موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی سامانه سجام

مشاوره حقوقی سامانه سجام

اگر شما هم علاقه مند به سرمایه گذاری در بورس هستید، حتماً کلمه سجام را شنیده اید. چندسالی هست که با دسترسی به اینترنت همه امور به صورت آنلاین و به راحتی امکان پذیر است؛ خرید و فروش های بازار بورس نیز از این قاعده مستثنی نیست، و امکان سرمایه گذاری در بورس به صورت آنلاین فراهم شده است؛ با این نوع مشاوره آموزش ببینید که چطور در بورس سرمایه گذاری نمایید.

 

sejam online iranian investing system

حل مشکلات فوری با سامانه سجام به صورت 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکر است که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سامانه سجام نیز یکی از سامانه های جامع همانند سامانه ابلاغ می باشد که به دلیل جامع بودن و رابطه کاربری پیچیده حاکم در آن، مردم را هر از چندگاهی با مشکل مواجه می سازد؛ در صورت تمایل به دریافت مشاوره از وکلایی که آشنایی کافی به سامانه سجام و آپدیت های اخیر آن دارند، تصویرک زیر را لمس کنید"

 

سامانه سجام تحت چه ارگانی است و از این رو چقدر می توان به تبادلات مالی در این سامانه اعتماد کرد؟

 

investigation on sejam system

 حل مشکلات حقوقی سامانه سجام و بورس به صورت آنلاین و تلفنی

 

قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران در سال 1384، برای انجام امور پس از معاملات بازارهای بورس یا خارج از بورس، شرکت سپرده‌ گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) که از نهاد های اصلی بازار سرمایه است را تشکیل داد.

در واقع می توان گفت این یک شرکت سهامی زیر نظر سازمان بورس اوراق بهادار می باشد و هدفش بهره وری بیشتر بازار بورس، اوراق بهادار و امنیت کافی برای کسانی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند می باشد؛ به عبارتی کاهش ریسک و کاهش هزینه ها را برای افراد به همراه دارد.

همه امور در این سیستم دارای ساز و کار الکترونیکی می باشد؛ یعنی ثبت و انتقال با مبادله فیزیکی یا هر سند کاغذی صورت نمی گیرد و همه امور به صورت آنلاین و شفاف می باشد؛ به این هدف سمات، سامانه سجام (سامانه جامع اطلاعات مشتریان) را راه اندازی کرده است؛ به عبارتی سجام  زیرمجموعه سمات می باشد.

برای ورود به این بازار مشاوره حقوقی سجام اولین قدم می باشد، شما با استفاده از دانش و تجربه وکلای متخصص در این زمینه، در هر زمان و مکان می توانید با مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته وارد بازار بورس شوید؛ قطعاً بدون دانش و تجربه سودی در این بازار حساس به دست نخواهید آورد.

 

نهایت کاربرد سامانه سجام چیست و چه کارهایی را می توان با این سامانه انجام داد؟

سامانه جامع اطلاعات مشتریان یا همان سجام یک درگاه خدماتی می باشد که افراد حقیقی و حقوقی برای ورود به بازارهای سرمایه می بایستی تمام اطلاعات هویتی خود را در این سامانه ثبت کنند؛ پس اگر شما می خواهید وارد بازار بورس شوید، ابتدا باید بدانید ثبت نام در این سامانه الزامی می باشد.

با ثبت نام در این سامانه به شما کد پیگیری داده می شود و در مرحله آخر، به صورت حضوری یا آنلاین باید احراز هویت شما تأیید شود، شما با داشتن کد پیگیری می توانید درخواست کد بورسی کنید؛ مشاوره حقوقی سامانه سجام این امکان را برای شما فراهم می کند که با ثبت نام در این سامانه دیگر نیازی به ثبت نام در دیگر نهاد های مالی بازار سرمایه ندارید.

از دیگر مزایای این سامانه دریافت مستقیم سود می باشد؛ یعنی برای دریافت سود سهام خود، نیاز به مراجعه به بانک ندارید؛ شما با ثبت اطلاعات بانکی خود، به صورت مستقیم سود سهامتان را دریافت می کنید.

سجام یک سیستم یکپارچه سازی است؛ شما می توانید با دسترسی به تمامی خدمات بازار سرمایه در هر زمان اطلاعات خود را از قبیل نشانی، شماره حساب، تغییر کارگزاری را تغییر دهید و به تمام دارایی های خود مانند: سهام بورس، اوراق مشارکت و... دسترسی داشته و آنها را مشاهده کنید.

مشاوره حقوقی سامانه سجام به شما در آشنایی با بازارهای سرمایه و چگونگی سرمایه گذاری درست در آنها کمک می کند؛ پرسش و پاسخ فوری حقوقی به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد.

 

تأثیر سامانه سجام بر نوسانات بورس چقدر است؟