موسسه وکیل تلفنی

 • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
 • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی عقد قرض

مشاوره حقوقی عقد قرض

به جرأت می توان گفت که عقد قرض، رایج ترین عقدی است که روزانه هزاران نفر از مردم جهان آن را منعقد می نمایند؛ از آنجایی که این مدل عقود، از روی رضایت و اعتماد طرفین انجام می شود، معمولاً مدارکی هم برای این کار تهیه نمی شود؛ از این رو در صورت بروز مشکل در بازپرداخت دیون، اثبات آن بدون هیچ مدرکی، می تواند کاری بس تخصصی باشد که هر انسانی را ملزم کند تا از مشاوره حقوقی بهره مند گردند؛ چراکه اعتماد ها از بین رفته و تنها پس گرفتن پول است که اهمیت دارد؛ با ما همراه باشید تا شما را با عقد قرض و مزایای انعقاد آن آشنا گردانیم.

 

مشکلات رایج در تعهدات و معاملات طرفین (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

 

loan contract consultancy

آموزش 24 ساعته تنظیم عقد قرض به صورت کاملاً ارزان و تضمینی

 

"احتمالا کسی گمانش را نمی کرد، روزی مجبور شود برای قرض دادن و قرض گرفتن نیازمند انعقاد قرارداد فرض شود؛ اما این موضوع واقعیتی است که باید آن را قبول کرد. قرض گرفتن و قرض دادن از جمله امور رایجی است که نه تنها در داخل ایران؛ بلکه بین مردم جهان رواج دارد. در اکثر این قرض دادن ها و قرض گرفتن ها بین مردم قراردادی منعقد نمی شود؛ چراکه هیچ کس به افراد غریبه پول قرض نمی دهد، از طرفی هم امروزه تا حدودی به همه ما ثابت شده است که آسیب ها از آشنایان بیشتر است تا افراد غریبه؛ پس واقعاً باید چه کرد؟

وجه سخن ما این نیست که شما پول خود را به افراد نیازمند قرض ندهید؛ بلکه اینکار را با رعایت جوانب احتیاط (نگارش قرارداد قرض)، انجام دهید تا اگر در فردای آینده فرد مقروض بهانه هایی را از خود بروز داد، بتوانید با مدارکی مستدل بدهی های خود را زنده کنید؛ برای نگارش عقد قرض نیز می توانید از وکلای متخصص دیون ما که به صورت 24 ساعته و شیفتی فعالیت می کنند، بهترین راهکار های مخصوص به شرایط خودتان را به ارزان ترین و تضمینی ترین روش ها دریافت نمایید؛ برای اینکار می توانید تصویر زیر را لمس نمایید"

 

 

عقد قرض چیست؟

 

loan contract concept

وکیل قراردادهای قرض 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

قبل از اینکه وارد مبحث مشاوره حقوقی عقد قرض شویم، باید اول بدانیم اصلا عقد قرض چیست؟ البته کمی بالاتر آن را توضیح داده ایم، اما هم اکنون مفصلاً آن را مورد بحث قرار خواهیم داد.

از آنجایی که قرض دادن در عرف سرزمین ما دارای اعتبار می باشد و در دستورات دینی هم دیده می شود که مردم را به قرض دادن تشویق کرده است، کمتر کسی هست که با معنای قرض آشنایی نداشته باشد؛ اما معنای حقوقی قرض، کامل تر از تعریفی می باشد که در عرف برای آن مطرح می شود و حتی قرض را به عنوان یک نوع عقد می داند.

بر طبق ماده 648 قانون مدنی ایران:

 • (قرض عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، مقدار معینی از مال خود را به طرف دیگر تملیک می‌کند که طرف مزبور مثل آن را از حیث مقدار، جنس و وصف رد کند یا در صورت تعذر رد مثل، قیمت یوم ‌الرد را بدهد).

 

عقد قرض چه نوع عقدی است؟

در قانون مدنی ایران عقود به انواع مختلفی تقسیم می شود؛ مانند (لازم یا جایز، خیاری، منجز یا معلق، عقد تملیکی و عهدی، عقد معوض و مجانی و...).

عقد قرض از نوع لازم، تملیکی و معوض می باشد؛ عقد لازم نیز براساس ماده ۱۸۵ قانون مدنی یعنی این که ...

 • (هیچ یک از طرفین معامله حق فسخ آن را نداشته باشد؛ مگر در مواردی که طرفین از قبل مشخص کرده باشند).

 

عقد تملیکی همانطور که از اسم آن مشخص است، یعنی این که مالکیت مورد معامله از یک شخص به شخص دیگر منتقل می شود.

عقد معوض هم یعنی این که طرفین در قبال تبادل مال یا کالا با هم این عقد را می بندند.

عقد قرض تمامی این سه ویژگی را دارد و اگر حکمی بخواهد درباره آن صادر شود، این خصوصیات عقد در آن لحاظ می شود و این را بدانید که در مشاوره حقوقی عقد قرض، شما به راحتی می توانید با وکیل کارآزموده به بررسی این نکات بپردازید و تنظیم یک عقد قرض را به صورت 24 ساعته و تلفنی یا آنلاین، آموزش ببینید.

 

عقد قرض چه اوصاف و ویژگی هایی دارد؟