موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تسخیری

وکیل تسخیری

وکیل تسخیری وکیلی است که با الزام قاضی به کار گرفته می شود، تا در جرائم سنگین از حقوق متهم دفاع کند. خانواده شخص متهم می تواند با کمک مشاوره ویژه تلفنی، راهکارهای حقوقی 24 ساعته در مورد این نوع وکیل دریافت کند. از جمله مزایای وکیل تسخیری صرفه جویی در وقت و هزینه است، که با کمک مشاوره حقوقی آنلاین می توان به نتیجه بهتری رسید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"همواره سوالات و مشکلات بسیاری در مورد وکیلی که خود دادگاه برای فرد تعیین کرده (وکیل تسخیری) وجود دارد که ارائه پاسخ و راهکار حقوقی درست در این مورد کار هر کسی نیست، در حقیقت بهترین راه این است که کار را به کاردان بسپارید و این را بدانید که فقط یک وکیل خوب و باتجربه می تواند ضعف های یک وکیل تازه کار را بسنجد و آن را قیاس کند، بنابراین تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل کاردان در این امر منتقل شده و بهترین راهکارهای عملی را با کمترین هزینه دریافت نمایید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
15 دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
 
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

از وکیل تسخیری چه می دانید؟

 

everything about captive lawyer

همه چیز در مورد وکیل تسخیری و نحوه برخورد با مشکلات آن

 

شاید هر یک از افراد، گذرشان به محیط دادگاه و دادسرا افتاده باشد، و آنجا به عناوینی برخورد کرده باشند که برای شان مفهوم واضحی نداشته است. ما به عنوان مشاور حقوقی، شما را با وظایف این نوع از وکیل آشنا می کنیم، و مزایا و معایب وکیل تسخیری را خواهیم گفت.

 

وکیل تسخیری کیست؟

به طور کلی وکالت، پیشه پر مسئولیتی است؛ اما وقتی این امر بیشتر نمود پیدا می کند، که از طرف یک مقام عالی واگذار شده باشد. زمانی که شخص متهم در دادگاه حاضر می شود، اما وکیلی معرفی نمی کند، یا توانایی مالی این کار را ندارد، قاضی یکی از وکلای قوه قضاییه را ملزم می کند، وکالت این شخص را به عهده بگیرد، به این شخص وکیل تسخیری می گویند.

وجود وکیل در تمام پرونده ها می تواند از نظر وقت و هزینه به صرفه باشد. همچنین وکیل می تواند افراد را در تنظیم لایحه دفاعیه، اظهارنامه یا شکواییه یاری دهد. موارد گفته شده دقیقا درباره مزایای وکیل تسخیری هم مصداق دارد.

 

در چه پرونده هایی وکیل تسخیری انتخاب می شود؟

 

the documents which captive lawyer been choosed for

پرونده هایی که در آن وکیل تسخیری انتخاب می شوند

 

وکیل تسخیری فقط در پرونده های کیفری وارد می شود، و در پرونده های حقوقی ما شبیه این ساختار با نام وکیل معاضدتی داریم، که شرایط مخصوص خود را دارد. ما در این به شما خواهیم گفت که شرایط خاص داشتن وکیل، در پرونده های حقوقی به این سبک چگونه است.

 تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

در پرونده های کیفری، الزام قاضی در تعیین وکیل تسخیری در مواردی است، که جرم متهم از دسته ی سلب حیات، (اعدام یا قصاص)، حبس ابد، قطع عضو یا نصف دیه کامل یا بیشتر به شرطی که جنایت موجب دیه عمدی باشد. به طور کلی جرائمی که مجازات سنگین دارند. در موارد دیگر دادگاه الزامی ندارد، و در رویه قضایی هم شاهد این موارد غیر لزوم نیستیم.

درباره جرائم مربوط به اطفال و نوجوانان نیز دادگاه تدابیری را در نظر گرفته است. در ماده 415 آیین دادرسی کیفری گفته شده، در برخی جرائم سنگین، داشتن وکیل برای اطفال و نوجوانان الزامی است. به خاطر حساسیت موضوع اطفال می توان به صورت اضطراری با وکیل تسخیری تلفنی ارتباط برقرار کرد، و موضوع را پیگیری نمود.

 

یکی دیگر از موارد خاصی که وکیل تسخیری ورود پیدا می کند، مسئله بروز جنون در افراد است. این مورد نادر و البته بسیار حساس است که در صورت بروز، نزدیکان متهم می توانند با مشاوره حقوقی تلفنی به یاری متهم بپردازند.

در تبصره 2 ماده 13 قانون آیین دادرسی کیفری گفته شده، اگر متهم قبل از صدور حکم قطعی مجنون شود، تا زمان بهبودی، تعقیب و رسیدگی متوقف می شود. مگر در موارد حق الناس و یا شرایط اثبات جرم به گونه ای باشد، که حتی اگر متهم هوشیار و عاقل هم بود نمی توانست از خود رفع اتهام کند.

در صورت بروز چنین حالتی، به ولی یا قیم یا سرپرست قانونی متهم ابلاغ می شود که پنج روز فرصت دارد، برای متهم وکیل معرفی کند. با پیش آمدن چنین شرایطی وکیل تلفنی تمام وقت می تواند خانواده متهم را از نگرانی نجات دهد. حقوق دنیای پیچیده و گسترده ای است، که در تاریک ترین دالان آن نقطه ای از امید می تواند باشد، و راهکار حقوقی 24 ساعته را در اختیار افراد قرار دهد.

با این همه در صورت عدم معرفی وکیل تسخیری، بدون در نظر گرفتن نوع جرم و میزان مجازات، برای متهمی که دچار جنون شده است، وکیل تسخیری معین می شود و دادرسی ادامه می یابد.

حل مشکلات با وکیل تسخیری راهکاری است که قانون در نظر گرفته است. و گفتگو با یک وکیل تسخیری آنلاین می تواند افراد را از سرگردانی نجات دهد.

 

روش انتخاب وکیل تسخیری به چه نحو است؟

وکیل تسخیری را قاضی همان دادگاهی که پرونده در آن رسیدگی می شود، تعیین می کند. در مشاوره حقوقی آنلاین به این سوال جواب داده ایم که حق الوکاله این وکیل از محل اعتبارات قوه قضاییه تامین می شود.

در دعاوی کیفری قاضی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا متهم استحقاق داشتن وکیل را دارد یا نه، برای وی وکیل تعیین می کند. درحالیکه در دعاوی حقوقی بعد از درخواست خواهان برای داشتن وکیل، قاضی ابتدا توانایی مالی وی را بررسی می کند. مهمتر از آن ارزیابی می کند که طبق قانون آیا دعوای وی حقیقی است و امکان طرح دارد یا خیر.

شما با مشاوره حقوقی پیشگیرانه می توانید، از این مورد مطلع شوید که در دعاوی حقوقی بهترین راهبرد چیست؟ ما در هر ساعت از شبانه روز با مشاوره حقوقی آنلاین ویژه و مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل در خدمت شما هستیم.

 

آیا وکیل تسخیری در پرونده دارای مسئولیت است؟

 

is captive lawyer responsible in court

ارزیابی آنلاین و تلفنی عملکرد وکیل تسخیری به صورت 24 ساعته

 

درباره تمام وکلا از جمله وکیل تسخیری، هیچ فرقی در اختیارات و مقررات نیست، و فقط منشأ تعیین آن فرق دارد. وکلای قوه قضاییه موظف هستند که هر سال در سه پرونده وکیل تسخیری باشند. دادگاه وکیل را الزام به پذیرش می کند، و طبق تبصره یک ماده 348 قانون آیین دادرسی کیفری در صورت امتناع وکیل از حضور در جلسات دادگاه بدون عذر موجه، دادگاه مراتب را به مرجع صالح به منظور تعقیب وکیل اعلام می کند.

درست است که تعیین وکیل تسخیری یک الزام از طرف دادگاه است، اما وکلا به منشور اخلاقی که درباره اش قسم خورده اند، پایبند هستند. در مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین خواهید توانست با منشور اخلاقی وکلا آشنا شوید و میزان تعهد وکیل را بهتر بشناسید.

در پرسش و پاسخ فوری حقوقی که با شما داشته ایم این نگرانی را مطرح می کنید، که آیا وکیل تسخیری به اندازه یک وکیل اختیاری تلاش خود را می کند؟ باید بگوییم قطعا چنین است. تلاش وکیل در هر پرونده ای ضامن اعتبار اوست. شما می توانید با دریافت راهکار حقوقی آنلاین، دغدغه های خود را درباره وکیل تسخیری، با ما در میان بگذارید، تا با مشاوره حقوقی فوری به جواب های مفصل تر در این باره برسید.

 

چطور می توان وکیل تسخیری را از پرونده عزل کرد؟

طبق ماده 348 قانون آیین دادرسی کیفری هرگاه وکیل تسخیری بدون عذر موجه در جلسه رسیدگی حاضر نشود، دادگاه ضمن عزل او، وکیل تسخیری دیگری تعیین می کند.

قانون به گونه ای اندیشیده که ناتوانی مالی متهم، باعث ضایع شدن حق وی نشود. البته مشورت آنلاین با وکیل بیشتر می تواند مانع از پایمال شدن حقوق شخص، حتی در جایگاه متهم شود.

 

آیا می شود از وکیل تسخیری شکایت کرد؟

همانطور که گفته شد، امکان پیگیری اعمال خلاف وکیل وجود دارد. همچنین در مواردی که متهم از وکیل تسخیری خود راضی نباشد، بر اساس تبصره 3 ماده 348 این امکان برای متهم وجود دارد که تقاضای تغییر وکیل تسخیری را به دادگاه بدهد.

در مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، موارد تخلف وکیل را می توانید جستجو کنید. و آگاه شوید که وکیل تسخیری در پرونده شما به طور ویژه چه راهکاری برای بهترین دفاع پیش رو دارد.

همچنین در تبصره 2 همین ماده آمده در صورتی که متهم وکیلی از سمت خود معرفی کند، وکالت تسخیری از سمت دادگاه منتفی میشود. گاهی یک مشاوره حقوقی ویژه تلفنی، می تواند کمک بسیاری در این زمینه بکند.

وجود وکیل تسخیری به اندازه ای مهم است، که نبود وی و عدم دفاع به منزله پذیرش اتهام است. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تسخیری تهران و دیگر نقاط ایران ، اولین گام برای داشتن یک دادرسی عادلانه است. شمادر هر زمان می توانید با پرسش سوال حقوقی آنلاین از حق و حقوق خود مطلع شوید.

 

مطالب مشابه زیر را مطالعه نمایید تا خدایی ناکرده در هنگام بروز مشکل بتوانید عکس العمل مناسبی از خود نشان دهید

آیا هر کسی با اطلاعات حقوقی می تواند جای وکیل قرار بگیرد؟

آیا برای رباخوار هم می توان وکیل تسخیری داشت

وکیل خبره، راه حل آزاد کردن یک زندانی

جرم انگاری کشف حجاب در سال 99

تبعات حقوقی صیغه کردن یک دختر بدون اجازه پدرش

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی