موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان

مهاجرت یعنی جابه جایی مردم از مکانی به مکان دیگر؛ عواملی مانند: آزادی مذهبی و سیاسی، پیدا کردن شغل مناسب، خدمات آموزشی و بهداشتی بهتر و همچنین جنگ، چند دلیل از هزاران دلیل ترغیب افراد به مهاجرت می باشد.

مهاجرت یک امر حقوقی و قانونی است؛ دادن مشاوره در امور بین المللی در تخصص وکلا و حقوقدانان متخصص در امور حقوق بین الملل می باشد.

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، به افراد در آشنایی کامل با انواع روش های مهاجرت و پیدا کردن روش مناسب افراد متقاضی کمک می کند.

 

immigration legal advice

مشاوره حقوقی کاربردی برای مهاجرت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بسیاری از کشور های دنیا با بکارگیری روش های مختلف اقدام به جذب مهاجرین می کنند؛ از اقدامات کشور ها برای جذب مهاجرین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. ایجاد بهترین شرایط تحصیلات با استفاده از امکانات بروز و عالی برای یادگیری.

 2. ایجاد بهترین شرایط برای آموزش و پیشرفت نخبگان.

 3. ایجاد شرایط ویژه برای مشاغل خاص.

 

هدف از ایجاد این شرایط جذب افراد توانمند و مفید، جهت ارتقای اجتماع کشورشان می باشد؛ متاسفانه در برخی موارد تصمیم مهاجرت بدون تحقیقات کافی و از روی هیجان و خیال زندگی در هر جا غیر از ایران و فرار از ایران و در نتیجه انتخاب نادرست باعث شده که سالانه به تعداد مهاجران پشیمان ایرانی افزوده شود.

در نتیجه گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان کمک بسزایی در تصمیم افراد و پیشگیری از مشکلات دارد؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین، در هر زمان و مکانی می توانید با مشاوران مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کنید.

 

چرا بعضی از مهاجران، دچار پشیمانی بعد از مهاجرت شدند؟

 

immigration legal advice necessity

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اقدام برای مهاجرت

 

بسیاری از افراد به دلیل هیجان، انگیزه و شوق بسیار به دلتنگی و احساس غربت و نحوه برخورد مردم آن کشور با افراد غریبه و مهاجران بعد از مهاجرت توجهی نمی کنند؛ در حالی که باید خود را برای دلتنگی و تمام این احساس آماده کنند، لذا افراد حتماً باید قبل از مهاجرت آمادگی های روحی و روانی خود را برای برخورد با این موضوع بالا ببرند، در ادامه به برخی از مشکلات رایجی که مهاجران به آنها بر می خورند اشاره خواهیم نمود:

 

 • از مشکلات دیگر بعد از مهاجرت می توان به مشکل برقراری ارتباط زبانی با مردم کشور مقصد، اشاره کرد؛ زیرا گفتار عامیانه مردم بومی کشور متفاوت با آن چیزی است که مهاجران قبل از مهاجرت یاد می گیرند و ممکن است افراد را در اوایل مهاجرت در ارتباط گرفتن با اشخاص، اذیت کند.

 

 • مشکل دیگر درجه 2 بودن مهاجران ایرانی در اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد؛ حتی اگر افراد از لحاظ شغلی در جایگاه بالایی باشند باز هم حکم یک فرد مهاجر و بیگانه را دارند و از امتیاز مردم بومی آن ناحیه برخوردار نمی باشند؛ در نتیجه باید با این موضوع کنار بیایند.

 

 • در صورتی که افراد مهارت و تخصص کاری مناسبی نداشته باشند، ممکن است در نتیجه پیدا نکردن شغل مورد نظر، با بیکاری و بی پولی روبه رو شوند و برای امرار معاش مجبور به انجام کار های دور از شان و یا سخت شوند؛ در نتیجه بهتر است قبل از مهاجرت درباره مشاغل پرطرفدار کشور مقصد اطلاعات جمع کنند.

 

 • در صورتی که فرد از طریق ویزای کاری اقدام به مهاجرت نکرده باشد و به دلیل نداشتن تخصص و مهارت لازم، نتواند شغلی با درآمد کافی پیدا کند، در اوایل مهاجرت ممکن است متحمل شرایط سختی شود و با صرفه جویی در هزینه ها می تواند فشار این مشکل را تا حدودی کاهش دهد.

 

 • تفاوت فرهنگی از شایع ترین مشکلات بعد از مهاجرت می باشد؛ داشتن حس بد نسبت به فرهنگ کشور میزبان، احساس عدم راحتی، نداشتن نشاط و سردرگمی از عواقب شوک فرهنگی می باشند.

 

 • عدم رعایت قوانین به دلیل ناآگاهی افراد به قوانین خاص آن کشور باعث ایجاد مشکلات قانونی در کشور میزبان برای افراد می شود؛ به همین دلیل جمع آوری اطلاعات و مطالعه درباره قوانین کشور مقصد برای پیشگیری از ایجاد چنین مشکلاتی بکار می رود.

 

 • علاوه بر همه این مسائل و مشکلات در صورت مجرد بودن فرد مهاجر دغدغه جستجو همسر مناسب و تربیت فرزند مشکلات پیچیده تری برای افراد ایجاد می کند.

 

نکته: شما با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین می توانید بهترین راهکار های حقوقی و عملی برای مشکلات مهاجرتی فوق را دریافت نمایید

 

چرا نباید پناهنده شد؟

 

refugee problems

خیال واهی آسودگی بعد از فرار از ایران

 

در ابتدا باید بدانید که پناهندگی با مهاجرت متفاوت و دو مسئله کاملا جدا از هم می باشند؛ در مهاجرت تمام مراحل از ابتدا تا انتها قانونی و رسمی است، اما در پناهندگی بسیاری از عوامل صوری هستند.

به طور معمول افراد برای پناهنده شدن از مرز فرار می کنند و علاوه بر مشکلات فرار از مرز، اگر توسط پلیس گیر بیافتند درگیر قوانین فرار از مرز و مجازات آن خواهند شد.

در بسیاری از کشور ها کمپ های پناهندگی وجود دارند که متاسفانه از شرایط خوبی برخوردار نیستند؛ آلودگی به دلیل نبود بهداشت، عدم رعایت حقوق قانونی و انسانی برای مثال: تجاوز جنسی در کمپ ها از مشکلات پناهندگی هستند.

پناهندگان کسانی هستند که به کشور خود پشت کردند، درنتیجه برای کشور مقصد هم فایده ای نخواهند داشت؛ بنابراین همیشه با رفتار نژاد پرستانه مواجه می شوند؛ همچنین در اکثر کشور ها به پناهندگان حقوق شهروندی و اجازه کار داده نمی شود و به طور معمول در مناطق محروم و فقیر نشین که میزان جرم بالایی هم دارند اسکان داده می شوند، در نهایت نداشتن اجازه کار، شرایط زندگی را برای پناهندگان بی پول سخت تر می کند.

گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، قبل از مهاجرت به افراد برای پیشگیری از مشکلات و طی مراحل مهاجرت به صورت قانونی کمک می کند.

 

نکته مهم: همچنین افراد پناهنده دیگر اجازه ورود به کشور خود را ندارند و این مسئله در صورتی که کشور مقصد درخواست پناهندگی را رد کند، برای فرد مشکل ساز می شود؛ در اکثر مواقع پناهنده را به کشور های فقیر منتقل می کنند و یا او را به اجبار از کشور اخراج می کنند، در این صورت چون فرد پناهنده اجازه ورود به کشور خودش راهم ندارد و همچنین به دلیل نداشتن تابعیت هیچ کشوری یک فرد آواره و بدون میهن خواهد بود.

 

انگلیس یکی از پرطرفدار ترین کشورها برای مهاجرت می باشد، اما وزیر کشور انگلیس از کارکنان وزارتخانه خواسته که امکان اعزام پناهجویان را به جزیره سنت هلن در جنوب اقیانوس اطلس را بررسی کنند و همچنین اعلام کرده که می توان پناهجویان را ابتدا به جزیره دور افتاده سنت هلن در جنوب اقیانوس اطلس فرستاد و بعد درخواست پناهندگی آنان را بررسی کرد.

