موسسه وکیل تلفنی

  • مجيد مددي گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۶:۱۶:۱۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳۷:۳۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۴
  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۳
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۵۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۲:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
  • وکیل مختار امامی پور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۰:۴۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بیمه

مشاوره حقوقي بيمه

 

مشاوره حقوقی بیمه به ارائه راهنمایی و اطلاعات مورد نیاز در رابطه با دعاوی بیمه با بررسی ابعاد قانونی آن می پردازد. در واقع اگر در خصوص مسائلی مانند میزان خسارت پرداخت شده از طرف بیمه، بیمه آتش سوزی، بیمه اتومبیل،  بیمه شخص ثالث، بیمه بیکاری و سایر موضوعات مرتبط با بیمه به مشاوره نیاز دارید، می توانید از خدمات موسسه وکیل تلفنی استفاده نمایید. ارائه مشاوره حقوقی در موسسه ما به صورت تخصصی و از طرف وکلای ماهر و کاربلد در امور بیمه صورت می گیرد. با توجه به این تخصصی بودن موضوعات مرتبط با امور بیمه، لازم است که سطح آگاهی و اطلاعات شما در این زمینه بالا باشد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

امروزه بیمه جزو موضوعات بسیار مهم و حیاتی در زندگی روزمره ما محسوب می شود و افرادی که اموال و دارایی خود را بیمه نکرده باشند، متحمل ضرر و زیان فراوانی می شوند. شاید در چند سال اخیر، دامنه ارائه خدمات بیمه چندان گسترده نبوده است اما در این سال ها به وضوح شاهد آن بوده ایم که بیمه سطح ارائه خدمات و امکانات خود را گسترش داده و در حال حاضر نیز به موضوعات مختلفی بیمه تعلق می گیرد.

 

بیمه به موضوعاتی مانند بیمه منزل، خودرو، بیمه بیکاری، بیمه سلامت و غیره ارتباط دارد و بیمه کردن در این مسائل را می توان نوعی عمل ضروری در نظر گرفت. با توجه به این که احتمال بروز خسارت در طول زندگی وجود دارد، در همین راستا افراد باید اموال خود را تحت پوشش بیمه قرار دهند تا در صورت این که خسارتی به مال آنها وارد شود، شرکت های بیمه مسئول جبران خسارت باشند.. شرکت های طرف قرارداد بیمه، سقف مشخصی برای جبران خسارات دارند .

 

 

 

 

 

 

امروزه شرکت های بسیاری در کشور هستند که ارائه دهنده انواع خدمات بیمه بوده و به متقاضیان، خدماتی با طیف گسترده ارائه می دهند. گاهی اوقات ممکن است که شرکت بیمه به وظایف قانونی خود عمل  نکند و در این صورت طرف دیگر قرارداد بخواهد از آن شکایت کند. بعضا مشاهده می شود که شرکت بیمه بر اساس قرارداد، میزان مبلغی که برای پرداخت خسارت تعیین شده است را پرداخت نمی کند و همین موضوع باعث می شود تا زمینه شکایت را فراهم آورد. در ارتباط با موضوعات بیمه اگر سوالات مختلفی دارید، می توانید از خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی استفاده نمایید.  برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

قرارداد بیمه چیست؟

قانون بیمه در فصل معاملات بیمه، به طور کلی بیمه را نوعی قرارداد تعریف کرده است که در آن یکی از طرفین متعهد می شود که در قبال وجه پرداخت شده به عنوان حق بیمه از طرف دیگر، در صورت بروز حادثه، خسارات وارده را جبران نماید. در واقع مبلغی که اشخاص به عنوان بیمه به شرکت های بیمه پرداخت می کنند، مبلغی است که به عنوان حق سالانه بیمه شناخته شده و برای ارائه خدمات بیمه، لازم است که هزینه های مربوطه پرداخت شود.

 

در مقابل نیز شرکت بیمه موظف به اجرای وظایف تعیین شده می باشد و باید تمامی خدمات درج شده در قرارداد را به درستی اجرا نماید. زمانی که شما بخواهید ماشین، منزل و اموال دیگر خود را بیمه کنید، ابتدا از طرف شرکت بیمه با شما قراردادی بسته شده و در این قرارداد به تمامی موضوعات راجع به بیمه پرداخت می گردد. ماده 2 قانون بیمه عنوان می کند که قرارداد بیمه باید به موجب سند کتبی باشد و به سند مزبور نیز بیمه نامه گفته می شود.

 

 

 

 

 

 

طرفین قرارداد بیمه

بعد از آشنایی با قرارداد بیمه، لازم است که با طرفین اصلی قرارداد آشنا شویم. طرفی که اقدام به پرداخت مباغی به عنوان حق بیمه می کند، بیمه گذار و طرف دیگر قرارداد که متعهد به بیمه نمودن بیمه گذار است را بیمه گر گویند. افرادی که اموال و یا خود را بیمه می کنند، همان بیمه گذار و شرکت های طرف قرارداد را بیمه گر می گویند.

 

قانونگذار در ماده 1 بیمه بیان می کند که بیمه گر باید وجه پرداخت شده از طرف بیمه گذار را موضوع اصلی قرارداد بیمه یا همان بیمه نامه نماید.

 

 

مشاوره حقوقی بیمه شامل چه مواردی است؟

 

موضوعاتی که در مشاوره حقوقی بیمه مطرح می شوند، متعدد بوده اما مهم ترین آنها که بیشتر از طرف متقاضیان مورد بحث قرار می گیرد، شامل موارد زیر است:

 

·         محاسبه میزان خسارت جبران شده از طرف شرکت بیمه

·         بیمه شخص ثالث و مقررات آن

·         بیمه خودرو

·         بیمه منزل

·         بیمه آتش سوزی

·         بیمه حمل بار

·         بیمه عمر

·         بیمه سلامت و درمان

·         بیمه سرقت

 

مواردی که به آنها اشاره کردیم، تنها موضوعات مهم و پرتکراری هستند که در مشاوره حقوقی وکیل تلفنی مطرح شده و مورد بررسی قرار می گیرند. پاسخ به این قبیل سوالات در رابطه با بیمه را می توانید از طریق مشاوره حقوقی وکیل تلفنی دریافت کنید. برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

مزایا استفاده از مشاوره حقوقی وکیل تلفنی

اگر به دنبال دریافت مشاوره حقوقی تخصصی در رابطه با موضوعات بیمه هستید، مشاوره حقوقی وکیل تلفنی به شما پیشنهاد می شود. مزایا مختلفی برای دریافت خدمات مشاوره این سامانه در نظر گرفته شده است که با شرایط متاسب به لحاظ هزینه این امکان برای متقاضیان فراهم شده است که بتوانند از خدمات مشاوره حقوقی استفاده کنند.

 

همچنین می توانید از مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در وب سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی بهره مند شوید. دریافت مشاوره حقوقی از برترین وکلای ایران را در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تجربه نمایید.

 

 

 

راهنمای نگارش انلاین
حق الوکاله وکیل بیمه
مشاوره حقوقی دعاوی بیمه ثالث
مشاوره حقوقی بیمه بیکاری
مشاوره حقوقی امور اداری یا دولتی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

عالی
همه ی تشکر و قدردانیم برای مشاور خوبتون هست که در سختی گرفتن حقوقم کنارم بود ممنونم از شما بابت این اطلاعات خوبی که در اختیار مردم میزارین
هر سوالی در مورد بیمه و قانون ان داشتید حتما با انجمن در ارتباط باشید چون وکلای انجمن با تجارب خوب مشاوران خوبی برای شما خواهند بود
درود کارفرماهای عزیز در خصوص اسیب جسمانی که به کارگر شما حین کار وارد میشه بیمه تامین اجتماعی به تنهایی جبران خسارت نمیکنه اگر شغلتون محیط داره که ممکنه کارگرتون رو دچار اسیب کنه لطفا مشورت بگیرید که بعدها دچار دردسر نشید
سلام و عرض ادب متخصصین وکیل تلفنی بسیار باحوصله و خوش برخورد بودند و به سرعت با وجود اینکه ساعت ۱۰ شب بود با من‌تماس گرفتند. از خدمات مشاوره موسسه بسیار راضی بودم. موفق باشید
وکلای موسسه آماده مشاوره در زمینه هر نوع بیمه ای به کاربران عزیز می باشند
با سلام خدمت کاربران گرامی.بیمه یکی از نهادهایی است که اگر چه برخی افراد جامعه در ضرورت وجود آن شک نمایند و آنرا غیر ضروری بدانند و هزینه کردن برای آنر را در طول مدتی که بیمه گر تعیین می کند امری غیر ضروری بدانند اما شواهد نشان داده در یک قضیه و فقط یک حادثه اگر فرد تمام اموال و دارایی خود را در اتش سوزی از دست دهد از میان رفتن تمام دارایی با پرداخت سهم اندک به بیمه قابل مقایسه نیست و این بیمه هست که شاید جبران کننده ی خسارات فرد باشد.بنابراین موسسه می تواند بهترین راه کار دریافت خسارات از بیمه را به شما ارائه کند موفق باشید مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب
سلام علیکم تا کنون مشاوره های زیادی در مورد انواع سو الات متعدد کاربران محترم مرتبط با بیمه که یا مستقیما با انواع بیمه مانند تامین اجتماعی.نیروهای مسلح ویا غیر مستقیم و با واسطه اداره کار سر و کار داشته اند پاسخ داده شد و مشکلات این گروه از هم وطنان عزیز از سراسر کشور حل شده است.شما هم می توانید در این زمینه از خدمات حقوقی دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی بهرمند شوید کد وکیل ۲۹۳۰۱

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی