موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

خواستگاری یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین مرحله شروع یک زندگی مشترک می باشد. اینکه شما به یک بلوغ فکری رسیده اید و تصمیم گرفته اید باقی زندگی تان را با فرد دیگری سپری کنید، در عین اینکه تصمیم سختی می باشد؛ اگر به درستی گرفته شود زندگی بهتری را برای خود رقم خواهید زد.

اینکه ما بگوییم خوشبختی را تضمین می کنیم؛ محال است، اما به شما کمک می کنیم که با درک لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری تصمیم واقعی تر بر مبنای منطق و واقعیت ها بگیرید؛ به دور از هیجان های عاطفی. مسئله یک عمر زندگی است؛ همه چیز تحت اختیار و انتخاب های شماست؛ پس دقت به خرج دهید و لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری را جدی بگیرید.

 

immediate legal advice for courtship ceremony

مشاوره حقوقی فوری تلفنی نیم ساعت مانده به خواستگاری

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اگر ازدحام دادگاه های خانواده و آمار بالای طلاق را ببینید؛ به حساسیت لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری پی خواهید برد. مشورت حقوقی با وکیل خانواده اولین قدم است؛ مهم ترین صحبت ها و قول و قرار ها در جلسه خواستگاری اتفاق می افتد؛ اما اینکه آیا همه آنها محقق می شوند و یا تضمیمنی برای آنها وجود دارد؛ به این بستگی دارد که به مشاور حقوقی خود قبل از خواستگاری اعتماد کنید، و با مشاوره گرفتن از وکلای متخصص در امور خانواده اولین قدم را اصولی بردارید.

 

آیا قول ها و وعده های جلسه خواستگاری از نظر قانونی الزامی می باشند؟

 

legal advice for courtship ceremony

 

همه ما به این مسئله آگاه هستیم که پیشگیری بهتر از درمان است. مشاوره حقوقی پیشگیرانه به شما آگاهی می دهد، و شما را با این واقعیت که هیچ چیز تا زمانی که مکتوب نباشد، الزامی نیست آشنا می کند.

پس تکلیف چیست؟ لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری راه حل همه دغدغه های فکری شما در موضوع ازدواج می باشد. اگر در جلسه خواستگاری با وعده هایی روبرو شدید که خارج از توان است؛ محتاط باشید و بدانید تا زمانی که شرطی در ضمن عقد ازدواج قید نشود؛ هیچگونه تعهد قانونی ایجاد نمی کند.

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما کمک می کند که طرفین چه چیزهایی باید از یکدیگر بدانند و چگونه به این وعده ها باید واکنش نشان داد. مشاوره حقوقی پیشگیرانه این امکان را برای شما فراهم می کند که با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین؛ مشورت با وکیل متخصص در این زمینه و با تصمیم گیری درست؛ از تبعات یک تصمیم اشتباه در آینده جلوگیری کنید.

 

چرا گواهی بکارت در خواستگاری ها مطرح می شود و در صورت مطرح شدن چه پاسخی بدهیم؟

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

ازدواج مهمترین رکن جامعه می باشد؛ پس باید با شناخت نسبت به آن اقدام کرد؛ تفاوت های فرهنگی یکی از مسائلی است که اغلب موجب اختلاف می شود. لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما می گوید هیچ الزامی به گرفتن گواهی بکارت در قوانین وجود ندارد، و طبق ماده 1034 قانون مدنی هر زنی را که خالی از موانع نکاح باشد می توان خواستگاری نمود، و در مواد بعدی موانع نکاح را شرح داده است؛ چیزی تحت عنوان گواهی بکارت دیده نمی شود، و این موضوع از حیث مهریه قابل توجه قانون بوده است.

شاید دوشیزگی معیار اصلی ازدواج نباشد؛ اما در برخی فرهنگ ها از ضروریات یک ازدواج محسوب می شود. احترام به حقوق و تمامیت افراد موضوع مهمی است که نمی توان از آن غافل شد. لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری همه موضوعات و مسائل خواستگاری را شفاف بیان می کند.

 شاید در برخی فرهنگ ها گواهی بکارت پذیرفته شده است؛ اما از لحاظ منطقی و علمی باید پذیرفت؛ که این موضوعی توهین آمیز به شخصیت فرد محسوب می شود، و از لحاظ روانشناختی آسب بسیاری به فرد وارد می کند و اعتماد و صداقت او را خدشه دار می کند.

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری و مشاوره با وکیل زن شما را در انتخاب مسیر درست کمک می کند.

 

آیا قانون گذار برای حمایت از خانواده ها و تحکم آن قبل از عقد ازدواج قوانینی را پایه گذاری نموده است یا خیر؟

 

law follows the love between teenagers

حمایت قانون از دوست پسر ها و دوست دختر ها برای ازدواج باهم

 

بسیاری از افراد بدون آگاهی و نادیده گرفتن لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری، زندگی مشترک خود را آغاز می کنند و در ابتدای راه با مشکلاتی روبرو می شوند؛ پس از مدتی بنیان خانواده متزلزل و در نهایت با طلاق از بین می رود. و چه بسا، بسیاری از این مسائل به دلیل عدم اهمیت و نادیده گرفتن لزوم مشاوره قبل از خواستگاری می باشد.

ازدواج و تشکیل خانواده موضوع مهمی است که قانون برای حمایت و صیانت از آن قوانینی را مشخص کرده است؛ قانون مدنی در مواد 1035 تا 1040 به موضوع نامزدی و بر هم خوردن نامزدی و هزینه های آن پرداخته است.

شما می توانید همه سوالات حقوقی خود را درباره ازدواج بدون محدودیت زمانی و مکانی از بهترین وکلای زن و مرد بپرسید، بازهم می گوییم که مشاوره حقوقی ازدواج را جدی بگیرید.

 

آیا شروط و قول های شفاهی طرفین در جلسه خواستگاری بدون درج در سند ازدواج دارای سندیت حقوقی می باشد؟

تاکید لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری از آن جهت می باشد؛ که گفته می شود طرفین در مراسم خواستگاری به یکدیگر وعده وعید های غیر واقعی می دهند، شاید برای این صحبت ها بتوان تعهد اخلاقی متصور شد، اما استناد به این قول و قرارها اعتبار قانونی ندارد. پس اگر خواستار حق و حقوقی می باشید، تنها با درج آن در سند ازدواج، آنها رسمیت پیدا خواهند کرد.

 پس لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری را جدی بگیرید، وکیل تلفنی 24 ساعته به شما راه حل فوری می دهد که در مسیر اشتباه قرار نگیرید. در هر زمان و مکان شما با بهره مندی از وکلای متخصص امور خانواده؛ با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را بپرسید. نادیده گرفتن مسائل به ظاهر کوچک در خواستگاری؛ می تواند تبعات سنگینی در آینده داشته باشد.

ازدواج یک تصمیم احساسی نیست، که فکر کنید گذر زمان همه چیز را حل خواهد کرد؛ درست تصمیم بگیرد و از حقوقی که قانون به شما داده است؛ آگاه شوید و آموزش ببینید.

 

سوالات رایجی که در مراسم خواستگاری در بین خانواده ها مطرح می شود و چه پاسخی به این سوالات صحیح است؟

 

ًَّFAQ,s been asked in the courtship ceremony

بهترین رویکرد درمقابل متلک پرانی ها در مراسم خواستگاری

 

خواستگاری اولین و مهمترین قدم برای تشکیل خانواده می باشد؛ پس باید با حساسیت جدی با آن برخورد کرد. اولین قدم به اهمیت لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری واقف باشید و با مشورت با وکیل زن و یا وکیل مرد از مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنید.

قرار نیست با اولین جلسه خواستگاری شما به طور کامل به شناخت فرد مقابل دست پیدا کنید؛ اما پرسیدن سوالات درست از جمله درباره خانواده یکدیگر، نگرش و تفکرات طرف مقابل و اینکه چه برنامه ها و اهدافی برای آینده دارد؛ اعتقادات مذهبی، مسائل مالی و بسیاری از نکاتی، که با مشاوره حقوقی با این سوالات بیشتر آشنا می شوید.

قرار نیست هر سوالی را بپرسید؛ سنجیده و به جا باید پرسید. همه آن چیزی را که در لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما مشاوره داده خواهد شد؛ به شما کمک می کند که جلسه خواستگاری را با آگاهی پیش ببرید.

 

مجازات جعل گواهی بکارت در سال 1399-1400

بهترین رویکرد در مقابل سکس قبل از ازدواج

نگارش فوری و آنلاین انواع دادخواست نفقه، مهریه و اجرت المثل و ...

استحکام ازدواج بدون نیاز به پشتوانه مالی قوی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام، همیشه به ما یاد داده اند که پیشگیری بهتر از درمان است. در خصوص ازدواج نیز که امری مهم و پایدار باید باشد باید قبل از خواستگاری از لحاظ حقوقی از یک وکیل مشورت گرفت و موارد مهم مهریه، نفقه. هدایای نامزدی و ... باید مد نظر قرارگیرد. لذا قانون مدنی در ماده 1034 بیان می دارد که هرکس که خالی از موانع نکاح باشد می توان خواستگاری نمود. این ماده این را بیان می دارد که زن برای ازدواج باید هیچ مشکلی نداشته باشد. از جمله در زن مطلقه که قصد ازدواج مجدد داشته باشد باید عده اون تموم شده باشد و موارد دیگری .هرچند برخی موارد وجود دارد که نه درقانون است و نه در شرع ولی عرف برخی مناطق یا اکثریت مناطق موافق چنین تقاضایی هستند و اون هم گواهی سلامت بکارت از زوجه است که بنوعی تعیین کننده سلامت جنسی زن است ولی از بعد روانی نوعی تحقیر و توهین به زوجه و خانواده ان است.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام اگر ازدواج بر صخره ی استوار یگانگی بنا نشده باشد نمیتواند پا برجا بماند . زن و شوهر باید یک روح باشند در دو بدن عیسی مسیح گفت: مرد و زن هر دو یک تن خواهند شد. بنابراین بعد از آن دو نیستند بلکه یک تن هستند پس آنچه را خدا پیوست انسان جدا نسازد. تا زن و شوهر همفکر و همدل نباشند و در عالم ذهنی واحدی زندگی نکنند به ناچار باید از هم جداشوند. اندیشه دارای طیف یا تموجی است بینهایت نیرومند و آدمی به سوی آفریده های اندیشه خویش کشیده میشود زن و مرد باید همگام هم پرواز یکدیگر باشند و در عالم ذهنی او زندگی کند زیرا آدمی همچنان است که در دل خود میپندارد با تشکر از شما بهرنگ محبوبی
امروزه جوانان به دلیل مشکلات زیاد مالی نمی توانند به سراغ ازدواج بروند وکسانی هم که در این راه قدم می گذارند با ترس وارد میشوند وسوالات زیادی برای دختر وپسر بوجود می آید ونمی دانند واقعا با چه اصول و روشی جلو بروند تا تصمیم درست بگیرند برای این کار نیاز به مشاور دارند مشاوری دلسوز که بتوانند راهنمایی کند در همه ی زمینه های حقوقی یک ازدواج سالم ، بهترین مشاوره کمک گرفتن از سایت وکیل تلفنی است که فورس ودلسوزانه راهنمایی می کنند وبا هزینه ی کمتر تنها با یک تماس
با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی بزرگواران، از آنجائیکه دنیای علم حقوق، دنیای پیچیده و گسترده ایست و با  تغییر شیوه ی زندگی مردم و آداب و رسوم آنان و بروز اختلافات و تعارضات بین آنان نیز، این گستردگی و پیچیدگی وسیع تر میشود، لذا به نظر می رسد آشنایی با همه ی گرایش ها و نکات و جزئیات این رشته برای یک نفرمقدور نباشد، از طرفی دیگر با وجود مشکلات بوجود آمده توسط بیماری کرونا و وضعیت نه چندان مناسب اقتصادی مردم و جهت صرفه جویی در زمان و هزینه، بهتر است با بهره گیری از وکلای متخصص و مجرب موسسه وکیل تلفنی که هرکدام از این عزیزان در رشته ی خاصی تخصص دارند، از مشاوره و راهنمایی آنان جهت انجام و حل هرچه بهتر اختلافات و تنش های زندگی مدرن و امروزی بهره جست. امید است در این راه ارزشی و مقدس همگی پیروز و سعادتمند باشند و قدمی هرچند کوچک در بازگرداندن آرامش به زندگی مردم عزیز ایران بردارند. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت ادمین محترم و وکلای با دانش و تیم مدیریتی قوی موسسه مردمی وکیل تلفنی . تشکر فراوان از شما عزیزان بابت انتشار روزانه و متنوع و متعدد به زبان ساده مطالب حقوقی برای مردم . بسیار استفاده میکنیم از این مقاله ها . ممنون .
سلام وقتتون بخیر ممنونم بابت اطلاعات و مقالات مفیدتون. بحث مشاوره حقوقی به خشوص در زمینه مسائل حقوقی خانواده بسیار مهم است چرا که از درگیر شدن احتمالی دو خانواده با دادگاه ها و شکایت های بعدی جلوگیری خواهد کرد. اگر هردوطرف به حقوق قانوتی خویش آگاه باشند، کسی دچار مشکل نخواهد شد. به خشوص در شرایط کنونی که پرونده های مهریه و نفقه و طلاق بسیار چشمگیر افزایش روزافزون داشته. از اینکه با ارائه اطلاعات به افزایش سطح علم و آگاهی ابراد جامعه کمک میکنید، سپاسگزارم. مشاوره های شما برای من و خانواده ام بسیار مفید و کاربردی بود و کمال رضایت را از سطح علمی و کیفی مشاوره ها داشتم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .مهمترین رکن جامعه می باشد؛ پس باید با شناخت نسبت به آن اقدام کرد؛ تفاوت های فرهنگی یکی از مسائلی است که اغلب موجب اختلاف می شود. لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما می گوید هیچ الزامی به گرفتن گواهی بکارت در قوانین وجود ندارد، و طبق ماده ۱۰۳۴ قانون مدنی هر زنی را که خالی از موانع نکاح باشد می توان خواستگاری نمود، و در مواد بعدی موانع نکاح را شرح داده است؛ چیزی تحت عنوان گواهی بکارت دیده نمی شود، و این موضوع از حیث مهریه قابل توجه قانون بوده است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی