موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

پرداخت دیه از بیت المال

پرداخت دیه از بیت المال

قطعاً همه ما با دیه آشنایی داریم؛ دیه یا خون بها عبارت است از مالی که به عنوان بدل النفس برای جرایمی که بر اثر آن ها جسم افراد دچار مشکل و صدمه شده است در نظر گرفته می شود؛ دیه در صورتی که بر اثر قتل اتفاق بیفتد به اولیای دم مقتول پرداخت می شود و در صورتی که صرفاً به بخشی از جسم آسیب برساند به فرد آسیب دیده پرداخت می گردد، طبیعتاً با توجه به اینکه نقص جسمی گوناگونی زیادی دارد پرداخت دیه و شرایط آن هم متفاوت و مختلف است و نمی‌ توانیم برای هر جرمی یکسانی در نظر بگیریم؛ اما موضوعی که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم پرداخت دیه از بیت المال است؛ شاید برایتان عجیب باشد که دیه را بیت المال پرداخت کند، اما شرایطی وجود دارد که بر اساس آن بیت المال دیه را پرداخت می کند که در ادامه این مطلب آن را به طرز مفصلی توضیح خواهیم داد؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

توصیه های خانم وکیل در حوزه ی امور دیه

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

پرداخت دیه از بیت المال به نرخ روز؟

 

getting wergild from latest rate

آموزش گرفتن دیه از بیت المال به نرخ روز

 

مسئله بسیار مهمی که در مورد پرداخت دیه از بیت المال همیشه در مورد آن ابهام وجود دارد این است که آیا این پرداخت به نرخ روز انجام می‌شود یا خیر؛ قاعدتاً پرداخت دیه باید به نرخ روز باشد؛ اما اینکه منظور از بین نرخ روز بودن آن چه موردی باشد می تواند محل بحث قرار گیرد؛ مثلا، ممکن است دادگاه زمان وقوع حادثه را برای تعیین خسارت در نظر بگیرد، حتی در حالتی که چند سال از حادثه گذشته باشد که قطعاً در چنین شرایطی آسیب دیده ضرر خواهد کرد؛ ممکن هم است که در شرایطی دادگاه زمان وقوع حادثه را آخرین جلسه و زمان اعلام حکم بداند.

در این شرایط بهترین راه برای اینکه شما به حقوق خودتان برسید این است که از یک وکیل مجرب و متخصص در این زمینه درخواست کمک داشته باشید تا بتواند با مشورت‌های خودش بهترین راه حل را پیش پای شما قرار دهد. برای این منظور پیشنهاد می کنیم از مشاوره حقوقی مجموعه وکیل تلفنی کمک بگیرید؛ در مجموعه ما می‌ توانید ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص دیه را تجربه کنید.

 

طبق قانون در چه مواردی پرداخت دیه به عهده بیت المال هست؟

 

 

موارد مختلفی هستند که پرداخت دیه از بیت المال انجام می شود؛ بیان تمامی این موارد قطعاً زمان زیادی می طلبد و در این مطلب ما تنها می‌ توانیم به کلیاتی از آنها اشاره کنیم؛ مطابق ماده ۵۸ قانون مجازات اسلامی هرگاه در اثر تقصیر یا اشتباه قاضی در تطبیق حکم بر مورد خاص، ضرر مادی یا معنوی متوجه فردی گردد، مقصر طبق موازین اسلامی ضامن است، در غیر این صورت خسارت به وسیله دولت جبران می‌شود؛ در صورتی که هیچکدام از شکایت کننده و مورد شکایت واقع شده بینه نداشته باشند و مدعی هم حاضر به قسم یاد کردن نباشد، در این صورت با قسم خوردن مدعی علیه دعوای آنها به پایان می‌رسد و دیه مقتول به وسیله بیت المال پرداخت می گردد، همچنین در صورتی که جسد شخصی در خیابان و اماکن عمومی پیدا شود و قاتل او پیدا نگردد و نتوان قتل او را به کسی نسبت داد، دیه باید از طریق بیت المال پرداخت شود. دیه افرادی که بر اثر اغتشاش و آشوب مورد جراحت واقع می‌شوند و یا کشته می‌شوند هم برعهده المال است.

موارد دیگری هم هستند که شما می توانید با مراجعه به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن در مورد آن ها هم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

پرداخت دیه از بیت المال چقدر طول می کشد؟

 

taking atonement from treasury, lasting time

وکیل خوب برای پرونده دیه از بیت المال

 

نمی‌توانیم به صورت کلی زمان مشخصی را برای پرداخت دیه از بیت المال در نظر بگیریم، موارد مختلفی هستند که در تعیین زمان اثر گذار می باشند؛ مثلاً ترافیک کاری دادگاه و یا مرجع قضایی که باید به پرونده رسیدگی کند یکی از عوامل اثر گذار در زمان پرداخت دیه از بیت المال می باشد، البته در حالت کلی حداقل ۳ ماه زمان می برد تا پرداخت دیه از بیت المال انجام شود.

به طور معمول هم بین شش را ۱۲ ماه می توان برای این موضوع در نظر گرفت؛ البته شرایط پرونده و مرجع قضایی هم قطعاً در این موضوع اثرگذار است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما کمک بگیرید، همچنین توجه داشته باشید که می توانید سوالات خودتان را در این زمینه هم از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما بپرسید و پاسخ های خودتان را دریافت کنید.

 

موارد پرداخت دیه جراحات از بیت المال؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل پایه یک

 

یکی از مشکلات دیه با بیت المال، پرداخت دیه از بیت المال برای جراحات می باشد ...

 • جراحات از نظر قانون موارد مختلفی دارد؛ به طور کلی اگر جراحات وارد شده بر یک شخص بر اثر اشتباه و یا حکم غلط دادگاه رقم بخورد و همچنین بر اثر اشتباه مامورین قانون در هر لباسی به فرد بی گناهی آسیب وارد شود، بیت المال موظف است هزینه های مربوط به جراحات وارد شده بر آن شخص را پرداخت کند، اما اینکه مبلغ پرداخت برای جراحات چگونه باشد را دادگاه تعیین می کند؛ به این دلیل کلیات این موضوع را گفتیم که شدت جراحات، آسیب دیدگی بر اثر آن ها و موارد مختلفی که مربوط به مصدومیت می شود متنوع هستند و هزینه های مربوط به آن ها هم متفاوت می باشد؛ مثلاً در صورتی که بر اثر اشتباه یک مامور دست یا پای یک نفر شکسته شود کاملاً متفاوت با این می باشد که بر اثر تیر اشتباه عضوی از بدن فرد ناقص گردد.

نکته: در صورتی که علاقه دارید در این مورد اطلاعات بیشتری پیدا کنید می توانید از وکیل دیه بیت المال آنلاین و 24 ساعته و مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته وکیل تلفنی مشورت بگیرید.

 

پرداخت دیه تصادفات از بیت المال؟

 

accidents blood money from government treasury

محاسبه آنلاین و فوری انواع دیه

 

گاهی اوقات متاسفانه جسد فرد یا افرادی در جاده ها و اتوبان ها پیدا می‌شود که مشخص است بر اثر تصادف از دنیا رفته اند و در واقع کشته شده‌اند؛ اما مشکلی که در این میان وجود دارد این است که قاتل آنها یا مشخص نمی‌شود چه کسی است و یا اینکه حتی اگر مشخص هم شود امکان دسترسی به او وجود ندارد؛ اگر قاتل مشخص نشود، به صورت مستقیم دیه این شخص بر عهده بیت المال است و پرداخت دیه از بیت المال به خانواده او باید انجام پذیرد، اما در صورتی که مشخص شود قاتل چه کسی بوده است اما امکان دسترسی به وجود نداشته باشد، دادگاه تمامی اموال او را به فروش رسانده و به بازماندگان متوفی دیه او را پرداخت می کند.

در این شرایط اگر اموال قاتل برای پرداخت دیه کافی نباشد، باز هم پرداخت دیه از بیت المال انجام خواهد پذیرفت؛ در این زمینه هم اگر سوالات بیشتری دارید می توانید از وکیل دیه آنلاین و ارزان 24 ساعته وکیل تلفنی کمک بگیریم؛ وکلای ما در زمینه دعاوی دیه بیت المال تجارب ارزنده ای دارند که می تواند برای شما مفید باشد.

 

آیا پرداخت دیه از بیت المال فقط در مورد قتل است؟

 

 

این اشتباه همیشه وجود دارد که پرداخت دیه از بیت المال فقط برای قتل انجام می شود، اما واقعیت این گونه نیست؛ تحت هر شرایطی که در قانون برای پرداخت دیه از بیت المال مشخص شده است، در صورتی که به فرد یا افرادی به هر شکلی آسیب وارد شود باید جبران آن از بیت المال برای آن ها صورت پذیرد؛ حال ممکن است این مشکلات ایجاد شده قتل باشد و یا حکم اشتباهی در گذشته باشد که باعث خسارت مالی و افراد شده باشد و یا سبب مصدومیت بخشی از بدن افراد گردیده باشد. در واقع تنها قتل نیست که بیت المال موظف به پرداخت دیه آن باشد و موارد بسیار زیادی هستند که در قانون مشخص شده است؛ البته شما می توانید با مراجعه به مجموعه ما و کمک گرفتن از مشاورین ما در این زمینه مشکلات خودتان را رفع کنید. مجموعه ما ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص دیه در کل کشور را دارد.

 

 

محاسبه دقیق و آنلاین انواع دیه

بهترین روش های دریافت انواع دیه بینی

مشاوره حقوقی تخصصی دیه چشم

حل فوری و آنلاین مشکلات بیمه ثالث

روش های برخورد جدی و هوشمندانه با جرائم پزشکی

بررسی گرفتن دیه بکارت از دولت

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. در خصوص پرداخت دیه توسط دولت این نکته رو باید بیان داشت که در چه مواقعی دولت مکلف به پرداخت دیه می باشد. یکی از مواردی که دولت دیه می پردازد وقتی است که بر اثر اشتباه قاضی رایی صادر شود و فرد متضرر می گردد. در این صورت دولت دیه را می پردازد و در صورت احراز وقوع اشتباه قاضی به اون رجوع نوده و مبلغ پرداختی را باز پس می گیرد. مورد دیگری که دولت دیه می پردازد وقتی است شخصی بر اثر تصادف یا ... کشته می شود و قاتل آن مشخص نمی باشد. در این صورت نیز دولت مکلف به پرداخت دیه می باشد.
سلام وقت همگی بخیر و خوشی..رای وحدت رویه ای در این خصوص صادر شده است .. رأی وحدت‌ رویه شماره ۷۹۰ـ۱۳۹۹/۴/۱۰ هیأت‌ عمومی دیوان ‌عالی ‌کشور قانونگذار به شرح مواد ۴۳۵، ۴۷۴، ۴۷۵ و ۴۸۷ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ و با لحاظ موازین فقهی، در همه موارد قتل نفس یا مادون آن که به مرتکب دسترسی حاصل نشده است اعم از آنکه شناسایی شده یا نشده باشد، پرداخت دیه از بیت‌المال را مقرر کرده است که البته در موارد شناسایی مرتکب و عدم دسترسی به وی، پرداخت دیه از بیت‌المال در صورتی ممکن است که ترتّب مذکور در مواد قانونی مربوط رعایت شود. بنا به مراتب، در مواردی که مرتکب صدمه عمدی مادون قتل شناسایی نشده باشد، پرداخت دیه بر عهده بیت‌المال است و رأی شماره ۱۳۶۵ مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ شعبه ۲۴ دادگاه تجدیدنظر استان خوزستان تا حدی که با این نظر انطباق دارد به اکثریت آراء هیأت عمومی، صحیح و قانونی تشخیص داده می‌شود. این رأی طبق ماده ۴۷۱ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۱۳۹۲ با اصلاحات بعدی، در موارد مشابه برای شعب دیوان عالی کشور، دادگاه‌ها و سایر مراجع اعم از قضایی و غیر آن لازم‌الاتباع است.
با سلام یکی از نکات مهم در خصوص دیه، موضوع تغلیظ دیه می باشد. تغلیظ دیه یعنی تشدید کردن خون بها ؛ تغلیظ دیه تنها برای جرم قتل صورت می گیرد و برای جراحات هرگز در نظر گرفته نمی شود . تغلیظ دیه تنها در موارد خاصی که در قانون مشخص شده است امکان پذیر بوده و منحصرا در این موارد می توان مقدار دیه جنایات را افزایش داد. قتل در ماه حرام اولا برای اعمال تغلیظ دیه در ماه حرام باید ارتکاب جنایت در یکی از ماه های حرام یعنی " محرم ، رجب ، ذی القعده و ذی الحجه " صورت گرفته باشد . دومین شرط از شرایط تغلیظ دیه در ماه حرام این است که فوت قربانی جنایت نیز در یکی از ماه های حرام صورت گرفته شود؛بنابراین با توجه به این دو نکته هم عمل قتل و هم مرگ باید در ماه حرام باشد تا بتوان تغلیظ دیه را اعمال کرد. قتل در مکان حرام: در صورتی که عمل قتلی در محدوده حرم مکه واقع شود ، مجازات دیه نفس تغلیظ خواهد شد و افزایش پیدا خواهد کرد . سایر مکان های مقدس و متبرک شامل حکم تغلیظ دیه نخواهد شد. با سپاس از موسسه محترم وکیل تلفنی
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، در رابطه با پرداخت دیه از بیت المال قواعد و مقرراتی وجود دارد که بیشتر ریشه در فقه دارند از جمله این موارد قتل اشخاص در ازدحام بدون مشخص شدن قاتل یا فراری بودن قاتل در قتل شبه عمد و عدم دسترسی به وی یا اموال وی و نهایتا در برخی موارد مربوط به تصادفات و قالهای غیر عمد، که حسب مورد توسط صندوق بیت المال یا صندوق تأمین خسارت‌های بدنی پرداخت می‌گردد که با انجام یک مشاوره کم هزینه و بموقع از طریق موسسه وکیل تلفنی میتوانید از موارد مذکور کسب اطلاع نمایید، اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
سلام و عرض ادب خسته نباشید میگم به همکاران و مشاورین و مدیریت وکیل تلفنی که با تولید محتوای مفید باعث افزایش آگاهی عموم مردم میشود. برای طرح یک شکوایه ای نیاز داشتم که از راهنمایی های یک وکیل استفاده کنم و بعد از جست و حو در فضای مجازی و بررسی نظرات کاربرات ترغیب شدم که با مشاورین وکیل تلفنی ارتباط بگیرم. واقعا کار حرفه ای و خدمات بسیار تخصصی و رضایت بخش بود و نکته مهم دیگر اینکه قیمت دریافت مشاوره بسیار مناسب بود و از این بابت متشکرم
با سلام و عرض ادب،در بسیاری از موارد شاهد این امر هستیم که در پرونده قتل هویت قاتل مشخص نبوده و النهایه پرداخت مبلغ دیه به عهده دولت میباشد.با توجه به اینکه شرایط پرداخت دیه از بیت المال دارای مصادیق متعدد میباشد توصیه میگردد با کمک و مشاوره از وکیل متخصص نسبت به آشنایی با مواردی که دیه مقتول توسط بیت المال پرداخت میشود آشنا شوید.موسسه وکیل تلفنی با همکاری وکلای خبره آماده ارائه مشاوره تخصص به صورت آنلاین و ۲۴ساعته به کاربران عزیز میباشد.امیدواریم با اعتماد به ما در پیشبرد اهدافملن جهت ارائه خدمت به هموطنان عزیز یاریمان کنید.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام.یکی از نکات مهمی که در خصوص دیه وجود دارد این است که مسئول پرداخت دیه همیشه خود شخص متهم نیست. چراکه در جنایات خطای محضی عاقله مسئول پرداخت میباشد (البته نه در همه جنایات خطای محض به طور مطلق). مجازات جنایات عمدی اصل بر قصاص است و جنایات غیرعمدی مشمول دیه خواهد شد. در برخی مواقع نیز قانونگذار مسئولیت پرداخت دیه را بر بیت المال قرار داده که ممکن است با ناآگاهی نسبت به قوانین از احقاق حقتان بازبمانید. پس با ارتباط با موسسه وکیل تلفنی که ارزانترین و فوری ترین راه ممکن برای مشاوره حقوقی با وکیل می باشد در خصوص مبحث دیه سوالات خود را مطرح نمایید تا بتوانید حقی که در قانون برایتان در نظر گرفته را به بهترین نحو ممکن برخوردار شوید.
با درود وخسته نباشید خدمت وکلای خوب سایت وکیل تلفنی که با قراردادن مطالب خوب و توضیحات عالی در سایت به بالا رفتن سطح آگاهی کاربران کمک می کنند آشنا شدن با دیه و نحوه ی گرفتن آن بسیار به درد می خورد چرا که وقتی کسی تصادف می کند، صدمه می بیندیا فوت میکند ومقصر فرار می کند آسیب دیده واقعا نمی داند به کجا مراجعه کند واز چه کسی دیه بگیرد ولی وقتی این مطالب را می بیند ومی خواند بسیاری از سوالات در ذهن وی حل میشود و راه چاره را می یابد، پس یادمان باشد همیشه یک وکیل همراه داریم. باز هم تشکر از وکلای سایت
سلام هر زمان با شما مشورت کردم بهترین راهکار رو ارائه دادین و و واقعا به آرامش فکری رسیدم ، حد اقل با حق و حقوقم آشنا شدم خیلی خسته نباشین خیلی دوستتون داریم وکلای خوب و مجرب و دلسوز خدا اجرتون بده با مطالب خیلی خوبی که قرار میدین واقعا میخونیم و لذت میبریم
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
راهکار هایی که وکیل تلفنی برای دیه گرفتن از بیت المال بهتون می ده، بهترین راهکار هان؛ اگه پیگیر دیه اید، یه زنگ به وکیل تلفنی بزنیدو این فرصتو از خودتون نگیرید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی