موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

انتقال صوري سهام

انتقال صوری سهام (انتقال اجرایی و قهری سهام­­)

برای دو مشکل اخیر در عمل از سوی سهام­­داران چند اقدام صورت می ­گیرد؛ اقدام اول انتقال سهام­ از طریق انتقال اجرایی مراجع ذی­صلاح؛ توضیح این­که سهام­­دار در بن­بست افتاده گاه به صورت صوری، بدهی جزئی را به نفع شخصی ایجاد می ­کند؛ (به عنوان مثال یک چک یک میلیونی در وجه دوست خویش صادر می ­کند و دارنده چک با برگشت زدن چک و مراجعه به اجرائیات اسناد لازم ­الاجرا چک را به اجرا گذاشته و قسمتی از سهام را تملک کرده و به این وسیله تعداد سهام­­داران متحد با سهام­­داران 98 درصدی افزایش پیدا می ­کند؛ با ما همراه باشید تا ضمن بررسی مبحث انتقال سهام، مزایای دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص امر را با هم بررسی نماییم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جدیدترین روش های انتقال صوری سهام در سال 99 چیست؟

 

Ways to Transfer the stock

انتقال انواع سهام با وکالتنامه آنلاین

 

انتقال صوری سهام در ذهن برخی از مدیران شرکت ها آخرین راهی است برای نجات خود و شرکت شان از بدهی یا افزایش ارزش سهام شرکتشان؛ حال بگذارید که انتقال صوری سهام را با مثال زیر توضیح دهیم ...

 • مدیر شرکت (الف) مبلغ 20 میلیون تومان به شخص (ب) که می تواند شخصیت حقیقی یا حقوقی داشته باشد، بدهکار است؛ از آن جا که توانایی مالی پرداخت این بدهی خود را ندارد. برخی از سهام شرکت خود را به ارزش 20 میلیون تومان به نام شخص ب  می زند. یا نمونه دیگر آن این است که مدیر شرکت الف بر اساس قرار دادی که با شخص ب دارد می بایست بخشی از سهام شرکت خود را به عنوان دین به شخص ب بدهد؛ اما برای این که از این دین فرار کند به صورت صوری و با درست کردن تاریخ های قرارداد؛ سهام شرکت خود را به صورت صوری به شخص ثالث دیگر که وجود خارجی ندارد یا از آشنایان خودش است منتقل می کند.

 

انتقال صوری سهام چقدر در جلوگیری از ورشکستگی موثر است؟

مدیرانی که قصد دارند با استفاده از انتقال صوری سهام بدهی های خود و شرکتشان را برطرف کنند شاید در ظاهر موفق به انجام این کار شوند؛ اما در نهایت چیزی جز بدهی و شکست نصیبشان نمی شود.

همانطور که در مثال بالا بیان شد، به منظور جلوگیری از ورشکستگی و بدهی. در ظاهر بهترین کار انتقال صوری سهام به شخص دیگر می باشد؛ اما باید بدانیم که این کار علاوه بر غیر قانونی بودن، باعث می شود که در دراز مدت ضرر های زیادی شامل شرکت و ارزش سهام شرکتشان شود و ورشکستگی شرکت را تسهیل ببخشد.

به عنوان مثال، مجامع عمومی و فوق العاده شرکت ها یکی از بهترین جلساتی است که در آن شرکت ها می توانند اوضاع خودشان را بهبود ببخشند، اما در انتقال صوری سهام از آنجایی که سهام دار واقعی وجود ندارد و حق رای از بین رفته به ضرر شرکت تمام می شود.

 

مجازات انتقال صوری سهام چیست و چگونه می توان در مجازات انتقال صوری سهام تخفیف گرفت؟

 

Trial for fake Transfering the stock

مجازات انتقال صوری سهام به شخص دیگر

 

نکته (مهم): از آن جایی که انتقال صوری سهام نوعی فرار دین می باشد؛ مجازات انتقال سهام هم  از مجازات فرار از دین گرفته می شود و شخصی که انتقال صوری سهام را انجام داده است به مجازات فرار از دین محکوم می شود.

 

البته در صورتی که ثابت شود به قصد فرار از دین این کار را انجام داده است؛ مجازات فرار از دین علاوه بر مجازات نقدی سنگین شامل حبس و توقیف اموال هم می شود. معمولا با توجه به قانون و عرف قضایی که در کشور موجود است؛ اگر مرتکب این جرم شده اید یا همکاری موثری در انجام این جرم داشته اید می توانید با گزارش دادن این فساد و همچنین همکاری موثر با ماموران و دادگاه در جهت حل این پرونده از قاضی پرونده تخفیف در مجازات دریافت نمایید؛ برای دریافت مشاوره حقوقی در زمینه انتقال صوری سهام می توانید به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری با موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

 

مشاوره حقوقی انتقال صوری سهام برای چه افرادی مناسب است؟

انتقال صوری سهام از آن دسته جرایمی است که می تواند خیلی زود مشخص شود و باعث دستگیری عاملان این کار بشود؛ اگر از آن دسته افرادی هستید که در جرم انتقال صوری سهام دست داشتید یا به هر طریقی در روند انتقال صوری سهم نقش ایفا کرده اید و الان دچار مشکل شده اید، می توانید در این زمینه از وکیل متخصص انتقال سهام مشاوره و درخواست محاسبه مجازات آنلاین نسبت به جرم دریافت نمایید یا این که با تماس فوری ارزان با وکیل شرکت های سهامی، در زمینه گزارش آنلاین جرایم در شرکت های سهامی یا گزارش جرم اختلاس در شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.

قطعاً اگر به صورت عمدی یا سهوی درگیر این جرم شده اید، می توانید با همکاری مشاوران وکلای پایه یک موسسه وکیل تلفنی در جهت حل مشکل و گرفتن تخفیف و حتی تبرئه شدن از آن راهنمایی اخذ نمایید.

 

راهکار های بهتر از انتقال صوری سهام چیست؟

 

Better Ways to Transfer stock

مشکلات عامه پس از انتقال صوری انواع سهام

 

بهترین کار قبل از انجام انتقال صوری سهام دریافت مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین سهامی 24 ساعته در اورژانس انتقال سهام 24 ساعته (موسسه وکیل تلفنی ) می باشد. وکیل شرکت های سهامی 24 ساعته آنلاین برای ارائه مشاوره حقوقی همواره در دسترس می باشد و راه کار های جایگزین انتقال صوری سهام را با شما در میان می گذارد. قطعا این راهکار های جایگزین می تواند برای شما بسیار مثمر ثمر تر از انتقال صوری سهام باشد. ضمن این که با راهکارهای جایگزین مشکل شرکت خودتان را حل میکنید ترس از گرفتار شدن و زندان و مجازات هم ندارید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی انتقال صوری سهام وارد صفحه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  بشوید و از مشاوره وکیل تلفنی 24 ساعته و وکیل آنلاین بهره مند بشوید.

 

نظریه اداره حقوقی قوه قضائیه در خصوص انتقال صوری سهام (مورخ 20/12/1391)

formal stock transfer

بررسی آنلاین وقوع انتقال صوری سهام به صورت 24 ساعته و تضمینی

 

 • "چنان­چه در شرکت سهامی خاص، نقل و انتقال سهام، مشروط به موافقت هیات مدیره باشد، رعایت این شرط در نقل و انتقال­ های اختیاری الزامی است و شامل نقل و انتقال­ های قهری و غیراختیاری که اقدام اجرای احکام نیز از مصادیق آن­  هاست نمی­ شود؛ بنابراین اجرای احکام مدنی می­ تواند در صورت عدم دسترسی به دیگر اموال محکومٌ علیه، علی­رغم قید شرط تأیید و موافقت هیات مدیره در اساس­نامه شرکت، برای نقل و انتقال سهام، رأساً اقدام به توقیف و فروش سهام محکومٌ ­علیه بنماید"

 

 

دلیل الزام به انتقال سهام شرکت

نجات فوری شرکت های سهامی

مشاوره حقوقی به شرکت های تعاونی

وکیل استارتاپ و مشاوره حقوقی به استارتاپ ها

تجارت الکترونیک و رشد آن در کرونا

راهکارهای عملی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

نحوه درآمد زایی از افت و خیز ارز های دیجیتال

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، بر اساس قوانین و مقررات کشور ، هر انسانی در انجام معاملات مختلف آزاد بوده و هر مالکی نیز اختیار دخل و تصرف در اموال خود را دارد چه به صورت انتقال سهام در شرکت های سهامی و چه سایر معاملات اما همین اختیار دخل و تصرف در جایی محدود شده است و آن هم زمانی است که به حقوق سایرین تجاوز نشود ، پس باید دانست که رعایت حقوق دیگران آنقدر مهم و حیاتی است که ما در برخی موارد حتی اختیار معامله اموال خود را نداریم و آن هم در مواقعی است که به شخص دیگری مدیون باشیم و برای اینکه حق وی را ندهیم و به نوعی او را دور بزنیم یک معامله صوری با شخص ثالثی منعقد می نمائیم تا هم با استناد به این معامله از پرداخت مبلغ محکوم به در امان باشیم و مبلغ بدهی را قسط بندی نمائیم و هم اینکه ملک اولیه همچنان در ید ما باقی بماند و بعد از تقسیط محکوم به دوباره به ما برگردد. در چنین مواردی قانون راه حلی برای کمک به افراد ذینفع پیش بینی کرده و آن هم ابطال معامله صوری می باشد البته اگر چنین معامله ای برای پرداخت دین باشد منعی در کار نیست اما اگر در نتیجه این معامله طرف بدهکار ادعای اعسار نموده و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند قانونگذار در حمایت از طلبکار، معامله صورت گرفته را صوری شناخته و آن را رد می نماید، هرچند که بار اثبات صوری بودن معامله بعهده شخص داین بوده و به دلیل سخت بودن چنین کاری ،توصیه اکید ما این است که حتما از وکلای موسسه وکیل تلفنی بهره گرفته و حق خود را به طور کامل استیفا نمائید. محمد صادق تیغ نورد
از طریق سایت وکیل تلفنی بسیاری از مشکلات حقوقی با کمترین هزینه قابل پیشگیری میباشد
با دقت و بصورت کاربردی به مباحث مربوطه پرداخته شده
بدینوسیله بر خود واجب میدانم از وکلا و مشاوران حقوقی موسسه بعلت تلاش متعهدانه و متخصصانه و دقت در پاسخگویی به نحو احسن به اینجانب در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب پرونده قضایی تقدیر و تشکر به عمل آورم .
با سلام مدیرانی که قصد دارند با استفاده از انتقال صوری سهام بدهی های خود و شرکتشان را برطرف کنند شاید در ظاهر موفق به انجام این کار شوند؛ اما در نهایت چیزی جز بدهی و شکست نصیبشان نمی شود. همانطور که در مثال بالا بیان شد، به منظور جلوگیری از ورشکستگی و بدهی. در ظاهر بهترین کار انتقال صوری سهام به شخص دیگر می باشد؛ اما باید بدانیم که این کار علاوه بر غیر قانونی بودن، باعث می شود که در دراز مدت ضرر های زیادی شامل شرکت و ارزش سهام شرکتشان شود و ورشکستگی شرکت را تسهیل ببخشد. به عنوان مثال، مجامع عمومی و فوق العاده شرکت ها یکی از بهترین جلساتی است که در آن شرکت ها می توانند اوضاع خودشان را بهبود ببخشند
نظر به اینکه موسسه وکیل تلفنی همیشه در دسته موسساتی است که بهترین و جامع ترین اطلاعات حقوقی را ارائه میکند و سایت بسیار مفیدی در فضای مجازی دارد تصمیم گرفتم برای حل مشکلی که داشتم در شرکتمان با مشاورین شما مشورت کنم امروز اولین مکالمه و مشاوره تلفنی انجام شد و خواستم کمال رضایت خودم و مجموعه همکارانم در شرکت را اعلام کنم مشاوری بسیار باتجربه و مسلط به موضوع ما پاسخگو بودند موفق باشید
معامله ای قصد واقعی در آن راه ندارد و تنها ظاهر سازی است را صوری می نامند. معامله صوری به علت نداشتن قصد باطل است، اما گاهی ممکن است معامله فقط ظاهر سازی نباشد و واقعا حقیقی باشد اما در عین حال برای این است که فرد از دست طلبکاران

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی