موسسه وکیل تلفنی

 • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
 • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان

مهاجرت یعنی جابه جایی مردم از مکانی به مکان دیگر؛ عواملی مانند: آزادی مذهبی و سیاسی، پیدا کردن شغل مناسب، خدمات آموزشی و بهداشتی بهتر و همچنین جنگ، چند دلیل از هزاران دلیل ترغیب افراد به مهاجرت می باشد.

مهاجرت یک امر حقوقی و قانونی است؛ دادن مشاوره در امور بین المللی در تخصص وکلا و حقوقدانان متخصص در امور حقوق بین الملل می باشد.

مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان، به افراد در آشنایی کامل با انواع روش های مهاجرت و پیدا کردن روش مناسب افراد متقاضی کمک می کند.

 

immigration legal advice

مشاوره حقوقی کاربردی برای مهاجرت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مهاجرت امری بسیار خطیر است که ادامه زندگی شما به آن بستگی دارد، با جرأت می توان گفت که تمامی موسسات مهاجرتی ریز و درشت  تنها برای کسب منفعت خودشان تلاش می کنند و فقط در صدد انتقال موفقیت آمیز شما به کشور دلخواهتان هستند، اما آیا آینده شما پس از ورود به آن کشور برای این موسسات مهم است؟ متأسفانه پاسخ منفی است؛ از این رو شما می توانید به عنوان اولین گام مهاجرت با کسانی مشورت کنید که به مشکلات مردم خارج نشینمان واقفند و لذا با سنجیدن شرایط مختلف شما می توانند بهترین راهکار ها را به شما ارائه دهند؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

بسیاری از کشور های دنیا با بکارگیری روش های مختلف اقدام به جذب مهاجرین می کنند؛ از اقدامات کشور ها برای جذب مهاجرین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 1. ایجاد بهترین شرایط تحصیلات با استفاده از امکانات بروز و عالی برای یادگیری.

 2. ایجاد بهترین شرایط برای آموزش و پیشرفت نخبگان.

 3. ایجاد شرایط ویژه برای مشاغل خاص.

 

هدف از ایجاد این شرایط جذب افراد توانمند و مفید، جهت ارتقای اجتماع کشورشان می باشد؛ متاسفانه در برخی موارد تصمیم مهاجرت بدون تحقیقات کافی و از روی هیجان و خیال زندگی در هر جا غیر از ایران و فرار از ایران و در نتیجه انتخاب نادرست باعث شده که سالانه به تعداد مهاجران پشیمان ایرانی افزوده شود.

در نتیجه گرفتن مشاوره حقوقی مهاجرت ارزان کمک بسزایی در تصمیم افراد و پیشگیری از مشکلات دارد؛ از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین، در هر زمان و مکانی می توانید با مشاوران مجرب و آگاه ما ارتباط برقرار کنید.

 

چرا بعضی از مهاجران، دچار پشیمانی بعد از مهاجرت شدند؟

 

immigration legal advice necessity

لزوم مشاوره حقوقی قبل از اقدام برای مهاجرت

 

بسیاری از افراد به دلیل هیجان، انگیزه و شوق بسیار به دلتنگی و احساس غربت و نحوه برخورد مردم آن کشور با افراد غریبه و مهاجران بعد از مهاجرت توجهی نمی کنند؛ در حالی که باید خود را برای دلتنگی و تمام این احساس آماده کنند، لذا افراد حتماً باید قبل از مهاجرت آمادگی های روحی و روانی خود را برای برخورد با این موضوع بالا ببرند، در ادامه به برخی از مشکلات رایجی که مهاجران به آنها بر می خورند اشاره خواهیم نمود:

 

 • از مشکلات دیگر بعد از مهاجرت می توان به مشکل برقراری ارتباط زبانی با مردم کشور مقصد، اشاره کرد؛ زیرا گفتار عامیانه مردم بومی کشور متفاوت با آن چیزی است که مهاجران قبل از مهاجرت یاد می گیرند و ممکن است افراد را در اوایل مهاجرت در ارتباط گرفتن با اشخاص، اذیت کند.

 

 • مشکل دیگر درجه 2 بودن مهاجران ایرانی در اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی می باشد؛ حتی اگر افراد از لحاظ شغلی در جایگاه بالایی باشند باز هم حکم یک فرد مهاجر و بیگانه را دارند و از امتیاز مردم بومی آن ناحیه برخوردار نمی باشند؛ در نتیجه باید با این موضوع کنار بیایند.

 

 • در صورتی که افراد مهارت و تخصص کاری مناسبی نداشته باشند، ممکن است در نتیجه پیدا نکردن شغل مورد نظر، با بیکاری و بی پولی روبه رو شوند و برای امرار معاش مجبور به انجام کار های دور از شان و یا سخت شوند؛ در نتیجه بهتر است قبل از مهاجرت درباره مشاغل پرطرفدار کشور مقصد اطلاعات جمع کنند.

 

 • در صورتی که فرد از طریق ویزای کاری اقدام به مهاجرت نکرده باشد و به دلیل نداشتن تخصص و مهارت لازم، نتواند شغلی با درآمد کافی پیدا کند، در اوایل مهاجرت ممکن است متحمل شرایط سختی شود و با صرفه جویی در هزینه ها می تواند فشار این مشکل را تا حدودی کاهش دهد.

 

 • تفاوت فرهنگی از شایع ترین مشکلات بعد از مهاجرت می باشد؛ داشتن حس بد نسبت به فرهنگ کشور میزبان، احساس عدم راحتی، نداشتن نشاط و سردرگمی از عواقب شوک فرهنگی می باشند.

 

 • عدم رعایت قوانین به دلیل ناآگاهی افراد به قوانین خاص آن کشور باعث ایجاد مشکلات قانونی در کشور میزبان برای افراد می شود؛ به همین دلیل جمع آوری اطلاعات و مطالعه درباره قوانین کشور مقصد برای پیشگیری از ایجاد چنین مشکلاتی بکار می رود.

 

 • علاوه بر همه این مسائل و مشکلات در صورت مجرد بودن فرد مهاجر دغدغه جستجو همسر مناسب و تربیت فرزند مشکلات پیچیده تری برای افراد ایجاد می کند.

 

نکته: شما با دریافت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین می توانید بهترین راهکار های حقوقی و عملی برای مشکلات مهاجرتی فوق را دریافت نمایید

 

چرا نباید پناهنده شد؟