موسسه وکیل تلفنی

 • درسا نیک سیرت گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۱۹:۳ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۴
 • محمدامین سلمانپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۸:۵۰:۲۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳
 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل قرارداد ها

وکیل قراردادها

در دنیایی زندگی می کنیم که روزانه افراد زیادی در روابط کاری و حتی روابط شخصی خود به مشکل بر می خورند؛ این افراد نیاز دارند تا مراحل عقد قرارداد را برای امور مختلف طی کنند و توافقات خود و تصمیم گیری هایشان را در رابطه با مسائل مختلف ثبت کنند، اما انعقاد یک قرارداد تنها زمانی مثمرثمر است که در چارچوب و قواعد خاصی خود نوشته شود؛ حال قبل از اینکه به ادامه ی این بحث و توضیح وظایف و ویژگی های یک وکیل متخصص قرارداد بپردازیم، به شما پیشنهاد می کنیم تا ویدئویی را که یکی از بانوان وکیل ما آن را تهیه کرده است، تماشا نمایید.

 

نکات کاربردی در تمام قرارداد ها (توصیات یکی از بانوان وکیل تلفنی)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل قراردادها کیست و در چه قراردادهایی تخصص دارد؟

 

Contracts lawyer

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل قرار دادها

 

ساده ترین تعریفی که می توان برای وکیل قراردادها ارائه داد این است که ایشان وکیلی می باشد که با منعقد کردن یک قرارداد مناسب بین طرفین، از بوجود آمدن مشکلات و چالش های حقوقی جلوگیری می کند.

به عبارت دیگر وکیل قرارداد شخصی است که دارای سمت وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای تخصص کافی در زمینه انعقاد قراردادها و توافق نامه های مختلف می باشد؛ فراموش نکنید که شما راه های ارتباط زیادی با وکیل متخصص به قراردادها را در دست دارید؛ کافیست تا به روش های مختلف تلفنی یا آنلاین با ما تماس بگیرید تا شما را به برترین وکلای قرارداد در شهرتان متصل نماییم.

 

وکیل آنلاین قراردادها چگونه می تواند به من کمک کند؟

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

شاید اکنون در رابطه با انتخاب وکیل قرارداد ها سوال بسیار مهمی که برای بسیاری از افراد پیش آید ان باشد که چگونه وکیل قرارداد آنلاین و تلفنی 24 ساعته می تواند به افراد کمک کند و در واقع چه کارهایی میتواند در این زمینه انجام دهد؟

در پاسخ به این سوال می توان سه مورد زیر را به عنوان وظایف وکیل آنلاین و ارزان متخصص در قرارداد ها، اشاره کرد:

 1. نظارت آنلاین بر انعقاد انواع عقود: وکیل آنلاین این توانایی را دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت نظر کامل بر چگونگی و نحوه ی انعقاد انواع عقود مختلف، نظارت نموده و آنها را مورد بررسی قرار دهد.

 

 1. نگارش آنلاین انواع قرارداد ها: وکیل قرارداد تضمینی و ارزان 24 ساعته به شما کمک می کند تا در هر زمانی که نیاز به نگارش قرارداد داشتید، این کار را به بهترین نحو ممکن و در سریع ترین زمان آن را انجام دهید یا اینکه توسط ایشان برای شما انجام شود، تا از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری شود.

 

 1. ارائه مشاوره حقوقی آنلاین در مورد درج صحیح مفاد قرارداد با توجه به نوع قرارداد: اگر در مورد درج مفاد صحیحی قرارداد اطلاعات کاملی ندارید و دقیقاً نمی دانید که با توجه به نوع قرارداد تان باید چه مفادی را در آن درج کنید، شما حتماً باید از یک مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین با وکلای قرارداد ما استفاده کنید؛ چراکه گرفتن جلوی ضرر به هر روشی، مسبب خیر است.

 

مشاوره حقوقی قرارداد ها چه مزایایی دارد؟ و چرا بهتر است غیر حضوری باشد؟

 

absentee contract legal advice

هشدار های لازم قبل از عقد یک قرارداد

 

در سال های اخیر با توجه به ازدیاد پرونده ها و دعاوی مربوط به قراردادهای مختلف، نیاز به وکیل قراردادها در مسائل مختلف به خوبی حس می شود؛ به همین خاطر نیز به تمامی افرادی که قصد انعقاد قرارداد دارند، توصیه می شود که قبل از هرگونه اقدامی، حتماً از وکیل قراردادها کمک بگیرند تا علاوه بر روشن شدن تکالیف و وظایف طرفین قرارداد، از ایجاد هر گونه چالش و دعاوی احتمالی در آینده جلوگیری شود.

امروزه اورژانس نظارت بر عقد قرارداد 24 ساعته این امکان را برای تمامی افراد بوجود آورده است تا افراد با صرفه جویی در هزینه های مالی و بدون اتلاف وقت به راحتی از مزایای وکیل غیر حضوری استفاده کنند و درگیر رفت و آمد کردن در شرایط شیوع ویروس کرونا نشوند.

 

بهترین وکیل متخصص قراردادها در ایران کیست و شماره تلفن آن؟

سوال بسیار مهمی که در ذهن تمامی افراد ممکن است بوجود آید آن است که بهترین وکیل قراردادها و متخصص ترین فرد چه کسی می تواند باشد و چگونه می توان به چنین فردی مراجعه کرد؟

 

 • در سال های اخیر به خوبی می توان به این نکته اشاره کرد که بهترین وکلای ایران، امروزه عضو گروه بزرگ وکیل تلفنی هستند و نام و تلفن بیشتر از 1000 نفر از وکلای متخصص کشور ما در کاتالوگ وکیل تلفنی وجود دارد و افرادی که قصد مراجعه به وکیل قراردادها را دارند، می توانند به راحتی به این کاتالوگ رجوع کنند و یا با یک تماس تلفنی ساده با مرکز مشاوره وکیل تلفنی، شماره وکیل مورد نظر خود را دریافت کنند.

 

هزینه عرف وکیل نگارش قرارداد ها به چه میزان است؟

 

usual cost of a contract lawyer

وکیل قرارداد ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

وکیل قراردادها اصولاً با توجه به نوع قراردادهای مختلف و شرایط وابسته به قرارداد مذکور، هزینه مختلفی دریافت می کند و نمی توان گفت که هزینه و دستمزد دریافتی او در همه موارد یکسان است.

مرکز مشاوره وکیل تلفنی، خیال همه ی افراد را از بابت قیمت و کیفیت راحت کرده است و خدمات حقوقی این مرکز ارزان تر و با کیفیت تر از همه جا می باشد؛ از ویژگی های منحصر بفرد مرکز وکیل تلفنی، ضمانت کیفیت و قیمت خدمات حقوقی است و در برخی از موارد نیز مشاوره های حقوقی به صورت رایگان ارائه می گردد.

 

ارکان عمومی قرارداد ها چیست؟

 وکیل قرارداد ها در تنظیم تمامی ارکان مختلف یک قرارداد به افراد کمک می کند، این ارکان به موارد زیر تقسیم می شود:

 1. عنوان قرارداد.

 

 1. متن قرارداد.

 

 1. مبلغ قرارداد.

 

 1. شرایط ضمن عقد.

 

 1. تاریخ و موعد انجام تعهد و قرارداد.

 

 1. شروع و پایان قرارداد.

 

 

حقوق قرارداد ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته در نگارش قرارداد

قرارداد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

الزام به ایفای تعهدات مالی

خدمات حقوقی آنلاین و تضمینی به تمامی شرکت ها

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر ... موضوع قرارداد نویسی حساس ترین مرحله در خصوص توافقات طرفین قرارداد است و پیچدگی های خاص خود را دارد و میتوان گفت یک قرارداد خوب از بروز حوادث و چالش های بعدی جلوگیری می کند . ممنون از شما .
با سلام، معمولاً افرادی که به سراغ نگارش یک قرارداد می روند از جزییات قواعد و مقرراتی که می بایست در نگارش آن رعایت گردد اطلاع دقیقی ندارند و از این رو نه تنها نگارش قرارداد برای آنها مفید نخواهد بود، بلکه در آینده مشکلات و محدودیت هایی را برای طرفین به وجود خواهد آورد؛اینجانب سحر نیک پور، جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .معمولاً افرادی که به سراغ نگارش یک قرارداد می روند از جزییات قواعد و مقرراتی که می بایست در نگارش آن رعایت گردد اطلاع دقیقی ندارند و از این رو نه تنها نگارش قرارداد برای آنها مفید نخواهد بود، بلکه در آینده مشکلات و محدودیت هایی را برای طرفین به وجود خواهد آورد؛ از این رو موسسه وکیل تلفنی مفتخر است تا شما را به برترین تیم وکلای قرارداد های خود معرفی نماید
سلام و عرض ادب. عالم حقوق غالبا به روابط خصوصی افراد با یکدیگر می پردازد. یکی از این روابط در بین افراد جامعه روابط مالی و قراردادی است هر کسی در جامعه ناگزیر از بستن قرارداد هایی در زندگی خود است. هر عقد و قراردادی در عالم حقوق، ماهیت و احکام خاص خود را دارد. تنظیم این قرارداد است که تعهدات را بر دیگری بار می کند و همین نحوه تنظیم است که بسیاری از جوانب را می تواند پیش بینی کند.هر قراردادی چه مبایعه نامه یا بیع یا اجاره و یا امور دیگر باشد، دارای جزئیاتی است که نیازمند دانش خاص حقوقی است و برای افراد عادی این امر کار دشواری خواهد بود. در یک قرارداد اگر از وکیل تنظیم قرارداد استفاده بشود می توان اطمینان داشت تمام انتظارت شما در قرارداد با توافق گنجانده شده و همانطور هم که گفتیم امور مختلف و جوانب مختلف را هم ‌پیش بینی خواهد کرد.
هر نیروی کار، پیش از ورود به بازار کار و آغاز فعالیت رسمی، باید با انواع قرارداد کار آشنا شده، شرایط هر کدام را بداند و سپس با توجه به نکات قانونی مرتبط با آن‌ها، انواع قرارداد کاری خود را امضا کند. مذاکره برای شروع به یک کار جدید، با تعیین شرط‌هایی از سوی کارفرما آغاز می‌شود که در مقابل، نیروی کار باید آن شرایط را پذیرفته و اگر شروط خاصی برای آغاز کار دارد، آن‌ها را عنوان کند. پس از آن و با پذیرش شرایط از سوی هر دو طرف، قراردادی بین آن‌ها ایجاد شده و در نهایت رابطه کاری بین کارفرما و نیروی کار شروع می‌شود. تمام این موارد، یک قرارداد کاری را ایجاد می‌کند که در گذشته به‌صورت شفاهی بیان می‌شد و توافق‌ها بر اساس آن صورت می‌گرفت. امروزه انواع قرارداد کار نیز حالت رسمی‌تری به خود گرفته و بر اساس شرایط موجود، در دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. . پیش از بررسی انواع قرارداد کاری، باید با ماهیت دقیق آن آشنا شده و به یک معنای مشترک از آن دست پیدا کنیم. هریک از انواع قرارداد کار یک سند رسمی هستند که در آن مهم‌ترین شرایط و قوانین آغاز کار عنوان شده و هر دو طرف قرارداد باید تمام درخواست‌های خود را به‌صورت واضح در آن بیان کنند. اگر هر دو طرف به توافق کامل دست پیدا کردند، قرارداد کار امضا خواهد شد و از آن پس رابطه کاری بین کارفرما و نیروی کار ایجاد می‌شود.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی