موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۲:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۱:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۱:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۴
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۴:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۴۹:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • مجتبی بهرامی مجتبی بهرامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۲۹:۵۵ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۳:۴۱ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • majid majid گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۴:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • محسن محسنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۳۵:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۳
  • روزبه بهروزی روزبه بهروزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۱۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۰/۷/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مجازات جرم خود ارضایی در ملأ عام

مجازات جرم خود ارضایی در ملأ عام

قبل از توضیح و جرم انگاری خود ارضایی، ابتدا به مفهوم کلی آن اشاره می نماییم؛ خود ارضایی در واقع انجام عملی تحریک کننده و لذت بخش توسط خود شخص است که از طریق تصورات ذهنی یا وسایل مخصوص صورت می گیرد. نام های دیگر خود ارضایی، جلق (که به طور عامیانه جق نیز گفته می شود) و استمنا نیز می باشد.

عمل خود ارضایی که در نهایت موجب جنابت و رفع نیاز جنسی می شود دارای فواید و مضرات گوناگونی است که در ادامه به شرح آن پرداخته شده است. خود ارضایی بسته به شرایط، سلیقه و حفظ سلامت جنسی برای هر شخص متفاوت انجام می شود. خود ارضایی در حد عادی (هفته ای یک یا دو بار) به طوری که از روش ها و وسایل خطرناک استفاده نشود ایرادی ندارد. بعضی از افراد عموما برای تحریک کردن اندام های جنسی عمل جق زدن را به کار می برند و یا از وسایل جنسی مختلفی استفاده می کنند. نوع دیگری از خود ارضایی به نام خود ارضایی فرد متقابل نیز وجود دارد، به این معنی که دو نفر در رابطه جنسی به جای عمل دخول جنسی، همدیگر را به روش های دیگری ارضا می کنند.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹00

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در صورتیکه یکی ار عزیزان شما دچار مشکل خود ارضایی شده است اما از روی خجالت نمی دانید که چطور او را از مضرات جسمی، روحی و حتی تبعات حقوقی این امر که در نهایت منجر به انجام جرم زنا خواهد شد، آگاه کنید؛ می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا در اسرع وقت به وکیلِ مشاور مرتبط با امور زنا و خود ارضایی متصل شده و با او تماس تلفنی برقرار کنید"

 

فواید خود ارضایی

 

small benefits of masturbation

فواید خود ارضایی

 

مطالعات نشان داده است که تقریبا همه مرد ها و 75% از زن ها خود ارضایی را تجربه کرده اند. نکته قابل توجه این است که خود ارضایی کمک می کند بدن خود را بهتر بشناسید و نیاز جنسی خود را برطرف کنید، بدون اینکه نیاز باشد شریک جنسی واقعی داشته باشید. اما باید توجه داشته باشید که به همان نسبت که به خود شناختی کمک می کند و از رابطه های نادرست جلوگیری می کند، ممکن است اختلالاتی ایجاد کند. به عنوان مثال اگر عادت کرده باشید که خود ارضایی را فقط به مدل خاصی انجام داده باشید، از جمله اینکه به محرک های خاصی یا اینکه فقط به حالت خاص انجام داده باشید باعث می شود زمانی که وارد رابطه جنسی با شریک جنسی می شوید دیگر نتوانید حالت بر انگیختگی برای خود ایجاد کنید و این ممکن است اختلال ایجاد کند. اما اختلالات ایجاد شده با مشاوره درمانی قابل ترمیم است. در نتیجه صرف خود ارضایی مشکل ساز نیست، محرکی که به کار می برید ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند.

 

موارد مشابهی که به عواقب خود ارضایی ختم خواهند شد به سبک زیر هستند و شما با مطالعه آنها به اطلاعات بیشتری در زمینه جلوگیری از خود ارضایی دست خواهید یافت

 

راه های جلوگیری از رابطه با زن شوهر دار

رابطه جق و زنای ذهنی

مجازات سکس با زن شوهر دار

تبعات حقوقی و دلایل ازدواج دختر 18 ساله با مرد 70 ساله

 

عوارض خود ارضایی

خود ارضایی به خودی خود نه تنها صدمه ای به سلامت روانی و فیزیکی شخص وارد نمی کند، بلکه با روش درست و رعایت اصول بهداشتی جنسی مفید نیز می باشد. اما روش های نادرستی که برای خود ارضایی انتخاب می شود برای اشخاص عواقب مختلفی دارد. به عنوان مثال بی اختیاری در ادرار و همچنین بی اختیاری در انزال شدن از جمله عوارض خود ارضایی ایستاده، خوابیده و نشسته است که بیشتر در مردان شایع است.

 

رویکرد حقوقی حق و استمنا (خود ارضایی)

 

fight of law against the masturbation

مبارزه قانون با خود ارضایی

 

خود ارضایی در دختران و پسران در تمام سنین به ویژه نوجوانی شایع است. افراد این عمل را در مکان ها و روش های مختلف مثل خود ارضایی در حمام به روش ایستاده یا نشسته و خود ارضایی خوابیده انجام می دهند. فاجعه آن زمانی است که شخصی به خود جرات می دهد در ملا عام در مکان های عمومی مانند در لای بوته های پارک خود ارضایی کند.

این چنین اتفاق ها مانند خود ارضایی در لای بوته های پارک، خود ارضایی هم اتاقی، خود ارضایی اعضای خانواده مقابل اعضای دیگر خانواده و مشابه آن ها باعث شده است اثرات مخربی بر روان افراد بیننده بگذارد. همچنین باعث شده است که فیلم خود ارضایی افراد در فضای مجازی منتشر شود. در چنین مواردی افرادی که از خود ارضایی افراد در ملا عام آزرده خاطر می شوند، می توانند از مشاوره و راهکارهای وکیل تلفنی که به طور شبانه روزی خدمات می دهند استفاده کنند.

 

 

وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین

امروزه با توجه به رشد روز افزون خدمات آنلاین می توان از مشاوره های آنلاین و تلفنی وکیل تلفنی که به طور شبانه روز راهکار های حقوقی ارائه می دهند استفاده کرد. از این رو افرادی که به جرم خود ارضایی در ملا عام مرتکب می شوند به روان درمان گری نیاز دارند و توصیه می شود آن ها را به مشاوره حقوقی فوری وکیل تلفنی و آنلاین شبانه روزی روان درمان گری ترغیب کنید. اگر هم به هر دلیلی مایل به برقراری ارتباط با فرد خود ارضا گر نیستید، قبل از شکایت، از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی و آنلاین که در 24 ساعت شبانه روز قادر به پاسخگویی می باشند استفاده کنید.

سوالات حقوقی خود را می توانید از طریق ارتباط فوری تلفنی و آنلاین با وکیل تلفنی تمام وقت بپرسید. همچنین می توانید راهکار های حقوقی آنلاین را از طریق مشورت آنلاین با وکیل تلفنی دریافت کنید. اگر برای در میان گذاشتن همه جزئیات موضوع خود ارضایی و یا جرم خود ارضایی در ملا عام با هم جنس خود راحت تر هستید شما می توانید با وکیل تلفنی هم جنس خود (مشورت با وکیل مشاور مرد و یا مشورت با وکیل مشاور زن) مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و آنلاین در هر زمان و هر مکان را دریافت نمایید.

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خسته نباشید بنده مدیر مدرسه ای در غرب تهران هستم متاسفانه سالها پیش خود ارضایی چندیدن دانش آموز رو سر کلاس یا در دسشویی یا حتی کتاب خانه دیدم آیا بنده مسئولیت در پیگرد قانونی این جرم دارم و مجازاتش چیست ؟
سلام میخواستم بدونم از طریق پلاک خودرو میشه از شخصی که در ملا عام در خودرو درحال خود ارضایی بوده شکایت کرد؟
سلام.میخواستم بدونم خود ارضایی در مرحله عام چه جرمی دارد بنده میخوام این کار را انجام بدهم
سلام.میخواستم بدونم خود ارضایی اگر تنهایی باشه باز میشه جرم باشه

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مطالعه پرونده و مدارک ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: مید