موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

هزینه مشاوره حقوقی حضوری

 

مشاوره حقوقی حضوری با وکلای پایه یک دادگستری یکی از متداول ترین روش های حل مشکلات حقوقی می باشد. افراد زمانی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند می بایست در قدم اول به وکیل متخصص مراجعه نمایند. در برخی مواقع افراد تصور می کنند گفتگو با آشنایان و کسانی که مشکلات مشابه آنها را داشته اند می تواند به حل مسئله کمک کند.اما باید گفت در تمام زمینه های حقوقی دریافت مشاوره حقوقی حضوری راه حل اساسی است. تنها یک وکیل کاربلد می تواند به شما بگوید که مسیر اصلی رسیدگی به پرونده چیست؟ و شما از چه دلایل و مدارکی باید برای دفاع از خود استفاده نمایید.در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی حضوری از وکلای پایه یک دادگستری می توانید با شماره 02147625900 تماس بگیرید. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی حضوری فوری با وکیل

افراد در مشاوره حقوقی حضوری می توانند اطلاعات مفیدی از پرونده حقوقی به دست آورند. وکیل پرونده را مطالعه می کند و سپس راه های قانونی را به ایشان نشان خواهد داد.

 

در صورتی که افراد قبل از هر گونه اقدام حقوقی یا بستن قرارداد خود را ملزم به انجام مشاوره حقوقی حضوری بدانند از بروز بسیاری از اختلافات حقوقی جلوگیری خواهند کرد. وکیل متخصص تلاش می کند با استفاده از روش های قانونی از تضییع حقوق افراد جلوگیری نماید.

 

 

مزایا و محدودیت های مشاوره حقوقی حضوری 

از جمله مهمترین مزیت های مشاوره حقوقی حضوری با وکلای خبره و پایه یک دادگستری این است که با بررسی تمامی مستندات و مدارک، تمامی جزئیات بررسی شده و بهترین راهکارها اعلام خواهد شد و در صورت لزوم قرارداد وکالت منعقد می شود. 

 

از محدودیت های مشاوره حقوقی حضوری میتوان به محدودیت زمان و مکان اشاره نمود. شما ملزم هستید در یک ساعت مشخص که از قبل هماهنگ کرده اید به یک دفتر مشخص مراجعه نمایید. این امر ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند از جمله اینکه مجبور شوید مسافت طولانی را طی کنید و یا مرخصی بگیرید. بعد از پایان جلسه چنانجه موردی به ذهنتان رسید دسترسی به وکیل ندارید و  باید منتظر نوبت بعدی بمانید. ممکن است معذب شوید و همه موارد را به وکیل نگویید که این مورد در روند پرونده مشکل ایجاد کند. 

 

در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تدابیری اندیشیده شده است که شما با کمترین محدودیت مشاوره حقوقی حضوری مواجه شوید. از انجاییکه بیش از 100 ها وکیل از سرتاسر ایران در این موسسه در حال فعالیت هستند، مشاوره حقوقی حضوری به نزدیک ترین وکیل کاربلد در حوزه مورد نظرتان ارجاع داده می شود که با صرف کمترین هزینه ایاب و ذهاب و زمان به مقصود خود که دریافت مشاوره حقوقی حضوری از برترین وکلای ایران است برسید و مشکلتان به صورت ریشه ای حل شود. 

 

 

 

 

 

در چه زمینه هایی می توان مشاوره حقوقی حضوری دریافت کرد؟

بطور کلی در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده، شرکت ها و ... می وان از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کرد. از جمله مهمترین اموری که می توان در مشاوره حقوقی حضوری انجام داد می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 

1- تنظیم قراردادهای کارگر و کارفرما

2- تنظیم اساسنامه ها

3- انجام کلیه امور مربوط به مزایده 

4- بررسی شواهد و قوانین موجود برای دفاع از سازمان ها در مراجع قضایی ذیصلاح 

5- نگارش کلیه اوراق قضایی 

 

 

برای هماهنگی نوبت مشاوره حقوقی حضوری چه باید کرد؟

موسسه حقوقی وکیل تلفنی به عنوان بزرگترین مرکز خدمات حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی حضوری به افراد کمک می کند که پاسخ مشکلات حقوقی خود را بیابند.

برای دریافت مشاوره حقوقی حضوری شما می توانید با شماره 09212242670 تماس گرفته و از پشتیبان سایت بخواهید که یک نوبت مشاوره حضوری برای شما فیکس شود. و یا اینکه به واتس اپ 09212242670 پیامی مبنی برای تقاضای دریافت مشاوره حضوری ارسال نمایید تا براساس موضوع و موقعیت جغرافیایی شما یکی از برترین وکلا را برای شما هماهنگ نموده و ساعت مراجعه و لوکیشن دفتر وکیل برای شما ارسال گردد.  مشاوره حقوقی تلفنی افراد اطلاعات لازم درباره ملاقات حضوری با وکیل را به دست خواهند آورند.

 

 

 

 

 

نوبت های مشاوره حقوقی حضوری چند روز زمان می برد؟

موسسه حقوقی وکیل تلفنی تلاش کرده افراد در سریع ترین زمان به مشاوره حقوقی حضوری دسترسی پیدا کنند. به این ترتیب بلافاصله پس از هماهنگی با کارشناس سایت افراد وقت ملاقات با وکیل حقوقی را دریافت خواهند کرد.

 

پس از مشخص شدن زمان مشاوره حقوقی حضوری افراد می توانند به دفتر وکیل مربوطه مراجعه کرده و با ایشان گفتگو نمایند. وکیل مدارک و مستندات افراد را مورد بررسی قرار می دهد و درباره پرونده اظهار نظر خواهد کرد. به طور کلی مشاوره حقوقی موجب شفاف سازی پرونده می شود. افراد پس از گفتگو با وکیل آمادگی لازم برای حضور در جلسه دادرسی را خواهند داشت.

 

 

نوبت حضوری با وکیل بر چه اساس فیکس می شود؟

پس از آنکه موضوع و موقعیت مکانی خود را اعلام نمایید هزینه ملاقات حضوری را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز کرده و فیش واریز را به واتس اپ 09212242670 ارسال نمایید بلافاصله پس از پرداخت هزینه مشاوره نوبت حضوری برای شما فیکس خواهد شد.

 

به عبارت دیگر پس از پرداخت هزینه مشاوره حقوقی حضوری زمان ملاقات قطعی می شود. به این ترتیب افراد می توانند برای گفتگو با وکیل در روز مقرر به دفتر وکیل مراجعه نمایند.

 

 

 

 

 

هزینه مشاوره حضوری چقدر است؟

دریافت مشاوره حقوقی حضوری از برترین وکلای پایه یک دادگستری مستلزم پرداخت حق المشاوره می باشد. هزینه مشاوره حقوقی حضوری بسیار منصفانه تعیین شده است. موسسه حقوقی وکیل تلفنی تلاش می کند خدمات حقوقی در دسترس تمام اقشار جامعه قرار بگیرد. افراد می توانند از خدمات مختلف این موسسه استفاده نمایند. برای یک جلسه مشاوره حضوری با وکیل مبلغ 200000 تومان دریافت می گردد که در مقایسه با موارد مشابه بسیار مقرون به صرفه است.

 

 

روش پرداخت هزینه مشاوره حقوقی حضوری

برای آنکه کسانی که به موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه می کنند به راحتی بتوانند از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنند این موسسه تدابیر مختلفی پیش بینی کرده است. پرداخت آنلاین هزینه مشاوره حقوقی یکی از این خدمات است.

 

افراد ابتدا به سایت مراجعه کرده و وقت مشاوره حقوقی حضوری دریافت می کنند. سپس از طریق درگاه بانکی اعلام شده می توانند هزینه مشاوره را پرداخت نمایند. به این ترتیب بلافاصله نوبت ملاقات حضوری برای ایشان قطعی خواهد شد.

 

پس از رزرو مشاوره حضوری افراد می توانند با آسودگی خیال با وکیل ملاقات نمایند و مشکل خود را با ایشان در میان بگذارند. افراد باید توجه داشته باشند که در روز مقرر تمام مدارک و مستنداتی که در اختیار دارند را به وکیل نشان دهند. وکیل پس از مطالعه پرونده و بررسی مدارک و دلایل موجود راهکار قانونی ارائه خواهد کرد.

علاوه براین می توانید از طریق شماره کارت موسسه حق المشاوره را واریز نمایید.

 

وکیل تنظیم قراردادها 
نگارش اوراق قضایی
حق الوکاله وکیل 
مشاوره حقوقی انلاین و رایگان 
درباره ما 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقتتون بخیر من با وکیل یکساعت مشاوره داشتم وغیر اینکه جواب درستی ندادن مبلغ هزینه مشاوره برای 45 دقیقه 250 هزار تومان دریافت نمودن آیا این مبلغ که گرفتن قانونی است بعدش از همه مهمتر ایشون هنوز کارآموز هستن
سلام وقتتون بخیر من با وکیل یکساعت مشاوره داشتم وغیر اینکه جواب درستی ندادن مبلغ هزینه مشاوره برای 45 دقیقه 250 هزار تومان دریافت نمودن آیا این مبلغ که گرفتن قانونی است بعدش از همه مهمتر ایشون هنوز کارآموز هستن
در روز های سخت کرونایی بهترین کار برای رفع مشکلات حقوقی مراجعه به سایت شما و استفاده از خدمات حقوقیتون هستش امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید
سلام تشکر وسپاس از مسولین محترم موسسه وکیل تلفنی که با کمترین قیمت بهترین خدمات حقوقی را به کاربران محترم ارائه می دهند
کمترین هزینه ممکن در خصوص ارایه مشاور حقوقی به مردم عرضه میشه بسیار عالی
سلام بنده نیاز به مشاوره حقوقی داشتم و با موسسه وکیل تلفنی تماس گرفتم . وکلا ومشاورین این موسسه با خوش رویی و در عین مهارت و تخصص من را راهنمایی نمودند ونکاتی مطرح نمودند که به پیشبرد پرونده کمک کرد . از تمامی دست اندرکاران این موسسه سپاسگزارم.
با سلام و احترام.خدمات موسسه وکیل تلفنی در زمینه ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی اقدامی نو و بی نظیر بود که سالهاست به حل مشکلات حقوقی و ابهامات بسیاری از هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران کمک شایانی نموده است. جالب است بدانید برای پیگیری امور حقوقی خود ویا طرح سوالات مربوطه اگر بخواهید به صورت حضوری مراجعه کنیدمجبورید هزینه ای دوبرابر این تعرفه هارا پرداخت نمایید. در حالی که موسسه وکیل تلفنی با امکان مشاوره انلاین و بعضا رایگان این دغدغه بزرگ را برطرف نموده است.
سلام خسته نباشید دقت و سرعت و پیگیری مشاوران موسسه وکیل تلفنی بسیار عالی بود. در کوتاه ترین زمان با من تماس گرفتند و تمام سوالات منو کاملا جواب دادند. برقراری تماس در کلیه ساعات شبانه روز در کنار قیمت های مناسب بسیار عالیه و از این بابت متشکرم. موفق باشید
بسیار عالی و به صرفه با تشکر از شما
از اطلاع رسانی شما در مورد هزینه های مشاوره ممنونم چون خیلی از کاربران سوال دارند که هزینه های مشاوره حقوقی چقدر تموم میشه ،سپاسگزارم
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم.واقعیت این است که خزینه هایی که در موسسه وکیل تلفنی برای انجام مشاوره از شما عزیزان گرفته مز شود قابل قیاس با هزینه های بیرون نمی باسد و در ضمن شرایط پرداخت آن هم بسیار متفاوت از بیرون است و تمام مراحل براحتی طراحی شده که به صورت انلاین بپردازید و در خصوص مطالب هم که تمامی جزئیات ریز و درشت حقوقی برای شما گفته شده است.در خدمت شما عزیزان هستیم.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
خیلی خوب
سلام.در این روزهای سخت کرونایی مسلما منتطر ماندن در دفتر وکلا بسیار سخت می باشد از اینوه میتونم به صورت تلفنی مشکلات حقوقی خودم را مرتفع کنم از موسسه وکیل تلفنی سپاسگزارم
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما بزرگواران ممنون از اينكه در اين شرايط سخت كرونايي با اطلاع رساني خوب و كاربردي خودتون موجب تسهيل دسترسي به خدمات حقوقي گرديده ايد در پناه حق شاد و سلامت باشيد

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی