موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی حیوان آزاری

مشاوره حقوقی حیوان آزاری

بسیار مشاهده می شود کودکان و یا افراد بزرگسال نیز اقدام به آزار حیوانات می کنند و برخی از این آزار ها با حالات بیماری روانی همراه است. جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران بیان می دارد که در بسیاری از جوامع بزرگ و پیشرفته حیوان آزاری جرم انگاری شده است اما این عمل ناپسند و ضد اجتماعی هنوز به عنوان یک قانون رسمی جرم انگاری نشده است.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همانطور که در بسیاری از موارد شاهد هستیم، تنها بسیاری از کسانی آزار می رسانند که آزار دیده و بیمار شده اند؛ متأسفانه ذهن این افراد دچار عقده های شدیدی است که در دوران کودکی یا نوجوانی آنها بروز داده و حل نشده، لذا تنها راه ارضای آن را در آسیب رساندن جسمی و روانی به ضعفا: چه حیوانات کوچک و ضعیف یا انسان های ضعیف تر از خود می دانند؛ این افراد فکر می کنند که چون در دوران کودکی شان کسی از آنها دفاع نکرده، لذا ظالم همیشه پیروز و سرافراز است؛ مفاهیم در ذهن آنها به هم ریخته و تنبیه آنان با چوب قانون بهتر و عملی تر از درمان آنها به نظر می رسد؛ بنابراین شما با لمس تصویرک زیر امکان برقراری تماس تلفنی را با آن دسته از وکلای ما که دلسوزانه حامی حیوانات نیز هستند، در میان بگذارید تا شما را در این امر خیر راهنمایی نمایند"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران چیست؟

 

animal abuse consultancy

مجازات حیوان آزاری در ایران و جهان

 

مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران ابتدا به بررسی این جرم و انواع آن نیاز دارد. حیوان آزاری یک کار ناپسند از لحاظ اخلاقی و اجتماعی است و نوعی بزهکاری است که با اختلالات روانی همراه است. بسیار مشاهده می شود کودکان و یا افراد بزرگسال نیز اقدام به آزار حیوانات می کنند و برخی از این آزار ها با حالات بیماری روانی همراه است. مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران بیان می دارد که در بسیاری از جوامع بزرگ و پیشرفته حیوان آزاری جرم انگاری شده است اما این عمل ناپسند و ضد اجتماعی هنوز به عنوان یک قانون رسمی جرم انگاری نشده است، یعنی جرمی به عنوان حیوان آزاری وجود ندارد.

 

برای مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران باید مشخص شود که جرم انگاری چیست؟

وقتی یک عمل جرم می شود که قانون گذار آن فعل یا ترک فعل را به عنوان جرم در نظر می گیرد و برای آن مجازات معلوم می کند، پس تا هنگامی که یک عمل مثل حیوان آزاری جرم نشود نمیتوان برای آن مجازات خاصی در نظر گرفت، البته برخی قوانین به این عمل اشاره دارند. در ایران هنوز آزار حیوانات جرم انگاری نگشته است و فقط آیین نامه های معمولی و یا قوانین محیط زیست بر این جرم دلالت دارند. هیچ قانونی برای حمایت حیوانات قطعی و قابل استناد در محاکم نیست، البته فعالیت های زیادی برای ورود قانون به جرم آزار حیوانات انجام شده و بدیهی است که در سال های آینده این عمل جرم محسوب خواهد شد. برخی از بازیگران و یا سلبریتی های مشهور از این عمل مورد پسند همه حمایت می کنند و تقاضای مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران را دارند. گهگاه مشاهده می شود که این عمل شنیع در نهاد های به خصوصی در جامعه نیز صورت می گیرد که پیامد های اجتماعی و اخلاقی گوناگونی نیز با خود همراه داشته است.

 

قوانین مشاوره حقوقی حیوان آزاری در دادگاه ایران

برخی قوانین خاص در مورد مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران وجود دارد، برای مثال: اگر یک فرد اقدام به آزار و اذیت حیوان وحشی بکند یا حیوان وحشی را محبوس و محدود کند طبق قوانین باید جبران خسارت کند و در دادگاه ایران به جریمه محکوم خواهد شد. آیا یک جریمه ی نقدی برای عمل حیوان آزاری باعث می شود تا افراد دست از این کار بردارند؟ در بیشتر شهرها در صورت مشاهده ی سگ و حیوانات ولگرد می توان با پناهگاه های مخصوص هماهنگ کرد، در این پناهگاه ها که برای حیوانات بی سرپرست است می توان جایی برای زندگی یافت که برای آن ها این مکان ها بی خطرترین به حساب می آید.

 

مجازات در مشاوره حقوقی حیوان آزاری در دادگاه ایران:

 

animal abuse is crime

بهترین رویکرد ها در مقابل افراد حیوان آزار

 

قانون مجازات اسلامی در امتداد مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران مجازات برای حیوان آزاری در نظر گرفته است که البته این مجازات به عنوان یک جرم مستقل نیست.

اگر فردی از روی عمد و بدون ضرورت و از روی قصد اقدام به شکار، کشتن و مسموم کردن حیوانات حلال کشت و یا متعلق به دیگری و یا اقدام به کشتن حیوانی کند که شکار آن ممنوع است، مجازات خواهد شد، این فرد خاطی به حبس از 91 روز تا 6 ماه و یا جزای نقدی به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال تا سه میلیون ریال محکوم می شود.

هرکس در مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران برخلاف مقررات و بدون مجوز قانونی و لازم فعل شکار اقدام به شکار و یا صید کردن حیوانات و جانوران غیر اهلی کند و یا جانوران محافظت شده و خاص را شکار کند، به حبس از دو تا ده سال محکوم خواهد شد.

حیوانات بخشی از طبیعت هستند و طبعا برای جلوگیری از آزار و اذیت آن ها مجازات هایی در نظر گرفته شده است، حیوانات نیز حق زندگی طبیعی و درمان و... را دارند. این روزها مشاهده می شود که شکارچیان به شکار بی رویه می پردازند و یا مردم عادی در خیابان ها با حیوانات بی سرپرست رفتار عادلانه ای ندارند و این ها همه می تواند نوعی از بی اخلاقی در سطح کلان جامعه باشد.

طرح های زیادی در حال تصویب است؛ برای مثال: در طرحی گفته شده است که حیوان آزاری ممنوعیت دارد و مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران قابل ادعا است. ضرب و شتم، شکنجه، آزار و اذیت و... از مصادیق حیوان آزاری هستند و جزای نقدی بیش از 20 میلیون ریال و تا 80 میلیون ریال و شلاق تعزیری از 31 تا 74 ضربه مجازات این عمل خواهد بود.

 

چگونه حیوان آزار را به سزای اعمالش برسانیم؟

با توجه به اینکه مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران تا حدودی قابل انجام است اگر فردی را مشاهده کردید که در حال آزار حیوان است می توانید گزارش او را دهید. در صورت مشاهده ی حیوانات بی سرپرست می توانید با پناهگاه های مخصوص تماس برقرار کنید. دادگاه هایی مبنی بر حمایت از حقوق حیوانات قابل برگزاری هستند.

عواملی که یک حیوان آزار می تواند با آن دادگاه حمایت از حقوق حیوانات را گول بزند و تبرئه شود را بشناسیم و از آنها برای گزارش دقیق حیوان آزاری استفاده کنیم.

در برخی موارد افراد ادعا می کنند که این حیوان متعلق به خود آن ها است و یا موجب ضرر به جامعه یا فرد انسانی شده است و می خواهند با گفتن این حرف ها از مسئولیت خود گذر کنند.

 

برای اعلام حیوان آزاری در ایران چه ارگان رسیدگی وجود دارد؟

اداره محیط زیست و منابع طبیعی یکی از ارگان هایی هستند که به حیوانات بی سرپرست رسیدگی می کند و در برخی موارد می توان برای حیوان آزاری به دادگاه مراجعه کرد.

 

چگونه و چه مشخصات مستندی از حیوان آزار را ثبت کنیم و به مراجع حقوقی مرتبط با حیوان آزاری ارائه دهیم؟

لازم است اگر محل اقامت حیوان آزار را می دانیم در مراجع و در دادخواست خود ذکر کنیم، اگر افرادی این جرم را مشاهده کرده اند برای مشاوره حقوقی جرم حیوان آزاری در دادگاه ایران باید اقدام کنند و مراجع دارای صلاح خبر دهند. مشخصات فرد حیوان آزار و محدوده ی اتفاق آزار را می توانید گزارش کنید.

 

رابطه جرم حیوان آزاری با جرم شکار غیر مجاز حیوانات:

 

animal abuse crime is same to illegal hunting

جرم حیوان آزاری با جرم شکار غیر مجاز حیوانات یکی بوده و هر دو جریمه سنگین دارد

 

در بسیار از موارد مشاهده می شود که فرد حیوان آزار به مرور زمان تبدیل به یک شکارچی غیر مجاز حیوانات می شود. شکار غیر مجاز حیوانات و جرم حیوان آزاری رابطه ی مستقیمی با هم دارند، با اینکه سازمان اداره حفاظت از محیط زیست و سازمان نیز از حیوانات حمایت می نماید؛ اما بهتر است شما در هنگام مشاهده چنین مواردی، ضمن تذکر ملایم به این فرد بیمار در صورت رعایت نکردن آن شخص مورد را گزارش دهید.

 

در صورت مشاهده شکار غیر مجاز گنجشک ها و پرندگان با اسلحه های بدون مجوز، چگونه شخص خاطی را گزارش دهیم؟

در صورت مشاهده ی فرد آزار دهنده ی حیوانات می توان گزارش این شخص را به سازمان محیط زیست و یا کلانتری داد و در اینصورت اقدامات لازم انجام خواهد شد.

جرم آسیب رسانی به حیوانات معصوم دارای مجازات است، ارگان های دولتی مبارزه با حیوان آزاری وجود دارند، بیماری روانی حیوان آزاری در برخی افراد مشهود است که از این کار لذت می برند.

مبارزه با حیوان آزاری و خوی حیوانی آن کار هر شهروندی است، حیوان آزاری نشانه تو سری خور بودن در دوران کودکی می تواند باشد و گزارش حیوان دوپای حیوان آزار بسیار ضروری است. گزارش 24 ساعته حیوان آزاری و گزارش شبانه روزی حیوان آزاری در ایران امکان پذیر است؛ می توانید از وکیل تلفنی برای مشاوره در مورد حیوان آزار های اطرافتان استفاده کنید.

 

موارد زیر از معدود خدمات موسسه حقوقی آنلاین و تلفنی وکیل تلفنی است که برای رفاه حال شما عزیزان به صورت 24 ساعته انجام می گیرند

حل تمامی مسائل خانوادگی با به روز ترین راهکار های حقوقی در سطح جهان

مقایسه هزینه های مقرون به صرفه در این موسسه

اولین ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و تلفنی (ویژه شرایط کرونا)

تماس با برترین وکلای زن با بیش از 475 نوع تخصص مختلف در اقصی نقاط ایران

ارائه مشاوره حقوقی به روز با قانون بین الملل به تمام فارسی زبانان جهان در هر نقطه به صورت آنلاین، تلفنی و 24 ساعته 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی