موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مجازات حمل اسلحه بدون مجوز

مجازات حمل اسلحه بدون مجوز

در این بخش به بررسی عوامل و مجازات حمل اسلحه بدون مجوز پرداخته خواهد شد؛ چراکه در سال های اخیر رشد خرید اسلحه بدون مجوز رو به صعود بوده است و این خود نشان از عواملی پنهان است که بررسی آن را الزامی می سازد؛ مجازات حمل اسلحه بدون مجوز در قانون به طور کلی جرم انگاری شده است و به دلیل جرم انگاری مجازات حمل اسلحه بدون مجوز افراد خاطی در این زمینه را می توان شناسایی و مجازات نمود؛ حمل نمودن اسلحه ی بدون مجوز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و یکی از این دلیل ها احساس ناامنی شدید است، افراد خوب زیادی هستند که حتی از اسلحه همراهشان استفاده نمی کنند، اما صرفاً همراه داشتن آن به آنها آرامش خاطی می دهد یا  شکارچی هایی که به طور قانونی اقدام به شکار نمی کنند، قطعاً نمی خواهند مورد شناسایی قرار بگیرند و به همین علت اقدام به خرید اسلحه های بدون بارکد و شماره شناسایی می نمایند؛ تمامی موارد گفته شده به همراه خدمت دریافت آنلاین مجوز برای اسلحه توسط موسسه حقوقی وکیل تلفنی، شرح خواهند داده شد؛ فلذا اگر جویای اسلحه های مجوز دار هستید، به خواندن ادامه دهید، اما در ابتدا ویدئوی یک دقیقه ای زیر را نیز حتماً مشاهده نمایید.

 

مجازات حمل اسلحه بدون مجوز (توصیه بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چه اسلحه هایی نیاز به مجوز دارند؟

 

Guns which needs carrying license

دریافت مجوز اسلحه آنلاین با وکیل تلفنی

 

برای چه اسلحه هایی باید مجوز گرفت تا از مجازات حمل اسلحه بدون مجوز در امان باشیم؟

 • وقتی به دنبال پاسخ سوالاتی از قبیل فوق هستید، به این معناست که شما از اینکه حمل یک اسلحه بدون مجوز شامل مجازات است باخبرید؛ به طور کل می توان گفت که اسلحه ها انواع مختلفی دارند، مثل تفنگ ساچمه زنی، تفنگ گلوله زنی، تفنگ های بادی، تفنگ های چخماقی، سلاح های دورزن، کلاشینکف و ژ3، وینچستر و میلیون ها مدل دیگر ....

 

در ایران و نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران حمل انواع اسلحه های گرم نیاز به مجوز دارند و این قانون به حدی سختگیرانه عمل می کند که در برخی موارد حمل اسلحه های سرد نیز نیاز به مجوز دارند و اگر فردی به این قوانین توجه نکند طبق قانون به مجازات حمل اسلحه بدون مجوز محکوم می گردد.

سلاح های جنگی، سلاح های شکاری و مهمات آن ها، اسلحه های گرم غیر خودکار، نیمه خودکار و اتومات و مهمات مخصوص آن ها، سلاح های گرم سنگین و نیمه سنگین و... همه نیازمند مجوز هستند.

 

توجه: کمان و تیر های مسابقات اگر خطر جانی نداشته باشند، حمل آن ها مشکلی ندارد، ولی کلت های کمری نیز نیاز به مجوز از مراجع خاص دارند.

 

شما با دریافت ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص مجوز اسلحه جات، به روز ترین راهکار های دریافت مجوز اسلحه در سال 1400 را دریافت خواهید کرد.

برخی افراد می پندارند که اگر اسلحه ای خریداری نمایند، اما از آن استفاده نکنند یا اسلحه را دکوری استفاده نمایند از مجازات نیز در امان هستند؛ اما باید بدانید مجازات حمل اسلحه بدون مجوز شامل این افراد نیز خواهد شد.

 

چه اسلحه جاتی هرگز مجوز نمی گیرند؟

طبق قانون به اسلحه های سنگین جنگی مثل آر پی جی و اسلحه های کشنده با قدرت کشتار جمعی مجوز داده نخواهد شد؛ ابزارآلات جنگی مثل تیربار و اسلحه های اتومات جنگی مجوزی نخواهند گرفت.

می توان گفت که خریداری کلت های کمری و حمل آن ها با مجوز مخصوص ارگان های خاصی است، خرید و فروش اسلحه های شکاری نیز نیاز به مجوز و بررسی قانونی دارد؛ افرادی که به واسطه ی شغل خود نیاز به اسلحه دارند می توانند آن ها دریافت کنند.

افراد مخالف و خاطی از قوانین حمل اسلحه به مجازات حمل اسلحه ی بدون مجوز طبق نظر و بررسی دادگاه محکوم می شوند؛ البته اگر خدایی ناکرده یکی از عزیزان شما به دلیل حمل اسلحه غیر مجاز دچار مجازات حبس شده است، می توانید با وکلای متخصص ما تماس گرفته تا با دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی با این وکلا، راهکار های بروز کاهش مجازات ایشان یا تبدیل حبس به نوع خانگی، اقدام نماییم.

 

چگونه پس از سال ها دوندگی برای دریافت مجوز اسلحه، فوراً مجوز بگیریم؟

 

taking Gun license afters too many attempts

دریافت مجوز فوری برای اسلحه

 

پر واضح است که موفق نشدن شما در گرفتن مجوز، چندین عامل مشخص دارد؛ برای مثال ممکن است تا شما با شیوه ی صدور مجوز آشنا نباشید و در اداره جات گیر افتاده باشید و یا اینکه اسلحه ی شما نوعی سلاح است که مجوز دادن به آن امکان پذیر نیست یا حتی اینکه متصدیان و کارمندان اداری از مدل موی شما خوششان نیامده باشد ...

همه ی دلایل مختلف دوندگی شما می تواند با یک تماس و مشاوره با وکلای متخصص ما حل می شود، اگر مورد شما به صورتی باشد که راه حل خاصی نیازمند بوده است وکلای وکیل تلفنی به شما کمک خواهند کرد. راه حل های فوری و کارگشای خود برای دریافت مجوز را با یک تماس وکیل تلفنی بیابید.

اگر می خواهید به مجازات حمل اسلحه بدون مجوز محکوم نشوید، نیاز است تا با یک وکیل و مشاور حرفه ای حقوقی مشورت نمایید؛ اگر نیازمند مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته هستید به وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

پرسش: سوالی که به ذهن هر فرد ممکن است متبادر شود این است که اول باید اسلحه را خرید و بعد مجوز را دریافت کرد و یا بالعکس و مجوز به هر فردی داده می شود؟

 • پاسخ: اگر این سوال شماست بدانید که سوال خوبی پرسیده اید؛ چراکه خرید اسلحه بدون مجوز خود نوعی جرم محسوب می شود؛ با ما تماس بگیرید تا به روز ترین راهکار های نگهداری و خرید اسلحه را از ما دریافت نمایید.

 

اولین قدم برای گرفتن مجوز اسلحه چیست؟

اولین قدم برای اقدام مجوز گرفتن تماس با یک وکیل و کارشناس خبره در امور حقوقی مجوز سلاح است، برای محکوم نشدن به مجازات حمل اسلحه بدون مجوز بهترین کار شروع یک مشاوره قبل از هر اقدامی است.

پس از تماس می توان گفت که لازم است به نهاد مدیریت اسلحه و مهمات شهرستان مراجعه نمایید؛ لازم به ذکر است که دریافت مجوز و خرید اسلحه شرایط خاصی مثل اهلیت را دارد. هر فرد سالم از نظر ذهنی و جسمی و بدون سو سابقه می تواند 3 قبضه اسلحه خریداری نماید.

افراد می توانند در صورت داشتن شرایط به مراکز صلاحیتدار قانونی مراجعه نمایند و پس از خرید اسلحه اقدام به ثبت آن کنند.

 

آیا سابقه کیفری مانع گرفتن مجوز برای اسلحه می شود؟

 

criminal record bans Gun license

مجازات حمل اسلحه قاچاق و کاهش مجازات آن

 

همانطور که گفته شد یکی از شرایط گرفتن مجوز سالم بودن از نظر ذهنی، جسمی و نداشتن سو سابقه ی کیفری است.

برای مثال شما تصور کنید اگر فردی که سابقه ی کیفری ضرب و جرح و نزاع را دارد صلاحیت داشتن یک اسلحه را دارا است؟ باید گفت خیر سوابق کیفری موثر افراد همگی ثبت می شوند و افراد با سوء سابقه ی کیفری موثر صلاحیت خرید و استفاده از اسلحه را ندارند.

فردی که نمی تواند خود را کنترل کند و اقدام به ضرب و جرح و دعوا می نماید؛ قطعاً نمی تواند خود را در عصبانیت کنترل کند و اسلحه داشتن همچین فردی می تواند خطرات متعددی را پدید آورد.

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

بهترین روش گرفتن مجوز برای اسلحه چه می باشد؟

بهترین روش نسبت به اسلحه ای که شما دارید و نسبت به مجوز و موارد متعدد دیگر متفاوت است، با توجه به نوع اسلحه ی شما راهکار ها نیز با یکدیگر فرق دارند، پس برای فهمیدن بهترین روش گرفتن مجوز لازم است تا از مشاوره حقوقی با فردی کاردان و مجرب کمک بگیرید. می توانید با وکلای وکیل تلفنی برای گرفتن راه های مختلف و محکوم نشدن به مجازات حمل اسلحه بدون مجوز تماس بگیرید.

 

 

مجازات جرم کشف حجاب

جرم اقدام علیه امینت داخل و خارجی

انواع جرائم رایانه ای ایرانی در سال 99

مجازات تجاوز به عنف

مجازات لزبین بودن در ایران

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باسلام .سلاح شکاری ساچمه زن تک لول باجواز کامل گرفته ام وسند وکالتی بلاعزل محضری نیز به نام من دارم فقط اشتباه کردم کارت حمل سلاح را هنوز به نام خود نکرده ام جون ۳ماه دیگراعتبارداردضابطین قضایی ازداخل خانه سلاح را توقیف وقاضی حکم اصلحه قاچاق همداه با۱۵۰۰۰۰۰هزارتوم بعلاوه ظبط سلاح به نفع دولت داده
با سلام خدمت شما بزرگواران من یه تفنگ شکاری کمرشکن بدون مجوز داشتم که الان توسط محیط بانان دستگیر شدم و به دادگاه تحویل داده شدم الان سوه سابقه ندارم آیا امکان داره که ب زندان محکوم بشم یا اینکه چون بار اولم بود با جریمه نقدی مشکل حل خواهد شد
سلام کلت کمری میخاستم
با سلام. هر حکومتی برای برقراری نظم و امنیت اجتماعی قوانینی وضع می نماید که باعث جلوگیری از هرج و مرج می شود که یکی از انها و شاید بهترین انها حمل اسلحه با مجوز برای برخی افراد با توجه به موقعیت شغلی انها و توسط نهادهای خاص می باشد که البته ضرروت ایجاب می کند که این افراد دارای سلاح برای دفاع باشد. یا برخی دامدارها برای حفاظت از دام های خود در برابر حمله حیوانات وحشی یا دزد دارای اسحله با مجوز از سازمان مربوطه با معرفی امور عشایری هستند یا برخی شغل های دیگر می توانند در صورت داشتن شرایط لازم در قانون دارای اسلحه باشند . ولیکن داشتن اسلحه بدون مجوز دارای مجازات سنگین می باشد و طرف باید مجازات قانونی را متحمل گردد. ولیکن برخی سلاح ها هستند که در اختیار دولت است و تحت هیچ شرایطی افراد نمی توانند ا« سلاح ها را در اخحتیار داشته باشند مثل تیربار، آرپی جی، تانک، توپ های میلیمتری و ... و البته این قانون برای حفظ یک جامعه ارام و دارای امنیت بالا لازم و ضررویست برعکس کشورهای خارجی که داشتن اسلحه نیاز به مجوز خاصی ندارد و مثل یک فروشگاه فروشنده ماود خوراکی ، اسحله یافت می شود که خیلی خطرناک است. مثل آمریکا
سلام و درود خدمت همه ی دست اندر کاران موسسه وکیل تلفنی خیلی ممنون که وقت میزارین و تمام مسائل حقوقی روز جامعه رو صبورانه توضیح میدین من از مشاوره با سایتتون کاملا راضی هستم حتی خیلی خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشتم پیش رفت.علاوه بر تسلط و تخصص در امور حقوقی که با ایشون مشورت داشتم بسیار متین و خوش اخلاق پاسخ سوالاتم را یکی یکی جواب دادند واقعا رضایت کامل دارم .همه چیز عالی بود تمام جوانب را توضیح دادند ضوابط در موضوع من را مورد بررسی قرار دادند ، خوب در کل نظرم رو برای تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی تیم وکیل تلفنی قرار میدم امیدوارم منتشر کنید تا همه ی مردم ایران بخونن ،در پایان یه خدا قوت میگم به همه ی عزیزان که راهگشای مسائل حقوقی مردم هستند امیدوارم تک تکتون سلامت و تندرست باشین از زحمات یکایک تشکر میکنم و شما رو به دوستان خودم پیشنهاد میدم
سلام و عرض خسته نباشید خدمت یکایک دوستان عزیزم . تشکر بابت اطلاع رسانی های روزانه و متنوع . این مقاله ها بسیار مفید و کمک کننده هستند .
حمل اس لحه بدون مجوز جرم محسوب میشود ومجازات دارد چون امکان دارد نگهداشتن اسلحه در منزل باعث ایجاد حوادث جبران ناپذیری شود و به همین خاطر اگر مجوز داشته باشید خیلی بهتر هست چون اگر از اسلحی بدون مجوز شلیک شود مجازات سنگینی دارد برای اطلاع از نحوه ی گرفتن مجوز برای سلاح ویا هر نوع سوال دیگیری اگر با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید وکلا یسایت بهترین راهکار را ارائه می دهند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی ایران و نظام حقوقی جمهوری اسلامی ایران حمل انواع اسلحه های گرم نیاز به مجوز دارند و این قانون به حدی سختگیرانه عمل می کند که در برخی موارد حمل اسلحه های سرد نیز نیاز به مجوز دارند و اگر فردی به این قوانین توجه نکند طبق قانون به مجازات حمل اسلحه بدون مجوز محکوم می گردد. سلاح های جنگی، سلاح های شکاری و مهمات آن ها، اسلحه های گرم غیر خودکار، نیمه خودکار و اتومات و مهمات مخصوص آن ها، سلاح های گرم سنگین و نیمه سنگین و... همه نیازمند مجوز هستند.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
براساس قانون ، وارد و خارج کردن، ساخت، مونتاژ، نگهداری، حمل، توزیع، تعمیر و معامله‌ی سلاح غیرمجاز جرم است. هرچند انگیزه‌ی شخص در حمل سلاح اهمیت ندارد، اما او باید آگاه باشد که در حال حمل سلاح است. مثلا اگر شخصی با انگیزه‌ی انتقام یک قبضه اسلحه در اتومبیل شخص دیگری بگذارد و او بدون اطلاع از این موضوع با اتومبیل خود در سطح شهر تردد کند، نمی‌توان این شخص را به‌علت حمل سلاح محکوم به مجازات کرد. و نکات بسیاری دیگر که وکلای موسسه وکیل تلفنی آماده هستند سوالات کاربران عزیز را پاسخ دهند باشد تا در حل مشکلاتشان راهگشا باشد
مجازات حمل سلاح غیرمجاز : برای اینکه مطلب به درستی بیان شود لازم است که تعریفی از سلاح ارائه شود. سلاح به دو نوع سرد و گرم تقسیم‌بندی میشود . طبق آیین‌نامه اجرایی قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز ، سلاح سرد وسایل و ادواتی است که برخلاف اسلحه‌های گرم در اثر استفاده ، صدا ، شعله و حرارت ایجاد نمیکند و اصابت آنها به بدن منجر به ایجاد پارگی ، خونریزی ، از کار افتادن موقت یا دائم اعضاء و در نهایت آسیب جسمی و روحی یا فوت میشود. اما در تعریف سلاح گرم آمده است که در آنها تخریب و کشتار در اثر ایجاد گاز ناشی از سوختن باروت انجام میشود . مجازات حمل سلاح غیرمجاز و وکیل برای این جرم مجازات حمل سلاح براساس ماده 6 قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز مصوب سال 1390 ، هرکس بطور غیرمجاز سلاح گرم یا سرد حمل کند بسته به نوع سلاح به حبس تعزیری از 91 روز تا 10 سال محکوم خواهد شد . عدم تمدید به موقع پروانه حمل سلاح به صراحت قانون دارنده پروانه حمل سلاح مکلف است پس از انقضاء مدت پروانه حمل سلاح ، نسبت به تمدید آن ظرف سه ماه اقدام نماید و چنانچه اقدام به تمدید ننماید ، سلاح مذکور غیرمجاز تلقی و حامل آن به جزای نقدی محکوم میشود و حکم به ضبط سلاح در این خصوص پیش‌بینی نشده است . چه اینکه فرد ، مالک قانونی و شرعی سلاح مذکور بوده لیکن به جهت سهل‌انگاری ، تشریفات قانونی مربوط به تمدید پروانه حمل سلاح را طی نکرده و قانونگذار سزای عدم تمدید به موقع پروانه حمل سلاح را جزای نقدی پیش‌بینی نموده است . حمل اسپری فلفل و شوکر جهت دفاع بسیاری از افراد برای دفاع از خود اقدام به حمل اسپری فلفل غیرمجاز یا شوکر میکنند و از طریق این وسایل برای دفاع از خود اقدامات لازم را به عمل می‌آورند. اما براساس قانون هر کس بطور غیرمجاز مواد مذکور را حمل کند به مجازات تعزیری محکوم میشود . در نتیجه قانون نگهداری غیرمجاز این وسایل حتی اگر به قصد دفاع از خود باشد جرم به حساب می‌آورد . جاگذاری سلاح در خودرو برخی از افراد به این مساله باور دارند که بهتر است سلاح سرد در وسایل حمل و نقل خود همچون خودرو یا موتورسیکلت استفاده و حمل کنند اما از نظر قانون حمل و نگهداری سلاح گرم و سرد هیچ فرقی با یکدیگر نداشته و هر دو جرم محسوب میشود.
با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران، در سال های اخیر رشد خرید اسلحه بدون مجوز رو به صعود بوده است و این خود نشان از عواملی پنهان است که بررسی آن را الزامی می سازد؛ مجازات حمل اسلحه بدون مجوز در قانون به طور کلی جرم انگاری شده است و به دلیل جرم انگاری مجازات حمل اسلحه بدون مجوز افراد خاطی در این زمینه را می توان شناسایی و مجازات نمود؛ حمل نمودن اسلحه ی بدون مجوز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و یکی از این دلیل ها احساس ناامنی شدید است، افراد خوب زیادی هستند که حتی از اسلحه همراهشان استفاده نمی کنند، اما صرفاً همراه داشتن آن به آنها آرامش خاطی می دهد یا شکارچی هایی که به طور قانونی اقدام به شکار نمی کنند، قطعاً نمی خواهند مورد شناسایی قرار بگیرند و به همین علت اقدام به خرید اسلحه های بدون بارکد و شماره شناسایی می نمایند؛ تمامی موارد گفته شده به همراه خدمت دریافت آنلاین مجوز برای اسلحه توسط موسسه حقوقی وکیل تلفنی، شرح خواهند داده شد؛ فلذا اگر جویای اسلحه های مجوز دار هستید،با موسسه وکیل تلفنی تماس بگیرید و راهنمایی شوید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی