موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
 • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
 • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
 • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل واتساپی

وکیل واتساپی

امروزه برنامه واتساپ به دلیل فیلتر شدن تلگرام به یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است؛ با توسعه فضای مجازی، کمک گرفتن از وکیل واتساپی و دریافت مشاوره حقوقی از طریق آن در بین مردم رواج پیدا کرده است.

 

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل واتساپی (توصیات بانوی وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"یکی دیگر از امکانات مشاوره های حقوقی آنلاین به هم میهنان عزیز، امکان چت آنلاین یا تماس صوتی از طریق واتساپ است که به صورت 24 ساعته توسط تمامی وکلای دادگستری مشغول در وکیل تلفنی و در تمامی زمینه های حقوقی که منوی صفحه اصلی سایت ما مشاهده می نمایید، صورت می گیرد؛ برای اینکار باید در ابتدا با وکیل مورد نظر تماس گرفته و امکان برقراری تماس واتساپی با وکیل متخصص را تنظیم کنیم، بنابراین تصویرک زیر را لمس کنید تا در اسرع وقت به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

 

مزایای وکیل واتساپی

 • جلوگیری از اتلاف وقت: افراد ممکن است در طول روز به صورت ناگهانی با مسائل و مشکلات حقوقی مواجه شوند؛ رسیدگی به این مسئله به همراه مشغله روزانه ای که دارند نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی دارد؛ از این رو مشاوره حقوقی در واتساپ روی کار آمد.

 • کاهش هزینه های اضافی: ارتباط با وکیل متخصص در واتساپ به افراد این امکان را می دهد که بدون صرف هزینه در رفت و آمد و سایر هزینه های اضافی دیگر بتوانند به سادگی در هر مکانی با وکیل ارتباط برقرار کند.

 • امکان پرسیدن سوالات حقوقی و کیفری در هر زمانی: در صورت مواجه با مشکلات حقوقی، وکیل شبانه روزی در واتساپ به افراد این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی از طریق واتساپ وکیل با او ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

 

مفهوم وکیل واتساپی چیست؟

 

lawyer in whatsapp

بهترین وکلا در زمینه های مختلف در واتساپ

 

وکیل کسی است که با گرفتن وکالت از شخص حقوقی و یا حقیقی، برای حل مشکلات حقوقی مامور می شود.

همانطور که گفته شد امروزه بسیاری از وکلا برای تسهیل ارتباط با موکل خود و همچنین برای جلوگیری از اتلاف وقت در رسیدگی به امور و مشکلات، این امکان را به موکلین خود می دهند که از طریق واتساپ وکیل، با آنها ارتباط برقرار کنند.

از مزیت های یک وکیل آنلاین می توان به ارتباط با او از طریق واتساپ به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین می توانید با وکلای مجرب و آگاه ما در زمینه مشکلات حقوقی به صورت آنلاین؛ به عنوان مثال: از طریق واتساپ وکیل های متخصص برای گرفتن راه حل ارتباط برقرار کنید.

 

آیا می شود به صورت آنلاین با وکیل واتساپی مشاوره حقوقی گرفت؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.