موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل قرارداد ها

وکیل قراردادها

در دنیایی زندگی می کنیم که روزانه افراد زیادی در روابط کاری و حتی روابط شخصی خود به مشکل بر می خورند؛ این افراد نیاز دارند تا مراحل عقد قرارداد را برای امور مختلف طی کنند و توافقات خود و تصمیم گیری هایشان را در رابطه با مسائل مختلف ثبت کنند، اما انعقاد یک قرارداد تنها زمانی مثمرثمر است که در چارچوب و قواعد خاصی خود نوشته شود؛ حال قبل از اینکه به ادامه ی این بحث و توضیح وظایف و ویژگی های یک وکیل متخصص قرارداد بپردازیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا ویدئویی را که یکی از بانوان وکیل ما آن را تهیه کرده است، تماشا نمایید.

 

نکات کاربردی در تمام قرارداد ها (توصیات یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

contract lawyer concept

اورژانس 24 ساعته نظارت بر صحت قرارداد ها

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"معمولاً افرادی که به سراغ نگارش یک قرارداد می روند از جزییات  قواعد و مقرراتی که می بایست در نگارش آن رعایت گردد اطلاع دقیقی ندارند و از این رو نه تنها نگارش قرارداد برای آنها مفید نخواهد بود، بلکه در آینده مشکلات و محدودیت هایی را برای طرفین به وجود خواهد آورد؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی مفتخر است تا شما را به برترین تیم وکلای قرارداد های خود معرفی نماید؛ این وکلا در تمامی قراردادهای حقوقی نادر و رایج تخصصی شگرف داشته و حاظرند این تخصص را با هزینه ای اندک و به صورت تضمینی و البته 24 ساعته، در خدمت شما عزیزان قرار دهند؛ برای ارتباط آنلاین و تلفنی با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

وکیل قراردادها کیست و در چه قراردادهایی تخصص دارد؟

 

Contracts lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل قرار دادها

 

ساده ترین تعریفی که می توان برای وکیل قراردادها ارائه داد این است که ایشان وکیلی می باشد که با منعقد کردن یک قرارداد مناسب بین طرفین، از بوجود آمدن مشکلات و چالش های حقوقی جلوگیری می کند.

به عبارت دیگر وکیل قرارداد شخصی است که دارای سمت وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای تخصص کافی در زمینه انعقاد قراردادها و توافق نامه های مختلف می باشد؛ فراموش نکنید که شما راه های ارتباط زیادی با وکیل متخصص به قراردادها را در دست دارید؛ کافیست تا به روش های مختلف تلفنی یا آنلاین با ما تماس بگیرید تا شما را به برترین وکلای قرارداد در شهرتان متصل نماییم.

 

وکیل آنلاین قراردادها چگونه می تواند به من کمک کند؟

شاید اکنون در رابطه با انتخاب وکیل قرارداد ها سوال بسیار مهمی که برای بسیاری از افراد پیش آید ان باشد که چگونه وکیل قرارداد آنلاین و تلفنی 24 ساعته می تواند به افراد کمک کند و در واقع چه کارهایی میتواند در این زمینه انجام دهد؟

در پاسخ به این سوال می توان سه مورد زیر را به عنوان وظایف وکیل آنلاین و ارزان متخصص در قرارداد ها، اشاره کرد:

 1. نظارت آنلاین بر انعقاد انواع عقود: وکیل آنلاین این توانایی را دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت نظر کامل بر چگونگی و نحوه ی انعقاد انواع عقود مختلف، نظارت نموده و آنها را مورد بررسی قرار دهد.

 

 1. نگارش آنلاین انواع قرارداد ها: وکیل قرارداد تضمینی و ارزان 24 ساعته به شما کمک می کند تا در هر زمانی که نیاز به نگارش قرارداد داشتید، این کار را به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان آن را انجام دهید یا اینکه توسط ایشان برای شما انجام شود، تا از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری شود.

 

 1. ارائه مشاوره حقوقی آنلاین در مورد درج صحیح مفاد قرارداد با توجه به نوع قرارداد: اگر در مورد درج مفاد صحیحی قرارداد اطلاعات کاملی ندارید و دقیقاً نمی دانید که با توجه به نوع قرارداد تان باید چه مفادی را در آن درج کنید، شما حتماً باید از یک مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکلای قرارداد ما استفاده کنید؛ چراکه گرفتن جلوی ضرر به هر روشی، مسبب خیر است.

 

مشاوره حقوقی قرارداد ها چه مزایایی دارد؟ و چرا بهتر است غیر حضوری باشد؟

 

absentee contract legal advice

هشدار های لازم قبل از عقد یک قرارداد

 

در سال های اخیر با توجه به ازدیاد پرونده ها و دعاوی مربوط به قراردادهای مختلف، نیاز به وکیل قراردادها در مسائل مختلف به خوبی حس می شود؛ به همین خاطر نیز به تمامی افرادی که قصد انعقاد قرارداد دارند، توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدامی، حتماً از وکیل قراردادها کمک بگیرند تا علاوه بر روشن شدن تکالیف و وظایف طرفین قرارداد، از ایجاد هر گونه چالش و دعاوی احتمالی در آینده جلوگیری شود.

امروزه اورژانس نظارت بر عقد قرارداد 24 ساعته این امکان را برای تمامی افراد بوجود آورده است تا افراد با صرفه جویی در هزینه های مالی و بدون اتلاف وقت به راحتی از مزایای وکیل غیر حضوری استفاده کنند و درگیر رفت و آمد کردن در شرایط شیوع ویروس کرونا نشوند.

 

بهترین وکیل متخصص قراردادها در ایران کیست و شماره تلفن آن؟

سوال بسیار مهمی که در ذهن تمامی افراد ممکن است بوجود آید آن است که بهترین وکیل قراردادها و متخصص ترین فرد چه کسی می تواند باشد و چگونه می توان به چنین فردی مراجعه کرد؟

 

 • در سال های اخیر به خوبی می توان به این نکته اشاره کرد که بهترین وکلای ایران، امروزه عضو گروه بزرگ وکیل تلفنی هستند و نام و تلفن بیشتر از 1000 نفر از وکلای متخصص کشور ما در کاتالوگ وکیل تلفنی وجود دارد و افرادی که قصد مراجعه به وکیل قراردادها را دارند، می توانند به راحتی به این کاتالوگ رجوع کنند و یا با یک تماس تلفنی ساده با مرکز مشاوره وکیل تلفنی، شماره وکیل مورد نظر خود را دریافت کنند.

 

هزینه عرف وکیل نگارش قرارداد ها به چه میزان است؟