موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
  • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اسرار تجاری

مشاور حقوقی اسرار تجاری

ما در اینجا قصد داریم شما را در ابتدا با مفهوم اسرار تجاری و اهمیت آن در کسب و کارتان آشنا کنیم. سپس لزوم داشتن مشاوره حقوقی اسرار تجاری قبل از انعقاد قرارداد همچنین مزیت های داشتن مشاوره، مجازات نقض اسرار تجاری و در نهایت بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری را به شما معرفی کنیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اسرار تجاری چیست؟ و چه زمانی به مشاوره حقوقی اسرار تجاری احتیاج داریم ؟

ابتدا باید با مفهوم اسرار تجاری آشنا شویم سپس به این بپردازیم که موارد لزوم داشتن مشاوره حقوقی اسرار تجاری چیست.

 

اسرار تجاری چیست؟

هر کسب وکاری فرمول ها و قواعدی برای خود دارد که او را نسبت به کسب و کارهای دیگر متمایز می کند ، طبیعتاً تمایل ندارد رقبا از آن سر در بیاورند پس از آن مانند یک راز نگهداری می کند که در اصطلاح حقوقی به آن راز تجاری یا اسرار تجاری می گویند.

پس اگر در کسب و کار خود دارای اسرار تجاری هستید حتماً با یک وکیل مشاوره حقوقی اسرار تجاری داشته باشید تا راه های قانونی حفاظت از اسرار تجاری تان را به شما بیاموزد.

 

مشاوره حقوقی اسرار تجاری قبل از انعقاد قرارداد

شما قبل از انعقاد قرارداد همکاری با هر شخصی نیاز به یک مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید، زیرا مشاوره حقوقی اسرار تجاری به شما می اموزد که قرارداد را چگونه تنظیم کنید که با ورود شخص جدید به زنجیره کسب و کارتان بتوانید اسرار تجاری خود را حفظ کنید.

 

business secrets

مشاوره حقوقی اسرار تجاری

 

مشاوره حقوقی در خصوص اسرار تجاری چه مزایایی دارد؟

مشاوره حقوقی اسرار تجاری، به شما کمک می کند که مناسب ترین راه های قانونی را برای حفظ و نگهداری از اطلاعات تجاری خود را بدانید این یکی از دلایل مهمی است که دریافت مشاوره حقوقی اسرار تجاری را به یکی از بهترین گزینه ها برای دفاع از رازهای تجاری تبدیل می نماید.

 

مجازات نقض اسرار تجاری

در گذشته سرقت اسرار تجاری بسیار زیاد بود و روز به روز نیز افزایش میافت؛ به همین دلیل ملت های مختلف به فکر این بودند که چگونه از رازهای تجاری خود محافظت کنند . زیرا نبود امنیت کافی در کسب و کارها نه تنها به ضرر صاحبین مشاغل بود و ممکن بود با لو رفتن اسرار یک کسب و کار ، آن کسب و کار به طور کلی ورشکست شود و از بین برود بلکه مردم را نیز به مشاغل بی اعتماد می کرد و آن ها را از استخدام شدن در کسب و کارها فراری می داد همین مسائل باعث شد که اولین قانون حفاظت از رازهای تجاری را کشور چین پیشبینی کرده و نقض آن را جرم انگاشته و برای آن مجازات تعیین کرد.

امروزه در قانون کشور ایران نیز نقض اسرار تجاری جرم محسوب می شود و برای آن مجازات تعیین شده است.

 

مجازات نقض اسرار تجاری در قانون ایران 

طبق ماده 648 تعزیرات قانون مجازات اسلامی: اطباء و جراحان و ماماها و دارو فروشان و کلیه کسانی که به مناسبت شغل یا حرفه خود محرم اسرار می شوند هرگاه در غیر از موارد قانونی، اسرار مردم را افشا کنند به 3 ماه و 1 روز تا 1 سال حبس و یا به یک میلیون و پانصد هزار ریال تا شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شوند.

با توجه به نکات ذکر شده دقت کنید که حتما زمان انعقاد قرارداد از مشاوره حقوقی اسرار تجاری با یک وکیل متخصص جهت حفاظت از اسرار تجاری خود بهره مند شوید.

 

business advisor

مشاوره حقوقی بیزینس 

 

 

اسرار تجاری شامل چه مواردی می باشد؟ 

بدیهی است که اولین رکن اسرار تجاری این است که عمومی نباشد و عوام قابلیت دسترسی به آن را نداشته باشند حتما برای محافظان آن ( صاحب کسب و کار ) جنبه مالی داشته و سود اقتصادی داشته باشد و مهم تر از همه این که نگهداری و حفاظت از این اطلاعات به صورت قانونی و معقول باشد؛ برای این که همه ی اقدامات شما قانونی و اصولی باشد حتما از یک وکیل با تجربه برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری تماس بگیرید.

 

در صورت وجود هر گونه ابهام می توانید دکمه های مربوطه زیر را فشار دهید و مطالب موجود در آن را به رایگان مطالعه نمایید

 

ارتباط بین اسرار تجاری و قرارداد محرمانگی 

قرارداد محرمانگی معمولا بین دو نفر جهت همکاری بسته می شود و در این قرارداد ذکر می شود که اسرار یک کسب و کار نباید در دسترس کس دیگری قرار بگیرد و نقض این مورد طبق ماده 75 قانون تجارت الکترونیک: حبس از 6 ماه تا 2 سال و نیم و جزای نقدی معادل پنجاه میلیون ریال برای متخلف در پی دارد.

البته خوب است بدانید که همیشه قرارداد محرمانگی به صورت مجزا منعقد نمی شود و گاهاً نیز به صورت شروط ضمن عقد همراه قرارداد اصلی آورده می شود؛ در نتیجه اگر قصد همکاری با فرد جدیدی را دارید قبل از انعقاد قرارداد یک مشاوره حقوقی اسرار تجاری و مشاوره حقوقی قرارداد محرمانگی انجام دهید.

همچنین اگر در کسب و کارتان دچار مشکل شده اید و همکار شما از مفاد قرارداد محرمانگی سرپیچی کرده است و قصد مراجعه به مراجع قضایی را دارید به یک مشاور حقوقی جهت دریافت راهکار حقوقی اسرار تجاری مراجعه نمایید.

 

"به اشتراک گزاری اسرار تجاری به افراد نامطمئن و نادرست می تواند شما را به دردسر بزرگی بیاندازد که جبران آن به مراتب سخت خواهد بود؛ لذا بهتر است قبل از به اشتراک گذاری اسرار تجاری با شخص یا سازمان خاصی با یک وکیل متخصص در حوزه تجارت و کسب و کار تماس بگیرید و مشورت نمایید، برای اینکار می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس با وکیل تجارت و کسب کار منتقل گردید"

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی در زمینه اسرار تجاری 

اگر نیاز به مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید و به دنبال بهترین وکیل در خصوص مشاوره حقوقی اسرار تجاری هستید پیشنهاد ما به شما تیم حقوقی وکیل تل است؛ زیرا که مسئله حفاظت از اسرار تجاری، مسئله ای حیاتی است و رعایت نکردن موارد قانونی آن ممکن است موجب نابودی کسب و کار شما شود.

وکیل تل با مجرب ترین وکلا در زمینه تجاری در هر زمانی (به صورت 24 ساعته) آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

وکلای مجموعه وکیل تل، با داشتن صدها پرونده موفق در زمینه تجارت و کسب و کار بهترین انتخاب برای شماست.

 

business advisor

مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری

آیا دچار مشکل در اسرار تجاری خود شده اید و نیاز به مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید؟

آیا می خواهید مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی داشته باشید؟

اصلا نگران نباشید وکیل تل ، همراه شماست.

اگر امکان مراجعه حضوری به وکیل را ندارید و فوراً به مشاوره حقوقی اسرار تجاری نیازمندید این امکان با وکیل تل برای شما به سادگی فراهم است یا اگر نیاز به مشاوره حقوقی بیزینسی و مشاوره بیزینسی دارید بهترین انتخاب برای شما وکیل تل است.

وکیل تل، به صورت مشاوره حقوقی 24 ساعته و از طریق تلفن ثابت و همراه نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان آماده حل مشکلات حقوقی شماست.

وکیل تل، بهترین وکیل تلفنی در زمینه مشاوره تجاری با نازلترین قیمت ها و بهترین وکلا و مشاوران در زمینه مشاوره حقوقی تجاری با مشاوره حقوقی شبانه روزی شما را در مسیر احقاق و دفاع از حق و حقوقتان یاری خواهد کرد.

وکیل تل در سراسر ایران شعبه دارد و بهترین مشاوره حقوقی در تهران، بهترین مشاوره حقوقی در اصفهان ، بهترین مشاوره حقوقی در مشهد ، بهترین مشاوره حقوقی در البرز ، بهترین مشاوره حقوقی در کرج ، بهترین مشاوره حقوقی در شهرستانها و همچنین بهترین مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را در هر زمینه حقوقی به شما می دهد و بهترین راهکارهای حقوقی تلفنی را به صورت مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی به شما ارائه می کند که شما می توانید برای انجام هر یک از این موارد تنها دکمه زیر را فشار دهید تا اوضاء همانگونه که می خواهید پیش رود:

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی