موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل واتساپی

وکیل واتساپی

امروزه برنامه واتساپ به دلیل فیلتر شدن تلگرام به یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است؛ با توسعه فضای مجازی، کمک گرفتن از وکیل واتساپی و دریافت مشاوره حقوقی از طریق آن در بین مردم رواج پیدا کرده است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل واتساپی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مزایای وکیل واتساپی

 • جلوگیری از اتلاف وقت: افراد ممکن است در طول روز به صورت ناگهانی با مسائل و مشکلات حقوقی مواجه شوند؛ رسیدگی به این مسئله به همراه مشغله روزانه ای که دارند نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی دارد؛ از این رو مشاوره حقوقی در واتساپ روی کار آمد.

 • کاهش هزینه های اضافی: ارتباط با وکیل متخصص در واتساپ به افراد این امکان را می دهد که بدون صرف هزینه در رفت و آمد و سایر هزینه های اضافی دیگر بتوانند به سادگی در هر مکانی با وکیل ارتباط برقرار کند.

 • امکان پرسیدن سوالات حقوقی و کیفری در هر زمانی: در صورت مواجه با مشکلات حقوقی، وکیل شبانه روزی در واتساپ به افراد این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی از طریق واتساپ وکیل با او ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

 

مفهوم وکیل واتساپی چیست؟

 

lawyer in whatsapp

بهترین وکلا در زمینه های مختلف در واتساپ

 

وکیل کسی است که با گرفتن وکالت از شخص حقوقی و یا حقیقی، برای حل مشکلات حقوقی مامور می شود.

همانطور که گفته شد امروزه بسیاری از وکلا برای تسهیل ارتباط با موکل خود و همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت در رسیدگی به امور و مشکلات، این امکان را به موکلین خود می دهند که از طریق واتساپ وکیل، با آنها ارتباط برقرار کنند.

از مزیت های یک وکیل آنلاین می توان به ارتباط با او از طریق واتساپ به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکلای مجرب و آگاه ما در زمینه مشکلات حقوقی به صورت آنلاین؛ به عنوان مثال: از طریق واتساپ وکیل های متخصص برای گرفتن راه حل ارتباط برقرار کنید.

 

آیا می شود به صورت آنلاین با وکیل واتساپی مشاوره حقوقی گرفت؟

 

 

از آنجایی که وکلا نسبت به بقیه افراد آشنایی بیشتری با قوانین و تجربه بیشتری در زمینه حقوقی دارند بهترین مشاوران حقوقی نیز هستند.

تنها تفاوت وکلا با مشاوران حقوقی این است که وکلا در دادگاه حق دفاع از موکل خود را دارند و می توانند به امور حقوقی با گرفتن وکالت از موکل برای حل مشکل او رسیدگی کنند.

چه به صورت آنلاین و یا چه به صورت حضوری وظیفه وکیل گوش دادن به توضیحات مراجعه کننده، بررسی مدارک و ارائه دادن راه حل یا پیگیری شخصی پرونده شخص می باشد.

می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کنید و سوالات حقوقی خود را در هر زمان و مکانی بپرسید و در کمترین زمان ممکن پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

 

وکیل واتساپی در چه مواردی با واتساپ مشاوره حقوقی می دهد؟

 

best lawyers of whats app

مشاوره حقوقی 24 ساعته در واتساپ

 

افراد برای حل مشکلاتشان در هر زمینه ای به یک فرد آگاه و با تجربه در آن زمینه نیاز دارند؛ همانطور که گفته شد وکلا بهترین مشاوران در زمینه انواع مشکلات حقوقی هستند که علاوه بر ارائه راه حل می توانند در طی مراحل حقوقی به افراد کمک کنند.

 

وکلا می توانند در انواع مسائل حقوقی به افراد به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین به افراد مشاوره بدهند؛ که عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی ملکی: که این دسته مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به موضوع املاک مربوط می شوند؛ مسائلی مانند: شکایات مربوط به الزام تنظیم سند رسمی می باشند.

 • مشاوره حقوقی انحصار وراثت: بدین صورت که بعد از فوت شخص معلوم می شود که چه کسانی از ایشان ارث می برند.

 • مشاوره حقوقی کیفری: شکایت کیفری یعنی شکایت از شخصی که مرتکب جرمی شده است؛ با اینکه نوشتن شکایت نامه نیاز به فرم خاصی ندارد و خود افراد هم می توانند آن را بنویسند اما بهتر است که با کمک گرفتن از یک وکیل، شکایت نامه با نظم بیشتر و به صورت خوانا نوشته شود.

 • مشاوره حقوقی وصول مطالبات: وکیل آگاه و مجرب در زمینه وصول مطالبات می تواند برای وصول انواع چک و سفته اقدام کند و حتی در وصول کردن چک های بی محل به افراد کمک کند، تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی از اولین تیم های ایران در خصوص دریافت مطالبات می باشد که به صورت شبانه روزی فعالیت می نماید.

 • و هزار نوع مشاوره حقوقی با هزار وکیل متخصص در زمینه های مختلف.

 

وکیل واتساپی به ایرانیان مقیم خارج هم مشاوره حقوقی می دهد؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند با نوشتن وکالت نامه و با فرستادن آن از طریق پست و یا ایمیل (در صورتی که بار مالی نداشته باشد) انجام امور حقوقی خود در ایران را به وکیل خود بسپارند.

توجه داشته باشید که تمام قسمت های وکالت نامه اعم از مشخصات وکیل، مورد وکالت و حدود اختیارات وکیل توسط موکل قابل ویرایش است؛ همچنین مسئولیت تمام مفاد وکالت نامه به عهده موکل می باشد؛ اما اگر وکالتنامه بار مالی داشته باشد یعنی اجازه انجام امور مالی به وکیل داده شده باشد لازم به مراجعه حضوری است.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکلای مجرب و آگاه ما در هر زمان و مکانی ارتباط برقرار کنید و پاسخ انواع سوالات حقوقی خود را دریافت کنید.

 

از کجا باید وکیل واتساپی را پیدا کنم؟

 

lawyers in whatsapp

مشاوره حقوقی 24 ساعته از طریق واتساپ

 

همانطور که گفته شد امروزه بسیاری از وکلا اکثرا ارتباط خود را با موکلین به صورت آنلاین برقرار می کنند؛ در مرحله اول شما باید دنبال یک وکیل آگاه و مجرب بگردید؛ از ویژگی های وکیل خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. توانایی بررسی و تحلیل اطلاعات بصورت کامل.

 2. توانایی در قانع کردن دیگران و توضیح مسائل به زبان ساده.

 3. تعهد و رازداری نسبت به موکل و ایجاد حس اعتماد.

 4. داشتن اعتماد به نفس بالا برای دفاع از حقوق موکل.

 5. توانایی کنترل بر روی رفتار و تمرکز هنگام فشار زیاد.

 6. آشنایی با تمام قوانین و مسائل حقوقی و روانشناسی.

 

تمامی این موارد را می توان نسبت به رضایت موکلین قبلی و همچنین در جلسه آشنایی با وکیل بررسی کنید.

 

توجه: برقراری ارتباط به صورت آنلاین نیازمند توجه بیشتر و دقیق تری می باشد تا از مواجهه انواع کلاهبرداری ها جلوگیری شود.

 

هزینه وکیل واتساپی را چگونه پرداخت کنم؟

از آنجایی که وظیفه وکیل بطور معمول شنیدن صحبت های موکل و بررسی شواهد و مدارک و در نهایت ارائه راه حل و کمک به حل مشکلات موکل می باشد، هزینه پرداختی وکیل در واتساپ، حضوری و یا تلفنی تنها به زمان و انرژی صرف شده توسط وکیل و همچنین حق وکالت وکیل بستگی دارد.

توجه داشته باشید که تنها تفاوت وکیل آنلاین و حضوری در نوع برقراری ارتباط با آنها است؛ به عنوان مثال: برای ارتباط با وکیل به صورت آنلاین می توان از طریق واتساپ وکیل با او ارتباط برقرار کرد.

هزینه وکیل واتساپی را می توانید به صورت کارت به کارت پرداخت کنید و رسید خود را به وکیل نشان دهید.

از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی می توانید به صورت تلفنی یا از طریق شماره واتساپ انواع وکلای متخصص به صورت تماس آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

معایب و مزایای وکیل تسخیری خوب و بد

وکیل اتفاقی و اشتباهاتی که در 77% موارد اتفاق می افتد

بهترین راهکار در مقابل توهین ها و تهدیدات در شبکه های اجتماعی

چگونه به وکیل آنلاین پرونده برای پیگیری ارائه دهیم

کشف حجاب و جرم انگاری آن در ایران خطری بزرگ برای بانوان ایرانی

چالش های اینستاگرامی، شناسایی و مجازات؟

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام بنده وثیقه ملکی را درسال 1396برای شخصی که بابت چک برگشتی درزندا ن بود به لحاظ گرفتن مرخصی ضمانت ایشانرا درنزد دادگستری قبولنمودم متهم بعد از اتمام مرخصی متواری شد.دادگاه بدون ابلاغ به اینجانب ملک رابه مزایده گذاشته و به فروش رسانده است اخیرا در بازبینی پرونده مشاهده شده است ابلاغیه یک‌ماهه با امضاجعلی پرونده قرارداده شده است با درخواست کارشناس رسمی دادگستری جعلی بودن امضا رانیز تایید نموده است.مزایده صحیح است یاابطال خواهشمند است راهنمایی بفرمایید.بااحترام
باسلام بنده وثیقه ملکی را درسال 1396برای شخصی که بابت چک برگشتی درزندا ن بود به لحاظ گرفتن مرخصی ضمانت ایشانرا درنزد دادگستری قبولنمودم متهم بعد از اتمام مرخصی متواری شد.دادگاه بدون ابلاغ به اینجانب ملک رابه مزایده گذاشته و به فروش رسانده است اخیرا در بازبینی پرونده مشاهده شده است ابلاغیه یک‌ماهه با امضاجعلی پرونده قرارداده شده است با درخواست کارشناس رسمی دادگستری جعلی بودن امضا رانیز تایید نموده است.مزایده صحیح است یاابطال خواهشمند است راهنمایی بفرمایید.بااحترام
سلام
سلام و خدا قوت به تمام دست اندر کاران سایت وزین وکیل تلفنی در پاسخ به اون دوست عزیزی که گفتن ساعت 10 شب روز تعطیل تماس گرفتن باید خدمتشون بگم که شما ساعت 4 صبح روز تعطیلم که تماس بگیرین اپراتور های وظیفه شناس و مسئولیت پذیر پذیرای شما هستن و به صورت شبانه روزی دارن زحمت میکشن که هموطنانمون شب با آرامش بخوابن و از مشاوره خوب وکلای وکیل تلفنی استفاده کنن جا داره از زحمات همه ی عزیزان وکیل تلفنی ،سرکار خانم خیری ،استاد جاویدانی و عمران و مدیرعامل محترم موسسه جناب توکلی و همه دوستان عزیزی که زحمت میشکن و با ارائه مطالب عالی و مفید به مردم آگاهی میدن تشکر میکنم امیدوارم هر روز بهتر از دیروز باشید و پیشرفتتون ببینیم.
دوست عزیز ازونجایی که وکیل به شما دانشش رو ارائه میده نه کالا عبارت مشاوره پانزده هزارتومانی یک مقدار غیر منصفانه است خدمات این سایت اگر استعلام قیمت بگیرید از وکلای دیگه متوجه میشید که استثنایی هستن و مبالغ واقعا ناچیز هستند
درود در جواب کامنت دوست عزیز وکلا دانش خودشون رو در اختیار شما میذارند که نمیشه روش قیمت گذاشت و سعی در برطرف کردن مشکلیست که در حال حاضر براتون پیش اومده و خدمات مشاوره انلاین یا تلفنی که توسط این سایت ارائه میشه با این قیمت های ناچیز اگر بین سایر وکلا انفرادی استعلام قیمت میگیرید متوجه میشید که بسیار استثنائی و علنا در قیاس با قیمت های واقعی در حکم هیچه
سلام و عرض ادب با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم و خیلی خوش برخورد و باحوصله پاسخگو بودند و بااینکه ساعت ۱۰ شب روز تعطیل رسمی هم بود به سرعت با وکیل ارتباط گرفتم. وکلای موسسه هم بسیار حرفه ای پاسخگو بودند و کاملا مرا راهنمایی کردند. از مدیریت موسسه بابت ارائه خدمات غیرحضوری و با هزینه ای مناسب بسیار مناسب کمال تشکر دارم. موفق باشید
بسیار عالی خدمات حقوقی ارزان و قابل دسترس موسسه وکیل تلفنی موفق باشید
سلام واحترام امروزه به مدد پیشرفت دانش وتکنولوژیIT امکان دسترسی سریع ،آسان ومطمئن به داده ها وپایگاههای اطلاعاتی بی شمار به آسانی وسهولت هر چه تما متر برای همگان میسور وممکن شده است.یکی از زمینه های نوین وبسیار موثر دسترسی همگان به خدمات آنلاین ودر لحظه با استفاده از دانش وکلای کار آزموده،طرح سوالات متعدد در زمینه های مختلف حقوقی ودر یافت پاسخ آنهاست.در این روش فرد سوال کننده از هر نقطه ای از دنیا می تواند بدون واسطه ودر لحظه سوالات ومشکلات خود را مطرح وپاسخ آنها را دریافت نماید.وکیل متخصص ومتبحر و با دانش می تواند با ارتباط صوتی وتصویری وبا توانایی اقناع خود به مثابه یک دایره المعارف حقوقی سوال کننده را به رضایت کامل برساند.شما کاربر عزیز وگرامی می توانید از خدمات حقوقی وکیل متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده کنید به امید مشکل گشایی از شما در خدمتم
سلام. به نظرم هزینه های مشاوره هاتون خیلی خوب و درحقیقت منصفانه است. الان ۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی ۲۵ هزار تومان واقعا معرکه هست. من در این ده دقیقه واقعا با مشاوره ای که گرفتم به اندازه ی زندگی مجدد آیندم سود بردم. و نکته مهم وکلا و مشاورین حقوقی سایت شما این هست که علاوه بر حقوق، تبحر در روانشناسی هم دارند. من هر وقت از لحاظ روحی روانی هم به مشکل برمیخورم به سایت شما مراجعه میکنم.
با سلام خدمت کاربران عزیز.پیشرفت های شگرف در زمینه ارتباطات و انقلاب فناوری ها باعث شد که برخی مفاهیم از مفهوم سنتی خود خارج شده و اصطلاحا مدرن گردند که مزایای آن حذف شدن موقعیت مکانی و زمانی به مفهوم سنتی ان است که یکی از این فعالیت ها در حقیقت مشاوره های حقوقی است که به واسطه این تحولات مفهومی دیگر به خود گرفته است و دیگر صرف حضور وکیل در دفتر وکالت به مفهوم سنتی در این عصر پاسخگوی نیاز جامعه نیست و در حال حاضر وکیل در فضای مجازی هم در اختیار شهروندان است که می تواند خیلی از مشکلات حضور را برای افراد جامعه خصوصا با توجه به بروز این بیماری منحوس کرونا راحت کند بنابراین وکلای موسسه وکیل تلفنی با تحول شگرف این عصر در خدمت شما هستند.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه
با سلام. ممنون از اینکه در این شرایط جامعه که ویروس کرونا همه گیر شده، چنین امکاناتی را برای مردم و هموطنان فراهم میکنید. واقعا باتوجه به مشغله های بسیار زیاد مردم به لحاظ وضعیت نامناسب اقتصادی و همینطور بخاطر شیوع بیماری منحوس کرونا، مردم واقعا به چنین امکانات و خدماتی نیاز مبرم دارند. ولی خب متاسفانه هنوز مردم به شیوه های سنتی اعتماد بیشتری دارند و باید سعی بیشتری بشه تا کم کم و با گذشت زمان، مردم بیشتر به استفاده از این شیوه های سهل تر رو بیاورند.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر رادارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم نموده است‌.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
ب نظر من ی مشاوره انلاینی نباید هزینه پرداخت شود چون ب اندازه ۱۵تومان جواب میدند

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی