موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه

مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه

مهر و موم ترکه، پس از فوت اشخاص برای اینکه در اموال آنها توسط افراد دیگر و حتی ورثه دخل و تصرفی انجام نشود، مهر و موم ترکه انجام می شود. در حقیقت ترکه به معنی مال یا اموالی است که از شخص متوفی باقی می ماند. مهر و موم ترکه بنا به درخواست طلبکار متوفی و یا نماینده متوفی انجام می شود. و همین افراد هم حق رفع مهر و موم را دارند. یکی از مواردی که در این امور حقوقی تاثیرگذار است، مشاوره های حقوقی در هر زمان و هر مکان می باشد. با استفاده از خدمات شما دسترسی به موقع به یک مشاور حقوقی فوری یا مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه دارید. البته وراث می توانند از پذیرش مهر و موم خودداری کنند اما ابتدا باید تصفیه با طلبکاران متوفی انجام شود و پس از آن باقیمانده ارث بین وراث تقسیم شود.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

رفع مهر و موم ترکه به دو روش می تواند انجام شود:

 

best way to do a wicked seal

بهترین روش های فوری و مطمئن مهر و موم ترکه

 

 • بدون تنظیم ریز ترکه: در این مورد بدون در نظر گرفتن آنچه از متوفی باقی مانده و بدون لیست کردن جزئیات این اموال اقدام به مهر و موم می شود و در صورتی که بعدا چیزی از اموال کم شود هیچ ادعایی پذیرفته نیست.

 • با تنظیم ریز ترکه: در تنظیم ریز ترکه تمامی اموال و بهای آنها چه اموال منقول و چه غیر منقول ذکر می شود. از مزیت های این کار اینست که بعدا هیچ فرد یا افرادی نمی تواند ادعای مالی در این زمینه داشته باشد.  

 

نحوه تنظیم این لیست ها و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه  می تواند در ابتدا با  کمک و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی و به این شکل می باشد که وراث، نمایندگان قانونی و وصی برای تعیین مقدار ارث شخص از مقامات قضایی تحریر ترکه را درخواست می کنند و پس از آن یک آگهی برای مدت یک ماه در روزنامه اعلام می شود. در زمان تحریر ترکه حضور همه وراث الزامی نمی باشد، فقط شخصی به نمایندگی از همه افراد باید حضور داشته باشد. نکته مهم این است که تحریر ترکه بعد از مهر و موم ترکه بیهوده است. در زمان تحریر ترکه هر گونه دخل و تصرف در اموال ممنوع می باشد مگر اینکه برای حفظ و نگهداری از اموال لازم باشد. اگر در زمان تحریر ترکه هیچکدام از وراث معلوم نباشند تا 10 سال بعد از تحریر معتبر است در صورتی که وارث معلوم شود.

از نظر قانون ایران فقط سه گروه می توانند درخواست مهر و موم ترکه را داشته باشند:

 

 • هر یک از ورثه فرد فوت شده یا وکیل دادگستری.

 • شخصی که در وصیت به عنوان نماینده انتخاب شده است.

 • طلبکار متوفی به شرطی که طلب او یا با سند رسمی و یا با حکم قطعی دادگاه مشخص شده باشد.

  

به چه دلیل مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه  ومهر و موم الزامی است

 

best solution for wicked seal

بهترین کار قبل از مهر و موم ترکه

 

در زمان فوت افراد شرایط خاصی پیش می آید که ممکن است به علت بدهکار بودن فرد متوفی و یا برای اینکه ارثیه او به شکلی مناسب بین وراث تقسیم شود از طریق مراجع قانونی و با استفاده ازراهکار حقوقی تلفنی، دریافت راهکار حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه می تواند مهر و موم ترکه انجام می شود. انجام این کار ها به این جهت است تا حقی از کسی ضایع نشود: 

 

 1. جلوگیری از دخل و تصرف در اموال متوفی توسط شخص ثالث.
 2. جلوگیری از بین رفتن حقوق افراد.
 3. حفظ اموال برای موارد خاصی که وراث متوفی مشخص نیستند.

 

برای پیشرفت در کار نیاز به انجام یک سری اقدامات اولیه دارید تا بتوانید زودتر به نتیجه حقوقی مورد نظر دست پیدا کنید، یکی از بهترین کارهایی که در این زمان می توانید انجام دهید استفاده از خدمات مشاور حقوقی غیرحضوری و تلفنی و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه می باشد. مسائل و نکات حقوقی در ارث و شرایط تقسیم آن از امور خاص و ویژه ای است که حل آن تنها از عهده افرادی که در این زمینه تجربه کاری دارند بر می آید. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری در مورد مسائل حقوقی ترکه در زمان غیر اداری کمک می کند تابتوانیم به نتیجه بهتری برسیم. در مواردی که دسترسی به یک وکیل به دلایلی از جمله دوری از مراکز شهری و بعد مسافت ناممکن یا غیر ممکن می شود. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی غیرحضوری برای مهر و موم ترکه بسیار موثر خواهد بود. برای اینکه بتوانیم مشاور حقوقی پیشگیرانه  و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه درست و مطمئن داشته باشیم و یا اینکه برای مراحل بعدی امورحقوقی خود برنامه ریزی کنیم باید خدمات ویژه ای وجود داشته باشد که امکان مشورت با وکیل یا مشاوره با وکیل را فراهم کند. گاهی اوقات این مسائل چنان سخت و بغرنج می شود که شخص را مستاصل کرده و آرامش را از او سلب می کند.

با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خدمات مشاوره حقوقی درهر زمان و مکان و نیاز مشاوره با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن در شرایط حساس، گروهی از مشاورین حقوقی و وکلای با تجربه قوه قضائیه اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی به صورت تلفنی و مجازی نموده اند. در اینصورت در هر زمان و مکانی که باشید و با هر مشکل و شرایط خاصی که درگیر باشید می توانید از خدمات و راهکار حقوقی 24 ساعته و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی برخوردار شوید. در حقیقت با راه اندازی این خدمات شما به مشاوره حقوقی فوری دسترسی پیدا می کنید و می توانید با دریافت مشاوره حقوقی پیشگیرانه از بروز مشکلاتی که از عدم آگاهی شما نسبت به مسائل حقوقی پیش می آید جلوگیری کنید. از مزایای استفاده از مشاوره حقوقی ویژه تلفنی  و مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه امکان دسترسی بر اساس امور حقوقی متفاوت به امکان مشورت با وکیل مرد یا مشورت با وکیل زن می باشد.

 

عواملی که بر مهر و موم ترکه تاثیرگذار است؟

 

effectives on wicked seals

عوامل تاثیر گذار بر مهر و موم ترکه

 

در حقیقت می توانیم انجام امور مربوط به ترکه و عوامل موثر بر آن را به سه بخش تقسیم کرد :

 

 • قبول ترکه از سوی وراث: یکی از سختی های مهر و موم ترکه قبول آن از طرف وراث و طلبکاران متوفی می باشد. قبول این موضوع از سوی وراث در صورتی است که مطلع باشند دارایی متوفی بیشتر از میزان بدهی او می باشد و یا اینکه قبول کنند مسئول پرداخت تمام دیون متوفی هستند. با انجام یک مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه مطمئن می توانید از بسیاری از این مشکلات جلوگیری کنید.
 • قبول ترکه به شرط تحریر: در این شرایط وراث به شرط تهیه لیست ریز دارایی متوفی اقدام به قبول ترکه می نمایند.
 • رد ترکه: گاهی اوقات شرایطی به وجود می آید که ورثه از پذیرش ترکه خودداری می نماید و مسئولیت بدهی های و شرایط پس از آن را نیز نمی پذیرد، در این مواقع یک نماینده از طرف دادگاه مسئول امور مربوط به ترکه متوفی و تصفیه آن با بدهکاران خواهد شد.

 

مشاوران حقوقی که در بخش خدمات تلفنی و غیر حضوری در حال فعالیت می باشند از وکلای با تجربه و با سابقه دادگستری هستند که بر اساس نوع تخصص خود در بخش های مختلف حقوقی آماده پاسخگویی و مشاوره حقوقیِ غیرحضوری و تلفنی و مشاوره تلفنی حقوقی غیرحضوری می باشند. دلیل ارائه این خدمات حرفه ای دسترسی تمام افرادی است که نیازمند بهره مندی از مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه و مشاوره حقوقی می باشند و به دلایل متفاوت دسترسی به خود وکیل و مشاور حقوقی به صورت حضوری برای آنها ممکن نیست.

توجه: تمامی این امور را می توانید با همراهی یک مشاور حقوقی برای مهر و موم ترکه تنها با یک تماس تلفنی که به صورت 24 ساعته در خدمت شماست، مهر و موم ترکه در کمتر از 5 دقیقه انجام دهید. آشنایی آنها به جزئیات انجام این امور به روند کار شما سرعت می بخشد. و در کنار آن شما از یک خدمات حرفه ای مطمئن استفاده می کنید. آنها به سختی مهر و موم ترکه آگاه هستند و در کوتاهترین زمان امور مربوط به آن را انجام می دهند.

 

بهترین و راحتترین روش مهر و موم ترکه

مسلماً هیچ کدام از ما انسانها به تمامی امور آگاه نیستیم، موارد حقوقی از جمله بخش هایی است که تخصص افراد ویژه و خاصی می طلبد تا به تمام جزئیات آن آگاه باشد. مشاوره حقوقی تلفنی غیرحضوری، مشاوره غیرحضوری 24 ساعته، مشاوره غیرحضوری و آنلاین از شرایط تشخیص ادعای صحیح طرفین معامله، ارائه راهکارهای مناسب برای رسیدن به نتیجه بهتر و در نهایت رسیدن وراث و بدهکاران متوفی به حقوق قانونی خود استفاده کنید . این نکات از جمله مواردی است که باید یک قبل از شروع ارائه دادخواست با مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه در مورد آن صحبت شود و راهنمایی های لازم در نظر گرفته شود.

یکی از بهترین راههای انجام امور ترکه متوفی در کوتاهترین زمان ارائه درخواست مهر و موم ترکه آنلاین می باشد. مشاور و یا وکیل شما می تواند شما را راهنمایی کند که این کار را خودتان انجام دهید در صورتی که از ریز ترکه متوفی اطلاع دارید و یا اینکه با راهنمایی او و توسط شخص وکیل این کار انجام شود.

 

مزایای مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه و مشاوره با وکیل دادگستری برای امور ترکه متوفی

 

benefits of legal consultancy before wicked sealing

مزایای دریافت مشاوره حقوقی در مورد مهر و موم ترکه با وکیل متخصص این امر

 

 • جلوگیری از ضرر و زیان مالی: فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای می خواهید از خدمات حقوقی استفاده کنید، اطلاع داشتن از مسائل و امور حقوقی و قوانینی که در کشور موجود می باشد، امری واجب لازم است. اطلاع داشتن از کلیه این قوانین مهم از عهده و حوصله افراد خارج است. در این شرایط مشاورین حقوقی بهترین انتخاب برای نظارت و بررسی موارد حقوقی می باشد.
 • صرفه جویی در هزینه وزمان: امور حقوقی از مواردی است که اگر بدون آگاهی و توجه انجام شود هزینه های زیادی به فرد وارد می نماید و ممکن است در مواردی به ضایع شدن حقوق او منجر شود. قبل از هر کاری با وکیل و یا مشاور حقوقی صحبت کنید مسلما مسیر کوتاهتری را طی خواهد کرد و هزینه های کمتری را برای انجام امور حقوقی متحمل خواهید شد.
 • انجام کارهای مهم در زمان حساس.
 • حل مشکلات حقوقی در زمان کوتاهتر.
 • امکان برقراری تماس بدون صرف هزینه و وقت زیاد.
 • جلوگیری از سوء استفاده شخص ثالث.
 • دسترسی به خدمات غیرحضوری به صورت 24 ساعته.

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

نکته: یکی از موارد مهم استفاده از خدمات غیرحضوری دسترسی به وکیل تلفنی ارزان می باشد. کافی است، شما تمامی موارد حقوقی مورد نظر خود را لیست کرده و در زمان ارتباط آنلاین از مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه پرسیده و بدون دغدغه به نتایج مورد نظر خود برسید.

 

از طریق استفاده از خدمات مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین و مهر و موم ترکه آنلاین و دسترسی به شماره تلفن بهترین وکیل تهران و سایر مناطق کشور نیز امکانپذیر می باشد. همچنین می توانید مراحل مهر و موم ترکه با یک تماس با وکیل کارآزموده را انجام دهید. با استفاده از خدمات وکیل تلفنی آنلاین، سوالات حقوقی خود را بپرسید و اقدام به تهیه جزئیاتی از تمامی امور حقوقی که تمایل به انجام آن دارید توسط مشاوره حقوقی مهر و موم ترکه دارید بپردازید.

 

نوشتن وصیت نامه عادلانه به گونه ای که پس از نبودنمان تفرقه نیافتد
تمامی اطلاعات لازمی که در مورد ارث باید بدانیم
راهنمایی گام به گامِ فروش ارثیه
حصر وراثت و مشکلات حقوقی جدید در مورد آن

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مهر و موم ترکه، پس از فوت اشخاص برای اینکه در اموال آنها توسط افراد دیگر و حتی ورثه دخل و تصرفی انجام نشود، مهر و موم ترکه انجام می شود. در حقیقت ترکه به معنی مال یا اموالی است که از شخص متوفی باقی می ماند. مهر و موم ترکه بنا به درخواست طلبکار متوفی و یا نماینده متوفی انجام می شود. و همین افراد هم حق رفع مهر و موم را دارند. یکی از مواردی که در این امور حقوقی تاثیرگذار است، مشاوره های حقوقی در هر زمان و هر مکان می باشد.اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
برای اینکه بتوانید تصمیم درست و قانونی را در زمینه مشکل حقوقی خود بگیرید، نیاز است که با مراجعه به یک موسسه مشاوره حقوقی در این زمینه بر اساس قانون پیش روید. اگر می‌خواهید در مورد تصمیمی که گرفته‌اید به اطمینان کامل در این زمینه دست پیدا کنید باید از طریق مشاور حقوقی خود نوعی توافق‌نامه قانونی را تنظیم کنید تا به واسطه آن بتوانید در دادگاه به صورت قانونی درخواست خود را به ثبت برسانید. این توافق‌نامه توسط مشاورین و متخصصینی که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند منعقد می‌شود و شما می‌تواند تنها با ارائه دادخواست خود به دادگاه، متقاضی رسیدگی به مشکل حقوقی خود شوید. این امر می‌تواند مشکل شما را به صورت کاملاً قانونی پیش برد و هر زمانی که برای دفاع از حق خود به این مراکز فراخوانده شوید، مطمئن خواهید بود که شکایت یا مشکل شما از این طریق به ثبت رسیده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت. درواقع مزایای مشاوره حقوقی می‌تواند به این صورت، بهتر برای شما قابل شهود باشد.
مهر و موم ترکه در واقع یکی از اساسی ترین اقدامات قانونی است که به درخواست افراد ذینفع پس از فوت اشخاص انجام می گردد. این اقدام قانونی معمولا با هدف محافظت و جلوگیری از تصرف اموال فرد فوت شده تا زمان انحصار ورثه است. تحریر ترکه هنگامی که در مورد مهر و موم ترکه صحبت می کنیم، یک سوال اساسی و بسیار مهم برای بسیاری از افراد پیش می آید، معمولا افراد دوست دارند بدانند که تحریر ترکه چه تفاوتی با مهر و موم ترکه دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مرحله تحریر ترکه قبل از مهر و موم ترکه اتفاق می افتد. در چنین حالتی افراد به دادگاه مراجعه می کنند و با ارائه درخواست خود مبنی بر تحریر ترکه، تقاضای خود را مبنی بر مشخص کردن کامل ترکه فرد فوت شده تحویل دادگاه می دهند. در اصطلاح عامیانه تحریر کردن ترکه یعنی همان لیست کردن تمام دارایی های باقی مانده از متوفی. در چنین حالتی دیگر جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد، چرا که مقام قضایی تمامی دارایی ها و بدهی های شخص فوت شده را به طور کامل برای تحریر ترکه مشخص می کند. چه کسانی می توانند درخواست مهر و موم ترکه را به دادگاه ارائه دهند؟ هر یک از ورثه متوفی یا نماینده قانونی آنها. موصی‌له در صورتی که وصیت به جزء مشاع شده باشد. طلبکار متوفی که طلب او مستند به سند رسمی یا حکم قطعی باشد به مقدار طلب در صورتی که در مقابل طلب رهن نبوده و ترتیب دیگری‌هم برای تأمین طلب نشده باشد. کسی که از طرف متوفی به عنوان وصایت معین شده باشد. *تمامی اشخاص ذیصلاحی که قصد دارند درخواست مهر و موم ترکه را ارائه دهند تا این درخواست قانونی اعمال شود، باید به دادگاه بخشی مراجعه نمایند که آخرین محل اقامت فرد فوت شده بوده است. مهر و موم ترکه (1)مهر و موم ترکه (۱) قانون در مورد مهر و موم ترکه قانون امور حسبی به قواعد بسیار مهمی در مورد مهر و موم ترکه اشاره کرده است که به طور خلاصه چند مورد از آنها را توضیح می دهیم: هزینه‌ای که برای کفن و دفن متوفی با رعایت شئون او لازم و ضروری است از وجوه نقد برداشته می‌شود و اگر وجه نقد نباشد از ترکه ‌برداشته شده و به فروش می‌رسد و بقیه مهر و موم خواهد شد. در صورتی که متوفی مالی نداشته یا مال قابل مهر و موم نباشد دادرس صورتمجلسی تنظیم نموده و این مطلب را در آن قید می‌نماید. بعد از تحریر ترکه درخواست مهر و موم پذیرفته نمی‌شود و اگر در اثناء تحریر ترکه درخواست مهر و موم بشود فقط آن مقداری که‌تحریر نشده است مهر و موم می‌گردد. دادگاه بخش پس از وصول درخواست ذینفع یا کنسول و به محض اطلاع از فوت، فوق وقتی را که از تاریخ وصول‌درخواست یا اطلاع متجاوز از ۴۸ ساعت نباشد برای اقدامات تأمینیه از قبیل مهر و موم و غیره معین کرده کتباً به کنسول دولت متبوع اطلاع می‌دهد که‌در موقع اقدام به تأمین حضور به هم رساند. عدم حضور کنسول مانع از اقدام نخواهد بود ولی بعداً می‌تواند در محل حاضر شده مهر و موم خود را به مهر و موم دادگاه اضافه نماید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.مهر و موم ترکه، پس از فوت اشخاص برای اینکه در اموال آنها توسط افراد دیگر و حتی ورثه دخل و تصرفی انجام نشود، مهر و موم ترکه انجام می شود. در حقیقت ترکه به معنی مال یا اموالی است که از شخص متوفی باقی می ماند. مهر و موم ترکه بنا به درخواست طلبکار متوفی و یا نماینده متوفی انجام می شود. و همین افراد هم حق رفع مهر و موم را دارند. یکی از مواردی که در این امور حقوقی تاثیرگذار است

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی