موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه

مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه

مهر و موم ترکه، پس از فوت اشخاص برای اینکه در اموال آنها توسط افراد دیگر و حتی ورثه دخل و تصرفی انجام نشود، مهر و موم ترکه انجام می شود. در حقیقت ترکه به معنی مال یا اموالی است که از شخص متوفی باقی می ماند. مهر و موم ترکه بنا به درخواست طلبکار متوفی و یا نماینده متوفی انجام می شود. و همین افراد هم حق رفع مهر و موم را دارند. یکی از مواردی که در این امور حقوقی تاثیرگذار است، مشاوره های حقوقی در هر زمان و هر مکان می باشد. با استفاده از خدمات شما دسترسی به موقع به یک مشاور حقوقی فوری یا مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه دارید. البته وراث می توانند از پذیرش مهر و موم خودداری کنند اما ابتدا باید تصفیه با طلبکاران متوفی انجام شود و پس از آن باقیمانده ارث بین وراث تقسیم شود.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مهر و موم ترکه نیز از خدمات حقوقی وکیل تلفنی بوده که برای رفاه حال و آسودگی خیال شما هم میهنان عزیز به صورت 24 ساعته انجام می گردد، اما لازم به ذکر است که برای انجام دقیق مهر و موم ترکه، انتقال توضیحات دقیق و کامل در مورد آن به روال انجام کار سرعت و کیفیت بهتری می بخشد؛ لذا بهتر است تصویرک زیر را لمس کنید تا امکانات تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر برایتان فراهم گردد"

 

رفع مهر و موم ترکه به دو روش می تواند انجام شود:

 

best way to do a wicked seal

بهترین روش های فوری و مطمئن مهر و موم ترکه

 

 • بدون تنظیم ریز ترکه: در این مورد بدون در نظر گرفتن آنچه از متوفی باقی مانده و بدون لیست کردن جزئیات این اموال اقدام به مهر و موم می شود و در صورتی که بعدا چیزی از اموال کم شود هیچ ادعایی پذیرفته نیست.

 • با تنظیم ریز ترکه: در تنظیم ریز ترکه تمامی اموال و بهای آنها چه اموال منقول و چه غیر منقول ذکر می شود. از مزیت های این کار اینست که بعدا هیچ فرد یا افرادی نمی تواند ادعای مالی در این زمینه داشته باشد.  

 

نحوه تنظیم این لیست ها و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه  می تواند در ابتدا با  کمک و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و به این شکل می باشد که وراث، نمایندگان قانونی و وصی برای تعیین مقدار ارث شخص از مقامات قضایی تحریر ترکه را درخواست می کنند و پس از آن یک آگهی برای مدت یک ماه در روزنامه اعلام می شود. در زمان تحریر ترکه حضور همه وراث الزامی نمی باشد، فقط شخصی به نمایندگی از همه افراد باید حضور داشته باشد. نکته مهم این است که تحریر ترکه بعد از مهر و موم ترکه بیهوده است. در زمان تحریر ترکه هر گونه دخل و تصرف در اموال ممنوع می باشد مگر اینکه برای حفظ و نگهداری از اموال لازم باشد. اگر در زمان تحریر ترکه هیچکدام از وراث معلوم نباشند تا 10 سال بعد از تحریر معتبر است در صورتی که وارث معلوم شود.

از نظر قانون ایران فقط سه گروه می توانند درخواست مهر و موم ترکه را داشته باشند:

 

 • هر یک از ورثه فرد فوت شده یا وکیل دادگستری.

 • شخصی که در وصیت به عنوان نماینده انتخاب شده است.

 • طلبکار متوفی به شرطی که طلب او یا با سند رسمی و یا با حکم قطعی دادگاه مشخص شده باشد.

  

به چه دلیل مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه  ومهر و موم الزامی است