موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته

مشاوره حقوقی از طریق کلاب هاوس

از زمانی که ویروس کرونا در اوایل سال 2020 جهان را با خود درگیر کرد و هر روز چهره جدیدی از خود نشان داد، انسان­ها در سراسر جهان بخاطر حفظ سلامتی خود و پیشگیری از ابتلا به این بیماری از یکدیگر و فضای بیرون فاصله گرفتند، در این میان دو نفر یک شبکه اجتماعی را راه­اندازی کردند که افراد می­توانستند به صورت گروهی با یکدیگر تماس صوتی برقرار کنند و همزمان با یکدیگر صحبت کنند البته تنها قابلیت نصب بر روی گوشی های ios را دارد، این نو آوری جدید کلاب هاوس نام دارد ولی بر خلاف شبکه های اجتماعی تنها قابلیت بر قراری تماس صوتی را دارد. زمانی که یک علم جدید یا یک قابلیت جدید روی کار می­آید قطعا افراد سودجو سعی می­کنند با استفاده از این نوآوری جدید به اعمال ضد قانونی و کلاهبرداری دست بزنند و جیب مردم را خالی کنند بر همین اساس وکلایی وجود دارند که همیشه در پی تخصص در رشته های مختلف هستند وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی خدمات مشاوره حقوقی خود را در قالب مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین ارائه می­دهد.

مشاوره حقوقی از طریق کلاب هاوس

 

وکیل کلاب هاوس کیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

 کاربران سیستم ios برای استفاده از کلاب هاوس باید ثبت نام کنند البته کاربران سیستم اندروید نیز از نسخه غیر اصلی آن استفاده می کنند. به طبع ورود در این فضای جدید ممکن است خطر آفرین باشد و کسانی باشند که بخواهند از این روش جهت اخاذی استفاده کنند، بنابراین حضور یک نفر که متخصص علم حقوق است و در زمینه کلاب هاوس نیز شناخت پیدا کرده و از خطرات این فضا آشنایی پیدا کرده است ضروری می باشد. شاید شمایی که در حال مطالعه این مطلب هستید بخواهید بدانید وظایف یک وکیل کلاب هاوس چیست و چه خدماتی را به دیگران ارائه می دهد. وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی یک وکیل پایه یک دادگستری است که به ارائه مشاوره حقوقی در تمامی ساعات شبانه روز می­پردازد. وکیل 24 ساعته مجموعه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را به صورت تلفنی و دقیق ارائه داده و در صورتی که در این فضا مورد اخاذی یا هر مشکلی دیگر قرار گرفته­اید و دنبال یک وکیل متخصص می گردید وکیل کلاب هاوس رایگان ۲۴ ساعته مجموعه وکیل تلفنی علاوه بر ارائه مشاوره رایگان حاضر به پذیرش پرونده شما و پیگیری آن در محاکم قضایی است.

آیا امکان بررسی آنلاین پرونده حقوقی در کلاب هاوس وجود دارد؟

معمولا وکلا پرونده­های حقوقی را به روش حضوری رسیدگی می­کنند روش کار به این صورت است که شما طرح شکایت می­کنید و جهت انتخاب وکیل نزد او می­روید و پرونده خود را به وی می­سپارید. وکیل پس از بررسی پرونده شما و ارائه راه کارهای لازم وکالت پرونده را به عهده خواهد گرفت. در وکیل تلفنی ارتباط با وکیل به صورت آنلاین و تلفنی می­باشد و در صورتی که شما بخواهید به صورت دقیق از وکیل مشاوره بگیرید می­توانید از صفحات پرونده خود عکس بگیرید و در فضای مجازی برای وکیل ارسال کنید وکیل پس از بررسی وکالت پرونده شما را بر عهده خواهد گرفت. روش کار وکیل کلاب هاوس هم همینگونه است اگر شما شکایتی دارید و تشکیل پرونده داده­اید باید پرونده خود را برای وکیل ارسال کنید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند. روش ارسال پرونده به صورت مجازی است وکیل کلاب هاوس مجموعه وکیل تلفنی پس از بررسی­های لازم وکالت شما را عهده­دار می­شود. چنانچه نیازمند راهنمایی بیشتر در رابطه با کلاب هاوس هستید وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی آماده پاسخ گویی به شما می­باشد.

 

مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای متخصص کلاب هاوس

روم حقوقی وکیل تلفنی در کلاب هاوس چیست؟

در زبان انگلیسی به اتاق روم گفته می­شود و معنی روم حقوقی وکیل همان دفتر کار وی می­باشد. زمانی که شما بخواهید یک وکیل را برای خود انتخاب کنید قطعا پس از طرح شکایت و تشکیل پرونده به صورت حضوری نزد او می­روید و پرونده خود را جهت بررسی به وی می سپارید اما در روش مجازی روش کاملا متفاوت است و شما در صورتی که نیازمند مشاوره حقوقی باشید به صورت آنلاین و تلفنی با وکیل ارتباط می­گیرید شاید برای عده­ای قابل باور نباشد که بعضی از وکلا مشاوره حقوقی را به صورت آنلاین و تلفنی با کیفیت بالا ارائه دهند، اما واقعیت امر این است که در صورتی که شما موسسه حقوقی را که جهت دریافت مشاوره درست انتخاب کنید از کیفیت مشاوره تلفنی و آنلاین آن شگفت­زده خواهید شد. وکیل کلاب هاوس مجموعه وکیل تلفنی دارای یک روم حقوقی در کلاب هاوس می­باشد و در صورتی که شما نیازمند مشاوره و کمک باشید به شما با کیفیت­ترین مشاوره­ها را ارائه خواهد داد و به شما کمک خواهد نمود. وکیل آنلاین مجموعه وکیل تلفنی یک وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته  است که در تمامی ساعات شبانه روز می­توانید با وی ارتباط بگیرید و مشاوره حقوقی در رابطه با کلاب هاوس دریافت کنید.

مزایای دریافت مشاوره حقوقی در کلاب هاوس وکیل تلفنی چیست؟

کلاب هاوس یک محیط جدید است و در ایام کرونا راه­اندازی شده است و متخصصین جهت بررسی بیشتر آن امکان جمع شدن دور هم را نداشتند پس قطعا محیط آن دارای خطرات بسیاری است که ممکن است افراد از روی ناآگاهی بدان گرفتار شوند. برای مثال ممکن است که شما با عده­ای در این محیط ارتباط صوتی بگیرید و در این جمع جملاتی را بگویید که صدایتان ضبط شود و بعدا از این صدای ضبط شده جهت ضربه زدن به شما استفاده گردد در این صورت چاره کار چیست؟ از آن جا که مجموعه وکیل تلفنی یک مجموعه مردمی است و می­خواهد از هر طریقی که شده به هم وطنان یاری برساند محیط کلاب هاوس را مورد بررسی قرار داده و خطرات آن را شناسایی نموده است تا در صورت گرفتار شدن فردی در آن بتواند راه کارهای حقوقی لازم را به فرد بیاموزد. مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل کلاب هاوس ما به شرح زیر است؛

 • ارائه مشاوره حقوقی در بالاترین کیفیت
 • انجام مشاوره به صورت رایگان( در اکثر مواقع)
 • پذیرش پرونده حقوقی شما با نازل­ترین قیمت

در صورتی که هزینه پرداخت مشاوره را ندارید با وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید.

 

هزینه دریافت مشاوره حقوقی در کلاب هاوس وکیل چقدر است؟

شما اگر سری به دادگاه­ها بزنید پر از پرونده­هایی است که اگر اصولی در آن دفاع صورت می­گرفت قطعا حقی از حق­دار ضایع نمیشد. شاید از خود بپرسید مگر  ممکن است که در دادگاه حقی از کسی ضایع شود در پاسخ باید گفت بله و این امر کاملا غیر عمد است چرا که قاضی پرونده به عنوان شخص صالح رسیدگی کننده از وضعیت شما و مشکل شما که خبر ندارد این شمایید که باید به صورت اصولی شکایت کنید و اصول دفاع از خود را بدانید اما حقوق و قانون دنیای پیچیده­ای دارد و باید یک فرد متخصص در آن به این مسائل رسیدگی کند کار وکلا همین است دفاع از حق مظلوم. اما اکثرا مشکل مالی و دستمزد بالای وکلا مانع از مراجعه افراد به آن­هاست اما مجموعه وکیل تلفنی این مشکل را در جنبه­های مختلف حل کرده است برای نمونه همین بخش کلاب هاوس اگر هزینه پرداخت مشاوره را ندارید اصلا نگران نباشید چرا که وکیل کلاب هاوس رایگان 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی به ارائه مشاوره حقوقی رایگان در تمامی ساعات شبانه روز به صورت آنلاین می­پردازد.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی