موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته

مشاوره حقوقی از طریق کلاب هاوس

از زمانی که ویروس کرونا در اوایل سال 2020 جهان را با خود درگیر کرد و هر روز چهره جدیدی از خود نشان داد، انسان­ها در سراسر جهان بخاطر حفظ سلامتی خود و پیشگیری از ابتلا به این بیماری از یکدیگر و فضای بیرون فاصله گرفتند، در این میان دو نفر یک شبکه اجتماعی را راه­اندازی کردند که افراد می­توانستند به صورت گروهی با یکدیگر تماس صوتی برقرار کنند و همزمان با یکدیگر صحبت کنند البته تنها قابلیت نصب بر روی گوشی های ios را دارد، این نو آوری جدید کلاب هاوس نام دارد ولی بر خلاف شبکه های اجتماعی تنها قابلیت بر قراری تماس صوتی را دارد. زمانی که یک علم جدید یا یک قابلیت جدید روی کار می­آید قطعا افراد سودجو سعی می­کنند با استفاده از این نوآوری جدید به اعمال ضد قانونی و کلاهبرداری دست بزنند و جیب مردم را خالی کنند بر همین اساس وکلایی وجود دارند که همیشه در پی تخصص در رشته های مختلف هستند وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی خدمات مشاوره حقوقی خود را در قالب مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ارائه می­دهد.

مشاوره حقوقی از طریق کلاب هاوس

 

وکیل کلاب هاوس کیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

 کاربران سیستم ios برای استفاده از کلاب هاوس باید ثبت نام کنند البته کاربران سیستم اندروید نیز از نسخه غیر اصلی آن استفاده می کنند. به طبع ورود در این فضای جدید ممکن است خطر آفرین باشد و کسانی باشند که بخواهند از این روش جهت اخاذی استفاده کنند، بنابراین حضور یک نفر که متخصص علم حقوق است و در زمینه کلاب هاوس نیز شناخت پیدا کرده و از خطرات این فضا آشنایی پیدا کرده است ضروری می باشد. شاید شمایی که در حال مطالعه این مطلب هستید بخواهید بدانید وظایف یک وکیل کلاب هاوس چیست و چه خدماتی را به دیگران ارائه می دهد. وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی یک وکیل پایه یک دادگستری است که به ارائه مشاوره حقوقی در تمامی ساعات شبانه روز می­پردازد. وکیل 24 ساعته مجموعه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را به صورت تلفنی و دقیق ارائه داده و در صورتی که در این فضا مورد اخاذی یا هر مشکلی دیگر قرار گرفته­اید و دنبال یک وکیل متخصص می گردید وکیل کلاب هاوس رایگان ۲۴ ساعته مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر ارائه مشاوره رایگان حاضر به پذیرش پرونده شما و پیگیری آن در محاکم قضایی است.

آیا امکان بررسی آنلاین پرونده حقوقی در کلاب هاوس وجود دارد؟

معمولا وکلا پرونده­های حقوقی را به روش حضوری رسیدگی می­کنند روش کار به این صورت است که شما طرح شکایت می­کنید و جهت انتخاب وکیل نزد او می­روید و پرونده خود را به وی می­سپارید. وکیل پس از بررسی پرونده شما و ارائه راه کارهای لازم وکالت پرونده را به عهده خواهد گرفت. در وکیل تلفنی ارتباط با وکیل به صورت آنلاین و تلفنی می­باشد و در صورتی که شما بخواهید به صورت دقیق از وکیل مشاوره بگیرید می­توانید از صفحات پرونده خود عکس بگیرید و در فضای مجازی برای وکیل ارسال کنید وکیل پس از بررسی وکالت پرونده شما را بر عهده خواهد گرفت. روش کار وکیل کلاب هاوس هم همینگونه است اگر شما شکایتی دارید و تشکیل پرونده داده­اید باید پرونده خود را برای وکیل ارسال کنید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند. روش ارسال پرونده به صورت مجازی است وکیل کلاب هاوس مجموعه وکیل تلفنی پس از بررسی­های لازم وکالت شما را عهده­دار می­شود. چنانچه نیازمند راهنمایی بیشتر در رابطه با کلاب هاوس هستید وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی آماده پاسخ گویی به شما می­باشد.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

روم حقوقی وکیل تلفنی در کلاب هاوس چیست؟

در زبان انگلیسی به اتاق روم گفته می­شود و معنی روم حقوقی وکیل همان دفتر کار وی می­باشد. زمانی که شما بخواهید یک وکیل را برای خود انتخاب کنید قطعا پس از طرح شکایت و تشکیل پرونده به صورت حضوری نزد او می­روید و پرونده خود را جهت بررسی به وی می سپارید اما در روش مجازی روش کاملا متفاوت است و شما در صورتی که نیازمند مشاوره حقوقی باشید به صورت آنلاین و تلفنی با وکیل ارتباط می­گیرید شاید برای عده­ای قابل باور نباشد که بعضی از وکلا مشاوره حقوقی را به صورت آنلاین و تلفنی با کیفیت بالا ارائه دهند، اما واقعیت امر این است که در صورتی که شما موسسه حقوقی را که جهت دریافت مشاوره درست انتخاب کنید از کیفیت مشاوره تلفنی و آنلاین آن شگفت­زده خواهید شد. وکیل کلاب هاوس مجموعه وکیل تلفنی دارای یک روم حقوقی در کلاب هاوس می­باشد و در صورتی که شما نیازمند مشاوره و کمک باشید به شما با کیفیت­ترین مشاوره­ها را ارائه خواهد داد و به شما کمک خواهد نمود. وکیل آنلاین مجموعه وکیل تلفنی یک وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته  است که در تمامی ساعات شبانه روز می­توانید با وی ارتباط بگیرید و مشاوره حقوقی در رابطه با کلاب هاوس دریافت کنید.

مزایای دریافت مشاوره حقوقی در کلاب هاوس وکیل تلفنی چیست؟

کلاب هاوس یک محیط جدید است و در ایام کرونا راه­اندازی شده است و متخصصین جهت بررسی بیشتر آن امکان جمع شدن دور هم را نداشتند پس قطعا محیط آن دارای خطرات بسیاری است که ممکن است افراد از روی ناآگاهی بدان گرفتار شوند. برای مثال ممکن است که شما با عده­ای در این محیط ارتباط صوتی بگیرید و در این جمع جملاتی را بگویید که صدایتان ضبط شود و بعدا از این صدای ضبط شده جهت ضربه زدن به شما استفاده گردد در این صورت چاره کار چیست؟ از آن جا که مجموعه وکیل تلفنی یک مجموعه مردمی است و می­خواهد از هر طریقی که شده به هم وطنان یاری برساند محیط کلاب هاوس را مورد بررسی قرار داده و خطرات آن را شناسایی نموده است تا در صورت گرفتار شدن فردی در آن بتواند راه کارهای حقوقی لازم را به فرد بیاموزد. مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل کلاب هاوس ما به شرح زیر است؛

 • ارائه مشاوره حقوقی در بالاترین کیفیت
 • انجام مشاوره به صورت رایگان( در اکثر مواقع)
 • پذیرش پرونده حقوقی شما با نازل­ترین قیمت

در صورتی که هزینه پرداخت مشاوره را ندارید با وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید.

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی در کلاب هاوس وکیل چقدر است؟

شما اگر سری به دادگاه­ها بزنید پر از پرونده­هایی است که اگر اصولی در آن دفاع صورت می­گرفت قطعا حقی از حق­دار ضایع نمیشد. شاید از خود بپرسید مگر  ممکن است که در دادگاه حقی از کسی ضایع شود در پاسخ باید گفت بله و این امر کاملا غیر عمد است چرا که قاضی پرونده به عنوان شخص صالح رسیدگی کننده از وضعیت شما و مشکل شما که خبر ندارد این شمایید که باید به صورت اصولی شکایت کنید و اصول دفاع از خود را بدانید اما حقوق و قانون دنیای پیچیده­ای دارد و باید یک فرد متخصص در آن به این مسائل رسیدگی کند کار وکلا همین است دفاع از حق مظلوم. اما اکثرا مشکل مالی و دستمزد بالای وکلا مانع از مراجعه افراد به آن­هاست اما مجموعه وکیل تلفنی این مشکل را در جنبه­های مختلف حل کرده است برای نمونه همین بخش کلاب هاوس اگر هزینه پرداخت مشاوره را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی به ارائه مشاوره حقوقی رایگان در تمامی ساعات شبانه روز به صورت آنلاین می­پردازد.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، قاضی پرونده به عنوان شخص صالح رسیدگی کننده از وضعیت شما و مشکل شما که خبر ندارد این شمایید که باید به صورت اصولی شکایت کنید و اصول دفاع از خود را بدانید اما حقوق و قانون دنیای پیچیده­ای دارد و باید یک فرد متخصص در آن به این مسائل رسیدگی کند کار وکلا همین است دفاع از حق مظلوم. اما اکثرا مشکل مالی و دستمزد بالای وکلا مانع از مراجعه افراد به آن­هاست اما مجموعه وکیل تلفنی این مشکل را در جنبه­های مختلف حل کرده است برای نمونه همین بخش کلاب هاوس اگر هزینه پرداخت مشاوره را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که وکیل کلاب هاوس رایگان ۲۴ ساعته مجموعه وکیل تلفنی به ارائه مشاوره حقوقی رایگان در تمامی ساعات شبانه روز به صورت آنلاین می­پردازد.
وکیل به کسی گفته می شود که به جای موکل، اقداماتی را که خود موکل توانایی انجام آن را دارد را برعهده می گیرد. در صورتی که وکالت با سند عادی و یا سند رسمی واگذار گردد، برای انجام امور اداری و یا انجام معاملات می توان استفاده کرد. ولی با وکالت تنظیمی در دفترهای اسناد رسمی نمی توان از سوی فرد حقیقی و یا حقوقی مستقیماً به دادسراها و دادگاه ها رجوع و موضوع وکالت را انجام داد. ولی این امکان وجود دارد که در وکالت رسمی حق انتخاب وکیل دادگستری را اضافه کرد. وکیل دادگستری فردی را می گویند که با داشتن پروانه وکالت و عضویت در یکی از کانن های وکلای دادگستری از سوی افراد حقیقی و یا حقوقی دفاع از حقوق موکل و جواب دادن به ادعاها و علل و ارارئه آن ها را در دادسراها و دادگاه ها و ادارات ثبت اسناد و املاک قبول می کند. لذا تنها وکیل دادگستری و یا نماینده حقوقی سازمان های دولتی و یا مدیر شرکت در چارچوب اختیارات قانونی از طرف شرکت و یا موسسه مرتبط این امکان را دارند که در مراجع قضایی، ثبتی و اداری، از سوی موکل و یا شرکت یا موسسه یا مرکزی که نمایندگی داده است، حضور داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. هر فرد و یا افراد حقوق می توانند که به طور آزادانه از میان وکلای دادگستری، وکیل دادگستری خود را انتخاب نمایند و رابطه بین وکیل و موکل با تنظیم و امضای وکالتنامه و مشخص کردن حق الزحمه وکیل شروع می گردد. پرداخت هزینه های پرنده همچون هزینه های دادرسی، آگهی، کپی، کارشناسی، تیپ، اوراق استفاده شده و تماس تلفنی بر عهده موکل می باشد که می بایست با اعلام وکیل آن را بپردازد. وکالت چیست؟ به موجب ماده 656قانون مدنی :وکالت عقدی است که به موجب آن یکی ازطرفین طرف دیگررا برای انجام امری نایب خود می نماید. قانون اساسی نیزانتخاب وکیل را به عنوان حق طرفین در همه دادگاه ها ،مورد تایید قرارداده است. وکالت در لغت به معنی سپردن و واگذار کردن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام کاری به عنوان وکیل انتخاب می کند. در قانون مدنی ایران در ماده 656وکالت اینگونه تعریف شده است: “وکالت به عقدی گفته می شود که بر اساس آن یکی از طرفین، فرد دیگری را برای انجام کاری وکیل خود می نماید.” با بستن قرارداد وکالت، وکیل و موکل در مقابل هم حق و تکلیف یافته، روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های دو طرفه ای را دارا می باشند. وکالت از جمله عقدهای بسیار متداول است، که در حال حاضر در صحنه های اجتماعی، بانک ها و اقتصاد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. وکالت نوعی عقد است که در نهایت به پذیرفتن موکل و ایجاب وکیل نیاز می باشد. لزوم استفاده از وکیل دادگستری در دعاوی : آیین دادرسی دارای مسائل دشوارو دقیقی است که احاطه برآنها برای اشخاص غیرحقوقدان ،به آسانی وسرعت میسّرنمیشود.به همین دلیل استفاده از وکیل میتواندبسیارراهگشا باشد. ممنوعیت دخالت غیروکیل دادگستری : درایران قاعده براین است که اقامه ی دعوا ودفاع ازآن مستلزم دخالت وکیل دادگستری است. به موجب ماده 55قانون وکالت مصوب 1315،تظاهربه وکالت وهمچنین مداخله ی اشخاصی که پروانه وکالت دادگستری ندارند درعمل وکالت دادگستری،به قید مجازات ممنوع شده است . انواع وکالت وکالت مطق: به این معناست که فردی را برای همه ی کارها وکیل نماید و این وکالت امور اداری و مالی موکل را شامل می شود مانند فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این بخش اعمال وکیل به اجازه ی موکل نیازی نخواهد داشت. 2-وکالت مقید: در وکالت مقید، مورد وکالت مشخص و تعیین شده می باشد و وکیل باید در همان مورد مشخص، عمل کند، مانند خرید خانه و یا فروش ماشین. وکالت به سه نوع وکالت رسمی، عادی و شفاهی دسته می شود. مورد وکالت باید موردی باشد که بر اساس قانون و یا به طور طبیعی در انحصار فرد نباشد مانند وکالت در مجلس معامله که می بایست خودش انجام دهد و این امکان را ندارد که فرد دیگری را به عنوان وکیل انتخاب کند. دیگر اینکه خود فرد موکل بتواند آن را انجام دهد، به عنوان مثال فردی که ورشکسته شده است از دخالت در اموال ممنوع بوده و نمی تواند در خصوص آن به فرد دیگری وکالت دهد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی