موسسه وکیل تلفنی

  • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
  • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

خواستگاری یکی از مهمترین و سرنوشت سازترین مرحله شروع یک زندگی مشترک می باشد. اینکه شما به یک بلوغ فکری رسیده اید و تصمیم گرفته اید باقی زندگی تان را با فرد دیگری سپری کنید، در عین اینکه تصمیم سختی می باشد؛ اگر به درستی گرفته شود زندگی بهتری را برای خود رقم خواهید زد.

اینکه ما بگوییم خوشبختی را تضمین می کنیم؛ محال است، اما به شما کمک می کنیم که با درک لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری تصمیم واقعی تر بر مبنای منطق و واقعیت ها بگیرید؛ به دور از هیجان های عاطفی. مسئله یک عمر زندگی است؛ همه چیز تحت اختیار و انتخاب های شماست؛ پس دقت به خرج دهید و لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری را جدی بگیرید.

 

immediate legal advice for courtship ceremony

مشاوره حقوقی فوری تلفنی نیم ساعت مانده به خواستگاری

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری نه به معنای بیش از حد بد بین بودن و نه زیادی خوش بین بودن است؛ بلکه براساس واقعیت پیش رفتن است؛ کافیست که پس از رفع کرونا یک بار به محیط دادگاه ها بروید تا ببینید که چند پرونده از هر ده پرونده مربوط به طلاق است، مطمئناً این افراد نیز فکر نمی کردند که روزی پایشان برای طلاق به دادگاه باز شود؛ بنا براین کمی واقع بین باشید و با دریافت مشاوره از وکیل خانواده قبل از ازدواجتان، به کاهش آمار طلاق در سطح جهان کمک کنید؛ برای اینکار کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایی تا به صفحه تماس تلفنی به وکیل متخصص منتقل گردید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

اگر ازدحام دادگاه های خانواده و آمار بالای طلاق را ببینید؛ به حساسیت لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری پی خواهید برد. مشورت حقوقی با وکیل خانواده اولین قدم است؛ مهم ترین صحبت ها و قول و قرار ها در جلسه خواستگاری اتفاق می افتد؛ اما اینکه آیا همه آنها محقق می شوند و یا تضمیمنی برای آنها وجود دارد؛ به این بستگی دارد که به مشاور حقوقی خود قبل از خواستگاری اعتماد کنید، و با مشاوره گرفتن از وکلای متخصص در امور خانواده اولین قدم را اصولی بردارید.

 

آیا قول ها و وعده های جلسه خواستگاری از نظر قانونی الزامی می باشند؟

 

legal advice for courtship ceremony

 

همه ما به این مسئله آگاه هستیم که پیشگیری بهتر از درمان است. مشاوره حقوقی پیشگیرانه به شما آگاهی می دهد، و شما را با این واقعیت که هیچ چیز تا زمانی که مکتوب نباشد، الزامی نیست آشنا می کند.

پس تکلیف چیست؟ لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری راه حل همه دغدغه های فکری شما در موضوع ازدواج می باشد. اگر در جلسه خواستگاری با وعده هایی روبرو شدید که خارج از توان است؛ محتاط باشید و بدانید تا زمانی که شرطی در ضمن عقد ازدواج قید نشود؛ هیچگونه تعهد قانونی ایجاد نمی کند.

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما کمک می کند که طرفین چه چیزهایی باید از یکدیگر بدانند و چگونه به این وعده ها باید واکنش نشان داد. مشاوره حقوقی پیشگیرانه این امکان را برای شما فراهم می کند که با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین؛ مشورت با وکیل متخصص در این زمینه و با تصمیم گیری درست؛ از تبعات یک تصمیم اشتباه در آینده جلوگیری کنید.

 

چرا گواهی بکارت در خواستگاری ها مطرح می شود و در صورت مطرح شدن چه پاسخی بدهیم؟

ازدواج مهمترین رکن جامعه می باشد؛ پس باید با شناخت نسبت به آن اقدام کرد؛ تفاوت های فرهنگی یکی از مسائلی است که اغلب موجب اختلاف می شود. لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما می گوید هیچ الزامی به گرفتن گواهی بکارت در قوانین وجود ندارد، و طبق ماده 1034 قانون مدنی هر زنی را که خالی از موانع نکاح باشد می توان خواستگاری نمود، و در مواد بعدی موانع نکاح را شرح داده است؛ چیزی تحت عنوان گواهی بکارت دیده نمی شود، و این موضوع از حیث مهریه قابل توجه قانون بوده است.

شاید دوشیزگی معیار اصلی ازدواج نباشد؛ اما در برخی فرهنگ ها از ضروریات یک ازدواج محسوب می شود. احترام به حقوق و تمامیت افراد موضوع مهمی است که نمی توان از آن غافل شد. لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری همه موضوعات و مسائل خواستگاری را شفاف بیان می کند.

 شاید در برخی فرهنگ ها گواهی بکارت پذیرفته شده است؛ اما از لحاظ منطقی و علمی باید پذیرفت؛ که این موضوعی توهین آمیز به شخصیت فرد محسوب می شود، و از لحاظ روانشناختی آسب بسیاری به فرد وارد می کند و اعتماد و صداقت او را خدشه دار می کند.

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری و مشاوره با وکیل زن شما را در انتخاب مسیر درست کمک می کند.

 

آیا قانون گذار برای حمایت از خانواده ها و تحکم آن قبل از عقد ازدواج قوانینی را پایه گذاری نموده است یا خیر؟

 

law follows the love between teenagers

حمایت قانون از دوست پسر ها و دوست دختر ها برای ازدواج باهم

 

بسیاری از افراد بدون آگاهی و نادیده گرفتن لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری، زندگی مشترک خود را آغاز می کنند و در ابتدای راه با مشکلاتی روبرو می شوند؛ پس از مدتی بنیان خانواده متزلزل و در نهایت با طلاق از بین می رود. و چه بسا، بسیاری از این مسائل به دلیل عدم اهمیت و نادیده گرفتن لزوم مشاوره قبل از خواستگاری می باشد.

ازدواج و تشکیل خانواده موضوع مهمی است که قانون برای حمایت و صیانت از آن قوانینی را مشخص کرده است؛ قانون مدنی در مواد 1035 تا 1040 به موضوع نامزدی و بر هم خوردن نامزدی و هزینه های آن پرداخته است.

شما می توانید همه سوالات حقوقی خود را درباره ازدواج بدون محدودیت زمانی و مکانی از بهترین وکلای زن و مرد بپرسید، بازهم می گوییم که مشاوره حقوقی ازدواج را جدی بگیرید.

 

آیا شروط و قول های شفاهی طرفین در جلسه خواستگاری بدون درج در سند ازدواج دارای سندیت حقوقی می باشد؟

تاکید لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری از آن جهت می باشد؛ که گفته می شود طرفین در مراسم خواستگاری به یکدیگر وعده وعید های غیر واقعی می دهند، شاید برای این صحبت ها بتوان تعهد اخلاقی متصور شد، اما استناد به این قول و قرارها اعتبار قانونی ندارد. پس اگر خواستار حق و حقوقی می باشید، تنها با درج آن در سند ازدواج، آنها رسمیت پیدا خواهند کرد.

 پس لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری را جدی بگیرید، وکیل تلفنی 24 ساعته به شما راه حل فوری می دهد که در مسیر اشتباه قرار نگیرید. در هر زمان و مکان شما با بهره مندی از وکلای متخصص امور خانواده؛ با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین سوالات خود را بپرسید. نادیده گرفتن مسائل به ظاهر کوچک در خواستگاری؛ می تواند تبعات سنگینی در آینده داشته باشد.

ازدواج یک تصمیم احساسی نیست، که فکر کنید گذر زمان همه چیز را حل خواهد کرد؛ درست تصمیم بگیرد و از حقوقی که قانون به شما داده است؛ آگاه شوید و آموزش ببینید.

 

سوالات رایجی که در مراسم خواستگاری در بین خانواده ها مطرح می شود و چه پاسخی به این سوالات صحیح است؟

 

ًَّFAQ,s been asked in the courtship ceremony

بهترین رویکرد درمقابل متلک پرانی ها در مراسم خواستگاری

 

خواستگاری اولین و مهمترین قدم برای تشکیل خانواده می باشد؛ پس باید با حساسیت جدی با آن برخورد کرد. اولین قدم به اهمیت لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری واقف باشید و با مشورت با وکیل زن و یا وکیل مرد از مشاوره حقوقی پیشگیرانه استفاده کنید.

قرار نیست با اولین جلسه خواستگاری شما به طور کامل به شناخت فرد مقابل دست پیدا کنید؛ اما پرسیدن سوالات درست از جمله درباره خانواده یکدیگر، نگرش و تفکرات طرف مقابل و اینکه چه برنامه ها و اهدافی برای آینده دارد؛ اعتقادات مذهبی، مسائل مالی و بسیاری از نکاتی، که با مشاوره حقوقی با این سوالات بیشتر آشنا می شوید.

قرار نیست هر سوالی را بپرسید؛ سنجیده و به جا باید پرسید. همه آن چیزی را که در لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری به شما مشاوره داده خواهد شد؛ به شما کمک می کند که جلسه خواستگاری را با آگاهی پیش ببرید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای چت در واتساپ وکیل یا مشاوره حقوقی آنلاین در مورد خانواده و تشکیل آن، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود، یا اینکه می توانید با مطالعه مطالب حقوقی زیر در هنگام بروز مشکلات حقوقی از حقوق خود دفاع نمایید.

مجازات جعل گواهی بکارت در سال 1399-1400

بهترین رویکرد در مقابل سکس قبل از ازدواج

نگارش فوری و آنلاین انواع دادخواست نفقه، مهریه و اجرت المثل و ...

استحکام ازدواج بدون نیاز به پشتوانه مالی قوی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی