موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، از موضوعات حائز اهمیت حقوقی است که عدم توجه به آن، دربردارنده عواقب حقوقی و وارد آمدن لطمات جبران­ ناپذیری به اعتبار مالی_تجاری شخصیت ­های حقیقی و حقوقی می­ باشد؛ متأسفانه در سال های اخیر 1399-1400 شاهد رشد چشمگیر قیمت ها بوده ایم و همین امر موجب شده است تا عده ای با سوء استفاده از علامت های استاندارد، اقدام به تولید یا تهیه اجناس تقلبی نموده و با درج نشان های غیر استاندارد بر روی محصولات بی کیفیت، تصمیم به کسب درآمد ناسالم می گیرند؛ گرچه این روش بسیار پولساز می باشد، اما به دور از هرگونه اخلاقیات بوده و خوشبختانه مجازات های سنگینی نیز برای آن لحاظ شده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مبحث بپردازیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص یکی از جرایم سایبری رایج در کشور

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

علائم استاندارد و کاربردهای آن

 

standard marking and usages

شناسایی استاندارد محصولات مختلف به صورت آنلاین و تلفنی

 

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، منجر به بروز پیامدهای جبران­ ناپذیری می­ گردد؛ بنابراین آگاهی از علائم استاندارد و کاربردهای آن ضرورت می ­یابد.

استاندارد به معنای قاعده و قانونی است که بر مبنای آن بتوان میزان تناسب با اصل قاعده را سنجید؛ برای مثال اگر بخواهیم شرایط استاندارد محصولی را بررسی نماییم، چنانچه محصول، واجد ویژگی ­های تعریف شده در قاعده باشد؛ نتیجتاً واجد استاندارد نیز می ­باشد.

هدف از استاندارد، تعیین کیفیت محصول و اعلام مطابقت آن با معیارهای مربوطه و اطمینان بخشی از مرغوبیت کالا یا خدمات، به مصرف­ کنندگان است.

استانداردها، مطابق قوانین، شامل استاندارد بین ­المللی، کشوری، منطقه­ ای و شرکتی هستند.

 

نکته: به اختصارمی توان گفت که چنانچه ویژگی کیفی در تولید محصول یا خدماتی، مطابق ویژگی­ های تعیین شده توسط سازمان­ استاندارد مدنظر باشد؛ محصول یا خدمات مذکور، علامت استاندارد کسب می  نماید.

 

استفاده غیر مجاز از نام و علائم استانداردهای ملی و بین ­المللی

سازمان­ های صدور مجوز استاندارد، در سطح ملی و بین­ المللی پیش­بینی شده ­اند؛ فلذا استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، در هر حالتی تخلف بوده و پیگرد قانونی دارد.

کسب استاندارد محصول یا خدمات، مزایایی برای تولیدکنندگان و مصرف­ کنندگان دارد و جعل یا استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، (در سطح ملی و بین­ المللی)، به معنای ورود لطمه به مزایای مذکور و تضییع حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد منجر به:

 1. افزایش ضایعات و محصولات بی­ کیفیت.

 

 1. تضییع وقت و انرژی و حقوق نیروی انسانی.

 

 1. زایل شدن منابع اولیه تولید محصول یا خدمات.

 

 1. کاهش بازرگانی ملی و بین ­المللی.

 

 1. کاهش اطمینان مصرف­ کنندگان نسبت به محصول و تولیدکنندگان و ... می ­گردد.

 

نکته: جهت جلوگیری از امور مذکور، حمایت از تولید و تجارت و حفظ حقوق مصرف­ کنندگان، دریافت مشاوره حقوقی علامت استاندارد از مجموعه وکیل تلفنی، بالاخص مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل متخصص مجوزها و وکیل متخصص به علائم استاندارد، اکیداً توصیه می ­گردد.

 

جعل و استفاده غیر مجاز علامت تجاری

 

illegal usage of Standard marking

وکیل جعل علائم آنلاین و تضمینی 24 ساعته

 

مطابق ماده 529 ق.م.ا بیان می دارد که:

 • هر کس مهر یا منگنه یا علامت یکی از شرکت­ های غیر دولتی، که مطابق قانون تشکیل شده است یا یکی از تجارت خانه‌ها را جعل کند یا با‌ علم به جعل، استعمال نماید؛ علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از سه ماه تا دو سال محکوم می ­گردد؛ موضوع این ماده، هرگونه جعل و استفاده غیر مجاز از علائم تجاری است.

 

هم­چنین ماده 530 ق.م.ا به این نکته اشاره نموده است: 

 • هرکس مهر یا تمبر یا علامت ادارات یا شرکت ‌ها یا تجارتخانه‌های مذکور در مواد قبل را، بدون مجوز بدست ‌آورد و به طریقی که به‌ حقوق و منافع آن­ها ضرر وارد آورد، استعمال کند یا سبب استعمال آن گردد؛ علاوه بر جبران خسارت وارده، به دو ماه تا دو سال حبس محکوم می­ گردد.

 

جمع بندی دو ماده فوق: استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، از این قاعده مستثنا نبوده و مواد 529 و 530 ق.م.ا را شامل می­ شود؛ برخورد با متخلفان، تحت دو عنوان ذیل بررسی می­ گردد.

 

مجازات جعل در اسناد و نوشته­ ها

مطابق ماده 523 ق.م.ا، جعل در اسناد و نوشته ­ها، هرگونه مهرسازی، خراشیدن، قلم بردن، الحاق، محو، سیاه نمودن، تغییر تاریخ و ... را شامل می­ گردد.

بنابراین موارد مذکور، در جعل علائم استاندارد و مدارک تجاری یا استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد نیز مصداق دارد.

مطابق قوانین مذکور و مواد 525 تا 535 ق.م.ا که صراحتاً به موضوع جعل در اسناد و نوشته ­ها و علائم ادارات و... پرداخته است؛ مجازات متخلفان، حسبِ شرایطِ مواد مطروحه، از حداقل 6 ماه تا 3 سال، در برخی موارد از یک تا سه سال و یا جزای نقدی می­ باشد.

استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد، توامان سبب تضییع حقوق مصرف­ کنندگان و تولیدکنندگان می­ گردد و آسیب­ های جدی در روند تولید (ملی_بین­ المللی) خواهد داشت.

بدین جهت، مجموعه وکیل تلفنی با ارائه خدمات مشاوره ­ای توسط وکیل جعل علامت استاندارد، در راستای کاهش و حذف استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد و اجرای موازین حقوقی_قانونی اهتمام می­ ورزد.

 

مجازات عدم رعایت استاندارد

 

trial for illegal usage of Brandings

محاسبه مجازات عدم رعایت استاندارد به صورت 24 ساعته

 

جهت اعطای استاندارد به محصولات و خدمات، سازمان­ هایی ملی و بین ­المللی، اختصاص یافته ­اند.

در ایران، سازمان ملی استاندارد، وظیفه تدوین قوانین استاندارد، اجرایی نمودن آن، نظارت مستمر بر اجرای صحیح قوانین و استانداردهای کیفی معین خود و نظارت بر کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی را بر عهده دارد.

با توجه به موارد فوق عدم رعایت استانداردهای مدنظر سازمان، به منزله ضربه به بدنه کیفی تولید ملی و دیگر موارد فوق­ الذکر است. استفاده بدون مجوز از علائم استاندارد و عدم رعایت استانداردها، سبب مجازاتِ متخلفان می­ گردد.

 

قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، (مواد 40 تا 53)، به تعریف جرم مزبور و مجازات آن (حسب شرایط) پرداخته که این موارد به شرح زیر اند: 

 • "مجازات­ها، شامل حداقل حبس تعزیری درجه 5-7، یا حداقل جزای نقدی درجه 2-5 یا به تشخیص دادگاه، اِعمال هر دو مجازات حبس و جزای نقدی می­ باشد"

نکته: جرائم مذکور، در زمره جرائم عمومی و غیر قابل گذشت بوده و مطابق ماده 14 قانون مزبور، کالاهای وارداتی را نیز شامل می­ گردد.

 

چگونه در ایران علامت استاندارد بگیریم

علامت های استاندارد مختلفی در ایران موجود است که با توجه به انواع ها، روش های کسب مختلفی نیز دارند؛ به عنوان مثال به موارد زیر توجه نمایید ...

 • علامت استاندارد اجباری: برخی تولیدکنندگان موظف هستند، محصول خود را در مراحل تولید و عرضه، کاملا با استانداردهای ملی انطباق دهند تا علامت استاندارد را کسب نمایند.

 • علامت استاندارد تشویقی: شامل محصولاتِ خارج از استاندارد اجباری می­شود که تولیدکنندگان آن، با رعایت استانداردهای ملی، علامت استاندارد تشویقی را کسب نمایند.

 

جهت اخذ علامت استاندارد، ارائه مدارک تولید محصول، مدارک هویتی تولیدکننده، مجوز تولید، مدارک علامت تجاری ثبت شده، معرفی کارشناس کنترل کیفی، برخورداری از واحد کنترل کیفی و دریافت ایران کد ضرورت دارد.

در روش آنلاین، ورود به سامانه درخواست پروانه استاندارد، وارد نمودن اطلاعات واحد تولیدی یا خدماتی، بارگذاری مدارک و تایید کارشناس استاندارد، ضروری است.

سپس کارشناس استاندارد، حضوراً جهت بررسی انطباق محصول با ضوابط، به واحد تولیدی مراجعه می­ نماید؛ در صورت انطباق، علامت استاندارد صادر می ­شود.

مجموعه وکیل تلفنی با ارائه مشاوره آنلاین علامت استاندارد، مشاوره حقوقی لازم را ارائه می ­نماید.

 

concept of misuse of standard markings

اخذ آنلاین استاندارد های ملزوم به فعالیت به صورت 24 ساعته

 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی جعل

پولشویی و راه های مبارزه با آن

مشاوره حقوقی افترا و نسبت دروغ

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

مجازات استفاده از مهر نظامی جعلی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

هرگونه استفاده غیر مجاز از علامت استاندارد موجب مجازات و وفق قانون به حداکثر 2 سال حبس محکوم می شود. در صورت بروز چنی اتفاقی طرف می تواند به جرم جعل از استفاده کننده شکایت نموده و تقاضای مجازات نامبرده را خواست. استاندارد باعث افزایش رضایت مشتری در کیفیت یک محصول نهایی برای مصرف کننده است و اگر چنین علامتی بر روی کالایی باشد مردم با خیال راحت نسبت به تهیه ان محصول اقدام و اقتصاد داخلی رونق می گیرد و باعث کاهش امار بیکاری می گردد. بعنوان مثال علامت استاندارد در یک بخاری باعث می شود که تست های مخصوص انجام شده و از بروز خفگی در منازل یا جاهای سرپوشیده جلوگیری به عمل اید. به نظر می رسد که کسانی که با استفاده غیر مجاز از این علامت محصولی را بفروش می رسانند باید به اشد مجازات رساند
سلام من به دلیل شرایط کاریم با وکلای زیادی سر و کار داشتم وجه تمایزتون دقت در پاسخگویی و اشراف کامل به مسائل و امید دادن و وقت گذاشتن در تفهیم مشکلات و راه حل خیلی ممنون از وبسایت خیلی خوبتون عالی هستش امیدوارم اپلیکیشن موبایلی هم تهیه بفرمایید و ما بتونیم راحت تر و ساده تر دسترسی داشته باشیم ❤❤❤
ضمن‌ عرض سلام و ادب خدمت همه‌همکاران گرامی،به استحضار کاربران محترم میرساند با توجه به حجم پرونده های کیفری و حقوقی مطروحه در مراجع قضایی نیاز مبرم افراد جهت آشنایی با قوانین حاکم جهت کسب موفقیت در دعاوی احتمالی بیش از پیش بوده لذا با کسب مشاوره و همراهی وکیل کاردان ومتخصص ضمن سرعت بخشی به روند پرونده احتمال موفقیت در طرح دعوا ویا دفاع در قبال آن را بالا خواهید برد،وکیل تلفنی با‌همکاری وکلای خبره و کاربلد با افتخار آماده ارائه خدمات حقوقی به کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام. طبق یک نظرسنجی که از افراد مشخصی شده بود قبل از اخذ مشاوره حقوقی تلفنی اکثر اشخاص نظرشان بر این بود که نمیتوان به طور دقیق با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل را برطرف نمود . حال همین افراد موضوعاتشان را در قالب مشاوره حقوقی تلفنی عنوان نمودند و جالب اینجاست که تمامشان بعد از اینکه مشاوره تلفنی خدمتشان ارائه شد نظرشان تغییر کرد و به این نتیجه رسیدند که در قالب مشاوره حقوقی تلفنی هم میتوان مشاوره دقیقی ارائه داد. چراکه موسسه وکیل تلفنی این امکان رو فراهم کرده که کاربران میتوانند تمام مدارکشان را از طریق سایت و یا واتساپ وکیل مستقیما ارسال نمایند و وکیل بررسی کند و پس از بررسی مجدد خدمتشان مشاوره ارائه نماید. و کاربران خودشان کاملا واقف شدند که مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین در جامعه امروزی از ضروریات هست و حتی از مشاوره حضوری نیز کارسازتر است.
از آنجایی که تولید محصولات مختلف در کشور ایران گسترش یافته است و بعضا یک محصول توسط افراد متعددی تولید می شود لذا اخذ استاندارد و نیز کسب علامت تجاری از راه های شناخت شرکت های سازنده می باشد بنابراین اگر شرکتی اقدام به استفاده از علامت دیگری کند و یا استاندارد مورد نظر را دریافت نکرده باشد یا به صورت غیرمجاز دریافت کرده باشد با تکجه به جرم انگاری قابل مجازات می باشد بنابراین افرادی که در زمینه تولید محصولات مختلف فعالیت می کنند باید این امر را مدنظر قرار بدهند در خصوص جعل علائم تجاری به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ وکیل تلفنی در خدمت کاربران هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
سلام وقت بخیر در شرایط کرونا که رفت و آمد محدود و مشکل شده بود با وکیل تلفنی آشنا شدم و برای پیگیری امور مربوط به پرونده ام دیگر نیازی به رفت و آمدهای غیرضرور به دفتر وکیل پیدا نکردم. در هر ساعتی از روز به راحتی تقاضای مشاوره دادم و در تایمی بسیار کوتاه مشاور متخصص در زمینه پرونده ام با من‌تماس گرفت. تمام همکاران شما بسیار با حوصله و خوش اخلاق و حرفه ای هستند و از این بابت از شما متشکرم
سلام وقت بخیر . بخش قابل توجهی از کالاها که نشان استاندارد بر روی آن‌ها جعل شده با کمی دقت به نحوه توزیع و درج مشخصات تولید و آدرس و همچنین ویژگی‌های ظاهری و کیفی قابل شناسایی هستند، همچنین با ارسال کد 10 رقمی درج شده ذیل نشان استاندارد به سامانه پیامکی 10001517 می توان از صحت علامت استاندارد اطمینان حاصل کرد.
استفاده از هر وسیله ی تقلبی در قانون جرم محسوب میشود و حتما مجازات دارد چون با تولید این وسایل بی کیفیت و استفاده از مهر استاندارد تقلبی با جان ومال مردم بازی می کنند وبرای اینکه از میزان مجازات این کار آگاه شویم به یک مشاور حقوقی نیاز داریم تا راهنمایی کند و بهترین راه تماس با وکلای سایت وکیل تلفنی هست که به صورت شبانه روزی در امداد رسانی به هموطنان خود حاضر هستند وبا هزینه ی کمتر به صورت فوری در دسترس هستند.
برای اینکه از سلامت خوراکی یا هر وسیله ی دیگری اطمینان حاصل کنید ابتدا به علامت استاندارد آن توجه می کنید بعد اقدام به خرید یا مصرف می کنید اگر از استاندارد تقلبی استفاده شده باشد خریده باشید حتما دچار آسیب خواهید یا از لحاظ جسمی یا اینکه اگر وسیله باشد زود از بین خواهد رفت چون متاسفانه یک سری افراد سود جو با تولید وسایل تقلبی اقدام به زدن مهر استاندارد تقلبی می کنند اگر به این موارد برخورد کردید حتما باید در دادگاه شکایت کنید تا پیگیری شود وبرای اینکار می توانید از وکلای سایت وکیل تلفنی یاری بگیرید با هزینه ی کم وفوری
با سلام خدمت کاربران محترم.در خصوص هر گونه سوال و ابهام در خصوص پرونده خود ابتدا مشاوره با اشخاص مجرب این امر مثل وکلا و مشاوران دادگستری را فراموش نکنید و و با توجه به پیچیدگی های امورات حقوقی و کیفری و اینکه افراد عادی جامعه قادر به انجام تخصصی این امورات به تنهایی نیستند قبل از اینکه حق و حقوق افراد جامعه تضییع شود و یا حکمی قطعی یا قراری قطعی شود و کار خیلی خیلی سخت شود باید این امور را با مشاوره گرفتن از اهل فن به جلو برد.موفق و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی