موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به شرکت های تولیدی

مشاوره حقوقی به شرکت­ های تولیدی

مشاوره حقوقی به شرکت­ های تولیدی، یکی از انواع مشاوره ­های حقوقی است که توسط مجموعه وکیل تلفنی ارائه می ­گردد؛ این مشاوره با توجه به موضوع شرکت ­ها، مسائل و چالش­ های قانونی مربوطه آن، بسیار حائز اهمیت است؛ با ما همراه باشید تا نحوه ارائه این نوع مشاوره و عوامل دست اندرکار در آن را بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل درخصوص مشکلات حقوقی رایج در شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"از آنجا که شرکت ها در دنیای تجارت به عنوان یک شخصیت مستقل محسوب می گردند، همانند سایر شخصیت های موجود در دنیای تجارت با مشکلات حقوقی دست و پنجه نرم می کنند؛ در این کارزار حقوقی، یکی از رایج ترین دلایل موفقیت شرکت ها، حمایت یک وکیل خبره و مجرب از ایشان است؛ فلذا اگر شما هم به یک وکیل آنلاین تولیدی با عملکردی تضمینی نیاز دارید، تصویرک زیر را لمس نمایید تا اولین تماس های خود را با ایشان برقرار نمایید"

 

 

ویژگی و وظایف یک مشاور حقوقی حرفه ­ای شرکت ها چیست؟

 

responsibilities of a great council

اورژانس حقوقی شرکت های تولیدی 24 ساعته

 

مهم­ترین نکته، برخورداری از تخصص، تحصیلات علمی و تجربه وافر در فهم مشکلات حقوقی شرکت های تولیدی است.

شخصی که به شرکت ­های تولیدی، مشاوره حقوقی ارائه می­ نماید بایستی دارای مدارک تحصیلی حقوقی، تخصص، تجربه و کار آزمودگی در مسائل حقوقی و چالش­  های شرکت­ ها باشد.

هم­چنین، زمان ­بندی لازم را رعایت نموده و جهت ارائه راهکارهای حقوقی و مشاوره حقوقی سریع و به موقع، اقدامات حقوقی لازم را تحلیل و شرح نماید تا ضمن حفظ منافع حداکثری، از ورود زیان و تضییع حقوق شرکت به طرز چشمگیری پیشگیری نموده یا به طرز قابل توجهی آن را کاهش دهد.

مجموعه وکیل تلفنی با فراهم نمودن امکان مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره با وکیل تلفنی، به صورت فوری و 24 ساعته، آماده ارائه راهکارهای حقوقی آنلاین، تلفنی و پاسخگوی سوالات حقوقی است.

از کوچک ترین وظایف یک وکیل شرکت تولیدی: ارائه مشاوره­ های حقوقی ویژه به مدیران و سایر کارکنان مربوطه، تحلیل و مشاوره در خصوص امور تجاری، حقوق، قوانین، آیین­­نامه ­ها و تغییرات متداولِ آن­، می­ باشد.

 

شرح وظایف وکیل شرکت چیست؟

 

description of lawyer responsibilities

وکیل آنلاین شرکت تولیدی 24 ساعته

 

نکته مهم، تفاوت اساسی وکیل با شخصی است که صرفاً مشاور حقوقی است؛ زیرا وکیل با کسب عنوان وکالت، امکان شرکت در دادرسی­ ها و دادگاه ­ها از جانب موکل خود را به طور کامل داراست و می ­تواند مستقیماً از جانب موکل اقدام کند؛ لیکن مشاور حقوقی به سِمت نمایندگی در دادگاه حضور می­ یابد و امکان جمع­  آوری، دریافت و ارائه مدارک و تشکیل پرونده را خواهد داشت.

 

وظایف وکیل شرکت با توجه به خصوصی یا غیر خصوصی بودن آن شرکت، می­تواند متفاوت باشد؛ از وظایف وکیل شرکت می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. زمان­بندی منظم او در سازماندهی امور حقوقی و تنظیم متون قراردادی.

 2. نظارت بر اجرای قراردادها.

 3.  کسب و به روز رسانی اطلاعات در امور حقوقی و فعالیت­ های شرکت.

 4. انجام مذاکرات حقوقی-تجاری.

 5. انجام اقدامات و پیگیری ­های لازم در صورت بروز مسائل قضائی و طرح دعاوی.

 6. شرکت در جلسات دادرسی.

 7. رعایت زمان و سر رسید های فعالیت­ های حقوقی شرکت.

 8. هم­چنین ارائه مشاوره ­های لازم به تمامی نیرو های انسانی شرکت و ... .

 9. موسسه حقوقی ما، مشاوره حقوقی به شرکت­ های تولیدی را به صورت فوری و شبانه ­روزی در موارد فوق ­الذکر ارائه می­ نماید.

 

چگونه مسایل حقوقی شرکت خود را حل کنیم؟

 

solve of production company problems

حل فوری مشکلات حقوقی انواع شرکت ها به صورت تضمینی و 24 ساعته

 

اولین مورد، دریافت مشاوره حقوقی به شرکت­ های تولیدی از مشاوران حقوقی و وکلای حقوقی کاردان است. برخورداری از وکلا و مشاوران حقوقی مسلط و کارآزموده که به تمامی مسائل حقوقی شرکت و امور تجاری آن، آگاهی و اِشراف لازمه را داشته باشند؛ یقینا در حل موثر چالش­ ها و مسائل حقوقی شرکت موثر می­ باشد.

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی ضمن برخورداریِ بیش از 1000 وکیل دادگستری از میان خبره ­ترین و زبده­ ترین وکلای خانم و آقای متخصص و مجرب کشور، با ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ­ای در تمامی زمینه ­های حقوقی، به صورت تلفنی، آنلاین، فوری و شبانه­ روزی، به طور ویژه آماده ارائه راهکار های حقوقی، مشاوره ­های 24 ساعته و تمام وقت می ­باشد.

به طرق مذکور می­ توان، با مجموعه وکیل تلفنی در هر زمان و هر مکان که ضرورت بیابد، مشورت حقوقی آنلاین یا مکالمه تلفنی با وکیل متخصص جهت اخذ مشاوره حقوقی به شرکت­ های تولیدی داشت.