 

نکته: در سال 2020 وزیر کشور انگلیس از نیروی دریای این کشور خواسته مانع رسیدن پناه جویان از طریق دریا شوند، کشور انگلیس به دلیل افزایش تعداد پناهجویان به تکاپو افتاده و حتی ارتش را برای مقابله با این موضوع به میدان دعوت کرده است.

 

گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، به صورت آنلاین و فوری این امکان را به افراد می دهد که با صرف کمترین هزینه و بدون اتلاف وقت پاسخ سوالات خود را دریافت کنند؛ شما از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی می توانید در هر زمان و مکانی با مشاوران آگاه و مجرب ما ارتباط برقرار کنید و پاسخ تمامی سوالات خود را درباره پناهندگی، وضعیت پناهندگی و کمپ های آن بصورت فوری دریافت کنید.

 

مشاور مهاجرتی متناسب با شرایط روحی، جسمی و مالی ام را از کجا دریافت کنم؟

مهاجرت موفق لزوماً نیازمند کمک گرفتن از یک مشاور مجرب، متخصص و آگاه به قوانین هر دو کشور (مبدا و مقصد) می باشند؛ بسیاری از مشاوران امروزه علاوه بر مشاوره حضوری به صورت آنلاین و یا تلفنی هم با موکلین خود ارتباط برقرار می کنند؛ از ویژگی های یک مشاور خوب علاوه بر تجربه و تخصص می توان به مورد اعتماد بودن، توانایی تاثیر گذاشتن روی دیگران اشاره کرد.

با گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، علاوه بر جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی از اتلاف وقت خود نیز جلوگیری کنید.

 

بهترین سبک مهاجرت از ایران برای افراد کم پول اما سخت کوش

 

inexpensive immigration for people with low funds

مهاجرت با پول کم برای افراد سخت کوش

 

انواع روش های مهاجرت به هفت دسته اصلی زیر تقسیم می شود:

 

 1. مهاجرت تحصیلی.

 2. مهاجرت کاری.

 3. مهاجرت از طریق ازدواج.

 4. مهاجرت از طریق تولد.

 5. پناهندگی.

 6. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری.

 7. مهاجرت از طریق داشتن مهارت ویژه و مفید برای کشور؛ مانند: مهاجرت هنرمندان و ورزشکاران.

 

از پر اهمیت ترین نکته های قابل توجه در بحث مهاجرت، بحث هزینه های مهاجرت و داشتن تملک مالی لازم در روش مهاجرتی افراد می باشد؛ از این رو مهاجرت به اروپا و همچنین مهاجرت به سوئیس از طریق کار و داشتن حرفه و سابقه کاری از انواع مهاجرت های ارزان می باشد.

در روش مهاجرت کاری یک راه مهاجرت با پول کم می باشد، بدین صورت که اگر افراد تبحر و سابقه کاری خوبی داشته باشند؛ می توانند با سرمایه کمتری نسبت به سایر روش ها برای مهاجرت اقدام کنند، مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، می تواند به شما در شناخت و بررسی روش های مهاجرت ارزان کمک کند.

 

مشاوره تلفنی و آنلاین قبل از مهاجرت، 24 ساعته با متخصصین حقوقی با تجربه را از کجا دریافت کنم؟

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، به صورت آنلاین و تلفنی امروزه به افراد این امکان را می دهد که در هر زمان و مکانی حتی در زمان مواجه با مشکل بتوانند از یک مشاور کمک بگیرند، از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی می توانید با مشاوران آگاه و مجرب ما به صورت تلفنی برای گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، ارتباط برقرار کنید.

می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با مشاوران مجرب و آگاه ما در این زمینه در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی
بهترین راهکار ها در مقابل جرائم ناخواسته بین المللی
حل مشکلات حقوقی ایرانیان خارج از کشور
تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام. عرض ادب. من ذبیح صادقی نماینده اتباع خارج استان بوشهر هستم. و 19سال سن دارم 13سال ورزش های رزمی دارم ادامه میدم نماینده اتباع ورزش های رزمی استان هستم من درخواست حمایت از ورزش کارهان مهاجرین دارم. ما هفته گذشته یه مسابقات بین المللی اهواز داشتیم شرکت کردیم بسیار عالی بچه ها پیش رفتند ولی متاسفانه. ما امکانت و از لحظه مالی خیلی ضعیف بودیم بچه ها. تو سخترین شرایط بودن. واقعا. از. شما که این پیام منو میخونید درخواست حمایت یا راهنمایی واس حمایت این استعداد های درخشان اینده رو. دارم. خواهشمندم به صدای ما جواب داده. شوده.
سلام و عرض ادب، مهاجرت یعنی جابه جایی مردم از مکانی به مکان دیگر؛ عواملی مانند: آزادی مذهبی و سیاسی، پیدا کردن شغل مناسب، خدمات آموزشی و بهداشتی بهتر و همچنین جنگ، چند دلیل از هزاران دلیل ترغیب افراد به مهاجرت می باشد.مهاجرت یک امر حقوقی و قانونی است؛ دادن مشاوره در امور بین المللی در تخصص وکلا و حقوقدانان متخصص در امور حقوق بین الملل می باشد.مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، به افراد در آشنایی کامل با انواع روش های مهاجرت و پیدا کردن روش مناسب افراد متقاضی کمک می کند.
با سلام و احترام مهاجرت به عنوان یک تصمیم مهم زندگی هر شخصی می تواند زندگی فرد را کاملا متفاوت رقم بزند و سرنوشت وی را کاملا منقلب کند این تحول می تواند بسیار خوب یا بسیار بد باشد لذا قبل از تصمیم گیری در خصوص مهاجرت از یک وکیل متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید تا با خیال راحت و بدون پشیمانی زندگی خود را در کشور خود یا کشوری بیگانه ادامه بدهید.
جای تشکر فراوان داره از تمامی کادر موسسه خوب وکیل تلفنی که تمام مطالب و مقالاتی که در سایت موسسه منتشر میکنند این اندازه کاربردی و مفیده من اولین بار شب یک روز تعطیل به دلیل مشاجره با همسایه نیاز داشتم با وکیل مشورت کنم و وقتی از طریق اینترنت شمارو پیدا کردم بسیار نوع فعالیتتون برام جالب بود سرعت و کیفیت سطح مشاوره که دریافت کردم بسیار رضایت بخش بود
با سلام پر اهمیت ترین نکته های قابل توجه در بحث مهاجرت، بحث هزینه های مهاجرت و داشتن تملک مالی لازم در روش مهاجرتی افراد می باشد؛ از این رو مهاجرت به اروپا و همچنین مهاجرت به سوئیس از طریق کار و داشتن حرفه و سابقه کاری از انواع مهاجرت های ارزان می باشد. در روش مهاجرت کاری یک راه مهاجرت با پول کم می باشد، بدین صورت که اگر افراد تبحر و سابقه کاری خوبی داشته باشند؛ می توانند با سرمایه کمتری نسبت به سایر روش ها برای مهاجرت اقدام کنند، مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، می تواند به شما در شناخت و بررسی روش های مهاجرت ارزان کمک کند
مهاجرت (به انگلیسی: immigration) درون‌کوچی یا کوچ به معنای جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی است. مردم معمولاً به دلیل دور شدن از شرایط یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، بیماری، مسائل سیاسی، کمبود غذا، بلایای طبیعی، جنگ، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند. دلیل دوم می‌تواند شرایط و عوامل مساعد جذب‌کنندهٔ مقصد مهاجرت مانند امکانات بهداشتی بیشتر، آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر و آزادی‌های سیاسی بهتر باشد. جمعیت مهاجر به‌عنوان درصدی از جمعیت کل کشور مشخص شده‌است) بیش از پنجاه درصد بیست تا پنجاه درصد ده تا بیست درصد چهار تا ده درصد یک تا چهار درصد کمتر از یک درصد اطلاعاتی دردست نیست مهاجران اروپایی که وارد آرژانتین می‌شوند اگرچه مهاجرت بشر برای مدت صدها هزار سال وجود داشته و دارد. «مهاجرت» در مفهوم مدرن به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشور دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می‌شود. مهاجرت به‌طور ضمنی به اقامت درازمدت با مهاجرت اطلاق می‌شود توریستها و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت به‌عنوان مهاجر شناخته نمی‌شوند؛ اما با وجود این، مهاجرت فصلی کارگران و نیروی کار (به‌طور نمونه برای مدت کمتر از یک سال) اغلب به‌عنوان شکلی از مهاجرت به حساب می‌آیند. میزان جهانی مهاجرت، در شرایط کامل بالا ولی در شرایط مرتبط پایین است. بر طبق آمار تخمینی سازمان ملل متحد در حدود ۱۹۰ میلیون مهاجر بین‌المللی در سال ۲۰۰۵ وجود داشته‌است، که ۳٪ از کل جمعیت دنیا را شامل می‌شود. ۹۷٪ بقیه جمعیت دنیا در کشورها و محل‌هایی زندگی می‌کنند که به دنیا آمده‌اند یا به‌طور خانوادگی زندگی کرده‌اند. عقاید جدید دربارهٔ مهاجرت به توسعه و پیشرفت مربوط می‌شود، مخصوصاً در قرن نوزدهم میلادی به ملیت‌ها و کشورهایی با معیارهای مشخص شهروندی گذرنامه وکنترل دائم و مستمر مرزها و حدود و قانون ملیت وجود داشته‌است. شهروندی و تابعیت یک کشور- ملیت به یک نفر خارجی و بیگانه حق اقامت در آن کشور و منطقه می‌داد، ولی اقامت بخاطر مهاجرت منوط به شرایط بود که توسط قانون مهاجرت تعیین می‌شود. مهاجرت بدون تأیید رسمی می‌تواند طبق این قوانین یک خلاف تلقی شود و حتی اگر به‌عنوان خلاف تعریف نشود، دولت‌ها معمولاً برای مهاجرت غیرقانونی بازداشت و حبس تعیین می‌کنند. این ملیت ها- کشورها هم‌چنین مهاجرت را یک مورد سیاسی، با تعریف وطن و تابعیت اصلی یک ملت را که به عنوان میراث شراکتی نژادی یا فرهنگی اصلی به‌شمار می‌آید، در بیشتر موارد مهاجرت شرایط نژادی و فرهنگی مختلفی پیدا می‌کند. این مسئله باعث تنش‌های اجتماعی ترس و واهمه از خارجی و برخورد و مقابله با هویت ملی و بومی، در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به حساب می‌آید. کشورهای مهاجرپذیر نیز از نیروی کار مهاجران نفع می‌برند. بسیاری از کشورهای صنعتی برای گردش اقتصاد خود به نیروی کار ارزان مهاجرین نیاز دارند. مهاجران به‌ویژه در بخش‌های کشاورزی، ساختمان، رستوران‌داری و هتل‌داری، مراقبت و پرستاری از سالمندان، نظافت و خدمتکاری منازل مشغول به کار هستند. حتی در درون اتحادیه اروپا نیز انجام کار محدودیت‌های اقامتی برای بعضی از کشورها دارد و این امر رسماً به مهاجرت و کار غیرقانونی دامن می‌زند. در واقع در بحث‌های مربوط به مهاجرت غالباً چنین جلوه داده می‌شود که مهاجرین خود را به زور به جوامع مرفه‌تر تحمیل می‌کنند. در این میان نه تنها به علل مهاجرت، که ریشهٔ بسیاری از آنان، مناسبات اقتصادی جهانی است، اشاره نمی‌شود، بلکه دربارهٔ منافع سرشاری که از راه مهاجرت قانونی و غیرقانونی نصیب سوداگران می‌گردد نیز سکوت می‌شود.[۱]
هدف از ایجاد این شرایط جذب افراد توانمند و مفید، جهت ارتقای اجتماع کشورشان می باشد؛ متاسفانه در برخی موارد تصمیم مهاجرت بدون تحقیقات کافی و از روی هیجان و خیال زندگی در هر جا غیر از ایران و فرار از ایران و در نتیجه انتخاب نادرست باعث شده که سالانه به تعداد مهاجران پشیمان ایرانی افزوده شود

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی