موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی انواع رِل زدن

مشاوره حقوقی انواع رِل زدن

بسیاری از کلمات لاتین و انگلیسی به مرور زمان راه خود را به زبان فارسی باز کرده اند و اکنون در بسیاری از صحبت ها از کلمات لاتین و فارسی ادغام شده استفاده می شود، یکی از این کلمات رِل است و در این بخش می خواهیم به مشاوره حقوقی انواع رل زدن بپردازیم.

برای شروع مشاوره حقوقی انواع رل زدن ابتدا باید بدانیم رل زدن در لغت به چه معنا است؟ به طور کلی ممکن شما هم مکرر کلمه ی رل را شنیده باشید و احتمالا معنی ای نسبی مثل رل پیچیدن و رابطه داشتن در ذهن خود دارید. در واقع مشاوره حقوقی انواع رل زدن اطلاق به کلمه ی Relationship در زبان انگلیسی دارد، ریلیشن شیپ در زبان فارسی به معنای برقراری رابطه است.

 

binding relationships

مشکلات رایج پس از رِل زدن جوانان در ایران امروز

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

در بیشتر اکانت های اینستاگرام و یا حتی بیوگرافی های افراد در فضای مجازی می توان مشاهده کرد که اشخاص برای نشان دادن مجرد بودن و نبودن خود از کلمه ی رل استفاده می کنند. اگر معنی خاص رل را در نظر نگیریم، این کلمه به دوست معمولی نیز اشاره دارد. در ایران از کلمه ی رل برای نشان دادن رابطه میان یک دختر و پسر استفاده می شود؛ به طور کلی می توان گفت که مشاوره حقوقی انواع رل زدن برای دو جنس مخالف صورت می پذیرد، با ما همراه باشید تا نحوه رل زدن درست را به شما آموزش دهیم ...

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"رِل زدن های امروزی مشکلات زیادی را برای دختران و بانوان سرزمینمان بوجود آورده است؛ متأسفانه امروزه بسیاری از مردم برای رفع نیاز جنسی خود، دختران را همچون یک ابزار رفع نیاز جنسی می بینند و پس از شناختن او و نقطه ضعف هایش از آنها برای رفع میل جنسی خود استفاده می نمایند، اصرار دارند که عشقشان راست است، در صورتیکه این راستی در مورد چیز دیگری صدق می نماید؛ تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص دراین امر منتقل شده و او شما را در رل زدن هایتان راهنمایی نماید"

 

پشت پرده های رِل زدن های امروزی چیست؟

 

behind the curtain of these days relationships

 

با پیشرفت فضای مجازی الفاظ و کلمات ادغام شده ای همه گیر شده است و یکی از این کلمات مشاوره حقوقی انواع رل زدن است.

رل زدن ابتدا توسط افراد نسبتاً معروف در اینستاگرام معرفی شد و پس از آن افراد مختلف در استفاده از آن بهره برده اند؛ البته همه چیز خیلی ساده به نظر نمی آید، پشت پرده های رل زدن های امروزی چیز دیگری است، افراد معروف در فضای مجازی برای بالا بردن درجه ی محبوبیت خود اقدام به رل زدن و افشای حریم خصوصی خود می کنند.

در انگلستان از رل زدن به عنوان ازدواج سفید یاد می شود، ازدواج سفید نوعی از رابطه ی جنسی بدون تعهد و ثبت رسمی است، با تفکر بیشتر متوجه می شویم که ازدواج سفید و رل در واقع یک نوع استفاده ی ابزاری برای تامین نیاز جنسی است.

هم اکنون افرادی به ظاهر روشنفکر در حال ترویج این مقوله در بین جامعه ی اسلامی هستند و استفاده ی ابزاری از زنان با ایجاد یک هاله ی فیک روشنفکرانه در حال تزریق به مغزها است.

برخی از افراد شاید مخالف این نظر باشند و این نوع رابطه ها را جنگیدن در راه آزادی اطلاق کنند؛ اما اینگونه نخواهد بود یک رابطه ی بدون تعهد ضمان آور نیست، در رابطه ای که هیچ تعهدی وجود ندارد، موجودیت زن دچار آسیب بیشتری می شود.

 

مقایسه ی رِل زدن به سبک انگلیسی (ازدواج سفید) و رِل زدن به سبک اسلامی (صیغه):

در ایران مشاوره حقوقی انواع رل زدن به صورت دیگری است، به دلیل وجود شرع مقدس رابطه ی زناشویی بدون محرمیت گناه و حرام است و برای آن مجازاتی نیز در نظر گرفته شده است، تاکنون تبلیغات پر هزینه ای برای تخریب وجهه متعارف اسلام صورت گرفته است و هدف از این تبلیغات ریشه کن کردن حیا و روابط سالم است که این امر توسط فرقه های مخفی که اقلب ایلومناتی و فراموسونری هستند در حال انجام است؛ چرا که کنترل فرد بی حیا راحت تر است.

در اینگونه تبلیغات علیه اسلام، مطالب بحث برانگیز مثل دیه ی زن و مقایسه آن با اندام تناسلی آقایان و یا تشکیل گروه داعش بیان می شود.

همه ی تلاش روشنفکران آلوده این است که ازدواج سفید و رابطه ی زناشویی بدون تعهد را عادی جلوه دهند، درست است که هر شخصی مالک بدن خود است؛ اما لازم به ذکر است که در ازدواج سفید و رل با زن مثل یک ابزار برخورد می شود.

ممکن است زن نیز از رابطه ی گناه آلود خود لذت ببرد، اما این لذت کوتاه مدت می باشد و آسیب های آن بعد از مدتی قابل مشاهده خواهد بود، برای مثال در ازدواج سفید مرد هیچ تعهد و مسئولیتی اعم از نفقه و مهریه را عهده دار نمی شود و زن نیز نمی تواند از این مرد شکایتی به عمل آرد، به خصوص در ایران که پای آبرو نیز در میان است.

اسلام در ابتدای امر به پرهیز و تقوا برای میل جنسی و غریزه اشاره کرده است و بعد از آن ازدواج موقت را مناسب دانسته است، ممکن است ازدواج موقت به نظر جلوه ی بدی داشته باشد، اما نسبت به ازدواج سفید خطرات کمتری را شامل می شود و بهای بیشتری به زن داده می شود؛ در ازدواج موقت پرداخت مهریه به زن ضرورت دارد و اگر فرزندی از این ازدواج حاصل آید آن طفل می تواند از پدر خود ارث ببرد، که خوب واضح است در ازدواج سفید هیچ کدام از این مسائل در نظر گرفته نشده است.

 

از کجا بفهمیم که هدف کسی که می خواد با ما رِل بزنه چیه؟

 

description of a boyfriend goals

بررسی آنلاین هدف از رِل زدن دوست پسرتان با شما

 

در مشاوره حقوقی انواع رل زدن می دانیم که خطرات ازدواج سفید و دوستی های بدون تعهد بیشتر شامل حال دختران می شود، لازم است بدانید که در آشنایی های بین افراد اگر کسی قصد ازدواج داشته باشد، هیچ گاه از شما درخواست رابطه ی جنسی نمی کند و حدالامکان سعی و تلاش خود را برای ازدواج و گرفتن رضایت از خانواده ی دختر می نماید؛ واضح است که هدف افراد از رل زدن تنها رابطه ی جنسی و تمتع جسمانی است.

شما از رفتار و گفتار یک فرد می توانید به هدف قلبی او برسید، وقتی شخص خواستگاری و ازدواج را مرتب به تاخیر می اندازد، یعنی هدف دیگری از این آشنایی دارد؛ وقتی که به شما پیتزا می دهد و پاستیل می خرد، مطمئناً سعی دارد که از طریق باز کردن قلب شما، جاهای دیگری را نیز باز نماید.

برای جلوگیری از آسیب روحی و جسمی با وکیل تمام وقت مشورت کنید. می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی در هر زمان و مکان بهره ببرید.

 

در صورتیکه دوست پسرمان (رِلمان) تقاضای سکس کرد و ما هم راضی بودیم، چه کنیم که بعد ها ضرر نکنیم؟

همانطور که در مشاوره حقوقی انواع رل زدن در بخش های بالاتر مطرح شد، رابطه ی جنسی بدون تعهد مثل ازدواج سفید بسیار آسیب زا است. روابط آزاد بدون تعهد هستند، برای جلوگیری از خطرات بیشتر بهتر است ازدواج موقت انجام دهید، در این حالت مرد کمتر می تواند از زن سوء استفاده کند و تعهدات نسبی ای نیز مرد نسبت به زن دارد. صیغه ی محرمیت سبب می گردد تا مرد تعهدی به شما پیدا کند.

می توان به خوبی متوجه شد که رل زدن های نادرست موجب کاهش مدت زمان روابط دوستانه می شود، رل را می توان به عنوان دوست اجتماعی و رفیق اجتماعی نیز در نظر گرفت، رل زدن و یا شاخه زدن روابط در بین قشر جوان بسیار مرسوم گشته است که این خود نوعی از روابط نامشروع آسیب زا به حساب می آید.

برخی از افراد ضعیف النفس فکر می کنند رل زدن با پسر پولدار و یا دختر پولدار می تواند برای آن ها هیجان و آسایش به همراه داشته باشد، اما در طولانی مدت رابطه بدون تعهد موجب آسیب روانی و روحی می شود و این افراد پولدار تنها شما را مثل سایر اسباب بازی هایی که با پول خود خریده اند، می پندارند.

رل زدن و یا ریلیشن  به خصوص در جوامع خارجی بین افراد هم جنس نیز صورت می پذیرد که به رل لزبین و رل گی مرسوم شده است؛ که در ایران با ده دقیقه قدم زدن در پارک دانشجو به کرات این مورد را مشاهده خواهید کرد، لازم به ذکر است که ازدواج موقت و ازدواج دائم برای دختران باکره نیازمند اجازه ی پدر و یا جد پدری است.

 

چه کسی واقعا میتونه در مورد رِل زدن هام منو راهنمایی کنه؟