موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند

مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند

بسیاری از افراد هستند که رفتن به خدمت سربازی را اتلاف وقت می دانند و حاضرند روش های مختلف را برای معاف شدن از سربازی امتحان کنند؛ کسانی هم هستند که از راه های غیر معمولی در پیش می گیرند و با دردسرهای مختلفی رو به رو می شوند، طلاق صوری یکی از این روش هاست که ممکن است مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند را به دنبال داشته باشد؛ به همین دلیل تصمیم گرفته ایم که در ادامه این مقاله به تفصیل این مجازات پرداخته و راه حل آن را شرح دهیم، اما قبل از ادامه این مطلب، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

سخنان بانوی وکیل در خصوص یکی از مطرح ترین مشکلات طلاق

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چگونگی اطلاع از میزان مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند

 

lawyer for formal divorce to prevent child military service

وکیل متخصص پرونده طلاق صوری

 

مشاوره حقوقی آنلاین که در سایت وکیل تلفنی ارائه می شود، یکی از آسان ترین راه ها برای ارتباط گرفتن با وکیل آنلاین 24 ساعته است. در گفتگو با وکیل شما می توانید از نحوه معافیت فرزند طلاق و مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند مطلع شوید. سایت جامع وکیل تلفنی با ارائه انواع خدمات حقوقی تلاش کرده دسترسی به کارشناسان حقوقی را برای همه ی افراد جامعه تسهیل نماید. تنها کافیست که به این سایت مراجعه و یکی از روش های مشاوره با کارشناسان خبره ی حقوقی را انتخاب نمایید.

 

قانون معافیت سربازی طلاق والدین چیست و معافیت با آن چقدر عملی است؟ 

 

 

قانون معافیت سربازی طلاق والدین در اصل کسب معافیت سربازی از طریق کفالت است. به عبارتی زمانی که والدین از یکدیگر طلاق گرفته باشند، فرزند می تواند با این عنوان که کفالت مادر خود را به عهده گرفته است، از خدمت سربازی معاف شود؛ اما دریافت چنین معافیتی نیاز به طی مراحل خاصی دارد، و اگر کسی قصد تبانی داشته و به کمک طلاق صوری بخواهد کارت معافیت دریافت کند، با مشکلات حقوقی مختلفی از جمله مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند رو به رو می شود.   

در مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان با وکیل 24 ساعته ارتباط برقرار کرد و شرایط دریافت معافیت از طریق طلاق والدین یا همان کفالت را جویا شد. کارشناس حقوقی با توجه به تجربیاتی که در این زمینه دارد، بر راه و چاه این مسیر آشنایی بیشتری داشته و می تواند افراد را یاری نماید؛ اما به طور کلی دریافت معافیت از طریق طلاق والدین امکان پذیر بوده و سازمان خدمت وظیفه با مشخص کردن شرایطی این امر را برای برخی افراد پیش بینی کرده است.

 

در چه صورت نیروی مسلح بر طلاق صوری شک می کند؟

 

when military service gets suspicious to formal divorce

مشاوره حقوقی فوری برای خرید خدمت سربازی در سال 1400

 

همانطور که گفته شد، دریافت کارت معافیت از طریق طلاق والدین و کفالت مادر نیازمند طی مراحلی است، یکی از این مراحل تشکیل کمیسیون هیئت رسیدگی معافیت های کفالت است که در آن کمیسیون شخص مورد مصاحبه و پرسش قرار می گیرد و جلسه ی مهمی به حساب خواهد آمد و نتیجه آن می تواند برای فرد سرنوشت ساز باشد. 

همچنین از طریق دیگری می تواند نیروی مسلح بر طلاق صوری شک کند و آن زمانی است که به تحقیقات محلی بپردازد؛ برخی افراد بعد از ثبت طلاق در شناسنامه خود به عقد موقت یکدیگر در می آید با این امید که بتوانند هم زندگی مشترک خود را حفظ کنند و هم معافیت فرزند را کسب نمایند، غافل از اینکه می تواند مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند را به دنبال داشته باشد. 

توجه: از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی و انجام مشاوره حقوقی 24 ساعته می تواند از هشدارها و خطرات طلاق صوری آگاه شد و درباره ی آن چاره اندیشی کرد. 

 

شرایط معافیت کفالت مادر مطلقه در سال 1400

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

بر اساس آخرین تغییراتی که سازمان خدمت وظیفه عمومی برای معافیت پیش بینی کرده و معافیت کفالت مادر مطلقه در سال 1400، فرد متقاضی باید دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشد؛ از جمله آن که باید به سن قانونی رسیده، سرپرستی خانواده به عهده ی وی باشد و همچنین دفترچه اعزام به خدمت وی مشمول غیبت نشده باشد. 

 1. در شرایط اختصاصي کفالت مادر مطلقه آمده است که، باید طلاق نامه رسمی صادر شده و طلاق در محضر ثبت گردیده باشد.

 

 1. شرط مهم دیگر آن است که 30 ماه از زمان طلاق گذشته باشد؛ یعنی قبل از 16 سالگی فرد متقاضی، طلاق والدین صورت گرفته باشد، اگر مدت آن کمتر باشد، معافیت موقت صادر می شود تا 30 ماه بگذرد و سپس معافیت دائم تحویل شخص می گردد؛ این شرط جنبه بازدارندگی دارد، چون بسیاری از افراد حاضر نیستند، جدایی واقعی را به مدت 30 ماه تحمل کنند.

 

 1. شرط دیگر آن است که فرد تک پسر باشد، و یا برادر وی به سن کافی برای سرپرستی خانواده نرسیده باشد.

 

 1. در آخر نیز مادر نباید ازدواج مجدد انجام داده باشد، و می بایست در زمان کسب معافیت، فرزند سرپرستی مادر را انجام دهد.

 

توجه: در ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل می تواند به طور جزئی و دقیق از شرایط کفالت مادر اطلاعات لازم را به دست آورد؛ مشاوره حقوقی رایگان که در وکیل تلفنی تدارک دیده شده است، برای گفتگو آسان با وکیل آنلاین می باشد تا از این طریق افراد بتوانند از خدمات حقوقی بهره مند شوند. 

 

معافیت کفالت طلاق مادر چقدر طول می کشد؟ 

 

custody of mother lasting

حکم قضایی طلاق صوری برای معافیت فرزند

 

با داشتن شرایط گفته شده، شخص به پلیس + 10 مراجعه می کند و فرم های مربوطه را پر کرده، مدارک خود را تحویل می دهد و سپس از چند روز از طرف نظام وظیفه فراخوانده می شود تا در کمیسیون معافیت شرکت کند؛ طی این مراحل زمان‌بر خواهد بود و در انتها با اثبات طلاق واقعی والدین و صوری نبودن طلاق کارت معافیت به آدرس پستی افراد ارسال خواهد شد. 

مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند می تواند برای افراد گران تمام شود، و با باطل شدن کارت و الزام شخص به رفتن سربازی تلاش های والدین برای کسب معافیت فرزند بی سرانجام باقی بماند؛ مشاوره حقوقی فوری به افراد کمک می کند که از تبعات حقوقی طلاق صوری آگاه شده و به دنبال روش های قانونی معافیت باشند. 

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل تلفنی در چیست؟

 

 

 1. اولین مزیت مراجعه به سایت وکیل تلفنی خدمات 24 ساعته می باشد، مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته یکی از روش های گفتگو با کارشناسان حقوقی وکیل تلفنی است، که در آن درباره ی مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند به طور کامل شرح داده خواهد شد.

 

 1. خدمات آنلاین یکی دیگر از مزایای استفاده از سایت وکیل تلفنی است، وکیل تلفنی از سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی به ارائه خدمات حقوقی پردازد.

 

 1. تضمین کیفیت در سایت وکیل تلفنی حرف اول را می زند و افراد می توانند با وکلای پایه یک دادگستری و خبره در امور حقوقی گفتگو نمایند.

 

 1. تضمین قیمت از خدمات برجسته وکیل تلفنی بوده و با فراهم کردن چارت مشاوره با قیمت های مختلف شرایطی را فراهم آورده اند که افراد بتوانند به راحتی با کارشناس حقوقی گفتگو و درباره ی مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند اطلاعات لازم را کسب کنند.

 

نحوه خرید خدمت سربازی در سال 1400

مشاوره حقوقی امور اداری و دولتی

طلاق چیست؟!

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام پدرمن 93سن داره مادرم هم 78من 41سن دارم توی این مدت سرپرست بودم پدرم بیماری سرداره روزی حداقل 2بارتشنج میکنه ودچارفراموشی نسبتا زیاد شده است، مادرم هم دیسک کمر شدید وزانودارد شدید داره بیشتروقت بردن دکتر وتهیه داور هستم خودم هم کارگر معدن سنگ معمولی هستم، تا چهارم ابتدایی درس خوندم
با سلام شما می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی از زبده ترین وکلا و مشاورین حقوقی با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل فرمائید و از انواع خدمات حقوقی بهره مند شوید.
با سلام. طلاق یعنی جدایی زندگی مشترک که به صورت توافقی یا انواع دیگر می تواند باشد. ولیکن برخی مواقع پیش می آید که طلاق بصورت صوری رخ می دهد که قصد طرف کفالت مادر برای فردی است که به خدمت سربازی نرود که در صورت اثبات صوری بودن طرفین درگیر به مجازات سخت محکوم می شوند. خدمت مقدس سربازی برای پسرها خیلی مفید و باتجارب بالا می تواند باشد. توصیه می شود که والدین برای نفرستان فرزندشان به خدمت سربازی زندگی مشترک خود را دستخوش تغییرات ننمایند و فرزندشان را طوری تربیت نمایند که برای خدمت به کشور و خاک و وطن اماده باشد و با اشتیاق تمام به خدمت مقدس سربازی برود. لذا شخص متقاضی دریافت کفالت پس از تکمیل پرونده و ارسال ان برای نظام وظیفه باید در کمیسونی که بدین منظور تشکیل می شود حاضر شده و به سوالات انها پاسخ نماید در صورت اقناع مصاحبه کنندگان و پذیرش حرف های متقاضی حکم به صدور کفالت و معافیت از سربازی داده خواهد شد.
متاسفانه امروزه سوالات زیادی در مورد سربازی برای مان پیش می اید که پاسخ مناسبی برای انها پیدا نمی کنیم یه مدت مردم می توانستند سربازی را بخرند ولی الان به دلایلی مثل کمبود سرباز خرید از بین رفته و جوانها به دنبال راههای دیگری هستند برای فرار از سربازی، اما باید بدانیم امکان دارد که یکی از این راهها جرم باشد ومجازات هم در پی خواهد داشت برای دانستن راهکار ها بهتر است از یک وکیل مشاوره بگیریم ونزدیکترین وکیل به ما سایت وکیل تلفنی است که می توانیم به راحتی ارتباط بر قرار کنیم تنها با یک تماس و با هزینه ی کمتر
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام وقت بخیر مسائل مربوط به امور نظام وظیفه به خصوص برای خانواده هایی که فرزند پسر دارند بسیار مهم است و لذا مطالعه اینگونه مطالب خیلی برای امثال من و خانواده ام مفید و کاربردی است. با جست و جو در سایت شما بسیار علاقه مند شدم تا یک مشاوره رزرو کنم و از خدمات مشاوره ای شما نیز استفاده کنم چون اینکه بتوان خیلی راحت و در هرساعتی از شبانه روز با یک تلفن به سادگی از راهنمایی های متخصصین حقوقی استفاده کرد برام خیلی جالب بود. موفق باشید چون شما گام بزرگی در حل مشکلات مردم برداشته اید.
سلام وقت همه دوستان به خیر و خوشی انشاءالله .... گاهی طرفین معامله قصد انجام عمل حقوقی خاصی را دارند، اما عمدا ماهیت مورد نظر خود را پنهان می‌کنند و عقد را به اسم معامله دیگری انجام می دهند ، معامله صوری جدا از این که به قصد فرار از دین باشد یا نباشد، باطل است؛ ماده ی ۱۹۰ قانون مدنی ، چهار اصل اساسی صحت معاملات را که شامل قصد طرفین و رضای آنها، اهلیت طرفین، موضوع معین که مورد معامله باشد و مشروعیت جهت معامله است را بیان می کند . این ماده متضمن شرایط عموی کلیه عقود است که باید در همه معاملات رعایت شود بنابراین ازدواج و یا طلاق صوری ماهیتا اگر به نیت اصلی ازدواج نباشد، باطل تلقی می‌ شود .
با سلام و عرض ادب و احترام، همان گونه که مستحضرید، دریافت کارت معافیت از طریق طلاق والدین و کفالت مادر نیازمند طی مراحلی است، یکی از این مراحل تشکیل کمیسیون هیئت رسیدگی معافیت های کفالت است که در آن کمیسیون شخص مورد مصاحبه و پرسش قرار می گیرد و جلسه ی مهمی به حساب خواهد آمد و نتیجه آن می تواند برای فرد سرنوشت ساز باشد.همچنین از طریق دیگری می تواند نیروی مسلح بر طلاق صوری شک کند و آن زمانی است که به تحقیقات محلی بپردازد؛ برخی افراد بعد از ثبت طلاق در شناسنامه خود به عقد موقت یکدیگر در می آید با این امید که بتوانند هم زندگی مشترک خود را حفظ کنند و هم معافیت فرزند را کسب نمایند، غافل از اینکه می تواند مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند را به دنبال داشته باشد.لذا برای آگاهی از جزئیات چگونگی معافیت از سربازی به طریق قانونی، میتوانید با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و از راهنمایی های آنان بهره مند گردید.
با سلام وعرض تشکر خدمت مجموعه وکیل تلفنی معافیت سربازی طلاق والدین در اصل کسب معافیت سربازی از طریق کفالت است. به عبارتی زمانی که والدین از یکدیگر طلاق گرفته باشند، فرزند می تواند با این عنوان که کفالت مادر خود را به عهده گرفته است، از خدمت سربازی معاف شود؛ اما دریافت چنین معافیتی نیاز به طی مراحل خاصی دارد، و اگر کسی قصد تبانی داشته و به کمک طلاق صوری بخواهد کارت معافیت دریافت کند، با مشکلات حقوقی مختلفی از جمله مجازات طلاق صوری برای معافیت فرزند رو به رو می شود. اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
سلام و عرض ادب خدمت تمامی همراهان عزیز. بحث داغ سربازی و قوانینی که حول محور آن وجود دارد. براساس قوانین کشورمان افراد با ورود به سن ۱۸ سال مشمول خدمت سربازی می‌شوند. با توجه به این که برخی از افراد دارای شرایط خاصی هستند، سازمان نظام‌وظیفه قوانینی را وضع کرده که با استناد به این قوانین، می‌توانند معافیت سربازی خود را بگیرند. در یک نگاه کلی معافیت از سربازی به دو قسمت معافیت موقت و معافیت دائم تقسیم می‌شود. با توجه به این که برخی از افراد دارای شرایط خاصی هستند، سازمان نظام‌وظیفه قوانینی را وضع کرده که با استناد به این قوانین، می‌توانند معافیت سربازی خود را بگیرند. که وکلا و مشاورین حقوقی سایت وکیل تلفنی که تخصص در زمینه انواع معافیت ها و مراحل اداری و شکلی اخذ معافیت دارند آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. انواع معافیت در یک نگاه کلی معافیت از سربازی به دو قسمت معافیت موقت و معافیت دائم تقسیم می‌شود. در ادامه در رابطه با هرکدام از این معافیت‌ها توضیحات بیشتری را ارائه می‌دهیم. انواع معافیت معافیت موقت در معافیت موقت، مشمولان خدمت که از هیجده سال گذشته‌اند با استفاده از انواع معافیت‌های موقت که توسط سازمان نظام‌وظیفه در نظر گرفته‌شده، می‌توانند به‌طور موقت به خدمت سربازی نروند. پس از گذشتن دوره در نظر گرفته‌شده برای معافیت موقت، مشمولان وظیفه دارند تا برای خدمت سربازی خود را معرفی نمایند. در غیر این صورت برای آن‌ها غیبت در نظر گرفته می‌شود.
چنانچه مشمولان با مراجعه به پلیس+۱۰ ادعای سرپرستی و نگهداری از اعضای خانواده مانند مادر خود را به دلیل طلاق داشته باشند، در صورت اثبات این موضوع با مدارک رسمی و برخورداری از شرایطی مانند تک پسر بودن، میتوانند از خدمت سربازی معاف شوند. به این نوع معافیت طلاق والدین یا کفالت مادر گفته می شود. در این میان چنانچه زن و شوهر به لحاظ قانونی تمامی مراحل طلاق را طی کرده و به شکل و برای استفاده از برخی امتیازات تظاهر به جدایی کنند، از نظر مراجع قانونی اقدام به طلاق صوری کرده اند. اگر زن و شوهری به خاطر استفاده از مزایا و امتیازاتی مانند برخورداری بیشتر از ارثیه – معافیت فرزندان از سربازی و یا دریافت مستمری اقدام به جدایی توافقی کرده باشند، در اینجا به اصطلاح طلاق صوری رخ داده است طلاق صوری بیشتر در چه مواقعی انجام می شود؟ مهاجرت بهره مندی از ارثیه دریافت مستمری والدین ورود به مراکز و ادارات دولتی معافیت سربازی فرزندان طلاق صوری بیشتر در چه مواقعی انجام می شود؟ شرایط مورد نیاز برای معافیت فرزندان از خدمت با طلاق والدین دریافت معافیت از خدمت نظام وظیفه از طریق طلاق والدین نیازمند شرایطی است که در زیر به آن اختصارا اشاره کردیم: مشمول تا قبل از طلاق پدر و مادر دارای غیبت سربازی نباشد مشمول تک فرزند پسر بالای ۱۸ سال باشد مادر فرد مشمول پس از طلاق ازدواج مجدد نکرده باشد طلاق نامه رسمی صادر شده و این امر در محضر ثبت گردیده باشد. حداقل ۳۰ ماه از تاریخ طلاق گذشته باشد چه مدت زمان بعد از طلاق والدین میتوان برای دریافت معافیت سربازی اقدام کرد؟ همانطور که اشاره شد افراد برای استفاده از این معافیت میتوانند به اداره پلیس +۱۰ شهر خود مراجعه کرده و فرم درخواست کفالت مادر را تکمیل نمایند. در این شرایط چنانچه کمتر از ۳۰ ماه از طلاق والدین مشمول گذشته باشد به فرد معافیت موقت داده می شود و پس از گذشت ۳۰ ماه مشمول می تواند کارت معافیت دائم خود را دریافت نماید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی