موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بیش از 1000 وکیل مجرب و متخصص در حوزه های مختلف، افتخار اولین ارائه دهنده کلینیک مشاوره حقوقی  را در ایران دارد. مشاوره حضوری  در کلینیک مشاوره حقوقی ارائه می شود. به صورتی که حداقل دو وکیل به صورت همزمان به شما مشاوره حقوقی می دهند و در جلسه مشاوره شما، وکلایی که در جلسه حضور دارند در مورد پرونده شما به اتفاق نظر می رسند و بهترین راه کار را به شما پیش نهاد می دهند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

کلنیک مشاوره حقوقی

کلنیک مشاوره حقوقی در واقع همان اجتماع چند نفر وکیل دادگستری می باشد که با شنیدن مشکل حقوقی شما اقدام به تحقیق و تحلیل مساله پرداخته و با اتفاق نظری به شما مشاوره حقوقی می دهند که قطعاً این نظریه وکیل تلفنی بهترین راهکار حقوقی و حل مشکل حقوقی شما در مشاوره حقوقی می باشد که توسط وکلای موسسه وکیل تلفنی ارایه می گردد به  عبارت دیگر در مشاوره حقوقی حضوری چندین وکیل در جلسه مشاوره حضور داشته و به شما بهترین مشاوره حقوقی ارایه می گردد. 

 

institute of lawyers

کلینیک مشاوره حقوقی وکیل تلفنی

 

رزرو برای مشاوره حقوقی حضوری

برای مشاوره حقوقی حضوری با وکیل دادگستری باید در ابتدا با شماره تلفن  021476259 هماهنگی نموده و درخواست مشاوره حقوقی خودتان را ثبت نمایید موسسه در کمتر از نیم ساعت زمان و مکان مشاوره حقوقی حضوری را  برای شما فیکس و به شما اعلام می کنند.

 

کمترین زمان برای مشاوره حقوقی حضوری 

سرعت در ارایه مشاوره حقوقی توسط موسسه وکیل تلفنی یکی از بهترین و نوین ترین خدمات مشاوره حقوقی در ایران می باشد به چند دلیل این موضوع برای هموطنان اثبات شده می باشد: 

 

 • اولاً اینکه وکیل تلفنی اولین موسسه در ارایه خدمات مشاوره حقوقی حضوری در ایران بوده است و این سابقه خدمت مشاوره حقوقی قطعا مسبوق به سابقه نمی باشد.

 • ثانیاً مدیر عامل موسسه وکیل تلفنی عضو مرکز وکلای دادگستری بوده و عضویت در کانون مرکز وکلای دادگستری بزرگترین قدرت را در ایجاد بزرگترین اجتماع برای ارایه مشاوره حقوقی به موسسه وکیل تلفنی بوده که توانسته دغدغه اخذ خدمت مشاوره حقوقی از مردم کشورمان را مرتفع نمایند.

 

ما اطمینان داریم که بهترین شرایط را برای دریافت مشاوره حقوقی مهیا نمودیم و عقیده راسخ داریم که همنظری و همفکری وکلا در کلینیک مشاوره حقوقی بهترین راهکار را برای شما رقم می زند. این اطمینان از تجربه ما در ارائه مشاوره ها اعم از تلفنی و غیر تلفنی بر میاید. هر چند شما پس از مشاوره حقوقی حضوری کاملا مختار هستید که بخواهید با وکلای موسسه وکیل تلفنی، قرارداد ببندید یا خیر؟ ولی از این جهت به خود می بالیم که اگر بخواهید برای پرونده خودتان وکیل انتخاب نمایید، دانشی که در کلینیک مشاوره حقوقی به شما منتقل شده، اجازه تصمیم گیری بهتری به شما خواهد داد.

 

"هزینه مشاوره حضوری با وکیل پایه یک دادگستری مبلغ 100.000تومان می باشد. هر جلسه مشاوره یک ساعت می باشد، البته در جدول زیر آپشن هایی که از هر لحاظ مقرون به صرفه تر هستند را هم برای حال شما عزیزان فراهم آمده که امیدواریم مفید واقع شوند"

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقتتون بخیر من با وکیل یکساعت مشاوره داشتم وغیر اینکه جواب درستی ندادن مبلغ هزینه مشاوره برای 45 دقیقه 250 هزار تومان دریافت نمودن آیا این مبلغ که گرفتن قانونی است بعدش از همه مهمتر ایشون هنوز کارآموز هستن
سلام وقتتون بخیر من با وکیل یکساعت مشاوره داشتم وغیر اینکه جواب درستی ندادن مبلغ هزینه مشاوره برای 45 دقیقه 250 هزار تومان دریافت نمودن آیا این مبلغ که گرفتن قانونی است بعدش از همه مهمتر ایشون هنوز کارآموز هستن
در روز های سخت کرونایی بهترین کار برای رفع مشکلات حقوقی مراجعه به سایت شما و استفاده از خدمات حقوقیتون هستش امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید
سلام تشکر وسپاس از مسولین محترم موسسه وکیل تلفنی که با کمترین قیمت بهترین خدمات حقوقی را به کاربران محترم ارائه می دهند
کمترین هزینه ممکن در خصوص ارایه مشاور حقوقی به مردم عرضه میشه بسیار عالی
سلام بنده نیاز به مشاوره حقوقی داشتم و با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم . وکلا ومشاورین این موسسه با خوش رویی و در عین مهارت و تخصص من را راهنمایی نمودند ونکاتی مطرح نمودند که به پیشبرد پرونده کمک کرد . از تمامی دست اندرکاران این موسسه سپاسگزارم.
با سلام و احترام.خدمات موسسه وکیل تلفنی در زمینه ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی اقدامی نو و بی نظیر بود که سالهاست به حل مشکلات حقوقی و ابهامات بسیاری از هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران کمک شایانی نموده است. جالب است بدانید برای پیگیری امور حقوقی خود ویا طرح سوالات مربوطه اگر بخواهید به صورت حضوری مراجعه کنیدمجبورید هزینه ای دوبرابر این تعرفه هارا پرداخت نمایید. در حالی که موسسه وکیل تلفنی با امکان مشاوره انلاین و بعضا رایگان این دغدغه بزرگ را برطرف نموده است.
سلام خسته نباشید دقت و سرعت و پیگیری مشاوران موسسه وکیل تلفنی بسیار عالی بود. در کوتاه ترین زمان با من تماس گرفتند و تمام سوالات منو کاملا جواب دادند. برقراری تماس در کلیه ساعات شبانه روز در کنار قیمت های مناسب بسیار عالیه و از این بابت متشکرم. موفق باشید
بسیار عالی و به صرفه با تشکر از شما
از اطلاع رسانی شما در مورد هزینه های مشاوره ممنونم چون خیلی از کاربران سوال دارند که هزینه های مشاوره حقوقی چقدر تموم میشه ،سپاسگزارم
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم.واقعیت این است که خزینه هایی که در موسسه وکیل تلفنی برای انجام مشاوره از شما عزیزان گرفته مز شود قابل قیاس با هزینه های بیرون نمی باسد و در ضمن شرایط پرداخت آن هم بسیار متفاوت از بیرون است و تمام مراحل براحتی طراحی شده که به صورت انلاین بپردازید و در خصوص مطالب هم که تمامی جزئیات ریز و درشت حقوقی برای شما گفته شده است.در خدمت شما عزیزان هستیم.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
خیلی خوب
سلام.در این روزهای سخت کرونایی مسلما منتطر ماندن در دفتر وکلا بسیار سخت می باشد از اینوه میتونم به صورت تلفنی مشکلات حقوقی خودم را مرتفع کنم از موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما بزرگواران ممنون از اينكه در اين شرايط سخت كرونايي با اطلاع رساني خوب و كاربردي خودتون موجب تسهيل دسترسي به خدمات حقوقي گرديده ايد در پناه حق شاد و سلامت باشيد

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی