موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد ابراهیم داوددآبادی فراهانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۲۲:۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • مهدی دوستی مهدی دوستی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۹:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۵
  • وکیل زهرا سمیع زاده گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۲۵:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۴
  • مهسا علیزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۴۹:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • شیرین امینی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۹:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۶:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۸:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۸/۳
انجمن وکیل تلفنی

دفتر حقوقی آنلاین

دفتر حقوقی آنلاین

در روزهایی زندگی می کنیم که زمان مانند جواهری ارزشمند است و همه افراد سعی می کنند از ساعاتی که در اختیار دارند نهایت بهره را ببرند؛ در این شرایط، پیش آمدن مشکلات حقوقی می تواند دردسری بزرگی محسوب شود، زیرا مسائل حقوقی نیاز به پیگیری دقیق و تخصصی دارد، بنابراین بهترین چاره مراجعه به دفتر حقوقی آنلاینی است که خدمت وکلای متخصص دادگستری را به صورت 24 ساعته به هم میهنان ارائه دهند؛ از این رو، با ما همراه باشید تا نحوه ارتباط فوری با وکلای دفتر حقوقی آنلاین را بررسی کرده و این دفتر حقوقی ویژه و متمایز را به شما معرفی نماییم؛ البته بازدید و بازرسی ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید. 

 

از خدمات نوین دفتر حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 021-47625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

سایت جامع وکیل تلفنی به عنوان برترین و مردمی ترین مرکز ارائه خدمات حقوقی غیر حضوری، گامی نوین برداشته و به افراد کمک می کند که بتوانند در زمانی کوتاه، مشاوره حقوقی مفید و کاربردی را در خصوص مشکل حقوقی شان (از هر نوعی که باشد)، دریافت کنند؛ نکته جالب اینجاست که شما امکان تماس تلفنی و دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته را نیز دارید که اگر مایل باشید، می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا از شرایط دریافت فوری این مشاوره حقوقی، اطلاعات کافی را به دست آورید.

 

telephone legal advice button

 

دفتر حقوقی آنلاین کجاست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟ 

 

online legal advice place and services

خدمات نامحدود و 24 ساعته حقوقی در دفتر حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

دفتر حقوقی آنلاین می تواند در مرکز شهرها و کلان شهر ها دایر شود. اما وکیل تلفنی با در نظر گرفتن نیاز عموم مردم در سراسر ایران تلاش کرده است، خدمات حقوقی را برای دورترین نقاط ایران نیز به آسانی در دسترس قرار دهد. به این ترتیب می توان گفت امروزه در هر کجای ایران افراد می تواند با در دفتر حقوقی آنلاین مشاوره حقوقی تلفنی و غیر حضوری دریافت نمایند. 

وکیل آنلاین و 24 ساعته به صورت شبانه روزی با سایت وکیل تلفنی همکاری دارد، و به بررسی مشکلات حقوقی، راهنمایی در تنظیم آنلاین قراردادها، نحوه نوشتن دادخواست و سایر خدمات حقوقی می پردازد. به طور کلی در امور حقوقی روش ها و راهکارهای بسیاری وجود دارد که از ایجاد اختلاف و کشیدن شدن پرونده ها به محاکم قضایی جلوگیری می کند، فقط کافی است، افراد با تماس فوری با وکیل 24 ساعته برقرار کنند و از آ نها راهنمایی بخواهند. 

 

بهترین روش دریافت مشاوره حقوقی آنلاین کجاست؟ 

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مش