موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل دادگستری خانواده

وکیل دادگستری خانواده

وکیل دادگستری خانواده، از متخصصانِ امور ازدواج، طلاق، مهریه و ... است که با گسترش روز افزون این دعاوی، ازدحام های بی وقفه در دادگاه ­های خانواده، ازدیاد مسائل مربوطه و عدم آگاهی افراد جهت راهکاریابی، دسترسی به این وکلا نیز دشوار گشته است؛ اما دشواری های برقراری ارتباط با این دسته از وکلا، تنها در دنیای بیرون از وکیل تلفنی وجود دارد؛ چراکه موسسه ما به شما این امکان را می دهد که نه تنها با وکلای دادگستری خانواده، بلکه با بهترین آن ها، ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین را به صورت 24 ساعته تجربه نمایید؛ چگونگی این امر در ادامه این مقاله به طور مفصل شرح داده شده است؛ اما توصیه اکید ما به شما این است که قبل از آن حتماً نکات حیاتی ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید.

 

یکی از رایج ترین دعاوی خانواده و ازدواج در سال 1400 (شاید مشکل شما هم باشد)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل دادگستری خانواده کیست و چگونه می­ توان به او دسترسی داشت؟

 

family judiciary lawyer concept

دسترسی 24 ساعته و ارزان به برترین وکلای دادگستری خانواده

 

وکیل دادگستری خانواده، کارشناس متخصصی است که ضمن دریافت مدارک تحصیلی حقوق و پروانه وکالت پایه یک دادگستری، برای سالیان بسیاری، با کسب تجربه در دعاوی خانوادگی، پرونده­ های بسیاری را حل نموده و با تخصص و تجربه شگرفی که در این زمینه به دست آورده است؛ نسبت به تمامی نکات و جنبه ­های موضوع، اشراف کامل دارد و همین امر سبب موفقیت او در پرونده ­های حقوقی خانواده متعدد می­  گردد.

 

توجه: امروزه به مدد الهی و همت یاران حقوقی وکیل تلفنی، هم­میهنان گرامی قادر خواهند بود تا به صورت 24 ساعته، آنلاین و تلفنی، به برترین وکلای خانواده دسترسی داشته و مشاوره حقوقی اخذ نمایند.

 

جهت برخورداری از مشاوره خانواده با وکیل دادگستری خانواده و یا وکیل خانواده ارزان و آنلاین، با مجموعه حقوقی وکیل تلفنی با ما همراه باشید.

 

بزرگ ‌ترین اجتماع آنلاین و تلفنی وکلای دادگستری خانواده کجاست؟

 

همان‌طور که پیش‌تر نیز ذکر گردید؛ موسسه وکیل تلفنی بدین جهت که اولین و قدیمی­ ترین موسسه حقوقی آنلاین در سطح کشور است؛ از بزرگ‌ترین اجتماع آنلاین و تلفنی وکلای دادگستری خانواده برخوردار می­ باشد؛ بنابراین شما می ­توانید تمامی خدمات حقوقی خانواده از جمله ارزان­ ترین مشاوره تلفنی با وکلای دادگستری خانواده را به صورت 24 ساعته در این موسسه تجربه نمایید.

مجموعه حقوقی وکیل تلفنی ضمن برخورداریِ بیش از 1000 وکیل زن و مرد متخصص و مجربِ زبده و با بهره­ مندی از مشاوران و وکیل دادگستری آنلاین، دسترسی به خدمات حقوقی در رابطه با مشاوره حقوقی خانواده را در هر زمان و هر مکان به صورت نامحدود فراهم آورده است.

 

دسترسی به اورژانس 24 ساعته وکلای دادگستری خانواده، چه مزایایی دارد؟

 

agency of family conflicts

چت آنلاین با برترین وکلای دادگستری خانواده

 

در این خصوص، مزایای ذیل قابل برشماری است:

 1. برخورداری از خدمات مذکور به صورت 24 ساعته و شبانه ­روزی است.

 2. خدمات حقوقی و مشاوره ­ها، توسط وکلای دادگستری متخصص در امور خانواده ارائه می­ شوند؛ یعنی سایر وکلا با تخصص­های نامرتبط، مانند: وکلای ملکی یا کیفری، در زمینه امور خانواده ارائه مشاوره نخواهند داشت.

 3. دریافت خدمات حقوقی از اورژانس وکلای دادگستری خانواده، بسیار ارزان و به صرفه است.

 4. علاوه بر هزینه، زمان و وقت گران ‌بهای مراجعین و موکلین محترم نیز حفظ می­ گردد.

 5. با وجود تنوع ارائه خدمات حقوقی، انتخاب روش ­های اخذ آن با شما خواهد بود.

 6. امکان دسترسی به خدمات مذکور، بدون محدودیت جغرافیایی -  زمانی در هر زمان و مکانی میسر است.

 7. امکان طرح سوالات و اخذ مشاوره ­ها به صورت نامحدود وجود دارد.

 8. امکان دسترسی به خدمات مذکور با وجود شبکه­ های اجتماعی و راه ­های ارتباطی متنوع، سهل و آسان است.

 9. با وجود وکلای دادگستری خانواده بسیار متعددی که با مجموعه وکیل تلفنی همکاری می ­نمایند؛ پاسخگویی به هم­ میهنان عزیز به سریع‌ترین شکل ممکن است.

 10. و بسیاری از موارد دیگر که حدث زدنشان را به شما عزیزان می سپاریم ... .

 

آیا وکیل دادگستری خانواده، همان وکیل دادگستری طلاق و خیانت است؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

بله؛ در حقیقت مسائل طلاق و خیانت، از زیرمجموعه‌های دعاوی خانواده هستند، که وکیل دادگستری خانواده ملزم به برخورداری از تخصص و اِشراف کافی در خصوص آن‌ها است.

شما می­توانید در خصوص تمامی پرونده­ های خود راجع به طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، جهیزیه و استرداد آن، اجرت ­المثل ایام زوجیت، الزام به تمکین یا اثبات نشوز و...، با وکیل آنلاین خانواده از مجموعه حقوقی وکیل تلفنی تماس گرفته و خدمات حقوقی مدنظرتان را دریافت نمایید.

جهت دریافت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته یا برقراری تماس تلفنی ارزان با وکیل خانواده و یا دریافت هرگونه مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است به وب­سایت وکیل تلفنی مراجعه نموده و پس از ثبت نام در سایت، نسبت به انتخاب نوع مشاوره و وکیل مدنظر خود اقدام فرمایید.

 

دریافت ارزان­ ترین مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری خانواده، چگونه و در چه ساعاتی از شبانه ­روز صورت می­  گیرد؟

 

cheapest Telephone legal advice concept

وکیل خانواده ارزان و آنلاین دادگستری

 

جهت دریافت ارزان­ ترین مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری خانواده، صرفا کافی است که همین کلمه که به رنگ صورتی نوشته شده است را لمس نموده و بر روی آن کلیک نمایید؛ تا از این طریق بتوانید وارد پنل 24 ساعته تماس تلفنی با وکیل خانواده شده و از این رو بدون هیچ‌گونه محدودیتی، مشاوره حقوقی تلفنی دریافت نمایید.

مجموعه وکیل تلفنی، با در نظر گرفتن اهمیت ساعات و اوقاتِ ارزشمند شما سروران گرامی و هم­چنین ضرورت و فوریت برخی موارد ویژه در خصوص پرونده ­های مربوط به امور خانواده، با برخورداری از مشاوران حقوقی و وکیل خانواده آنلاین، امکان دسترسی نامحدود در هر ساعتی از شبانه ­روز را جهت رفاهِ حداکثری شما عزیزان فراهم آورده است.

بنابراین توصیه اکید ما، جهت برقراری ارتباط فوری با وکیل دادگستری خانواده و اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا دریافت مشاوره حقوقی آنلاین، اقدام از طریق وب­ سایت وکیل تلفنی است.

 

وکیل حق التنصیف فوری و 24 ساعته

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

لزوم مشاوره حقوقی قبل از خواستگاری

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

برای هر انسانی«نیمه ای دیگر» یا انتخاب الهی وجود دارد ،این دو به یک عالم ذهنی تعلق دارند این دو را خدا به هم پیوند داده است پس احدی جدایشان نخواهد و نتواند کرد این جفت یکی خواهد شد زیرا طرح الهیِ هشیاری برتر آنها همسان است.اگر ازدواج بر صخره استوار یگانگی بنا نشده باشد نمیتواند پابرجا بماند زن و شوهر باید یک روح باشد در دو بدن. عیسی مسیح گفت: مرد و زن ،هر دو یک تن خواهند شد.بنابراین بعد از آن دو نیستند بلکه یک تن هستند پس آنچه را خدا پیوست انسان جدا نسازد تا زن و شوهر همفکر و همدل نباشند و در عالم ذهنی واحدی زندگی نکنند،به ناچار باید جداشوند. سپاس خداوند که در طول 1 سال همکاری با موسسه وکیل تلفنی به خواست خدا به صلح و سازش میان تعداد کثیری از زوجین تلاش کنیم و خدا رو شکر تا این لحظه خانواده های زیادی به صلح و سازش رسیدند امیدوارم صلح و سازش وآرامش در زندگی داشته باشین دوستان عزیز فقط برای مشاوره حقوقی نقل و انتقال املاکشون و الزام به تنظیم سند رسمی از وکیل تلفنی وقت رزرو کنند از زحمات یکایک تیم وکیل تلفنی و همکاران عزیز تشکر میکنم با تشکر یکی از مشاوران موسسه وکیل تلفنی
با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وکیل تلفنی و همکاران گرامی،با توجه به تعدد پرونده‌های ورودی خانواده به دادگاه‌ها و لزوم آشنایی کاربران عزیز با رویه و نحوه رسیدگی به دعاوی مختلف خانوادگی به هم میهنان عزیز مژده می‌دهیم که سایت وکیل تلفنی با همکاری بیش از هزار وکیل متخصص در زمینه های گوناگون حقوقی و با هدف کمک به هموطنان عزیز جهت تسریع در احقاق حق ایشان به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به کاربران عزیز می باشد. کافیست به سایت وکیل تلفنی مراجعه و ضمن طرح مشکل خود، به وکیل متخصص در زمینه مورد نظر ارجاع داده شده و از راهنمایی های کاربردی همکاران خبره و متخصص ما بهره مند گردید بااحترام _فاطمه سلیمانی
سلام و عرض ادب خدمت یکایک عزیزان و زحمتکشان موسسه وکیل تلفنی . واقعا استفاده میکنیم از مطالب جذاب و کاربردی شما. ممنون از لطف شما دوستان .
سلام و عرض احترام خدمت تمامی مخاطبین گرامی؛ در دنیای پر رفت و آمد حاضر که وقت واقعا طلاست شاید ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین بهترین کمک در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه باشد، خدمات غیر حضوری یعنی استفاده از تجربیات وکلای با تجربه به صورت غیر حضوری شامل: ۱.مشاوره ۲.تنظیم لایحه یا قرارداد ۳. برسی پرونده یا مدارک ۴.راهنمایی کامل شما در یک پرونده و هر خدمت حقوقی بدون نیاز به حضور فیزیکی وکیل به صورت تلفنی یا آنلاین میباشد برای استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفتی میتوانید به پاسخ بسیاری از پرسش های خود برسید.
سلام و عرض احترام خدمت تمامی مخاطبین گرامی؛ در دنیای پر رفت و آمد حاضر که وقت واقعا طلاست شاید ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین بهترین کمک در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه باشد، خدمات غیر حضوری یعنی استفاده از تجربیات وکلای با تجربه به صورت غیر حضوری شامل: ۱.مشاوره ۲.تنظیم لایحه یا قرارداد ۳. برسی پرونده یا مدارک ۴.راهنمایی کامل شما در یک پرونده و هر خدمت حقوقی بدون نیاز به حضور فیزیکی وکیل به صورت تلفنی یا آنلاین میباشد برای استفاده از خدمات موسسه وکیل تلفتی میتوانید به پاسخ بسیاری از پرسش های خود برسید.
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
خانواده ها یی که به هر دلیلی که به مشکل حقوقی بر میخورند مثل طلاق نفقه و... نیاز به یک مشاور خانواده پیدا می کنند تا هر چه سریعتر سوالات خود را بپرسند و وپاسخ مناسب بگیرند منتها با این تورم وگران بودن هزینه ی دریافتی وکلا متاسفانه توان مالی کافی ندارند ونمی توانند مراجعه کنند اما در این میان سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب به صورت فوری وهزینه ی کم می تواند مشاوره دهد و همه می توانند تنها با یک تماس ارتباط برقرار کنند
مطابق آخرین اصلاح قوانین و مقررات خانواده یعنی قانون حمایت خانواده مصوب سال 1391/12/1 رسیدگی به امور و دعاوی زیر، درصلاحیت دادگاه خانواده است؛ که این دعاوی، دعاوی خانوادگی یا دعاوی خانواده نام دارند در ادامه ضمن ارایه تعریف دعاوی خانواده به مهم ترین مصادیق آن اشاره می شود : 1) انحلال نکاح و عقد ازدواج منظور از انحلال عقد نکاح یا عقد ازدواج به عنوان یکی از مهم ترین دعاوی خانوادگی، همان پایان دادن عقد ازدواج است که به طرق مختلف ممکن است رخ دهد: الف - طلاق به درخواست مرد : مطابق ماده 1133 قانون مدنی و مقررات شریعت اسلام مرد بدون نیاز به دلیل هر وقت بخواهد می تواند همسر خود را طلاق دهد که البته قبل از اقدام به جریان صیغه طلاق باید به دادگاه خانواده مراجعه نموده و به وسیله دادخواست طلاق تشریفات لازم را در خصوص صدور حکم و اجازه طلاق انجام دهد. ب - طلاق به درخواست زوجه : هرچند که مطابق قانون اصولاً و ابتدائاً زن حق طلاق ندارد اما دلایل زیادی وجود دارد که زن و زوجه هم می تواند از دادگاه خانواده تقاضای طلاق نماید.جهت اطلاع از راه ها و دلایل طلاق برای زن (زوجه) مقاله ای با این عنوان را در همین سایت مطالعه نمایید. مطالعه یک نمونه پرونده طلاق غیابی به درخواست زوجه (زن) ج - طلاق توافقی : در این نوع طلاق زن و شوهر در خصوص کلیه حقوق و تکالیف ناشی از زندگی مشترک توافق نموده و به اتفاق و با توافق یا مستقیم به دادگاه خانواده مراجعه می نماید و یا اینکه در صورت عدم امکان و عدم تمایل به مراجعه شخصی به دادگاه خانواده، برای طلاق توافقی به دو وکیل متخصص دعاوی خانواده و طلاق توافقی وکالت می دهد. لازم به ذکر است مطابق شرایط جدید،طلاق توافقی، با تشریفات و پیچیدگیهای خاصی قابل انجام است. د - فوت هر یک از زوجین : این نیز خود یکی از راه های انحلال قهری عقد نکاح است.به عبارت دیگر بعد از فوت زن یا شوهر عقد نکاح در عین حال که پایان می یابد واجد اثرات و ویژگی هایی می شود که در قالب حقوق خانواده قابل بررسی و مطالعه و بعضاً اتخاذ تصمیم از سوی دادگاه خانواده ضرورت پیدا می کند.مثل مقررات راجع به ارث و مهریه و عده و سقوط اذن ازدواج فرزندان و بسیاری موارد دیگر. ه - فسخ نکاح و ازدواج : عقد ازدواج ذاتاً یک قرارداد است و طبیعتاً مانند هر قرارداد دیگر فسخ، یکی از راه های انحلال و پایان آن است.منظور از فسخ این است که با اراده یک نفر به دلایل قانونی یکی از زوجین حق داشته باشد که قرارداد را منحل نماید.مثل فسخ به دلیل تخلف از شرایط ضمن عقد و یا فسخ به دلیل وجود خیارات قانونی (منظور از خیارات قانونی اختیاراتی است که قانون گذار به یکی از طرفین برای فسخ معامله داده است).خیارات قانونی یا همان اختیار فسخ معامله در عقد نکاح دقیقا مانند سایر قرادادها نیست و محدودیت هایی دارد. البته خود عقد نکاح هم یک قرارداد کاملا آزاد نیست و تحت شرایط سخت گیرانه ای انجام می شود(اختیارات فسخ معامله در عقد نکاح عبارنتد از خیار عیب، خیار تدلیس و خیار تخلف از شرط ضمن عقد). و - بطلان عقد نکاح : اگر عقد نکاح به هر دلیلی مغایر و مخالف با قانون و شریعت واقع شود یک یا هر دو طرف می توانند از دادگاه خانواده تقاضای ابطال یا بطلان عقد نکاح را بنمایند مثل موردی که بعد ار عقد زن یا شوهر پی میبرند که از محارم هم هستند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .وکیل دادگستری خانواده، کارشناس متخصصی است که ضمن دریافت مدارک تحصیلی حقوق و پروانه وکالت پایه یک دادگستری، برای سالیان بسیاری، با کسب تجربه در دعاوی خانوادگی، پرونده­ های بسیاری را حل نموده و با تخصص و تجربه شگرفی که در این زمینه به دست آورده است؛ نسبت به تمامی نکات و جنبه ­های موضوع، اشراف کامل دارد و همین امر سبب موفقیت او در پرونده ­های حقوقی خانواده متعدد می­ گردد.
با مشاوره دقیق از وکیل متخصص در خانواده واقعا مشکلم برطرف شد و حتی با نگارش لایحه تونستم هزینه هاروکاهش بدم مرسی از مجموعه وکیل تلفنی
این موسسه یک وکیل دادگستری خیلی خوب داره که من ازش مشاوره گرفتم، توصیه می کنم که شما هم از ایشون بگیرید؛ البته شاید وکلای دادگستری خانواده بهتری هم داشته باشن، ولی من اون فرد رو توصیه می کنم.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی