موسسه وکیل تلفنی

  • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
  • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مجازات جرم خود ارضایی در ملأ عام

مجازات جرم خود ارضایی در ملأ عام

قبل از توضیح و جرم انگاری خود ارضایی، ابتدا به مفهوم کلی آن اشاره می نماییم؛ خود ارضایی در واقع انجام عملی تحریک کننده و لذت بخش توسط خود شخص است که از طریق تصورات ذهنی یا وسایل مخصوص صورت می گیرد. نام های دیگر خود ارضایی، جلق (که به طور عامیانه جق نیز گفته می شود) و استمنا نیز می باشد.

عمل خود ارضایی که در نهایت موجب جنابت و رفع نیاز جنسی می شود دارای فواید و مضرات گوناگونی است که در ادامه به شرح آن پرداخته شده است. خود ارضایی بسته به شرایط، سلیقه و حفظ سلامت جنسی برای هر شخص متفاوت انجام می شود. خود ارضایی در حد عادی (هفته ای یک یا دو بار) به طوری که از روش ها و وسایل خطرناک استفاده نشود ایرادی ندارد. بعضی از افراد عموما برای تحریک کردن اندام های جنسی عمل جق زدن را به کار می برند و یا از وسایل جنسی مختلفی استفاده می کنند. نوع دیگری از خود ارضایی به نام خود ارضایی فرد متقابل نیز وجود دارد، به این معنی که دو نفر در رابطه جنسی به جای عمل دخول جنسی، همدیگر را به روش های دیگری ارضا می کنند.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

فواید خود ارضایی

 

small benefits of masturbation

فواید خود ارضایی

 

مطالعات نشان داده است که تقریبا همه مرد ها و 75% از زن ها خود ارضایی را تجربه کرده اند. نکته قابل توجه این است که خود ارضایی کمک می کند بدن خود را بهتر بشناسید و نیاز جنسی خود را برطرف کنید، بدون اینکه نیاز باشد شریک جنسی واقعی داشته باشید. اما باید توجه داشته باشید که به همان نسبت که به خود شناختی کمک می کند و از رابطه های نادرست جلوگیری می کند، ممکن است اختلالاتی ایجاد کند. به عنوان مثال اگر عادت کرده باشید که خود ارضایی را فقط به مدل خاصی انجام داده باشید، از جمله اینکه به محرک های خاصی یا اینکه فقط به حالت خاص انجام داده باشید باعث می شود زمانی که وارد رابطه جنسی با شریک جنسی می شوید دیگر نتوانید حالت بر انگیختگی برای خود ایجاد کنید و این ممکن است اختلال ایجاد کند. اما اختلالات ایجاد شده با مشاوره درمانی قابل ترمیم است. در نتیجه صرف خود ارضایی مشکل ساز نیست، محرکی که به کار می برید ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند.

 

 

راه های جلوگیری از رابطه با زن شوهر دار

رابطه جق و زنای ذهنی

مجازات سکس با زن شوهر دار

تبعات حقوقی و دلایل ازدواج دختر 18 ساله با مرد 70 ساله

 

عوارض خود ارضایی

خود ارضایی به خودی خود نه تنها صدمه ای به سلامت روانی و فیزیکی شخص وارد نمی کند، بلکه با روش درست و رعایت اصول بهداشتی جنسی مفید نیز می باشد. اما روش های نادرستی که برای خود ارضایی انتخاب می شود برای اشخاص عواقب مختلفی دارد. به عنوان مثال بی اختیاری در ادرار و همچنین بی اختیاری در انزال شدن از جمله عوارض خود ارضایی ایستاده، خوابیده و نشسته است که بیشتر در مردان شایع است.

 

رویکرد حقوقی حق و استمنا (خود ارضایی)

 

fight of law against the masturbation

مبارزه قانون با خود ارضایی

 

خود ارضایی در دختران و پسران در تمام سنین به ویژه نوجوانی شایع است. افراد این عمل را در مکان ها و روش های مختلف مثل خود ارضایی در حمام به روش ایستاده یا نشسته و خود ارضایی خوابیده انجام می دهند. فاجعه آن زمانی است که شخصی به خود جرات می دهد در ملا عام در مکان های عمومی مانند در لای بوته های پارک خود ارضایی کند.

این چنین اتفاق ها مانند خود ارضایی در لای بوته های پارک، خود ارضایی هم اتاقی، خود ارضایی اعضای خانواده مقابل اعضای دیگر خانواده و مشابه آن ها باعث شده است اثرات مخربی بر روان افراد بیننده بگذارد. همچنین باعث شده است که فیلم خود ارضایی افراد در فضای مجازی منتشر شود. در چنین مواردی افرادی که از خود ارضایی افراد در ملا عام آزرده خاطر می شوند، می توانند از مشاوره و راهکارهای وکیل تلفنی که به طور شبانه روزی خدمات می دهند استفاده کنند.

 

 

وکیل تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین

امروزه با توجه به رشد روز افزون خدمات آنلاین می توان از مشاوره های آنلاین و تلفنی وکیل تلفنی که به طور شبانه روز راهکار های حقوقی ارائه می دهند استفاده کرد. از این رو افرادی که به جرم خود ارضایی در ملا عام مرتکب می شوند به روان درمان گری نیاز دارند و توصیه می شود آن ها را به مشاوره حقوقی فوری وکیل تلفنی و آنلاین شبانه روزی روان درمان گری ترغیب کنید. اگر هم به هر دلیلی مایل به برقراری ارتباط با فرد خود ارضا گر نیستید، قبل از شکایت، از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی و آنلاین که در 24 ساعت شبانه روز قادر به پاسخگویی می باشند استفاده کنید.

 

رزرو مشاوره حقوقی 24 ساعته با وکیل دادگستری

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خودارضایی موجب لطمه به سلامت روان، ایجاد مشکلات جنسی، دیر ازدواج کردن و عدم توانایی داشتن یک رابطه زناشویی سالم است و به سلامت جسمی فرد هم صدمه میزنه، و بعد معنوی انسان رو هم تخریب میکنه، شناخت بیشتر خود موجب شناخت بیشتر خداست نه دور شدن از او، شما با این مطالب فقط دارین عوارض این گناه رو به گردن مراتب دیگر میندازین و واقعا موجب تاسف است که یک سایت ایرانی در مملکت جمهوری اسلامی چنین مزخرفات خارج از علم و منطق و دین و انصاف را منتشر کند، امید است یا تنها به گفتن مضرات این عمل و در واقع خود آن بپردازید، یا از گفتن مطالبی که به آن علم ندارید خودداری کنید، والسلام...
سلام خسته نباشید خاتم من روانیه بعضی وقت ها یه ماه یا بیشتر حتی یه بار یک سال باهم نبودیم به خاطر همین بعضی وقت ها تو حموم جلق می زنم مذهبی هم هستم چطور از این گناه کنار برم
خودارضایی کلا اشتباه محضه ، شرع و دین به کنار ، واقعا آسیب میزنه ، کسی که بگه اینکار مفیده احتمالا یه مرضی داره
با سلام. خود ارضایی جرم انگاری نشده است و از نظر شرع انور مذموم است ولی در صورت چنین عملی در ملاء عام که باعث آزرده کردن خاطر عموم شود باعث تعزیر با توجه به نظر قاضی است. لذا در صورت بروز چنین مشکلی با اورژانس اجتماعی تماس گرفته و به نظر می رسد چنین شخصی بیمار باشد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام عزیزان زحمتکش و باسواد موسسه وکیل تلفنی. خوشبختانه سایت شما هم‌از لحاظ حقوقی و هم روانشناسی به مردم کمک میکند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با سلام‌ وعرض احترام.هموطنان عزیز با امکان مراجعه آنلاین و ۲۴ ساعته به سایت وکیل تلفنی میتوانید با صرف حداقل وقت و هزینه به پاسخ سوالات حقوقی خود دست یابید.با آرزوی موفقیت_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود متاسفانه در جامعه ی امروزی به دلیل مشکلات مالی خیلی از افراد نمی توانند ازدواج کند ونیاز های جنسی خود را بر طرف کنن. و یک سری رسانه ها مثل ماهواره و اینترنت و تهاجم فرهنگی هم به این مشکلات دامن می زند و باعث میشود تا افراد نتوانند بر شهوات خود غلبه کنند ودست به یک سری اعمال از جمله استماع یا همان خود نارضایی می زنند که هم از لحاظ پزشکی وهم از لحاظ روحی وروانی بسیار مضر است واینکه دست به گناه می زنند و امکان دارد نتواند بر احساس خود غلبه کند ودست به تجاوز به دیگران بزند ما در قانون در این مورد نیز نیاز به مشاوره داریم مشاوره های حقوقی که تنها با مشاوره با یک وکیل متخصص این حوزه می توانیم انجام دهیم بهترین گزینه مشاوره با وکلای سایت وکیل تلفنی است که تنها با یک تماس ،فوری،هزینه ی کمتر می توانید ارتباط برقرار کنید وکلای سایت امین مولکولهای خود هستند و بسیار یاری رسان شبانه روز در دسترس در هر نقطه ی کشور که باشید.
درود و وقت شما بخیر عزیزان صرفا اینکه یه شکایت باز کنید با اون موضوع به طرفیت کسی کفایت نمیکنه اگر مدارک کافی نداشته باشید مثل شاهد یا حداقل صورت جلسهلیس با توجه به اینکه جرم هم از توع جرایم منافی عفت هستش منع تعقیب میخوره بنابراین تا از مدارکتون مطمئن نشدید دعوی رو تو دادسرا باز نکنید
خداوند خودارضایی را حرام دانسته و یه مشت ح.....از فوایدش میگن
سلام خسته نباشید بنده مدیر مدرسه ای در غرب تهران هستم متاسفانه سالها پیش خود ارضایی چندیدن دانش آموز رو سر کلاس یا در دسشویی یا حتی کتاب خانه دیدم آیا بنده مسئولیت در پیگرد قانونی این جرم دارم و مجازاتش چیست ؟
سلام میخواستم بدونم از طریق پلاک خودرو میشه از شخصی که در ملا عام در خودرو درحال خود ارضایی بوده شکایت کرد؟
سلام.میخواستم بدونم خود ارضایی در مرحله عام چه جرمی دارد بنده میخوام این کار را انجام بدهم
سلام.میخواستم بدونم خود ارضایی اگر تنهایی باشه باز میشه جرم باشه

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی