موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مجازات خود زنی برای گرفتن دیه

مجازات خود زنی برای گرفتن دیه

امروزه خود زنی در سراسر کشور برای گرفتن دیه شیوع پیدا کرده است؛ زیرا بر اساس قوانین ایران افرادی که به اشخاص دیگر خسارت جسمی می زنند، ملزم به پرداخت دیه هستند و افراد این راه را برای پر کردن شکم گرسنه خود انتخاب کرده اند؛ از طرفی نرخ دیه به صورت سالیانه تعیین می شود و علاوه بر این که میزان دیه برای قتل نفس مشخص می باشد، نرخی برای ضربه زدن به هر قسمتی از بدن نیز تعیین می شود، مجازات خود زنی برای گرفتن دیه نیز توسط دادستان و با توجه به شرایط موجود تعیین می شود؛ اما در خصوص خود زنی به خاطر دیه آن می توان این مورد را مثال زد که اکثراً در تصادفات رانندگی رخ می دهد؛ بدین صورت که بعضی از افراد با مصدوم کردن خود از طریق انداختن خود جلوی خودرو ها، با شکایت از راننده درخواست دیه می کنند؛ امروز نیز قصد داریم تا در ادامه این مطلب، رویکرد قانون در خصوص این جرم را بررسی کنیم؛ اما قبل از آن اکیداً به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص گرفتن و محاسبه دیه

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

خود زنی چیست و معمولاً چرا افراد خود زنی می کنند؟

 

crime of self harming for atonement

مشاوره تخصصی و 24 ساعته خود زنی

 

خود زنی در حقیقت اقدامی عمدی و برای تظاهر می باشد؛ که از ریشه های آن می توان به تظاهر به مظلومیت اشاره کرد؛ در این مورد فرد سعی دارد با مظلوم نمایی توجه دیگران را به خود جلب کند و امتیازاتی را از این طریق کسب کند.

تظاهر به شجاعت از دیگر نشانه های خود زنی است که در این صورت هدف شخص از خود زنی به نمایش گذاشتن قدرت خود می باشد؛ این دو عامل شاید در ظاهر متناقض باشند، اما عده بسیاری به هر دلیلی دست به این کار می زنند که بهتر است تحت درمان قرار بگیرند. معمولاً با افراد با خود زنی سعی در گرفتن امتیازات مختلف مانند: خسارت و دیه دارند.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی برای ارتباط با وکیل متخصص دعاوی خود زنی و دیه به منظور گرفتن مشاوره حقوقی خود زنی  و کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات خود زنی برای گرفتن دیه اقدام نمایید.

 

انواع خود زنی هایی که برای گرفتن دیه انجام می شوند

 

 

خود زنی ها برای گرفتن دیه معمولاً به دو صورت انجام می شوند که عبارتند از:

 1. تصادف ساختگی: بیشترین نوع خود زنی با هدف گرفتن دیه در تصادفات رانندگی رخ می دهد. بدین صورت که بعضی از افراد با پریدن در مسیر خودروها خود را مصدوم کرده و از راننده شکایت و درخواست دیه می کنند؛ امروزه اکثر تصادفات ساختگی بین خودرو با عابر پیاده، دوچرخه یا موتور سیکلت با حضور سه تا پنج نفر که در واقع یک باند را تشکیل می دهند، صورت می گیرد و اعضای این باند ها به خاطر مصدومیت دیه هایی با مبالغ بالا را از شرکت های بیمه دریافت می کنند.

 

توجه: امروزه تصادفات ساختگی به یک کسب و کار تبدیل شده و در کل کشور رواج پیدا کرده است؛ که شناسایی جعلی بودن آن بر عهده کارشناسان زبده می باشد. مجازات خود زنی برای گرفتن دیه با توجه به شرایط و قوانین در دادگاه و با حضور طرفین تعیین می شود.

 

 1. وارد کردن جراحت به خود هنگام نزاع: در موارد دیگری افراد با درگیر کردن خود به نزاع و افزایش جراحات وارد شده به خود، از طرف یا طرفین دیگر نزاع شکایت و درخواست دیه می کند؛ هدف افراد در این نوع از کلاهبرداری اخاذی از شرکت های بیمه با ایجاد جراحت عمدی در بدن خود می باشد؛ جراحت هایی از قبیل ایجاد کبودی، نقص عضو مانند: اره کردن استخوان ترقوه و یا زدن اسپری و تزریق مواد بی حس کننده به دست و پا برای بی حس کردن و سپس اقدام به شکستن آن ها برای دریافت دیه، خود زنی بوده و بنابر گزارش رئیس سازمان پزشکی قانونی کل کشور مردان بیشتر جمعیت افرادی را که خود زنی می کنند تشکیل می دهند.

 

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای متخصص و مجرب ما در زمینه اثبات آنلاین خود زنی و کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات خود زنی برای گرفتن دیه از سراسر دنیا به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

 

اگر مشخص شود که فرد خود زنی کرده و از سوی کسی آسیب ندیده است چه می شود؟

 

recognition of self harming

حکم قضایی خود زنی برای دیه

 

امروزه با استفاده از فناوری جدید راه به روی این شکل از کلاهبرداری ها بسته شده است. عنوان مجرمانه ای تحت بزه خود زنی  در قانون مجازات اسلامی وجود ندارد و خود زنی نیز همانند خودکشی جرم محسوب نمی شود. اما استثناعاتی نیز برای این مسئله وجود دارد؛ در ماده 51 قانون مجازات نیرو های مسلح، اگر شخصی با انگیزه های مختلف  و برای کسب امتیاز به خود صدمه بزند، برای او مجازاتی در نظر گرفته می شود.  متاسفانه گاهی مجازات خود زنی برای گرفتن دیه تنها محروم شدن فرد از دریافت دیه می باشد؛ به عنوان مثال:

 • فردی با قصد گرفتن معافیت یا دیه به خود صدمه می زند، اما در قانون مجازات اسلامی به صورت کلی چنین عنوان مجرمانه ای وجود ندارد و شخص پس از صدمه زدن به خود، خود را محق جلوه داده و  اظهار می کند این صدمه در دعوا و یا تصادفی به او وارد شده است و صحت این مسئله به کمک پزشکی قانونی بررسی خواهد شد (توجه داشته باشید که تشخیص صحت این مسئله کار دشواری نمی باشد)، اگرچه افرادی که با انگیزه گرفتن دیه این کار را می کنند مجرم شناخته می شوند؛ اما ما در این زمینه خلاء قانونی داریم و قانونگذار باید بیشتر به این مبحث رسیدگی کند.

 

توجه: شما می توانید از طریق مشاوره با تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی برای ارتباط با تیم مجرب و حرفه ای ما در زمینه مشکلات مربوط به حکم قضایی خود زنی برای گرفتن دیه و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات خود زنی برای گرفتن دیه اقدام نمایید.

 

حداقل و حداکثر حکم های قضایی سال 1400 برای انواع خود زنی

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل

 

حکم های قضایی برای انواع خود زنی معمولاً بر اساس وضعیت و داده ای موجود تعیین می شوند؛ اما به طور معمول حداقل حکم قضایی برای انواع خود زنی محروم شدن فرد از دریافت دیه و حداکثر آن حبس و مجازات وی می باشد.

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای ارتباط با وکیل متخصص و آنلاین دیه، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات خود زنی برای گرفتن دیه اقدام نمایید و پاسخ سوالات خود را طی کمترین زمان ممکن به صورت جامع و تخصصی دریافت کنید.

 

چگونه ثابت کنیم که ما به کسی آسیب نزده ایم و فرد شاکی خود زنی کرده؟

 

how to proof that we didn't hurt anyone

مجازات کلاهبرداری از اداره بیمه

 

در وهله اول معمولا خود زنی در معاینات پزشکی قانونی تشخیص داده می شود و با توجه به آن مدارک می توان برای اثبات بی گناهی خود اقدام نمود؛ اما اگر اقدام به دفاع از خود بدون آگاهی نسبت به قوانین مربوط باشد، هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. از همین رو بهتر است اثبات بی گناهی به وکلای حرفه ای سپرده شود.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با متخصصین ما در سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته و از سراسر دنیا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات خود زنی برای گرفتن دیه، ارتباط برقرار کنید.

 

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

دیه در قانون تعریف شده است به دیه مقدر و دیه غیر مقدر( ارش) لذا هرگاه کسی به دیگری صدمه یا زیانی وارد نماید بر حسب حکم قاضی و با تناسب ضرر وارده دیه پرداخت می شود. لذا در این عصر اشخاصی هستند که با هدف کلاهبرداری و به دروغ و با جنایت یا تصادف ساختگی سعی در گرفتن دیه ای دارند که مستحق نیستند. بیشتر این اتفاقات در تصادفات رانندگی است که شخص با پریدن جلوی خودرویی باعث بروز تصادف و نهایتا اخذ دیه می شود در این موارد پزشکی قانونی تشخیص می دهد که این تصادف واقعی است یا ساختگی که در صورت اخیر نه تنها دیه ای تعلق نمی گیرد بلکه مجازات نیز برای شخص در پی خواهد داشت. بعنوان اخرین کلام. خودزنی در قانون ما جرم انگاری نشده لذا جرم محسوب نمی شود ولیکن می شود از بابت ورود ضرر به بیت المال انها را تحت پیگرد قرار داد و فعل انها مصداق کلاهبرداری و توسل به وسایل متقلبانه برای بدست اوردن دیه دانست
با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان،کاربران عزیز مطلع باشند موضوع مهم‌در خصوص دعاوی مختلف چه حقوقی و چه کیفری اگاهی از قوانین و رویه رسیدگی و دلائل و مستندات لازم جهت اثبات دعوی ویا دفاع درست در برابر ادعای طرف مقابل است.لذا با مطالعه مطالب حقوقی در سایت های تاسیسی و یا اخذ مشاوره از وکلای خبره با توجه به صرف حداقل وقت و هزینه بسیار کارآمد خواهد بود،وکیل تل با هدف افزایش سطح آگاهی حقوقی افراد و با همکاری وکلای متخصص آماده ارائه خدمات حقوقی آنلاین و ۲۴ ساعته بع کاربران عزیز است.با احترام _فاطمه سلیماتی
با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان،کاربران عزیز مطلع باشند موضوع مهم‌در خصوص دعاوی مختلف چه حقوقی و چه کیفری اگاهی از قوانین و رویه رسیدگی و دلائل و مستندات لازم جهت اثبات دعوی ویا دفاع درست در برابر ادعای طرف مقابل است.لذا با مطالعه مطالب حقوقی در سایت های تاسیسی و یا اخذ مشاوره از وکلای خبره با توجه به صرف حداقل وقت و هزینه بسیار کارآمد خواهد بود،وکیل تل با هدف افزایش سطح آگاهی حقوقی افراد و با همکاری وکلای متخصص آماده ارائه خدمات حقوقی آنلاین و ۲۴ ساعته بع کاربران عزیز است.با احترام _فاطمه سلیماتی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، دريافت دیه در اموری کیفری جنبه مالی دارد و می‌توان از آن درخواست اعسار از پرداخت محکوم به داد، لذا با انجام یک مشاوره کم هزینه میتوانید از سایت وکیل تلفنی با وکیل متخصص در این زمینه مرتبط گردیده و نتیجه دلخواه را کسب نمایید احسان خواجه والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم
در خصوص خودزنی آنچه که اهمیت دارد نتیجه است هدف شخص از خودزنی رسیدن به پول می باشد و برای این کار اقدام به خود زنی میکند که بعضا این پول توسط شرکت های بیمه پرداخت می شود اما لازم است این نکته قید شود که اگر چه خودزنی جرم انگاری نشده است اما کسب پول از دیگری از طریق فریب و اغفال جرم است و شخص بدون اینکه استحقاق دریافت پول داشته باشد اقدام به اخذ خسارت می‌کند اگرچه این موضوع در تصادفات رانندگی شایع می باشد و حتی باعث تعجب راننده هم می شود بنابراین در این دسته از امور باید با نگاه دقیق و با جزئیات از وکیل دادگستری راهنمایی خواست
سلام و احترام وقت همه ی عزیزان در وبسایت خوب وکیل تلفنی بخیر واقعیتش اینه که تجربه ام رو از مشاوره با سایتتون مینویسم به طور خیلی خلاصه وجدان کاری و اطلاعات وکلاتون انقدر خوبه که بی شک بهترین نتیجه رو میگیرید رضایت کامل دارم تعرفه مناسب در کنار کیفیت بالای خدمات. عالی هستید و امیدوارم موفق تر از گذشته باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .امروزه با استفاده از فناوری جدید راه به روی این شکل از کلاهبرداری ها بسته شده است. عنوان مجرمانه ای تحت بزه خود زنی در قانون مجازات اسلامی وجود ندارد و خود زنی نیز همانند خودکشی جرم محسوب نمی شود. اما استثناعاتی نیز برای این مسئله وجود دارد؛ در ماده ۵۱ قانون مجازات نیرو های مسلح، اگر شخصی با انگیزه های مختلف و برای کسب امتیاز به خود صدمه بزند، برای او مجازاتی در نظر گرفته می شود. متاسفانه گاهی مجازات خود زنی برای گرفتن دیه تنها محروم شدن فرد از دریافت دیه می باشد؛ اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره در این خصوص هستم
ضمن هرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت تمامی همکاران پرتلاش و خستگی ناپذیر وکیل تلفنی. در دوران کرونا که بسیاری از دفاتر حقوقی تعطیل بودند برای من و خانواده ام مشکلی پیش آمد که نیاز به دریافت مشاوره های حقوقی بودیم. بعد از آشنایی با وکیل تلفنی وقتی اولین بار تماس گرفتیم ساعت ۱۰شب در مدت ۵ دقیقه مشاور با ما تماس گرفت و بسیار خوش برخورد و باحوصله و دلسوزانه پاسخگو بودند. از مدیریت موسسه بسیار ممنونیم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
زمانی که بین چند نفر یک درگیری ساده میشود یک عده سود جو برای منفعت طلبی خود در این بین دست به خود زنی می زنند برای اینکه از طرف مقابل دیگه بگیرند و خبر ندارند که اگر این خود زنی در پزشکی قانونی اثبات شود عواقبی را برای وی به دنبال خواهد داشت از جمله مجازات یا زندان ، سایت وکیل تلفنی با درج مطالب مفید در زمینه مجازات خودزنی در سایت درج کرده که با خوندن آنها به راحتی می توانیم از میزان مجازات آگاه شویم واگر یک همچین مشکلی پیش بیاید به راحتی می توانیم با ارتباط گرفتن با وکیل پاسخ سوال خودرا پیدا کنیم با هزینه ی کمتر و فوری
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
سلام خسته نباشید دقیقا زنداداشم همین کارو با شما کرد للان میخواد از داداشم دیه بگیره رفته پزشکی قانونی ما منتظریم جواب پزشکی قانونی بیاد اگه داداشم محکوم بشه ما باید چیکار کنیم که بی‌گناهی داداشم اثبات بشه؟
سلام برادر من متهم شده که از طریق فضای مجازی یک نفر را مجبور به خودکشی کرده و حالا خانواده دختر شاکی شدن و برادرم تحت تعقیب قرار داره. آیا امکان داره قصاص کنن یا باید دیه بپردازیم؟ مگه نباید جنایت یا جراحت به شخص وارد شود که مطالبه دیه کند؟ برادر من چجوری قاتل شناخته میشه؟؟
سلام من از وکیل موسسه وکیل تلفنی در اسرع وقت مشاوره گرفتم و لایحه ای جامع با دلایل کافی در خصوص خودزنی شاکی برایم نگارش نمودند که به دادسرا ارسال کردم
انقدر وضع مالیا خراب شده که من دیدم یارو بچشو هم ول می کنه بره وسط خیابون.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی