موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی انواع رِل زدن

مشاوره حقوقی انواع رِل زدن

بسیاری از کلمات لاتین و انگلیسی به مرور زمان راه خود را به زبان فارسی باز کرده اند و اکنون در بسیاری از صحبت ها از کلمات لاتین و فارسی ادغام شده استفاده می شود، یکی از این کلمات رِل است و در این بخش می خواهیم به مشاوره حقوقی انواع رل زدن بپردازیم.

برای شروع مشاوره حقوقی انواع رل زدن ابتدا باید بدانیم رل زدن در لغت به چه معنا است؟ به طور کلی ممکن شما هم مکرر کلمه ی رل را شنیده باشید و احتمالا معنی ای نسبی مثل رل پیچیدن و رابطه داشتن در ذهن خود دارید. در واقع مشاوره حقوقی انواع رل زدن اطلاق به کلمه ی Relationship در زبان انگلیسی دارد، ریلیشن شیپ در زبان فارسی به معنای برقراری رابطه است.

 

binding relationships

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

پشت پرده های رِل زدن های امروزی چیست؟

 

behind the curtain of these days relationships

 

با پیشرفت فضای مجازی الفاظ و کلمات ادغام شده ای همه گیر شده است و یکی از این کلمات مشاوره حقوقی انواع رل زدن است.

رل زدن ابتدا توسط افراد نسبتاً معروف در اینستاگرام معرفی شد و پس از آن افراد مختلف در استفاده از آن بهره برده اند؛ البته همه چیز خیلی ساده به نظر نمی آید، پشت پرده های رل زدن های امروزی چیز دیگری است، افراد معروف در فضای مجازی برای بالا بردن درجه ی محبوبیت خود اقدام به رل زدن و افشای حریم خصوصی خود می کنند.

در انگلستان از رل زدن به عنوان ازدواج سفید یاد می شود، ازدواج سفید نوعی از رابطه ی جنسی بدون تعهد و ثبت رسمی است، با تفکر بیشتر متوجه می شویم که ازدواج سفید و رل در واقع یک نوع استفاده ی ابزاری برای تامین نیاز جنسی است.

هم اکنون افرادی به ظاهر روشنفکر در حال ترویج این مقوله در بین جامعه ی اسلامی هستند و استفاده ی ابزاری از زنان با ایجاد یک هاله ی فیک روشنفکرانه در حال تزریق به مغزها است.

برخی از افراد شاید مخالف این نظر باشند و این نوع رابطه ها را جنگیدن در راه آزادی اطلاق کنند؛ اما اینگونه نخواهد بود یک رابطه ی بدون تعهد ضمان آور نیست، در رابطه ای که هیچ تعهدی وجود ندارد، موجودیت زن دچار آسیب بیشتری می شود.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

مقایسه ی رِل زدن به سبک انگلیسی (ازدواج سفید) و رِل زدن به سبک اسلامی (صیغه):

در ایران مشاوره حقوقی انواع رل زدن به صورت دیگری است، به دلیل وجود شرع مقدس رابطه ی زناشویی بدون محرمیت گناه و حرام است و برای آن مجازاتی نیز در نظر گرفته شده است، تاکنون تبلیغات پر هزینه ای برای تخریب وجهه متعارف اسلام صورت گرفته است و هدف از این تبلیغات ریشه کن کردن حیا و روابط سالم است که این امر توسط فرقه های مخفی که اقلب ایلومناتی و فراموسونری هستند در حال انجام است؛ چرا که کنترل فرد بی حیا راحت تر است.

در اینگونه تبلیغات علیه اسلام، مطالب بحث برانگیز مثل دیه ی زن و مقایسه آن با اندام تناسلی آقایان و یا تشکیل گروه داعش بیان می شود.

همه ی تلاش روشنفکران آلوده این است که ازدواج سفید و رابطه ی زناشویی بدون تعهد را عادی جلوه دهند، درست است که هر شخصی مالک بدن خود است؛ اما لازم به ذکر است که در ازدواج سفید و رل با زن مثل یک ابزار برخورد می شود.

ممکن است زن نیز از رابطه ی گناه آلود خود لذت ببرد، اما این لذت کوتاه مدت می باشد و آسیب های آن بعد از مدتی قابل مشاهده خواهد بود، برای مثال در ازدواج سفید مرد هیچ تعهد و مسئولیتی اعم از نفقه و مهریه را عهده دار نمی شود و زن نیز نمی تواند از این مرد شکایتی به عمل آرد، به خصوص در ایران که پای آبرو نیز در میان است.

اسلام در ابتدای امر به پرهیز و تقوا برای میل جنسی و غریزه اشاره کرده است و بعد از آن ازدواج موقت را مناسب دانسته است، ممکن است ازدواج موقت به نظر جلوه ی بدی داشته باشد، اما نسبت به ازدواج سفید خطرات کمتری را شامل می شود و بهای بیشتری به زن داده می شود؛ در ازدواج موقت پرداخت مهریه به زن ضرورت دارد و اگر فرزندی از این ازدواج حاصل آید آن طفل می تواند از پدر خود ارث ببرد، که خوب واضح است در ازدواج سفید هیچ کدام از این مسائل در نظر گرفته نشده است.

 

از کجا بفهمیم که هدف کسی که می خواد با ما رِل بزنه چیه؟

 

description of a boyfriend goals

بررسی آنلاین هدف از رِل زدن دوست پسرتان با شما

 

در مشاوره حقوقی انواع رل زدن می دانیم که خطرات ازدواج سفید و دوستی های بدون تعهد بیشتر شامل حال دختران می شود، لازم است بدانید که در آشنایی های بین افراد اگر کسی قصد ازدواج داشته باشد، هیچ گاه از شما درخواست رابطه ی جنسی نمی کند و حدالامکان سعی و تلاش خود را برای ازدواج و گرفتن رضایت از خانواده ی دختر می نماید؛ واضح است که هدف افراد از رل زدن تنها رابطه ی جنسی و تمتع جسمانی است.

شما از رفتار و گفتار یک فرد می توانید به هدف قلبی او برسید، وقتی شخص خواستگاری و ازدواج را مرتب به تاخیر می اندازد، یعنی هدف دیگری از این آشنایی دارد؛ وقتی که به شما پیتزا می دهد و پاستیل می خرد، مطمئناً سعی دارد که از طریق باز کردن قلب شما، جاهای دیگری را نیز باز نماید.

برای جلوگیری از آسیب روحی و جسمی با وکیل تمام وقت مشورت کنید. می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی در هر زمان و مکان بهره ببرید.

 

در صورتیکه دوست پسرمان (رِلمان) تقاضای سکس کرد و ما هم راضی بودیم، چه کنیم که بعد ها ضرر نکنیم؟

همانطور که در مشاوره حقوقی انواع رل زدن در بخش های بالاتر مطرح شد، رابطه ی جنسی بدون تعهد مثل ازدواج سفید بسیار آسیب زا است. روابط آزاد بدون تعهد هستند، برای جلوگیری از خطرات بیشتر بهتر است ازدواج موقت انجام دهید، در این حالت مرد کمتر می تواند از زن سوء استفاده کند و تعهدات نسبی ای نیز مرد نسبت به زن دارد. صیغه ی محرمیت سبب می گردد تا مرد تعهدی به شما پیدا کند.

می توان به خوبی متوجه شد که رل زدن های نادرست موجب کاهش مدت زمان روابط دوستانه می شود، رل را می توان به عنوان دوست اجتماعی و رفیق اجتماعی نیز در نظر گرفت، رل زدن و یا شاخه زدن روابط در بین قشر جوان بسیار مرسوم گشته است که این خود نوعی از روابط نامشروع آسیب زا به حساب می آید.

برخی از افراد ضعیف النفس فکر می کنند رل زدن با پسر پولدار و یا دختر پولدار می تواند برای آن ها هیجان و آسایش به همراه داشته باشد، اما در طولانی مدت رابطه بدون تعهد موجب آسیب روانی و روحی می شود و این افراد پولدار تنها شما را مثل سایر اسباب بازی هایی که با پول خود خریده اند، می پندارند.

رل زدن و یا ریلیشن  به خصوص در جوامع خارجی بین افراد هم جنس نیز صورت می پذیرد که به رل لزبین و رل گی مرسوم شده است؛ که در ایران با ده دقیقه قدم زدن در پارک دانشجو به کرات این مورد را مشاهده خواهید کرد، لازم به ذکر است که ازدواج موقت و ازدواج دائم برای دختران باکره نیازمند اجازه ی پدر و یا جد پدری است.

 

چه کسی واقعا میتونه در مورد رِل زدن هام منو راهنمایی کنه؟

 

cold relationships

مشاوره آنلاین و تلفنی 24 ساعته در مورد سردی رابطه

 

کسی که آسیب دیدن دختران در رل زدن را دیده و مشکلات حقوقی آنها را حل کرده است می تواند به شما در رل زدن های درست کمک نماید. بهترین راه برای رل زدن مشورت با فردی آگاه به مسائل زناشویی و روابط مختلف است. برای آگاهی یافتن از حقوق خود مشاوره حقوقی بسیار ضروری است؛ در این حالت  شما می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید.

وکیل تلفنی برای شما پرسش و پاسخ فوری حقوقی و مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در نظر گرفته است که از این طریق می توانید نسبت به هر مسئله ای آگاه شوید.

 

وکیل تلفنی و مشاوره های گوناگون آن:

از وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی انواع رل زدن استفاده کنید.

مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، مشاوره حقوقی تلفنی فوری، مشاوره حقوقی فوری، مشاوره حقوقی پیشگیرانه، مشاوره حقوقی فوری و تلفنی، مشاوره حقوقی سریع و بسیاری خدمات دیگر از جمله نگارش فوری و آنلاین انواع دادخواست را می توان نام برد.

 

 

حل فوری مشکلات با شوگرددی

بررسی مو به موی معایب سکس قبل از ازدواج در ایران

سکس با مرد متأهل و شکایت همسرش

بررسی دلایل افزایش چشمگیر جرم سقط جنین در سال 99

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

خیلی خوب است
با سلام. رل زدن به معنای دوست بودن جنس مخالف است. لذا دوست بودن طبق شرع و قوانین ما در صورت عدم دخول و فقط در حد بوس کردن موجب مجازات ماده 637 قانون تعزیرات و تا 99 ضربه شلاق را در پی دارد. لذا وفق ماده 1043 قانون مدنی ازدواج دختر باکره چه دائم چه موقت موکول به اجازه پدر یا جد پدری است.
رل زدن در فضای مجازی و یا واقعی به علت عدم محدودیت و نیز عدم تعهد از سنین ۱۲ سال به بالا در حال انجام است و شخص با این تفکر اشتباه که این آشنایی منجر به ازدواج می شود حاضر به برقراری هرگونه ارتباطی می شود و مسلما آنکس که ضرر می کند شخصی است که فریب خورده لزوما خانم ها همیشه متضرر نیستند بلکه آقایان هم ممکن است از ناحیه رل خود ضربه و خیانت بدی بخورند در این میان ممکن است هزینه های مالی برای طرفین شده باشد که تمام آنها قابل مطالبه است لکن برای هر اقدامی بهتر است با وکیل دادگستری مشورت شود برای مشاوره در این خصوص در خدمت کاربران بزرگوار هستم جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
بسمه تعالی_با سلام و عرض احترام خدمت شما،متن خیلی به روز و کاربردی بود،از زحمات شما کمال تشکر را دارم
سلام وقت بخیر . موضوعات مطروح هم جنبه حقوقی دارند و هم جنبه اجتمایی.. خیلی مچکر از حسن رفتار شما.
با تشکر از زحمات موسسه وکیل تلفنی ونگارنده مقاله .دوستی های بدون تعهد بیشتر شامل حال دختران می شود، لازم است بدانید که در آشنایی های بین افراد اگر کسی قصد ازدواج داشته باشد، هیچ گاه از شما درخواست رابطه ی جنسی نمی کند و حدالامکان سعی و تلاش خود را برای ازدواج و گرفتن رضایت از خانواده ی دختر می نماید؛ واضح است که هدف افراد از رل زدن تنها رابطه ی جنسی و تمتع جسمانی است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
سلام عرض خسته نباشید به تیم خوش اخلاق و با انگیزه وکیل تلفنی مثل همیشه مطالبی که بسیار در شرایط موجود جامعه به افزایش سطح اطلاعات و آگاهی افراد کمک میکنه در سایت قرار میدهید و از این بابت از کلیه همکارنتون ممنونم. بهترین و خوش برخوردترین و باحوصله ترین متخصصین در موسسه وکیل تلفنی فعال هستند
سلام به واسطه ی کارم با وکلای زیادی سر و کار داشتم بسیار از مشاوره ای که داشتم راضی بودم روی موضوع تسلط داشتن خیلی دقیق و راهگشا بود.از مطالب بروزی هم که ارائه کردین کمال تشکر دارم بسیار خوب و کاربردی امیدوارم سلامت و سر زنده باشید ❤❤
با سلام خدمت مخاطبان گرامی.انچه که واقعیت است این است که قانونگذار از رابطه مشروع و قانونی حمایت می کند و دوراه حل هم برای بحث روابط زن و مرد تعیین کرده است که یکی ازدواج دائم و دیگری ازدواج موقت است و هر رابطه ای غیر آن را حرام دانسته که در صورت اثبات هم مجازات دارد پس بحث های رل زدن و ازدواج سفید قابل حمایت از سوی فانونگذار نیست و حتی در صورت ازاله بکارت دختر چون معمولا با رضایت است دیه بکارت و مهر المثل و این چیز ها مطرح نیست مگر بتوان در شرایطی مکر و فریب و حیله مرد را ثابت کرد که کار اسانی نیست.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام،متاسفانه در جامعه امروز برخلاف گذشته قبح رابطه خارج از عرف و شرع دو جنس مخالف و نامحرم از بین رفته و‌موجب بروز آسیب جدی به بنیان خانواده ها‌گردیده است.با آگاهی از عواقب بررقراری رابطه نامشروع میتوان از آثار سوء آن جلوگیری نمود.وکیل تل جعت ارائه خدمات مشاورهدلی به صورت آنلاین و۲۴ ساعته درخدمت کاربران عزیز میباشد.با احترام-فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
متاسفانه برای ایجاد یک رابطه ی دوستی میان دو جنس مخالف از انواع اصطلاحات استفاده میشود برای اینکه بتوانند عمل خود را توجیح کنند یک نوع سرپوش می گذارند در حالی که همین سرپوش گذاشتن ها خیلی از افراد را به تباهی می کشاند وبرای اینکه خانواده ها زیاد با آنها ورابطه هاشون کار نداشته باشند از کلماتی مثل رل زدن استفاده می کنند ومخصوصا دختران خبر ندارند که شاید قصد طرف اغفال وسوء استفاده کردن از آنان است وگاهی در دادگاهها شکایتهایی در این موارد انجام میشود خیلی اوقات افراد نیاز به یک مشاور حقوقی دارند تا به طریقی راهنمایی بگیرند که ابروشان حفظ شود موسسه ی وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به صورت تلفنی با هزینه ی کم وانلاین به صورت رایگان وفوری مشاوره می دهد می توانید در این موارد با اطمینان کامل از آنها کمک بگیرید.
درود و وقت بخیر جرم زنا از جرائم منافی عفت و تحقیقات در خصوص آن محرمانه تلقی میشود تحت هیچ شرایطی در صورتی که مدارک و استنادات کافی ندارید اقدام به گزارش آن نکنید که مستوجب مجازات جرم قذف نشوید موفق باشید
سلام. واقعا چقدر خوب و منطقی هست که مشکلات روز جامعه را شفاف بیان میکنید. ممنونم که مطالب سایتتون اینقدر به روز و پر محتوا هست. واقعا مطالبتون دغدغه روز خیلی از خانواده هاست.موضوعی که علاوه بر دختران و پسران مجرد بسیاری از خانواده ها و متاهلین رو هم درگیر کرده. امید است با مطالعه و خواندن دقیق مطالب سایت که خیلی جامع و به طور قانونی و بدون ابهام این موضوعات و عواقب و آثار آن را بیان نموده استفاده کنیم و کمک کنده باشد.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی