موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

الزام به ایفای تعهد (مالی)

الزام به ایفای تعهد (مالی)

الزام به ایفای تعهد (مالی) در زمره دعاوی مهم ناشی از قراردادها می باشد، بالاخص وجه مالی این دعوی از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چراکه طرفین خواستار حل و فصل فوری مساله و دریافت حقوق قراردادی خود می ­باشند؛ از این رو هر کدام از طرفین مستلزم دریافت مشاوره حقوقی بوده تا طی آن بهترین راهکار ها را برای تسریع بخشیدن به امور خود دریافت نمایند.

 

معامله به قصد فرار از دین (توصیه های یکی از بانوان وکیل ما در خصوص رایج ترین عدم وفای به عهد)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

Financial commitment fulfillment

مجازات عدم پرداخت دیون مالی

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"طرح دعاوی الزام به ایفای تعهد (مالی)، امری تخصصی است که علم، تجربه و مهارتِ حقوقیِ یک وکیل متخصص را می­ طلبد؛ چراکه این دعاوی معمولاً تنها یک الی دو بار در طول زندگی برای افراد مختلف اتفاق می افتد؛ فلذا این افراد فاقد تجربه کافی برای عکس العمل مناسب هستند؛ اما وکیلی که موی خود را در راه کسب تجربه و تخصص در این راه سپید کرده است، بی شک می تواند روشنگر مسیر شما در این دعاوی باشد؛ برای تماس فوری و 24 ساعته با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

طرح دعوی الزام به انجام تعهد (مالی) چگونه است؟

 

Financial commitment fulfillment conflicts

وکیل آنلاین دعاوی تعهدات مالی 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

به طور کلی، تعهدات یا ناشی از قراردادها یا به موجب عرف یا قانون هستند؛ تعهداتی که در نتیجه آن مالی به متعهدله برسد، تعهدات مالی هستند.

تعهد قراردادی زمانی محقق می ­شود که یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر، نسبت به موضوعی که مورد توافق ایشان قرار می­ گیرد، تعهد اجرا یا عدم اجرای امری را بر عهده می­ گیرند؛ در این خصوص چنانچه موعدی جهت انجام تعهد معین شود با سررسید این موعد و عدم انجام تعهد، متعهدله می ­تواند ایفای تعهد را از متعهد خواستار شود.

 

نکته: چنانچه ایفای تعهد منوط به زمان درخواست متعهد له باشد، با درخواست او و امتناع متعهد، موضوع قابل پیگیری قانونی است.

 

با تحقق موارد فوق، امکان طرح دعوی الزام به ایفای تعهد (مالی) توسط متعهدله فراهم می­ شود.

دادگاه صالح به رسیدگی حسب شرایط، دادگاه محل اقامت متعهد یا محل وقوع مال غیر منقول متعلق به متعهد یا محل تنظیم قرارداد خواهد بود.

مطابق مفاد ماده 13 قانون آیین دادرسی مدنی، در دعاوی بازرگانی و دعاوی راجع به اموال منقولِ ناشی از قرارداد ها، متعهدله می ‌تواند به‌ دادگاه محل وقوع قرارداد یا محل اجرای تعهد رجوع نماید.

بنابراین با مراجعه به شورای حل اختلاف، حسب شرایط دعاوی تا سقف 20 میلیون، در صلاحیت این مرجع و بیش از آن در صلاحیت دادگاه عمومی حقوقی می ­باشد.

با برقراری تماس فوری با وکیل امور تعهداتی 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی، در خصوص دعوی الزام به ایفای تعهد (مالی) با طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی ابهامات حقوقی خود را رفع نمایید.

 

آیا جهت طرح دعوی الزام به ایفای تعهد (مالی) حتماً بایستی اظهارنامه ارسال گردد؟

 

online Financial commitment fulfillment declaration

نگارش آنلاین اظهارنامه عدم ایفای تعهد مالی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

در خصوص الزام به ایفای تعهد (مالی)، دو فرض متصور است:

 1. زمان مشخصی جهت ایفای تعهد در قرارداد مشخص گردیده است؛ که در این فرض نیازی به تنظیم اظهارنامه نیست.

 

 1. زمان ایفای تعهد به زمان درخواست متعهدله واگذار شده باشد؛ با درخواست متعهدله و امتناع متعهد در ایفای تعهد، بهتر است اظهارنامه تنظیم شده و به متعهد ابلاغ شود.

 

در خصوص شرایط و لزوم تنظیم اظهارنامه و درخواست کتبی جهت الزام به ایفای تعهد (مالی)، با مشاوران و وکیل تعهدات مالی از بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای امور تعهدات مالی و غیر مالی مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

موانع طرح دعوی الزام به ایفای تعهد (مالی) چیست؟

چنانچه متعهد، تعهداتش را در زمان مقرر انجام دهد؛ یا متعهدله از انجام تعهدات متعهد چشم ‌پوشی نموده و او را مبری سازد، یا موضوع تعهدات قراردادی، به تعهدات جدیدی تبدیل و جایگزین گردد، تعهدات متعهد و متعهدله در مقابل یکدیگر تهاتر شده یا به وسیله اقاله از طریق مالکیت ما­ فی ­الذمه؛ با وقوع هر یک از شرایط مذکور، مجالی برای طرح دعوی الزام به ایفای تعهد (مالی) باقی نمی ­ماند.

سایر جزئیات دقیق ­تر را می ­توان با دریافت راهکار حقوقی و مشاوره با وکیل 24 ساعته دعاوی تعهداتی، کسب نمود.

 

چه رابطه­ ای بین دعوی الزام به ایفای تعهد و الزام به تنظیم سند وجود دارد؟