موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سامانه سجام

مشاوره حقوقی سامانه سجام

اگر شما هم علاقه مند به سرمایه گذاری در بورس هستید، حتماً کلمه سجام را شنیده اید؛ چندسالی هست که با دسترسی به اینترنت همه امور به صورت آنلاین و به راحتی امکان پذیر است؛ خرید و فروش های بازار بورس نیز از این قاعده مستثنی نیست، و امکان سرمایه گذاری در بورس به صورت آنلاین فراهم شده است؛ با این نوع مشاوره آموزش ببینید که چطور در بورس سرمایه گذاری نمایید.

 

sejam online iranian investing system

حل مشکلات فوری با سامانه سجام به صورت 24 ساعته

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

سامانه سجام تحت چه ارگانی است و از این رو چقدر می توان به تبادلات مالی در این سامانه اعتماد کرد؟

 

investigation on sejam system

 حل مشکلات حقوقی سامانه سجام و بورس به صورت آنلاین و تلفنی

 

قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران در سال 1384، برای انجام امور پس از معاملات بازارهای بورس یا خارج از بورس، شرکت سپرده‌ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) که از نهاد های اصلی بازار سرمایه است را تشکیل داد.

در واقع می توان گفت این یک شرکت سهامی زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار می باشد و هدفش بهره وری بیشتر بازار بورس، اوراق بهادار و امنیت کافی برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند می باشد؛ به عبارتی کاهش ریسک و کاهش هزینه ها را برای افراد به همراه دارد.

همه امور در این سیستم دارای ساز و کار الکترونیکی می باشد؛ یعنی ثبت و انتقال با مبادله فیزیکی یا هر سند کاغذی صورت نمی گیرد و همه امور به صورت آنلاین و شفاف می باشد؛ به این هدف سمات، سامانه سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) را راه اندازی کرده است؛ به عبارتی سجام  زیرمجموعه سمات می باشد.

برای ورود به این بازار مشاوره حقوقی سجام اولین قدم می باشد، شما با استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه، در هر زمان و مکان می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته وارد بازار بورس شوید؛ قطعاً بدون دانش و تجربه سودی در این بازار حساس به دست نخواهید آورد.

 

نهایت کاربرد سامانه سجام چیست و چه کارهایی را می توان با این سامانه انجام داد؟

سامانه جامع اطلاعات مشتریان یا همان سجام یک درگاه خدماتی می باشد که افراد حقیقی و حقوقی برای ورود به بازارهای سرمایه می بایستی تمام اطلاعات هویتی خود را در این سامانه ثبت کنند؛ پس اگر شما می خواهید وارد بازار بورس شوید، ابتدا باید بدانید ثبت نام در این سامانه الزامی می باشد.

با ثبت نام در این سامانه به شما کد پیگیری داده می شود و در مرحله آخر، به صورت حضوری یا آنلاین باید احراز هویت شما تأیید شود، شما با داشتن کد پیگیری می توانید درخواست کد بورسی کنید؛ مشاوره حقوقی سامانه سجام این امکان را برای شما فراهم می کند که با ثبت نام در این سامانه دیگر نیازی به ثبت نام در دیگر نهاد های مالی بازار سرمایه ندارید.

از دیگر مزایای این سامانه دریافت مستقیم سود می باشد؛ یعنی برای دریافت سود سهام خود، نیاز به مراجعه به بانک ندارید؛ شما با ثبت اطلاعات بانکی خود، به صورت مستقیم سود سهامتان را دریافت می کنید.

سجام یک سیستم یکپارچه سازی است؛ شما می توانید با دسترسی به تمامی خدمات بازار سرمایه در هر زمان اطلاعات خود را از قبیل نشانی، شماره حساب، تغییر کارگزاری را تغییر دهید و به تمام دارایی های خود مانند: سهام بورس، اوراق مشارکت و... دسترسی داشته و آنها را مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما در آشنایی با بازارهای سرمایه و چگونگی سرمایه گذاری درست در آنها کمک می کند؛ پرسش و پاسخ فوری حقوقی به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد.

 

تأثیر سامانه سجام بر نوسانات بورس چقدر است؟

 

sejam influence on exchange market of iran

چت آنلاین با وکیل آشنا به سامانه سجام

 

علاقه مندی به سرمایه گذاری در بورس و به دست آوردن سود چیزی است که افراد را تشویق به ورود به این بازار می کند؛ در واقع شما با متغیرهای بسیاری در بازار بورس رو برو هستید که اگر تجربه کافی نداشته باشید نتیجه مطلوبی به دست نخواهید آورد.

هدف سامانه سجام جمع آوری اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد، یعنی اولین قدم برای ورود به بازارهای سرمایه ثبت نام در این سامانه می باشد؛ در واقع احراز هویت در این سامانه به معنای دسترسی به بازارهای سرمایه است، پس به عنوان یک سهامدار باید بدانید که چه سهام هایی برای خرید مناسب هستند و چگونه می توان با نوسانات بازار بورس واکنش نشان داد.

شما با مشاوره حقوقی سامانه سجام به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز، اطلاعات مورد نیاز خود را با مشاوره تلفنی با بهترین وکلا در این زمینه بدست آورید.

 

آیا امکان فروش و به مزایده گذاشتن سهام در سامانه سجام وجود دارد؟

هدف سامانه سجام، شفاف سازی و ایجاد یک زیرساخت می باشد؛ سجام مقدمه ای برای بورسی شدن است. سجام خدماتی را به شما ارائه می دهد که با اطمینان خاطر در بورس سرمایه گذاری کنید.

بورس مطمئن ترین جای ممکن برای سرمایه گذاری می باشد و با تصویب قوانین سخت، کلاهبرداری در این زمینه غیر ممکن است؛ شما برای فروش و به مزایده گذاشتن سهام ابتدا باید تمام اطلاعات خود را در این سامانه به ثبت برسانید و پس از احراز هویت حضوری یا آنلاین به شما کد بورسی داده می شود و می توانید با ثبت نام در کارگزاری های معتبر سرمایه گذاری در بورس را شروع کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام و استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه به شما کمک می کند که به دور از رفتارهای احساسی و هیجانی در بورس فعالیت کنید؛ مشاوره حقوقی یک پیش نیاز ضروری برای چگونگی ورود به بورس را به شما ارائه می دهد.

 

عدم دریافت کد بورسی در سامانه سجام بعد از چندین بار ثبت درست اطلاعات را چگونه پیگیری کنم؟

 

problems of retrieving exchange code in sejam

حل فوری مشکل کد بورسی در سامانه سجام

 

کد بورسی مانند کد ملی برای هر فرد مختص به خودش می باشد که با این کد می توانید به تمام بازارهای سرمایه دسترسی داشته باشید و در بورس فعالیت کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام شما را مرحله به مرحله برای ورود به بازار بورس راهنمایی می کند، اگر در سامانه سجام ثبت نام نموده اید ولی هنوز کد بورسی دریافت نکرده اید، می توانید با مراجعه به کارگزاری که مشخص کرده اید کد بورسی خود را دریافت کنید یا با مشاوره حقوقی سامانه سجام دسترسی به کد بورسی را آموزش ببینید.

 

وکیل متخصص و آشنا به موارد موجود در سایت سجام را از کجا پیدا کنم؟

رزرو مشاوره حقوقی 24ساعته با وکیل

سامانه سجام یک زیرساخت اساسی برای جمع آوری اطلاعات مشتریان به شمار می رود، که حاوی بند های بسیاری می باشد، که به درستی باید تکمیل شوند. مشاوره حقوقی سامانه سجام این زمینه را برای شما فراهم می کند که به بهترین وکلای متخصص در این زمینه دسترسی داشته باشید.

شما با بهره مندی از مشاوره حقوقی سامانه سجام ،با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین می توانید در هر ساعت شبانه روز از دانش و تجربه وکلای متخصص، آشنا به سامانه سجام و متخصص در زمینه بازار بورس با اطمینان، درست و حساب شده سرمایه گذاری کنید.

 

هشدارهای لازم قبل از ثبت نام در سایت سجام:

مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما هشدار می دهد که ثبت نام در سجام به معنای ارائه همه اطلاعات حساب بانکی و شخصی شما می باشد؛ برخی سایت های تقلبی شبیه سجام اقدام به کلاهبرداری از کسانی که تازه وارد بورس شده اند کرده است و اگر اطلاعات کافی ندارید، مشاوره حقوقی سامانه سجام را جدی بگیرید.

از ثبت نام در سایت هایی که پسوند های معتبر ندارند خودداری کنید. همراهی با مشاوره حقوقی سامانه سجام شما را از تبعات نسنجیده مصون خواهد کرد. پس اگر در بورس تازه وارد هستید؛ حتماً قبل از هر اقدامی از مشاوره حقوقی سامانه سجام و گرفتن مشاوره از وکیل با تجربه در این زمینه بهره مند شوید، سپس وارد بورس شوید.

 

بررسی فوری و تخصصی سامانه ابلاغ

روش سرمایه گذاری مطمئن در بورس نامطمعن

حل فوری مشکلات حقوقی و درگیری های بازار بورس

همه چیز در مورد سامانه ثنا

سرمایه گذاری مطمئن غیر بورسی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما هشدار می دهد که ثبت نام در سجام به معنای ارائه همه اطلاعات حساب بانکی و شخصی شما می باشد؛ برخی سایت های تقلبی شبیه سجام اقدام به کلاهبرداری از کسانی که تازه وارد بورس شده اند کرده است و اگر اطلاعات کافی ندارید، مشاوره حقوقی سامانه سجام را جدی بگیرید.از ثبت نام در سایت هایی که پسوند های معتبر ندارند خودداری کنید. همراهی با مشاوره حقوقی سامانه سجام شما را از تبعات نسنجیده مصون خواهد کرد. پس اگر در بورس تازه وارد هستید؛ حتماً قبل از هر اقدامی از مشاوره حقوقی سامانه سجام و گرفتن مشاوره از وکیل با تجربه در این زمینه بهره مند شوید، سپس وارد بورس شوید.
سلام دوستان مشاور حقوقی یکی از متخصصین حقوقی است که با ارائه راهکارهای حقوقی دقیق می‌تواند مسیر را برای شما هموار سازد. در واقع می توان گفت مشاور حقوقی به شما راهکار می‌دهد تا خود به صورت عملی آن راهکارها را عملی سازید. در اینجا احتمالاً برای شما این سوال مطرح می‌شود که فرق وکیل و مشاور حقوقی چیست و آیا اساساً این دو نفر تفاوتی دارند؟یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های وکیل و مشاور حقوقی این است که وکلا مجاز به حضور در دادگاه و دفاع از حقوق موکل می‌باشند در حالی که مشاور حقوقی عموماً به ارائه راهکار می‌پردازد و خود به صورت عملی نمی‌تواند تمام مراحل را پیگیری نماید. در مطالب بعدی دیگر تفاوت ها و ویژگی ها بیان میشود.
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... یکی از مزیت های موسسه وکیل تلفنی همین موضوع شبانه روزی بودن حتی در ایام تعطیل میباشد و البته اطلاع رسانی های متعدد و روزانه که همچون یک کلاس درس برای ما محسوب میشود . بنده و دوستانم از سایت و موسسه خوب شما همواره استفاده میکنیم . ممنون از زحمات شما عزیزان .
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .سامانه جامع اطلاعات مشتریان یا همان سجام یک درگاه خدماتی می باشد که افراد حقیقی و حقوقی برای ورود به بازارهای سرمایه می بایستی تمام اطلاعات هویتی خود را در این سامانه ثبت کنند؛ پس اگر شما می خواهید وارد بازار بورس شوید، ابتدا باید بدانید ثبت نام در این سامانه الزامی می باشد. با ثبت نام در این سامانه به شما کد پیگیری داده می شود و در مرحله آخر، به صورت حضوری یا آنلاین باید احراز هویت شما تأیید شود، شما با داشتن کد پیگیری می توانید درخواست کد بورسی کنید؛ مشاوره حقوقی سامانه سجام این امکان را برای شما فراهم می کند که با ثبت نام در این سامانه دیگر نیازی به ثبت نام در دیگر نهاد های مالی بازار سرمایه ندارید.
با درود فراوان تشکر از موسسه وزین وکیل تلفنی بخاطر مطالب کاربردی و مفید پاینده و موفق باشید
سامانه سجام sejam.ir با هدف یکپارچه سازی اطلاعات افرادی که وارد بورس می شوند، روی کار آمد تا هم خدمات دهی به این افراد راحت تر شود، هم اطلاعات فردی افراد حقیقی و حقوقی در این سامانه ثبت شود. در واقع، سامانه سجام وظیفه ثبت اطلاعات هویتی افراد را دارد. افرادی که برای گرفتن کد بورسی اقدام می کنند، باید علاوه بر انتخاب یک کارگزاری و مراجعه و عضویت در آن، در سامانه اینترنتی سجام اطلاعات هویتی خود را ثبت کنند. بهتر است بگوییم که از سال ۱۳۹۷ به بعد سامانه سجام یک مرحله اصلی برای ورود به بازار سرمایه است. به همین منظور باید از نحوه ورود به سامانه سجام و عضویت در آن اطلاعات کافی داشته باشیم. سامانه سجام چیست سامانه سجام چیست بیشتر بخوانید: خرید سهام استقلال به کانال تلگرام ما بپیوندید به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید نحوه ورود به سامانه سجام sejam.ir ورود به سامانه سجام یکی از مراحل اولیه برای ورود به بازار سرمایه گذاری است که حتما باید از نحوه عضویت در سایت سجام و ورود به آن اطلاعات کافی داشته باشید. برای ورود به سامانه سجام کافیست طبق مراحل زیر پیش بروید و مراحل بعدی، یعنی عضویت و احراز هویت در این سامانه را انجام دهید. ۱ ابتدا کلمه «سجام» را در کادر جستجوی گوگل تایپ کنید و آن را جستجو نمایید. آموزش ورود به سامانه سجام ۲ بعد از اینکه جستجوی گوگل تمام شد، اولین سایتی که گوگل برای شما جستجو می کند، سایت اصلی سجام می باشد. روی آن کلیک کنید و وارد سایت اصلی سجام شوید. ورود به سایت اصلی سجام ۳ شما با زدن سایت سجام و کلیک کردن روی آن، وارد سایت اصلی این سامانه می شوید. در سایت سجام شما اطلاعات زیادی را مشاهده خواهید کرد و امکانات زیادی در این سامانه وجود دارد. به هر حال قبل از هر مرحله و عضویت در سایت، باید از نحوه ورود به سامانه سجام اطلاعات کافی داشته باشید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی