موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین طلاق

وکیل آنلاین طلاق

برخورداری از وکیل آنلاین طلاق، مزیتی است که با در نظر گرفتن چالش­ های طلاق، اهمیت مشاوره آنلاین را مبرهن می ­سازد؛ بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای طلاق ایران که توسط مجموعه حقوقی وکیل تلفنی تاسیس گردیده، امکان بهره­ مندی از این مزیت را به صورت شبانه ­روزی برای تمامی هموطنان عزیزمان فراهم آورده است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص طلاق و امور رایج آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکلای پایه یک خانم و آقای متخصص در طلاق، امکان برقراری ارتباط 24 ساعته با شما را دارند و هیچ مانعی زمانی، هزینه ای و مکانی برای ارتباط شما با ایشان وجود ندارد؛ اگر به گوشی هوشمند دسترسی دارید می توانید به صورت آنلاین و از طریق واتساپ یا هر شبکه اجتماعی دیگر به صورت 24 ساعته با این عزیزان ارتباط برقرار نمایید یا اینکه می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به شماره تلفن وکیل طلاق دسترسی یافته و با او تماس بگیرید؛ حتی محدودیت هزینه ای هم وجود ندارد، یعنی می توانید هر چقدر که مایل بودید از وکلای ما مشاوره حقوقی دریافت نمایید و هزینه آن را سر ماه بر روی قبض تلفن خود پرداخت نمایید"

 

 

چگونه می­ توان وکیل آنلاین طلاق داشت؟

 

online divorce lawyer

اورژانس وکالت طلاق 24 ساعته

 

بنگاه حقوقی 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی که جهت ارائه خدمات حقوقی و رفاه موکلین و مراجعین ارجمند تاسیس گردیده است؛ ضمن برخورداری از بهترین وکلای زن و مرد کشور که در امر طلاق تخصص و تبحر دارند و خدمات حقوقیِ 24 ساعته و تمام ­وقت ارائه می ­دهند، امکان بهره ­مندی از وکیل طلاق آنلاین را نیز فراهم آورده است؛ بنابراین ایرانیان عزیز می­ توانند با استفاده از اینترنت و نرم­ افزارهای ارتباط جمعی در اسرع وقت با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط بوده و  ضمن هماهنگی با وکیل، بهترین مشاوره حقوقی را دریافت نمایند.

با برقراری تماس فوری با وکیل طلاق آنلاین، می ­توان امکان برخورداری از وکیل آقا یا وکیل خانم امور زناشویی 24 ساعته آنلاین را نیز بررسی نمود.

 

وکیل آنلاین طلاق کیست و چه مزیتی دارد؟

 

online divorce lawyer concept

وکیل طلاق خانم ارزان و آنلاین 24 ساعته

 

وکیل شخصی است دارای تحصیلات دانشگاهی در زمینه حقوق یا رشته ­های معادل آن مثل فقه و حقوق اسلامی یا معادل­ های حوزوی که در آزمون ­های حقوقی شرکت نموده، با گذراندن دوره­ کارآموزی تحت نظارت وکیل سرپرست، آنچه از علم و تجربه، تخصص و مهارت لازم بوده را کسب نموده است.

با بروز مسئله طلاق، خردمندانه ­­ترین اقدام، رجوع به یک وکیل متخصص و کارآزموده در دریافت مشاوره حقوقی طلاق، می ­باشد.

بسیاری از افراد جهت گریز از هزینه ­ها ناخواسته و هنگفت، متاسفانه ترجیح می­ دهند تا از تجربیات افراد غیر­ متخصص، استفاده نمایند.

لیکن این قیاس، با اندوخته­ های علمی، مهارت­ های شغلی و تسلط یک وکیل که نسبت به قانون، آیین دادرسی، رویه قضائی و... صلاحیت و آگاهی دارد، از خرد بدور است.

بایستی بدانیم، پرونده ­های حقوقی با وجود برخورداری از تشابهات، ممکن است کاملاً با یکدیگر متفاوت باشند؛ هر پرونده می­ تواند چنان دارای ظرایف حقوقی منحصر به فرد باشد که نظیرش در پرونده دیگری یافت نشود.

امری که تمامی وکلای حاذق و زبردست از آن استفاده می­ نمایند تا با تطبیق آن با قوانین مرتبط، بهترین نتیجه ممکنه را در کسب حکم نهایی بدست آوردند.

وکیل آنلاین طلاق، وکیلی است که تمامی خدمات فوق ­الذکر را به طریق آنلاین و غیرحضوری عرضه می­ نماید تا موکلینش امکان برخورداری از مشاوره­ های حقوقی را در اسرع وقت، در هر زمان و مکانی که ضرورت دارد با صرف مناسب­ ترین هزینه­ ها، در اختیار داشته باشند.

جهت برخورداری از وکیل آنلاین طلاق 24 ساعته کافی است با مجموعه وکیل تلفنی، در ارتباط باشید.

 

چگونه مشاوره با وکیل آنلاین طلاق امکان ­پذیر است؟