موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی اوراق تجاری

مشاوره حقوقی اوراق تجاری

 

اوراق تجاری شامل تمامی اوراق حائز اهمیتی است که در امور تجارتی به کار برده می شوند؛ اوراقی از قبیل چک، سفته، برگ سهام و ... اوراق تجاری محسوب می گردند؛ دلایل زیادی وجود دارند که می توانند در اوراق تجاری، دعاوی ایجاد کنند و شما را ملزم نمایند، تا درخصوص اوراق تجاری، مشاوره حقوقی دریافت نمایید؛ حال با ما همراه باشید تا این دعاوی را در ادامه مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

هرگونه اقدام مالی نیازمند کسب اطلاعات و دانش کافی است. در صورتی که با چشم بسته و بدون آگاهی به سمت موضوعی بروید احتمال شکست شما در آن بیشتر خواهد بود. امور مالی و اوراق تجاری هم از این تعریف مستثنا نیستند. این روزها استفاده از اوراق و اسناد تجاری بسیار زیاد شده و دیگر کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که از این اوراق استفاده نکند. اسنادی مانند چک و سفته، رایج‌ترین اوراقی هستند که روزانه در معاملات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان در امور مالی، لازم است تا حتما با تعاریف و کاربردها آشنا شوید. ما در این مقاله قصد داریم تا اولا اوراق و اسناد تجاری را تعریف کنیم؛ سپس به سراغ معرفی مصادیق این اوراق رفته و با نقش مهم مشاوره حقوقی در این زمینه آشنا شویم. در صورتی که قصد شروع هرگونه معامله‌ای را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم تا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

 

منظور از اوراق تجاری چیست؟

اگر بخواهیم تعریف اوراق تجاری را به زبان ساده بیان کنیم باید بگوییم که اسناد مالی که به عنوان تعهد کوتاه مدت و همچنین تامین مالی صادر می‌شود، اوراق تجاری نام دارد. این اوراق تجاری توسط بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ منتشر شده و در دسترس افراد عادی جامعه قرار می‌گیرد. پس به طور کلی می‌توانیم به هر سندی که از طریق تعریف قانون معتبر شناخته می‌شود، اوراق تجاری گفت.

 

این اوراق اغلب توسط بانک‌ها پشتیبانی می‌شوند. مطلب مهم دیگری که در تعریف اوراق تجاری باید بدانیم این است که دسته دیگری از این اوراق به نام اوراق بهادار در جریانات مالی کشور جابجا می‌شوند. این اوراق هم توسط شرکت‌های بزرگ و هم توسط شرکت‌های کوچک منتشر می‌شوند و تنها تفاوت آن‌ها در نرخ بهره است. اوراق شرکت‌های بزرگ‌تر، نرخ بهره پایین‌تر و اوراق شرکت‌های کوچک‌تر؛ نرخ بهره بالاتری دارند.

 

 

 

 

مصادیق بارز اوراق تجاری در ایران

اوراق تجاری به هر سندی گفته می‌شود که در معاملات تجاری و مالی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بر اساس آن طرفین قرارداد ملزم به انجام برخی تعهدات هستند. برخی از این اوراق تجاری بیشتر از سایر این اسناد بین مردم استفاده شده و از همین رو قوانین خاص خودشان را دارند. از جمله مصادیق بارز اوراق تجاری در ایران می‌توان به چک، سفته، برات، اوراق سهام، اوراق قرضه، ضمانت نامه بانکی، بارنامه و سیاهه تجارتی اشاره کرد.هرگاه در هنگام کار با هر یک از این اسناد به مشکل برخود کردید، بدانید که به دلیل ارزش بالای این اسناد و مجموعه قوانینی که از آن‌ها حمایت می‌کنند، بهتر است از یک متخصص حقوقی کمک بگیرید. مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان موسسه حقوقی وکیل تلفنی نیز می‌تواند یک گزینه عالی و همیشه در دسترس برای شما باشد. هر زمان که به وکیل اوراق تجاری نیاز داشتید، کافیست با شماره‌های این مرکز تماس بگیرید تا سریعا شما را راهنمایی کنند.

 

مشاوره حقوقی اوراق تجاری در حوزه چه مواردی است؟

هنگامی که مبحث مشاوره حقوقی در خصوص اوراق تجاری به گوش شما می رسد، ممکن است به این سوال بر بخورید که این مشاوره حقوقی چه دردی را درمان می نماید؛ در این مورد باید بدانید که ابتدایی ترین مواردی که شما در طی مشاوره حقوقی اوراق تجاری خواهید دانست، موارد زیر است:

 

 • انواع اوراق بها دار کدام هستند؟

 • سهم چیست؟

 • انواع بورس کدام هستند؟

 • سهام عادی چیست؟

 • سهام ممتاز چیست؟

 • اوراق مشارکت یا اوراق قرضه چیست؟

 • سرمایه گذاری چیست؟

 • لطفا توجه نمایید تمام سند ها مثل فاکتور، رسید، قرارداد یا سایر اوراق که از نظر قانونی قابل وصول هستند، نیز جزئی از اوراق تجاری محسوب می شوند.

 

 

 

commercial papers

 

اماره پرداخت (اماره عدم تبرع در پرداخت وجه به فرد دیگر)

طبق دادنامه شماره 9209970220100039 مورخ 1392/01/26 در خصوص دعوی آقایان م.س و ب.ز به طرفیت شرکت به خواسته استرداد وجه به مبلغ 364،586،901 ریال با ملاحظه در محتویات پرونده و اینکه به عقیده دادگاه، خوانده باید جهت و منشأ دریافت وجه را اثبات کند، و الا به دلالت ماده 265 قانون مدنی محکوم به استرداد وجه می ‌باشد، به استناد مواد 198، 515 و 512 قانون آئین دادرسی مدنی، حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ وجه صادر و اعلام می ‌دارد و دادگاه تجدید نظر تهران هم رأی را تأیید کرده و تجدید نظرخواهی را رد نموده است.

 

 

نظریه وکلای وکیل تلفنی در خصوص مورد فوق

از قسمت اول ماده 265 قانون مدنی چنین استنباط می‌گردد که پرداخت کننده و مدعی استرداد موظف به آوردن دلیل برای اثبات عنوانی است که بازپس گرفتن مال را توجیه نماید و هر پرداخت مستلزم وجود دینی است؛ آنچه بدون دین پرداخت شده باشد، قابل استرداد است که برای استرداد مال کافی است تأدیه کننده، تسلیم مال را به گیرنده ثابت نماید و لزومی به اثبات مدیون نبودن خود به گیرنده ندارد؛ بلکه این گیرنده است که باید برای امتناع خود از برگرداندن مال به تأدیه کننده دلیل بیاورد و استحقاق خود را نسبت به آن ثابت نماید؛ این ماده حاوی اماره قانونی «تبرعی نبودن دادن مال به دیگری استـ».

 

اختلاف بین حقوق دانان در موضوع فوق

 • طبق نظر دکتر شهیدی، اگر کسی مالی به دیگری بدهد، انگار در مقام اجرای تعهد این کار را انجام می‌دهد و در صورتی می‌تواند استرداد نماید که ثابت کند به عنوانی غیر از اجرای تعهد، مال را داده و یا پرداخت کرده است. (مثلاً قرض داده است)

 

 • نظر دیگر آن است که هرکس وجهی به دیگری بدهد می‌ تواند مسترد نماید، مگر اینکه گیرنده وجه بتواند استحقاق خود را ثابت کند؛ لذا بار اثبات پرداخت بر عهده خواهان دعوی استرداد وجه و بار اثبات وجود دین، بر عهده خوانده است.

 

 

 

Payment statistics

 

 

سپارش اوراق تجاری به غیر، جهت جا به جایی و انتقال

 

پرسش: درمواردی که آژانس های اتومبیل جابه جایی مسافر را به عهده دارند؛ چنانچه اشخاص چک های خود را برای وصول در اختیار آن ها بگذارند، آیا کسر و نقصان چک ها موجب مسولیت وضمان متصدی آژانس خواهد بود؟

 

نظریه مشورتی شماره (۷/۲۵۵۶) در خصوص مورد فوق

متصدی حمل و نقل مورد نظر قانون تجارت که اعمال او تجاری محسوب می شود و مقررات آن قانون بر فعالیت او حاکم است، باتوجه به ماده ۳۷۷ قانون تجارت کسی است که در مقابل اجرت، حمل اشیا را بر عهده دارد و اساساً محلی برای انجام حمل کالا و اشیا مهیا و فراهم نموده است؛ بنابراین آژانس های اتومبیل که معمولاً در شهر ها به منظور جابجایی مسافر و افراد ایجاد شده است، مشمول مقررات قانون تجارت نیستند.

 

بنا به گفته فوق در فرض استعلام که دارنده چک ها آن را به متصدی آژانس تحویل داده است تا نسبت به وصول وجوه آن ها و بازپرداخت وجوه دریافتی به دارند چک ها اقدام کند عمل حقوقی آنان مشمول مقررات مربوط به امانت و تعهدات امین در قانون مدنی موضوع مواد ۶۱۲ و ۶۱۴ قانون مدنی می ‌باشد؛ لذا متصدی آژانس در صورت تعدی و تفریط ضامن، تلف یا نقصان در مالی به او سپرده شده است می‌ باشد و چون رابطه ناشی از عمل حقوقی بین دارنده چک و متصدی آژانس برقرار گردیده و راننده آژانس در واقع کارگزار متصدی آژانس است؛ بنابرین دارنده چک ها منحصراً حق مراجعه به اشخاص اخیر الذکر متصدی آژانس را خواهد داشت.

 

بدیهی است تشخیص اینکه اقدام و عمل انجام شده تعدی و تفریط صورت گرفته یا خیر، برعهده مرجع رسیدگی کننده پرونده است و متصدی آژانس هم می تواند به راننده درصورتی که مدعی تعدی و تفریط از ناحیه وی باشد مراجعه نماید‌.

 

 

 

 

transferring the commercial papers

 

 

وکیل اوراق تجاری چه ویژگی هایی دارد؟

مهم‌ترین ویژگی چشمگیر یک وکیل اوراق تجاری، تسلط او بر قوانین و مقررات تجاری است. هر موکلی انتظار دارد که وکیلش وظایف خود را به خوبی بر عهده بگیرد و در حوزه‌های حقوقی مربوط به صنعت و تجارت از قبل تجربیات خوبی کسب کرده باشد. از طرف دیگر وکیل اوراق تجاری خوب باید نسبت به صنعتی که واردش می‌شود اطلاعات به روز و خوبی داشته باشد و با اهداف تجاری موکل خود آشنا باشد.

 

از آنجا که دنیای تجارت ممکن است کمی خشن و ناعادلانه باشد، وکیل اوراق تجاری باید فرد مورد اعتمادی باشد و در مورد اطلاعاتی که از موکل خود دریافت می‌کند محرمانه عمل کند. از طرفی آشنایی وکیل با حوزه‌های حقوقی تجارت باعث می‌شود که بتواند در نقش مشاور تجاری نیز عمل کرده و یک وکیل خوب سعی می‌کند همیشه موکل خود را در راه رسیدن به پیشرفت بیشتر راهنمایی کند.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مشاوره حقوقی تلفنی اوراق تجاری

افرادی که با اوراق تجاری کار می‌کنند، ممکن است در هر لحظه از زندگی کاری خود دچار مشکلات حقوقی شده و دردسرهای زیادی را تجربه کنند. مشاوره گرفتن از افراد آگاه یا دیگر همکاران باتجربه در صنف کاری خود می‌تواند تا حدودی جلوی آسیب‌ها و مشکلات آتی را بگیرد، اما بهتر است برای این منظور از یک وکیل آشنا به موارد حقوقی اورق تجاری کمک بگیرید.

 

ممکن است استخدام دائم یک وکیل یا مشاور حقوقی در زمینه اوراق تجاری، از نظر هزینه مقرون به صرفه نباشد، زیرا انسان هیچوقت نمی‌داند که چه زمانی ممکن است کار او به مشکل بر بخورد. مشاوره حقوقی تلفنی اوراق تجاری راهی است که هم از مشورت‌های یک وکیل دانا و کاربلد استفاده کنید و هم هزینه‌های اضافی بابت مشاوره خود پرداخت نکنید. هر زمان که به یک وکیل نیاز داشته باشید، کافیست با موسسه حقوقی وکیل تلفنی تماس بگیرید تا بتوانید با در دسترس‌ترین وکیل اوراق تجاری صحبت کنید.

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی متشکل از تیم وکلای حرفه‌ای، آماده هستند تا به شما در زمینه چگونگی استفاده از اوراق و اسناد تجاری راهنمایی داده و کمک کنند تا جلوی هرگونه ضرر مالی را بگیرید. برای دریافت وقت مشاوره تلفنی از این موسسه هم کافی است تا با شماره تلفن 02147625900 و 09212242670 تماس بگیرید. بعد از تعیین حوزه حقوقی مورد نظرتان، در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به یک وکیل متخصص در این زمینه معرفی می‌کنند.

 

 

 

وکیل چک

مشاوره حقوقی چک، سفته و اوراق تجاری

اعتبار سنجی انلاین اوراق تجاری

مشاوره حقوقی انواع سرمایه گذاری

مشاوره حقوقی دعاوی بورس

راهنمای نگارش انلاین

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

از برخورد بسیار مهربان و دلسوزانه و پاسخ منطقی مستند به قانون وکلای عزیز وکیل تلفنی کمال تشکر دارم توضیحات مطالب بسیار عالی و از اطلاعات خوبی که در اختیار ما قرار میدین کمال تشکر دارم امیدوارم در سایه خداوند همیشه موفق و پیروز باشید
اوراق تجاری از جمله چک ، برات، سفته، اوراقی هستند که اغلب مردم با آنها معامله ی ملک ، ساختمان ویا خودرو انجام می دهند واگر شخصی تصمیم بگیرد که با این اوراق ؛ معامله ی خود انجام دهد حتما باید از یک کارشناس کمک بگیرد تا بتواند موفق شود بنابراین سایت وکیل تلفنی در وقت کمتر با هزینه ی کمتر می تواند به ما دراین زمینه یاری رسان باشد زیرا وکلای دلسوز وباتجربه دراختیار دارد.
سلام مهمترین ضوابط حاکم بر اسناد تجاری در بخش اسناد تجاری قانون تجارت تدوین شده این مواد از قانون تجارت ضوابط خاصی را برای استفاده از مزایای اسناد تجاری در روابط صادر کنندگان،ظهرنویسان ودارندگان اسناد تجاری بیان نموده است.در صورت عدم رعایت این ضوابط مزایای مهم اسناد تجاری از بین خواهد رفت واین اسناد تنها یک سند معمولی خواهند بود که دعوای آنها تابع دعاوی مدنی خواهد بود بنابراین از آنجا که همه مردم آشنا با قوانین نیستند استفاده از دانش وخدمات حقوقی یک وکیل کار آزموده می تواند راه گشای روابط مالی واقتصادی آنها باشد شما می توانید از تخصص ودانش دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی وکیل متخصص استفاده نمایید
دوستان عزیز امور مربوط به تغییرات سهام انری شبه قضایی است و صرفا به آگهی و تایید ثبت شرکت ها رساندن کفایت نمیکنه،شما ممکنه با کوچیک ترین لشتباه برای خودت مشکلات نتعدد اداری بانکی دارایی قضایی به وجود بیارید این کارو حتما به متخصص بسپرید
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت کاربران گرامی.اوراق تجاری با توجه به کاربرد زیاد آن در معاملات مورد سوال افراد متعددی در جامعه قرار می گیرد که می بایست اطلاعات کافی و وافی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید در محاکم و ادارت ثبت البته در صورتی که چک را از طریق اجرائیات ثبت دنبال می کنید بتوانید موفقیت کسب نمائید در اینصورت می بایست با مشاوران ووکلای مجرب مشاوره بگیرید.موفق باشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
استفاده از اوراق تجاری به نسبت نیازمند دانش و تخصص میباشد ک این خدمت توسط موسسه خوب وکیل تافنی در اختیار افراد جامعه قرار داده شده
باسلام.از موسسه خوبتون بخاطر خدماته کم هزینه در این شرایط مریضی تشکر میکنم.من از مشاورها خانوادتون استفاده کردم وخیلی راضی بودم.ممنونم
بسیار خوب
سلام وقت بخیر مدتی است برای پیگیری یک پرونده با موسسه وکیل تلفنی در ارتباط هستم. در شرایط کرونا که مراجعات حضوری سخت و هزینه بر است، ارائه مشاوره های غیرحضوری با دقت و سرعت امری بسیار قابل تقدیر است. استفاده از خدمات وکیل تلفنی از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است و با صرف هزینه ای معقول میتوان با متخصصین در تماس بود. از این طریق از مدیریت وکیل تلفنی جناب آقای دکتر توکلی کمال تشکر دارم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی