موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل آنلاین طلاق

وکیل آنلاین طلاق

برخورداری از وکیل آنلاین طلاق، مزیتی است که با در نظر گرفتن چالش­ های طلاق، اهمیت مشاوره آنلاین را مبرهن می ­سازد؛ بنگاه حقوقی 24 ساعته وکلای طلاق ایران که توسط مجموعه حقوقی وکیل تلفنی تاسیس گردیده، امکان بهره ­مندی از این مزیت را به صورت شبانه ­روزی برای تمامی هموطنان عزیزمان فراهم آورده است و ما نیز امروز قصد داریم تا در ادامه ی این مطلب شما را با بهترین وکلای طلاق آشنا سازیم؛ اما قبل از آن از شما خواستاریم که حتماً ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص طلاق و امور رایج آن

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

ددر صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چگونه می­ توان وکیل آنلاین طلاق داشت؟

 

using online divorce lawyer concept

مشاوره طلاق فوری و 24 ساعته با وکیل طلاق

 

بنگاه حقوقی 24 ساعته مجموعه وکیل تلفنی که جهت ارائه خدمات حقوقی و رفاه موکلین و مراجعین ارجمند تاسیس گردیده است؛ ضمن برخورداری از بهترین وکلای زن و مرد کشور که در امر طلاق تخصص و تبحر دارند و خدمات حقوقیِ 24 ساعته و تمام ­وقت ارائه می ­دهند، امکان بهره ­مندی از وکیل طلاق آنلاین را نیز فراهم آورده است؛ بنابراین ایرانیان عزیز می­ توانند با استفاده از اینترنت و نرم­ افزارهای ارتباط جمعی در اسرع وقت با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط بوده و  ضمن هماهنگی با وکیل، وقت مشاوره را تعیین نمایند.

با برقراری تماس فوری با وکیل طلاق آنلاین، می­ توان امکان برخورداری از وکیل آقا یا وکیل خانم امور زناشویی 24 ساعته آنلاین را نیز بررسی نمود.

 

وکیل آنلاین طلاق کیست و چه مزیتی دارد؟

 

 

در ایران هنوز زیر ساخت ­های فرهنگی در خصوص وکالت و مزایای آن تقویت نشده است.

وکیل، شخصی است دارای تحصیلات دانشگاهی در زمینه حقوق یا رشته ­های معادل آن مثل فقه و حقوق اسلامی یا معادل­ های حوزوی که در آزمون ­های حقوقی شرکت نموده، با گذراندن دوره­ کارآموزی تحت نظارت وکیل سرپرست، آن چه از علم و تجربه، تخصص و مهارت لازم بوده را کسب نموده است.

با بروز مسئله طلاق، خردمندانه ­­ترین اقدام، رجوع به یک وکیل متخصص و کارآزموده طلاق می ­باشد.

بسیاری از افراد جهت گریز از هزینه ­ها ناخواسته و هنگفت، متاسفانه ترجیح می­ دهند تا از تجربیات افراد غیر­ متخصص، استفاده نمایند.

لیکن این قیاس، با اندوخته ­های علمی، مهارت­ های شغلی و تسلط یک وکیل که نسبت به قانون، آیین دادرسی، رویه قضائی و... صلاحیت و آگاهی دارد، از خرد بدور است.

بایستی بدانیم، پرونده ­های حقوقی با وجود برخورداری از تشابهات، ممکن است کاملاً با یکدیگر متفاوت باشند؛ هر پرونده می­ تواند چنان دارای ظرایف حقوقی منحصر به فرد باشد که نظیرش در پرونده دیگری یافت نشود؛

امری که تمامی وکلای حاذق و زبردست از آن استفاده می­ نمایند تا با تطبیق آن با قوانین مرتبط، بهترین نتیجه ممکنه را در کسب حکم نهایی بدست آوردند.

وکیل آنلاین طلاق، وکیلی است که تمامی خدمات فوق ­الذکر را به طریق آنلاین و غیرحضوری عرضه می­نماید تا موکلینش امکان برخورداری از مشاوره ­های حقوقی را در اسرع وقت، در هر زمان و مکانی که ضرورت دارد با صرف مناسب­ ترین هزینه ­ها، در اختیار داشته باشند.

جهت برخورداری از وکیل آنلاین طلاق 24 ساعته کافی است با مجموعه وکیل تلفنی، در ارتباط باشید.

 

چگونه مشاوره با وکیل آنلاین طلاق امکان ­پذیر است؟

 

Legal advice with online divorce lawyer

مشاوره آنلاین و رایگان با وکیل طلاق آنلاین

 

مجموعه وکیل تلفنی با برخورداری از وکلای متخصص در تمامی امور حقوقی، دریافت مشاوره ­های حقوقی را برای هم ­میهنان عزیز در هرکجای ایران و جهان سهل نموده است.

می ­توانید در هر ساعت از شبانه ­روز و در هر مکانی که لزوم، ضرورت و یا حتی فوریتی در اخذ مشاوره از وکیل آنلاین طلاق احساس نمودید؛ با در اختیار داشتن یکی از ابزارهای ارتباط جمعی (اینستاگرام، تلگرام، ...) به صورت تلفنی یا آنلاین، تصویری یا چت، با وکیل مد نظرتان تماس بگیرید.

یک تماس کافی است تا در اسرع وقت، وکیل با شما تماس گرفته و مطابق برنامه زمانی، وقت مشاوره را با شما هماهنگ نماید.

 

خدمات وکیل آنلاین طلاق چیست؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل دادگستری

 

برخورداری از وکیل آنلاین طلاق، ضمن دریافت مشاوره حقوقی آسان، با هزینه مناسب و بدون اتلاف وقت، در هر زمان و هر مکان، به صورت 24 ساعته و فوری؛ از نظر خدمات حقوقی و تخصصی نیز این امکان را دارد تا در کلیه امورات طلاق (مشاوره­ های پیش از طلاق و حتی پیش از طلاق عاطفی، مهریه، نفقه و...) از خدمات حقوقی بهره  مند گردید.

 

هزینه وکیل آنلاین طلاق چقدر است؟

 

cost of online divorce lawyer

وکیل طلاق رایگان 24 ساعته آنلاین

 

موسسه وکیل تلفنی با برخورداری از مجموعه گسترده­ ای از بهترین وکلا، حداکثر مساعی خود را در ارائه خدمات حقوقی طلاق با هزینه­ های مناسب ِحضوری و غیرحضوری داشته است؛ همچنین، این تناسب را با توجه به موضوع پر ­اهمیت کرونا و رعایت فاصله­ های اجتماعی، با لحاظ کردن هزینه های مشاوره ویژه کرونا، نیز حفظ نموده تا موکلین و مراجعین محترم با صرف منطقی ­ترین و مناسب ­ترین هزینه­ های ممکن، از این خدمات برخوردار شوند.

 

وکیل آنلاین طلاق برای زوجه؟

 

 

از خدمات حقوقی جهت دریافت مشاوره طلاق، امکان دریافت مشاوره از بهترین و برجسته ­ترین وکلای خانم است.

در موضوع ازدواج و طلاق، بنابر صلاحدید شخصی و برخی مسائل، زوجه ترجیح دارد یا لزومی احساس می­ نماید که از وکیل خانم، مشاوره حقوقی دریافت نماید.

موسسه وکیل تلفنی این نیاز، صلاحدید و لزوم را درک نموده و با برخورداری از مجموعه ­ای از وکلای خانم متخصص و متبحر که تجربه، مهارت و تسلط بسیاری را در پرونده­ های مختلف حقوقی با موفقیت حداکثری کسب نموده­ اند؛ خدمات وکیل آنلاین طلاق را برای زوجه میسر گردانیده تا از هزینه­ های مالی، زمانی و فشارهای ذهنی نیز بکاهد.

بانوان ارجمند، در صورت بروز امر اورژانسی و فوری (طرح طلاق، ضرب و شتم توسط زوج، سلب حضانت و...) می­توانند از اورژانس طلاق آنلاین و 24 ساعته راهکارجویی نمایند.

 

وکیل آنلاین طلاق برای زوج؟

 

online divorce lawyer for man

مشاوره رایگان 24 ساعته با وکیل طلاق واتساپ

 

طلاق برای زوج نیز ممکن است عواقب دشوار و تلخی به همراه داشته باشد؛ حتی برای برخی افراد این موضوع با انعقاد نکاح آغاز می ­شود.

لیکن مشاوره با یک وکیل آنلاین طلاقِ حاذق، امکان می ­دهد تا از مواجهه با چالش­ های سخت این امر کاسته شده و با مشورت ­ها و راهکارهای تخصصی، اقدامات صحیح قانونی اِعمال شود و از هزینه­های بیهوده و عواقب سهمگین آن بکاهد.

گاهاً، بسیاری از پیامدهای طلاق، عواقب بلند مدتی برای زوج و حتی اطرافیانش خواهد داشت؛ عدم آگاهی از موضوعات حقوقی و عدم شرح صحیح واقعه، سبب ورود خسارات جبران ­ناپذیر حقوقی-مالی می ­شود و عدم توجه به موعدها و رعایت زمان­بندی درست، به این جریان دامن می ­زند.

بنابراین، رعایت برخی موازین و فوریت ­های زمانی، شدیداً در مراحل مختلف حقوقی ضرورت می ­یابد.

مجموعه وکیل تلفنی اورژانس وکالت طلاق 24 ساعته را برای کسب مشورت و طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی در خصوص مسائل زوج در طلاق نیز در نظر گرفته است.

 

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. وکیل شخصی است که دارای مدرک حقوق یا فقه و حقوق باشد و در ازمون وکالت قبول شده و پس از مرارتهای فراوان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک می شود . علم وکیل و تجربه ایشان در برخی موارد باعث می شود که در رشته ای خاص که مورد علاقه وکیل است متخصص شناخته شود. برخی وکلا هستند که در زمینه خانواده متخصص هستند و تمامی موارد اختلافی دعاوی خانواده را بررسی و حکم می گیرند که یکی از موارد دعاوی خانواده طلاق است که خیلی هم مهم است. در برخی موارد طلاق به درخواست زوج است که در این خصوص باید دادگاه حکم طلاق را براساس تادیه تمام حقوق مالی زوجه حکم صادر نماید یا در مواردی طلاق به درخواست زوجه است مستند به تبصره ماده 1133 قانون مدنی که در این خصوص تنصیف دارایی لحاظ نمی گردد یا مواردی طلاق خلع صورت می گیرد یا طلاق بائن است که هر کدام از این موارد باید به صورت جزیی بررس یگردد و تنها از عهده یک وکیل کاردان و حاذق بر می آید که در دادگاه چگونه از حقوق موکل خود دفاع نماید. لذا وکیل ابتدا باید به ستاندن حق موکل بیندیشد نه حق الوکاله چون وکالت کسب وکار نیست و وفق اوصل قانون اساسی و قوانین عادی و... وکالت در کنار قضاوت ب دادرسی عادلانه و احقاق حق می اندیشد نه صرفاً حق الوکاله که البته در کنار دفاع قانونی به عنوان حق الزحمه وفق تعرفه قانونی یا بصورت توافقی حق الوکاله نیز دریافت می گردد.
با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان، بدیهی است که جهت طرح و پیگیری دعاوی حقوقی خصوص دعاوی خانوادگی من جمله طلاق کسب مشاوره حقوقی و همکاری وکیل خبره و متخصص در پیشبرد صحیح روند پرونده و تسریع در کسب نتیجه صحیح بسیار موثر و کاربردی است. لذا به کاربران عزیز توصیه می گردد ضمن مطالعه مطالب مندرج در سایت وکیل تلفنی نسبت به اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته از وکلای متخصص سایت وکیل تلفنی بهره مند گردند.با احترام _فاطمه سلیمانی
سلام وقت همه دوستان بخیر و خوشی انشالله .. تشکر ویژه از مدیریت و وکلای محترم موسسه وکیل تلفنی .. واقعا با انتشار مطالب روزانه و متنوع در این اوضاع اقتصادی اسفناک کمک های شایانی به تمام مردم میکنید . دیدن از سایت شما به صورت روزانه برای ما مثل دانشگاه و کلاس درس است و واقعا مطالب خوبی یاد میگیریم . خسته نباشید .
با سلام خدمت کاربران عزیز ، من هم به عنوان یک کاربر یک سال هست که با سایت اشنا شدم وبسیار راضی هستم زیرا با درج مطالب اموزنده در سایت ، بسیار به مردم کمک می کنند وکسانی که به سایت مراجعه می کنند به راحتی می توانند از این مطالب سود ببرند ودر صورت نیاز و داشتن مشکل با تماس با سایت به صورت تلفنی ویا انلاین به راحتی می توانند مشاوره بگیرند با هزینه ی کمتر وفوری
طلاق طبق قانون مدنی ایران از اختیارات مرد است. به همین دلیل در ماده ۱۱۳۳ اینگونه مقرر می دارد: « مرد می تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد.» قانون مدنی بر طبق فقه شیعه دوازده امامی نوشته است. اما پیروان ادیان و مذاهب دیگر که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شده اند طبق قانون طلاق و احوال شخصیه، می توانند بر طبق دین و آیین خود طلاق بگیرند. طبق اصول دوازدهم و سیزدهم فقط ادیان مسیحی، کلیمی و زرتشتی در ایران به رسمیت شناخته می شوند از سوی دیگر مذاهب اسلامی حنفی، شافعی ، حنبلی، مالکی و زیدی نیز در بحث طلاق از فقه و آیین خودشان پیروی می کنند. انواع طلاق طلاق هم مثل بسیاری از امور حقوقی انواع و تقسیم بندی ها مختلفی دارد که ما در ادامه به تعدادی از مهم ترین و پرکاربردترین آنها اشاره خواهیم کرد. طلاق به اعتبار اینکه به درخواست مرد باشد یا به درخواست زن، قابلیت رجوع داشته باشد یا خیر و اینکه به درخواست طرفین باشد یا به حکم دادگاه به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود. اما در ماده ۱۱۴۳ قانون مدنی یک دسته بندی کلی برای طلاق ذکر شده است که همه انواع طلاق را به نحوی در خود جای می دهد. در این تقسیم بندی طلاق به دسته اصلی تقسیم می شود: طلاق بائن طلاق رجعی طلاق رجعی به چه معناست؟ طلاق رجعی یکی از انواع طلاق است که در آن تحت شرایطی مرد می تواند در مدت عده به زن رجوع کند. به عبارت دیگر یعنی مرد در صورتی که از طلاق پشیمان شود و عده طلاق نیز به پایان نرسیده باشد، می تواند به سراغ زن برود و زندگی را از سر گرفته و بدون هیچگونه تشریفات دیگری به زندگی خود ادامه دهند. حتب به عقد دوباره نیز نیاز ندارند. این نوع طلاق انواع مختلف و شرایط خاصی دارد که به آنها می پردازیم. مفهوم عده چیست؟ زنی که ازدواج او به هر علتی منحل شده است باید مدت زمانی را صبر کند و از ازدواج با مرد دیگری خودداری نماید. مثلا زنی که طلاق گرفته است یا عقد نکاح خود او به هردلیلی فسخ شده یا شوهر او فوت نموده است تا مدتی حق ازدواج ندارد و در صورتی که در این مدت ازدواج نماید، عقد نکاح باطل خواهد بود و چنانچه با علم به این موضوع اقدام به ازدواج مجدد و برقراری رابطه جنسی نموده باشد، رابطه او در حکم زنا خواهد بود. ماده ۱۱۵۰ قانون مدنی نیز عده را اینگونه تعیرف می نماید: « عده عبارت است از مدتی که تا انقضای آن زنی که عقد نکاح او منحل شده است نمی‌تواند شوهر دیگر اختیار کند.»
سلام وقتتون بخیر خسته نباشید خواستم از خدماتی که از موسسه وکیل تلفنی دریافت کردم تشکر کنم. واقعا دقت و ریزبینی و نکته سنجی مشاورین در بررسی مستنداتم و همچنین ارائه راهکارها و پیشنهاد هایی که بسیار برایم ارزنده بود و در عین حال سرعتی که در برقراری تماس فارغ از ساعت روز و ایام هفته داشتند، برایم غیرمنتظره بود و خواستم از طریق این پیام ازتون تشکر و قدردانی کنم. به امید روزی که اهمیت مشاوره در کلیه امور برای همه مردم مشخص شود. موفق و پایدار باشید
سلام و عرض ادب. بر اساس قانونی که در سال ۹۱ برای حمایت از خانواده تصویب شد، در انواع جدایی، غیر از طلاق توافقی (یعنی در طلاقی که فقط از طرف مرد یا فقط از طرف زن باشد)، ابتدا زن و مرد به داوری ارجاع داده شده و دادگاه پس از بررسی نظرات کارشناسان داوری، رأی خود را اعلام می‌کند. امّا در طلاق توافقی از آنجا که طرفین با یکدیگر راجع به مسائل مختلف درباره جدایی، به تفاهم رسیده‌اند، اولین کاری که لازم است انجام دهند، ثبت نام در سامانه موسوم به «تصمیم» برای انجام مشاوره است. در این سامانه تاریخ دقیق و مرکز مشاوره انتخاب خواهد شد.براساس قانون حمایت از خانواده در سراسر کشور مراکز مشاوره ای در نظر گرفته شده تا زوجین برای اقدام به طلاق ابتدا در سایت تصمیم ثبت نام کنند. پس از ثبت نام زوجین می بایست جلسات مشاوره در نظر گرفته شده را سپری کنند. پس از جلسات مشاوره در صورتی که زوجین سازش کرده باشند پرونده آنها بایگانی می شود و در صورتی که همچنان تمایل به طلاق دارند برگه عدم انصراف از طلاق را امضا نموده و برای ادامه مراحل طلاق اقدام می کنند. برای آگاهی دقیق از روند انواع طلاق و شرایط و نحوه و آثار آن با ما مرتبط شوید.
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام خسته نباشید من دیشب ساعت ۳ صبح چون همسرم‌خواب بود میخواستم با یک وکیل راجبه طلاقم صحبت کنم ولی شرایط صحبت تلفنی نداشتم چون شوهرم بیدار میشد در گوگل سرچ کردم و با سایت وکیل تلفنی اشنا شدم بسیار از شما ممنونم که به من پاسخگو‌ بودید و من را بصورت انلاین راهنمایی کردید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی