موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان

همانطور که می دانید روزانه جرائم بسیاری در جامعه اتفاق می‌افتد؛ اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و اطلاع نداشتن از موضوع و ادله اثبات دعوا، احراز برخی جرائم سخت و بعضاً غیر ممکن خواهد شد اما دزدی عنوان در مشاغل دولتی به واسطه سو استفاده احتمالی می تواند آثار مخرب و سوئی به ارمغان آورد. در مشاوره حقوقی غصب عنوان، آثار این جرم و نحوه احراز آن در مقاله زیر بیان خواهد شد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جرم غصب عنوان چیست؟

عناوین و مشاغل همگی دارای شخصیت ها و تخصص های مربوط به خود هستند اما دزدی عنوان در مشاغل دولتی به واسطه سو استفاده احتمالی می تواند آثار مخرب و سوئی به ارمغان آورد. در مشاوره حقوقی غصب عنوان، آثار این جرم و نحوه احراز آن را  از مشاوره حقوقی تلفنی جویا شوید. قانونگذار در مواد قانونی ۵۵۵ و ۵۵۶ و ۵۵۷ صراحتا این سوء استفاده از لقب و شغل دولتی را جرم دانسته و بسته به ارتکاب و میزان جرم، مجازات متناسب برای نقض حق عنوان در نظر گرفته است. اما دزدی لقب یا همان غصب عنوان‌ چیست؟ به زبان ساده چنانچه یک شخص خود را مامور دولت معرفی کند یا به هر طریقی مامور دولتی به نظر بیاید؛ مثل اینکه از لباس متحدالشکل یک اداره خاص استفاده کند، مشمول جرم غصب عنوان خواهد شد. لذا اگر در شرایط مذکور، مشاوره حقوقی غصب عنوان را در دستور کار قرار دهید و با مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته تماس بگیرید می توانید در کوتاه ترین مدت از دغدغه های بیشمار مرتبط با جرم ارتکابی رهایی یابید.

 

title usurpation crime
جرم غصب عنوان از جمله جرائم تعزیری است که مواد 555 تا 557 را به خود اختصاص داده است

 

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان چه کاربردی در اثبات اتهام غصب عنوان دارد؟

همانطور که میدانید روزانه جرائم بسیاری در جامعه اتفاق می‌افتد اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و اطلاع نداشتن از موضوع و ادله اثبات دعوا، احراز برخی جرائم سخت و بعضاً غیر ممکن خواهد شد اما با مشاوره حقوقی تلفنی یا پرسش سوال حقوقی آنلاین می توان از مشاوره یک وکیل خوب و مجرب بهره برد و در کوتاهترین زمان ممکن اتهام غصب عنوان را اثبات کرد. زیرا در مشاور حقوقی غصب عنوان، وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی پیشگیرانه کمک شایانی به متضرر خصوصی این جرم می کند. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که بدانید پیشرفت با سوء استفاده از علائم تجاری متعلق به غیر، جرم تلقی شده و مرتکب، مشمول مجازات خواهد بود این موضوع در بحث کپی رایت نقض و کپی رایت عنوان نیز مصداق دارد و خواهان می‌تواند با مشورت یک وکیل در محدوده قوانین کشور از حقوق خود دفاع نماید و آن چه را که به واسطه وقوع جرم از او سلب گردیده، به خود بازگرداند.

 

آیا برای برائت از جرم غصب، مشاور هحقوقی تلفنی با وکیل کافی است؟

بیشتر توضیح دادیم که در مشاوره حقوقی غصب عنوان، تفاوتی نمی کند خواهان دعوا باشید یا خوانده دعوا! زیرا وکلا با اشراف کامل به موضوع مذکور تمام مشاوره های لازم برای احقاق حق را برای موکل ارائه خواهند کرد اما به سبب پیچیدگی‌های موضوعات حقوقی، علی‌الخصوص جرائم کیفری، برائت از یک اتهام کار ساده ای نیست و ضروری است تمام جزئیات بررسی گردند. بیان جزئیات می تواند در تماس با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته و شبانه روزی انجام شود و طی این مشاوره ها، دریافت راهکار حقوقی آنلاین انجام خواهد شد. در نهایت ضروری است بدانید آراء صادره از مراجع قضایی به پارامتر های بسیاری بستگی دارد. قصد و نیت در تبرئه یا مجازات موضوع مهمی به شمار می‌رود و آگاهی‌بخشی در این خصوص در مشاوره حقوقی غصب عنوان بیان خواهد شد.

 

usurpation of title
مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته با کمترین هزینه ها می تواند از بروز خسارات آینده جلوگیری کند، برای دریافت چنین مشاوره حقوقی کافیست دکمه زیر را بفشارید

 

 

مجازات جرم غصب عنوان چیست؟

 مجازات تمام جرائم که در قانون پیش‌بینی و قیدشده، با شرایط تخفیف و تشدید آن مجازات بیان شده است. به بیان دیگر چنانچه جرم غصب عنوان با یک جرم دیگر اتفاق بیفتد اشد مجازات در نظر گرفته خواهد شد و اگر سوء نیت احراز نگردد و غصب عنوان، بدون سوء استفاده یا عنوان دزدی یا لقب دزدی به وقوع بپیوندد با مجازات اخف روبرو خواهیم شد. لذا منطقی و عقلانی است برای بهبود در روند رسیدگی و حتی قبل از طرح شکایت،  نسبت به مشاوره حقوقی غصب عنوان و مشورت تلفنی با وکیل اقدام نمایید تا آگاهی کاملی از موارد تخفیف یا تشدید مجازات به موکل ارائه گردد. طبق ماده ۵۵۵ قانون مجازات اسلامی دخالت در مشاغل دولتی اعم از کشوری و لشکری و انتظامی بدون این که مربوط به او باشد به حبس از ۶ ماه تا ۲ سال محکوم خواهد شد مقنن در ماده بعدی چنین اشعار می‌دارد؛هرکس بدون مجوز و به صورت علنی لباس رسمی معمول آن نظامی و انتظامی را مورد استفاده قرار دهد به حبس از سه ماه تا یک سال محکوم خواهد شد. همانطور که می بینید تنها دو عنصر "بدون مجوز" و" به صورت علنی" برای احراز جرم کافی است. این مجازات ها، نگاه سختگیرانه قانونگذار را در جرم غصب عنوان بیان میکند. در هر حال آنچه ضروری است لزوم مشاوره حقوقی غصب عنوان خواهد بود.

 

private and public survay

جرم غصب عنوان هم واجد جنبه عمومی است و هم دارای جنبه خصوصی می باشد

 

آیا مجازات جرم غصب عنوان قابل بخشش و تعلیق است؟

آثار زیانبار حبس و مجازات های کیفری در مجرمین بر هیچکس پوشیده نیست اما تحمل مجازات نیز برای مجرمین از جهاتی ضروری است و میتواند از تکرار جرم پیشگیری نماید. با این حال تعلیق و تخفیف و حتی عفو برای برخی جرایم که مدعی خصوصی ندارند در مواد قانونی منعکس شده است. در مشاوره حقوقی غصب عنوان می توانید از جرایمی که مشمول عفو یا تخفیف یا تعلیق هستند، مطلع شوید. در هر حال جرایمی که غیر قابل تعلیق هستند به شکلی حصری در ماده 47 قانون مجازات بیان شده اند و چنانچه جرم غصب عنوان را در زمره جرایم علیه امنیت برشماریم، غیر قابل تعلیق خواهد بود اما اگر مصداق علیه امنیت احراز نگردد، از جرایم تعزیری محسوب می شود که می تواند با جهاتی شامل تخفیف یا تعلیق گردد.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل تلفنی

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی غصب عنوان در موسسه وکیل تلفنی چه مبلغی می باشد؟

مشاوره حقوقی غصب عنوان از جمله جرایم کیفری است که قانونگذار به صراحت برای آن مجازات حبس در نظر گرفته است لذا برای مشاوره حقوقی تلفنی باید به قسمت مشاوره حقوقی کیفری مراجعه کنید. موسسه برای رفاه حال موکلان و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی تلاش کرده است که در عین حالی که موکلان را به وکلای با تجربه و متخصص ارجاع دهد، کمترین مبلغ را از افراد مراجعه کننده دریافت کند. در نهایت مبلغ دریافتی به زمان مشاوره بستگی دارد.

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. غصب عنوان در قانون فقط برای کسانی بوجود می اید که طرف شغل دولتی داشته باشد و الا اگر کسی که پزشک است یا وکیل است چون جزء مشاغل دولتی نیست نمی توان به جرم غصب عنوان انان را تحت تعقیب قرارداد. لذا در صورتی که مثلا کسی خود را مدیرکل اداره دارایی معرف ینماید و طرف با پذیرش این عنوان مبلغی پول به ان بپردازد علاوه بر رد مبلغ به حبس مقرر قانونی وفق ماده 555 و 556 قانون تعزیرات محکوم می شود. لیکن در صورت قوع جرمی دیگر در کنار این جرم از موارد تعدد بوده و حداکثر مجازات اعمال می شود.
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
بسمه تعالی،با سلام و عرض احترام و خسته نباشید خدمت شما،متن خیلی خوب،کاربردی،مفید و به روزی بود. اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. تلاش وهمت والای شما کارکنان موسسه وکیل تلفنی باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است. لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از شما تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با عرض سلام وادب خدمت همه اعضای محترم سایت وکیل تلفنی.کاربران محترم با مطالعه مطالب ارائه شده در سایت وکیل تلفنی و آشنایی با مصادیق جرائمی که در قانون توسط قانونگذار جرم انگاری گردیده و روشهای اثبات جرم و همچنین چنانچه درمقام متهم در پرونده ای مجبور به دفاع در قبال اتهام‌انتسابی هستند میتوانند با صرف حداقل هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ببهود روند پرونده اقدام نمایند.وکیل تلفنی با همکاری وکلای مجرب و خبره تلاش میکند تا بهترینها برای شما عزیزان اتفاق بیافتد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با عرض سلام وادب خدمت همه اعضای محترم سایت وکیل تلفنی.کاربران محترم با مطالعه مطالب ارائه شده در سایت وکیل تلفنی و آشنایی با مصادیق جرائمی که در قانون توسط قانونگذار جرم انگاری گردیده و روشهای اثبات جرم و همچنین چنانچه درمقام متهم در پرونده ای مجبور به دفاع در قبال اتهام‌انتسابی هستند میتوانند با صرف حداقل هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ببهود روند پرونده اقدام نمایند.وکیل تلفنی با همکاری وکلای مجرب و خبره تلاش میکند تا بهترینها برای شما عزیزان اتفاق بیافتد.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
سلام و عرض ارادت و خسته نباشید خدمت تمام همکاران پرتلاش و خستگی ناپذیر وکیل تلفنی بابت محتوای سایتتون که بسیار مفید و کاربردیه نهایت تشکر دارم. خواستم تجربه خودم رو دراختیار سایر کاربران بگذارم. من برای اخذ مشاوره تماس گرفتم اما به قدری از نحوه برخورد مشاور وکیل تلفنی رضایت داشتم و به قدری واضح و روشن پاسخ گرفتم که تصمیم گرفتم کل امور پرونده اعم از نگارش دادخواست و لوایح را نیز به همان فرد بسپارم. دقت و سرعت در کنار هزینه های معقول از ویژگی های وکیل تلفنی است که امکان دسترسی به متخصصین را برای همه اقشار جامعه فراهم کرده. از شما نهایت تشکر و قدردانی دارم
با سلام خدمت مخاطبان عزیز.در مواجهه با افراد جامعه گاها افرادی را می بینیم که با وعده و وعید هایی یکسری افراد جامعه را به دام خود می امدازند و بعضا با گرفتن پول هایی اموال این افراد ناچار را به تاراج خواهند برد مثلا در شرایط به خصوص امروز با توجه به بحران نبود کار برای جوانان افرادی برای پیدا کردن کار به افراد یا شرکت هایی مراجعه می کنند و یکسری سو استفاده کامل را می برند از این شرایط و اقدام به معرفی خود به عنوان فردی که نفوذ زیادی در فلان اداره دولتی دارد می نماید و پول های کلانی هم برای این کار اخذ می کند تمامی این اقدامات جعل عنوان و کلاهبرداری و تحصیل مال از طریق نامشروع است که قبل از هر اقدامی آحاد جامعه باید برای اقدام قانونی و جلوگیری از ضرر و زیان های بیشتر با یک وکیل مجرب در این حوزه مشورت نمایند.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام و درود خدمت وکلای سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به صورت آنلاین و رایگان یا تلفنی با هزینه ی کمتر به صورت خود به هموطنان خود یاری می رسانند وبا درج مطالب حقوقی در زمینه های مختلف موجب بالا رفتن آگاهی مردم میشوند من به عنوان یک کاربر از سایت وکیل تلفنی نهایت تشکر را دارم چون احساس می کنم همیشه کنار من یک وکیل وجود دارد که راهنمایی می کند وار این بابت خیلی خوشحالم.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی