موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مجازات جرم لواط

لواط چیست؟

به عمل جنسی که در میان دو مرد اتفاق می افتد لواط گفته می شود. این عمل به اینگونه رخ می دهد که آلت مردانه یک نفر حداقل به اندازه ختنه گاه وارد مقعد مرد دیگری شود. در دین اسلام لواط از زنا نیز زشت تر است و مجازات شدیدتر و سنگین تر دارد. اگر آلت مردی در بین ران های مرد دیگری به منظور بدست آوردن لذت جنسی قرار گیرد تفخیذ گفته می شود که هم در لواط و هم تفخیذ فردی که عمل لواط را انجام می دهد فاعل و کسی که بر روی او عمل لواط انجام می شود مفعول است. مجازات جرم لواط در قانون مجازات اسلامی تعیین شده است.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل کیفری 

 

مجازات لواط چیست؟

بر اساس ماده 234 قانون مجازات اسلامی جرم لواط تعریف مشخصی دارد و اگر این عمل اثبات شود مجازات های مختلفی برای فاعل و مفعول در عمل لواط در نظر گرفته شده است. اگر لواط با رضایت فاعل و مفعول انجام شده باشد و فاعل مجرد باشد مجازات آن 100 ضربه شلاق است اما اگر مفعول با رضایت و خواست خود این کار را انجام داده باشد حکم او اعدام خواهد بود. اما اگر مورد تجاوز قرار گرفته باشد حدی بر وی جاری نمی شود

در چه صورتی مجازات لواط اعدام است؟

بر اساس قانون اگر فاعل دارای همسر شرعی و قانونی باشد که هر وقت بتواند با او جماع کند یا اینکه مفعول اکراه داشته یا تعرض به عنف انجام شده باشد حکم فاعل اعدام است. همچنین اگر فاعل غیر مسلمان باشد و مفعول مسلمان در هر شرایطی حکم فاعل اعدام است. بسیاری از افراد بعد از یک عمل ناشایست از کار خود پشیمان و ابراز ندامت می کنند. اگر می خواهید در ارتباط با مسائل حقوقی جرم لواط اطلاعات مناسبی به دست بیاورید بهتر است با وکیل تلفنی لواط مشاوره حقوقی تلفنی از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی انجام دهید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری

 

 

 

فردی به زور با پسرم لواط کرده چگونه شکایت کنم؟

از طریق دفاتر خدمات قضایی می توانید دادخواست خود را به همراه مستندات یا مشخصات شاهدان ثبت کنید و بدون انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرا مستقیم به شکایت شما در دادگاه صالح رسیدگی می شود. قبل از اینکه دادخواست در ارتباط با جرم لواط  ثبت کنید بهترین راهکار انجام مشاوره حقوقی با وکیل متخصص جرم لواط است. شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی از بهترین وکلا مشاوره دریافت کنید.

اثبات بی گناهی در اتهام لواط

برای اثبات هر کاری در مراجع قضایی نیاز به ادله است اگر به فردی اتهام لواط وارد کرده اند باید ادله محکمه پسند ارائه شود اگر دلایلی برای اثبات این عمل وجود دارد باید فردی که بهش اتهام وارد شده است ادله خود را مبنی بر بی گناهی به دادگاه ارائه دهد.

مجازات قتل فردی که قصد لواط دارد چیست؟

در ماده 156 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 آمده است: « هرگاه فردی در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تن خود یا دیگری در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب میشود، درصورت اجتماع شرایط زیر مجازات نمی‌شود: الف- رفتار ارتکابی برای دفع تجاوز یا خطر ضرورت داشته باشد. ب- دفاع مستند به قرائن معقول یا خوف عقلایی باشد. پ- خطر و تجاوز به سبب اقدام آگاهانه یا تجاوز خود فرد و دفاع دیگری صورت نگرفته باشد. ت- توسل به قوای دولتی بدون فوت وقت عملاً ممکن نباشد یا مداخله آنان در دفع تجاوز و خطر موثر واقع نشود.»

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید