موسسه وکیل تلفنی

 • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
 • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

وکیل تک بعدی

وکیل تک بعدی

وکیل تک بعدی یکی از اصطلاحاتی است که در بین برخی از وکلا، در حدفاصل دهه ­  های 50 تا 70 خورشیدی رایج بوده است و منظور از وکیل تک بعدی، صرفاً وکیلی نیست که در بُعد مکان در حال فعالیت است و یا در سایر بعدها مانند زمان و غیره فعالیت ندارد؛ بلکه منظور این است که وکیل مذکور، در یک تخصص ویژه به طور خاص، به شدت مسلط و خبره بوده و می باشد ...؛ اینکه از فعل حال برای معرفی این وکلا استفاده کردیم، بدین معناست که این وکلا هم اکنون نیز به صورت تخصصی و تک بعدی به فعالیت حرفه ای خود می پردازند تا هموطنان عزیزمان جز مشکل حقوقی، مشکلات مازاد دیگری را متحمل نشوند؛ ایها الحال، در این مقاله تصمیم گرفته ایم که به معرفی این دسته از وکلای عزیز بپردازیم؛ اما قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، توصیه اکید ما بر این است که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.

 

وظایف وکلای متخصص 24 ساعته در وکیل تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

مفهوم وکیل تک بعدی به معنای امروزی تر

 

lawyer in one professionality

تماس فوری با وکیل تک بعدی ارزان و تضمینی 24 ساعته در دسترس

 

همان‌طور که گفته شد، وکیل تک بعدی، وکیلی است که در یک زمینه تخصصی، فعالیت و خدمات حقوقی ارائه می ­نماید؛ برای مثال وکیل تک بعدی خانواده، وکیل تک بعدی طلاق، وکیل تک بعدی مهریه، وکیل تک بعدی ملک و املاک، وکیل تک بعدی کیفری و...، همگی در زمره مشاوران حقوقی و وکیل در ابعاد مختلف و یا تخصص‌های مختلف هستند.

بنابر تفاصیل فوق، مفهوم وکیل تک بعدی به کارشناس حقوقی متخصصی اشاره دارد که در یک موضوع ویژه حقوقی، تبحر و کاردانی لازم را کسب نموده باشد.

جهت برخورداری از مشاوره تک بعدی با وکیل متخصص، پس از ثبت نام در وب­سایت وکیل تلفنی، می ­توانید وکیل و نوع مشاوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مجموعه حقوقی وکیل تلفنی به صورت شبانه‌روزی و فوری در کلیه زمینه ­های تخصصی، مشاوره حقوقی تک بعدی مربوطه را ارائه می ­نماید.

 

مزایا و معایب وکیل تک بعدی

 

 

مزایای برخورداری از وکیل تک بعدی به وضوح مشخص است ...

 • چراکه وکیل تک بعدی در یک زمینه ویژه و خاص تخصص و تبحر داشته و زمانی که شخصی به جهت امری حقوقی به او مراجعه می­ نماید، وکیل مزبور با تبحری که در موضوع خاص پرونده موکلش دارا می­ باشد، مستقیماً به سراغ اصل مطلب رفته و نسبت به مسئله حقوقی مطروحه اِشراف دارد و بهترین راهکارِ حقوقی لازم را عرضه خواهد داشت.

از معایب مشاوره با وکیل تک بعدی، بدین شرح است که دقیقاً، همان ویژگی و مزیت تخصص در بعد خاص، سبب شده است که نتوان در خصوص سایر ابعاد و موضوعات حقوقی، از او اخذ مشاوره نمود؛ برای مثال شما نمی ­توانید از یک وکیل تک بعدی خانواده، مشاوره حقوقی املاک اخذ کنید؛ مگر آنکه، رشته ارتباطیِ ظریفی، فی‌مابین این دو موضوع وجود داشته باشد؛ برای مثال: در خصوص املاک و انحصار وراثت باشد.

به اختصار، وکیل تک بعدی در ارائه مشاوره­ های حقوقی در تخصص­ های مختلف، با برخی محدودیت­ها مواجه است.

 

قیاس هزینه وکیل تک بعدی با نرخ وکیل غیر متخصص

 

comparison of honorarium of different lawyers

مشاوره ارزان با وکیل متخصص در ابعاد مختلف حقوقی 

 

هزینه یا حق ­الوکاله و حق­ الزحمه مشاوره ­های وکیل تک بعدی و وکیل غیر متخصص، تقریباً باهم برابری دارد؛ لیکن به وکیل تک بعدی، در پاره ­ای موارد، نسبت به پرونده حقوقی مطروحه، هزینه بیشتری اختصاص می ­یابد؛ چراکه تفاوت او با وکیل غیر متخصص، در توانایی و قابلیت او در شناخت مسئله به طور ویژه و شناخت روش­ های حل مسئله و آگاهی از روال و شرایط خاص آن پرونده است که سبب موفقیت او در ارائه راهکارهای حقوقی مناسبِ پرونده و بکارگیری اقدامات لازم و به موقع و در اسرع وقت می­ گردد؛ امر مذکور سبب می­ شود تا با صرف مناسب ­ترین هزینه­ ها، بهترین بازده نیز جهت کسب نتیجه مطلوب به دست آید.

 

اطلاعیه: جهت کسب مشاوره حقوقی می ­توانید با وکیل تلفنی تک بعدی و وکیل آنلاین تک بعدی از مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید. مجموعه وکیل تلفنی ضمن برخورداریِ بیش از 1000 وکیل متخصص حقوقی در زمینه­ های مختلف، موکلین، مراجعین و کاربران گرامی را در کسب نتیجه مطلوب از پرونده حقوقیِ ایشان و بهره­  مندی از بهترین راهکارها و اقدامات حقوقی لازم، همراهی و مشاوره خواهد نمود.

 

آیا درآمد وکیل تک بعدی بهتر از وکیل عمومی است؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

بله؛ عموماً تمامی وکلا درآمد خوبی دارند، اما به طور کلی و به اختصار می ­توان بیان داشت که وکیل عمومی، نسبت به موارد عمومیِ حقوق اِشراف دارد؛ اما وکیل تک بعدی به صورت تخصصی، صرفاً به یک بُعد خاص از وکالت و موضوعات حقوقی ورود نموده است؛ برای مثال: بُعد املاک، بعد خانواده، بعد ارث، بعد تجارت، بعد کیفری و ...، و این خصوصیتی است که سبب می ­گردد تا وکیل تک بعدی، تمامی قوانین، رویه­ ها و موازین خاصِ آن بُعد را بشناسد و در نتیجه با کسب موفقیت­ های بیشتر، درآمد بهتری نیز داشته باشد.

جهت اخذ مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، می ­توانید با وکیل تک بعدی 24 ساعته، در ارتباط باشید. این ارتباط از طریق اخذ مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین میسر می­باشد.

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی، شما را با امکان طرح هرگونه پرسش و پاسخ فوری حقوقی یاری می ­نماید؛ این موسسه با ارائه انواع مشاوره­ حقوقی فوری و 24 ساعته حضوری و غیر حضوری در خدمت هم­ میهنان گرامی است.

 

وکیل تک بعدی، بیشتر در کدام زمینه حقوقی و یا اداری فعالیت دارد؟

 

specialty of different one dimensional lawyers

اورژانس وکالت تک بعدی 24 ساعته ارزان و تضمینی

 

در واقع، نمی ­توان چنین تفکیکی را قائل بود؛ چراکه وکلایِ تک بعدیِ بسیاری، در تمامی زمینه­ های مرتبط حقوقی، وجود داشته و فعالیت حقوقی دارند؛ برای مثال وکلای تک بعدی در زمینه خانواده، وکلای تک بعدی در زمینه املاک، وکلای تک بعدی در زمینه حقوق اداری و غیره.

بنابراین، تقریبا در هر زمینه ممکنِ حقوقی، اعم از حقوقی یا کیفری یا اداری و...، می ­  توان وکیل تک بعدی مربوط به آن را نیز یافت که صرفاً در خصوص آن زمینه تخصص و تبحر و کارآزمودگی لازم را داشته باشد.

 

توجه: مجموعه وکیل تلفنی ضمن برخورداری از وکیل تک بعدی 24 ساعته در کلیه زمینه ­ها، کلیه خدمات حقوقی خود را، جهت سهولت هم ­میهنان گرامی به صورت فوری و شبانه ­روزی، به روش حضوری و غیر حضوری ارائه می ­نماید.

 

 

ضمانت کیفیت خدمات حقوقی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

من ساعت ۵صبح مشاوره دریافت کردم واقعا ممنونم از پاسخگویی شما
بسیار عالی
بسیار عالی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی