موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مجازات جرم لواط

لواط چیست؟

به عمل جنسی که در میان دو مرد اتفاق می افتد لواط گفته می شود. این عمل به اینگونه رخ می دهد که آلت مردانه یک نفر حداقل به اندازه ختنه گاه وارد مقعد مرد دیگری شود. در دین اسلام لواط از زنا نیز زشت تر است و مجازات شدیدتر و سنگین تر دارد. اگر آلت مردی در بین ران های مرد دیگری به منظور بدست آوردن لذت جنسی قرار گیرد تفخیذ گفته می شود که هم در لواط و هم تفخیذ فردی که عمل لواط را انجام می دهد فاعل و کسی که بر روی او عمل لواط انجام می شود مفعول است. مجازات جرم لواط در قانون مجازات اسلامی تعیین شده است.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل کیفری 

 

مجازات لواط چیست؟

بر اساس ماده 234 قانون مجازات اسلامی جرم لواط تعریف مشخصی دارد و اگر این عمل اثبات شود مجازات های مختلفی برای فاعل و مفعول در عمل لواط در نظر گرفته شده است. اگر لواط با رضایت فاعل و مفعول انجام شده باشد و فاعل مجرد باشد مجازات آن 100 ضربه شلاق است اما اگر مفعول با رضایت و خواست خود این کار را انجام داده باشد حکم او اعدام خواهد بود. اما اگر مورد تجاوز قرار گرفته باشد حدی بر وی جاری نمی شود

در چه صورتی مجازات لواط اعدام است؟

بر اساس قانون اگر فاعل دارای همسر شرعی و قانونی باشد که هر وقت بتواند با او جماع کند یا اینکه مفعول اکراه داشته یا تعرض به عنف انجام شده باشد حکم فاعل اعدام است. همچنین اگر فاعل غیر مسلمان باشد و مفعول مسلمان در هر شرایطی حکم فاعل اعدام است. بسیاری از افراد بعد از یک عمل ناشایست از کار خود پشیمان و ابراز ندامت می کنند. اگر می خواهید در ارتباط با مسائل حقوقی جرم لواط اطلاعات مناسبی به دست بیاورید بهتر است با وکیل تلفنی لواط مشاوره حقوقی تلفنی از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی انجام دهید.

 

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری

 

 

 

فردی به زور با پسرم لواط کرده چگونه شکایت کنم؟

از طریق دفاتر خدمات قضایی می توانید دادخواست خود را به همراه مستندات یا مشخصات شاهدان ثبت کنید و بدون انجام تحقیقات مقدماتی در دادسرا مستقیم به شکایت شما در دادگاه صالح رسیدگی می شود. قبل از اینکه دادخواست در ارتباط با جرم لواط  ثبت کنید بهترین راهکار انجام مشاوره حقوقی با وکیل متخصص جرم لواط است. شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی از بهترین وکلا مشاوره دریافت کنید.

اثبات بی گناهی در اتهام لواط

برای اثبات هر کاری در مراجع قضایی نیاز به ادله است اگر به فردی اتهام لواط وارد کرده اند باید ادله محکمه پسند ارائه شود اگر دلایلی برای اثبات این عمل وجود دارد باید فردی که بهش اتهام وارد شده است ادله خود را مبنی بر بی گناهی به دادگاه ارائه دهد.

مجازات قتل فردی که قصد لواط دارد چیست؟

در ماده 156 قانون مجازات اسلامی مصوب 1392 آمده است: « هرگاه فردی در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تن خود یا دیگری در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب میشود، درصورت اجتماع شرایط زیر مجازات نمی‌شود: الف- رفتار ارتکابی برای دفع تجاوز یا خطر ضرورت داشته باشد. ب- دفاع مستند به قرائن معقول یا خوف عقلایی باشد. پ- خطر و تجاوز به سبب اقدام آگاهانه یا تجاوز خود فرد و دفاع دیگری صورت نگرفته باشد. ت- توسل به قوای دولتی بدون فوت وقت عملاً ممکن نباشد یا مداخله آنان در دفع تجاوز و خطر موثر واقع نشود.»

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل کیفری

 

 

چگونگی تشخیص جرم لواط

در اثبات جرم لواط به دلیل آنکه مجازات آن مرگ است باید سختگیرانه عمل شود. لواط کننده باید 4 بار در نزد قاضی اقرار کند که عمل لواط را انجام داده است. با شهادت شهود نیز این عمل زشت و ناپسند قابل اثبات است برای اثبات این عمل باید 4 نفر عاقل و بالغ نزد قاضی شهادت دهند. شهادت باید به درستی انجام شود و شاهدان عمل لواط را با چشم خود دیده باشند. حاکم شرع می‌تواند طبق علم خود که از طریق متعارف حاصل شود، حکم کند.

مجازات قانونی پخش فیلم لواط

بر اساس ماده 17 قانون جرایم رایانه‌ای مصوب سال 1388 : « هرکس به وسیله سیستم‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او منتشر کند یا در دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس از 91 روز تا 2 سال یا جزای نقدی از 5 تا 40 میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»

مجازات اخاذی فاعل از مفعول در جرم لواط

اخاذی ممکن است از طریق زورگیری یا تهدید به افشای سر صورت گیرد. در قانون مجازات اسلامی به جرمی تحت عنوان اخاذی اشاره نشده است. اما ماده 669 قانون مجازات اسلامی مقرر داشته اگر فردی، فرد دیگری را به هر نحوی تهدید به ضرر شرفی یا افشای سر نماید به مجازات تا 74 ضربه شلاق یا زندان از دو ماه تا دو سال محکوم خواهد شد.

رسیدگی به جرم اخاذی در صلاحیت دادگاه عمومی است. و بر اساس ادله ای همچون شهود، شهادت، پیامک، ایمیل یا قرار خود مرتکب اثبات خواهد شد.

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

اجبار مرد متاهل به لواط با تهدید به مرگ اعضای خانواده

اثبات اجبار، اکراه و تهدید در قانون پیچیده است و برای اثبات هر کدام از این موارد نیاز به ادله محکمه پسند است برای دریافت اطلاعات حقوقی نیاز است با بهترین وکلای مجرب و متخصص جرم لواط مشاوره حقوقی انجام دهید.

اثبات لواط به کمک فیلم و چت

فیلم، چت یا صدا تنها در کنار دلایل و مدارک دیگر مورد قبول محاکم قرار می گیرد. این موارد به تنهایی دلیل محکمه پسندی نیستند و ممکن از دادگاه به آنها توجهی نداشته باشد. شرایط اثبات لواط در قانون مشخص شده است.

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

دوستان عزیز در موسسه وکیل تلفنی سلام امیدوارم خوب و سلامت باشین کاملا مشخص برای تولید محتوا زحمات زیادی میکشین اطلاعات بسیار خوبی در زمینه هک ارائه دادین کمال تشکر و قدر دانی رو از یکایک شما عزیزان دارم قدر زحماتتون میدونیم. علیرغم دیگر موسسات و وکلای محترمی که بنده افتخار همکاری و ارتباطی که باهاشون دارم وجه تمایز شما این هست که دلسوزانه عمل میکنید وامیدارم نتیجه ی مثبتی که ناشی از دعای خیر همه ی کاربرانی هست که اطلاعات بسیار خوب و مطالب دسته بندی شده ی شما رو مطالعه میکنن به مجموعه برگرده و ازینکه با آگاهی بخشی حقوقی به عام جامعه به احقاق حقشون کمک میکنید از صمیم قلب براتون آرزوی سلامتی و توفیق دارم امیدوارم مردم عزیز ایران قبل از اینکه طرح شکایتی داشته باشن با وکلای خوب شما مشورت بگیرن و استفاده کنن بازم از همین تریبون خدا قوت میگم و زنده و سلامت باشین
با سلام. حد لواط برای فاعل در صورت عنف، اکراه یا دارابودن شرایط احصان( احصان عبارت است از آنکه مرد همسر دائمی و بالغ داشته باشد و درحالی که بالغ و عاقل بوده از طریق قُبُل با همان همسر درحال بلوغ وی جماع کرده باشد و هر وقت بخواهد امکان جماع از همان طریق را باوی داشته باشد) اعدام و در غیر اینصورت صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول در هر صورت اعدام است. ولین اگر کسی به زور با او لواط کنند هیچ مجازاتی برای او در نظر گرفته نمی شود.
روشهای اثبات لواط شخص مرتکب 4 مرتبه اقرار به ارتکاب جرم نماید. تعداد 4 نفر مرد به عنوان شاهد، شهادت دهند. قاضی بنابه مستندات موجود، علم به ارتکاب جرم حاصل نماید.مجازات لواط فاعل اگر لواط به عنف بوده(مفعول راضی نبوده و در واقع به وی تجاوز گردد) و فاعل محصن باشد(متاهل بوده و در هر زمان، امکان برقراری رابطه با همسرش را داشته باشد) ولی با این حال مرتکب لواط گردد، وی محکوم به اعدام خواهد شد. از جمله مثال های بارز لواط به عنف، تجاوز جنسی به پسر بچه ها توسط مردان است. اما چنانچه رابطه با رضایت هر دو طرف برقرار شود و یا در صورتی که فاعل مجرد باشد، مجازات فاعل 100 ضربه شلاق خواهد بود. اگر فاعل غیر مسلمان باشد و مفعول مسلمان، در هر شرایطی حکم فاعل اعدام است.مجازات مفعول نیز در صورتی که مفعول با رضایت خود مرتکب لواط گردد، چه متاهل باشد و چه مجرد، مجازات وی اعدام است. از آنجایی که رویکرد محاکم نسبت به این جرائم بسیار خاص و ویژه میباشد نظارت وکیل در پروند های فوق امری لازم و ضروری ست.
سلام وقت همگی بخیر ... اگر فاعل جرم لواط با عنف دخول را انجام دهد یا اینکه مرتکب جرم لواط دارای همسر باشد ، مجازات مرتکب اعدام خواهد بود اما اگر با رضایت دو طرف این جرم اتفاق افتاده باشد یا اینکه مرتکب مجرد باشد ، مجازات فاعل صد ضربه شلاق میباشد. اما در خصوص مفعول لازم به ذکر است که مفعول چه متاهل باشد چه مجرد باشد ، باز مجازات ایشان اعدام خواهد بود.
به عمل جنسی که در میان دو مرد اتفاق می افتد لواط گفته می شود. این عمل به اینگونه رخ می دهد که آلت مردانه یک نفر حداقل به اندازه ختنه گاه وارد مقعد مرد دیگری شود. در دین اسلام لواط از زنا نیز زشت تر است و مجازات شدیدتر و سنگین تر دارد. اگر آلت مردی در بین ران های مرد دیگری به منظور بدست آوردن لذت جنسی قرار گیرد تفخیذ گفته می شود که هم در لواط و هم تفخیذ فردی که عمل لواط را انجام می دهد فاعل و کسی که بر روی او عمل لواط انجام می شود مفعول است. مجازات جرم لواط در قانون مجازات اسلامی تعیین شده است.بر اساس قانون اگر فاعل دارای همسر شرعی و قانونی باشد که هر وقت بتواند با او جماع کند یا اینکه مفعول اکراه داشته یا تعرض به عنف انجام شده باشد حکم فاعل اعدام است. همچنین اگر فاعل غیر مسلمان باشد و مفعول مسلمان در هر شرایطی حکم فاعل اعدام است. بسیاری از افراد بعد از یک عمل ناشایست از کار خود پشیمان و ابراز ندامت می کنند. اگر می خواهید در ارتباط با مسائل حقوقی جرم لواط اطلاعات مناسبی به دست بیاورید بهتر است با وکیل تلفنی لواط مشاوره حقوقی تلفنی از طریق موسسه حقوقی وکیل تلفنی انجام دهید.موفق و پیروز باشید.
سلام عرض هسته نباشید دارم به تمام کادر موسسه وکیل تلفنی. برخی مفاهیم و لغات در حیطه حقوقی و قانون کشور ما کاربرد دارند اما متاسفانه افراد عادی گاها با معنی و مفهوم آن آشنایی ندارند . همین امر موجب میشود بسیاری مواقع حقوقی که دارند نادیده گرفته شود و از خق خود بگذرند. اینکه شما اینگونه باعث افزایش سطخ آگاهی و اطلاعات عمومی افراد شده لاید و مطالب کاربردی را در سایت منتشر میکنید بسیار جای تقدیر و تشکر دارد. براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم
امروزه در برخی جوامع غربی اعمال منافی عفت مانند همجنس‌گرایی بدون اینکه جرم‌انگاری شده باشند ، انجام می شود و هیچ مجازاتی برای آن منظور نشده است اما در کشور ایران توسط شارع مقدس جرم‌انگاری شده است و امری مذموم و ناپسند در جامعه به حساب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌آید. گروهی از اعمال منافی عفت مانند زنا ، لواط ، مساحقه و … جزو مجازات حدود قرار میگیرند و گروه دیگری از آنان مانند تقبیل از روی شهوت و … در زمره مجازات تعزیری قرار میگیرد. منظور از عمل منافی عفت یعنی فعلی که با حیا و عفت و پاکدامنی منافات دارد و ارزشهای یک جامعه را نقض میکند. ماهیت لواط و همجنس‌گرایی : جرم لواط و جرم همجنس‌گرایی از لحاظ ماهیت با یکدیگر تفاوت دارند. لواط به معنای داخل شدن اندام تناسلی مرد در دبر انسان مذکر است ولی همجنس‌گرایی به معنای این است که انسان مذکر در غیر از لواط و تفخیذ از قبیل تقبیل و ملامسه با انسان مذکر دیگر از روی شهوت انجام دهد. مجازات لواط و همجنس‌گرایی تفاوت جرم لواط با جرم همجنس‌‌‌گرایی : جرم لواط در زمره مجازات حدود میباشد و شارع مقدس موجب ، نوع مجازات و میزان آن را بصورت قطعی بیان نموده است . اما جرم همجنس‌گرایی جرمی است که در گروه مجازات تعزیری قرار میگیرد . بنابراین لواط با همجنس‌گرایی در دو گروه قرار میگیرد. مجازات جرم لواط : اگر فاعل جرم لواط با عنف دخول را انجام دهد یا اینکه مرتکب جرم لواط دارای همسر باشد ، مجازات مرتکب اعدام خواهد بود اما اگر با رضایت دو طرف این جرم اتفاق افتاده باشد یا اینکه مرتکب مجرد باشد ، مجازات فاعل صد ضربه شلاق میباشد. اما در خصوص مفعول لازم به ذکر است که مفعول چه متاهل باشد چه مجرد باشد ، باز مجازات ایشان اعدام خواهد بود. همچنین اگر فاعل جرم لواط غیرمسلمان و مفعول مسلمان باشد حتی اگر با رضایت عمل انجام شده باشد یا مجرد باشد ، فاعل غیرمسلمان به اعدام محکوم خواهد شد. مجازات جرم همجنس‌گرایی: مجازات دو مرد که از روی لذت و شهوت همدیگر را لمس میکنند ، تا 74 ضربه شلاق تعزیری میباشد که با توجه به اینکه در گروه تعزیرات قرار گرفته است ، قاضی صادرکننده رای میتواند مجازات این جرم را تخفیف دهد. ادله اثبات جرایم لواط و همجنس‌گرایی: ادله اثبات جرایم مذکور به علت اینکه در دو گروه از مجازاتها قرار دارند با هم متفاوت است. جرم لواط با 4 بار اقرار ثابت میشود در حالی که جرم همجنس‌گرایی با 1 بار اقرار به اثبات خواهد رسید. جرم همجنس‌گرایی با شهادت 2 مرد به اثبات میرسد اما جرم لواط با شهادت 4 مرد به اثبات میرسد اما شهادت بر شهادت هم در جرم لواط هم در جرم همجنس‌گرایی به هیچ عنوان قابلیت اثباتی ندارد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی