موسسه وکیل تلفنی

  • مجید حدادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
  • علی حیدر بیرانوند گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۷:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
  • الهام محمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۰:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۳
  • محمدمهدی فروردین گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۴۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • میلاد خانزادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۴۱:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۶:۵۵ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۳۴:۳۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۲
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۱۱:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱
انجمن وکیل تلفنی

دفتر حقوقی آنلاین

دفتر حقوقی آنلاین

در روزهایی زندگی می کنیم که زمان مانند جواهری ارزشمند است و همه افراد سعی می کنند از ساعاتی که در اختیار دارند نهایت بهره را ببرند؛ در این شرایط، پیش آمدن مشکلات حقوقی می تواند دردسری بزرگی محسوب شود، زیرا مسائل حقوقی نیاز به پیگیری دقیق و تخصصی دارد، بنابراین بهترین چاره مراجعه به دفتر حقوقی آنلاینی است که خدمت وکلای متخصص دادگستری را به صورت 24 ساعته به هم میهنان ارائه دهند؛ از این رو، با ما همراه باشید تا نحوه ارتباط فوری با وکلای دفتر حقوقی آنلاین را بررسی کرده و این دفتر حقوقی ویژه و متمایز را به شما معرفی نماییم؛ البته بازدید و بازرسی ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید. 

 

از خدمات نوین دفتر حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

دفتر حقوقی آنلاین کجاست و چه خدماتی را ارائه می دهد؟ 

 

online legal advice place and services

خدمات نامحدود و 24 ساعته حقوقی در دفتر حقوقی آنلاین وکیل تلفنی

 

دفتر حقوقی آنلاین می تواند در مرکز شهرها و کلان شهر ها دایر شود. اما وکیل تلفنی با در نظر گرفتن نیاز عموم مردم در سراسر ایران تلاش کرده است، خدمات حقوقی را برای دورترین نقاط ایران نیز به آسانی در دسترس قرار دهد. به این ترتیب می توان گفت امروزه در هر کجای ایران افراد می تواند با در دفتر حقوقی آنلاین مشاوره حقوقی تلفنی و غیر حضوری دریافت نمایند. 

وکیل آنلاین و 24 ساعته به صورت شبانه روزی با سایت وکیل تلفنی همکاری دارد، و به بررسی مشکلات حقوقی، راهنمایی در تنظیم آنلاین قراردادها، نحوه نوشتن دادخواست و سایر خدمات حقوقی می پردازد. به طور کلی در امور حقوقی روش ها و راهکارهای بسیاری وجود دارد که از ایجاد اختلاف و کشیدن شدن پرونده ها به محاکم قضایی جلوگیری می کند، فقط کافی است، افراد با تماس فوری با وکیل 24 ساعته برقرار کنند و از آ نها راهنمایی بخواهند. 

 

بهترین روش دریافت مشاوره حقوقی آنلاین کجاست؟ 

 

 

همانطور که گفته شد در شرایط کنونی مراجعه به دفتر حقوقی آنلاین می تواند عاقلانه ترین تصمیم باشد؛ زیرا ضمن صرفه جویی در وقت هزینه افراد می تواند از خدمات نوینی که در این دفاتر ارائه می شود استفاده کرد. مهم ترین این خدمات مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل 24 ساعته است؛ زمانی کارشناس حقوقی همیشه در دسترس باشد می تواند ابهامات موکل خود را برطرف کند و به شفاف سازی امور حقوقی بپردازد.

برای بسیاری از افراد کیفیت خدمات بسیار اهمیت دارد، بنابراین باید به دفتر حقوقی آنلاین مراجعه کنند و که از وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایند؛ سایت وکیل تلفنی جزو مراکزی است که با همکاری وکلای برجسته تلاش می کند خدمات حقوقی را به بهترین نحوه انجام دهد. 

 

آیا دفتر حقوقی آنلاین مشاوره حقوقی رایگان ارائه می دهد؟ 

 

free online legal advice office concept

دفتر حقوقی آنلاین و تخصصی 24 ساعته وکیل تلفنی

 

بله؛ مشاوره حقوقی رایگان یکی از خدماتی است که در دفتر حقوقی آنلاین برای رفاه حال شهروندان ارائه می شود؛ افراد می توانند در چت آنلاین و رایگان با کارشناس متخصص در زمینه کیفری و حقوقی ارتباط برقرار کنند و مسائل خود را در میان بگذارند. با وجود آنکه خدمات حقوقی رایگان در دفتر حقوقی آنلاین ارائه می شود؛ اما به طور کلی هزینه مشاوره به گونه ای طراحی شده است که افراد بتوانند با پرداخت کمترین هزینه در مدت زمان مفید راهنمایی های اصولی دریافت کنند و درباره ی روش های اصولی و قانونی اطلاعات لازم را به دست آورند.

توجه: به طور حتم، راهنمایی وکیل آشنا به امور حقوقی می تواند بسیار راهگشا باشد؛ باید گفت اگر این فرهنگ در بین جامعه رواج پیدا می کرد که تمام افراد قبل از پرداختن به هر نوع فعالیت قانونی و حقوقی با وکیل متخصص در این زمینه مشورت می کردند، از حجم پرونده ها و تعداد اختلافات قضایی کاسته می شد. 

 

آیا امکان بررسی آنلاین پرونده حقوقی نیز در دفتر حقوقی آنلاین وجود دارد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

با وجود توصیه های مکرری که برای مراجعه به متخصص قبل از انجام امورحقوقی می شود، باز هم هستند کسانی که با نا آگاهی و یا عدم تفاهم با طرف مقابل به اختلاف برخورده و به محاکم قضایی مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهند. پرونده‌ های قضایی معمولا حاوی عناوین و عبارات حقوقی است که تفسیر آن برای عوام آسان نیست و باید به کارشناس حقوقی در دفتر حقوقی آنلاین مراجعه نمایند. این کارشناسان در پرسش و پاسخ فوری حقوقی به طور روشن و آشکار به بررسی پرونده قضایی می پردازند و سعی می کنند موکل خود را از در جریان تمام مواردی که در پرونده درج شده است قرار دهند.

بررسی یک پرونده می تواند از اتلاف وقت افراد جلوگیری کند، زیرا با دریافت راهکارهای حقوقی پرونده زودتر به نتیجه می رسد، و چه بسا دیگر نیاز به اعتراض به رای صادره و پیمودن مسیر تجدید نظر خواهی وجود نداشته باشد. 

 

مشاوره حقوقی آنلاین در دفتر حقوقی آنلاین در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟

 

online legal advice in online legal office in different basics

دفتر حقوقی آنلاین با امکان دریافت فوری ترین مشاوره حقوقی در کمتر از 5 دقیقه

 

پرونده هایی که در قوه قضائیه تشکیل می شود به دو دسته کلی حقوقی و کیفری تقسیم می شود، اما هر کدام از این دو عنوان شاخه های بسیاری زیادی دارد، که وارد شدن به آن نیازمند دانش حقوقی است مسائلی مانند جعل، کلاهبرداری، سرقت رایانه ای، توهین، فحاشی، طلاق، هتک حرمت، فروش مال غیر، نفقه، مهریه، افراز مال مشاع، نقل و انتقال املاک و مستغلات و غیره. 

در سایت جامع وکیل تلفنی با ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته آماده پاسخگویی در تمام زمینه های حقوقی و کیفری می باشد و در دفتر حقوقی آنلاین می توان درباره ی هر کدام از این موارد از کارشناسان مربوطه مشاوره و راهنمایی دریافت کرد. 

معمولاً در پرونده های حقوقی افراد به دنبال احقاق حقوق مالی هستند و در پرونده های کیفری افراد دفاع از جان و مال و آبروی خود را مد نظر دارند، وکلای برجسته وکیل تلفنی در هر کدام از این موارد دارای تبحر بوده و افراد را یاری خواهند کرد و اجازه نمی دهند که حق و حقوق افراد در مواجه با بی عدالتی تضییع شود و جان و مال آن ها به خطر بیفتد.

 

 

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تخصصی با 1000 وکیل پایه یک دادگستری

ارتباط فوری 24 ساعته با برترین وکلای مازندرانی

گارانتی مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی

ویژگی های یک مشاوره حقوقی غیر حضوری

برترین وکلای استان تهران

تفاوت بین وکیل پایه یک و پایه دو

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من مهسا هستم و 19 سالمه. البته فقط چندماهه که اسمم مهسا شده قبلا حشمت بود . اونم تو این دوره زمونه .تو محل و مدرسه همه مسخرم می کردن هر چقدر به خانوادم می گفتم میخوام اسمم را تغییر بدم قبول نمی کردن تازه دعوا هم راه مینداختن .خیلی عذاب می کشیدم حتی در حدی که از خونه بیرون نمی رفتم .تا اینکه 18 سالم که شد و دیگه خودم می تونستم اقدام کنم اما پولی نداشتم و از خانوادمم نمی تونستم بگیرم توی اینترنت داشتم سایت های مختلف را بالا پایین می کردم که دیدم توی آپارات یه کلیپ هست که مشاوره حقوقی آنلاین. با خوشحالی آدرس موسسه وکیل تلفنی را سرچ کردم و از قسمت مشاوره آنلاین به صورت کاملا رایگان مشاوره گرفتم و تونستم برای تغییر اسمم اقدام کنم و الان دیگه هیچ کس نمیتونه مسخرم کنه
دوستان فقط آنلاین 24 ساعته نیست، بلکه زنگ هم بزنید 24 ساعته ان؛ بعد اصلاً ربطی نداره مشکل حقوقی شما چیه، اینا توی هر زمینه ای که فکرشو بکنید وکیل دارن و کافیه مشکلتونو بگید؛ اونوقت وصلتون می کنن به همون وکیلی که اون تخصصو داره؛ قیمتای مشاورشون هم که مفته؛ آنلاین اگه مشاوره بگیرین رایگانه، تلفنی هم من جایی کمتر از اینجا ندیدم که بگیرن؛ موفق باشید گلای تو خونه:)

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی