موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا سلیمان فز گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • ۰ ۰ گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۴:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۴:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۴:۱۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۴:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۵۱:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سامانه سجام

مشاوره حقوقی سامانه سجام

اگر شما هم علاقه مند به سرمایه گذاری در بورس هستید، حتماً کلمه سجام را شنیده اید. چندسالی هست که با دسترسی به اینترنت همه امور به صورت آنلاین و به راحتی امکان پذیر است؛ خرید و فروش های بازار بورس نیز از این قاعده مستثنی نیست، و امکان سرمایه گذاری در بورس به صورت آنلاین فراهم شده است؛ با این نوع مشاوره آموزش ببینید که چطور در بورس سرمایه گذاری نمایید.

 

sejam online iranian investing system

حل مشکلات فوری با سامانه سجام به صورت 24 ساعته

 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سامانه سجام نیز یکی از سامانه های جامع همانند سامانه ابلاغ می باشد که به دلیل جامع بودن و رابطه کاربری پیچیده حاکم در آن، مردم را هر از چندگاهی با مشکل مواجه می سازد؛ در صورت تمایل به دریافت مشاوره از وکلایی که آشنایی کافی به سامانه سجام و آپدیت های اخیر آن دارند، تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

سامانه سجام تحت چه ارگانی است و از این رو چقدر می توان به تبادلات مالی در این سامانه اعتماد کرد؟

 

investigation on sejam system

 حل مشکلات حقوقی سامانه سجام و بورس به صورت آنلاین و تلفنی

 

قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران در سال 1384، برای انجام امور پس از معاملات بازارهای بورس یا خارج از بورس، شرکت سپرده‌ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) که از نهاد های اصلی بازار سرمایه است را تشکیل داد.

در واقع می توان گفت این یک شرکت سهامی زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار می باشد و هدفش بهره وری بیشتر بازار بورس، اوراق بهادار و امنیت کافی برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند می باشد؛ به عبارتی کاهش ریسک و کاهش هزینه ها را برای افراد به همراه دارد.

همه امور در این سیستم دارای ساز و کار الکترونیکی می باشد؛ یعنی ثبت و انتقال با مبادله فیزیکی یا هر سند کاغذی صورت نمی گیرد و همه امور به صورت آنلاین و شفاف می باشد؛ به این هدف سمات، سامانه سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) را راه اندازی کرده است؛ به عبارتی سجام  زیرمجموعه سمات می باشد.

برای ورود به این بازار مشاوره حقوقی سجام اولین قدم می باشد، شما با استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه، در هر زمان و مکان می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته وارد بازار بورس شوید؛ قطعاً بدون دانش و تجربه سودی در این بازار حساس به دست نخواهید آورد.

 

نهایت کاربرد سامانه سجام چیست و چه کارهایی را می توان با این سامانه انجام داد؟

سامانه جامع اطلاعات مشتریان یا همان سجام یک درگاه خدماتی می باشد که افراد حقیقی و حقوقی برای ورود به بازارهای سرمایه می بایستی تمام اطلاعات هویتی خود را در این سامانه ثبت کنند؛ پس اگر شما می خواهید وارد بازار بورس شوید، ابتدا باید بدانید ثبت نام در این سامانه الزامی می باشد.

با ثبت نام در این سامانه به شما کد پیگیری داده می شود و در مرحله آخر، به صورت حضوری یا آنلاین باید احراز هویت شما تأیید شود، شما با داشتن کد پیگیری می توانید درخواست کد بورسی کنید؛ مشاوره حقوقی سامانه سجام این امکان را برای شما فراهم می کند که با ثبت نام در این سامانه دیگر نیازی به ثبت نام در دیگر نهاد های مالی بازار سرمایه ندارید.

از دیگر مزایای این سامانه دریافت مستقیم سود می باشد؛ یعنی برای دریافت سود سهام خود، نیاز به مراجعه به بانک ندارید؛ شما با ثبت اطلاعات بانکی خود، به صورت مستقیم سود سهامتان را دریافت می کنید.

سجام یک سیستم یکپارچه سازی است؛ شما می توانید با دسترسی به تمامی خدمات بازار سرمایه در هر زمان اطلاعات خود را از قبیل نشانی، شماره حساب، تغییر کارگزاری را تغییر دهید و به تمام دارایی های خود مانند: سهام بورس، اوراق مشارکت و... دسترسی داشته و آنها را مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما در آشنایی با بازارهای سرمایه و چگونگی سرمایه گذاری درست در آنها کمک می کند؛ پرسش و پاسخ فوری حقوقی به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد.

 

تأثیر سامانه سجام بر نوسانات بورس چقدر است؟

 

sejam influence on exchange market of iran

چت آنلاین با وکیل آشنا به سامانه سجام

 

علاقه مندی به سرمایه گذاری در بورس و به دست آوردن سود چیزی است که افراد را تشویق به ورود به این بازار می کند؛ در واقع شما با متغیرهای بسیاری در بازار بورس رو برو هستید که اگر تجربه کافی نداشته باشید نتیجه مطلوبی به دست نخواهید آورد.

هدف سامانه سجام جمع آوری اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد، یعنی اولین قدم برای ورود به بازارهای سرمایه ثبت نام در این سامانه می باشد؛ در واقع احراز هویت در این سامانه به معنای دسترسی به بازارهای سرمایه است، پس به عنوان یک سهامدار باید بدانید که چه سهام هایی برای خرید مناسب هستند و چگونه می توان با نوسانات بازار بورس واکنش نشان داد.

شما با مشاوره حقوقی سامانه سجام به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز، اطلاعات مورد نیاز خود را با مشاوره تلفنی با بهترین وکلا در این زمینه بدست آورید.

 

آیا امکان فروش و به مزایده گذاشتن سهام در سامانه سجام وجود دارد؟

هدف سامانه سجام، شفاف سازی و ایجاد یک زیرساخت می باشد؛ سجام مقدمه ای برای بورسی شدن است. سجام خدماتی را به شما ارائه می دهد که با اطمینان خاطر در بورس سرمایه گذاری کنید.

بورس مطمئن ترین جای ممکن برای سرمایه گذاری می باشد و با تصویب قوانین سخت، کلاهبرداری در این زمینه غیر ممکن است؛ شما برای فروش و به مزایده گذاشتن سهام ابتدا باید تمام اطلاعات خود را در این سامانه به ثبت برسانید و پس از احراز هویت حضوری یا آنلاین به شما کد بورسی داده می شود و می توانید با ثبت نام در کارگزاری های معتبر سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام و استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه به شما کمک می کند که به دور از رفتارهای احساسی و هیجانی در بورس فعالیت کنید؛ مشاوره حقوقی یک پیش نیاز ضروری برای چگونگی ورود به بورس را به شما ارائه می دهد.

 

عدم دریافت کد بورسی در سامانه سجام بعد از چندین بار ثبت درست اطلاعات را چگونه پیگیری کنم؟

 

problems of retrieving exchange code in sejam

حل فوری مشکل کد بورسی در سامانه سجام

 

کد بورسی مانند کد ملی برای هر فرد مختص به خودش می باشد که با این کد می توانید به تمام بازارهای سرمایه دسترسی داشته باشید و در بورس فعالیت کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام شما را مرحله به مرحله برای ورود به بازار بورس راهنمایی می کند، اگر در سامانه سجام ثبت نام نموده اید ولی هنوز کد بورسی دریافت نکرده اید، می توانید با مراجعه به کارگزاری که مشخص کرده اید کد بورسی خود را دریافت کنید یا با مشاوره حقوقی سامانه سجام دسترسی به کد بورسی را آموزش ببینید.

 

وکیل متخصص و آشنا به موارد موجود در سایت سجام را از کجا پیدا کنم؟

سامانه سجام یک زیرساخت اساسی برای جمع آوری اطلاعات مشتریان به شمار می رود، که حاوی بند های بسیاری می باشد، که به درستی باید تکمیل شوند. مشاوره حقوقی سامانه سجام این زمینه را برای شما فراهم می کند که به بهترین وکلای متخصص در این زمینه دسترسی داشته باشید.

شما با بهره مندی از مشاوره حقوقی سامانه سجام ،با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین می توانید در هر ساعت شبانه روز از دانش و تجربه وکلای متخصص، آشنا به سامانه سجام و متخصص در زمینه بازار بورس با اطمینان، درست و حساب شده سرمایه گذاری کنید.

 

هشدارهای لازم قبل از ثبت نام در سایت سجام:

مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما هشدار می دهد که ثبت نام در سجام به معنای ارائه همه اطلاعات حساب بانکی و شخصی شما می باشد؛ برخی سایت های تقلبی شبیه سجام اقدام به کلاهبرداری از کسانی که تازه وارد بورس شده اند کرده است و اگر اطلاعات کافی ندارید، مشاوره حقوقی سامانه سجام را جدی بگیرید.

از ثبت نام در سایت هایی که پسوند های معتبر ندارند خودداری کنید. همراهی با مشاوره حقوقی سامانه سجام شما را از تبعات نسنجیده مصون خواهد کرد. پس اگر در بورس تازه وارد هستید؛ حتماً قبل از هر اقدامی از مشاوره حقوقی سامانه سجام و گرفتن مشاوره از وکیل با تجربه در این زمینه بهره مند شوید، سپس وارد بورس شوید.

 

موارد موجود در جدول زیر از رایج ترین مشکلات حقوقی خانوادگی در ایران بوده که وکیل تلفنی بهترین راهکار ها را در مقالات زیر برای آنها ارائه داده که شما می توانید به رایگان آنها را مطالعه نموده و خود را از بروز این مسائل ایمن بگردانید

بررسی فوری و تخصصی سامانه ابلاغ

روش سرمایه گذاری مطمئن در بورس نامطمعن

حل فوری مشکلات حقوقی و درگیری های بازار بورس

همه چیز در مورد سامانه ثنا

سرمایه گذاری مطمئن غیر بورسی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی