موسسه وکیل تلفنی

  • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

چت آنلاین با وکیل

چت آنلاین با وکیل

مشاور حقوقی کسی است که به قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی کاملا آگاه و با مهارت تحلیل مسائل مختلف، راهنمایی لازم را درباره مسائل حقوقی مختلف به افراد، موسسات و شرکت ها ارائه می دهد، یک مشاور حقوقی می تواند در انواع مسائل حقوقی، مانند مسائل حقوقی مربوط به مهاجرت، امور بین المللی و تجاری، همچنین امور داری و در نهایت تمامی امور حقوقی دیگر... به افراد کمک کند.

اصلی ترین وظیفه مشاور حقوقی، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی است که می تواند به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بصورت تلفنی و یا به صورت حضوری باشد، از دیگر وظایف مهم مشاوره حقوقی می توان به ارائه راهکار برای حل مشکلات حقوقی، تنظیم دادخواست ها و قرارداد ها، مشاوره درباره انواع مسائل و مشکلات قضایی، اشاره کرد.

گرفتن مشاوره حقوقی آنلاین، به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان ممکن با یک مشاور مجرب و آگاه، به صورت آنلاین، برای مثال چت آنلاین با وکیل، ارتباط برقرار کنید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در بسیاری از موارد شرایطی بروز می نمایند که در آن لحظات هیچکسی جز یک وکیل مجرب و فرهیخته نمی تواند به شما کمک کند، در بسیاری از این موارد شما می توانید خلوت کنید و با موبایل خود و با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی منتقل شده تا امکانات تماس با وکیل فراهم شود و یا اینکه می توانید از طریق خط ثابت به صورت خیلی فوری به شماره 021476259 تماس حاصل نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای مشورت تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

در چت آنلاین با وکیل می توانم مشاوره حقوقی بگیرم؟

 

legal advice thorough online chattering

چت آنلاین حقوقی با وکیل متخصص به صورت 24 ساعته

 

عموما وکلاً، به دلیل آشنایی با قوانین و داشتن تجربه، بهترین مشاوران در زمینه مشاوره حقوقی می باشند؛ اما از مهمترین تفاوت های مشاوره حقوقی و وکیل می توان به مجاز بودن وکلا به حضور در دادگاه و دفاع از موکل برخلاف مشاوره های حقوقی اشاره کرد، زیرا مشاوران حقوقی تنها توانایی ارائه راهکار را دارند.

 

نکته: یکی از وظایف مشاوره حقوقی مشاهده اسناد و مدارک و همچنین شنیدن توضیحات فرد مراجعه کننده می باشد.

 

مشاوره آنلاین می تواند به صورت چت آنلاین واتساپی با وکیل متخصص، برقراری ارتباط از چت واتساپ وکیل و در نتیجه اتصال به چت واتساپ وکیل و یا از طریق چت اسکایپ وکیل، انجام شود.

شما به کمک لینک مشاوره حقوقی آنلاین در سایت وکیل تلفنی، می توانید به صورت چت آنلاین با وکیل آگاه و با تجربه ما ارتباط برقرار کنید و حل مسائل و مشکلات حقوقی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

 

در چت آنلاین با وکیل آیا با قید فوریت به من مشاوره حقوقی داده می شود؟

 

immediate online chat with lawyer

چت و مشاوره حقوقی فوری با وکیل از طریق چت واتساپ

 

بعضی از مواقع ممکن است به طور غافلگیرانه ای با یک شکایت و یا مشکل حقوقی درگیر شوید که زمان زیادی هم برای دفاع از خود و یا شکایت نداشته باشید، در این مواقع گرفتن مشاوره حقوقی بصورت حضوری، نیازمند صرف زمان و هزینه بسیار می باشد؛ اما شما به کمک مشاوره حقوقی فوری، می توانید در کمترین زمان ممکن با مشاوران آگاه و مجرب ما در انواع مسائل حقوقی به صورت چت آنلاین با وکیل و یا تلفنی ارتباط برقرار کنید.

توجه داشته باشید که اکثرا افراد در صورت مواجه شدن با مشکلات حقوقی آن هم بطور ناگهانی، اقدام به گرفتن تصمیمات سریع و بدون آگاهی برای حل مشکل خود می کنند که در این صورت ممکن است افراد متحمل هزینه های اضافه بسیار و همچنین در صورت تخلف و عدم رعایت قوانین، مشمول مجازات شوند؛ در این صورت گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بهترین گزینه برای حل مشکلات و مسائل حقوقی، می باشد.

 

نکته: در نظر داشته باشید که یک وکیل مشاور حقوقی آگاه و مجرب، بار ها با مشکلات شما دست و پنجه نرم کرده و به تمام ابهامات ذهنی و راه حل های بی نتیجه شما پاسخ می دهد و همواره راه حل و برگ برنده ای برای حل مشکل شما دارد.

 

آیا هر زمانی برای مشاوره حقوقی می توانم از گزینه چت آنلاین استفاده کنم؟

 

online chattering with lawyer in 24 -hour a day

امکان چت آنلاین با وکیل متخصص به صورت 24 ساعته از طریق تمامی شبکه های مجازی

 

امروزه اکثر کارها در جوامع مدرن تخصصی شده و برای انجام آنها هم نیاز به یک فرد متخصص می باشد. برای مثال، برای حل مشکلات قضایی، حقوقی و کیفری، افراد برای حل مشکل خود نیازمند یک فرد آگاه به قوانین و طرق دادرسی می باشند؛ راهنمایی آنلاین وکیل به صورت چت 24 ساعته آنلاین با وکیل متخصص، یکی از بهترین ویژگی های تیم حرفه ای وکیل تلفنی می باشد، از مزایای گرفتن مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی در کمترین زمان ممکن به مشاور حقوقی، امکان برقراری ارتباط به صورت 24 ساعته در هر مکانی، توانایی ارسال مدارک مورد نیاز به بررسی مشاور مانند صدا و فیلم و صرفه جویی در هزینه های اضافی جانبی و زمان، اشاره کرد.

 

هزینه مشاوره حقوقی در چت آنلاین با وکیل چقدر می باشد؟

مسئله حقوقی ای که می خواهید درباره آن مشاوره بگیرید، دستمزد وکیل و مدت زمان مشاوره، همگی از موارد موثر در قیمت گذاری مشاوره حقوقی می باشند، بنابراین هیچ قیمت ثابتی به طور کلی برای مشاوره حقوقی آنلاین، حضوری و یا تلفنی تعیین نشده است و لزوماً هزینه چت آنلاین با وکیل از هزینه مراجعه حضوری کمتر نمی باشد؛ چون در هر صورت وظیفه مشاور، بررسی و ارائه راه حل است، با توجه به این مسائل، افراد متقاضی برای گرفتن مشاوره حقوقی بصورت چت آنلاین با وکیل باید به نکاتی مانند: قابل اطمینان بودن سیستم مشاوره، گرفتن مشاوره از یک فرد آگاه به مسئله مورد نظر و همچنین آگاه در زمینه قوانین و طرق دادرسی، در قبال هزینه پرداختی، توجه کنند.

 

مدت زمان برای چت آنلاین با وکیل برای مشاوره حقوقی چه مدتی می باشد؟

 

online chat with female lawyers

چت شبانه روزی با وکیل زن آنلاین در تمامی زمینه های حقوقی از جمله طلاق و مهریه

 

مدت زمان مشاوره حقوقی بصورت چت آنلاین با وکیل به مسئله حقوقی مورد نظر مراجعه کننده و میزان آگاهی و تجربه وکیل و یا زمان مورد نیاز برای بررسی و حل مشکل از نظر وکیل بستگی دارد؛ البته توجه داشته باشید که مشاور حقوقی، برای ارائه دادن راهکار های دقیق و اساسی در زمینه های مختلف و در کمترین زمان ممکن، نیازمند داشتن آگاهی کافی درباره مسائل حقوقی مشکل مراجعه کننده و تجربه در مسائل مختلف، در این زمینه می باشد.

 

آیا مشاوره حقوقی از طریق چت آنلاین دارای اعتبار قانون می باشد؟

قانون تجارت الکترونیک، مجموعه ای از اصول و قواعدی است که برای مبادله آسانتر و ایمن تر اطلاعات در واسطه های الکترونیکی با استفاده از سیستم ارتباطی جدید وجود دارد، در قانون تجارت الکترونیک سال 2003 مقرراتی وجود دارد که درباره مواردی مانند: حمایت از داده، علائم و اسرار تجاری در فضای الکترونیکی، امکان عقد قرارداد به صورت الکترونیکی، امنیت داده های الکترونیکی و قابل اعتماد و پذیرش بودن می باشد، با توجه به ماده های موجود در این قانون برای اطمینان از اعتبار قانونی مشاوره حقوقی چت آنلاین، باید به داشتن امضا و سابقه الکترونیکی مطمئن، توجه کرد؛ اما مورد قابل توجه این است که شما می توانید از طریق سایت وکیل تلفنی با اطمینان خاطر از اعتبار قانونی با مشاوران و وکلای مجرب و آگاه در انواع مسائل و مشکلات با زمینه حقوقی در کمترین زمان ممکن و بدون صرف هزینه های اضافی ارتباط برقرار کنید.

 

تمامی خدمات موجود در جدول زیر به روش های مختلف تلفنی، آنلاین، چت تلگرامی/واتساپی/فیس تایمی و حتی حضوری با وکیل صورت می گیرد با مراجعه به صفحات مربوطه می توانید ضمن دریافت اطلاعات حقوقی ناب از خدمات حقوقی موجود در آنها بهره مند گردید

چت آنلاین حقوقی در خصوص مهریه و بهترین روش های مطالبه آن

چت آنلاین و 24 ساعته در مورد بررسی خیانت همسر

چت آنلاین با وکیل زن 24 ساعته از طریق تمام شبکه های اجتماعی

بهترین راه حل های مقابله با مزاحمت های آنلاین

تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی