موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل کیفری تهران

وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل کیفری تهران چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه امکان تماس فوری 24 ساعته با وکیل کیفری تهرانی داشته باشیم؟ این سوالاتی است که در هنگام درگیری با پرونده های کیفری مطرح می شود؛ عنوان وکیل کیفری به افرادی اطلاق می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در دعاوی کیفری داشته باشند. از آن جا که در روند دعاوی کیفری، افراد تنها در یک دوره دادرسی امکان طرح دعوی و دادرسی را دارند، در صورتی که نتوانند در دادگاه به شکل مناسب از خود دفاع کنند و ابعاد متفاوت قضیه را چه به عنوان شاکی چه به عنوان متهم درست بیان کنند، متحمل ضرر حقوقی خواهند شد؛ با ما همراه باشید تا دلیل دریافت مشاوره حقوقی از وکیل شهرمان را بدانیم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص دریافت مشاوره حقوقی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

چجوری به بهترین وکیل کیفری در تهران دسترسی پیدا کنم؟

 

best criminal lawyer in Tehran

تماس فوری 24 ساعته با وکلای پایه یک کیفری خانم و آقا در تهران و حومه

 

در موارد خاص باید از یک وکیل خبره ی کیفری در این زمینه کمک بگیریم؛ اما در برخی مواقع به علت کمبود زمان افراد امکان مراجعه حضوری به وکیل کیفری تهران را نداشته و لذا فکر می کنیم که بهتر است کار را خودمان و حتی بدون مشاوره پیش ببریم؛ در این زمان بهترین راهکار استفاده از اورژانس وکالت کیفری 24 ساعته در تهران است به این ترتیب افراد می توانند از امکان مشاوره حقوقی در هر زمان و هر مکان، استفاده کنند و آسوده گردند.

 

بهترین وکیل کیفری تهران چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

با توجه به اینکه گزینه های زیادی برای انتخاب وکیل کیفری در تهران وجود دارد، باید فرد مورد نظر ویژگی های متعددی داشته باشد.

همان طور که می دانید وکیل کیفری در حوزه ی قانون عملکرد متفاوت از دیگر وکلا دارد؛ وکیل کیفری در زمینه ای فعالیت می کند که به شکل مستقیم با حقوق افراد سرو کار دارد از این رو باید ویژگی های خاصی داشته باشد که این ویژگی ها به صورت زیر هستند:

 

 • اولین ویژگی این وکلا، برخورداری از تحصیلات آکادمیک و آشنایی با امور کیفری و جزایی، ضمن آگاهی و آشنایی کامل از قوانین دعاوی کیفری همچون قانون مجازات اسلامی، آیین دادرسی کیفری، قانون مبارزه با مواد مخدر، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این موارد، است.

 • یکی دیگر از ویژگی های بارز وکیل کیفری مناسب، قدرت سخنوری بالای این افراد است که باید در دادگاه برای رفع اتهام از متهمین به کار بندند.

 

آیا وکیل کیفری در تهران می تواند در دعاوی حقوقی هم وکالت کند؟

 

types of responsibilities of a criminal lawyer

اورژآنس وکالت کیفری 24 ساعته در تهران و حومه

 

در ادامه مبحث وکیل کیفری در تهران باید بدانید که وکیل حقوقی و کیفری دو مقوله ی مجزا هستند. پیش از پرسیدن سوال حقوقی آنلاین از وکیل کیفری تهرانی 24 ساعته باید براساس نوع نیاز خود اقدام به دریافت راهکار حقوقی آنلاین کنید.

با توجه به اینکه وکیل حقوقی این امکان را دارند که برای رسیدگی به پرونده های حقوق مدنی و مشاوره حقوقی در زمینه ی در ارتباط با دادگاه‌های حقوقی، دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف و غیره ...، در زمینه امور مدنی که مرتبط با قوانین حقوقی اعم از قانون مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی و... ورود کنند.

وکیل کیفری در البرز و هر نقطه ی دیگر، این امکان را دارند که در دادگاه های کیفری نظیر نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی ورود کند.

تفاوتی اساسی که بین وکیل حقوقی و کیفری وجود دارد که هر کدام باید در حیطه ی کاری خود فعالیت کنند؛ با توجه به اینکه در کشور ما بدون توجه به تخصص وکلا به آن ها مراجعه می شود، بهتر است برای عملکرد بهتر در امور مختلف به وکلای متخصص در آن زمینه مراجعه نمایید.

در حال حاضر موسسه حقوقی ما این امکان را به وجود آورده است تا افراد برای پرسش سوال حقوقی آنلاین خود امکان مشاوره با وکیل کیفری 24 ساعته در کرج،  تهران و حتی البرز نیز را داشته باشند.

 

حق الوکاله وکیل کیفری تهران چقدر می باشد؟ آیا با استان های دیگر فرق دارد؟

 

best criminal lawyers ever

تماس فوری با برترین وکلای کیفری تهران

 

مهم ترین گزینه ای که در تعیین حق الوکاله وکیل کیفری تهران مورد توجه است، عرف است؛ به عنوان مثال، اگر حق الوکاله وکیل کیفری در تهران در حدود 10 درصد از میزان خواسته باشد، با توجه به میزان مورد نظر هر اندازه که مبلغ خواسته افزایش پیدا کند درصد حق الوکاله نیز کاهش پیدا کرده و در برخی از پرونده ها به 3 یا 4 درصد نیز می رسد.

 

whatsapp dowry legal advice

 

طبق آیین‎ نامه، تعرفه حق ‎الوکاله وکیل در پرونده های مالی، به صورت زیر است:

 • ۶ درصد (برای مطالبات مالی بالای ۱۰میلیون تومان).

 • ۴درصد (از ۱۰میلیون  تا ۱۰۰میلیون تومان).

 • ۳درصد (بین ۱۰۰ تا ۵۰۰میلیون تومان).

 • ۲درصد (بالای ۵۰۰میلیون تومان.

 

اگر چه در دعاوی حقوقی مثل مطالبه وجه چک وکیل می تواند به موجب قرارداد جداگانه که به آن قرارداد مالی می گویند، طبق تعرفه عمل نکند و کمی بیشتر یا کمتر از مبلغ تعرفه از موکل دریافت نمایند؛ لذا دریافت مبلغ  بیشتر از تعرفه هیچ ایراد قانونی ندارد.

در کل حق الوکاله وکیل کیفری به هزینه ای اطلاق می شود که بابت اموری که وکیل برای به نتیجه رساندن پرونده ی کیفری انجام می دهد؛ میزان حق الوکاله را به وسیله تعرفه نامه ای که تعریف شده است در یک قرارداد با وکیل مورد نظر، تنظیم می شود.

 

وکیل کیفری و جزایی در تهران را با مناسب ترین قیمت چگونه پیدا کنم؟

 

looking for fair criminal lawyer

بنیاد حقوقی 24 ساعته دعاوی کیفری نادر و رایج

 

با توجه به این که پرونده های کیفری یکی از مهم ترین و حساس ترین پرونده ها هستند یافتن وکیل مناسب نیز از حساسیت بالایی برخوردار است؛ لذا با مراجعه به اجتماع آنلاین و 24 ساعته وکلای کیفری تهرانی این امکان را خواهید داشت که از مشاوره حقوقی 24 ساعته در تهران بهره مند شده، بهترین وکیل را انتخاب کرده و در جهت پیشبرد پرونده ی کیفری خود در هر زمان و هر مکان (بین المللی) مشاوره حقوقی به روش دلخواه خود (آنلاین، تلفنی و حتی حضوری) داشته باشید.

بنگاه حقوقی شبانه روزی کیفری ما، همگام با پیشرفت های دنیای امروز این امکان را به وجود آورده است که افراد بتوانند در تمام ساعات شبانه روز بدون در نظر گرفتن بعد مکانی و زمانی به حل مشکلات کیفری خود بپردازند؛ تنها کافی است از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی یا سامانه سایت، مشکل خود را مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان با بهترین وکیل کیفری تهران در رابطه با مشکل خود مشورت کنید.

اورژآنس وکالت 24 ساعته ما، علاوه بر امکان ارتباط وکیل کیفری 24 ساعته در تهران و کرج این امکان را به وجود آورده است که با وکیل کیفری 24 ساعته در خاک سفید یا هر جای دیگر نیز ارتباط برقرار کنید.

در برخی موارد افراد این موقعیت را ندارند که به شکل حضوری به وکیل کیفری مراجعه کنند؛ بنابراین می توانند به سادگی با استفاده از امکانات ما مشاوره غیر حضوری با وکیل را داشته باشند و در مسیر درست گام بردارند.

 

 

طلاق فوری به هر علتی

وکیل اورژآنسی 24 ساعته

تکست 24 ساعته به وکیل (مشاوره حقوقی متنی)

تماس صوتی و تصویری با وکیل

وکیل تلفنی در تمامی شهر ها

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی با کیفیت تضمینی

وکیل سریع السیر واتساپی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام عنوان وکیل کیفری به افرادی اطلاق می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در دعاوی کیفری را داشته باشند. وکیل کیفری در حوزه قانون، عملکرد متفاوت از دیگر وکلا دارد. وکیل کیفری در زمینه ای فعالیت می کند که به شکل مستقیم با حقوق افراد سروکار دارد. از این رو باید ویژگیهای خاصی داشته باشد. من جمله: برخورداری از تحصیلات آکادمیک و آشنایی با امور کیفری و جزایی و نیز قدرت سخنوری بالا. تفاوت اساسی میان وکیلحقوقی با وکیل کیفری وجود دارد که هرکدام باید در حیطه ی کاری خود فعالیت کنند. پس بهتر است برای عملکرد بهتر در امور مختلف به وکلای متخصص در آن زمینه مراجعه گردد. با توجه به حساسیت پرونده های کیفری، متعاقبا یافتن وکیل مناسب نیز باید از حساسیت بالایی برخوردار باشد. بنگاه حقوقی شبانه روزی کیفری موسسه وکیل تلفنی، این امکان را فراهم آورده تا افراد بتوانند در تمام ساعات شبانه روز بدون در نظر گرفتن بعد مکانی و زمانی به حل مشکلات حقوقی خود از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی یا سامانه سایت بپردازند. درود بر شما
سلام و عرض ادب، عنوان وکیل کیفری به افرادی اطلاق می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در دعاوی کیفری داشته باشند. از آن جا که در روند دعاوی کیفری، افراد تنها در یک دوره دادرسی امکان طرح دعوی و دادرسی را دارند، در صورتی که نتوانند در دادگاه به شکل مناسب از خود دفاع کنند و ابعاد متفاوت قضیه را چه به عنوان شاکی چه به عنوان متهم درست بیان کنند، متحمل ضرر حقوقی خواهند شد.
باسلام با توجه به افزایش جمعیت و نرخ بالای مهاجرت و همچنین در هم تنیدگی بسیار بالای اجتماعی در شهر تهران بعنوان پایتخت،طبیعتا در کنار مسایل حقوقی با مسایل کیفری بسیاری مواجه میباشیم و این بدین معناست که امار جرم در تهران و حومه بمراتب بیشتر از شهرستانهای دیگر است. از طرفی پرونده های کیفری به دلیل اهمیت حیثیتی و حساسیت بالایی که برای موکل دارد،باید حتما بدست متخصص ان پیگیری شود چرا که اهمیت بقدری است که اینده ی یک نفر و یا یک خانواده بسته به دفاعی خواهد بود که وکیل کیفری ارایه میدهد،در پرونده ای مثل قتل عمد اگر دفاع مناسب ارایه نشود،با پایان زندگی و قصاص مواجهت دارد،در کلاهبرداریهای سنگین با حبس های طولانی و ... و داشتن وکیل نه تنها ضرورت دارد،بلکه گاهی با دفاع مناسب زندگی و ابروی موکل تضمین میشود. موسسه ی وکیل تلفنی با همین مقصود و به منظور ارایه ی خدمات جامع وکالتی و تخصصی حقوقی تشکیل گردیده و برای شما دسترسی اسان و کطمین به بهترین وکلای میفری در تهران و تمام کشور را فراهم میکند تا در پرونده های کیفری هیچ حقی از موکل ضایع و زایل نشود و با بهره گیری از تیم وکلای مجرب اقدام به قبول وکالت و مشاوره های تخصصی با کمترین هزینه و بدون نیاز به اتلاف زمان مینماید ،بصورتیکه در هر ساعت از شبانه روز وکلای این موسیه بصورت انلاین پاسخگوی مراجعین بوده و بهترین راهکار ها را ارایه خواهند داد تا در صورت رضایت مراجعه کننده،نسبت به حل مشکل انها به بهترین شکل اقدام نمایند. سعید ربیعی
براساس ماده ۲ قانون مجازات اسلامی: هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می‌شود. بنابراین، تفاوت اصلی بین دعاوی حقوقی و اختلافات کیفری ، مسجل شدن وقوع یا ترک فعلی است که قانون برای آن مجازات درنظر گرفته است. اختلافات کیفری تفاوت‌های دعاوی حقوقی و کیفری دعاوی کیفری در رابطه با فعلی است که دادگاه برای مرتکب آن مجازات تعیین کرده است، اما در دعاوی حقوقی دادگاه برای مرتکب مجازات تعیین نکرده و صرفا فرد را به انجام تکالیف قانونی خود ملزم می‌نماید. طرح دعوای حقوقی می‌بایست حتما در ورقه مخصوصی به نام دادخواست انجام شود، اما اختلافات کیفری را می‌توان در کاغذهای سفید معمولی نوشت. طرح بدوی شکایت کیفری در دادسرا انجام شده و پس از تکمیل تحقیقات در کلانتری (و دادسرا) در دادگاه عمومی مطرح می‌شود. اما دعاوی حقوقی در دادگاه حقوقی و یا شورای حل اختلاف مطرح می‌گردند. در اختلافات کیفری ، شکایت کننده شاکی و کسی که از او شکایت می‌شود، مشتکی عنه (متهم) و موضوع پرونده اتهام نامیده می‌شود. اما در دعاوی حقوقی به شکایت کننده خواهان و طرف مقابل خوانده و موضوع دعوی خواسته گفته می‌شود. برای دعوت کردن متهم به دادگاه از احضاریه و برای دعوت کردن خوانده از اخطاریه استفاده می‌شود. هزینه‌های دادسری دعاوی حقوقی و اختلافات کیفری با یکدیگر متفاوت است. در اختلافات کیفری در صورت عدم توجه متهم به احضاریه در وقت قانونی، با حکم جلب به اجبار به دادگستری برده می‌شود، اما در دعاوی حقوقی دادگاه منتظر خوانده نمانده و ممکن است حکم به نفع خواهان صادر گردد در دعاوی حقوقی با رضایت خواهان پرونده مختومه می‌گردد. اما اکثریت اختلافات کیفری با رضایت شاکی متوقف نمی‌گردد و جنبه عمومی جرم باقی است. انواع دعاوی کیفری جرایم علیه اموال و حقوق مالی اشخاص جرایم علیه حقوق معنوی اشخاص جرایم منافی عفت و اخلاق عمومی جرایم علیه امنیت داخلی یا خارجی جرایم و تخلفات رانندگی جرایم علیه حقوق و کیان خانواده هتک حرمت منازل و املاک دیگران جرایم علیه تمامیت جسمانی اشخاص جرایم مربوط به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی
باسلام استفاده از وکلای کیفری متخصص که در مجموعه وکیل تلفنی مشغول میباشند به شدت توصیه میشود
در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود
واقعا و به معنای حقیقی شما یک موسسه با خدماتی کامل در اختیار کاربران هستید اینکه به کمک موسسه شما بتوان به طور همزمان به وکلای مجرب کل شهر تهران دسترسی داشت و بتوان با هرچند نفر مشاوره داشت خیلی ارزشمند و مفیده از وکیل مجربی که به من معرفی کردید ممنونم انصافا فردی متعهد و دلسوز و پیگیر و پاسخگو هستند و همیشه در دسترس من هستند از مدیریت موسسه و کلیه پرسنل ممنونم
با سلام بهترین وکیل کیفری تهران چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه امکان تماس فوری ۲۴ ساعته با وکیل کیفری تهرانی داشته باشیم؟ این سوالاتی است که در هنگام درگیری با پرونده های کیفری مطرح می شود؛ عنوان وکیل کیفری به افرادی اطلاق می شود که امکان حضور و ایفای نقش وکالت در دعاوی کیفری داشته باشند. از آن جا که در روند دعاوی کیفری، افراد تنها در یک دوره دادرسی امکان طرح دعوی و دادرسی را دارند، در صورتی که نتوانند در دادگاه به شکل مناسب از خود دفاع کنند و ابعاد متفاوت قضیه را چه به عنوان شاکی چه به عنوان متهم درست بیان کنند
با سلام و احترام، شهر تهران مانند بسیاری از پایتخت های کشورهای آسایی ،بعنوان پرجمعیت ترین شهر کشور شناخته می شود و طبیعتا با توجه به تراکنش بالای افراد در آن ، میران جرم و جنایت نیز افزایش می یابد. پرونده های بسیاری قطوری در کشور ما وجود دارد که مختص پایتخت می باشد و در شهر های دیگر اثری از آن به چشم نمی خورد . با این اصاف به طور طبیعی ، وکلای زیادی نیز در این شهر وجود دارند که پرونده های مختلف را دنبال می نمایند. اما آیا می توانیم به همه آنها اعتماد نماییم؟ یکی از معضلات و ترس هایی که برای کاربران ساکن تهران وجود دارد این است که آیا این وکلا خود با طرف دیگر پرونده تبانی نمی کنند و می شود در همه امور به آنها اعتماد کرد؟ برای آسودگی خاطر چه باید کرد؟ پاسخ سوال ساده و شفاف است. موسسه وکیل تلفنی این نگرانی شما را بر طرف کرده و با استفاده از وکلای زبردست و کارکشته ای که از صافی های متعدد رد شده اند این امکان را فراهم ساخته که مشکلات شما را به صورت دقیق شناخته و تا انتهای کار همراه تان باشند. کافی است با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل کرده و از وکلای کارکشته به ویژه در مور کیفری بهره مند گردید تا دغده های مهم شما در این زمینه بر طرف گردد. محمد صادق تیغ نورد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی