شده است چه می شود؛ توجه داشته باشید که مطابق قانون امکان اعاده دادرسی و حتی ثبت درخواست اعاده دادرسی مانع از اجرای حکم نمی‌ شود اما شرایطی هم وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن اجرای حکم را تا زمان مشخص شدن تکلیف اعاده دادرسی متوقف کرد.

در این زمینه دادگاه باید تشخیص دهد که علائم مبنی بر نادرست بودن حکم وجود دارد و اجرای حکم ممکن است خساراتی را برای شخصی که متقاضی اعاده دادرسی بوده است ایجاد کند، تا اجرای حکم را موقتاً متوقف کند. برای اینکه متوجه شوید چگونه می‌توان دادگاه را متقاعد به توقف اجرای حکم کرد پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در مجموعه وکیل تلفنی استفاده کنید و مشکلات خودتان را در این زمینه رفع نمایید. دقت داشته باشد که شما می توانید از مجموعه وکیل تلفنی مشکلات خودتان را به صورت مشاوره حقوقی اورژانسی حل کنید.

 

رای دادگاه در مرحله اعاده دادرسی

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

 

اما پس از آنکه روند اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی انجام شود دادگاه چه حکمی را صادر خواهد کرد؛ در صورتی که دادگاه پس از رسیدگی تشخیص دهد که اعاده دادرسی وارد بوده و حکم اشتباه صادر شده است اقدام به نقض آن حکم کرده و رای مقتضی و مناسب را را صادر می کند. دقت داشته باشید که اگر درخواست اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی فقط مربوط به بخشی از حکم صادر شده باشد، پس از انجام اعاده دادرسی تنها همان بخش نقض می‌شود.

همچنین در صورتی‌ که درخواست اعاده دادرسی برای دو حکم باشد و دادگاه یکی از آنها را وارد بداند تنها همان حکم نقض می شود و حکم دیگر به قوت خودش باقی می ماند؛ برای اینکه بتوانید در اعاده دادرسی موفق باشید و نتیجه را به نفع خودتان برگردانید، حتماً باید با قوانین قوه قضاییه و اداره ثبت اسناد و املاک آشنا شوید؛ شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خودتان را همچنین از طریق عدل ایران به دست آورید. دقت داشته باشید می توانید برای اعاده دادرسی آنلاین وکیل سرقفلی هم به مجموعه وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

چگونگی اجرای رای صادره در مرحله اعاده دادرسی

 

Manner of Retrial voting concept

آموزش تضمینی اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی به صورت تلفنی و آنلاین 24 ساعته

 

پس از آن که اعاده دادرسی در دعوی سرقفلی به نتیجه رسید و حکم مورد درخواست اعاده دادرسی هم نقض شد؛ در صورتی که اقدام اجرایی مطابق با حکم قبلی انجام شده باشد باید به درخواست ذینفع و دستور دادگاه تمامی روند اجرایی به حالت قبل از صدور حکم برگردد.

البته در صورتی که حکم قبلاً اجرا شده باشد، بازگشت عملیات اجرایی به حالت قبل از صدور حکم بر اساس ماده ۳۹ قانون مدنی به نهایی شدن حکم پس از اعاده دادرسی ربط پیدا می کند؛ در این زمینه هم اگر شما سوال دیگری دارید می توانید از طریق قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی، سوالات خودتان را با ما در میان بگذارید و پاسخ آن ها را از طریق کارشناسان ما جویا شوید؛ کارشناسان و متخصصان مجموعه ما از مجرب‌ترین و با دانشه ترین وکلای ایران هستند و قطعاً می‌ توانند در راه پیروزی پرونده کمک های زیادی برای شما داشته باشند.

 

 

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

تجدید نظر فوری در دعوای اصلاحات ارضی

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ب سلام. دعوای اعاده دادرسی در قانون بر دو بخش اعاده دادرسی اصلی و طاری می باشد. در دعواسی سرقفلی نیز چنانچه حق مستاجر مورد حکم قرار گرفته مستاجر م یتواند در همان دادگاه صادره کننده رای نسبت به آن اعاده دادرسی نماید تا یکبار دیگر مورد رسیدگی قرارگیرد و ظرف مدت مقرر در قانون اعتراض خود را ارائه نماید. در اعاده دادرس یطاری حکمی در دادگاهی صادره شده که این حکم به حق مالکانه مستاجر ضرر رسانده و مستاجر اعتراض خود را در دادگاه هی که حکم صادر کرده ارائه م ینماید و این دادگاه اعتراض را برای دادگاه صادر کننده ارسال می نماید تا مورد حکم قرار گیرد. اعاده دادرس یرا یکی از وکلای موسسه پیشنهاد دادند و بنده هم اعتراض کردم و مشکلم در حال مرتفع شدن است.
با سلام و عرض ادب،خدا قوت به همه عزیزان بابت تلاش و پشتکار زیاد جهت ارائه خدمات ارزنده و کاربردی به کاربران،مستدام و موفق باشید.با احترام فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام و عرض خسته نباشید خواستم از خدمات شایسته وکیل تلفنی تشکر کنم. هربار که برای مشاوره تماس گرفتم هر ساعتی که بود حتی روز تعطیل رسمی به سرعت پاسخگو بودند و مشاوره انجام شد. وکلایی که با بنده صحبت کردند نیز بسیار خوش برخورد و خوش اخلاق و حرفه ای بودند و تا گرفتن پاسخ نهایی منو همراهی و راهنمایی کردند. موفق باشید
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
مطالبی که قرار میدین بسیار عالی هست و بسیار استفاده میکنیم خدا خیرتون بده توصیه میکنم قبل از هر اقدام قانونی با وکلای شما مشورت بگیرن و نتیجه رو ببینن عالی هستید در پناه خدا امیدوارم سلامت و پیروز باشید
سلام اعاده دادرسی در مورد دعوای سرقفلی تفاوت خاصی با اعاده دادرسی در سایر دعاوی ندارد ومواد 426 تا 441 قانون آیین دادرسی مدنی بر آن حاکم است
در اکثر دعواها نیاز به اعاده ی دادرسی می باشد وبرای این امر حتما باید با یک وکیل یا مشاور مشورت کرد تا راه را از چاه تشخیص دهد، وکلای سایت وکیل تلفنی به صورت شبانه روزی در کل کشور، در خدمت رسانی حاضرند وبا هزینه ی کمتر ودر اسرع وقت تنها با یک تماس می توان ارتباط برقرار کرد ودر مورد نحوه ی اعاده ی دادرسی راهنمایی گرفت واگر نیاز به تنظیم داشت در تنظیم ان امداد رسانی می کنند .
با سلام. ممنون از مسئولین و دست اندرکاران موسسه خوب وکیل تلفنی، همیشه و در همه حال در دسترس هستند و به راحتی میشه با وکلای این موسسه ارتباط گرفت و برخورد بسیار عالی دارن و همچنین علم و آگاهی وکلای موسسه هم واقعا عالی هست و بارها برای حل مشکلات حقوقی ام به این موسسه مراجعه کرده ام
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام خسته نباشید هم اعاده دادرسی و هم موضوع سر قفلی از مباحث مهم حقوقی ما هستند تشکر بابت اطلاع رسانی همه روزه در تمامی موارد کاربردی.
سلام. خیلی خوب بود.من پیگیر مطالبی که داخل سایت میگذارین هستم و پست های وبلاگو همیشه میخونم. خیلی خوبه و به روز و مطالب متنوع که تک تکشون به دردمون بخورن هر کدام به ی نحوی. خداییش سایت متنوعی دارین. معلومه که روش داره کار میشه و وقت گذاشته میشه. الهی موفق باشید و همیشه همینطوری در راه خدمت رسانی به مردم موفق و پرتلاش باشید
با سلام خدمت کاربران گرامی.وقتی دعوایی مراحل بدوی و تجدید نظر خود را طی می کند اصطلاحا قطعی می شود و لازم الاجرا خیلی ها فکر می کنند این پایان راه است در حالیکه می توان از طرق فوق العاده به این رای اعتراض کرد که به آن اعاده دادرسی می گویند که در دعوای سرقفلی هم امکانپدیر است و اگر حقوق مستاجر نادیده گرفته شده باشد و حکم اشتباهی امده باشد می توان اعاده دادرسی کرد و حکم قطعی را هم حتی نقض نمود و دوباره رسیدگی در همان دادگاه انجام شود.موفق باشید.مسیح آقاداودی

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی