موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل پلیس فتا

مشاوره حقوقی پلیس فتا

با پیشرفت علم و تکنولوژی به طور گسترده اینترنت بخش جدایی ناپذیر زندگی ها شده است، فضای مجازی نیز مانند هر سازمان یا اجتماع دیگری نیز نیازمند مرجع و افرادی است که بر آن نظارت داشته باشند و این وظایف بر عهده ی مرجعی به نام پلیس فتا است. در این بخش می خواهیم مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران را بررسی کنیم. مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران بیان می دارد که این مرجع برای مدیریت و نظم بخشیدن به فضای مجازی و اینترنت مسئولیت هایی را بر عهده دارد.

پلیس فتا در واقع اختصاری از کلمات پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران است و از این کلمات واضح است که هدف اصلی از تشکیل این سازمان مسائل تبادل اطلاعات است و تبادل اطلاعات به طور گسترده ای در اینترنت انتقال می یابند.

در سال 1385 برای اولین بار و به طور رسمی مرکز فتا شروع به کار کرد. در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران نام دیگری نیز به کار میرود، پلیس سایبری همان پلیس فتا است که وظیفه ی جرایم رایانه ای و... را بر عهده دارد. به منظور نظم بخشیدن به فضای مجازی و اطلاعات رایانه ای قانونی برای جرایم رایانه ای نیز تصویب شده است. پلیس فتا در اینستاگرام و پلیس فتا در تلگرام نیز حضور دارد و اطلاعات توسط این مرجع کنترل می شود.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وظایف پلیس فتا در ایران:

 

cyber police in iran

حل تلفنی و آنلاین مشکلات حقوقی با پلیس فتا

 

در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران لازم است تا به اهداف و وظایف این گروه نیز توجه شود، ایجاد امنیت و آرامش در فضای مجازی، ایجاد بستری مناسب برای معاملات اینترنتی اقتصادی و فرهنگی و...، جلوگیری از ساخت مطالب و محتواهای آسیب زا و غیر اخلاقی، اطلاع رسانی مناسب و به روز و.... از زمره مسئولیت های پلیس فتا در ایران است. پلیس فتا در شبکه های اجتماعی متفاوت حضور مستمر دارد و فرار از دست پلیس فتا امکان پذیر نیست. تحولات فناوری باعث شده فضای گسترده ای ایجاد شود و در بستر اینترنت و دنیای مجازی معاملات زیادی نیز صورت می گیرد، در حال حاضر اکثر مشاغل در فضای مجازی کار خود را ادامه می دهند و این باعث می شود تا افرادی سوء استفاده گر و خاطی نیز با ورود به دنیای مجازی قصد استفاده ی نادرست از کالا و خدمات دیگران را داشته باشند. تاثیر پلیس فتا در این زمان قابل شهود خواهد بود، می توان گفت جزئیات کار پلیس فتا همه به حضور دائم این مرجع اشاره دارند.

اگر افرادی اقدام به انجام تولید محتوا های غیر اخلاقی کنند با تذکر پلیس فتا مواجه و بعد از آن افرادی که جرمی در بستر فضای مجازی انجام دهند دستگیر شدن توسط پلیس فتا برای آن ها امری حتمی خواهد بود.

 

آیا پلیس فتا راه های دیگری به غیر از IP برای ردیابی مجرمین رایانه ای دارد؟

در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران لازم به ذکر است که هویت هیچ فردی برای پلیس فتا پنهان نیست. یکی از شیوه های پیگیری افراد مجرم آی پی گوشی و دستگاهی است که افراد از آن در جرایم استفاده می کنند، از دیگر شیوه های پیگیری این مرجع می توان به شناسایی گوشی، شناسایی محل سکونت، ردیابی شماره تلفن، ردیابی شماره کارت و... اشاره کرد. برای مثال اگر شخصی از طریق حساب بانکی اقدام به کلاهبرداری و یا سوء استفاده کند پلیس فتا با ردیابی حساب فرد مجرم را شناسایی می کند.

در این فضای مجازی گسترده افراد مختلفی اقدام به کلاهبرداری و اختلاس و یا جرایم خورد و کلان دیگر می کنند و باید دانست تمام موارد که جرم پنداشته می شود قابل ردیابی است.

 

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی

پلیس فتا بیشتر بر چه مواردی حساس است و امکان دستگیر شدن در کدام موارد توسط پلیس فتا بیشتر است؟

مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران به این امر اشاره دارد که فضای مجازی و هر کانال و گروه و اجتماع مجازی ای قابل شناسایی توسط مرجع فتا است، تمامی محتویات شبکه های مجازی بررسی می شود و مشاهده ی هر پیام، ویدیو و.... غیر اخلاقی و آسیب زا قابل پیگیری خواهد بود.

 

نکته: پلیس فتا به موارد غیر اخلاقی، خلاف شرع مقدس و غیر قانونی در فضای مجازی حساس است و امکان دستگیر شدن در جرایم رایانه ای توسط پلیس فتا وجود دارد.

 

حوزه فعالیت پلیس فتا تا کجاست و در چه مواردی فعالیتش محدود می شود؟

 

cyber police of iran

بررسی چگونگی پیگیری پلیس فتا در ایران

 

حوزه فعالیت پلیس فتا در ایران بسیار گسترده است، به تبع گسترده بودن فضای مجازی فعالیت این مرجع نیز دامنه ی وسیعی دارد، هر عمل غیر قانونی و غیر اخلاقی در فضای مجازی در حوزه ی فعالیت پلیس فتا است. برداشت های غیر مجاز، کلاهبرداری رایانه ای، انتقال پول غیر مجاز، شنود و هک رایانه، هک گوشی همراه و... می تواند تعدادی از حوزه های فعالیت پلیس فتا باشد. این مرجع صلاحیت پیگیری جرایم رایانه ای و فضای مجازی را دارد. برای مشورت در جرایم رایانه ای و شناخت انواع فعالیت های پلیس فتا از وکیل تلفنی استفاده کنید.

 

جرایم حوزه ی فعالیت پلیس فتا به شرح زیر اند

مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران به بررسی جرایم رایانه ای نیز می پردازد.

این جرایم در حوزه ی فعالیت پلیس فتا هستند:

 • دسترسی غیر مجاز سامانه های رایانه ای و... .
 • شنود غیر مجاز رایانه ها و تلفن همراه.
 • جاسوسی رایانه، انتقال داده های رایانه ای و دستکاری آن ها.
 • جعل اطلاعات رایانه ای.
 • تخریب و اخلال در فضای مجازی یا اطلاعات رایانه ای.
 • سرقت و کلاهبرداری رایانه ای.
 • نشر اکاذیب، نشر محتوای غیر اخلاقی و هرزه نگاری.
 • نشر تصاویر و ویدیو های مستهجن.
 • هتک حیثیت افراد، آسیب زدن به شخصیت و حیثیت افراد از طریق فضای مجازی و رایانه.
 • نشر اطلاعات خصوصی افراد.
 • انتشار محتویات غیر مجاز و.....

تحقیق و پیگیری جرایم فضای مجازی و رایانه ای به عهده ی پلیس فتا است.

دیگر جرایم رایانه ای را با استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین بشناسید.

 

بهترین وکیل دادگستری در خصوص جرائم رایانه ای و آشنا با پرسنل پلیس فتا را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل دادگستری در جرایم رایانه ای فردی است که از موضوعات جرایم رایانه به خوبی آگاه است و این فرد باید شخصی باشد که اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران می تواند راهکاری مناسب باشد.

برای پیدا کردن بهترین وکیل در این زمینه می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید.

 

آیا وزارت اطلاعات همان پلیس فتا می باشد؟

 

 dataministery & cyber police comparison

قدرتمند ترین متخصصین سایبری ایران در پلیس فتا

 

یکی دیگر از مراجعی که به سهولت کار در مشاوره حقوقی پلیس فتا در ایران کمک می کند وزارت اطلاعات است. البته بدیهی است که وزارت اطلاعات و پلیس فتا دو مرجع با هم متفاوت هستند. همکاری تنگاتنگ پلیس فتا با وزارت اطلاعات سبب می شود تا محیط مجازی امن تری داشته باشیم.

 

 

گزارش کشف حجاب توسط همسایه فضول

ساخت سکه طلای کارتی از مس و مجازات آن

وضعیت نگران کننده سقط جنین در ایران - سال 99

محاسبه دقیق و میکروسکوپی دیه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و درود خدمت دوستان عزیز در موسسه وزین وکیل تلفنی واقعا خوشحالم که سایت وکیل تلفنی راه اندازی شده، به عینه شاهد زحمات شبانه روزی شما هستیم وجه تمایز این موسسه با سایر موسسات کیفیت بالای مشاوره ها و ۲۴ ساعته بودنش هستش اینکه من ساعت ۳ شب میتونم تماس بگیرم و موضوع حقوقی خودم مطرح کنم و وکیل محترم با دلسوزی و برادرانه من راهنمایی کنه به دلیل مسائل شغلیم با وکلای زیادی سر وکار داشتم وکلای شما نگاهشون فرق میکنه. حالا امیدوارم که بهتر از گذشته باشین ان شا الله اپلیکیشن موبایل هم تهیه بشه تا بتونیم مطالب رو خیلی راحت تر روی گوشی خودمون داشته باشیم در رابطه با مطالب:مطالب فوق العاده کیفیت بالایی داره من کلمه به کلمه میخونم و استفاده میکنم واقعا جای تشکر و قدردانی داره از تیم تولید محتوا تشکر میکنم گه شبانه روز زحمت میکشین تا مطالب خوب وکاربردی برای مردم ارائه کنید سپاس از شما❤
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تیم قوی و منحصر به فرد موسسه وکیل تلفنی . اطلاعات روزانه و مفید و کاربردی شما برای تمام مردم جامعه از نوجوان تا سالمند بسیار حایز اهمیت است . در این اوضاع اقتصادی و تورم بالا مطالعه این مطالب و مشاوره با وکلای مجرب موسسه بسیار موثر است . تشکر از شما .
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم و همکاران عزیز سایت وکیل تلفنی.به استحضار کاربران عزیز میرساندپلیس فتا مسئول کشف و تعقیب مجرمین رایانه ای می باشد که جهت ایجاد امنیت و آرامش در فضای مجازی تلاش می کندو هر عمل غیرقانونی و غیراخلاقی که در فضای مجازی صورت پذیرد،پلیس فتا ورود می کند و اقدام به تعقیب و دستگیری مجرمین می نماید.کاربران عزیز می توانند جهت آشنایی با حوزه فعالیت و روند پیگیری پرونده کیفری از طریق پلیس فتا ضمن مراجعه یا سایت وکیل تلفنی از مشاوره و راهنمایی وکلای متخصص این حوزه به صورت آنلاین استفاده نمایند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام. جرایم رایانه ای از جمله جرایمی ست که مقتضی می باشد از طریق وکیل تخصصی جرایم رایانه ای امکان پیگیری وجود دارد. و بسیاری از پیامک های رد و بدل شده در فضاهای مجازی میتواند از طریق پلیس فتا پیگیری می شود. و اسن دسته از جرایم دارای نکات حساس و بسیار زیادی می باشد که یقینا نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل ایجاد میشود. موسسه وکیل تلفنی این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده که با کمترین هزینه در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .تحولات فناوری باعث شده فضای گسترده ای ایجاد شود و در بستر اینترنت و دنیای مجازی معاملات زیادی نیز صورت می گیرد، در حال حاضر اکثر مشاغل در فضای مجازی کار خود را ادامه می دهند و این باعث می شود تا افرادی سوء استفاده گر و خاطی نیز با ورود به دنیای مجازی قصد استفاده ی نادرست از کالا و خدمات دیگران را داشته باشند. تاثیر پلیس فتا در این زمان قابل شهود خواهد بود، می توان گفت جزئیات کار پلیس فتا همه به حضور دائم این مرجع اشاره دارند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده ارائه مشاوره هستم
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام وقت بخیر عرض خسته نباشید خدمت همه همکاران خوش اخلاق وکیل تلفنی که با حوصله و دقت بسیار پاسخگوی مراجعین هستند. من تاکنون دوبار از مشاوره های وکیل تلفنی در زمینه فضای مجازی و مزاحمت استفاده کردم و هربار از سطح خدماتی که دریافت کردم بسیار راضی بودم و خواستم از این طریق از خدمات شما تقدیر و تشکر به عمل آورده باشم. برقرار باشید
کاربران برای خرید از سایت های معتبر استفاده کنند رییس پلیس فتا استان البرز با اشاره به گسترش کسب... مشاوره و فوریت های پلیس فتا گزارش نمایند ... کد خبر: ۱۰۹۱۰۳۳ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ هشدار به دارندگان حساب‌های بانکی اپ‌های جعلی را جدی بگیرید از اپ های دیگر در کشور هستیم تا جاییکه پلیس... فتا به کاربران هشدار داده که مراقب اپ های جعلی... بانک به شماره ۰۲۱۲۴۸۰۹ و یا سایت رسمی پلیس فتا... کد خبر: ۱۰۸۹۰۷۲ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ اپلیکیشن تقلبی هشت بانک کشور در گوگل پلی قرار گرفت است معاون اجتماعی پلیس فتا می گوید اقدام قضایی بین... اجتماعی پلیس فتا ضمن تأیید این موضوع می گوید درخصوص... سریع تر و آسان تر خواهد بود معاون اجتماعی پلیس... فتا دلیل ارجحیت مارکت های داخلی در دانلود اپلیکیشن های... کد خبر: ۱۰۸۷۶۶۴ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ افراد سودجو در کمین‌اند؛ مراقب اپ‌های جعلی بانکی باشید پلیس فتا اقدام کنند ... اجتماعی پلیس فتا به شهروندان توصیه کرده است که در... ۰۲۱۲۴۸۰۹ و یا سایت رسمی پلیس فتا به آدرس www... کد خبر: ۱۰۸۷۲۸۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ کلاهبرداری با ترفند مشتری خوش حساب رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی از ناکام ماندن مجرم سایبری... شهروندان با مرکز فوریتهای سایبری پلیس فتا استان به شماره... صورت گرفته است از این پلیس درخواست کمک کرد وی... افزود این شهروند طی همین تماس تلفنی به کارشناس پلیس... فتا عنوان می کند که شخصی با بنده تماس گرفته... کد خبر: ۱۰۸۵۷۱۹ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ کلاهبرداری با عنوان «سهمیه سوخت جبرانی» معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از مسدود شدن تعدادی سرشماره... مسدودسازی اقدام انتظامی و قضائی پلیس فتا علیه مرتکبان اینگونه... اجتماعی پلیس فتا ناجا از عموم مردم خواست اخبار مربوط... را درج کردند بلافاصله پلیس فتا را در جریان قرار... پیامک موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس... کد خبر: ۱۰۸۵۶۳۱ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ با «پیامک واریز اشتباه» حسابتان خالی نشود رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای... رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای... کد خبر: ۱۰۸۴۶۶۳ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ هشدار‌های پلیس به کاربران ایرانی اینستاگرام رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای... که پلیس تهران باندی را منهدم کرد که اعضای آن... و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا در گفتگو... و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا در مورد... کد خبر: ۱۰۸۴۱۱۴ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ شیوه جدید کلاهبرداری واتساپی از شهروندان رئیس پلیس فتای استان البرز شیوه جدید کلاهبرداران واتساپی را... جلب می کردند رئیس پلیس فتای استان البرز در ادامه... تخلیه می شود رئیس پلیس فتای استان البرز با اشاره... به اینکه با تلاش افسران پلیس فتا ۴ باند فعال... کد خبر: ۱۰۸۲۱۵۹ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ لطفا بیعانه ندهید بیعانه، ترفندی که کهنه نمی‌شود است پیشنهاد پلیس فتا برای مواجه نشدن با چنین اتفاقاتی... کد خبر: ۱۰۸۱۶۶۸ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ بازداشت کلاهبردار ۱۵ میلیون تومانی در اردبیل فضای مجازی می توانند موارد را از طریق سایت پلیس... فتا به آدرس www cyberpolice ir قسمت مرکز فوریت های... به گزارش تابناک به نقل از ایرنا رئیس پلیس فتا... کارشناسان پلیس فتا استان اردبیل قرار گرفت وی اظهارکرد با... آنان کلاهبرداری می کند رئیس پلیس فتا استان اردبیل بیان... انجام شیوه های فنی و پلیسی متهم را شناسایی و... کد خبر: ۱۰۷۹۳۵۰ تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ کلاهبرداری با ترفند شارژ بخرید هدیه یگیرید پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و... گفت در پی مراجعه شخصی به پلیس فتا پایتخت مبنی... پرونده در دستور کار پلیس فتا پایتخت قرار گرفت این... اظهارات شاکی کارشناسان پلیس فتا اقدامات خود را آغاز کردند...
سلام وقت بخیر سپاس از وب سایت عالی شما چقدر عالی در این مرحله اطلاعات پرمحتوا را در اختیار ما میگذارید
متاسفانه عکس های خصوصی من توسط فردی منتشر شد و با استفاده از مشاوره موسسه شما توانستم این مشکل را حل کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی