موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

چت آنلاین با وکیل

چت آنلاین با وکیل

چت آنلاین و رایگان 24 ساعته با وکیل مجرب و آگاه به مشکل حقوقی شما که در تمامی زمینه های حقوقی نادر و رایج صورت گرفته و از طریق ثبت نام در سایت و یا واتساپ وکیل که در ادامه این موارد را به مفصل توضیح خواهیم داد، صورت می گیرد؛ البته این امکان نیز وجود دارد که شما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل را که دارای گارانتی قیمت و کیفیت نیز می باشد، تجربه نمایید؛ حال قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده فرمایید.

 

چت آنلاین و رایگان 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در چت آنلاین با وکیل می توانم مشاوره حقوقی بگیرم؟

 

legal advice thorough online chattering

چت آنلاین حقوقی با وکیل متخصص به صورت 24 ساعته

 

عموما وکلاً، به دلیل آشنایی با قوانین و داشتن تجربه، بهترین مشاوران در زمینه مشاوره حقوقی می باشند؛ اما از مهمترین تفاوت های مشاوره حقوقی و وکیل می توان به مجاز بودن وکلا به حضور در دادگاه و دفاع از موکل برخلاف مشاوره های حقوقی اشاره کرد، زیرا مشاوران حقوقی تنها توانایی ارائه راهکار را دارند.

 

نکته: یکی از وظایف مشاوره حقوقی مشاهده اسناد و مدارک و همچنین شنیدن توضیحات فرد مراجعه کننده می باشد.

 

مشاوره آنلاین می تواند به صورت چت آنلاین واتساپی با وکیل متخصص، برقراری ارتباط از چت واتساپ وکیل و در نتیجه اتصال به چت واتساپ وکیل و یا از طریق چت اسکایپ وکیل، انجام شود.

شما به کمک لینک مشاوره حقوقی آنلاین در سایت وکیل تلفنی، می توانید به صورت چت آنلاین با وکیل آگاه و با تجربه ما ارتباط برقرار کنید و حل مسائل و مشکلات حقوقی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

 

در چت آنلاین با وکیل آیا با قید فوریت به من مشاوره حقوقی داده می شود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بعضی از مواقع ممکن است به طور غافلگیرانه ای با یک شکایت و یا مشکل حقوقی درگیر شوید که زمان زیادی هم برای دفاع از خود و یا شکایت نداشته باشید، در این مواقع گرفتن مشاوره حقوقی بصورت حضوری، نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار می باشد؛ اما شما به کمک مشاوره حقوقی فوری، می توانید در کمترین زمان ممکن با مشاوران آگاه و مجرب ما در انواع مسائل حقوقی به صورت چت آنلاین با وکیل و یا تلفنی ارتباط برقرار کنید.

اصلی ترین وظیفه مشاور حقوقی، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی است که می تواند به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بصورت تلفنی و یا به صورت حضوری باشد، از دیگر وظایف مهم مشاوره حقوقی می توان به ارائه راهکار برای حل مشکلات حقوقی، تنظیم دادخواست ها و قرارداد ها، مشاوره درباره انواع مسائل و مشکلات قضایی، اشاره کرد.

گرفتن مشاوره حقوقی آنلاین، به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان ممکن با یک مشاور مجرب و آگاه، به صورت آنلاین، برای مثال چت آنلاین با وکیل، ارتباط برقرار کنید.

توجه داشته باشید که اکثرا افراد در صورت مواجه شدن با مشکلات حقوقی آن هم بطور ناگهانی، اقدام به گرفتن تصمیمات سریع و بدون آگاهی برای حل مشکل خود می کنند که در این صورت ممکن است افراد متحمل هزینه های اضافه بسیار و همچنین در صورت تخلف و عدم رعایت قوانین، مشمول مجازات شوند؛ در این صورت گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بهترین گزینه برای حل مشکلات و مسائل حقوقی، می باشد.

 

نکته: در نظر داشته باشید که یک وکیل مشاور حقوقی آگاه و مجرب، بار ها با مشکلات شما دست و پنجه نرم کرده و به تمام ابهامات ذهنی و راه حل های بی نتیجه شما پاسخ می دهد و همواره راه حل و برگ برنده ای برای حل مشکل شما دارد.

 

آیا هر زمانی برای مشاوره حقوقی می توانم از گزینه چت آنلاین استفاده کنم؟

 

online chattering with lawyer in 24 -hour a day

امکان چت آنلاین با وکیل متخصص به صورت 24 ساعته از طریق تمامی شبکه های مجازی

 

امروزه اکثر کارها در جوامع مدرن تخصصی شده و برای انجام آنها هم نیاز به یک فرد متخصص می باشد. برای مثال، برای حل مشکلات قضایی، حقوقی و کیفری، افراد برای حل مشکل خود نیازمند یک فرد آگاه به قوانین و طرق دادرسی می باشند؛ راهنمایی آنلاین وکیل به صورت چت 24 ساعته آنلاین با وکیل متخصص، یکی از بهترین ویژگی های تیم حرفه ای وکیل تلفنی می باشد، از مزایای گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی در کمترین زمان ممکن به مشاور حقوقی، امکان برقراری ارتباط به صورت 24 ساعته در هر مکانی، توانایی ارسال مدارک مورد نیاز به بررسی مشاور مانند صدا و فیلم و صرفه جویی در هزینه های اضافی جانبی و زمان، اشاره کرد.

 

هزینه مشاوره حقوقی در چت آنلاین با وکیل چقدر می باشد؟

 

 

مسئله حقوقی ای که می خواهید درباره آن مشاوره بگیرید، دستمزد وکیل و مدت زمان مشاوره، همگی از موارد موثر در قیمت گذاری مشاوره حقوقی می باشند، بنابراین هیچ قیمت ثابتی به طور کلی برای مشاوره حقوقی آنلاین، حضوری و یا تلفنی تعیین نشده است و لزوماً هزینه چت آنلاین با وکیل از هزینه مراجعه حضوری کمتر نمی باشد؛ چون در هر صورت وظیفه مشاور، بررسی و ارائه راه حل است، با توجه به این مسائل، افراد متقاضی برای گرفتن مشاوره حقوقی بصورت چت آنلاین با وکیل باید به نکاتی مانند: قابل اطمینان بودن سیستم مشاوره، گرفتن مشاوره از یک فرد آگاه به مسئله مورد نظر و همچنین آگاه در زمینه قوانین و طرق دادرسی، در قبال هزینه پرداختی، توجه کنند.

 

مدت زمان برای چت آنلاین با وکیل برای مشاوره حقوقی چه مدتی می باشد؟

 

online chat with female lawyers

چت شبانه روزی با وکیل زن آنلاین در تمامی زمینه های حقوقی از جمله طلاق و مهریه

 

مدت زمان مشاوره حقوقی بصورت چت آنلاین با وکیل به مسئله حقوقی مورد نظر مراجعه کننده و میزان آگاهی و تجربه وکیل و یا زمان مورد نیاز برای بررسی و حل مشکل از نظر وکیل بستگی دارد؛ البته توجه داشته باشید که مشاور حقوقی، برای ارائه دادن راهکار های دقیق و اساسی در زمینه های مختلف و در کمترین زمان ممکن، نیازمند داشتن آگاهی کافی درباره مسائل حقوقی مشکل مراجعه کننده و تجربه در مسائل مختلف، در این زمینه می باشد.

 

آیا مشاوره حقوقی از طریق چت آنلاین دارای اعتبار قانون می باشد؟

قانون تجارت الکترونیک، مجموعه ای از اصول و قواعدی است که برای مبادله آسانتر و ایمن تر اطلاعات در واسطه های الکترونیکی با استفاده از سیستم ارتباطی جدید وجود دارد، در قانون تجارت الکترونیک سال 2003 مقرراتی وجود دارد که درباره مواردی مانند: حمایت از داده، علائم و اسرار تجاری در فضای الکترونیکی، امکان عقد قرارداد به صورت الکترونیکی، امنیت داده های الکترونیکی و قابل اعتماد و پذیرش بودن می باشد، با توجه به ماده های موجود در این قانون برای اطمینان از اعتبار قانونی مشاوره حقوقی چت آنلاین، باید به داشتن امضا و سابقه الکترونیکی مطمئن، توجه کرد؛ اما مورد قابل توجه این است که شما می توانید از طریق سایت وکیل تلفنی با اطمینان خاطر از اعتبار قانونی با مشاوران و وکلای مجرب و آگاه در انواع مسائل و مشکلات با زمینه حقوقی در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های اضافی ارتباط برقرار کنید.

 

چت آنلاین حقوقی در خصوص مهریه و بهترین روش های مطالبه آن

چت آنلاین و 24 ساعته در مورد بررسی خیانت همسر

چت آنلاین با وکیل زن 24 ساعته از طریق تمام شبکه های اجتماعی

بهترین راه حل های مقابله با مزاحمت های آنلاین

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام ممنون بابت راه اندازی این سامانه
سلام در یک کار پیمانکاری که مجری اصلی بوده ام آن را به دلیل کوچک بودن به دلیل دوستی و حمایت به یک پیمانکار دست دوم واگذار کردم (که همان دوستم بود) و هیچ سند ومدرکی و قراردادی فی مابین نبود بعد از یک ماه طی تماس تلفنی از جانب دوستم برادر خود را به عنوان مجری (کارگر اجرای پروژه) معرفی و خودش از شروع بکار اجتناب نمود و بنده بدلیل دیرکرد در اجرای پروژه مدیریت را عهده دار شده و برادر را بعنوان هماهنگ کننده و کارگر روزمزد معرفی کردم و در طی اجرای کار بدلیل ناکارآمد بودن کلی متحمل ضرر و هزینه کرد مازاد شدم نهایتا بعد از گذشت 8 ماه از اتمام پروژه و تسویه با ایشان و ادعای واریزی مبلغ 118 میلیون از جانب خودش بابت اجرای کار که حتی مازاد بر حق یک کارگر روزمزد است همکنون تعدادی سند پرداختی که بدلیل اعتماد توسط ایشان خریداری شده و مبلغ توسط بنده واریز شده بود ادعا مینماید واریزیهای بنده را هزینه خرید مصالح و کارگران نموده و طی سند سازی و جعل اسناد خریدی که فاقد مهر و تاریخ و .... میباشد و جمع‌آوری شاهد و ارائه شهادت از جانب افرادی که حتی بنده را نمیشناسند اقدام به شکایت و صدور قرار اعدادی نموده است و حال آنکه بنده لایحه ای مبنی بر عدم قرارداد فی مابین و تسویه کل کارکرد کارگران روزمزدی که ایشان هم جزو آنان بود نموده ام. آیا امکان اینکه دادگاه حکم علیه بنده دهد وجود دارد؟ و بهترین راه برای جلوگیری از افترای این شخص چیست که مایه آبروریزی و حیثیت بنده شده است؟
سلام در سال ۱۳۹۸من به بانک ملی مراجعه کردم و حساب باز کردم با حدود۳۶۰۰۰۰۰۰پول نقد بعد برای ثبت نام دانشگاه کارشناسی ارشد اقدام کردم وچند روز بعد به حساب دانشگاه ریختم بعد به طور اتفاقی به مغازه روسری فروشی رفتم و خرید نکردم از حرف های من روسری فروش به فاجعه عظیم کرونا رسید واین بیماری را درست کرد از خودش که چرا خرید نکردم ویا باهاش حرف زدم اینقدر این بیماری هولناک شده واین همه آدم مردن من باید چه کار کنم به کجا بگم که اصلا یادم نمیاد تو مغازه چی گفتم لطفاً مرا راهنمایی کنید
سلام خانمم عدم تمکین نمیکنه تو اینستا مردای غریبه فالو کرده میگم پاک کن میگه به تو مربوط نیست پاک نمیکنم
سلام و عرض ادب، در بسیاری از موارد شرایطی بروز می نمایند که در آن لحظات هیچکسی جز یک وکیل مجرب و فرهیخته نمی تواند به شما کمک کند، در بسیاری از این موارد شما می توانید خلوت کنید و از طریق وکیل تلفنی با وکیل متخصصی که به مشکل حقوقی شما کاملاً مسلط است، یک چت آنلاین و رایگان ۲۴ ساعته را تجربه نمایید و از راهکار های گارانتی دار و تضمینی ایشان بهره مند شوید؛ صد البته این امکان نیز وجود دارد که در وکیل تلفنی شما ارزان ترین مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل متخصص را تجربه نمایید؛
سلام نیاز به مشاوره امر بدیهی و عقلی است . کسانی که توان مشاوره گرفتن ندارند میتواند از طریق آنلاین به هدف خورد نایل شوند
سلام وقت بخیر مشاوره آنلاین در سریع ترین زمان با وکیل میتوانید دریافت کنید موسسه وکیل تلفنی با کادر مجرب بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی هستند . تا احقاق حق کنارتان هستیم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .بعضی از مواقع ممکن است به طور غافلگیرانه ای با یک شکایت و یا مشکل حقوقی درگیر شوید که زمان زیادی هم برای دفاع از خود و یا شکایت نداشته باشید، در این مواقع گرفتن مشاوره حقوقی بصورت حضوری، نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار می باشد؛ اما شما به کمک مشاوره حقوقی فوری، می توانید در کمترین زمان ممکن با مشاوران آگاه و مجرب ما در انواع مسائل حقوقی به صورت چت آنلاین با وکیل و یا تلفنی ارتباط برقرار کنید. اصلی ترین وظیفه مشاور حقوقی، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی است که می تواند به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بصورت تلفنی و یا به صورت حضوری باشد، از دیگر وظایف مهم مشاوره حقوقی می توان به ارائه راهکار برای حل مشکلات حقوقی، تنظیم دادخواست ها و قرارداد ها، مشاوره درباره انواع مسائل و مشکلات قضایی، اشاره کرد.
مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
کاربران گرامی می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب و ماهر بهره مند شوند
بعضی از مواقع ممکن است به طور غافلگیرانه ای با یک شکایت و یا مشکل حقوقی درگیر شوید که زمان زیادی هم برای دفاع از خود و یا شکایت نداشته باشید، در این مواقع گرفتن مشاوره حقوقی بصورت حضوری، نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار می باشد
باسلام بنده باهمسرودخالتهای فامیلشون نمیتوانم ادامه زندگی بدهم وتوافق کردیم جداشویم الان مشکل مااین هست که همسرم تمام لوازم خونه روبرداشته وهیچی به من نمیدهددرصورتی که بنده هم حقی ازوسایلات دارم وسوالم این هست که چگونه میتوانم به حق خودم برسم
ما که راضی بودیم، خدا رو شکر
سلام يك بخيه سر و2بخيه پا ديه اش چقد هست
ببخشید میخواستم بپرسم خونه ای که دونفر دران شریک هستند,وقتی یکی از شرکا بخواهد از ان ملاک برود شریک بعدی میتواند با پرداخت جریمه های ان صاحب انجا شود بدون اینکه طرف دیگر خبر داشته باشد
من دختر باکره هستم میخوام با پسری ازدواج کنم اگه مارو در حین رابطه نا مشروع دستگیر کنن میتوانم باهاش ازذواج کنم در صورتی خوذش راضی نیس
راهنمایی میخوام
یک سوال دارم
یک سوال دارم
سلام میخوان بیان خواستگاری قبلش گفتن بیایم باید صیغه محرمیت بخونین نمیدونم چیکار کنم
سلام من پسری ام ۲۴ساله.پدرم فردی موجی است ازکوچکی مرا میزد کبود وسیاه میکرد.و همیشه گیر میدهد و چن روز پیش با هم درگیر شدیم و با چاقو مرا به کتک زدن زد و من هم او را زدم و شروع کردم به فحاشی.و الان مرا از خانه بیرون کرده است چکار کنم؟
من برای مشاوره حقوقی مشکلات وراثت نیاز به رزرودارم
من برای مشاوره حقوقی مشکلات وراثت نیاز به رزرودارم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی