موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اسرار تجاری

مشاور حقوقی اسرار تجاری

ما در اینجا قصد داریم شما را در ابتدا با مفهوم اسرار تجاری و اهمیت آن در کسب و کارتان آشنا کنیم. سپس لزوم داشتن مشاوره حقوقی اسرار تجاری قبل از انعقاد قرارداد همچنین مزیت های داشتن مشاوره، مجازات نقض اسرار تجاری و در نهایت بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری را به شما معرفی کنیم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اسرار تجاری چیست؟ و چه زمانی به مشاوره حقوقی اسرار تجاری احتیاج داریم ؟

ابتدا باید با مفهوم اسرار تجاری آشنا شویم سپس به این بپردازیم که موارد لزوم داشتن مشاوره حقوقی اسرار تجاری چیست.

 

اسرار تجاری چیست؟

هر کسب وکاری فرمول ها و قواعدی برای خود دارد که او را نسبت به کسب و کارهای دیگر متمایز می کند ، طبیعتاً تمایل ندارد رقبا از آن سر در بیاورند پس از آن مانند یک راز نگهداری می کند که در اصطلاح حقوقی به آن راز تجاری یا اسرار تجاری می گویند.

پس اگر در کسب و کار خود دارای اسرار تجاری هستید حتماً با یک وکیل مشاوره حقوقی اسرار تجاری داشته باشید تا راه های قانونی حفاظت از اسرار تجاری تان را به شما بیاموزد.

 

مشاوره حقوقی اسرار تجاری قبل از انعقاد قرارداد

شما قبل از انعقاد قرارداد همکاری با هر شخصی نیاز به یک مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید، زیرا مشاوره حقوقی اسرار تجاری به شما می اموزد که قرارداد را چگونه تنظیم کنید که با ورود شخص جدید به زنجیره کسب و کارتان بتوانید اسرار تجاری خود را حفظ کنید.

 

business secrets

مشاوره حقوقی اسرار تجاری

 

مشاوره حقوقی در خصوص اسرار تجاری چه مزایایی دارد؟

مشاوره حقوقی اسرار تجاری، به شما کمک می کند که مناسب ترین راه های قانونی را برای حفظ و نگهداری از اطلاعات تجاری خود را بدانید این یکی از دلایل مهمی است که دریافت مشاوره حقوقی اسرار تجاری را به یکی از بهترین گزینه ها برای دفاع از رازهای تجاری تبدیل می نماید.

 

مجازات نقض اسرار تجاری

در گذشته سرقت اسرار تجاری بسیار زیاد بود و روز به روز نیز افزایش میافت؛ به همین دلیل ملت های مختلف به فکر این بودند که چگونه از رازهای تجاری خود محافظت کنند . زیرا نبود امنیت کافی در کسب و کارها نه تنها به ضرر صاحبین مشاغل بود و ممکن بود با لو رفتن اسرار یک کسب و کار ، آن کسب و کار به طور کلی ورشکست شود و از بین برود بلکه مردم را نیز به مشاغل بی اعتماد می کرد و آن ها را از استخدام شدن در کسب و کارها فراری می داد همین مسائل باعث شد که اولین قانون حفاظت از رازهای تجاری را کشور چین پیشبینی کرده و نقض آن را جرم انگاشته و برای آن مجازات تعیین کرد.

امروزه در قانون کشور ایران نیز نقض اسرار تجاری جرم محسوب می شود و برای آن مجازات تعیین شده است.

 

مجازات نقض اسرار تجاری در قانون ایران 

طبق ماده 648 تعزیرات قانون مجازات اسلامی: اطباء و جراحان و ماماها و دارو فروشان و کلیه کسانی که به مناسبت شغل یا حرفه خود محرم اسرار می شوند هرگاه در غیر از موارد قانونی، اسرار مردم را افشا کنند به 3 ماه و 1 روز تا 1 سال حبس و یا به یک میلیون و پانصد هزار ریال تا شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شوند.

با توجه به نکات ذکر شده دقت کنید که حتما زمان انعقاد قرارداد از مشاوره حقوقی اسرار تجاری با یک وکیل متخصص جهت حفاظت از اسرار تجاری خود بهره مند شوید.

 

business advisor

مشاوره حقوقی بیزینس 

 

 

اسرار تجاری شامل چه مواردی می باشد؟ 

بدیهی است که اولین رکن اسرار تجاری این است که عمومی نباشد و عوام قابلیت دسترسی به آن را نداشته باشند حتما برای محافظان آن ( صاحب کسب و کار ) جنبه مالی داشته و سود اقتصادی داشته باشد و مهم تر از همه این که نگهداری و حفاظت از این اطلاعات به صورت قانونی و معقول باشد؛ برای این که همه ی اقدامات شما قانونی و اصولی باشد حتما از یک وکیل با تجربه برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری تماس بگیرید.

 

در صورت وجود هر گونه ابهام می توانید دکمه های مربوطه زیر را فشار دهید و مطالب موجود در آن را به رایگان مطالعه نمایید

 

ارتباط بین اسرار تجاری و قرارداد محرمانگی 

قرارداد محرمانگی معمولا بین دو نفر جهت همکاری بسته می شود و در این قرارداد ذکر می شود که اسرار یک کسب و کار نباید در دسترس کس دیگری قرار بگیرد و نقض این مورد طبق ماده 75 قانون تجارت الکترونیک: حبس از 6 ماه تا 2 سال و نیم و جزای نقدی معادل پنجاه میلیون ریال برای متخلف در پی دارد.

البته خوب است بدانید که همیشه قرارداد محرمانگی به صورت مجزا منعقد نمی شود و گاهاً نیز به صورت شروط ضمن عقد همراه قرارداد اصلی آورده می شود؛ در نتیجه اگر قصد همکاری با فرد جدیدی را دارید قبل از انعقاد قرارداد یک مشاوره حقوقی اسرار تجاری و مشاوره حقوقی قرارداد محرمانگی انجام دهید.

همچنین اگر در کسب و کارتان دچار مشکل شده اید و همکار شما از مفاد قرارداد محرمانگی سرپیچی کرده است و قصد مراجعه به مراجع قضایی را دارید به یک مشاور حقوقی جهت دریافت راهکار حقوقی اسرار تجاری مراجعه نمایید.

 

"به اشتراک گزاری اسرار تجاری به افراد نامطمئن و نادرست می تواند شما را به دردسر بزرگی بیاندازد که جبران آن به مراتب سخت خواهد بود؛ لذا بهتر است قبل از به اشتراک گذاری اسرار تجاری با شخص یا سازمان خاصی با یک وکیل متخصص در حوزه تجارت و کسب و کار تماس بگیرید و مشورت نمایید، برای اینکار می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس با وکیل تجارت و کسب کار منتقل گردید"

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی در زمینه اسرار تجاری 

اگر نیاز به مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید و به دنبال بهترین وکیل در خصوص مشاوره حقوقی اسرار تجاری هستید پیشنهاد ما به شما تیم حقوقی وکیل تل است؛ زیرا که مسئله حفاظت از اسرار تجاری، مسئله ای حیاتی است و رعایت نکردن موارد قانونی آن ممکن است موجب نابودی کسب و کار شما شود.

وکیل تل با مجرب ترین وکلا در زمینه تجاری در هر زمانی (به صورت 24 ساعته) آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

وکلای مجموعه وکیل تل، با داشتن صدها پرونده موفق در زمینه تجارت و کسب و کار بهترین انتخاب برای شماست.

 

business advisor

مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری

آیا دچار مشکل در اسرار تجاری خود شده اید و نیاز به مشاوره حقوقی اسرار تجاری دارید؟

آیا می خواهید مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی داشته باشید؟

اصلا نگران نباشید وکیل تل ، همراه شماست.

اگر امکان مراجعه حضوری به وکیل را ندارید و فوراً به مشاوره حقوقی اسرار تجاری نیازمندید این امکان با وکیل تل برای شما به سادگی فراهم است یا اگر نیاز به مشاوره حقوقی بیزینسی و مشاوره بیزینسی دارید بهترین انتخاب برای شما وکیل تل است.

وکیل تل، به صورت مشاوره حقوقی 24 ساعته و از طریق تلفن ثابت و همراه نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان آماده حل مشکلات حقوقی شماست.

وکیل تل، بهترین وکیل تلفنی در زمینه مشاوره تجاری با نازلترین قیمت ها و بهترین وکلا و مشاوران در زمینه مشاوره حقوقی تجاری با مشاوره حقوقی شبانه روزی شما را در مسیر احقاق و دفاع از حق و حقوقتان یاری خواهد کرد.

وکیل تل در سراسر ایران شعبه دارد و بهترین مشاوره حقوقی در تهران، بهترین مشاوره حقوقی در اصفهان ، بهترین مشاوره حقوقی در مشهد ، بهترین مشاوره حقوقی در البرز ، بهترین مشاوره حقوقی در کرج ، بهترین مشاوره حقوقی در شهرستانها و همچنین بهترین مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان را در هر زمینه حقوقی به شما می دهد و بهترین راهکارهای حقوقی تلفنی را به صورت مشاوره حقوقی 24 ساعته و شبانه روزی به شما ارائه می کند که شما می توانید برای انجام هر یک از این موارد تنها دکمه زیر را فشار دهید تا اوضاء همانگونه که می خواهید پیش رود:

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام، بدیهی است که اولین رکن اسرار تجاری این است که عمومی نباشد و عوام قابلیت دسترسی به آن را نداشته باشند حتما برای محافظان آن ( صاحب کسب و کار ) جنبه مالی داشته و سود اقتصادی داشته باشد و مهم تر از همه این که نگهداری و حفاظت از این اطلاعات به صورت قانونی و معقول باشد؛ برای این که همه ی اقدامات شما قانونی و اصولی باشد حتما از یک وکیل با تجربه برای مشاوره حقوقی اسرار تجاری تماس بگیرید.
سلام خسته نباشید . اخیرا یکی از دوستان بنده در صدد راه اندازی یک شرکت بود و نیاز شدید به مشاوره داشت که بنده موسسه خوب شما را معرفی کردم که خوشبختانه امورات ایشان به خوبی و به طور کامل انجام شد . ممنون از زحمات شبانه روزی شما عزیزان و انتشار مطالب مفید و متنوع و متعدد . خسته نباشید .
با سلام و احترام؛ حفظ اسرار همواره جزو مهمترین اولویت های هر فردی خواه حقیقی و خواه حقوقی می باشد. هر خانواده ای در درون خود اسراری دارد که گاه افشای آن می تواند منجر به از هم پاشیدن کل خانواده گردد و تمامی افراد خانواده نیز می دانند که برای حفظ اسرار خانوادگی باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند و این مساله مانند قانون نانوشته ای در میان تمام اعضای خانواده جاری و ساری است. اگر یک شرکت حقوقی را به مثابه یک خانواده در نظر بگیریم در می یابیم که در میان ایشان نیز اسراری وجود دارد که افشای آن می تواند به از هم پاشیدگی کل شرکت منجر شود . در چنین حالتی باید مجازات هایی را مطرح نمود تا شخص خاطی تنبیه شده و درس عبرتی برای سایرین گردد ، این مجازات هم می تواند به صورت عمومی بوده و با استناد به قوانینی که اشخاص بازگو کننده اسرار را مجرم دانسته و با آن برخورد می نمایند تنبیه کرده و هم می تواند به صورت خصوصی بوده و در درون شرکت عواقب سختی را برای مرتکبین چنین اعمالی در نظر گرفت تا چنین اعمالی از سوی دیگران تکرار نگردد. البته این که مقررات داخلی هر شرکت تا چه میزان اعتبار دارد و آیا شخص مرتکب به هر دو مجازات مندرج در آیین نامه داخلی شرکت و مجازات عمومی جرم محکوم خواهد شد یا تبعات افشای اسرار تا چه میزان گریبان مرتکب را خواهد گرفت و مواردی از این دست را باید با استفاده از همکاران با تجربه و کارآمد موسسه وکیل تلفنی پیگری نموده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.
سلام همواره استفاده از مشاوره های حقوقدانان و وکلای متخصص به افراد جامعه توصیه میشود تا هم در مسیر قانونی حرکت کرده و هم بازدهی خود را بالا ببرند.مووسسه وکیل تلفنی دارای زبده ترین وکلای متخصص از سراسر کشور می باشد
با سلام طبق ماده ۶۴۸ تعزیرات قانون مجازات اسلامی: اطباء و جراحان و ماماها و دارو فروشان و کلیه کسانی که به مناسبت شغل یا حرفه خود محرم اسرار می شوند هرگاه در غیر از موارد قانونی، اسرار مردم را افشا کنند به ۳ ماه و ۱ روز تا ۱ سال حبس و یا به یک میلیون و پانصد هزار ریال تا شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شوند. با توجه به نکات ذکر شده دقت کنید که حتما زمان انعقاد قرارداد از مشاوره حقوقی اسرار تجاری با یک وکیل متخصص جهت حفاظت از اسرار تجاری خود بهره مند شوید.
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام و ادب اسرار تجاری چیست؟ هر کسب وکاری فرمول ها و قواعدی برای خود دارد که او را نسبت به کسب و کارهای دیگر متمایز می کند ، طبیعتاً تمایل ندارد رقبا از آن سر در بیاورند پس از آن مانند یک راز نگهداری می کند که در اصطلاح حقوقی به آن راز تجاری یا اسرار تجاری می گویند. پس اگر در کسب و کار خود دارای اسرار تجاری هستید حتماً با یک وکیل مشاوره حقوقی اسرار تجاری داشته باشید تا راه های قانونی حفاظت از اسرار تجاری تان را به شما بیاموزد

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی