موسسه وکیل تلفنی

  • م ايماني گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • نیلا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲۵:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۴:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۲:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • رضا احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۱۷:۵۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • اشرف باقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۰:۳۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • محمد میرخانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳۶:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • ali siamaki گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۲۸:۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
  • Amir Asadi گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان

همانطور که میدانید روزانه جرائم بسیاری در جامعه اتفاق می‌افتد اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و اطلاع نداشتن از موضوع و ادله اثبات دعوا، احراز برخی جرائم سخت و بعضاً غیر ممکن خواهد شد اما دزدی عنوان در مشاغل دولتی به واسطه سو استفاده احتمالی می تواند آثار مخرب و سوئی به ارمغان آورد. در مشاوره حقوقی غصب عنوان، آثار این جرم و نحوه احراز آن در مقاله زیر بیان خواهد شد.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید

 

 

جرم غصب عنوان چیست؟

عناوین و مشاغل همگی دارای شخصیت ها و تخصص های مربوط به خود هستند اما دزدی عنوان در مشاغل دولتی به واسطه سو استفاده احتمالی می تواند آثار مخرب و سوئی به ارمغان آورد. در مشاوره حقوقی غصب عنوان، آثار این جرم و نحوه احراز آن را  از مشاوره حقوقی تلفنی جویا شوید. قانونگذار در مواد قانونی ۵۵۵ و ۵۵۶ و ۵۵۷ صراحتا این سوء استفاده از لقب و شغل دولتی را جرم دانسته و بسته به ارتکاب و میزان جرم، مجازات متناسب برای نقض حق عنوان در نظر گرفته است. اما دزدی لقب یا همان غصب عنوان‌ چیست؟ به زبان ساده چنانچه یک شخص خود را مامور دولت معرفی کند یا به هر طریقی مامور دولتی به نظر بیاید؛ مثل اینکه از لباس متحدالشکل یک اداره خاص استفاده کند، مشمول جرم غصب عنوان خواهد شد. لذا اگر در شرایط مذکور، مشاوره حقوقی غصب عنوان را در دستور کار قرار دهید و با مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته تماس بگیرید می توانید در کوتاه ترین مدت از دغدغه های بیشمار مرتبط با جرم ارتکابی رهایی یابید.

 

title usurpation crime
جرم غصب عنوان از جمله جرائم تعزیری است که مواد 555 تا 557 را به خود اختصاص داده است

 

مشاوره حقوقی جرم غصب عنوان چه کاربردی در اثبات اتهام غصب عنوان دارد؟

همانطور که میدانید روزانه جرائم بسیاری در جامعه اتفاق می‌افتد اما به دلیل عدم آگاهی از قوانین و اطلاع نداشتن از موضوع و ادله اثبات دعوا، احراز برخی جرائم سخت و بعضاً غیر ممکن خواهد شد اما با مشاوره حقوقی تلفنی یا پرسش سوال حقوقی آنلاین می توان از مشاوره یک وکیل خوب و مجرب بهره برد و در کوتاهترین زمان ممکن اتهام غصب عنوان را اثبات کرد. زیرا در مشاور حقوقی غصب عنوان، وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی پیشگیرانه کمک شایانی به متضرر خصوصی این جرم می کند. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که بدانید پیشرفت با سوء استفاده از علائم تجاری متعلق به غیر، جرم تلقی شده و مرتکب، مشمول مجازات خواهد بود این موضوع در بحث کپی رایت نقض و کپی رایت عنوان نیز مصداق دارد و خواهان می‌تواند با مشورت یک وکیل در محدوده قوانین کشور از حقوق خود دفاع نماید و آن چه را که به واسطه وقوع جرم از او سلب گردیده، به خود بازگرداند.

 

آیا برای برائت از جرم غصب، مشاور هحقوقی تلفنی با وکیل کافی است؟

بیشتر توضیح دادیم که در مشاوره حقوقی غصب عنوان، تفاوتی نمی کند خواهان دعوا باشید یا خوانده دعوا! زیرا وکلا با اشراف کامل به موضوع مذکور تمام مشاوره های لازم برای احقاق حق را برای موکل ارائه خواهند کرد اما به سبب پیچیدگی‌های موضوعات حقوقی، علی‌الخصوص جرائم کیفری، برائت از یک اتهام کار ساده ای نیست و ضروری است تمام جزئیات بررسی گردند. بیان جزئیات می تواند در تماس با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته و شبانه روزی انجام شود و طی این مشاوره ها، دریافت راهکار حقوقی آنلاین انجام خواهد شد. در نهایت ضروری است بدانید آراء صادره از مراجع قضایی به پارامتر های بسیاری بستگی دارد. قصد و نیت در تبرئه یا مجازات موضوع مهمی به شمار می‌رود و آگاهی‌بخشی در این خصوص در مشاوره حقوقی غصب عنوان بیان خواهد شد.

 

usurpation of title
مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته با کمترین هزینه ها می تواند از بروز خسارات آینده جلوگیری کند، برای دریافت چنین مشاوره حقوقی کافیست دکمه زیر را بفشارید

 

 

مجازات جرم غصب عنوان چیست؟

 مجازات تمام جرائم که در قانون پیش‌بینی و قیدشده، با شرایط تخفیف و تشدید آن مجازات بیان شده است. به بیان دیگر چنانچه جرم غصب عنوان با یک جرم دیگر اتفاق بیفتد اشد مجازات در نظر گرفته خواهد شد و اگر سوء نیت احراز نگردد و غصب عنوان، بدون سوء استفاده یا عنوان دزدی یا لقب دزدی به وقوع بپیوندد با مجازات اخف روبرو خواهیم شد. لذا منطقی و عقلانی است برای بهبود در روند رسیدگی و حتی قبل از طرح شکایت،  نسبت به مشاوره حقوقی غصب عنوان و مشورت تلفنی با وکیل اقدام نمایید تا آگاهی کاملی از موارد تخفیف یا تشدید مجازات به موکل ارائه گردد. طبق ماده ۵۵۵ قانون مجازات اسلامی دخالت در مشاغل دولتی اعم از کشوری و لشکری و انتظامی بدون این که مربوط به او باشد به حبس از ۶ ماه تا ۲ سال محکوم خواهد شد مقنن در ماده بعدی چنین اشعار می‌دارد؛هرکس بدون مجوز و به صورت علنی لباس رسمی معمول آن نظامی و انتظامی را مورد استفاده قرار دهد به حبس از سه ماه تا یک سال محکوم خواهد شد. همانطور که می بینید تنها دو عنصر "بدون مجوز" و" به صورت علنی" برای احراز جرم کافی است. این مجازات ها، نگاه سختگیرانه قانونگذار را در جرم غصب عنوان بیان میکند. در هر حال آنچه ضروری است لزوم مشاوره حقوقی غصب عنوان خواهد بود.

 

private and public survay

جرم غصب عنوان هم واجد جنبه عمومی است و هم دارای جنبه خصوصی می باشد

 

آیا مجازات جرم غصب عنوان قابل بخشش و تعلیق است؟

آثار زیانبار حبس و مجازات های کیفری در مجرمین بر هیچکس پوشیده نیست اما تحمل مجازات نیز برای مجرمین از جهاتی ضروری است و میتواند از تکرار جرم پیشگیری نماید. با این حال تعلیق و تخفیف و حتی عفو برای برخی جرایم که مدعی خصوصی ندارند در مواد قانونی منعکس شده است. در مشاوره حقوقی غصب عنوان می توانید از جرایمی که مشمول عفو یا تخفیف یا تعلیق هستند، مطلع شوید. در هر حال جرایمی که غیر قابل تعلیق هستند به شکلی حصری در ماده 47 قانون مجازات بیان شده اند و چنانچه جرم غصب عنوان را در زمره جرایم علیه امنیت برشماریم، غیر قابل تعلیق خواهد بود اما اگر مصداق علیه امنیت احراز نگردد، از جرایم تعزیری محسوب می شود که می تواند با جهاتی شامل تخفیف یا تعلیق گردد.

 

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی غصب عنوان در موسسه وکیل تلفنی چه مبلغی می باشد؟

مشاوره حقوقی غصب عنوان از جمله جرایم کیفری است که قانونگذار به صراحت برای آن مجازات حبس در نظر گرفته است لذا برای مشاوره حقوقی تلفنی باید به قسمت مشاوره حقوقی کیفری مراجعه کنید. موسسه برای رفاه حال موکلان و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی تلاش کرده است که در عین حالی که موکلان را به وکلای با تجربه و متخصص ارجاع دهد، کمترین مبلغ را از افراد مراجعه کننده دریافت کند. در نهایت مبلغ دریافتی به زمان مشاوره بستگی دارد.

 

"اجازه ندهید که دیگران با عنوانی که از شما و شرکتتان غصب نموده اند، از زحمات شما در جهت منفعت خودشان سوءاستفاده کنند؛ برای دریافت بهترین راهکار قانونی و حقوقی تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی