موسسه وکیل تلفنی

 • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • عرفان عباسقلی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۱۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه امکان تماس فوری 24 ساعته با وکیل کیفری تهرانی داشته باشیم؟ این سوالاتی است که در هنگام درگیری با پرونده های کیفری مطرح می شود؛ عنوان وکیل کیفری به افرادی اطلاق می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در دعاوی کیفری داشته باشند. از آن جا که در روند دعاوی کیفری، افراد تنها در یک دوره دادرسی امکان طرح دعوی و دادرسی را دارند، در صورتی که نتوانند در دادگاه به شکل مناسب از خود دفاع کنند و ابعاد متفاوت قضیه را چه به عنوان شاکی چه به عنوان متهم درست بیان کنند، متحمل ضرر حقوقی خواهند شد؛ با ما همراه باشید تا دلیل دریافت مشاوره حقوقی از وکیل شهرمان را بدانیم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص دریافت مشاوره حقوقی

 

 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"امکانات تماس فوری با برترین وکلای کیفری تهران، یکی از محبوب ترین خدمات ماست؛ چراکه همانند تمامی خدمات دیگر ما، به صورت 24 ساعته و با برترین وکلای پایه یک خانم و آقای ما صورت می گیرد؛ هموطنان عزیز ما در هر کجای تهران و حومه که هستند، می توانند از طریق تونل ارتباطی ما، مشاوره حقوقی حضوری نیز با وکلای کیفری تهرانی داشته باشند، هر چند که امکان مشاوره حقوقی آنلاین یا تلفنی نیز به صورت شبانه روزی و بدون وقفه، مهیاست؛ به عنوان مثال شما می توانید در هر زمان و مکانی که هستید تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس فوری با وکیل کیفری پایه یک تهرانی، برای شما فراهم شود"

 

 

چجوری به بهترین وکیل کیفری در تهران دسترسی پیدا کنم؟

 

best criminal lawyer in Tehran

تماس فوری 24 ساعته با وکلای پایه یک کیفری خانم و آقا در تهران و حومه

 

در موارد خاص باید از یک وکیل خبره ی کیفری در این زمینه کمک بگیریم؛ اما در برخی مواقع به علت کمبود زمان افراد امکان مراجعه حضوری به وکیل کیفری تهران را نداشته و لذا فکر می کنیم که بهتر است کار را خودمان و حتی بدون مشاوره پیش ببریم؛ در این زمان بهترین راهکار استفاده از اورژانس وکالت کیفری 24 ساعته در تهران است به این ترتیب افراد می توانند از امکان مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، استفاده کنند و آسوده گردند.

 

بهترین وکیل کیفری تهران چه ویژگی هایی دارد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart Button

 

با توجه به اینکه گزینه های زیادی برای انتخاب وکیل کیفری در تهران وجود دارد، باید فرد مورد نظر ویژگی های متعددی داشته باشد.

همان طور که می دانید وکیل کیفری در حوزه ی قانون عملکرد متفاوت از دیگر وکلا دارد؛ وکیل کیفری در زمینه ای فعالیت می کند که به شکل مستقیم با حقوق افراد سرو کار دارد از این رو باید ویژگی های خاصی داشته باشد که این ویژگی ها به صورت زیر هستند:

 

 • اولین ویژگی این وکلا، برخورداری از تحصیلات آکادمیک و آشنایی با امور کیفری و جزایی، ضمن آگاهی و آشنایی کامل از قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این موارد، است.

 • یکی دیگر از ویژگی های بارز وکیل کیفری مناسب، قدرت سخنوری بالای این افراد است که باید در دادگاه برای رفع اتهام از متهمین به کار بندند.

 

آیا وکیل کیفری در تهران می تواند در دعاوی حقوقی هم وکالت کند؟

 

types of responsibilities of a criminal lawyer

اورژآنس وکالت کیفری 24 ساعته در تهران و حومه

 

در ادامه مبحث وکیل کیفری در تهران باید بدانید که وکیل حقوقی و کیفری دو مقوله ی مجزا هستند. پیش از پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکیل کیفری تهرانی 24 ساعته باید براساس نوع نیاز خود اقدام به دریافت راهکار حقوقی آنلاین کنید.

با توجه به اینکه وکیل حقوقی این امکان را دارند که برای رسیدگی به پرونده های حقوق مدنی و مشاوره حقوقی در زمینه ی در ارتباط با دادگاه‌های حقوقی، دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف و غیره ...، در زمینه امور مدنی که مرتبط با قوانین حقوقی اعم از قانون مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی و... ورود کنند.

وکیل کیفری در البرز و هر نقطه ی دیگر، این امکان را دارند که در دادگاه های کیفری نظیر نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی ورود کند.

تفاوتی اساسی که بین وکیل حقوقی و کیفری وجود دارد که هر کدام باید در حیطه ی کاری خود فعالیت کنند؛ با توجه به اینکه در کشور ما بدون توجه به تخصص وکلا به آن ها مراجعه می شود، بهتر است برای عملکرد بهتر در امور مختلف به وکلای متخصص در آن زمینه مراجعه نمایید.

در حال حاضر موسسه حقوقی ما این امکان را به وجود آورده است تا افراد برای پرسش سوال حقوقی آنلاین خود امکان مشاوره با وکیل کیفری 24 ساعته در کرج،  تهران و حتی البرز نیز را داشته باشند.

 

حق الوکاله وکیل کیفری تهران چقدر می باشد؟ آیا با استان های دیگر فرق دارد؟

 

best criminal lawyers ever

تماس فوری با برترین وکلای کیفری تهران

 

مهم ترین گزینه ای که در تعیین حق الوکاله وکیل کیفری تهران مورد توجه است، عرف است؛ به عنوان مثال، اگر حق الوکاله وکیل کیفری در تهران در حدود 10 درصد از میزان خواسته باشد، با توجه به میزان مورد نظر هر اندازه که مبلغ خواسته افزایش پیدا کند درصد حق الوکاله نیز کاهش پیدا کرده و در برخی از پرونده ها به 3 یا 4 درصد نیز می رسد.

 

whatsapp dowry legal advice

 

طبق آیین‎ نامه، تعرفه حق ‎الوکاله وکیل در پرونده های مالی، به صورت زیر است:

 • ۶ درصد (برای مطالبات مالی بالای ۱۰میلیون تومان).

 • ۴درصد (از ۱۰میلیون  تا ۱۰۰میلیون تومان).

 • ۳درصد (بین ۱۰۰ تا ۵۰۰میلیون تومان).

 • ۲درصد (بالای ۵۰۰میلیون تومان.

 

اگر چه در دعاوی حقوقی مثل مطالبه وجه چک وکیل می تواند به موجب قرارداد جداگانه که به آن قرارداد مالی می گویند، طبق تعرفه عمل نکند و کمی بیشتر یا کمتر از مبلغ تعرفه از موکل دریافت نمایند؛ لذا دریافت مبلغ  بیشتر از تعرفه هیچ ایراد قانونی ندارد.

در کل حق الوکاله وکیل کیفری به هزینه ای اطلاق می شود که بابت اموری که وکیل برای به نتیجه رساندن پرونده ی کیفری انجام می دهد؛ میزان حق الوکاله را به وسیله تعرفه نامه ای که تعریف شده است در یک قرارداد با وکیل مورد نظر، تنظیم می شود.

 

وکیل کیفری و جزایی در تهران را با مناسب ترین قیمت چگونه پیدا کنم؟

 

looking for fair criminal lawyer

بنیاد حقوقی 24 ساعته دعاوی کیفری نادر و رایج

 

با توجه به این که پرونده های کیفری یکی از مهم ترین و حساس ترین پرونده ها هستند یافتن وکیل مناسب نیز از حساسیت بالایی برخوردار است؛ لذا با مراجعه به اجتماع آنلاین و 24 ساعته وکلای کیفری تهرانی این امکان را خواهید داشت که از مشاوره حقوقی 24 ساعته در تهران بهره مند شده، بهترین وکیل را انتخاب کرده و در جهت پیشبرد پرونده ی کیفری خود در هر زمان و هر مکان (بین المللی) مشاوره حقوقی به روش دلخواه خود (آنلاین، تلفنی و حتی حضوری) داشته باشید.

بنگاه حقوقی شبانه روزی کیفری ما، همگام با پیشرفت های دنیای امروز این امکان را به وجود آورده است که افراد بتوانند در تمام ساعات شبانه روز بدون در نظر گرفتن بعد مکانی و زمانی به حل مشکلات کیفری خود بپردازند؛ تنها کافی است از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی یا سامانه سایت، مشکل خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان با بهترین وکیل کیفری تهران در رابطه با مشکل خود مشورت کنید.

اورژآنس وکالت 24 ساعته ما، علاوه بر امکان ارتباط وکیل کیفری 24 ساعته در تهران و کرج این امکان را به وجود آورده است که با وکیل کیفری 24 ساعته در خاک سفید یا هر جای دیگر نیز ارتباط برقرار کنید.

در برخی موارد افراد این موقعیت را ندارند که به شکل حضوری به وکیل کیفری مراجعه کنند؛ بنابراین می توانند به سادگی با استفاده از امکانات ما مشاوره غیر حضوری با وکیل را داشته باشند و در مسیر درست گام بردارند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

طلاق فوری به هر علتی

وکیل اورژآنسی 24 ساعته

تکست 24 ساعته به وکیل (مشاوره حقوقی متنی)

تماس صوتی و تصویری با وکیل

وکیل تلفنی در تمامی شهر ها

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی با کیفیت تضمینی

وکیل سریع السیر واتساپی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی