موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حیوان آزاری

مشاوره حقوقی حیوان آزاری

بسیار مشاهده می شود کودکان و یا افراد بزرگسال نیز اقدام به آزار حیوانات می کنند و برخی از این آزار ها با حالات بیماری روانی همراه است. جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران بیان می دارد که در بسیاری از جوامع بزرگ و پیشرفته حیوان آزاری جرم انگاری شده است اما این عمل ناپسند و ضد اجتماعی هنوز به عنوان یک قانون رسمی جرم انگاری نشده است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که در بسیاری از موارد شاهد هستیم، تنها بسیاری از کسانی آزار می رسانند که آزار دیده و بیمار شده اند؛ متأسفانه ذهن این افراد دچار عقده های شدیدی است که در دوران کودکی یا نوجوانی آنها بروز داده و حل نشده، لذا تنها راه ارضای آن را در آسیب رساندن جسمی و روانی به ضعفا: چه حیوانات کوچک و ضعیف یا انسان های ضعیف تر از خود می دانند؛ این افراد فکر می کنند که چون در دوران کودکی شان کسی از آنها دفاع نکرده، لذا ظالم همیشه پیروز و سرافراز است؛ مفاهیم در ذهن آنها به هم ریخته و تنبیه آنان با چوب قانون بهتر و عملی تر از درمان آنها به نظر می رسد؛ بنابراین شما با لمس تصویرک زیر امکان برقراری تماس تلفنی را با آن دسته از وکلای ما که دلسوزانه حامی حیوانات نیز هستند، در میان بگذارید تا شما را در این امر خیر راهنمایی نمایند"

 

 

مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران چیست؟

 

animal abuse consultancy

مجازات حیوان آزاری در ایران و جهان

 

مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران ابتدا به بررسی این جرم و انواع آن نیاز دارد. حیوان آزاری یک کار ناپسند از لحاظ اخلاقی و اجتماعی است و نوعی بزهکاری است که با اختلالات روانی همراه است. بسیار مشاهده می شود کودکان و یا افراد بزرگسال نیز اقدام به آزار حیوانات می کنند و برخی از این آزار ها با حالات بیماری روانی همراه است. مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران بیان می دارد که در بسیاری از جوامع بزرگ و پیشرفته حیوان آزاری جرم انگاری شده است اما این عمل ناپسند و ضد اجتماعی هنوز به عنوان یک قانون رسمی جرم انگاری نشده است، یعنی جرمی به عنوان حیوان آزاری وجود ندارد.

 

برای مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران باید مشخص شود که جرم انگاری چیست؟

وقتی یک عمل جرم می شود که قانون گذار آن فعل یا ترک فعل را به عنوان جرم در نظر می گیرد و برای آن مجازات معلوم می کند، پس تا هنگامی که یک عمل مثل حیوان آزاری جرم نشود نمیتوان برای آن مجازات خاصی در نظر گرفت، البته برخی قوانین به این عمل اشاره دارند. در ایران هنوز آزار حیوانات جرم انگاری نگشته است و فقط آیین نامه های معمولی و یا قوانین محیط زیست بر این جرم دلالت دارند. هیچ قانونی برای حمایت حیوانات قطعی و قابل استناد در محاکم نیست، البته فعالیت های زیادی برای ورود قانون به جرم آزار حیوانات انجام شده و بدیهی است که در سال های آینده این عمل جرم محسوب خواهد شد. برخی از بازیگران و یا سلبریتی های مشهور از این عمل مورد پسند همه حمایت می کنند و تقاضای مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران را دارند. گهگاه مشاهده می شود که این عمل شنیع در نهاد های به خصوصی در جامعه نیز صورت می گیرد که پیامد های اجتماعی و اخلاقی گوناگونی نیز با خود همراه داشته است.

 

قوانین مشاوره حقوقی حیوان آزاری در دادگاه ایران

برخی قوانین خاص در مورد مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران وجود دارد، برای مثال: اگر یک فرد اقدام به آزار و اذیت حیوان وحشی بکند یا حیوان وحشی را محبوس و محدود کند طبق قوانین باید جبران خسارت کند و در دادگاه ایران به جریمه محکوم خواهد شد. آیا یک جریمه ی نقدی برای عمل حیوان آزاری باعث می شود تا افراد دست از این کار بردارند؟ در بیشتر شهرها در صورت مشاهده ی سگ و حیوانات ولگرد می توان با پناهگاه های مخصوص هماهنگ کرد، در این پناهگاه ها که برای حیوانات بی سرپرست است می توان جایی برای زندگی یافت که برای آن ها این مکان ها بی خطرترین به حساب می آید.

 

مجازات در مشاوره حقوقی حیوان آزاری در دادگاه ایران: